Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 czerwca 2009 r.
16:31
Edytuj ten wpis

UMCS: Studencie, wskaż nam absurdy

0 21 A A

UMCS jest pierwszą uczelnią w regionie, która zapytała studentów o własne... patologie. - Zbyt późno ogłaszane godziny rektorskie, błędy na stronie internetowej - zareagowali natychmiast żacy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Akcja: "Złam absurd"; właśnie ruszyła. - Jeśli Twoim zdaniem Twoja uczelnia źle funkcjonuje zgłoś błąd, pokaż nam nasze słabe strony - zachęca komunikat na stronie internetowej UMCS. - Pisz do nas na zlamabsurd@umcs.lublin.pl. Chcemy zmieniać się dla Ciebie!

- Łatwiej dostrzec absurdy na uczelni komuś z zewnątrz, niż jej pracownikom - tłumaczy Joanna Reszko-Zygmunt, rzecznik UMCS. - Studenci wskażą błędy, a my będziemy starali się je wyeliminować.

Zapytanie młodzieży o uczelniane patologie to pomysł Marcina Lipowskiego, nowego szefa Zespołu Informacji i Promocji UMCS. W połowie maja zespołem przestał kierować Jarosław Dymara, na co dzień pracownik Wydziału Chemii (mianował go jesienią ub. roku nowo-wybrany rektor - prof. Andrzej Dąbrowski, były dziekan Wydziału Chemii). Zastąpił go, wyłoniony w konkursie, Lipowski - naukowiec z Instytutu Zarządzania i Marketingu Wydziału Ekonomicznego UMCS.

- Studenci wiedzą najlepiej, co im na uczelni przeszkadza i doskwiera. A pracownicy czy szefowie uczelni czasami nie mają świadomości, że coś jest źle - tłumaczy Marcin Lipowski. - Stąd tak ważna jest komunikacja, dzięki której dowiemy się więcej o uczelnianych absurdach.

Kilka dni akcji już przyniosło pierwsze sugestie studentów. - Że godziny rektorskie są ogłaszane zbyt późno i studenci nie wiedzą o nich zawczasu. Albo że nie ma jednoznacznych zasad zapisów na seminaria: do kogo, kiedy i jak można się zapisywać - wylicza Lipowski. - Ale dostało się też nam, bo studenci znaleźli błędy na naszej stronie internetowej.

Te absurdy, które można wyeliminować, zostaną zlikwidowane. - Choć czasami coś, co nie podoba się studentom, jest uwarunkowane przepisami prawnymi czy statusem uczelni - zaznacza Lipowski. - Wtedy czeka nas rola edukacyjna: będziemy musieli wytłumaczyć to studentom.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 grudnia 2009 o 00:22
0
Nie uwierzycie... ale w dziekanacie na moim wydziale (WMP KUL) są naprawdę bardzo miłe panie!

więc jak widać - są wyjątki od "wszędzie", "wszystko" i "zawsze"

...ale oczywiście zdarzyło mi się też niejeden raz oberwać (to już nie u nas..) - ostatnio za zbyt głośne zapukanie do pań, o katastrofo niefortunnie podczas przerwy na kawe Pani bowiem wypadła z pokoju jak jakiś demon i wydzierała się na mnie, że jej w drzwiach dziurę chce zrobić, po czym trzasnęła mi owymi drzwiami przed nosem i zamknęła je na klucz od środka

pomińmy fakt że przerwa już wtedy się skończyla, ale pani widać dochodziła do siebie przez kolejne 13 minut..
pod kluczem...
Nie uwierzycie... ale w dziekanacie na moim wydziale (WMP KUL) są naprawdę bardzo miłe panie!

więc jak widać - są wyjątki od "wszędzie", "wszystko" i "zawsze"

...ale oczywiście zdarzyło mi się też niejeden raz oberwać (to już nie u nas..) - ostatnio za zbyt głośne zapukanie do pań, o katastrofo niefortunnie podczas przerwy na kawe Pani bowiem wypadła z pokoju jak jakiś demon i wydzierała się na mnie, że jej w drzwiach dziurę chce zrobić, po czym trzasnęła mi owymi drzwiami pr... rozwiń
Avatar
zadziwiony / 30 czerwca 2009 o 19:19
0
ddd napisał:
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.



tak, to rzeczywiście zastanawiające, że wszystkie panie we wszystkich kolejno dziekanatach są wredne.... a wszyscy studenci "święci"
Avatar
kinol / 25 czerwca 2009 o 20:52
0
niunio napisał:
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt bo duzo osób zostało tak odprawionych podczas gdy inni nie robia takich problemów.. to tylko zaliczenie, nie rozumiem dlaczego nie dadzą szans wykazania na sie na egzaminie, gnębia. Osobiscie uczyłam sie na egzamin, usłyszałam albo 2 albo odroczenie.

Podzielam Twój los od wczoraj... Byłam ponad tydzień temu na tzw. zerówce (ponoć nie można za to dostać 2), i nie zaliczyłam, mimo że odpowiedziałam na każde pytanie, ale kazano mi przyjść na drugi (sic!) termin zerówkowy dnia następnego. Jednak oceniono mnie znowu na 2, choć to nadal była zerówka rzekomo i odpowiedziałam poprawnie... No, ale nic. Jakby tego było mało od razu miałam wrzesień, bez możliwości przyjścia we właściwym terminie egzaminu. Jednak udało mi się osiągnąć ten cel i poszłam na ten egzamin. I co? Odpowiedziałam na 2 pytania z 4-ech, a już przy 3 pytaniu dostałam groźbę: "Jak nie odpowiedz, to Ci ta 2 zostanie i tak". I w tym momencie mnie zamurowało... Za co?? Za przygotowanie do egzaminu, kucie po nocach, a z góry założono, że i tak mam 2... Cóż... Władza...

Podzielam Twój los od wczoraj... Byłam ponad tydzień temu na tzw. zerówce (ponoć nie można za to dostać 2), i nie zaliczyłam, mimo że odpowiedziałam na każde pytanie, ale kazano mi przyjść na drugi (sic!) termin zerówkowy dnia następnego. Jednak oceniono mnie znowu na 2, choć to nadal była zerówka rzekomo i odpowiedziałam poprawnie... No, ale nic. Jakby tego było mało od razu miałam wrzesień, bez możliwości przyjścia we właściwym terminie egzaminu. Jednak udało mi się osiągnąć ten cel i poszłam na ten egzamin. I co? O... rozwiń
Avatar
niunio / 24 czerwca 2009 o 23:21
0
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt bo duzo osób zostało tak odprawionych podczas gdy inni nie robia takich problemów.. to tylko zaliczenie, nie rozumiem dlaczego nie dadzą szans wykazania na sie na egzaminie, gnębia. Osobiscie uczyłam sie na egzamin, usłyszałam albo 2 albo odroczenie.
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt ... rozwiń
Avatar
kulwa / 24 czerwca 2009 o 14:23
0
najwieszka paranoją [przynajmniej na kulu] są studia 3 letnie bez planu tzn... nikt nic nie wie na temat tego co powinno byc w którym semestrze i jakie przedmiotu powinniśmy miec i ile ich... i ile punktów... no ogolny sajgon gratuluje tym, którzy są za to odpowiedzialni
najwieszka paranoją [przynajmniej na kulu] są studia 3 letnie bez planu tzn... nikt nic nie wie na temat tego co powinno byc w którym semestrze i jakie przedmiotu powinniśmy miec i ile ich... i ile punktów... no ogolny sajgon gratuluje tym, którzy są za to odpowiedzialni rozwiń
Avatar
Gość / 24 czerwca 2009 o 13:44
0
"Żadnej alternatywy dla osób kończących studia, a chcących nadal korzystać z Biblioteki Głównej. Ma ona jedne z największych zbiorów w okolicy, i w głowie się nie mieści, że pani sprzątaczka pracująca na pół etatu przy pieleniu ogródków uczelni może z niej korzystać, a absolwent magister nie."

- Popieram! Zaraz wyślę ten 'absurd' na podany adres i dobrze by było żeby ktoś jeszcze nas poparł.

Co do reszty, studiuję administrację stacjonarnie i póki co nie mam żadnego powodu narzekać na dziekanat, odnośnie tłumów przed egzaminami, list itd. wygląda to jak wygląda, ale to chyba normalna konsekwencja przy tylu studentach danego kierunku (mój rocznik liczy ok. 250 osób, a początkowo było niecałe 300). Dodatkowo jak na każdym wydziale można by powiedzieć jeszcze kilka słów na temat kadry, ale ogólnie nie jest najgorzej... Mam tylko nadzieję, że z biegiem moja opinia radykalnie się nie zmieni. Pozdrawiam.
"Żadnej alternatywy dla osób kończących studia, a chcących nadal korzystać z Biblioteki Głównej. Ma ona jedne z największych zbiorów w okolicy, i w głowie się nie mieści, że pani sprzątaczka pracująca na pół etatu przy pieleniu ogródków uczelni może z niej korzystać, a absolwent magister nie."

- Popieram! Zaraz wyślę ten 'absurd' na podany adres i dobrze by było żeby ktoś jeszcze nas poparł.

Co do reszty, studiuję administrację stacjonarnie i póki co nie mam żadnego powodu narzekać na dziekana... rozwiń
Avatar
polibuda / 24 czerwca 2009 o 11:59
0
na pewno zona albo kochanka (siotsra, ciotka, corka, kuzynka?) ktoregos z profesorow.

ddd napisał:
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.
Avatar
studenciak / 24 czerwca 2009 o 10:31
0
hm...fajny pomysł, jakby na mojej uczelni powstało coś tego typu to by chyba zdurnieli...ponarzekać można zawsze na panie z dziekanatu..u mnie są miłe ale zupełnie niedoinformowane. Czasami bywa że sami ich informujemy że jakieś zajęcia są przeniesione czy odwołane..;\ Największym hitem było jak 9 dni przed obroną dyplomową okazało się że każdy ma do 5dni przed obroną donieść parę rzeczy :| zatem gratuluję UMCS-owi za odwagę do wytykania sobie wad;D
Avatar
ddd / 24 czerwca 2009 o 09:56
0
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.
Avatar
7 / 24 czerwca 2009 o 08:44
0
Piszecie o paniach z dziekanatów, że są takie i owakie, ale to podejrzane jest, bo nie dotyczy jednej uczelni, a wiekszości w kraju. I teraz pytanie co lub kto jest tego przyczyną? Może pora zastanowić się jacy są studenci. Bo patrząc na dzisiejszą młodzież włos staje dęba nagłowie jak się wyrażają, jakie maja podejscie do obowiązków, do starszych ludzi itd. I podejrzewam, ze te konflikty to nie tylko wina tych pan, ale w duzej mierze i młodzieży, która pozwala sobie dzisiaj za dużo. Nie wierzę że w całej Polsce siedza wredne baby w dziekanatach. Nikt mi tego nie wmówi.
Piszecie o paniach z dziekanatów, że są takie i owakie, ale to podejrzane jest, bo nie dotyczy jednej uczelni, a wiekszości w kraju. I teraz pytanie co lub kto jest tego przyczyną? Może pora zastanowić się jacy są studenci. Bo patrząc na dzisiejszą młodzież włos staje dęba nagłowie jak się wyrażają, jakie maja podejscie do obowiązków, do starszych ludzi itd. I podejrzewam, ze te konflikty to nie tylko wina tych pan, ale w duzej mierze i młodzieży, która pozwala sobie dzisiaj za dużo. Nie wierzę że w całej Polsce siedza wredne baby w dziekan... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2009 o 00:22
0
Nie uwierzycie... ale w dziekanacie na moim wydziale (WMP KUL) są naprawdę bardzo miłe panie!

więc jak widać - są wyjątki od "wszędzie", "wszystko" i "zawsze"

...ale oczywiście zdarzyło mi się też niejeden raz oberwać (to już nie u nas..) - ostatnio za zbyt głośne zapukanie do pań, o katastrofo niefortunnie podczas przerwy na kawe Pani bowiem wypadła z pokoju jak jakiś demon i wydzierała się na mnie, że jej w drzwiach dziurę chce zrobić, po czym trzasnęła mi owymi drzwiami przed nosem i zamknęła je na klucz od środka

pomińmy fakt że przerwa już wtedy się skończyla, ale pani widać dochodziła do siebie przez kolejne 13 minut..
pod kluczem...
Nie uwierzycie... ale w dziekanacie na moim wydziale (WMP KUL) są naprawdę bardzo miłe panie!

więc jak widać - są wyjątki od "wszędzie", "wszystko" i "zawsze"

...ale oczywiście zdarzyło mi się też niejeden raz oberwać (to już nie u nas..) - ostatnio za zbyt głośne zapukanie do pań, o katastrofo niefortunnie podczas przerwy na kawe Pani bowiem wypadła z pokoju jak jakiś demon i wydzierała się na mnie, że jej w drzwiach dziurę chce zrobić, po czym trzasnęła mi owymi drzwiami pr... rozwiń
Avatar
zadziwiony / 30 czerwca 2009 o 19:19
0
ddd napisał:
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.



tak, to rzeczywiście zastanawiające, że wszystkie panie we wszystkich kolejno dziekanatach są wredne.... a wszyscy studenci "święci"
Avatar
kinol / 25 czerwca 2009 o 20:52
0
niunio napisał:
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt bo duzo osób zostało tak odprawionych podczas gdy inni nie robia takich problemów.. to tylko zaliczenie, nie rozumiem dlaczego nie dadzą szans wykazania na sie na egzaminie, gnębia. Osobiscie uczyłam sie na egzamin, usłyszałam albo 2 albo odroczenie.

Podzielam Twój los od wczoraj... Byłam ponad tydzień temu na tzw. zerówce (ponoć nie można za to dostać 2), i nie zaliczyłam, mimo że odpowiedziałam na każde pytanie, ale kazano mi przyjść na drugi (sic!) termin zerówkowy dnia następnego. Jednak oceniono mnie znowu na 2, choć to nadal była zerówka rzekomo i odpowiedziałam poprawnie... No, ale nic. Jakby tego było mało od razu miałam wrzesień, bez możliwości przyjścia we właściwym terminie egzaminu. Jednak udało mi się osiągnąć ten cel i poszłam na ten egzamin. I co? Odpowiedziałam na 2 pytania z 4-ech, a już przy 3 pytaniu dostałam groźbę: "Jak nie odpowiedz, to Ci ta 2 zostanie i tak". I w tym momencie mnie zamurowało... Za co?? Za przygotowanie do egzaminu, kucie po nocach, a z góry założono, że i tak mam 2... Cóż... Władza...

Podzielam Twój los od wczoraj... Byłam ponad tydzień temu na tzw. zerówce (ponoć nie można za to dostać 2), i nie zaliczyłam, mimo że odpowiedziałam na każde pytanie, ale kazano mi przyjść na drugi (sic!) termin zerówkowy dnia następnego. Jednak oceniono mnie znowu na 2, choć to nadal była zerówka rzekomo i odpowiedziałam poprawnie... No, ale nic. Jakby tego było mało od razu miałam wrzesień, bez możliwości przyjścia we właściwym terminie egzaminu. Jednak udało mi się osiągnąć ten cel i poszłam na ten egzamin. I co? O... rozwiń
Avatar
niunio / 24 czerwca 2009 o 23:21
0
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt bo duzo osób zostało tak odprawionych podczas gdy inni nie robia takich problemów.. to tylko zaliczenie, nie rozumiem dlaczego nie dadzą szans wykazania na sie na egzaminie, gnębia. Osobiscie uczyłam sie na egzamin, usłyszałam albo 2 albo odroczenie.
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt ... rozwiń
Avatar
kulwa / 24 czerwca 2009 o 14:23
0
najwieszka paranoją [przynajmniej na kulu] są studia 3 letnie bez planu tzn... nikt nic nie wie na temat tego co powinno byc w którym semestrze i jakie przedmiotu powinniśmy miec i ile ich... i ile punktów... no ogolny sajgon gratuluje tym, którzy są za to odpowiedzialni
najwieszka paranoją [przynajmniej na kulu] są studia 3 letnie bez planu tzn... nikt nic nie wie na temat tego co powinno byc w którym semestrze i jakie przedmiotu powinniśmy miec i ile ich... i ile punktów... no ogolny sajgon gratuluje tym, którzy są za to odpowiedzialni rozwiń
Avatar
Gość / 24 czerwca 2009 o 13:44
0
"Żadnej alternatywy dla osób kończących studia, a chcących nadal korzystać z Biblioteki Głównej. Ma ona jedne z największych zbiorów w okolicy, i w głowie się nie mieści, że pani sprzątaczka pracująca na pół etatu przy pieleniu ogródków uczelni może z niej korzystać, a absolwent magister nie."

- Popieram! Zaraz wyślę ten 'absurd' na podany adres i dobrze by było żeby ktoś jeszcze nas poparł.

Co do reszty, studiuję administrację stacjonarnie i póki co nie mam żadnego powodu narzekać na dziekanat, odnośnie tłumów przed egzaminami, list itd. wygląda to jak wygląda, ale to chyba normalna konsekwencja przy tylu studentach danego kierunku (mój rocznik liczy ok. 250 osób, a początkowo było niecałe 300). Dodatkowo jak na każdym wydziale można by powiedzieć jeszcze kilka słów na temat kadry, ale ogólnie nie jest najgorzej... Mam tylko nadzieję, że z biegiem moja opinia radykalnie się nie zmieni. Pozdrawiam.
"Żadnej alternatywy dla osób kończących studia, a chcących nadal korzystać z Biblioteki Głównej. Ma ona jedne z największych zbiorów w okolicy, i w głowie się nie mieści, że pani sprzątaczka pracująca na pół etatu przy pieleniu ogródków uczelni może z niej korzystać, a absolwent magister nie."

- Popieram! Zaraz wyślę ten 'absurd' na podany adres i dobrze by było żeby ktoś jeszcze nas poparł.

Co do reszty, studiuję administrację stacjonarnie i póki co nie mam żadnego powodu narzekać na dziekana... rozwiń
Avatar
polibuda / 24 czerwca 2009 o 11:59
0
na pewno zona albo kochanka (siotsra, ciotka, corka, kuzynka?) ktoregos z profesorow.

ddd napisał:
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.
Avatar
studenciak / 24 czerwca 2009 o 10:31
0
hm...fajny pomysł, jakby na mojej uczelni powstało coś tego typu to by chyba zdurnieli...ponarzekać można zawsze na panie z dziekanatu..u mnie są miłe ale zupełnie niedoinformowane. Czasami bywa że sami ich informujemy że jakieś zajęcia są przeniesione czy odwołane..;\ Największym hitem było jak 9 dni przed obroną dyplomową okazało się że każdy ma do 5dni przed obroną donieść parę rzeczy :| zatem gratuluję UMCS-owi za odwagę do wytykania sobie wad;D
Avatar
ddd / 24 czerwca 2009 o 09:56
0
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.
Avatar
7 / 24 czerwca 2009 o 08:44
0
Piszecie o paniach z dziekanatów, że są takie i owakie, ale to podejrzane jest, bo nie dotyczy jednej uczelni, a wiekszości w kraju. I teraz pytanie co lub kto jest tego przyczyną? Może pora zastanowić się jacy są studenci. Bo patrząc na dzisiejszą młodzież włos staje dęba nagłowie jak się wyrażają, jakie maja podejscie do obowiązków, do starszych ludzi itd. I podejrzewam, ze te konflikty to nie tylko wina tych pan, ale w duzej mierze i młodzieży, która pozwala sobie dzisiaj za dużo. Nie wierzę że w całej Polsce siedza wredne baby w dziekanatach. Nikt mi tego nie wmówi.
Piszecie o paniach z dziekanatów, że są takie i owakie, ale to podejrzane jest, bo nie dotyczy jednej uczelni, a wiekszości w kraju. I teraz pytanie co lub kto jest tego przyczyną? Może pora zastanowić się jacy są studenci. Bo patrząc na dzisiejszą młodzież włos staje dęba nagłowie jak się wyrażają, jakie maja podejscie do obowiązków, do starszych ludzi itd. I podejrzewam, ze te konflikty to nie tylko wina tych pan, ale w duzej mierze i młodzieży, która pozwala sobie dzisiaj za dużo. Nie wierzę że w całej Polsce siedza wredne baby w dziekan... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda"

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda" 0 10

Przed kościołem przy ul. Staszica jeszcze w zeszłym tygodniu rosło pięć drzew. Zostało jedno. – W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda – tłumaczy ksiądz rektor

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka 0 1

Bogdanka testuje pod ziemią nowy, bezprzewodowy system komunikacji. Ma to poprawić wydajność pracy maszyn i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników.

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów
film

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów 0 3

Reprezentacja Polski uległa w Gdańsku Czechom 0:1. Tym samym przed ostatnim meczem w Lidze Narodów z Portugalią Biało-Czerwoni wciąż pozostają bez zwycięstwa pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie 31 20

To już pewne: mieszkańców Lublina czeka podwyżka opłat za wywóz śmieci. Ratusz zgodził się na ceny zaproponowane przez firmy startujące w przetargu na obsługę dzielnic, w których dotychczas nie udało się wprowadzić nowych zasad segregacji odpadów. Od stycznia nowe zasady mają dotyczyć całego miasta

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia]
galeria

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia] 0 2

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym działa już słONICOwy kącik zabaw ufundowany przez Fundację ONICO.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada 1 1

Piłkarze kończą w weekend rundę jesienną. W III lidze odbędą się dwa mecze derbowe: Podlasie Biała Podlaska gra z Wisłą Puławy, a Orlęta Spomlek podejmują Stal Kraśnik. Czwartoligowcy awansem zagrają już za to kolejkę rundy wiosennej

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu
galeria

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu 141 60

Jarosław Stawiarski będzie nowym marszałkiem województwa lubelskiego. Jego kandydatura została wskazana podczas czwartkowego posiedzenia Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości. Polityk jest obecnie wiceministrem sportu i turystyki w rządzie PiS.

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów
Aktualizacja
film

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów 18 7

Tragiczny wypadek w miejscowości Niewęgłosz (pow. radzyński). Zginął 37-latek i 53-latka.

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić?

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić? 49 16

Siedemnaście etatów zwolniło się w lubelskiej Straży Miejskiej, bo funkcjonariusze znaleźli sobie inne miejsce pracy. Zainteresowani mundurem mogą się zgłaszać do wtorku włącznie. Zarobki nie są imponujące: na początek 2400 zł brutto. Dyskont płaci lepiej

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą
19 listopada 2018, 19:00

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą 1 0

Co Gdzie Kiedy. Katolicki Uniwersytet Lubelski zaprasza na spotkanie Piotrem Tomalą oraz Rafałem Fronią - alpinistami i himalaistami, uczestnikami wielu wypraw. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada o godz. 19 w sali 113 Centrum Transferu Wiedzy KUL.

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian 20 4

Rozmowa z Ireneuszem Łucką, nowym burmistrzem Bełżyc

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..."

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..." 86 38

Klienci Getin Banku coraz liczniej odwiedzają lubelską placówkę, by wycofać swoje pieniądze. Obawiają się, że „afera podsłuchowa” sprawi, że zostaną odcięci od swoich oszczędności. Bank uspokaja i zapewnia, że ich lokaty są w pełni bezpieczne

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji 95 1

ROZMOWA Z Pawłem Miesiącem, żużlowcem Speed Car Motoru Lublin

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki 6 1

Chełmska Stacja Ratownictwa Medycznego zakupiła cztery nowe karetki wraz z nowoczesnym wyposażeniem. Pieniądze, 1,7 mln zł, otrzymała z rezerwy wojewody lubelskiego.

Zaginął 49-latek z Janowa Lubelskiego

Zaginął 49-latek z Janowa Lubelskiego 1 0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim prowadzą poszukiwania za zaginionym Piotrem Szczurowskim z Janowa Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!