Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 września 2015 r.
20:34

Wyniki referendum do kosza, bo urny puste. "Najwięcej stracił Bronisław Komorowski"

0 21 A A
(fot. Maciej Kaczanowski)
(fot. Maciej Kaczanowski)

7,64 proc. to frekwencja w naszym województwie w czasie niedzielnego referendum. To trochę mniej niż średnia w kraju. Oznacza to, że wyniki głosowania nie będą wiążące.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W niedzielę w lokalach wyborczych odpowiadaliśmy na trzy pytania. 78,75 proc. głosujących opowiedziało się za wprowadzeniem jednomandatowych okręgów wyborczych. 17,37 proc. wyraziło poparcie dla utrzymania finansowania partii politycznych z budżetu państwa, a 94,51 chciało zmian w przepisach prawa podatkowego i rozstrzygania wątpliwości na korzyść podatnika. Z tym, że ostatnie z pytań było nieaktualne, bo w międzyczasie została przyjęta ustawa w tej sprawie.

Wyniki w naszym regionie były bardzo podobne do ogólnopolskich, a różnica wynosiła w granicach jednego procenta. Ostatecznie referendum jednak nie będzie wiążące. Żeby tak się stało, zagłosować musiałaby co najmniej połowa uprawnionych.

– To nie jest zaskoczenie, ale aż tak niską frekwencję trudno było przewidzieć. To świadczy o tym, że referendum było zorganizowane niepotrzebnie i wydano za dużo pieniędzy na coś, czego społeczeństwo nie „kupiło” – ocenia prof. Andrzej Podraza, politolog z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. – Główne powody to słaba kampania referendalna i brak wytłumaczenia konsekwencji odpowiedzi na poszczególne pytania – dodaje.

Zdaniem politologa, najwięcej stracił na tym były prezydent Bronisław Komorowski. – Doprowadził do organizacji referendum licząc, że pomoże mu to wygrać w drugiej turze wyborów prezydenckich. Straciła też Platforma Obywatelska, która poparła tę inicjatywę. Ale ta strata nie powinna być odczuwalna w wynikach sondażowych przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi – przewiduje prof. Podraza.

W województwie lubelskim najwyższą frekwencję zanotowano w gminie Ułęż w powiecie ryckim, gdzie zagłosowało 11,64 proc. uprawnionych. Najniższa miała miejsce w Serokomli, gdzie zanotowano 3,88 proc. Jeden z lokali przez cały dzień odwiedziło tam zaledwie… siedmiu z 382 wyborców. Nawet mieszkańcy znanego w całej Polsce z wysokiej frekwencji Godziszowa tym razem nie zmobilizowali się do pójścia do urn. Głosy w całej gminie oddało 6,43 proc. uprawnionych.

  • 11,64 proc. najwyższa frekwencja w naszym województwie - w gminie Ułęż
  • 3,88 proc. najniższa frekwencja w woj. lubelskim – Serokomla
  • 7 wyborców – głosowało w jednym z lokali w Serokomli
  • 7,8 proc. frekwencja w skali całego kraju

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 września 2015 o 19:42
0

"Czy jest Pan/Pani za utrzymaniem dotychczasowego systemu funkcjonowania Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe?"

Oczywiście mohery znają się na strukturach przedsiębiorstw i pójdą do referendum. Bogu dzięki jest ich ok. 2 mln (tyle zebrali podpisów) to nie będzie frekwencji 7.8% tylko aż 8,7% 

Czuję podstęp w pytaniach prezydenckich. Czemu nie zapytał wprost:  czy jesteś za prywatyzacją lasów państwowych?

Po prostu chce nas oszukać. System funkcjonowania pozostanie ze zmienioną strukturą własności. Coś on kręci.

"Czy jest Pan/Pani za utrzymaniem dotychczasowego systemu funkcjonowania Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe?"

Oczywiście mohery znają się na strukturach przedsiębiorstw i pójdą do referendum. Bogu dzięki jest ich ok. 2 mln (tyle zebrali podpisów) to nie będzie frekwencji 7.8% tylko aż 8,7% 

rozwiń

Avatar
ubawiony / 8 września 2015 o 18:15
0
Do takich referendow prowadza desperackie
Czyny debili i karierowiczow stac ich
Tylko na mappetshow ale jaja.....
Brawo platforma igonzo
Avatar
Gość / 8 września 2015 o 16:30
0

Henio, widzisz jak ci nawtykał ten tępy  jak stado pędzących imadeł gość?  :lol:  :lol:  :lol: 

Avatar
Gość / 8 września 2015 o 14:25
0

O czym ty piszesz komunistyczna,czerwona,pierd olona swinio ???  czytasz bucu ze zrozumieniem,czy nadal tępy jesteś jak dzida ?

Avatar
Gość / 8 września 2015 o 13:53
0

Duda CYCU zada pytanie rodakom tylko jedno ; czy jesteś za zllikwidowaniem Senatu i tych POlszewików-leśnych dziadków którzy w nim zasiadają ?  konkret nie ?

Gdybyś PO ludzku napisał, to bym cię POparł. Jestem za likwidacją senatu, a pytanie czy jesteś za zlikwidowaniem Senatu?" jest jak najbardziej referendalne.

Ponieważ jesteś buc i takich jak ty  jest pełno, to platformerski senat trwać będzie po wsze czasy.

Co do cyca:

 

 


Gdybyś PO ludzku napisał, to bym cię POparł. Jestem za likwidacją senatu, a pytanie czy jesteś za zlikwidowaniem Senatu?" jest jak najbardziej referendalne.

Ponieważ jesteś buc i takich jak ty  jest pełno, to platformerski senat trwać będzie po wsze czasy.

rozwiń

Avatar
Gość / 8 września 2015 o 13:42
0

kto pyta? mietka pyta?  :lol:  :lol:  :lol:

masz problemy z napletkiem skóro z (ł)owcy?  :P

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 8 września 2015 o 12:48
0

O co teraz Duda zapyta naród?

"Czy jest Pan/Pani za utrzymaniem dotychczasowego systemu funkcjonowania Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe?"

Oczywiście mohery znają się na strukturach przedsiębiorstw i pójdą do referendum. Bogu dzięki jest ich ok. 2 mln (tyle zebrali podpisów) to nie będzie frekwencji 7.8% tylko aż 8,7% 

Czuję podstęp w pytaniach prezydenckich. Czemu nie zapytał wprost:  czy jesteś za prywatyzacją lasów państwowych?

Po prostu chce nas oszukać. System funkcjonowania pozostanie ze zmienioną strukturą własności. Coś on kręci.

JUDE ???

JUDE ???

rozwiń
Avatar
Henio / 8 września 2015 o 12:47
0

O co teraz Duda zapyta naród?

"Czy jest Pan/Pani za utrzymaniem dotychczasowego systemu funkcjonowania Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe?"

Oczywiście mohery znają się na strukturach przedsiębiorstw i pójdą do referendum. Bogu dzięki jest ich ok. 2 mln (tyle zebrali podpisów) to nie będzie frekwencji 7.8% tylko aż 8,7% 

Czuję podstęp w pytaniach prezydenckich. Czemu nie zapytał wprost:  czy jesteś za prywatyzacją lasów państwowych?

Po prostu chce nas oszukać. System funkcjonowania pozostanie ze zmienioną strukturą własności. Coś on kręci.

Duda CYCU zada pytanie rodakom tylko jedno ; czy jesteś za zllikwidowaniem Senatu i tych POlszewików-leśnych dziadków którzy w nim zasiadają ?  konkret nie ?

Duda CYCU zada pytanie rodakom tylko jedno ; czy jesteś za zllikwidowaniem Senatu i tych POlszewików-leśnych dziadków którzy w nim zasiadają ?  konkret nie ?

rozwiń
Avatar
Gość / 8 września 2015 o 11:57
0

Piski dostali kolejną " czerwoną kartkę "raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną,komunistyczno-konfidencką hołotę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O co teraz Duda zapyta naród?

"Czy jest Pan/Pani za utrzymaniem dotychczasowego systemu funkcjonowania Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe?"

Oczywiście mohery znają się na strukturach przedsiębiorstw i pójdą do referendum. Bogu dzięki jest ich ok. 2 mln (tyle zebrali podpisów) to nie będzie frekwencji 7.8% tylko aż 8,7% 

Czuję podstęp w pytaniach prezydenckich. Czemu nie zapytał wprost:  czy jesteś za prywatyzacją lasów państwowych?

Po prostu chce nas oszukać. System funkcjonowania pozostanie ze zmienioną strukturą własności. Coś on kręci.

 

O co teraz Duda zapyta naród?

"Czy jest Pan/Pani za utrzymaniem dotychczasowego systemu funkcjonowania Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe?"

Oczywiście mohery znają się na strukturach przedsiębiorstw i pójdą do referendum. Bogu dzięki jest ich ok. 2 mln (tyle zebrali p... rozwiń

Avatar
Gość / 8 września 2015 o 11:06
0

.... w ciągu jednej nocy wyklepali na kolanie 3 bełkotliwe pytania. Na szczęście lud tego nie kupił.

Dudy bełkot:

"Czy jest Pan/Pani za utrzymaniem dotychczasowego systemu funkcjonowania Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe?",

"Czy jest Pan/Pani za zniesieniem obowiązku szkolnego sześciolatków i przywróceniem obowiązku szkolnego od 7. roku życia",

"Czy jest Pan/Pani za obniżeniem wieku emerytalnego i powiązaniem uprawnień emerytalnych ze stażem pracy?"

Kto zna się na systemie funkcjonowania przedsiębiorstw państwowych?

Jaki staż pracy będzie uprawniał do emerytury 40, 45, 50 lat?

Dlaczego mohery 70,80, 90 letnie mają decydować co młodzi rodzice mają robić?

kot:

"Czy jest Pan/Pani za utrzymaniem dotychczasowego systemu funkcjonowania Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe?",

"Czy jest Pan/Pani za zniesieniem obowiązku szkolnego sześciolatków i przywróceniem obowiązku szkolnego od 7. roku życia",

"Czy jest Pan/Pani za obniże... rozwiń

Avatar
Gość / 8 września 2015 o 19:42
0

"Czy jest Pan/Pani za utrzymaniem dotychczasowego systemu funkcjonowania Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe?"

Oczywiście mohery znają się na strukturach przedsiębiorstw i pójdą do referendum. Bogu dzięki jest ich ok. 2 mln (tyle zebrali podpisów) to nie będzie frekwencji 7.8% tylko aż 8,7% 

Czuję podstęp w pytaniach prezydenckich. Czemu nie zapytał wprost:  czy jesteś za prywatyzacją lasów państwowych?

Po prostu chce nas oszukać. System funkcjonowania pozostanie ze zmienioną strukturą własności. Coś on kręci.

"Czy jest Pan/Pani za utrzymaniem dotychczasowego systemu funkcjonowania Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe?"

Oczywiście mohery znają się na strukturach przedsiębiorstw i pójdą do referendum. Bogu dzięki jest ich ok. 2 mln (tyle zebrali podpisów) to nie będzie frekwencji 7.8% tylko aż 8,7% 

rozwiń

Avatar
ubawiony / 8 września 2015 o 18:15
0
Do takich referendow prowadza desperackie
Czyny debili i karierowiczow stac ich
Tylko na mappetshow ale jaja.....
Brawo platforma igonzo
Avatar
Gość / 8 września 2015 o 16:30
0

Henio, widzisz jak ci nawtykał ten tępy  jak stado pędzących imadeł gość?  :lol:  :lol:  :lol: 

Avatar
Gość / 8 września 2015 o 14:25
0

O czym ty piszesz komunistyczna,czerwona,pierd olona swinio ???  czytasz bucu ze zrozumieniem,czy nadal tępy jesteś jak dzida ?

Avatar
Gość / 8 września 2015 o 13:53
0

Duda CYCU zada pytanie rodakom tylko jedno ; czy jesteś za zllikwidowaniem Senatu i tych POlszewików-leśnych dziadków którzy w nim zasiadają ?  konkret nie ?

Gdybyś PO ludzku napisał, to bym cię POparł. Jestem za likwidacją senatu, a pytanie czy jesteś za zlikwidowaniem Senatu?" jest jak najbardziej referendalne.

Ponieważ jesteś buc i takich jak ty  jest pełno, to platformerski senat trwać będzie po wsze czasy.

Co do cyca:

 

 


Gdybyś PO ludzku napisał, to bym cię POparł. Jestem za likwidacją senatu, a pytanie czy jesteś za zlikwidowaniem Senatu?" jest jak najbardziej referendalne.

Ponieważ jesteś buc i takich jak ty  jest pełno, to platformerski senat trwać będzie po wsze czasy.

rozwiń

Avatar
Gość / 8 września 2015 o 13:42
0

kto pyta? mietka pyta?  :lol:  :lol:  :lol:

masz problemy z napletkiem skóro z (ł)owcy?  :P

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 8 września 2015 o 12:48
0

O co teraz Duda zapyta naród?

"Czy jest Pan/Pani za utrzymaniem dotychczasowego systemu funkcjonowania Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe?"

Oczywiście mohery znają się na strukturach przedsiębiorstw i pójdą do referendum. Bogu dzięki jest ich ok. 2 mln (tyle zebrali podpisów) to nie będzie frekwencji 7.8% tylko aż 8,7% 

Czuję podstęp w pytaniach prezydenckich. Czemu nie zapytał wprost:  czy jesteś za prywatyzacją lasów państwowych?

Po prostu chce nas oszukać. System funkcjonowania pozostanie ze zmienioną strukturą własności. Coś on kręci.

JUDE ???

JUDE ???

rozwiń
Avatar
Henio / 8 września 2015 o 12:47
0

O co teraz Duda zapyta naród?

"Czy jest Pan/Pani za utrzymaniem dotychczasowego systemu funkcjonowania Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe?"

Oczywiście mohery znają się na strukturach przedsiębiorstw i pójdą do referendum. Bogu dzięki jest ich ok. 2 mln (tyle zebrali podpisów) to nie będzie frekwencji 7.8% tylko aż 8,7% 

Czuję podstęp w pytaniach prezydenckich. Czemu nie zapytał wprost:  czy jesteś za prywatyzacją lasów państwowych?

Po prostu chce nas oszukać. System funkcjonowania pozostanie ze zmienioną strukturą własności. Coś on kręci.

Duda CYCU zada pytanie rodakom tylko jedno ; czy jesteś za zllikwidowaniem Senatu i tych POlszewików-leśnych dziadków którzy w nim zasiadają ?  konkret nie ?

Duda CYCU zada pytanie rodakom tylko jedno ; czy jesteś za zllikwidowaniem Senatu i tych POlszewików-leśnych dziadków którzy w nim zasiadają ?  konkret nie ?

rozwiń
Avatar
Gość / 8 września 2015 o 11:57
0

Piski dostali kolejną " czerwoną kartkę "raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną,komunistyczno-konfidencką hołotę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O co teraz Duda zapyta naród?

"Czy jest Pan/Pani za utrzymaniem dotychczasowego systemu funkcjonowania Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe?"

Oczywiście mohery znają się na strukturach przedsiębiorstw i pójdą do referendum. Bogu dzięki jest ich ok. 2 mln (tyle zebrali podpisów) to nie będzie frekwencji 7.8% tylko aż 8,7% 

Czuję podstęp w pytaniach prezydenckich. Czemu nie zapytał wprost:  czy jesteś za prywatyzacją lasów państwowych?

Po prostu chce nas oszukać. System funkcjonowania pozostanie ze zmienioną strukturą własności. Coś on kręci.

 

O co teraz Duda zapyta naród?

"Czy jest Pan/Pani za utrzymaniem dotychczasowego systemu funkcjonowania Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe?"

Oczywiście mohery znają się na strukturach przedsiębiorstw i pójdą do referendum. Bogu dzięki jest ich ok. 2 mln (tyle zebrali p... rozwiń

Avatar
Gość / 8 września 2015 o 11:06
0

.... w ciągu jednej nocy wyklepali na kolanie 3 bełkotliwe pytania. Na szczęście lud tego nie kupił.

Dudy bełkot:

"Czy jest Pan/Pani za utrzymaniem dotychczasowego systemu funkcjonowania Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe?",

"Czy jest Pan/Pani za zniesieniem obowiązku szkolnego sześciolatków i przywróceniem obowiązku szkolnego od 7. roku życia",

"Czy jest Pan/Pani za obniżeniem wieku emerytalnego i powiązaniem uprawnień emerytalnych ze stażem pracy?"

Kto zna się na systemie funkcjonowania przedsiębiorstw państwowych?

Jaki staż pracy będzie uprawniał do emerytury 40, 45, 50 lat?

Dlaczego mohery 70,80, 90 letnie mają decydować co młodzi rodzice mają robić?

kot:

"Czy jest Pan/Pani za utrzymaniem dotychczasowego systemu funkcjonowania Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe?",

"Czy jest Pan/Pani za zniesieniem obowiązku szkolnego sześciolatków i przywróceniem obowiązku szkolnego od 7. roku życia",

"Czy jest Pan/Pani za obniże... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 24 6

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 5 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 21 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 122 12

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 350 14

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 4 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 21 9

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 7 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 16 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 3 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!