Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 stycznia 2019 r.
11:54

Wypadek na ul. Abramowickiej w Lublinie. Małżeństwo potrącone na przejściu dla pieszych

Autor: Zdjęcie autora pab
0 10 A A

Groźny wypadek na ul. Abramowickiej w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło około godz. 10 na przejściu dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej.

– Kierujący volkswagenem jadąc od strony Mętowa w kierunku centrum Lublina na wysokości szpitala potrącił przechodzące przez przejście małżeństwo – mówi podkom. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Obu poszkodowanym osobom została udzielona pomoc medyczna. W chwili zabierania do szpitala kobieta była przytomna. Mężczyzna stracił przytomność, ale jak informują policjanci, odzyskał ją w szpitalu. Jego życiu najprawdopodobniej nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowca volkswagena był trzeźwy.

Policjanci na miejscu zdarzenia ustalają okoliczności wypadku. Na ul. Abramowickiej w Lublinie są utrudnienia w ruchu.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
randalk / 19 stycznia 2019 r. o 12:26
za potrącenie pieszych na przejściu, powinno być zabierane prawo jazdy na rok i ponowny egzamin. tylko w Polsce debile i tumany za kierownicą walą wprost w ludzi na przejściach dla pieszych. dla mnie to nie pojęte i jest bez znaczenia czy są światła na przejściu czy nie ma.
Avatar
W tam / 19 stycznia 2019 r. o 12:12
W tamtym miejscu jezdnia rozszerza sie do 2 pasow w kazda strone, co wielu debili traktuje jako zachętę do jazdy 70-80
Avatar
Def / 19 stycznia 2019 r. o 12:12
No obrońcy lejc atak - łażą jak święte krowy , brak kamizelki i itd.  Posiadacie narzędzie zbrodni i dość często to wykorzystujecie . Czas to zmienić .!!!!!!!
 Jak można być takim podłym i drwić z czyjegoś nieszczęścia Skąd tyle nienawiści?
Avatar
Gość / 19 stycznia 2019 r. o 16:14
Czasami się zastanawiam kim są ludzie którzy komentują - hejtuja pewne wydarzenia czy wypadek taki jak w tym artykule, gdzie ewidentnie wina była kierowcy! To nie ludzie komentują tylko hieny i potwory, samoluby i pasożyty którzy nie widza nic oprócz czubka własnego nosa, pamiętajcie ze was tez może to dotknąć w najmniej oczekiwanym momencie.
Avatar
ODSZKODOWANIA.513 996 555 / 21 stycznia 2019 r. o 19:32
Poszkodowani mogą ubiegać się o odszkodowanie z oc sprawcy. Bezpłatna analiza sprawy.
Avatar
A / 19 stycznia 2019 r. o 23:28
Juz była taka jedna co odszkodowania załatwiała ....   
Avatar
Pieszy / 20 stycznia 2019 r. o 01:33
A kto mądry wchodzi na przejście dla pieszych nie upewniajac się ze jest bezpiecznie? Co z z zasadą spójrz w lewo, prawo i jeszcze raz w lewo? Jak można wejść na przejście nie będąc pewnym czy samochód zwalnia? Chyba pieszym włącza się nieśmiertelność i zachowują się jak święte krowy dlatego jest tak dużo wypadków na pasach.. Jeszcze więcej swobody dla pieszych 
Avatar
wypadek / 19 stycznia 2019 r. o 16:44
Potrąconych Państwa lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt anna.raw@o2.pl
Avatar
Gość / 19 stycznia 2019 r. o 12:02
No obrońcy lejc atak - łażą jak święte krowy , brak kamizelki i itd. Posiadacie narzędzie zbrodni i dość często to wykorzystujecie . Czas to zmienić .!!!!!!!
Avatar
Fdh / 19 stycznia 2019 r. o 12:14
W tamtym miejscu jezdnia rozszerza sie do 2 pasow w kazda strone, co wielu debili traktuje jako zachętę do jazdy 70-80
 To nie powód żeby wchodzić pod samochód.  W ogóle kto "mądry" wyznaczył przejście akurat tam? 
Avatar
ODSZKODOWANIA.513 996 555 / 21 stycznia 2019 r. o 19:32
Poszkodowani mogą ubiegać się o odszkodowanie z oc sprawcy. Bezpłatna analiza sprawy.
Avatar
Pieszy / 20 stycznia 2019 r. o 01:33
A kto mądry wchodzi na przejście dla pieszych nie upewniajac się ze jest bezpiecznie? Co z z zasadą spójrz w lewo, prawo i jeszcze raz w lewo? Jak można wejść na przejście nie będąc pewnym czy samochód zwalnia? Chyba pieszym włącza się nieśmiertelność i zachowują się jak święte krowy dlatego jest tak dużo wypadków na pasach.. Jeszcze więcej swobody dla pieszych 
Avatar
A / 19 stycznia 2019 r. o 23:28
Juz była taka jedna co odszkodowania załatwiała ....   
Avatar
wypadek / 19 stycznia 2019 r. o 16:44
Potrąconych Państwa lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt anna.raw@o2.pl
Avatar
Gość / 19 stycznia 2019 r. o 16:14
Czasami się zastanawiam kim są ludzie którzy komentują - hejtuja pewne wydarzenia czy wypadek taki jak w tym artykule, gdzie ewidentnie wina była kierowcy! To nie ludzie komentują tylko hieny i potwory, samoluby i pasożyty którzy nie widza nic oprócz czubka własnego nosa, pamiętajcie ze was tez może to dotknąć w najmniej oczekiwanym momencie.
Avatar
randalk / 19 stycznia 2019 r. o 12:26
za potrącenie pieszych na przejściu, powinno być zabierane prawo jazdy na rok i ponowny egzamin. tylko w Polsce debile i tumany za kierownicą walą wprost w ludzi na przejściach dla pieszych. dla mnie to nie pojęte i jest bez znaczenia czy są światła na przejściu czy nie ma.
Avatar
Fdh / 19 stycznia 2019 r. o 12:14
W tamtym miejscu jezdnia rozszerza sie do 2 pasow w kazda strone, co wielu debili traktuje jako zachętę do jazdy 70-80
 To nie powód żeby wchodzić pod samochód.  W ogóle kto "mądry" wyznaczył przejście akurat tam? 
Avatar
Def / 19 stycznia 2019 r. o 12:12
No obrońcy lejc atak - łażą jak święte krowy , brak kamizelki i itd.  Posiadacie narzędzie zbrodni i dość często to wykorzystujecie . Czas to zmienić .!!!!!!!
 Jak można być takim podłym i drwić z czyjegoś nieszczęścia Skąd tyle nienawiści?
Avatar
W tam / 19 stycznia 2019 r. o 12:12
W tamtym miejscu jezdnia rozszerza sie do 2 pasow w kazda strone, co wielu debili traktuje jako zachętę do jazdy 70-80
Avatar
Gość / 19 stycznia 2019 r. o 12:02
No obrońcy lejc atak - łażą jak święte krowy , brak kamizelki i itd. Posiadacie narzędzie zbrodni i dość często to wykorzystujecie . Czas to zmienić .!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Olivier już jest gotowy. Teraz czas, żeby dla niego zagrać w Hrubieszowie

Olivier już jest gotowy. Teraz czas, żeby dla niego zagrać w Hrubieszowie

Jeden turnus rehabilitacyjny to co minimum 3 tys. zł. Fotelik samochodowy dla niepełnosprawnego dziecka – 6 tys., wypożyczenie urządzenia, które spionizuje chłopca – drugie tyle. A jeszcze koszty dojazdów na zajęcia, dodatkowe lekcje... Wydatków jest mnóstwo. Ale dzięki piłkarskiej imprezie, rodzicom Oliviera będzie choć trochę łatwiej.

Piker Open Summer Jumping Cup. Czyli świetna zabawa na koniach
zdjęcia
galeria

Piker Open Summer Jumping Cup. Czyli świetna zabawa na koniach

W weekend odbyły się zawody jeździeckie, które były pierwszym etapem zmagań. Piker Open Summer Jumping Cup.

Bliżej roślin w Ogrodzie Botanicznym UMCS
zdjęcia
galeria

Bliżej roślin w Ogrodzie Botanicznym UMCS

W niedzielę w Ogrodzie Botanicznym UMCS odbyło się Święto Botaniki. Wydarzenie, będące częścią obchodów Jubileuszu 100-lecia Polskiego Towarzystwa Botanicznego oraz corocznych obchodów Roku Botaniki.

KS Wiązownica – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Eksperymentalna obrona zdała egzamin

KS Wiązownica – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Eksperymentalna obrona zdała egzamin

Mimo wielu problemów kadrowych Orlęta Spomlek na otwarcie nowego sezonu wywalczyły trzy punkty na trudnym terenie w Wiązownicy. Biało-zieloni pokonali beniaminka 2:1, a decydującą bramkę w końcówce strzelił Arkadiusz Maj

Łowcy pedofilów zatrzymali mężczyznę z Lubartowa. Ponownie tego samego

Łowcy pedofilów zatrzymali mężczyznę z Lubartowa. Ponownie tego samego

Grupa Dzieciak w sieci donosi o zatrzymaniu mężczyzny, który już wcześniej został ujęty za wysyłanie dziewczynce obscenicznych treści.

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów. Duża przewaga gospodarzy 59:31 [zapis relacji na żywo]

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów. Duża przewaga gospodarzy 59:31 [zapis relacji na żywo]

Pozycje obu drużyn w tabeli PGE Ekstraligi - dzisiejszego gospodarza, czyli Motoru Lublin, oraz Moje Bermudy Stali Gorzów - już się nie zmienią. Jednak to nie oznacza, że będziemy oglądać sportowe widowisko pozbawione emocji. Nad Bystrzycę przyjeżdża przecież najlepszy obecnie polski żużlowiec - Bartosz Zmarzlik - który w przyszłym roku ma bronić żółto-biało-niebieskich barw. Początek spotkania wyznaczono na godz. 19.15. Transmisję zapewnia Canal+ Sport 5. Zachęcamy również do śledzenia naszej relacji na żywo.

Chełm: Propozycje do budżetu obywatelskiego. Boisko za drogie, kort niezgodny z planem

Chełm: Propozycje do budżetu obywatelskiego. Boisko za drogie, kort niezgodny z planem

43 wnioski zgłoszono w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego w Chełmie. Kilkanaście z nich zostało odrzuconych. Ich autorzy mają ostatnią szansę na składanie odwołań

Dwa sparingowe zwycięstwa Azotów Puławy

Dwa sparingowe zwycięstwa Azotów Puławy

W drugim meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym Azoty Puławy pokonały Handball Stal Mielec 29:20. W kolejnym sparingu brązowi medaliści kraju pokonali na wyjeździe Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 31:27

Gmina Józefów. Przybędzie siłowni pod chmurką

Gmina Józefów. Przybędzie siłowni pod chmurką

W sześciu kolejnych miejscowościach mieszkańcy będą mieć do dyspozycji nie tylko place zabaw, ale również siłownie na świeżym powietrzu.

Superbohaterowie w Warsztatach Kultury. Zajęcia dla dzieci
14 sierpnia 2022, 11:00

Superbohaterowie w Warsztatach Kultury. Zajęcia dla dzieci

14 sierpnia o godz. 11 w siedzibie Warsztatów Kultury (ul. Grodzka 7) odbędą się warsztaty dla dzieci w wieku 5-12 lat o tematyce superbohaterskiej.

Dzieci z ukraińskiej Bojarki wystąpią w Domu Chemika
8 sierpnia 2022, 18:00

Dzieci z ukraińskiej Bojarki wystąpią w Domu Chemika

Puławy goszczą grupę 60 uczniów ze szkoły artystycznej z Bojarki na Ukrainie. Ich pobyt w mieście partnerskim został sfinansowany z dobrowolnych wpłat mieszkańców, wsparcia miasta Douai oraz środków budżetowych. W poniedziałek wystąpią w Puławskim Ośrodku Kultury.

MKS FunFloor Perła Lublin wygrał turniej towarzyski w hali Globus
galeria

MKS FunFloor Perła Lublin wygrał turniej towarzyski w hali Globus

Podopieczne Moniki Marzec pokonały Piotrcovię Piotrków Trybunalski oraz słowacką Iuventę Michalovce

Meeting of Styles 2022. Za rok trzeba w Lublinie szukać dłuższej ściany
zdjęcia
galeria

Meeting of Styles 2022. Za rok trzeba w Lublinie szukać dłuższej ściany

Około 50 osób wzięło udział w Meeting of Styles, polskiej odsłonie największego na świecie festiwalu poświęconego graffiti. Impreza w Lublinie gościła po raz dwunasty.

Wisła Puławy – Radunia Stężyca 1:0. Trzecie zwycięstwo z rzędu i udany rewanż

Wisła Puławy – Radunia Stężyca 1:0. Trzecie zwycięstwo z rzędu i udany rewanż

Wisła musiała się mocno napracować na kolejne trzy punkty, ale piłkarze Mariusza Pawlaka zadanie wykonali. W sobotę pokonali u siebie Radunię Stężyca 1:0 i przy okazji zrewanżowali się rywalom za niedawną porażkę w Pucharze Polski. Trzeba dodać, że to była trzecia wygrana z rzędu Dumy Powiśla, która umocniła się w czubie tabeli

Huczwa Tyszowce – Pogoń 96 Łaszczówka 2:2, karne 2:4. Odwrócili losy finału

Huczwa Tyszowce – Pogoń 96 Łaszczówka 2:2, karne 2:4. Odwrócili losy finału

Pogoń 96 Łaszczówka zdobywcą Pucharu Starostów w powiecie tomaszowskim. Zespół Jerzego Bojki przegrywał w Tyszowcach z tamtejszą Huczwą dwoma bramkami, ale zdołał wyrównać i odniósł wygraną po serii rzutów karnych

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!