Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 marca 2011 r.
19:57
Edytuj ten wpis

Urzędnik załatwił znajomej atrakcyjne mieszkanie w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 17 A A
Kamienica znajduje się w ścisłym centrum Lublina (Jacek Świerczyński)
Kamienica znajduje się w ścisłym centrum Lublina (Jacek Świerczyński)

Załatwił mieszkanie swej znajomej. To wystarczyło lubelskiemu Ratuszowi, by donieść na niego do prokuratury, ale nie wystarczyło, by go zwolnić z pracy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sprawa dotyczy Mirosława B., byłego zastępcy dyrektora Wydziału Gospodarowania Mieniem (dawny Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami, WGiGN) Urzędu Miasta Lublin.

W 2006 r. przyznał on Katarzynie S., swej byłej podwładnej, 87-metrowe mieszkanie w śródmiejskiej kamienicy przy ul. Chopina 37.

Poprzednia lokatorka mieszkania też chciała odkupić je od miasta. Ale tego samego roku, tylko wcześniej, odmówiono jej. Została wezwana do WGiGN, gdzie dostała ofertę. Jeśli przeniesie się do lokalu przy ul. Lubartowskiej, to będzie mogła go odkupić. Zgodziła się.

Mirosław B. polecił zarządzającej kamienicą przy Lubartowskiej spółce zawrzeć umowę najmu z kobietą. Okazało się w końcu, że i tego lokalu nie wykupi. Powód? Jej umowa była zawarta z naruszeniem prawa, bo do lokalu mogła ją skierować inna komórka Ratusza.

Ale wtedy mieszkanie przy Chopina przejęła już Katarzyna S. Wystąpiła o najem do WGiGN, a umowę podpisał z nią Mirosław B. Zdaniem kontrolerów Ratusza – bezprawnie. Co ważne, Katarzyna S. nie widniała nawet w kolejce oczekujących na miejski lokal, a w takiej kolejce czeka się latami.

Co zdecydowało, że to właśnie ona otrzymała to mieszkanie? Nie udało nam się o tym porozmawiać z Mirosławem B., wczoraj nie było go w pracy. W wyjaśnieniach, jakie złożył do protokołu kontroli, argumentował, że Katarzyna S. "to była pracownica naszego Wydziału, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej”.

Ratusz sam powiadomił o sprawie prokuraturę. Śledztwo trwa w oparciu o przepis mówiący o niedopełnieniu obowiązków lub przekroczeniu uprawnień.

– Na razie nikomu nie postawiono zarzutów, przesłuchiwani są świadkowie – mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Urzędnik nadal pracuje w Ratuszu jako główny specjalista ds. organizacyjnych w Wydziale Gospodarki Komunalnej. – Zajmuje się kwestiami bieżącymi. Jest tego dużo – twierdzi Tomasz Radzikowski, dyrektor wydziału.

Nie stracił pracy, bo ma status urzędnika mianowanego. – Takiego urzędnika można zwolnić w razie utraty nieposzlakowanej opinii, ale gdybyśmy to zrobili, przegralibyśmy w sądzie pracy. Nie ma jeszcze ani aktu oskarżenia, ani nawet zarzutów – wyjaśnia Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, rzecznik prezydenta.

Ile zarabia urzędnik? Tego Ratusz nie ujawni, bo jawne są tylko zarobki osób mogących wydawać decyzje administracyjne, a takie prawo Mirosław B. stracił. Wiadomo jednak, że na stanowisku głównego specjalisty w Urzędzie Miasta zarabia się brutto od 2700 zł do 4600 zł.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ali Baba / 8 marca 2011 o 19:04
0
[quote name='Chefren' timestamp='1299571700' post='447703']
To jest jak z każdą piramidą, piramidą Cheopsa również - jeżeli wyjmiesz coś z samego dołu, to i góra poleci...

Takiej zaprawy do cementowania urzedniczej piramidy jaką PO w swoich betoniarkach kręci, to nawet komuniści mogliby pozazdrościć...
[/quote]
To jest dobry komentarz adekwatny do decyzji ratuszowych tłumaczeń bo że nie wolno zwolnić to może być fakt ale już przesunąć można przenieść też można na inne stanowisko na jakim lodów się nie da kręcić oraz manipulować innymi którzy mogli by poświadczać pod presją wynikająca z racji stanowiska że przestępstwa może jednak nie było ot powiedzmy przenieść w inną część budynku czy w ogóle do innego budynku w innej części miasta !-pozostawiając jednak wysokość ostatniego wynagrodzenia nikt nie miał by się prawa do niczego przyczepić i tak choćby do czasu zakończenia sprawy i wygląd by to miało przyzwoity i nie narażało by na szwank wiarygodności urzędu oraz urzędnika a tak to faktycznie jak z piramidą wyjm dół a góra poleci i może przed tym obawa ?!. Ale trzeba przyznać że spece od kombinowania z tamtych socjalistycznych czasów mogą pozazdrościć już teraźniejszym , zaradności bo uczeń przerósł mistrza !.
[quote name='Chefren' timestamp='1299571700' post='447703']
To jest jak z każdą piramidą, piramidą Cheopsa również - jeżeli wyjmiesz coś z samego dołu, to i góra poleci...

Takiej zaprawy do cementowania urzedniczej piramidy jaką PO w swoich betoniarkach kręci, to nawet komuniści mogliby pozazdrościć...
[/quote]
To jest dobry komentarz adekwatny do decyzji ratuszowych tłumaczeń bo że nie wolno zwolnić to może być fakt ale już przesunąć można przenieść też można na inne stanowisko na jakim... rozwiń
Avatar
aga / 8 marca 2011 o 17:55
0
W jaki sposób odbył się przydział na takie duże mieszkanie, chyba tak duże to należą sie tylko rodzinom wielodzietnym czyżby było inaczej
Avatar
ana / 8 marca 2011 o 17:53
0
[quote name='Gość' timestamp='1299591857' post='447863']
ŻADNE konsekwencje nie nastąpiły w tej sprawie.

"Mirosław B. (były z-ca dyrektora Wydziału Gospodarowania Mieniem (dawny Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Lublin) teraz pracuje w Urzędzie Miasta Lublina jako główny specjalista ds. organizacyjnych w Wydziale Gospodarki Komunalnej"

Śledztwo prokuratorskie jest w toku.

"W 2006 przyznał on Katarzynie S., swej byłej podwładnej, 87-metrowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Chopina 37.
Katarzyna S. nie widniała nawet w kolejce oczekujących na miejski lokal, a w takiej kolejce czeka się latami"


Kochankę wywalono z Ratusza, a kochankowi włos z głowy nie spadł.

Lubelska prowincjonalna budżetowa historia miłosna. Jak w Harlequinie.
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1299591857' post='447863']
ŻADNE konsekwencje nie nastąpiły w tej sprawie.

"Mirosław B. (były z-ca dyrektora Wydziału Gospodarowania Mieniem (dawny Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Lublin) teraz pracuje w Urzędzie Miasta Lublina jako główny specjalista ds. organizacyjnych w Wydziale Gospodarki Komunalnej"

Śledztwo prokuratorskie jest w toku.

"W 2006 przyznał on Katarzynie S.,... rozwiń
Avatar
Gość / 8 marca 2011 o 14:44
0
[quote name='Znudzona' timestamp='1299577443' post='447751']
Czy Wy na prawdę lubicie odgrzewane kotlety ? PO cholerę wracać do sprawy która miała miejsce dawno i po cholerę bawić się w prześcieradło Pana M. i Pani K. Konsekwencje nastąpiły tej sprawy i dajcie ludziom już spokój ! Czy według Was powinni ( M. i K. ) wyjechać do Puszczy Białowieskiej i zaszyć się żyjąc w ascezie ?! Dajcie ludziom żyć !
[/quote]

ŻADNE konsekwencje nie nastąpiły w tej sprawie.

"Mirosław B. (były z-ca dyrektora Wydziału Gospodarowania Mieniem (dawny Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Lublin) teraz pracuje w Urzędzie Miasta Lublina jako główny specjalista ds. organizacyjnych w Wydziale Gospodarki Komunalnej"

Śledztwo prokuratorskie jest w toku.

"W 2006 przyznał on Katarzynie S., swej byłej podwładnej, 87-metrowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Chopina 37.
Katarzyna S. nie widniała nawet w kolejce oczekujących na miejski lokal, a w takiej kolejce czeka się latami"


Kochankę wywalono z Ratusza, a kochankowi włos z głowy nie spadł.

Lubelska prowincjonalna budżetowa historia miłosna. Jak w Harlequinie.
[quote name='Znudzona' timestamp='1299577443' post='447751']
Czy Wy na prawdę lubicie odgrzewane kotlety ? PO cholerę wracać do sprawy która miała miejsce dawno i po cholerę bawić się w prześcieradło Pana M. i Pani K. Konsekwencje nastąpiły tej sprawy i dajcie ludziom już spokój ! Czy według Was powinni ( M. i K. ) wyjechać do Puszczy Białowieskiej i zaszyć się żyjąc w ascezie ?! Dajcie ludziom żyć !
[/quote]

ŻADNE konsekwencje nie nastąpiły w tej sprawie.
<... rozwiń
Avatar
crx / 8 marca 2011 o 12:31
0
Że pomógł,to dobrze bo to ludzkie,że swojej to zrozumiałe,tak jest zawsze,ale mam nadzieję,że w miarę atrakcyjna kobieta,bo w przeciwnym razie stracę wiarę w rozsądek urzędników!!!
Avatar
bolek / 8 marca 2011 o 12:18
0
[quote name='ja' timestamp='1299572005' post='447706']
Katarzyna S. była kochanką Mirosława B. dlatego załatwił jej mieszkanie żeby mogli razem spędzać tam upojne chwile (Katarzyna S. miała męża)
[/quote]
Zanim poszla do Mirka,to ja cale miasto posuwalo,Mirek zalatwil,nalezy sie jej.
Avatar
leszek / 8 marca 2011 o 11:10
0
[quote name='Znudzona' timestamp='1299577443' post='447751']
Czy Wy na prawdę lubicie odgrzewane kotlety? PO cholerę wracać do sprawy która miała miejsce dawno i po cholerę bawić się w prześcieradło Pana M. i Pani K. Konsekwencje nastąpiły tej sprawy i dajcie ludziom już spokój! Czy według Was powinni ( M. i K. ) wyjechać do Puszczy Białowieskiej i zaszyć się żyjąc w ascezie?! Dajcie ludziom żyć!
[/quote]

Niestety sprawa mieszkań będących w gestii UM Lublin, budzi jak najgorsze skojarzenia.Okradanie,wyłudzanie,zastraszanie,to tylko niewielka część repertuaru ZNK Lublin,WGM UM Lublin i Zarządców Nieruchomości,by pozyskać atrakcyjne mieszkania komunalne w Lublinie dla swoich rodzin, znajomych etc.
Składane skargi przez mieszkańców na działalność tych organów pozostają bez echa i są kryte przez Rade Miasta,mimo zapadłych wyroków Sądowych niekorzystnych dla Gminy Lublin.P. Prezydent Żuk bardzo dobrze orientuje się w tych sprawach,gdyż uczestniczył tak w poprzedniej,jak obecnej kadencji we władzach miasta i ponosi za taki stan rzeczy swoją odpowiedzialność.Jeżeli można coś radzić p. Żukowi,to niech sobie wymieni w całości Wydział Audytu i Kontroli UM,na kogoś mniej uwikłanego w układy,to może będzie miał w odpowiednim czasie,właściwe informacje na temat patologii w swoim Urzędzie,a tak,to wygląda,że udaje,że nic nie wie i jest mu z tym dobrze.DO CZASU PANIE PREZYDENCIE ŻUK.
[quote name='Znudzona' timestamp='1299577443' post='447751']
Czy Wy na prawdę lubicie odgrzewane kotlety? PO cholerę wracać do sprawy która miała miejsce dawno i po cholerę bawić się w prześcieradło Pana M. i Pani K. Konsekwencje nastąpiły tej sprawy i dajcie ludziom już spokój! Czy według Was powinni ( M. i K. ) wyjechać do Puszczy Białowieskiej i zaszyć się żyjąc w ascezie?! Dajcie ludziom żyć!
[/quote]

Niestety sprawa mieszkań będących w gestii UM Lublin, budzi jak najgorsze sk... rozwiń
Avatar
kolka / 8 marca 2011 o 11:00
0
Przyznanie tego mieszkania nie bylo pewnie tak zupełnie bezinteresowne ? "Wyróżniona" pewnie nie jest ani emerytką,ani mamuśką z gromadką dzieci ? Jak widać nie tylko Berlusconi lubi takie bara-barabaszki gdzie na podłodze ściąga się łaszki......a co?
Avatar
Znudzona / 8 marca 2011 o 10:44
0
Czy Wy na prawdę lubicie odgrzewane kotlety? PO cholerę wracać do sprawy która miała miejsce dawno i po cholerę bawić się w prześcieradło Pana M. i Pani K. Konsekwencje nastąpiły tej sprawy i dajcie ludziom już spokój! Czy według Was powinni ( M. i K. ) wyjechać do Puszczy Białowieskiej i zaszyć się żyjąc w ascezie?! Dajcie ludziom żyć!
Avatar
Gość / 8 marca 2011 o 10:25
0
BIURWY je***E!
Avatar
Ali Baba / 8 marca 2011 o 19:04
0
[quote name='Chefren' timestamp='1299571700' post='447703']
To jest jak z każdą piramidą, piramidą Cheopsa również - jeżeli wyjmiesz coś z samego dołu, to i góra poleci...

Takiej zaprawy do cementowania urzedniczej piramidy jaką PO w swoich betoniarkach kręci, to nawet komuniści mogliby pozazdrościć...
[/quote]
To jest dobry komentarz adekwatny do decyzji ratuszowych tłumaczeń bo że nie wolno zwolnić to może być fakt ale już przesunąć można przenieść też można na inne stanowisko na jakim lodów się nie da kręcić oraz manipulować innymi którzy mogli by poświadczać pod presją wynikająca z racji stanowiska że przestępstwa może jednak nie było ot powiedzmy przenieść w inną część budynku czy w ogóle do innego budynku w innej części miasta !-pozostawiając jednak wysokość ostatniego wynagrodzenia nikt nie miał by się prawa do niczego przyczepić i tak choćby do czasu zakończenia sprawy i wygląd by to miało przyzwoity i nie narażało by na szwank wiarygodności urzędu oraz urzędnika a tak to faktycznie jak z piramidą wyjm dół a góra poleci i może przed tym obawa ?!. Ale trzeba przyznać że spece od kombinowania z tamtych socjalistycznych czasów mogą pozazdrościć już teraźniejszym , zaradności bo uczeń przerósł mistrza !.
[quote name='Chefren' timestamp='1299571700' post='447703']
To jest jak z każdą piramidą, piramidą Cheopsa również - jeżeli wyjmiesz coś z samego dołu, to i góra poleci...

Takiej zaprawy do cementowania urzedniczej piramidy jaką PO w swoich betoniarkach kręci, to nawet komuniści mogliby pozazdrościć...
[/quote]
To jest dobry komentarz adekwatny do decyzji ratuszowych tłumaczeń bo że nie wolno zwolnić to może być fakt ale już przesunąć można przenieść też można na inne stanowisko na jakim... rozwiń
Avatar
aga / 8 marca 2011 o 17:55
0
W jaki sposób odbył się przydział na takie duże mieszkanie, chyba tak duże to należą sie tylko rodzinom wielodzietnym czyżby było inaczej
Avatar
ana / 8 marca 2011 o 17:53
0
[quote name='Gość' timestamp='1299591857' post='447863']
ŻADNE konsekwencje nie nastąpiły w tej sprawie.

"Mirosław B. (były z-ca dyrektora Wydziału Gospodarowania Mieniem (dawny Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Lublin) teraz pracuje w Urzędzie Miasta Lublina jako główny specjalista ds. organizacyjnych w Wydziale Gospodarki Komunalnej"

Śledztwo prokuratorskie jest w toku.

"W 2006 przyznał on Katarzynie S., swej byłej podwładnej, 87-metrowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Chopina 37.
Katarzyna S. nie widniała nawet w kolejce oczekujących na miejski lokal, a w takiej kolejce czeka się latami"


Kochankę wywalono z Ratusza, a kochankowi włos z głowy nie spadł.

Lubelska prowincjonalna budżetowa historia miłosna. Jak w Harlequinie.
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1299591857' post='447863']
ŻADNE konsekwencje nie nastąpiły w tej sprawie.

"Mirosław B. (były z-ca dyrektora Wydziału Gospodarowania Mieniem (dawny Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Lublin) teraz pracuje w Urzędzie Miasta Lublina jako główny specjalista ds. organizacyjnych w Wydziale Gospodarki Komunalnej"

Śledztwo prokuratorskie jest w toku.

"W 2006 przyznał on Katarzynie S.,... rozwiń
Avatar
Gość / 8 marca 2011 o 14:44
0
[quote name='Znudzona' timestamp='1299577443' post='447751']
Czy Wy na prawdę lubicie odgrzewane kotlety ? PO cholerę wracać do sprawy która miała miejsce dawno i po cholerę bawić się w prześcieradło Pana M. i Pani K. Konsekwencje nastąpiły tej sprawy i dajcie ludziom już spokój ! Czy według Was powinni ( M. i K. ) wyjechać do Puszczy Białowieskiej i zaszyć się żyjąc w ascezie ?! Dajcie ludziom żyć !
[/quote]

ŻADNE konsekwencje nie nastąpiły w tej sprawie.

"Mirosław B. (były z-ca dyrektora Wydziału Gospodarowania Mieniem (dawny Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Lublin) teraz pracuje w Urzędzie Miasta Lublina jako główny specjalista ds. organizacyjnych w Wydziale Gospodarki Komunalnej"

Śledztwo prokuratorskie jest w toku.

"W 2006 przyznał on Katarzynie S., swej byłej podwładnej, 87-metrowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Chopina 37.
Katarzyna S. nie widniała nawet w kolejce oczekujących na miejski lokal, a w takiej kolejce czeka się latami"


Kochankę wywalono z Ratusza, a kochankowi włos z głowy nie spadł.

Lubelska prowincjonalna budżetowa historia miłosna. Jak w Harlequinie.
[quote name='Znudzona' timestamp='1299577443' post='447751']
Czy Wy na prawdę lubicie odgrzewane kotlety ? PO cholerę wracać do sprawy która miała miejsce dawno i po cholerę bawić się w prześcieradło Pana M. i Pani K. Konsekwencje nastąpiły tej sprawy i dajcie ludziom już spokój ! Czy według Was powinni ( M. i K. ) wyjechać do Puszczy Białowieskiej i zaszyć się żyjąc w ascezie ?! Dajcie ludziom żyć !
[/quote]

ŻADNE konsekwencje nie nastąpiły w tej sprawie.
<... rozwiń
Avatar
crx / 8 marca 2011 o 12:31
0
Że pomógł,to dobrze bo to ludzkie,że swojej to zrozumiałe,tak jest zawsze,ale mam nadzieję,że w miarę atrakcyjna kobieta,bo w przeciwnym razie stracę wiarę w rozsądek urzędników!!!
Avatar
bolek / 8 marca 2011 o 12:18
0
[quote name='ja' timestamp='1299572005' post='447706']
Katarzyna S. była kochanką Mirosława B. dlatego załatwił jej mieszkanie żeby mogli razem spędzać tam upojne chwile (Katarzyna S. miała męża)
[/quote]
Zanim poszla do Mirka,to ja cale miasto posuwalo,Mirek zalatwil,nalezy sie jej.
Avatar
leszek / 8 marca 2011 o 11:10
0
[quote name='Znudzona' timestamp='1299577443' post='447751']
Czy Wy na prawdę lubicie odgrzewane kotlety? PO cholerę wracać do sprawy która miała miejsce dawno i po cholerę bawić się w prześcieradło Pana M. i Pani K. Konsekwencje nastąpiły tej sprawy i dajcie ludziom już spokój! Czy według Was powinni ( M. i K. ) wyjechać do Puszczy Białowieskiej i zaszyć się żyjąc w ascezie?! Dajcie ludziom żyć!
[/quote]

Niestety sprawa mieszkań będących w gestii UM Lublin, budzi jak najgorsze skojarzenia.Okradanie,wyłudzanie,zastraszanie,to tylko niewielka część repertuaru ZNK Lublin,WGM UM Lublin i Zarządców Nieruchomości,by pozyskać atrakcyjne mieszkania komunalne w Lublinie dla swoich rodzin, znajomych etc.
Składane skargi przez mieszkańców na działalność tych organów pozostają bez echa i są kryte przez Rade Miasta,mimo zapadłych wyroków Sądowych niekorzystnych dla Gminy Lublin.P. Prezydent Żuk bardzo dobrze orientuje się w tych sprawach,gdyż uczestniczył tak w poprzedniej,jak obecnej kadencji we władzach miasta i ponosi za taki stan rzeczy swoją odpowiedzialność.Jeżeli można coś radzić p. Żukowi,to niech sobie wymieni w całości Wydział Audytu i Kontroli UM,na kogoś mniej uwikłanego w układy,to może będzie miał w odpowiednim czasie,właściwe informacje na temat patologii w swoim Urzędzie,a tak,to wygląda,że udaje,że nic nie wie i jest mu z tym dobrze.DO CZASU PANIE PREZYDENCIE ŻUK.
[quote name='Znudzona' timestamp='1299577443' post='447751']
Czy Wy na prawdę lubicie odgrzewane kotlety? PO cholerę wracać do sprawy która miała miejsce dawno i po cholerę bawić się w prześcieradło Pana M. i Pani K. Konsekwencje nastąpiły tej sprawy i dajcie ludziom już spokój! Czy według Was powinni ( M. i K. ) wyjechać do Puszczy Białowieskiej i zaszyć się żyjąc w ascezie?! Dajcie ludziom żyć!
[/quote]

Niestety sprawa mieszkań będących w gestii UM Lublin, budzi jak najgorsze sk... rozwiń
Avatar
kolka / 8 marca 2011 o 11:00
0
Przyznanie tego mieszkania nie bylo pewnie tak zupełnie bezinteresowne ? "Wyróżniona" pewnie nie jest ani emerytką,ani mamuśką z gromadką dzieci ? Jak widać nie tylko Berlusconi lubi takie bara-barabaszki gdzie na podłodze ściąga się łaszki......a co?
Avatar
Znudzona / 8 marca 2011 o 10:44
0
Czy Wy na prawdę lubicie odgrzewane kotlety? PO cholerę wracać do sprawy która miała miejsce dawno i po cholerę bawić się w prześcieradło Pana M. i Pani K. Konsekwencje nastąpiły tej sprawy i dajcie ludziom już spokój! Czy według Was powinni ( M. i K. ) wyjechać do Puszczy Białowieskiej i zaszyć się żyjąc w ascezie?! Dajcie ludziom żyć!
Avatar
Gość / 8 marca 2011 o 10:25
0
BIURWY je***E!
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 0 0

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 1

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 0 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 13 3

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 6 0

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 3 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 7 4

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 3

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 35 24

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców