Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 czerwca 2009 r.
16:31
Edytuj ten wpis

UMCS: Studencie, wskaż nam absurdy

0 21 A A

UMCS jest pierwszą uczelnią w regionie, która zapytała studentów o własne... patologie. - Zbyt późno ogłaszane godziny rektorskie, błędy na stronie internetowej - zareagowali natychmiast żacy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Akcja: "Złam absurd"; właśnie ruszyła. - Jeśli Twoim zdaniem Twoja uczelnia źle funkcjonuje zgłoś błąd, pokaż nam nasze słabe strony - zachęca komunikat na stronie internetowej UMCS. - Pisz do nas na zlamabsurd@umcs.lublin.pl. Chcemy zmieniać się dla Ciebie!

- Łatwiej dostrzec absurdy na uczelni komuś z zewnątrz, niż jej pracownikom - tłumaczy Joanna Reszko-Zygmunt, rzecznik UMCS. - Studenci wskażą błędy, a my będziemy starali się je wyeliminować.

Zapytanie młodzieży o uczelniane patologie to pomysł Marcina Lipowskiego, nowego szefa Zespołu Informacji i Promocji UMCS. W połowie maja zespołem przestał kierować Jarosław Dymara, na co dzień pracownik Wydziału Chemii (mianował go jesienią ub. roku nowo-wybrany rektor - prof. Andrzej Dąbrowski, były dziekan Wydziału Chemii). Zastąpił go, wyłoniony w konkursie, Lipowski - naukowiec z Instytutu Zarządzania i Marketingu Wydziału Ekonomicznego UMCS.

- Studenci wiedzą najlepiej, co im na uczelni przeszkadza i doskwiera. A pracownicy czy szefowie uczelni czasami nie mają świadomości, że coś jest źle - tłumaczy Marcin Lipowski. - Stąd tak ważna jest komunikacja, dzięki której dowiemy się więcej o uczelnianych absurdach.

Kilka dni akcji już przyniosło pierwsze sugestie studentów. - Że godziny rektorskie są ogłaszane zbyt późno i studenci nie wiedzą o nich zawczasu. Albo że nie ma jednoznacznych zasad zapisów na seminaria: do kogo, kiedy i jak można się zapisywać - wylicza Lipowski. - Ale dostało się też nam, bo studenci znaleźli błędy na naszej stronie internetowej.

Te absurdy, które można wyeliminować, zostaną zlikwidowane. - Choć czasami coś, co nie podoba się studentom, jest uwarunkowane przepisami prawnymi czy statusem uczelni - zaznacza Lipowski. - Wtedy czeka nas rola edukacyjna: będziemy musieli wytłumaczyć to studentom.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 grudnia 2009 o 00:22
0
Nie uwierzycie... ale w dziekanacie na moim wydziale (WMP KUL) są naprawdę bardzo miłe panie!

więc jak widać - są wyjątki od "wszędzie", "wszystko" i "zawsze"

...ale oczywiście zdarzyło mi się też niejeden raz oberwać (to już nie u nas..) - ostatnio za zbyt głośne zapukanie do pań, o katastrofo niefortunnie podczas przerwy na kawe Pani bowiem wypadła z pokoju jak jakiś demon i wydzierała się na mnie, że jej w drzwiach dziurę chce zrobić, po czym trzasnęła mi owymi drzwiami przed nosem i zamknęła je na klucz od środka

pomińmy fakt że przerwa już wtedy się skończyla, ale pani widać dochodziła do siebie przez kolejne 13 minut..
pod kluczem...
Nie uwierzycie... ale w dziekanacie na moim wydziale (WMP KUL) są naprawdę bardzo miłe panie!

więc jak widać - są wyjątki od "wszędzie", "wszystko" i "zawsze"

...ale oczywiście zdarzyło mi się też niejeden raz oberwać (to już nie u nas..) - ostatnio za zbyt głośne zapukanie do pań, o katastrofo niefortunnie podczas przerwy na kawe Pani bowiem wypadła z pokoju jak jakiś demon i wydzierała się na mnie, że jej w drzwiach dziurę chce zrobić, po czym trzasnęła mi owymi drzwiami pr... rozwiń
Avatar
zadziwiony / 30 czerwca 2009 o 19:19
0
ddd napisał:
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.



tak, to rzeczywiście zastanawiające, że wszystkie panie we wszystkich kolejno dziekanatach są wredne.... a wszyscy studenci "święci"
Avatar
kinol / 25 czerwca 2009 o 20:52
0
niunio napisał:
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt bo duzo osób zostało tak odprawionych podczas gdy inni nie robia takich problemów.. to tylko zaliczenie, nie rozumiem dlaczego nie dadzą szans wykazania na sie na egzaminie, gnębia. Osobiscie uczyłam sie na egzamin, usłyszałam albo 2 albo odroczenie.

Podzielam Twój los od wczoraj... Byłam ponad tydzień temu na tzw. zerówce (ponoć nie można za to dostać 2), i nie zaliczyłam, mimo że odpowiedziałam na każde pytanie, ale kazano mi przyjść na drugi (sic!) termin zerówkowy dnia następnego. Jednak oceniono mnie znowu na 2, choć to nadal była zerówka rzekomo i odpowiedziałam poprawnie... No, ale nic. Jakby tego było mało od razu miałam wrzesień, bez możliwości przyjścia we właściwym terminie egzaminu. Jednak udało mi się osiągnąć ten cel i poszłam na ten egzamin. I co? Odpowiedziałam na 2 pytania z 4-ech, a już przy 3 pytaniu dostałam groźbę: "Jak nie odpowiedz, to Ci ta 2 zostanie i tak". I w tym momencie mnie zamurowało... Za co?? Za przygotowanie do egzaminu, kucie po nocach, a z góry założono, że i tak mam 2... Cóż... Władza...

Podzielam Twój los od wczoraj... Byłam ponad tydzień temu na tzw. zerówce (ponoć nie można za to dostać 2), i nie zaliczyłam, mimo że odpowiedziałam na każde pytanie, ale kazano mi przyjść na drugi (sic!) termin zerówkowy dnia następnego. Jednak oceniono mnie znowu na 2, choć to nadal była zerówka rzekomo i odpowiedziałam poprawnie... No, ale nic. Jakby tego było mało od razu miałam wrzesień, bez możliwości przyjścia we właściwym terminie egzaminu. Jednak udało mi się osiągnąć ten cel i poszłam na ten egzamin. I co? O... rozwiń
Avatar
niunio / 24 czerwca 2009 o 23:21
0
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt bo duzo osób zostało tak odprawionych podczas gdy inni nie robia takich problemów.. to tylko zaliczenie, nie rozumiem dlaczego nie dadzą szans wykazania na sie na egzaminie, gnębia. Osobiscie uczyłam sie na egzamin, usłyszałam albo 2 albo odroczenie.
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt ... rozwiń
Avatar
kulwa / 24 czerwca 2009 o 14:23
0
najwieszka paranoją [przynajmniej na kulu] są studia 3 letnie bez planu tzn... nikt nic nie wie na temat tego co powinno byc w którym semestrze i jakie przedmiotu powinniśmy miec i ile ich... i ile punktów... no ogolny sajgon gratuluje tym, którzy są za to odpowiedzialni
najwieszka paranoją [przynajmniej na kulu] są studia 3 letnie bez planu tzn... nikt nic nie wie na temat tego co powinno byc w którym semestrze i jakie przedmiotu powinniśmy miec i ile ich... i ile punktów... no ogolny sajgon gratuluje tym, którzy są za to odpowiedzialni rozwiń
Avatar
Gość / 24 czerwca 2009 o 13:44
0
"Żadnej alternatywy dla osób kończących studia, a chcących nadal korzystać z Biblioteki Głównej. Ma ona jedne z największych zbiorów w okolicy, i w głowie się nie mieści, że pani sprzątaczka pracująca na pół etatu przy pieleniu ogródków uczelni może z niej korzystać, a absolwent magister nie."

- Popieram! Zaraz wyślę ten 'absurd' na podany adres i dobrze by było żeby ktoś jeszcze nas poparł.

Co do reszty, studiuję administrację stacjonarnie i póki co nie mam żadnego powodu narzekać na dziekanat, odnośnie tłumów przed egzaminami, list itd. wygląda to jak wygląda, ale to chyba normalna konsekwencja przy tylu studentach danego kierunku (mój rocznik liczy ok. 250 osób, a początkowo było niecałe 300). Dodatkowo jak na każdym wydziale można by powiedzieć jeszcze kilka słów na temat kadry, ale ogólnie nie jest najgorzej... Mam tylko nadzieję, że z biegiem moja opinia radykalnie się nie zmieni. Pozdrawiam.
"Żadnej alternatywy dla osób kończących studia, a chcących nadal korzystać z Biblioteki Głównej. Ma ona jedne z największych zbiorów w okolicy, i w głowie się nie mieści, że pani sprzątaczka pracująca na pół etatu przy pieleniu ogródków uczelni może z niej korzystać, a absolwent magister nie."

- Popieram! Zaraz wyślę ten 'absurd' na podany adres i dobrze by było żeby ktoś jeszcze nas poparł.

Co do reszty, studiuję administrację stacjonarnie i póki co nie mam żadnego powodu narzekać na dziekana... rozwiń
Avatar
polibuda / 24 czerwca 2009 o 11:59
0
na pewno zona albo kochanka (siotsra, ciotka, corka, kuzynka?) ktoregos z profesorow.

ddd napisał:
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.
Avatar
studenciak / 24 czerwca 2009 o 10:31
0
hm...fajny pomysł, jakby na mojej uczelni powstało coś tego typu to by chyba zdurnieli...ponarzekać można zawsze na panie z dziekanatu..u mnie są miłe ale zupełnie niedoinformowane. Czasami bywa że sami ich informujemy że jakieś zajęcia są przeniesione czy odwołane..;\ Największym hitem było jak 9 dni przed obroną dyplomową okazało się że każdy ma do 5dni przed obroną donieść parę rzeczy :| zatem gratuluję UMCS-owi za odwagę do wytykania sobie wad;D
Avatar
ddd / 24 czerwca 2009 o 09:56
0
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.
Avatar
7 / 24 czerwca 2009 o 08:44
0
Piszecie o paniach z dziekanatów, że są takie i owakie, ale to podejrzane jest, bo nie dotyczy jednej uczelni, a wiekszości w kraju. I teraz pytanie co lub kto jest tego przyczyną? Może pora zastanowić się jacy są studenci. Bo patrząc na dzisiejszą młodzież włos staje dęba nagłowie jak się wyrażają, jakie maja podejscie do obowiązków, do starszych ludzi itd. I podejrzewam, ze te konflikty to nie tylko wina tych pan, ale w duzej mierze i młodzieży, która pozwala sobie dzisiaj za dużo. Nie wierzę że w całej Polsce siedza wredne baby w dziekanatach. Nikt mi tego nie wmówi.
Piszecie o paniach z dziekanatów, że są takie i owakie, ale to podejrzane jest, bo nie dotyczy jednej uczelni, a wiekszości w kraju. I teraz pytanie co lub kto jest tego przyczyną? Może pora zastanowić się jacy są studenci. Bo patrząc na dzisiejszą młodzież włos staje dęba nagłowie jak się wyrażają, jakie maja podejscie do obowiązków, do starszych ludzi itd. I podejrzewam, ze te konflikty to nie tylko wina tych pan, ale w duzej mierze i młodzieży, która pozwala sobie dzisiaj za dużo. Nie wierzę że w całej Polsce siedza wredne baby w dziekan... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2009 o 00:22
0
Nie uwierzycie... ale w dziekanacie na moim wydziale (WMP KUL) są naprawdę bardzo miłe panie!

więc jak widać - są wyjątki od "wszędzie", "wszystko" i "zawsze"

...ale oczywiście zdarzyło mi się też niejeden raz oberwać (to już nie u nas..) - ostatnio za zbyt głośne zapukanie do pań, o katastrofo niefortunnie podczas przerwy na kawe Pani bowiem wypadła z pokoju jak jakiś demon i wydzierała się na mnie, że jej w drzwiach dziurę chce zrobić, po czym trzasnęła mi owymi drzwiami przed nosem i zamknęła je na klucz od środka

pomińmy fakt że przerwa już wtedy się skończyla, ale pani widać dochodziła do siebie przez kolejne 13 minut..
pod kluczem...
Nie uwierzycie... ale w dziekanacie na moim wydziale (WMP KUL) są naprawdę bardzo miłe panie!

więc jak widać - są wyjątki od "wszędzie", "wszystko" i "zawsze"

...ale oczywiście zdarzyło mi się też niejeden raz oberwać (to już nie u nas..) - ostatnio za zbyt głośne zapukanie do pań, o katastrofo niefortunnie podczas przerwy na kawe Pani bowiem wypadła z pokoju jak jakiś demon i wydzierała się na mnie, że jej w drzwiach dziurę chce zrobić, po czym trzasnęła mi owymi drzwiami pr... rozwiń
Avatar
zadziwiony / 30 czerwca 2009 o 19:19
0
ddd napisał:
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.



tak, to rzeczywiście zastanawiające, że wszystkie panie we wszystkich kolejno dziekanatach są wredne.... a wszyscy studenci "święci"
Avatar
kinol / 25 czerwca 2009 o 20:52
0
niunio napisał:
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt bo duzo osób zostało tak odprawionych podczas gdy inni nie robia takich problemów.. to tylko zaliczenie, nie rozumiem dlaczego nie dadzą szans wykazania na sie na egzaminie, gnębia. Osobiscie uczyłam sie na egzamin, usłyszałam albo 2 albo odroczenie.

Podzielam Twój los od wczoraj... Byłam ponad tydzień temu na tzw. zerówce (ponoć nie można za to dostać 2), i nie zaliczyłam, mimo że odpowiedziałam na każde pytanie, ale kazano mi przyjść na drugi (sic!) termin zerówkowy dnia następnego. Jednak oceniono mnie znowu na 2, choć to nadal była zerówka rzekomo i odpowiedziałam poprawnie... No, ale nic. Jakby tego było mało od razu miałam wrzesień, bez możliwości przyjścia we właściwym terminie egzaminu. Jednak udało mi się osiągnąć ten cel i poszłam na ten egzamin. I co? Odpowiedziałam na 2 pytania z 4-ech, a już przy 3 pytaniu dostałam groźbę: "Jak nie odpowiedz, to Ci ta 2 zostanie i tak". I w tym momencie mnie zamurowało... Za co?? Za przygotowanie do egzaminu, kucie po nocach, a z góry założono, że i tak mam 2... Cóż... Władza...

Podzielam Twój los od wczoraj... Byłam ponad tydzień temu na tzw. zerówce (ponoć nie można za to dostać 2), i nie zaliczyłam, mimo że odpowiedziałam na każde pytanie, ale kazano mi przyjść na drugi (sic!) termin zerówkowy dnia następnego. Jednak oceniono mnie znowu na 2, choć to nadal była zerówka rzekomo i odpowiedziałam poprawnie... No, ale nic. Jakby tego było mało od razu miałam wrzesień, bez możliwości przyjścia we właściwym terminie egzaminu. Jednak udało mi się osiągnąć ten cel i poszłam na ten egzamin. I co? O... rozwiń
Avatar
niunio / 24 czerwca 2009 o 23:21
0
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt bo duzo osób zostało tak odprawionych podczas gdy inni nie robia takich problemów.. to tylko zaliczenie, nie rozumiem dlaczego nie dadzą szans wykazania na sie na egzaminie, gnębia. Osobiscie uczyłam sie na egzamin, usłyszałam albo 2 albo odroczenie.
Jestem studentem 4 roku prawa umcs, absurdem jaki ostatnio mnie dotknął jest nie otrzymanie zaliczenia z ćwiczeń u pani doktor tydzień przed egzaminem mimo pozytywnych ocen z kolokwiów oraz obecność a możliwość zaliczenia ewentualnego dopiero po egzaminie.... zmuszanie studenta do odraczania na wrzesień!!!!! mówienie, ze nie będzie łatwo!!! pytanie do 23.15 i wymaganie racjonalnego myślenia podczas gdy same pytania nie są takie i zadawne śa nie z zagadnień egzaminacyjnych tylko...właśnie t tego nie wie nikt ... rozwiń
Avatar
kulwa / 24 czerwca 2009 o 14:23
0
najwieszka paranoją [przynajmniej na kulu] są studia 3 letnie bez planu tzn... nikt nic nie wie na temat tego co powinno byc w którym semestrze i jakie przedmiotu powinniśmy miec i ile ich... i ile punktów... no ogolny sajgon gratuluje tym, którzy są za to odpowiedzialni
najwieszka paranoją [przynajmniej na kulu] są studia 3 letnie bez planu tzn... nikt nic nie wie na temat tego co powinno byc w którym semestrze i jakie przedmiotu powinniśmy miec i ile ich... i ile punktów... no ogolny sajgon gratuluje tym, którzy są za to odpowiedzialni rozwiń
Avatar
Gość / 24 czerwca 2009 o 13:44
0
"Żadnej alternatywy dla osób kończących studia, a chcących nadal korzystać z Biblioteki Głównej. Ma ona jedne z największych zbiorów w okolicy, i w głowie się nie mieści, że pani sprzątaczka pracująca na pół etatu przy pieleniu ogródków uczelni może z niej korzystać, a absolwent magister nie."

- Popieram! Zaraz wyślę ten 'absurd' na podany adres i dobrze by było żeby ktoś jeszcze nas poparł.

Co do reszty, studiuję administrację stacjonarnie i póki co nie mam żadnego powodu narzekać na dziekanat, odnośnie tłumów przed egzaminami, list itd. wygląda to jak wygląda, ale to chyba normalna konsekwencja przy tylu studentach danego kierunku (mój rocznik liczy ok. 250 osób, a początkowo było niecałe 300). Dodatkowo jak na każdym wydziale można by powiedzieć jeszcze kilka słów na temat kadry, ale ogólnie nie jest najgorzej... Mam tylko nadzieję, że z biegiem moja opinia radykalnie się nie zmieni. Pozdrawiam.
"Żadnej alternatywy dla osób kończących studia, a chcących nadal korzystać z Biblioteki Głównej. Ma ona jedne z największych zbiorów w okolicy, i w głowie się nie mieści, że pani sprzątaczka pracująca na pół etatu przy pieleniu ogródków uczelni może z niej korzystać, a absolwent magister nie."

- Popieram! Zaraz wyślę ten 'absurd' na podany adres i dobrze by było żeby ktoś jeszcze nas poparł.

Co do reszty, studiuję administrację stacjonarnie i póki co nie mam żadnego powodu narzekać na dziekana... rozwiń
Avatar
polibuda / 24 czerwca 2009 o 11:59
0
na pewno zona albo kochanka (siotsra, ciotka, corka, kuzynka?) ktoregos z profesorow.

ddd napisał:
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.
Avatar
studenciak / 24 czerwca 2009 o 10:31
0
hm...fajny pomysł, jakby na mojej uczelni powstało coś tego typu to by chyba zdurnieli...ponarzekać można zawsze na panie z dziekanatu..u mnie są miłe ale zupełnie niedoinformowane. Czasami bywa że sami ich informujemy że jakieś zajęcia są przeniesione czy odwołane..;\ Największym hitem było jak 9 dni przed obroną dyplomową okazało się że każdy ma do 5dni przed obroną donieść parę rzeczy :| zatem gratuluję UMCS-owi za odwagę do wytykania sobie wad;D
Avatar
ddd / 24 czerwca 2009 o 09:56
0
w dziekanacie mojego kierunku siedzi wredna pani. Robi łaskę, że tam wogóle pracuje. Wydziera się na wszystkich po kolei bez powodu.
Avatar
7 / 24 czerwca 2009 o 08:44
0
Piszecie o paniach z dziekanatów, że są takie i owakie, ale to podejrzane jest, bo nie dotyczy jednej uczelni, a wiekszości w kraju. I teraz pytanie co lub kto jest tego przyczyną? Może pora zastanowić się jacy są studenci. Bo patrząc na dzisiejszą młodzież włos staje dęba nagłowie jak się wyrażają, jakie maja podejscie do obowiązków, do starszych ludzi itd. I podejrzewam, ze te konflikty to nie tylko wina tych pan, ale w duzej mierze i młodzieży, która pozwala sobie dzisiaj za dużo. Nie wierzę że w całej Polsce siedza wredne baby w dziekanatach. Nikt mi tego nie wmówi.
Piszecie o paniach z dziekanatów, że są takie i owakie, ale to podejrzane jest, bo nie dotyczy jednej uczelni, a wiekszości w kraju. I teraz pytanie co lub kto jest tego przyczyną? Może pora zastanowić się jacy są studenci. Bo patrząc na dzisiejszą młodzież włos staje dęba nagłowie jak się wyrażają, jakie maja podejscie do obowiązków, do starszych ludzi itd. I podejrzewam, ze te konflikty to nie tylko wina tych pan, ale w duzej mierze i młodzieży, która pozwala sobie dzisiaj za dużo. Nie wierzę że w całej Polsce siedza wredne baby w dziekan... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Urodziła córkę, zawinęła w ręczniki i schowała w szufladzie. Dziecko konało kilkanaście minut

Urodziła córkę, zawinęła w ręczniki i schowała w szufladzie. Dziecko konało kilkanaście minut 0 0

Po porodzie zawinęła córkę w ręczniki i schowała w szufladzie. Dziecko konało kilkanaście minut. Weronika B. – studentka z Lublina – ma w środę stanąć przed sądem. Jest oskarżona o zabójstwo

Tragiczny wypadek. Ciągnik zgniótł 68-latka
galeria

Tragiczny wypadek. Ciągnik zgniótł 68-latka 1 1

W miejscowości Kaczórki doszło do tragicznego wypadku. Ciągnik zgniótł 68-latka

Motor gra w środę z Granitem Bychawa w Pucharze Polski i szuka nowego trenera

Motor gra w środę z Granitem Bychawa w Pucharze Polski i szuka nowego trenera 5 1

W poniedziałek trzęsienie ziemi, a w środę trzeba grać kolejny mecz. W ramach trzeciej rundy Pucharu Polski LZPN Motor zmierzy się na wyjeździe z Granitem Bychawa. Początek spotkania zaplanowano na godz. 16.15

Prezydent Duda w USA. Zaproponował stworzenie Fort Trump
film

Prezydent Duda w USA. Zaproponował stworzenie Fort Trump 1 6

Waszyngton, USA. - Uśmiechałem się do pana prezydenta, że chciałbym, aby udało nas się wspólnie utworzyć stałą bazę amerykańską w Polsce, którą nazwiemy „Fort Trump” - żartował Andrzej Duda po spotkaniu z prezydentem USA. - Mam nadzieję, że pan prezydent podejmie decyzję o skierowaniu do Polski kolejnych oddziałów amerykańskich. Jestem przekonany, że taka decyzja jest zarówno w interesie Polski, jak i Stanów Zjednoczonych – dodał prezydent Polski.

Chuda zima lotniska Lublin. Loty na tej trasie są popularne, ale rejsów już nie będzie

Chuda zima lotniska Lublin. Loty na tej trasie są popularne, ale rejsów już nie będzie 1 14

Wizz Air zawiesza kolejną trasę z lubelskiego lotniska. Od listopada nie będzie już latać do Sztokholmu Skavsta. W tym roku z rozkładu portu w Świdniku zniknęły już połączenia do Liverpoolu, Doncaster Sheffield, Tel Awiwu. Zimą nie polecimy też do Kijowa i Mediolanu, a wiosną do Londynu Stansted.

Znika popularna sieć sklepów w Lublinie. Jaka marka ją zastąpi?

Znika popularna sieć sklepów w Lublinie. Jaka marka ją zastąpi? 9 6

Trwa zmiana marki w popularnych Aldikach. Już wkrótce wszystkie zastąpią Stokrotki.

Eddie/Hai na Trzecim Księżycu w Kazimierzu
22 września 2018, 20:00

Eddie/Hai na Trzecim Księżycu w Kazimierzu 2 0

Co Gdzie Kiedy. Restauracja Trzeci Księżyc w Kazimierzu Dolnym zaprasza na koncert lubelskiego duetu Eddie/Hai. Artyści wystąpią w sobotę, 22 września o godz. 20.

Radna PO pozwie do sądu Sylwestra Tułajewa za hasło wyborcze?

Radna PO pozwie do sądu Sylwestra Tułajewa za hasło wyborcze? 29 14

"Łączy nas Lublin" – pod takim szyldem o fotel prezydenta miasta walczy poseł PiS Sylwester Tułajew. – To moje hasło – przekonuje tymczasem radna wojewódzka PO Celina Stasiak, która zastanawia się nad skierowaniem sprawy do sądu

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r. 0 1

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego 2 0

FC Barcelona w pierwszym meczu tegorocznej edycji nie dała żadnych szans PSV Eindhoven i zwyciężyła 4:0, a trzy bramki zapisał na swoim koncie Argentyńczyk. Z kolei w najciekawszym wtorkowym meczu Liverpool wygrał po świetnym widowisku z Paris Saint Germain 3:2 zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin
26 października 2018, 10:00

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Modele pojazdów militarnych z całej Polski, repliki samolotów, pokazy broni i sprzętu wojskowego - to wszystko i wiele innych atrakcji czeka na odwiedzających Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) w dniach 26-28 października podczas III edycji projektu Militaria XX wieku – Wystawa historyczna.

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie 0 1

Polscy siatkarze zakończyli pierwszą fazę Mistrzostw Świata z kompletem zwycięstw. Podopieczni Vitala Heynena nie dali się Bułgarom, z którymi wygrali 3:1. Było to jednak niezwykle wymagające spotkanie.

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta 1 1