Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 sierpnia 2009 r.
21:11
Edytuj ten wpis

Wykłady na KUL-u o fenomenie Ducha Świętego

Autor: Zdjęcie autora (tom)
0 7 A A

W czwartek w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim rozpoczną się Duszpasterskie Wykłady Akademickie. W tym roku będą poświęcone współczesnym fenomenom Ducha Świętego. Potrwają dwa dni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Chcemy podjąć wiele kwestii duszpasterskich, które wiążą się z przemianami i z wyzwaniami – powiedział abp Józef Życiński w swojej audycji „Pasterski kwadrans” w radiu Er.

Wykłady rozpoczną się w czwartek o godzinie 9 mszą św. w kościele akademickim odprawioną przez metropolitę lubelskiego. Podczas pierwszego dnia będzie można posłuchać wykładów na temat: „Czym jest chrzest w Duchu Świętym?”, „Prawdziwi i fałszywi prorocy”, „Modlitwa czy magia? Duszpasterskie problemy modlitwy o uzdrowienie”.

W piątek (również po mszy o godzinie 9) mowa będzie o „pastoralnej integracji wielkomiejskiej parafii” czy o „eucharystii na Przystanku Jezus”.

Udział w wykładach dla osób świeckich jest bezpłatny. Rejestracji można dokonać na stronie www.kuria.lublin.pl/dwa.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
DIABLO / 28 sierpnia 2009 o 00:46
0
[size=4][color="#2E8B57"]KULejny FENOMEN:

Nie da się ukryć,że KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJA się POLACY nie pierwszy raz wskazuje święte fenomeny.
W porównaniu z Unijnymi dyrektywami to najlepiej wypada kościół – nie bez kozery też jest zaszczytna wizyta samego Prymasa Polski Józefa Glempa (dla przypomnienia: 2x na LIŚCIĘ WILDSTEINA). Gorzkie Żale można tylko wyprawiać, że nie ma Nuncjusza Apostolskiego w Polsce A-bpa Józefa Kowalczyka (dla przypomnienia 15x na LIŚCIE WILDSTEINA), ale wracając do tematu unijnego – szukając oszczędności w emisju 2-tlemku węgla do atmosfery w tych dniach zaczęto wycofywać energochłonne żarówki (od 100 W w w górę). Nasz rynrk serwuje już przestarzałe świetlówki, bo wyparły je[color="#FF0000"] LED[/color]! I tu wypada się odniść do sakramentalnej mocy kościoła i jego NAUCZYCIELSKIEJ ROLI.
Przecież FENOMEN DUCHA SWIĘTEGO lepszy jest nawet od [color="#FF0000"]LED[/color] – bo za darmo! Wystarczy klęknąć na KULana, złożyć ręce, wznieść oczy w górę i....
…. i prawdziwy CUD. Świeci nam ŚWIATŁO DUCHA ŚWIĘTEGO! Pod warunkiem, że jest się olśnionym ŚWIATŁEM ŁASKI UŚWIĘCAJĄCEJ! Wykorzystując takie oświetlenie niejeden przekonał się, iż ciemno jest jak u murzyna w d....!
Nad czym tak pałał uśmiechem w TV Lublin sam Prymas Józef Glemp?
Przecież jadąć po wykładach może sobie w samochodzie uruchomić fenomenalne oświetlenia, a dodatkowo ZAŚWIECI MU ŚWUATŁOŚĆ WIEKUISTA! - Czyż to nie cudowne? Zapytuje KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW i ASC.
Dlaczego w tych słowach KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie wahał się użyć slangu d....?, a dlatego, że sam Związek od początku istnienia określany był jako [color="#FF0000"]WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA [/color](od 1980 r.); w 1982 r. zaś Delegata interweniującego w Radzie Prymasowskiej (Warszawa) określono jako [color="#FF0000"]SZPIEGA[/color], a rzecz dotyczyła represji Związkowców przez duchowieństwo.
W 1994 r. zafundowano Związkowcom nocne napady znajomych księży na mieszkania i rodziny wraz z zakazem opalania budynków zimą i wymrożono małe dzieci!W tym przypadku też nic fenomenalnego nie zadziałało: ani żar bożej miłości, ani Światło Ducha Świętego i zimno było jak w lodowni!, a cały czas to święty okres władzy JP 2, Prymasa Glempa z e-PiS-kopatem....
W 2003 r. jakiś watykańczyk (Rudy lub SK) w internecie ułoył modlitwę slangu za KZ NSZZ SOLIDARNOSĆ ORGANISTÓW :[color="#FF0000"] „JE---BA---NE---MU OGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC”.[/color]Dlaczego też KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC trąca o slang?
Bo w roku 2006 kościół w fenomenalny sposób oświecony Światłem DUCHA ŚWIĘTEGO i pozostałymi wymyślił SLANG W MODLITWIE!, a w tymże cudownym narzeczu przestał istnieć DEKALOG, bo kilkoro puntów było zbieżnych:
[color="#FF00FF"]- nie mów fałszywego świadectwa;
- nie cudzołóż;
- nie pożądaj żony bliźniego swego.
I sprowadziło się do Fenomenalnego określenia „nie pier...ol”[/color]Tu z KULei, na co zwracał KZ NSZZ SOLIDANOŚĆ ORGANISTÓW i ASC uwagę już nie raz sprawdza się Święta teoria samego ks. Tischnera deklamującego w TVP jakie prawdy obowiązują w kościele:
[color="#FF00FF"]1.„TYS PROWDA;
2.TYLKO PROWDA;
3.ŚWINTO PROWDA”.[/color]Zapomniał bidulka ino dodać, że jest jesce cworta prowda, którą uzupełnia KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC;
[color="#FF00FF"]4.G-ÓWNO PROWDA cyli DOGMAT![/color]

Kończąc te kilkoro słów KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC serwuje wszystkim uczestnikom Fenomenalną Strawę dla pokrzepienia nie tylko Ducha, ale i Ciała:
w kąciku KULonaria:
SKRZYDEŁKA ANIELSKIE z grilla lub w sosie z Litanii do Wszystkich Świętych (np. sos św. Józefa) lub w sosie greckim Kyrie eleison. Do tego wszystkiego Krew pańska z gwinta.
Niebieskie KULinaria będą w piekielnych mękach przygotowywały zakonnice, a wszystko tak pyszne, że aż ślinka leci...

[color="#FF0000"]Z wdzięczności za wymrożone dzieci....[/color]
Zostańcie z B(L)OGIEM.

Rektorem ASC jest ************* ***************,tel.+** *** *** ***, www.************.*/**;
e-mail ***********@******.**.

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)[/color][/size]
[size=4][color="#2E8B57"]KULejny FENOMEN:

Nie da się ukryć,że KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJA się POLACY nie pierwszy raz wskazuje święte fenomeny.
W porównaniu z Unijnymi dyrektywami to najlepiej wypada kościół – nie bez kozery też jest zaszczytna wizyta samego Prymasa Polski Józefa Glempa (dla przypomnienia: 2x na LIŚCIĘ WILDSTEINA). Gorzkie Żale można tylko wyprawiać, że nie ma Nuncjusza Apostolskiego w Polsce... rozwiń
Avatar
biały kieł / 26 sierpnia 2009 o 11:19
0
no to się mądrale odezwały - elita intelektualna - a jak by któryś zobaczył egzorcyzm to by w gacie narobił.

Pewnie oszukujcie się nie ma Boga, nie ma Szatana są tylko głupie przemądrzałe Bożki ( takie jak Wy).


Lepiej być mądrym ciemnogrodem niż takim "światowym" durniem
Avatar
a / 25 sierpnia 2009 o 14:09
0
Powiadam wam: każdy grzech i bluźnierstwo będzie ludziom odpuszczone, ale bluźnierstwo przeciw Duchowi nie będzie odpuszczone. (Mat. 12,31).
Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia. (1 Kor 1, 17-18).
Avatar
~mika~ / 25 sierpnia 2009 o 12:14
0
Duchy-sruchy ;o)
Avatar
Piotrek / 25 sierpnia 2009 o 10:41
0
ale tematyka, buahaha trzeba było sie wstrzymać do października az przybedzie następny rzut ciemnoty do miasta, przynajmniej frekwencja by dopisała..
Avatar
KULwa / 25 sierpnia 2009 o 08:29
0
Bardzo ciekawa tematyka.Dobrze by było,aby wykłady i prelekce poparte były materiałami multimedialnymi w postaci filmów,fotografii czy nawet samych materiałów audio.Dobrze by było,aby pokazano fotkę szatana,anioła no i Ducha św.A jak mi wiadomo,Duch św.ma bardzo słaby w pływ na naszych biskupów,którzy w większości to tzw.beton.Bredzą od rzeczy.I są bardzo złośliwi.
Wpływ Ducha św.Na duchownych widać wtedy,kiedy taki jeden z drugim nałyka się procentowego "natchnienia" w postaci buteleczki z mocniejszym trunkiem.Wtedy taki ma natchnienie i gaaaaaaada od rzaczy,czyli bzdury.Jednym słowem kler polski nie jest podatny na natchnienie Ducha św.
Dobrze by było gdyby KUL zajął się "leczeniem" homoseksualistów i p[edofilów a takie nie tak dawno były założenia).No i najwyższy czas należy zaprzestać bezcześcić zwłoki i przestać kopać pod KULem
Bardzo ciekawa tematyka.Dobrze by było,aby wykłady i prelekce poparte były materiałami multimedialnymi w postaci filmów,fotografii czy nawet samych materiałów audio.Dobrze by było,aby pokazano fotkę szatana,anioła no i Ducha św.A jak mi wiadomo,Duch św.ma bardzo słaby w pływ na naszych biskupów,którzy w większości to tzw.beton.Bredzą od rzeczy.I są bardzo złośliwi.
Wpływ Ducha św.Na duchownych widać wtedy,kiedy taki jeden z drugim nałyka się procentowego "natchnienia" w postaci buteleczki z mocniejszym trunkiem.Wtedy taki ma ... rozwiń
Avatar
Barbes / 25 sierpnia 2009 o 07:30
0
Pójdę jak będzie o tym ile diabłów można zmieścić na ostrzu igły.
Avatar
DIABLO / 28 sierpnia 2009 o 00:46
0
[size=4][color="#2E8B57"]KULejny FENOMEN:

Nie da się ukryć,że KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJA się POLACY nie pierwszy raz wskazuje święte fenomeny.
W porównaniu z Unijnymi dyrektywami to najlepiej wypada kościół – nie bez kozery też jest zaszczytna wizyta samego Prymasa Polski Józefa Glempa (dla przypomnienia: 2x na LIŚCIĘ WILDSTEINA). Gorzkie Żale można tylko wyprawiać, że nie ma Nuncjusza Apostolskiego w Polsce A-bpa Józefa Kowalczyka (dla przypomnienia 15x na LIŚCIE WILDSTEINA), ale wracając do tematu unijnego – szukając oszczędności w emisju 2-tlemku węgla do atmosfery w tych dniach zaczęto wycofywać energochłonne żarówki (od 100 W w w górę). Nasz rynrk serwuje już przestarzałe świetlówki, bo wyparły je[color="#FF0000"] LED[/color]! I tu wypada się odniść do sakramentalnej mocy kościoła i jego NAUCZYCIELSKIEJ ROLI.
Przecież FENOMEN DUCHA SWIĘTEGO lepszy jest nawet od [color="#FF0000"]LED[/color] – bo za darmo! Wystarczy klęknąć na KULana, złożyć ręce, wznieść oczy w górę i....
…. i prawdziwy CUD. Świeci nam ŚWIATŁO DUCHA ŚWIĘTEGO! Pod warunkiem, że jest się olśnionym ŚWIATŁEM ŁASKI UŚWIĘCAJĄCEJ! Wykorzystując takie oświetlenie niejeden przekonał się, iż ciemno jest jak u murzyna w d....!
Nad czym tak pałał uśmiechem w TV Lublin sam Prymas Józef Glemp?
Przecież jadąć po wykładach może sobie w samochodzie uruchomić fenomenalne oświetlenia, a dodatkowo ZAŚWIECI MU ŚWUATŁOŚĆ WIEKUISTA! - Czyż to nie cudowne? Zapytuje KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW i ASC.
Dlaczego w tych słowach KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie wahał się użyć slangu d....?, a dlatego, że sam Związek od początku istnienia określany był jako [color="#FF0000"]WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA [/color](od 1980 r.); w 1982 r. zaś Delegata interweniującego w Radzie Prymasowskiej (Warszawa) określono jako [color="#FF0000"]SZPIEGA[/color], a rzecz dotyczyła represji Związkowców przez duchowieństwo.
W 1994 r. zafundowano Związkowcom nocne napady znajomych księży na mieszkania i rodziny wraz z zakazem opalania budynków zimą i wymrożono małe dzieci!W tym przypadku też nic fenomenalnego nie zadziałało: ani żar bożej miłości, ani Światło Ducha Świętego i zimno było jak w lodowni!, a cały czas to święty okres władzy JP 2, Prymasa Glempa z e-PiS-kopatem....
W 2003 r. jakiś watykańczyk (Rudy lub SK) w internecie ułoył modlitwę slangu za KZ NSZZ SOLIDARNOSĆ ORGANISTÓW :[color="#FF0000"] „JE---BA---NE---MU OGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC”.[/color]Dlaczego też KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC trąca o slang?
Bo w roku 2006 kościół w fenomenalny sposób oświecony Światłem DUCHA ŚWIĘTEGO i pozostałymi wymyślił SLANG W MODLITWIE!, a w tymże cudownym narzeczu przestał istnieć DEKALOG, bo kilkoro puntów było zbieżnych:
[color="#FF00FF"]- nie mów fałszywego świadectwa;
- nie cudzołóż;
- nie pożądaj żony bliźniego swego.
I sprowadziło się do Fenomenalnego określenia „nie pier...ol”[/color]Tu z KULei, na co zwracał KZ NSZZ SOLIDANOŚĆ ORGANISTÓW i ASC uwagę już nie raz sprawdza się Święta teoria samego ks. Tischnera deklamującego w TVP jakie prawdy obowiązują w kościele:
[color="#FF00FF"]1.„TYS PROWDA;
2.TYLKO PROWDA;
3.ŚWINTO PROWDA”.[/color]Zapomniał bidulka ino dodać, że jest jesce cworta prowda, którą uzupełnia KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC;
[color="#FF00FF"]4.G-ÓWNO PROWDA cyli DOGMAT![/color]

Kończąc te kilkoro słów KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC serwuje wszystkim uczestnikom Fenomenalną Strawę dla pokrzepienia nie tylko Ducha, ale i Ciała:
w kąciku KULonaria:
SKRZYDEŁKA ANIELSKIE z grilla lub w sosie z Litanii do Wszystkich Świętych (np. sos św. Józefa) lub w sosie greckim Kyrie eleison. Do tego wszystkiego Krew pańska z gwinta.
Niebieskie KULinaria będą w piekielnych mękach przygotowywały zakonnice, a wszystko tak pyszne, że aż ślinka leci...

[color="#FF0000"]Z wdzięczności za wymrożone dzieci....[/color]
Zostańcie z B(L)OGIEM.

Rektorem ASC jest ************* ***************,tel.+** *** *** ***, www.************.*/**;
e-mail ***********@******.**.

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)[/color][/size]
[size=4][color="#2E8B57"]KULejny FENOMEN:

Nie da się ukryć,że KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJA się POLACY nie pierwszy raz wskazuje święte fenomeny.
W porównaniu z Unijnymi dyrektywami to najlepiej wypada kościół – nie bez kozery też jest zaszczytna wizyta samego Prymasa Polski Józefa Glempa (dla przypomnienia: 2x na LIŚCIĘ WILDSTEINA). Gorzkie Żale można tylko wyprawiać, że nie ma Nuncjusza Apostolskiego w Polsce... rozwiń
Avatar
biały kieł / 26 sierpnia 2009 o 11:19
0
no to się mądrale odezwały - elita intelektualna - a jak by któryś zobaczył egzorcyzm to by w gacie narobił.

Pewnie oszukujcie się nie ma Boga, nie ma Szatana są tylko głupie przemądrzałe Bożki ( takie jak Wy).


Lepiej być mądrym ciemnogrodem niż takim "światowym" durniem
Avatar
a / 25 sierpnia 2009 o 14:09
0
Powiadam wam: każdy grzech i bluźnierstwo będzie ludziom odpuszczone, ale bluźnierstwo przeciw Duchowi nie będzie odpuszczone. (Mat. 12,31).
Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia. (1 Kor 1, 17-18).
Avatar
~mika~ / 25 sierpnia 2009 o 12:14
0
Duchy-sruchy ;o)
Avatar
Piotrek / 25 sierpnia 2009 o 10:41
0
ale tematyka, buahaha trzeba było sie wstrzymać do października az przybedzie następny rzut ciemnoty do miasta, przynajmniej frekwencja by dopisała..
Avatar
KULwa / 25 sierpnia 2009 o 08:29
0
Bardzo ciekawa tematyka.Dobrze by było,aby wykłady i prelekce poparte były materiałami multimedialnymi w postaci filmów,fotografii czy nawet samych materiałów audio.Dobrze by było,aby pokazano fotkę szatana,anioła no i Ducha św.A jak mi wiadomo,Duch św.ma bardzo słaby w pływ na naszych biskupów,którzy w większości to tzw.beton.Bredzą od rzeczy.I są bardzo złośliwi.
Wpływ Ducha św.Na duchownych widać wtedy,kiedy taki jeden z drugim nałyka się procentowego "natchnienia" w postaci buteleczki z mocniejszym trunkiem.Wtedy taki ma natchnienie i gaaaaaaada od rzaczy,czyli bzdury.Jednym słowem kler polski nie jest podatny na natchnienie Ducha św.
Dobrze by było gdyby KUL zajął się "leczeniem" homoseksualistów i p[edofilów a takie nie tak dawno były założenia).No i najwyższy czas należy zaprzestać bezcześcić zwłoki i przestać kopać pod KULem
Bardzo ciekawa tematyka.Dobrze by było,aby wykłady i prelekce poparte były materiałami multimedialnymi w postaci filmów,fotografii czy nawet samych materiałów audio.Dobrze by było,aby pokazano fotkę szatana,anioła no i Ducha św.A jak mi wiadomo,Duch św.ma bardzo słaby w pływ na naszych biskupów,którzy w większości to tzw.beton.Bredzą od rzeczy.I są bardzo złośliwi.
Wpływ Ducha św.Na duchownych widać wtedy,kiedy taki jeden z drugim nałyka się procentowego "natchnienia" w postaci buteleczki z mocniejszym trunkiem.Wtedy taki ma ... rozwiń
Avatar
Barbes / 25 sierpnia 2009 o 07:30
0
Pójdę jak będzie o tym ile diabłów można zmieścić na ostrzu igły.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej 0 3

Klub rotarian z Białej Podlaskiej przekazał I LO im. J.I. Kraszewskiego pieniądze na zakup anglojęzycznej literatury.

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie 0 4

Czy pieniądze ulokowane na kontach w Getin Banku są bezpieczne? W ostatnim miesiącu coraz częściej słychać o kłopotach finansowych wszystkich spółek należących do Leszka Czarneckiego. Ich akcje tanieją, a klienci zaczynają obawiać się o to, czy bank zachowa wypłacalność. Klienci mogą liczyć co prawda na państwowe gwarancje depozytów do wysokości 100 tys. euro, ale niektórzy z nich na swoich rachunkach i lokatach mają zgromadzone znacznie większe środki.

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA)
galeria

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA) 0 0

Właśnie na taki mecz liczyli w piątek kibice TBV Startu. Ekipa z Lublina rozbiła w hali Globus AZS Koszalin 81:59. Mecz był rozstrzygnięty w zasadzie po... kwadransie.

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek 0 2

Trzy pytania do Leszka Włodarskiego, burmistrza-elekta Łęcznej.

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo 1 5

Były szef firmy Honker odpowie za nielegalny handel sprzętem wojskowym. Zbigniew T. wysyłał do Nigerii samochody, bez niezbędnej koncesji. Specjalistyczny osprzęt kazał ukrywać przed celnikami – ustaliła prokuratura.

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby 0 0

Rachunki za wodę i ścieki można obniżyć stosując oszczędne baterie i spłuczki oraz uszczelniając cieknące krany. Dużo też zyskamy, gdy będziemy korzystać z prysznica zamiast wanny. W sumie 3-osobowa rodzina może zaoszczędzić rocznie prawie 1 400 zł.

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel
18 listopada 2018, 10:00

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel 0 0

Planujesz ślub i wesele? Szukasz inspiracji? Szukaj ich u profesjonalistów. Odwiedź w niedzielę, 18 listopada, targi Wernisaż Ślubny w hotelu In Between Hotel (Panieńszczyzna 15, k. Jastkowa).

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo]
film

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo] 3 12

Senator PiS Grzegorz Bierecki stwierdził, że Leszek Czarnecki jest osobą niewiarygodną, gdyż znajduje się w trudnej sytuacji prawnej i finansowej. Zasugerował również, że po przesłuchaniu przez prokuraturę może mieć problemy z prawem.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo]
film

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo] 10 3

Historia Bajmu rozpoczęła się w domu kultury w Lublinie.

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny
film

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny 0 1

Zatrzymano 49-letniego Zbigniewa P., oskarżonego o zabójstwo 14-latka w Gogolewie w Wielkopolsce. Chłopiec był synem jego konkubiny. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów przyznał się do winy.

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka?

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka? 28 11

Projektanci pracują nad wyborem optymalnego przebiegu drogi ekspresowej S12 od obwodnicy Puław do Radomia. W spotkaniach informacyjnych dotyczących tego, którędy wytyczona zostanie nowa trasa, uczestniczą mieszkańcy gminy Puławy oraz lokalne władze.

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym
18 listopada 2018, 9:00

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym 0 1

W niedzielę 18 listopada, wraki wrócą na tor. Tym razem impreza pod nazwą „Wrak Atak Lublin No 15 „Dobra zmiana” odbędzie się nie na Majdanku, lecz w Łuszczowie Pierwszym, trasa na Kijany.

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami
galeria

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami 36 2

– Mój synek był na granicy śmierci. Urodził się w 28. tygodniu. Lekarze m.in. ze względu na problemy neurologiczne dawali mu godzinę życia. To, że przeżył i jest w takiej formie to prawdziwy cud – mówi Andrzej Bródka z Uścimowa, tata Jasia, który urodził się w szpitalu przy ul. Staszica w Lublinie we wrześniu ubiegłego roku. – Przyjeżdżałem do szpitala dzień w dzień, przez 83 dni, bo tyle czasu synek musiał spędzić w inkubatorze. To był bardzo trudny czas, ale wiadomo, ze tata musi być wsparciem, tym bardziej, że żona też musiała zostać w szpitalu.

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym
18 listopada 2018, 10:00

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym 1 3

Puławski Park Naukowo-Technologiczny zaprasza w niedzielę 18 listopada w godzinach 10-18 na bezpłatne spotkanie z ekspertami Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców 1 0

Co Gdzie Kiedy. Teraz zapraszają wystawców, później będą zachęcać kupujących. Warsztaty Kultury debiutują z targami. Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych mają promować twórczości lubelskich projektantów i kontaktować twórców z klientami. Przed Gwiazdką może się przydać.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!