Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 maja 2010 r.
18:15
Edytuj ten wpis

Wypadek na ul. Związkowej z udziałem czterech samochodów (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 21 A A

Przed godz. 18 na ul. Związkowej w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego wypadku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zderzenia aut doszło na skrzyżowaniu ulicy Związkowej z Bursaki. Na miejscu pracowali strażacy, którzy rozszczepiali auta. W zdarzeniu wzięły udział aż cztery samochody.

Z powodu wypadku na drodze występowały utrudnienia. Z ruchu był wyłączony kawałek pasa ul. Związkowej.

Jak informuje policja na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
A / 19 maja 2010 o 13:04
0
Kir napisał:
A tak na prawde wystarczyloby na ulicy Ceramicznej dac nakaz skretu w lewo... jak by ktos chcial wyjechac w lewo, to albo na Bursaki, albo zjazd na prawo i nawrotka na rondzie... Korki sa przez samochody skrecajace w lewo i czekajace na wolny przejazd z obu stron. W dodatku dodac nie dotyczy MPK i by bylo pozamiatane. Przynajmniej Ceramiczna by byla przejezdna i daloby sie z tego kwartalu wydostac.


Dokładnie, to bardzo dobre rozwiązanie.
Avatar
Kir / 19 maja 2010 o 09:02
0
A tak na prawde wystarczyloby na ulicy Ceramicznej dac nakaz skretu w prawo... jak by ktos chcial wyjechac w lewo, to albo na Bursaki, albo zjazd na prawo i nawrotka na rondzie... Korki sa przez samochody skrecajace w lewo i czekajace na wolny przejazd z obu stron. W dodatku dodac nie dotyczy MPK i by bylo pozamiatane. Przynajmniej Ceramiczna by byla przejezdna i daloby sie z tego kwartalu wydostac.
Avatar
OO / 19 maja 2010 o 08:10
0
Gość napisał:
Wszyscy tu w necie są świetnymi kierowcami, tylko żadnemu z was miszcze nie przyjdzie do głowy jadąc po Związkowej zwolnić czy nawet zatrzymać się i wypuścić tych stojących w korku na Bursaki. Bo JA mam pierwszeństwo więc tamci niech stoją i wogóle cieżko nacisnać hamulec jak sie na codzień używa tylko gazu i klaksona. Za to wiem wszystko o starych tablicach i o LSW więc jestem mam o sobie wysokie mniemanie
Myślenie i odrobina uprzejmości jeszcze nikomu nie zaszkodziły.


Masz rację w tym jest sedno sprawy. W mieście trzeba jeździć płynnie, nie szarżować. Przez to skrzyżowanie przejeżdzam kilka razy dziennie. Trzeba jechać wolno i dać szansę na podjęcie decyzji o włączeniu się do ruchu innym. Szybka jazda w momencie błędu popełnionego przez innych kończy się wypadkiem.
Ludzie życie jest jedno a spóźnienie to nic.
Pozdrawiam
to skrzyżowanie przejeżdzam kilka razy dziennie. Trzeba jechać wolno i dać szansę na podjęcie decyzji o włączeniu się do ruchu innym. Szybka jazda w momencie błędu popełnionego przez innych kończy się wypadkiem.
Ludzie życie jest jedno a spóźnienie to nic.
Pozdrawiam rozwiń
Avatar
Gość / 19 maja 2010 o 06:57
0
Wszyscy tu w necie są świetnymi kierowcami, tylko żadnemu z was miszcze nie przyjdzie do głowy jadąc po Związkowej zwolnić czy nawet zatrzymać się i wypuścić tych stojących w korku na Bursaki. Bo JA mam pierwszeństwo więc tamci niech stoją i wogóle cieżko nacisnać hamulec jak sie na codzień używa tylko gazu i klaksona. Za to wiem wszystko o starych tablicach i o LSW więc jestem mam o sobie wysokie mniemanie
Myślenie i odrobina uprzejmości jeszcze nikomu nie zaszkodziły.
Wszyscy tu w necie są świetnymi kierowcami, tylko żadnemu z was miszcze nie przyjdzie do głowy jadąc po Związkowej zwolnić czy nawet zatrzymać się i wypuścić tych stojących w korku na Bursaki. Bo JA mam pierwszeństwo więc tamci niech stoją i wogóle cieżko nacisnać hamulec jak sie na codzień używa tylko gazu i klaksona. Za to wiem wszystko o starych tablicach i o LSW więc jestem mam o sobie wysokie mniemanie
Myślenie i odrobina uprzejmości jeszcze nikomu nie zaszkodziły. rozwiń
Avatar
lbn / 18 maja 2010 o 23:22
0
Tam nie są potrzebne światła. Spowodują tylko większy korek jak na rondzie nieopodal (jak nie było świateł nigdy tam nie było korków). Na tym skrzyżowaniu korki tworzą się tylko w czasie szczytu, poza nim nie jest tak ciężko. Wystarczył by policjant potrafiący kierować ruchem na te parę godzin. Ale jak wiadomo drogówka nie jest od kierowania ruchem i pomagania kierowcom, tylko od wystawiania mandatów.
Avatar
szofer / 18 maja 2010 o 23:22
0
roman45 napisał:
MOZE MI JESZCZE POWIESZ CO BYLO W EPOCE KANIENIA ŁUPANEGO!!! STARE BLACHYFORMALNIE NIE ISTNIEJĄ WIEC NIE MUSZE PAMIETAC LUS, LUB, LBN, LBM itp... licza sie fakty

Tyle że nikt Ci nie każe pamiętać ale dobrze jest wiedzieć skoro pretendujesz do miana mieszkańca Lublina zaś jak wspomniałem takie tablice istnieją i są w użytkowaniu do dziś ja jako urodzony tutejszy o nich wiem Ty z racji młodego wieku ew. z powodu niezbyt częstego przebywania w tym mieście możesz nie wiedzieć ! Ale takie rejestracje są i nie są żadnym wyjątkiem czy objawieniem .

Tyle że nikt Ci nie każe pamiętać ale dobrze jest wiedzieć skoro pretendujesz do miana mieszkańca Lublina zaś jak wspomniałem takie tablice istnieją i są w użytkowaniu do dziś ja jako urodzony tutejszy o nich wiem Ty z racji młodego wieku ew. z powodu niezbyt częstego przebywania w tym mieście możesz nie wiedzieć ! Ale takie rejestracje są i nie są żadnym wyjątkiem czy objawieniem . rozwiń
Avatar
szofer / 18 maja 2010 o 23:14
0
zawodowy napisał:
matołku skończony mam na myśli rejestracje starego typu jakie często jeszcze są używane w hamburgu. Rejestracje matołku to ja znam na pamięć nawet litewskie.

I tu jesteś w błędzie stare rejestracje sa używane do dziś sam taką posiadam LUC , a jestem z lublinianinem od kilu pokoleń zaś w odniesieniu do starych blach wyjaśniam one nadal funkcjonują aż do chwili wyrejestrowania pojazdu więc niekoniecznie pojazd czy kierowca musi pochodzić z dalekiej i głębokiej prowincji .Mam również znajomego który jeździ na starych tablicach Kraśnika jako że ciotka dała mu w użytkowanie pojazd więc pozory czasami mylą .

I tu jesteś w błędzie stare rejestracje sa używane do dziś sam taką posiadam LUC , a jestem z lublinianinem od kilu pokoleń zaś w odniesieniu do starych blach wyjaśniam one nadal funkcjonują aż do chwili wyrejestrowania pojazdu więc niekoniecznie pojazd czy kierowca musi pochodzić z dalekiej i głębokiej prowincji .Mam również znajomego który jeździ na starych tablicach Kraśnika jako że ciotka dała mu w użytkowanie pojazd więc pozory czasami mylą . rozwiń
Avatar
wiseman / 18 maja 2010 o 22:56
0
Tam muszą być światła. Straszne skrzyżowanie, szczególnie w szczytowych h.
Avatar
Gość / 18 maja 2010 o 22:16
0
~roman45~ - ty wale - zrobiłeś z siebie idiotę i nadal się pogrążasz chłopie idź trzepać gruchę w stodole i z kozami się bawić - bo jak widać nic innego nie potrafisz :]
Avatar
jj / 18 maja 2010 o 20:44
0
Gość napisał:
Formalnie takich deb***i jak ty trzeba do Tworek odstawiać. Sam mam czarną blachę. Nikt Ci nie każe niczego pamiętać, ale FAKTOM ( istnieniu czarnych blach ) nie możesz swoją ignorancją zaprzeczyć.



Tutaj mówi się do Abramowic ))
Avatar
A / 19 maja 2010 o 13:04
0
Kir napisał:
A tak na prawde wystarczyloby na ulicy Ceramicznej dac nakaz skretu w lewo... jak by ktos chcial wyjechac w lewo, to albo na Bursaki, albo zjazd na prawo i nawrotka na rondzie... Korki sa przez samochody skrecajace w lewo i czekajace na wolny przejazd z obu stron. W dodatku dodac nie dotyczy MPK i by bylo pozamiatane. Przynajmniej Ceramiczna by byla przejezdna i daloby sie z tego kwartalu wydostac.


Dokładnie, to bardzo dobre rozwiązanie.
Avatar
Kir / 19 maja 2010 o 09:02
0
A tak na prawde wystarczyloby na ulicy Ceramicznej dac nakaz skretu w prawo... jak by ktos chcial wyjechac w lewo, to albo na Bursaki, albo zjazd na prawo i nawrotka na rondzie... Korki sa przez samochody skrecajace w lewo i czekajace na wolny przejazd z obu stron. W dodatku dodac nie dotyczy MPK i by bylo pozamiatane. Przynajmniej Ceramiczna by byla przejezdna i daloby sie z tego kwartalu wydostac.
Avatar
OO / 19 maja 2010 o 08:10
0
Gość napisał:
Wszyscy tu w necie są świetnymi kierowcami, tylko żadnemu z was miszcze nie przyjdzie do głowy jadąc po Związkowej zwolnić czy nawet zatrzymać się i wypuścić tych stojących w korku na Bursaki. Bo JA mam pierwszeństwo więc tamci niech stoją i wogóle cieżko nacisnać hamulec jak sie na codzień używa tylko gazu i klaksona. Za to wiem wszystko o starych tablicach i o LSW więc jestem mam o sobie wysokie mniemanie
Myślenie i odrobina uprzejmości jeszcze nikomu nie zaszkodziły.


Masz rację w tym jest sedno sprawy. W mieście trzeba jeździć płynnie, nie szarżować. Przez to skrzyżowanie przejeżdzam kilka razy dziennie. Trzeba jechać wolno i dać szansę na podjęcie decyzji o włączeniu się do ruchu innym. Szybka jazda w momencie błędu popełnionego przez innych kończy się wypadkiem.
Ludzie życie jest jedno a spóźnienie to nic.
Pozdrawiam
to skrzyżowanie przejeżdzam kilka razy dziennie. Trzeba jechać wolno i dać szansę na podjęcie decyzji o włączeniu się do ruchu innym. Szybka jazda w momencie błędu popełnionego przez innych kończy się wypadkiem.
Ludzie życie jest jedno a spóźnienie to nic.
Pozdrawiam rozwiń
Avatar
Gość / 19 maja 2010 o 06:57
0
Wszyscy tu w necie są świetnymi kierowcami, tylko żadnemu z was miszcze nie przyjdzie do głowy jadąc po Związkowej zwolnić czy nawet zatrzymać się i wypuścić tych stojących w korku na Bursaki. Bo JA mam pierwszeństwo więc tamci niech stoją i wogóle cieżko nacisnać hamulec jak sie na codzień używa tylko gazu i klaksona. Za to wiem wszystko o starych tablicach i o LSW więc jestem mam o sobie wysokie mniemanie
Myślenie i odrobina uprzejmości jeszcze nikomu nie zaszkodziły.
Wszyscy tu w necie są świetnymi kierowcami, tylko żadnemu z was miszcze nie przyjdzie do głowy jadąc po Związkowej zwolnić czy nawet zatrzymać się i wypuścić tych stojących w korku na Bursaki. Bo JA mam pierwszeństwo więc tamci niech stoją i wogóle cieżko nacisnać hamulec jak sie na codzień używa tylko gazu i klaksona. Za to wiem wszystko o starych tablicach i o LSW więc jestem mam o sobie wysokie mniemanie
Myślenie i odrobina uprzejmości jeszcze nikomu nie zaszkodziły. rozwiń
Avatar
lbn / 18 maja 2010 o 23:22
0
Tam nie są potrzebne światła. Spowodują tylko większy korek jak na rondzie nieopodal (jak nie było świateł nigdy tam nie było korków). Na tym skrzyżowaniu korki tworzą się tylko w czasie szczytu, poza nim nie jest tak ciężko. Wystarczył by policjant potrafiący kierować ruchem na te parę godzin. Ale jak wiadomo drogówka nie jest od kierowania ruchem i pomagania kierowcom, tylko od wystawiania mandatów.
Avatar
szofer / 18 maja 2010 o 23:22
0
roman45 napisał:
MOZE MI JESZCZE POWIESZ CO BYLO W EPOCE KANIENIA ŁUPANEGO!!! STARE BLACHYFORMALNIE NIE ISTNIEJĄ WIEC NIE MUSZE PAMIETAC LUS, LUB, LBN, LBM itp... licza sie fakty

Tyle że nikt Ci nie każe pamiętać ale dobrze jest wiedzieć skoro pretendujesz do miana mieszkańca Lublina zaś jak wspomniałem takie tablice istnieją i są w użytkowaniu do dziś ja jako urodzony tutejszy o nich wiem Ty z racji młodego wieku ew. z powodu niezbyt częstego przebywania w tym mieście możesz nie wiedzieć ! Ale takie rejestracje są i nie są żadnym wyjątkiem czy objawieniem .

Tyle że nikt Ci nie każe pamiętać ale dobrze jest wiedzieć skoro pretendujesz do miana mieszkańca Lublina zaś jak wspomniałem takie tablice istnieją i są w użytkowaniu do dziś ja jako urodzony tutejszy o nich wiem Ty z racji młodego wieku ew. z powodu niezbyt częstego przebywania w tym mieście możesz nie wiedzieć ! Ale takie rejestracje są i nie są żadnym wyjątkiem czy objawieniem . rozwiń
Avatar
szofer / 18 maja 2010 o 23:14
0
zawodowy napisał:
matołku skończony mam na myśli rejestracje starego typu jakie często jeszcze są używane w hamburgu. Rejestracje matołku to ja znam na pamięć nawet litewskie.

I tu jesteś w błędzie stare rejestracje sa używane do dziś sam taką posiadam LUC , a jestem z lublinianinem od kilu pokoleń zaś w odniesieniu do starych blach wyjaśniam one nadal funkcjonują aż do chwili wyrejestrowania pojazdu więc niekoniecznie pojazd czy kierowca musi pochodzić z dalekiej i głębokiej prowincji .Mam również znajomego który jeździ na starych tablicach Kraśnika jako że ciotka dała mu w użytkowanie pojazd więc pozory czasami mylą .

I tu jesteś w błędzie stare rejestracje sa używane do dziś sam taką posiadam LUC , a jestem z lublinianinem od kilu pokoleń zaś w odniesieniu do starych blach wyjaśniam one nadal funkcjonują aż do chwili wyrejestrowania pojazdu więc niekoniecznie pojazd czy kierowca musi pochodzić z dalekiej i głębokiej prowincji .Mam również znajomego który jeździ na starych tablicach Kraśnika jako że ciotka dała mu w użytkowanie pojazd więc pozory czasami mylą . rozwiń
Avatar
wiseman / 18 maja 2010 o 22:56
0
Tam muszą być światła. Straszne skrzyżowanie, szczególnie w szczytowych h.
Avatar
Gość / 18 maja 2010 o 22:16
0
~roman45~ - ty wale - zrobiłeś z siebie idiotę i nadal się pogrążasz chłopie idź trzepać gruchę w stodole i z kozami się bawić - bo jak widać nic innego nie potrafisz :]
Avatar
jj / 18 maja 2010 o 20:44
0
Gość napisał:
Formalnie takich deb***i jak ty trzeba do Tworek odstawiać. Sam mam czarną blachę. Nikt Ci nie każe niczego pamiętać, ale FAKTOM ( istnieniu czarnych blach ) nie możesz swoją ignorancją zaprzeczyć.



Tutaj mówi się do Abramowic ))
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 5 4

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 4 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 2

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 27 15

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 16 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 597 57

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 11

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!