Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 grudnia 2017 r.
14:46

WOŚP 2018: Orkiestra zagra dla noworodków. Wolontariusze mogą rejestrować się online

0 12 A A
Wolontariusz może zgłosić się poprzez stronę wolontariusze.wosp.org.pl i wypełnić formularz
Wolontariusz może zgłosić się poprzez stronę wolontariusze.wosp.org.pl i wypełnić formularz

14 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 26. Pieniądze z tego finału zostaną przeznaczone na leczenie noworodków.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W Lubelskiem zarejestrowało się już 77 sztabów. W tym roku, aby ułatwić rejestrację i przekazywanie danych zarówno wolontariuszom, jak i sztabom, pojawiła się możliwość rekrutacji on-line. Wolontariusz może zgłosić się poprzez stronę wolontariusze.wosp.org.pl i wypełnić formularz.

Po jego wysłaniu trzeba się jednak osobiście zgłosić do sztabu, aby potwierdzić dane. Niepotwierdzone zgłoszenie może zostać odrzucone. Poza tym prowadzona jest standardowa rekrutacja w sztabach.

W Lubelskiem rekrutację on-line wprowadziły na razie tylko dwa sztaby – Miejski Dom Kultury w Dęblinie i Szkoła Podstawowa w Stawie. W kilku sztabach nie ma już wolnych miejsc. Chodzi o te zarejestrowane przez: Gminę Aleksandrów, GOK w Bełżcu, I LO w Chełmie, ZPO w Janowie Podlaskim, GBiDK w Karczmiskach, SP im. B. Chrobrego w Lublinie, CKiP w Piotrowicach, Hufiec ZHP w Puławach i SP w Palikijach.

Trwają też przygotowania do finałowych imprez, które odbędą się w całym województwie. W Lublinie, jak co roku, atrakcje szykuje Galeria Olimp. – Nie mówimy jeszcze o szczegółach, bo jesteśmy w trakcie opracowywania programu. Impreza na pewno będzie podobna do tych z poprzednich lat – zapowiada Anna Kuflewska-Fiuk z Galerii Olimp. – Będą koncerty wewnątrz galerii oraz plenerowa scena. O godz. 20 wystąpi gwiazda wieczoru i będzie tradycyjne światełko do nieba.

Sporo atrakcji można spodziewać się też między innymi w Zamościu, gdzie główne wydarzenia przygotowuje Miejski Dom Kultury. Pokazy, koncerty i licytacje odbędą się w Galerii Twierdza. Na godz. 20 zaplanowano światełko do nieba i koncert gwiazdy wieczoru. Koncerty i licytacje planuje też Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku.

Neonatologia była celem finałów WOŚP już siedmiokrotnie. Dzięki zebranym pieniądzom na wszystkie oddziały noworodkowe w Polsce trafiły dotychczas 3 844 urządzenia medyczne za łączną kwotę blisko 122 mln zł.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dotarlo / 22 grudnia 2017 o 13:23
0
... napisał:
ja napisał:
zabrać owsiakowi i  wesprzeć orkiestre jebniętego rydzyka! tylko ten down uzdrowi chorych :)
myślę ze ciebie nie uzdrowi.  kazdy czlowiek ma jakis poziom kultury natomist ty ....
 a wuj z kulturą jak nie mam co do gara włożyć za swoją prace
Avatar
Gość / 21 grudnia 2017 o 23:38
0
Dzieci wykorzystywane do zbiórek. Nieźle.
Avatar
... / 21 grudnia 2017 o 22:33
0
ja napisał:
zabrać owsiakowi i  wesprzeć orkiestre jebniętego rydzyka! tylko ten down uzdrowi chorych :)
 myślę ze ciebie nie uzdrowi.  kazdy czlowiek ma jakis poziom kultury natomist ty ....
Avatar
WD-40 / 21 grudnia 2017 o 22:23
0
polak i Patriota ... napisał:
Wszyscy Polacy mają takie same żołądki i tez chcieli by jest ośmiorniczki i żabie utka, ale tylko wybrańcy mogą sobie na to pozwolić i mam nadzieje, że min Ziobro zrobi z tym porządek i z Owsiakiem tez a może naprzód! Zagarniać takie melony raz do roku to każdy by chciał ale ich popierają zdrajcy narodowego interesu zagranica i ulica!
 Jak masz takiego smaka na te "utka" to kupię ci kilka, co?
Avatar
sas / 21 grudnia 2017 o 20:55
0
WWW. napisał:
undefined napisał:
zabrać 500+ i te pieniądze przeznaczyć na leczenie chorych i bez żebrania można zakupić urządzenia medyczne
Tobie zabrać przydupasie kiesznkowe mamusi.
 co, odezwał się ten co naklepał bachorów i dostaje kupę forsy za darmo od pustych podatników
Avatar
polak i Patriota ... / 21 grudnia 2017 o 20:53
0
Wszyscy Polacy mają takie same żołądki i tez chcieli by jest ośmiorniczki i żabie utka, ale tylko wybrańcy mogą sobie na to pozwolić i mam nadzieje, że min Ziobro zrobi z tym porządek i z Owsiakiem tez a może naprzód! Zagarniać takie melony raz do roku to każdy by chciał ale ich popierają zdrajcy narodowego interesu zagranica i ulica!
Avatar
pani od chemii .... / 21 grudnia 2017 o 20:43
0
...bezrefleksyjność i brak podstawowych narzędzi intelektualnych nie pozwala sfrustrowanym nieudacznikom zrozumieć nie tylko przeslania, ale i idei WOŚP. Skupianie się osób pozytywnie nastawionych do bliskiego jest większym sukcesem, niż miliony zebrane na chlubny cel. Wielu nierzetelnych polityków i jeszcze większa ilość nasyłanych na pana Owsiaka prokuratorów próbowała stawiać mu zarzuty, ale tam nie ma nic niezgodnego z prawem i cieszy mnie to bardzo.
Avatar
ja / 21 grudnia 2017 o 19:56
0
zabrać owsiakowi i  wesprzeć orkiestre jebniętego rydzyka! tylko ten down uzdrowi chorych :)
Avatar
WWW. / 21 grudnia 2017 o 18:36
0
undefined napisał:
zabrać 500+ i te pieniądze przeznaczyć na leczenie chorych i bez żebrania można zakupić urządzenia medyczne
 Tobie zabrać przydupasie kiesznkowe mamusi.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2017 o 17:04
0
Biedne dzieci co mają takich głupich rodziców. Wysyłają ich na ulice aby pracowały na tego pasożyta Owsika.
Avatar
dotarlo / 22 grudnia 2017 o 13:23
0
... napisał:
ja napisał:
zabrać owsiakowi i  wesprzeć orkiestre jebniętego rydzyka! tylko ten down uzdrowi chorych :)
myślę ze ciebie nie uzdrowi.  kazdy czlowiek ma jakis poziom kultury natomist ty ....
 a wuj z kulturą jak nie mam co do gara włożyć za swoją prace
Avatar
Gość / 21 grudnia 2017 o 23:38
0
Dzieci wykorzystywane do zbiórek. Nieźle.
Avatar
... / 21 grudnia 2017 o 22:33
0
ja napisał:
zabrać owsiakowi i  wesprzeć orkiestre jebniętego rydzyka! tylko ten down uzdrowi chorych :)
 myślę ze ciebie nie uzdrowi.  kazdy czlowiek ma jakis poziom kultury natomist ty ....
Avatar
WD-40 / 21 grudnia 2017 o 22:23
0
polak i Patriota ... napisał:
Wszyscy Polacy mają takie same żołądki i tez chcieli by jest ośmiorniczki i żabie utka, ale tylko wybrańcy mogą sobie na to pozwolić i mam nadzieje, że min Ziobro zrobi z tym porządek i z Owsiakiem tez a może naprzód! Zagarniać takie melony raz do roku to każdy by chciał ale ich popierają zdrajcy narodowego interesu zagranica i ulica!
 Jak masz takiego smaka na te "utka" to kupię ci kilka, co?
Avatar
sas / 21 grudnia 2017 o 20:55
0
WWW. napisał:
undefined napisał:
zabrać 500+ i te pieniądze przeznaczyć na leczenie chorych i bez żebrania można zakupić urządzenia medyczne
Tobie zabrać przydupasie kiesznkowe mamusi.
 co, odezwał się ten co naklepał bachorów i dostaje kupę forsy za darmo od pustych podatników
Avatar
polak i Patriota ... / 21 grudnia 2017 o 20:53
0
Wszyscy Polacy mają takie same żołądki i tez chcieli by jest ośmiorniczki i żabie utka, ale tylko wybrańcy mogą sobie na to pozwolić i mam nadzieje, że min Ziobro zrobi z tym porządek i z Owsiakiem tez a może naprzód! Zagarniać takie melony raz do roku to każdy by chciał ale ich popierają zdrajcy narodowego interesu zagranica i ulica!
Avatar
pani od chemii .... / 21 grudnia 2017 o 20:43
0
...bezrefleksyjność i brak podstawowych narzędzi intelektualnych nie pozwala sfrustrowanym nieudacznikom zrozumieć nie tylko przeslania, ale i idei WOŚP. Skupianie się osób pozytywnie nastawionych do bliskiego jest większym sukcesem, niż miliony zebrane na chlubny cel. Wielu nierzetelnych polityków i jeszcze większa ilość nasyłanych na pana Owsiaka prokuratorów próbowała stawiać mu zarzuty, ale tam nie ma nic niezgodnego z prawem i cieszy mnie to bardzo.
Avatar
ja / 21 grudnia 2017 o 19:56
0
zabrać owsiakowi i  wesprzeć orkiestre jebniętego rydzyka! tylko ten down uzdrowi chorych :)
Avatar
WWW. / 21 grudnia 2017 o 18:36
0
undefined napisał:
zabrać 500+ i te pieniądze przeznaczyć na leczenie chorych i bez żebrania można zakupić urządzenia medyczne
 Tobie zabrać przydupasie kiesznkowe mamusi.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2017 o 17:04
0
Biedne dzieci co mają takich głupich rodziców. Wysyłają ich na ulice aby pracowały na tego pasożyta Owsika.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców 0 0

Mieszkańcy Kraśnika mogą wypowiedzieć się na temat proponowanych nazw dla nienazwanych jeszcze ulic i placu miejskiego.

Świdnik: Kandydaci już znani

Świdnik: Kandydaci już znani 0 0

79 kandydatów na radnych gmin na terenie powiatu świdnickiego i do Rady Powiatu Świdnickiego zgłosił Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość. Swoich kandydatów do Rady Miasta Świdnik przedstawił też burmistrz Waldemar Jakson, który będzie walczyć o kolejną kadencję w Ratuszu.

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie
22 września 2018, 19:30

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie 0 0

W sobotę, 22 września o godz. 19.30 w nałęczowskiej Kawiarni Lipowej odbędzie się koncert artystki z USA - Moriah Woods.

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc 17 0

Potrzeba 10 tysięcy złotych, by 8-letnia Maja Kot ze Świdnika mogła wyjechać na konsultację lekarską do Wielkiej Brytanii. Dziewczynka cierpi na szereg poważnych chorób. Jej rodzice chcą znaleźć przyczynę, by móc skutecznie leczyć swoje dziecko. W pomoc Mai włączyła się już szkoła, w której uczy się trzecioklasistka

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina 0 7

– Dzisiaj poznaliśmy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miasta Lublin. Według nas te listy to zwyczajna kpina z mieszkańców Lublina – komentuje Michał Krawczyk, kandydujący na radnego z komitetu Krzysztofa Żuka. – Dla nas to nie do zaakceptowania.

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie
5 października 2018, 19:00

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. 5 października o godz. 19 w Teatrze Starym zaprezentowany zostanie spektakl Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle, który cieszył się w Lublinie olbrzymią popularnością... ponad 150 lat temu. Teraz zobaczymy go ponownie, w nowej interpretacji i zupełnie za darmo. W kasie teatru dostępne są bezpłatne wejściówki.

Miasto powinno odkupić górki czechowskie? Propozycja kandydatki

Miasto powinno odkupić górki czechowskie? Propozycja kandydatki 0 11

Odkupienie przez miasto górek czechowskich od obecnego właściciela proponuje komitet „Miasto dla Ludzi – Lubelski Ruch Miejski”.

Nietypowa akcja przyniosła efekty. Ludzie oddali 455 litrów krwi!

Nietypowa akcja przyniosła efekty. Ludzie oddali 455 litrów krwi! 8 0

Ponad 455 litrów krwi oddali od 9 lipca do końca sierpnia uczestnicy wspólnej akcji Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie i lodziarni Bosko. Każdego dnia pierwsza 20. dawców dostawała bon na dwie porcje lodów w popularnej lodziarni na lubelskim deptaku.

"200 tys. zł wyrzucono w błoto". Kulesza zarzuca Żukowi niegospodarność

"200 tys. zł wyrzucono w błoto". Kulesza zarzuca Żukowi niegospodarność 0 4

Niegospodarność zarzucił Krzysztofowi Żukowi poseł Jakub Kulesza kandydujący na prezydenta z komitetu „Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie”. Swą konferencję prasową zwołał obok osiedlowego boiska zbudowanego w 2014 r. przy ul. Altanowej.

Rozbierają kamienice koło Gali w Lublinie. Ulica Fabryczna zwężona
galeria

Rozbierają kamienice koło Gali w Lublinie. Ulica Fabryczna zwężona 0 0

W poniedziałek zaczęła się rozbiórka trzech kamienic koło ronda przy Gali, którego przebudowa ma rozpocząć tej jesieni.

Sadownicy protestowali w Lubelskiem. Przyszli pod zakłady przetwórcze [zdjęcia]
galeria

Sadownicy protestowali w Lubelskiem. Przyszli pod zakłady przetwórcze [zdjęcia] 20 3

Nie rezygnują, ale zawieszają protest. Sadownicy, którzy we wtorek manifestowali przy trzech zakładach przetwórczych w powiecie opolskim, zamierzają jeszcze tam wrócić z transparentami

Klub Fanów Dobrych Filmów w Pracowniach Kultury Maki: Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri
27 września 2018, 19:00

Klub Fanów Dobrych Filmów w Pracowniach Kultury Maki: Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri 2 0

Co Gdzie Kiedy. 27 września o godz. 19 w Pracowniach Kultury Maki (ul. Olchowa 8) pierwszy po wakacjach Klub Fanów Dobrych Filmów. Zobaczymy oscarowe Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri.

Wybory 2018 - Sejmik Województwa Lubelskiego. Kandydaci [lista nazwisk]

Wybory 2018 - Sejmik Województwa Lubelskiego. Kandydaci [lista nazwisk] 25 1