Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 czerwca 2009 r.
16:31
Edytuj ten wpis

UMCS: Studencie, wskaż nam absurdy

0 21 A A

UMCS jest pierwszą uczelnią w regionie, która zapytała studentów o własne... patologie. - Zbyt późno ogłaszane godziny rektorskie, błędy na stronie internetowej - zareagowali natychmiast żacy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Akcja: "Złam absurd"; właśnie ruszyła. - Jeśli Twoim zdaniem Twoja uczelnia źle funkcjonuje zgłoś błąd, pokaż nam nasze słabe strony - zachęca komunikat na stronie internetowej UMCS. - Pisz do nas na zlamabsurd@umcs.lublin.pl. Chcemy zmieniać się dla Ciebie!

- Łatwiej dostrzec absurdy na uczelni komuś z zewnątrz, niż jej pracownikom - tłumaczy Joanna Reszko-Zygmunt, rzecznik UMCS. - Studenci wskażą błędy, a my będziemy starali się je wyeliminować.

Zapytanie młodzieży o uczelniane patologie to pomysł Marcina Lipowskiego, nowego szefa Zespołu Informacji i Promocji UMCS. W połowie maja zespołem przestał kierować Jarosław Dymara, na co dzień pracownik Wydziału Chemii (mianował go jesienią ub. roku nowo-wybrany rektor - prof. Andrzej Dąbrowski, były dziekan Wydziału Chemii). Zastąpił go, wyłoniony w konkursie, Lipowski - naukowiec z Instytutu Zarządzania i Marketingu Wydziału Ekonomicznego UMCS.

- Studenci wiedzą najlepiej, co im na uczelni przeszkadza i doskwiera. A pracownicy czy szefowie uczelni czasami nie mają świadomości, że coś jest źle - tłumaczy Marcin Lipowski. - Stąd tak ważna jest komunikacja, dzięki której dowiemy się więcej o uczelnianych absurdach.

Kilka dni akcji już przyniosło pierwsze sugestie studentów. - Że godziny rektorskie są ogłaszane zbyt późno i studenci nie wiedzą o nich zawczasu. Albo że nie ma jednoznacznych zasad zapisów na seminaria: do kogo, kiedy i jak można się zapisywać - wylicza Lipowski. - Ale dostało się też nam, bo studenci znaleźli błędy na naszej stronie internetowej.

Te absurdy, które można wyeliminować, zostaną zlikwidowane. - Choć czasami coś, co nie podoba się studentom, jest uwarunkowane przepisami prawnymi czy statusem uczelni - zaznacza Lipowski. - Wtedy czeka nas rola edukacyjna: będziemy musieli wytłumaczyć to studentom.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 grudnia 2009 o 00:22
0
Nie uwierzycie... ale w dziekanacie na moim wydziale (WMP KUL) są naprawdę bardzo miłe panie!

więc jak widać - są wyjątki od "wszędzie", "wszystko" i "zawsze"

...ale oczywiście zdarzyło mi się też niejeden raz oberwać (to już nie u nas..) - ostatnio za zbyt głośne zapukanie do pań, o katastrofo niefortunnie podczas przerwy na kawe Pani bowiem wypadła z pokoju jak jakiś demon i wydzierała się na mnie, że jej w drzwiach dziurę chce zrobić, po czym trzasnęła mi owymi drzwiami przed nosem i zamknęła je na klucz od środka

pomińmy fakt że przerwa już wtedy się skończyla, ale pani widać dochodziła do siebie przez kolejne 13 minut..
pod kluczem...
Nie uwierzycie... ale w dziekanacie na moim wydziale (WMP KUL) są naprawdę bardzo miłe panie!

więc jak widać - są wyjątki od "wszędzie", "wszystko" i "zawsze"

...ale oczywiście zdarzyło mi się też niejeden raz oberwać (to już nie u nas..) - ostatnio za zbyt głośne zapukanie do pań, o katastrofo niefortunnie podczas przerwy na kawe Pani bowiem wypadła z pokoju jak jakiś demon i wydzierała się na mnie, że jej w drzwiach dziurę chce zrobić, po czym trzasnęła mi owymi drzwiami pr... rozwiń
Avatar
zadziwiony / 30 czerwca 2009 o 19:19
0
ddd napisał:
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.



tak, to rzeczywiście zastanawiające, że wszystkie panie we wszystkich kolejno dziekanatach są wredne.... a wszyscy studenci "święci"
Avatar
kinol / 25 czerwca 2009 o 20:52
0
niunio napisał:
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt bo duzo osób zostało tak odprawionych podczas gdy inni nie robia takich problemów.. to tylko zaliczenie, nie rozumiem dlaczego nie dadzą szans wykazania na sie na egzaminie, gnębia. Osobiscie uczyłam sie na egzamin, usłyszałam albo 2 albo odroczenie.

Podzielam Twój los od wczoraj... Byłam ponad tydzień temu na tzw. zerówce (ponoć nie można za to dostać 2), i nie zaliczyłam, mimo że odpowiedziałam na każde pytanie, ale kazano mi przyjść na drugi (sic!) termin zerówkowy dnia następnego. Jednak oceniono mnie znowu na 2, choć to nadal była zerówka rzekomo i odpowiedziałam poprawnie... No, ale nic. Jakby tego było mało od razu miałam wrzesień, bez możliwości przyjścia we właściwym terminie egzaminu. Jednak udało mi się osiągnąć ten cel i poszłam na ten egzamin. I co? Odpowiedziałam na 2 pytania z 4-ech, a już przy 3 pytaniu dostałam groźbę: "Jak nie odpowiedz, to Ci ta 2 zostanie i tak". I w tym momencie mnie zamurowało... Za co?? Za przygotowanie do egzaminu, kucie po nocach, a z góry założono, że i tak mam 2... Cóż... Władza...

Podzielam Twój los od wczoraj... Byłam ponad tydzień temu na tzw. zerówce (ponoć nie można za to dostać 2), i nie zaliczyłam, mimo że odpowiedziałam na każde pytanie, ale kazano mi przyjść na drugi (sic!) termin zerówkowy dnia następnego. Jednak oceniono mnie znowu na 2, choć to nadal była zerówka rzekomo i odpowiedziałam poprawnie... No, ale nic. Jakby tego było mało od razu miałam wrzesień, bez możliwości przyjścia we właściwym terminie egzaminu. Jednak udało mi się osiągnąć ten cel i poszłam na ten egzamin. I co? O... rozwiń
Avatar
niunio / 24 czerwca 2009 o 23:21
0
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt bo duzo osób zostało tak odprawionych podczas gdy inni nie robia takich problemów.. to tylko zaliczenie, nie rozumiem dlaczego nie dadzą szans wykazania na sie na egzaminie, gnębia. Osobiscie uczyłam sie na egzamin, usłyszałam albo 2 albo odroczenie.
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt ... rozwiń
Avatar
kulwa / 24 czerwca 2009 o 14:23
0
najwieszka paranoją [przynajmniej na kulu] są studia 3 letnie bez planu tzn... nikt nic nie wie na temat tego co powinno byc w którym semestrze i jakie przedmiotu powinniśmy miec i ile ich... i ile punktów... no ogolny sajgon gratuluje tym, którzy są za to odpowiedzialni
najwieszka paranoją [przynajmniej na kulu] są studia 3 letnie bez planu tzn... nikt nic nie wie na temat tego co powinno byc w którym semestrze i jakie przedmiotu powinniśmy miec i ile ich... i ile punktów... no ogolny sajgon gratuluje tym, którzy są za to odpowiedzialni rozwiń
Avatar
Gość / 24 czerwca 2009 o 13:44
0
"Żadnej alternatywy dla osób kończących studia, a chcących nadal korzystać z Biblioteki Głównej. Ma ona jedne z największych zbiorów w okolicy, i w głowie się nie mieści, że pani sprzątaczka pracująca na pół etatu przy pieleniu ogródków uczelni może z niej korzystać, a absolwent magister nie."

- Popieram! Zaraz wyślę ten 'absurd' na podany adres i dobrze by było żeby ktoś jeszcze nas poparł.

Co do reszty, studiuję administrację stacjonarnie i póki co nie mam żadnego powodu narzekać na dziekanat, odnośnie tłumów przed egzaminami, list itd. wygląda to jak wygląda, ale to chyba normalna konsekwencja przy tylu studentach danego kierunku (mój rocznik liczy ok. 250 osób, a początkowo było niecałe 300). Dodatkowo jak na każdym wydziale można by powiedzieć jeszcze kilka słów na temat kadry, ale ogólnie nie jest najgorzej... Mam tylko nadzieję, że z biegiem moja opinia radykalnie się nie zmieni. Pozdrawiam.
"Żadnej alternatywy dla osób kończących studia, a chcących nadal korzystać z Biblioteki Głównej. Ma ona jedne z największych zbiorów w okolicy, i w głowie się nie mieści, że pani sprzątaczka pracująca na pół etatu przy pieleniu ogródków uczelni może z niej korzystać, a absolwent magister nie."

- Popieram! Zaraz wyślę ten 'absurd' na podany adres i dobrze by było żeby ktoś jeszcze nas poparł.

Co do reszty, studiuję administrację stacjonarnie i póki co nie mam żadnego powodu narzekać na dziekana... rozwiń
Avatar
polibuda / 24 czerwca 2009 o 11:59
0
na pewno zona albo kochanka (siotsra, ciotka, corka, kuzynka?) ktoregos z profesorow.

ddd napisał:
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.
Avatar
studenciak / 24 czerwca 2009 o 10:31
0
hm...fajny pomysł, jakby na mojej uczelni powstało coś tego typu to by chyba zdurnieli...ponarzekać można zawsze na panie z dziekanatu..u mnie są miłe ale zupełnie niedoinformowane. Czasami bywa że sami ich informujemy że jakieś zajęcia są przeniesione czy odwołane..;\ Największym hitem było jak 9 dni przed obroną dyplomową okazało się że każdy ma do 5dni przed obroną donieść parę rzeczy :| zatem gratuluję UMCS-owi za odwagę do wytykania sobie wad;D
Avatar
ddd / 24 czerwca 2009 o 09:56
0
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.
Avatar
7 / 24 czerwca 2009 o 08:44
0
Piszecie o paniach z dziekanatów, że są takie i owakie, ale to podejrzane jest, bo nie dotyczy jednej uczelni, a wiekszości w kraju. I teraz pytanie co lub kto jest tego przyczyną? Może pora zastanowić się jacy są studenci. Bo patrząc na dzisiejszą młodzież włos staje dęba nagłowie jak się wyrażają, jakie maja podejscie do obowiązków, do starszych ludzi itd. I podejrzewam, ze te konflikty to nie tylko wina tych pan, ale w duzej mierze i młodzieży, która pozwala sobie dzisiaj za dużo. Nie wierzę że w całej Polsce siedza wredne baby w dziekanatach. Nikt mi tego nie wmówi.
Piszecie o paniach z dziekanatów, że są takie i owakie, ale to podejrzane jest, bo nie dotyczy jednej uczelni, a wiekszości w kraju. I teraz pytanie co lub kto jest tego przyczyną? Może pora zastanowić się jacy są studenci. Bo patrząc na dzisiejszą młodzież włos staje dęba nagłowie jak się wyrażają, jakie maja podejscie do obowiązków, do starszych ludzi itd. I podejrzewam, ze te konflikty to nie tylko wina tych pan, ale w duzej mierze i młodzieży, która pozwala sobie dzisiaj za dużo. Nie wierzę że w całej Polsce siedza wredne baby w dziekan... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2009 o 00:22
0
Nie uwierzycie... ale w dziekanacie na moim wydziale (WMP KUL) są naprawdę bardzo miłe panie!

więc jak widać - są wyjątki od "wszędzie", "wszystko" i "zawsze"

...ale oczywiście zdarzyło mi się też niejeden raz oberwać (to już nie u nas..) - ostatnio za zbyt głośne zapukanie do pań, o katastrofo niefortunnie podczas przerwy na kawe Pani bowiem wypadła z pokoju jak jakiś demon i wydzierała się na mnie, że jej w drzwiach dziurę chce zrobić, po czym trzasnęła mi owymi drzwiami przed nosem i zamknęła je na klucz od środka

pomińmy fakt że przerwa już wtedy się skończyla, ale pani widać dochodziła do siebie przez kolejne 13 minut..
pod kluczem...
Nie uwierzycie... ale w dziekanacie na moim wydziale (WMP KUL) są naprawdę bardzo miłe panie!

więc jak widać - są wyjątki od "wszędzie", "wszystko" i "zawsze"

...ale oczywiście zdarzyło mi się też niejeden raz oberwać (to już nie u nas..) - ostatnio za zbyt głośne zapukanie do pań, o katastrofo niefortunnie podczas przerwy na kawe Pani bowiem wypadła z pokoju jak jakiś demon i wydzierała się na mnie, że jej w drzwiach dziurę chce zrobić, po czym trzasnęła mi owymi drzwiami pr... rozwiń
Avatar
zadziwiony / 30 czerwca 2009 o 19:19
0
ddd napisał:
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.



tak, to rzeczywiście zastanawiające, że wszystkie panie we wszystkich kolejno dziekanatach są wredne.... a wszyscy studenci "święci"
Avatar
kinol / 25 czerwca 2009 o 20:52
0
niunio napisał:
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt bo duzo osób zostało tak odprawionych podczas gdy inni nie robia takich problemów.. to tylko zaliczenie, nie rozumiem dlaczego nie dadzą szans wykazania na sie na egzaminie, gnębia. Osobiscie uczyłam sie na egzamin, usłyszałam albo 2 albo odroczenie.

Podzielam Twój los od wczoraj... Byłam ponad tydzień temu na tzw. zerówce (ponoć nie można za to dostać 2), i nie zaliczyłam, mimo że odpowiedziałam na każde pytanie, ale kazano mi przyjść na drugi (sic!) termin zerówkowy dnia następnego. Jednak oceniono mnie znowu na 2, choć to nadal była zerówka rzekomo i odpowiedziałam poprawnie... No, ale nic. Jakby tego było mało od razu miałam wrzesień, bez możliwości przyjścia we właściwym terminie egzaminu. Jednak udało mi się osiągnąć ten cel i poszłam na ten egzamin. I co? Odpowiedziałam na 2 pytania z 4-ech, a już przy 3 pytaniu dostałam groźbę: "Jak nie odpowiedz, to Ci ta 2 zostanie i tak". I w tym momencie mnie zamurowało... Za co?? Za przygotowanie do egzaminu, kucie po nocach, a z góry założono, że i tak mam 2... Cóż... Władza...

Podzielam Twój los od wczoraj... Byłam ponad tydzień temu na tzw. zerówce (ponoć nie można za to dostać 2), i nie zaliczyłam, mimo że odpowiedziałam na każde pytanie, ale kazano mi przyjść na drugi (sic!) termin zerówkowy dnia następnego. Jednak oceniono mnie znowu na 2, choć to nadal była zerówka rzekomo i odpowiedziałam poprawnie... No, ale nic. Jakby tego było mało od razu miałam wrzesień, bez możliwości przyjścia we właściwym terminie egzaminu. Jednak udało mi się osiągnąć ten cel i poszłam na ten egzamin. I co? O... rozwiń
Avatar
niunio / 24 czerwca 2009 o 23:21
0
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt bo duzo osób zostało tak odprawionych podczas gdy inni nie robia takich problemów.. to tylko zaliczenie, nie rozumiem dlaczego nie dadzą szans wykazania na sie na egzaminie, gnębia. Osobiscie uczyłam sie na egzamin, usłyszałam albo 2 albo odroczenie.
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt ... rozwiń
Avatar
kulwa / 24 czerwca 2009 o 14:23
0
najwieszka paranoją [przynajmniej na kulu] są studia 3 letnie bez planu tzn... nikt nic nie wie na temat tego co powinno byc w którym semestrze i jakie przedmiotu powinniśmy miec i ile ich... i ile punktów... no ogolny sajgon gratuluje tym, którzy są za to odpowiedzialni
najwieszka paranoją [przynajmniej na kulu] są studia 3 letnie bez planu tzn... nikt nic nie wie na temat tego co powinno byc w którym semestrze i jakie przedmiotu powinniśmy miec i ile ich... i ile punktów... no ogolny sajgon gratuluje tym, którzy są za to odpowiedzialni rozwiń
Avatar
Gość / 24 czerwca 2009 o 13:44
0
"Żadnej alternatywy dla osób kończących studia, a chcących nadal korzystać z Biblioteki Głównej. Ma ona jedne z największych zbiorów w okolicy, i w głowie się nie mieści, że pani sprzątaczka pracująca na pół etatu przy pieleniu ogródków uczelni może z niej korzystać, a absolwent magister nie."

- Popieram! Zaraz wyślę ten 'absurd' na podany adres i dobrze by było żeby ktoś jeszcze nas poparł.

Co do reszty, studiuję administrację stacjonarnie i póki co nie mam żadnego powodu narzekać na dziekanat, odnośnie tłumów przed egzaminami, list itd. wygląda to jak wygląda, ale to chyba normalna konsekwencja przy tylu studentach danego kierunku (mój rocznik liczy ok. 250 osób, a początkowo było niecałe 300). Dodatkowo jak na każdym wydziale można by powiedzieć jeszcze kilka słów na temat kadry, ale ogólnie nie jest najgorzej... Mam tylko nadzieję, że z biegiem moja opinia radykalnie się nie zmieni. Pozdrawiam.
"Żadnej alternatywy dla osób kończących studia, a chcących nadal korzystać z Biblioteki Głównej. Ma ona jedne z największych zbiorów w okolicy, i w głowie się nie mieści, że pani sprzątaczka pracująca na pół etatu przy pieleniu ogródków uczelni może z niej korzystać, a absolwent magister nie."

- Popieram! Zaraz wyślę ten 'absurd' na podany adres i dobrze by było żeby ktoś jeszcze nas poparł.

Co do reszty, studiuję administrację stacjonarnie i póki co nie mam żadnego powodu narzekać na dziekana... rozwiń
Avatar
polibuda / 24 czerwca 2009 o 11:59
0
na pewno zona albo kochanka (siotsra, ciotka, corka, kuzynka?) ktoregos z profesorow.

ddd napisał:
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.
Avatar
studenciak / 24 czerwca 2009 o 10:31
0
hm...fajny pomysł, jakby na mojej uczelni powstało coś tego typu to by chyba zdurnieli...ponarzekać można zawsze na panie z dziekanatu..u mnie są miłe ale zupełnie niedoinformowane. Czasami bywa że sami ich informujemy że jakieś zajęcia są przeniesione czy odwołane..;\ Największym hitem było jak 9 dni przed obroną dyplomową okazało się że każdy ma do 5dni przed obroną donieść parę rzeczy :| zatem gratuluję UMCS-owi za odwagę do wytykania sobie wad;D
Avatar
ddd / 24 czerwca 2009 o 09:56
0
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.
Avatar
7 / 24 czerwca 2009 o 08:44
0
Piszecie o paniach z dziekanatów, że są takie i owakie, ale to podejrzane jest, bo nie dotyczy jednej uczelni, a wiekszości w kraju. I teraz pytanie co lub kto jest tego przyczyną? Może pora zastanowić się jacy są studenci. Bo patrząc na dzisiejszą młodzież włos staje dęba nagłowie jak się wyrażają, jakie maja podejscie do obowiązków, do starszych ludzi itd. I podejrzewam, ze te konflikty to nie tylko wina tych pan, ale w duzej mierze i młodzieży, która pozwala sobie dzisiaj za dużo. Nie wierzę że w całej Polsce siedza wredne baby w dziekanatach. Nikt mi tego nie wmówi.
Piszecie o paniach z dziekanatów, że są takie i owakie, ale to podejrzane jest, bo nie dotyczy jednej uczelni, a wiekszości w kraju. I teraz pytanie co lub kto jest tego przyczyną? Może pora zastanowić się jacy są studenci. Bo patrząc na dzisiejszą młodzież włos staje dęba nagłowie jak się wyrażają, jakie maja podejscie do obowiązków, do starszych ludzi itd. I podejrzewam, ze te konflikty to nie tylko wina tych pan, ale w duzej mierze i młodzieży, która pozwala sobie dzisiaj za dużo. Nie wierzę że w całej Polsce siedza wredne baby w dziekan... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Spór o testament trwał 10 lat. Szczęśliwe zakończenie dla matki i syna

Spór o testament trwał 10 lat. Szczęśliwe zakończenie dla matki i syna 0 0

Po dziesięciu latach sądowej batalii Krystyna Zaręba i jej syn odzyskali działkę w Maszkach w okolicach Nałęczowa. Ziemia została przejęta na podstawie testamentu, który najprawdopodobniej został sfałszowany. Sprawa zakończyła się ugodą

Minister zdrowia w Lublinie. "Brakuje życzliwości, zrozumienia dla pacjenta"

Minister zdrowia w Lublinie. "Brakuje życzliwości, zrozumienia dla pacjenta" 0 1

O brakach kadrowych w służbie zdrowia oraz potrzebie większej życzliwości dla pacjenta i współpracy wszystkich zwodów medycznych mówił w czwartek w Lublinie minister zdrowia Łukasz Szumowski

Azoty nadal będą sponsorować Wisłę Puławy. Klub ma nowy zarząd

Azoty nadal będą sponsorować Wisłę Puławy. Klub ma nowy zarząd 39 0

W czwartek odbyło się walne zebranie Klubu Sportowego Wisła Puławy. Podczas spotkania podjęto decyzje o zmianach w zarządzie klubu.

Kolędowanie z XX. Czartoryskimi w Puławach
26 stycznia 2019, 16:00

Kolędowanie z XX. Czartoryskimi w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 stycznia o godz. 16 w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Puławach zorganizowana zostanie druga odsłona Kolędowania z XX. Czartoryskimi.

Żałoba narodowa. Część lubelskich instytucji odwołuje i przenosi imprezy. Co ze studniówkami?
galeria

Żałoba narodowa. Część lubelskich instytucji odwołuje i przenosi imprezy. Co ze studniówkami? 25 17

Część lubelskich instytucji kulturalnych odwołuje lub przenosi zaplanowane na piątek i sobotę wydarzenia. Ma to związek z ogłoszoną przez prezydenta RP Andrzeja Dudę żałobą narodową po zamordowaniu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza

Monika Skinder powalczy o mistrzostwo świata juniorek

Monika Skinder powalczy o mistrzostwo świata juniorek 0 0

To będzie bardzo emocjonujący weekend dla kibiców. W naszym województwie odbędą się w weekend dwie duże imprezy. Dodatkowo, Monika Skinder z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, w niedzielę będzie walczyć o medal mistrzostw świata juniorek

Marceli Niezgoda nie jest już szefem LAWP

Marceli Niezgoda nie jest już szefem LAWP 0 9

Marceli Niezgoda, polityk PSL, stracił fotel dyrektora Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Instytucja podlega marszałkowi (PiS), który rozpisał już konkurs na nowego szefa.

Czarne chmury nad posłem Olszówką. Sejm zajmie się wnioskiem prokuratury

Czarne chmury nad posłem Olszówką. Sejm zajmie się wnioskiem prokuratury 0 4

Nie ma już przeszkód, by Sejm zajął się wnioskiem prokuratury o wydanie zgody na pociągniecie do odpowiedzialności karnej posła Piotra Olszówki.

Wyszedł z domu po papierosy, dwie godziny później znaleźli jego ciało
film

Wyszedł z domu po papierosy, dwie godziny później znaleźli jego ciało 43 5

35-letni Marcin wyszedł do sklepu po papierosy. Dwie godziny później jego ciało zostało znalezione w bramie, zaledwie sto metrów od jego mieszkania.

Tu była pizzeria Piccolo, potem Domek Saski. Już wiadomo co będzie teraz

Tu była pizzeria Piccolo, potem Domek Saski. Już wiadomo co będzie teraz 128 12

W sobotę otwarcie lokalu, który zajął miejsce po „Domku Saskim” LSS Społem. Przy głównym wejściu do parku będzie połączenie małej gastronomii ze sklepem

Już wiadomo, kto pokieruje Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej

Już wiadomo, kto pokieruje Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej 32 23

Zarząd Województwa Lubelskiego powierzył Piotrowi Krawcowi pełnienie obowiązków dyrektora Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej.

Ślisko na drogach. Dachowanie i lądowanie w rowie