Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 listopada 2014 r.
20:04
Edytuj ten wpis

Wypadek przy ul. Kruczkowskiego. Autobus śmiertelnie potrącił dziewczynę

Autor: Zdjęcie autora (drs)
169 43 A A

Do zdarzenia doszło tuż po godz. 19 na pętli przy ul. Kruczkowskiego. Pod koła autobusu wpadła 19-letnia dziewczyna. Zginęła na miejscu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nie wiadomo dokładnie, jak doszło do tego wypadku. Pętla autobusowa jest nieoświetlona, kierująca autobusem linii 29 kobieta prawdopodobnie nawet nie widziała pieszej. Wezwane na miejsce pogotowie stwierdziło zgon 19-latki.

34-latka kierująca autobusem była trzeźwa.

Wydobyciem ciała spod autobusu będzie się musiała zająć straż pożarna, co nastąpi po zakończeniu czynności z udziałem prokuratora.

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Andrzej / 20 listopada 2014 o 10:55
0

Co za bzdury piszecie . Nikt tego nie widział a tylu znawców już się znalazło . Lublin miasto wojewódzkie a ludzie mószą chodzić po ciemku po zarośniętych chaszczami chodnikach. Dziwisz się jeden z drugim, że piesza nie była na chodniku? Jedż zobacz gdzie i w jakich okolicznościach zgineła-zobaczymy co wtedy przyjdzie ci do głowy.Dziewczyna miała około 175cm wzrostu , prawdo podobnie mogła mieć kaptur na głowie , czyli była jeszcze wyższa i szła prawdopodobnie jezdnią przy chodniku w tym samym kierunku bo nie miała potrzeby przechodzić bo jej stancja była w bloku po prawej. Była rozważną ,skromną ,spokojną osobą.Co o tym myśleć? Czy teraz tak jak piszecie każdego kto wszedł na jezdnię można rozjechać? czy osoba wzrostu 170 parę centymetrów jest mikrą niską nie zauważalną postacią? Ruszając z miejsca na prostym odcinku w nocy przy małej prędkości nie było widać wogule poruszającej się w tym samym kierunku osoby. Bardzo trudno to sobie wyobrazić! Piszecie o słuchawkach że miała na uszach - znajomi twierdzą że jej nie widywali ze słuchawkami na ulicy (nie była jakąś rozbuchaną nastolatką). A jeśli by miała to co ? ... Kierowca jej wogule nie widziała ! Czy w słuchawkach jest się nie widocznym? Pytanie - dla czego! Ciągle ciśnie się pytanie - czy były włączone światła mijania .Przeogromna tragedia dla rodziców ,jak i kierowcy.Nie chciał bym nikogo osądzać , ale słyszę że śledztwo zmierza w kierunku złożenia całej winy po stronie tragicznie zmarłej .Autobus który brał udział w wypadku , miał być trzy dni wyłączony z ruhu, a już wczoraj się go przestraszyłem na mieście.Bardzo bym prosił jakihkolwiek świadków tego zdarzenia o zgłaszanie się do prokóratury. 

Co za bzdury piszecie . Nikt tego nie widział a tylu znawców już się znalazło . Lublin miasto wojewódzkie a ludzie mószą chodzić po ciemku po zarośniętych chaszczami chodnikach. Dziwisz się jeden z drugim, że piesza nie była na chodniku? Jedż zobacz gdzie i w jakich okolicznościach zgineła-zobaczymy co wtedy przyjdzie ci do głowy.Dziewczyna miała około 175cm wzrostu , prawdo podobnie mogła mieć kaptur na głowie , czyli była jeszcze wyższa i szła prawdopodobnie jezdnią przy chodniku w tym samym kierunku bo nie miała potrzeby przechodzić bo... rozwiń

Avatar
gość / 19 listopada 2014 o 12:33
0

Do a.f. To wina tej pieszej nieuważnej. Kierowca nie jeździ na pamięc, gdyż co dzień na innej linii najczęściej.

USIĄDŹ ZA KIEROWNICĄ PRZEZ 2 DNI TO POROZMAWIAMY

Licz się ze słowami, dziecko (bo kto inny mógł to napisać ?)

Też tak uważam, że to wina pieszej. Mogła bardziej uważać w dodatku, że to nie było oświetlone centrum, nie było sygnalizacji. Dajcie spokój tej Pani która kierowała. Ona na pewno ma większe wyrzuty sumienia niż Wam się wydaje, nie zrobiła tego specjalnie. Trzeba być psychicznie chorym człowiekiem żeby zabić drugą osobę. Nie oszukujmy się, studentka, słuchawki na kole... Po prostu słuchała muzyki, nie patrzyła na drogę, może się zamyśliła, gdzieś spieszyła. A może była pod wpływem alkoholu? Ludzie poczekajcie na wyjaśnienie sprawy i dajcie spokój z oskarżaniem kierowcy, bo zapewne to była wina tej młodej dziewczyny.

uważam, że to wina pieszej. Mogła bardziej uważać w dodatku, że to nie było oświetlone centrum, nie było sygnalizacji. Dajcie spokój tej Pani która kierowała. Ona na pewno ma większe wyrzuty sumienia niż Wam się wydaje, nie zrobiła tego specjalnie. Trzeba być psychicznie chorym człowiekiem żeby zabić drugą osobę. Nie oszukujmy się, studentka, słuchawki na kole... Po prostu słuchała muzyki, nie patrzyła na drogę, może się zamyśliła, gdzieś spieszyła. A może była pod wpływem alkoholu? Ludzie poczekajcie na wyjaśnienie sprawy i dajcie spokój z ... rozwiń
Avatar
fmint / 19 listopada 2014 o 12:27
0

Niektórzy tak się taplają w swojej głupocie i obrzydliwości, że sami chyba by oprzytomnieli dopiero po straceniu nogi! I przy okazji po osądach równie sprawiedliwych, jak te, które sami wydają.

Odrażające.

Avatar
lola / 19 listopada 2014 o 06:33
0
Bardzo wspolczuje i kierowcy i rodzinie tej dziewczyny za jedna i druga trzeba sie pomodlic. To ze prawdopodobnie miala sluchawki na uszach i mogla nie slyszec samochodu to moze i prawda bo moj syn tez tak chodzi a ja bylam nie raz swiadkiem jak kierowcy na niego trabili a on nie slyszal . Rozmowy zabieranie tych sluchawek nic nie daje bo albo kupi drugie tanio albo dostanie od kumpla
Avatar
toomy / 18 listopada 2014 o 15:09
0

Dziewczyna podobno (ta która zginęła) miała słuchawki na uszach...Człowiek wtedy jest oderwany od rzeczywistości, nie zdaje sprawy sobie z tego co się dzieje wkoło. Po to dostaliśmy od natury uszy, by nas strzegły przed niebezpieczeństwem, a my nierozsądnie mamy wrażenie że jesteśmy "nietykalni".

Avatar
Fakty / 18 listopada 2014 o 14:40
0

Dymaj na piechotę, ja nie mam oporów by jeździć z kobietami, tym bardziej, że statystycznie wypadki najczęściej powodują najmłodsi i najstarsi użytkownicy pozajdów płci męskiej.

otóż to tak pewno było przecież to jest naukowo udowodnione że faceci lepiej sobie radzą za kierownicą dużych pojazdów, kobiety autobusami spowodowały już wiele wypadków - przypomnę tylko wszystkim wypadek autokaru rejsowego z Zakopanego do Lublina , ta " szoferka " nigdy więcej na szczęście nie usiadła za kółkiem autobusu bo straciła nogę, lub choćby śmiertelne potracenie chłopca na ul. Lubartowskiej który co prawda nagle wtargnął z pieskiem na jezdnię ale kierująca nie popisała się refleksem bo zwyczajnie straciła głowę, też podobno już na szczęście nie jeździ. Ja do autobusu nie wsiadam jak baba za kółkiem, życie mi jeszcze miłe.

rozwiń
Avatar
aX / 18 listopada 2014 o 09:59
0

Tam powinno być wybudowane przedłużenie Smoluchowskiego do Zemborzyckiej i przebudowa skrzyżowania. Latarnie ścinają bo jadą jak głupki po Smoluchowskiego i nie wyrabiają potem na zakręcie, albo wjeżdżają ze 100 km/h w Kruczkowskiego gdzie jest ograniczenie do 40 km/h i 4 przejścia dla pieszych na odcinku 100m i nie patrzą gdzie wyprzedzają tylko na pasach i podwójnej ciągłej... szkoda gadać. Tylko przebudowa tego skrzyżowania/pętli i budowa drogi do Zemborzyckiej poprawi tam bezpieczeństwo, Kieliszki do roboty bo jeszcze dojdzie tam do niejednej tragedii.

Tam powinno być wybudowane przedłużenie Smoluchowskiego do Zemborzyckiej i przebudowa skrzyżowania. Latarnie ścinają bo jadą jak głupki po Smoluchowskiego i nie wyrabiają potem na zakręcie, albo wjeżdżają ze 100 km/h w Kruczkowskiego gdzie jest ograniczenie do 40 km/h i 4 przejścia dla pieszych na odcinku 100m i nie patrzą gdzie wyprzedzają tylko na pasach i podwójnej ciągłej... szkoda gadać. Tylko przebudowa tego skrzyżowania/pętli i budowa drogi do Zemborzyckiej poprawi tam bezpieczeństwo, Kieliszki do roboty bo jeszcze dojdzie tam do n... rozwiń

Avatar
Aneta / 18 listopada 2014 o 09:59
0

ze Skowieszyna? :(

Avatar
znajoma / 18 listopada 2014 o 09:51
0

Zgineła Martynka, pochodząca z okolic Puław, studiująca w Lublinie.

Avatar
Gość / 18 listopada 2014 o 09:38
0

Ślepy to ty jesteś. To nie był przegubowiec. A człowieka można potrącić jadąc z każdą prędkością. Poza tym jak można nie zauważyć i wleźć po wielki, świecący i warczący autobus?

nie znam sytuacji ale niepokojące jest to,ze młodzież chodzi teraz ze słuchawkami w uszach i niejednokrotnie nie słyszy warczącego autobusu a jak na dodatek oczy ma wlepione w smartfona to również i nie widzi świecącego autobusu

Avatar
Andrzej / 20 listopada 2014 o 10:55
0

Co za bzdury piszecie . Nikt tego nie widział a tylu znawców już się znalazło . Lublin miasto wojewódzkie a ludzie mószą chodzić po ciemku po zarośniętych chaszczami chodnikach. Dziwisz się jeden z drugim, że piesza nie była na chodniku? Jedż zobacz gdzie i w jakich okolicznościach zgineła-zobaczymy co wtedy przyjdzie ci do głowy.Dziewczyna miała około 175cm wzrostu , prawdo podobnie mogła mieć kaptur na głowie , czyli była jeszcze wyższa i szła prawdopodobnie jezdnią przy chodniku w tym samym kierunku bo nie miała potrzeby przechodzić bo jej stancja była w bloku po prawej. Była rozważną ,skromną ,spokojną osobą.Co o tym myśleć? Czy teraz tak jak piszecie każdego kto wszedł na jezdnię można rozjechać? czy osoba wzrostu 170 parę centymetrów jest mikrą niską nie zauważalną postacią? Ruszając z miejsca na prostym odcinku w nocy przy małej prędkości nie było widać wogule poruszającej się w tym samym kierunku osoby. Bardzo trudno to sobie wyobrazić! Piszecie o słuchawkach że miała na uszach - znajomi twierdzą że jej nie widywali ze słuchawkami na ulicy (nie była jakąś rozbuchaną nastolatką). A jeśli by miała to co ? ... Kierowca jej wogule nie widziała ! Czy w słuchawkach jest się nie widocznym? Pytanie - dla czego! Ciągle ciśnie się pytanie - czy były włączone światła mijania .Przeogromna tragedia dla rodziców ,jak i kierowcy.Nie chciał bym nikogo osądzać , ale słyszę że śledztwo zmierza w kierunku złożenia całej winy po stronie tragicznie zmarłej .Autobus który brał udział w wypadku , miał być trzy dni wyłączony z ruhu, a już wczoraj się go przestraszyłem na mieście.Bardzo bym prosił jakihkolwiek świadków tego zdarzenia o zgłaszanie się do prokóratury. 

Co za bzdury piszecie . Nikt tego nie widział a tylu znawców już się znalazło . Lublin miasto wojewódzkie a ludzie mószą chodzić po ciemku po zarośniętych chaszczami chodnikach. Dziwisz się jeden z drugim, że piesza nie była na chodniku? Jedż zobacz gdzie i w jakich okolicznościach zgineła-zobaczymy co wtedy przyjdzie ci do głowy.Dziewczyna miała około 175cm wzrostu , prawdo podobnie mogła mieć kaptur na głowie , czyli była jeszcze wyższa i szła prawdopodobnie jezdnią przy chodniku w tym samym kierunku bo nie miała potrzeby przechodzić bo... rozwiń

Avatar
gość / 19 listopada 2014 o 12:33
0

Do a.f. To wina tej pieszej nieuważnej. Kierowca nie jeździ na pamięc, gdyż co dzień na innej linii najczęściej.

USIĄDŹ ZA KIEROWNICĄ PRZEZ 2 DNI TO POROZMAWIAMY

Licz się ze słowami, dziecko (bo kto inny mógł to napisać ?)

Też tak uważam, że to wina pieszej. Mogła bardziej uważać w dodatku, że to nie było oświetlone centrum, nie było sygnalizacji. Dajcie spokój tej Pani która kierowała. Ona na pewno ma większe wyrzuty sumienia niż Wam się wydaje, nie zrobiła tego specjalnie. Trzeba być psychicznie chorym człowiekiem żeby zabić drugą osobę. Nie oszukujmy się, studentka, słuchawki na kole... Po prostu słuchała muzyki, nie patrzyła na drogę, może się zamyśliła, gdzieś spieszyła. A może była pod wpływem alkoholu? Ludzie poczekajcie na wyjaśnienie sprawy i dajcie spokój z oskarżaniem kierowcy, bo zapewne to była wina tej młodej dziewczyny.

uważam, że to wina pieszej. Mogła bardziej uważać w dodatku, że to nie było oświetlone centrum, nie było sygnalizacji. Dajcie spokój tej Pani która kierowała. Ona na pewno ma większe wyrzuty sumienia niż Wam się wydaje, nie zrobiła tego specjalnie. Trzeba być psychicznie chorym człowiekiem żeby zabić drugą osobę. Nie oszukujmy się, studentka, słuchawki na kole... Po prostu słuchała muzyki, nie patrzyła na drogę, może się zamyśliła, gdzieś spieszyła. A może była pod wpływem alkoholu? Ludzie poczekajcie na wyjaśnienie sprawy i dajcie spokój z ... rozwiń
Avatar
fmint / 19 listopada 2014 o 12:27
0

Niektórzy tak się taplają w swojej głupocie i obrzydliwości, że sami chyba by oprzytomnieli dopiero po straceniu nogi! I przy okazji po osądach równie sprawiedliwych, jak te, które sami wydają.

Odrażające.

Avatar
lola / 19 listopada 2014 o 06:33
0
Bardzo wspolczuje i kierowcy i rodzinie tej dziewczyny za jedna i druga trzeba sie pomodlic. To ze prawdopodobnie miala sluchawki na uszach i mogla nie slyszec samochodu to moze i prawda bo moj syn tez tak chodzi a ja bylam nie raz swiadkiem jak kierowcy na niego trabili a on nie slyszal . Rozmowy zabieranie tych sluchawek nic nie daje bo albo kupi drugie tanio albo dostanie od kumpla
Avatar
toomy / 18 listopada 2014 o 15:09
0

Dziewczyna podobno (ta która zginęła) miała słuchawki na uszach...Człowiek wtedy jest oderwany od rzeczywistości, nie zdaje sprawy sobie z tego co się dzieje wkoło. Po to dostaliśmy od natury uszy, by nas strzegły przed niebezpieczeństwem, a my nierozsądnie mamy wrażenie że jesteśmy "nietykalni".

Avatar
Fakty / 18 listopada 2014 o 14:40
0

Dymaj na piechotę, ja nie mam oporów by jeździć z kobietami, tym bardziej, że statystycznie wypadki najczęściej powodują najmłodsi i najstarsi użytkownicy pozajdów płci męskiej.

otóż to tak pewno było przecież to jest naukowo udowodnione że faceci lepiej sobie radzą za kierownicą dużych pojazdów, kobiety autobusami spowodowały już wiele wypadków - przypomnę tylko wszystkim wypadek autokaru rejsowego z Zakopanego do Lublina , ta " szoferka " nigdy więcej na szczęście nie usiadła za kółkiem autobusu bo straciła nogę, lub choćby śmiertelne potracenie chłopca na ul. Lubartowskiej który co prawda nagle wtargnął z pieskiem na jezdnię ale kierująca nie popisała się refleksem bo zwyczajnie straciła głowę, też podobno już na szczęście nie jeździ. Ja do autobusu nie wsiadam jak baba za kółkiem, życie mi jeszcze miłe.

rozwiń
Avatar
aX / 18 listopada 2014 o 09:59
0

Tam powinno być wybudowane przedłużenie Smoluchowskiego do Zemborzyckiej i przebudowa skrzyżowania. Latarnie ścinają bo jadą jak głupki po Smoluchowskiego i nie wyrabiają potem na zakręcie, albo wjeżdżają ze 100 km/h w Kruczkowskiego gdzie jest ograniczenie do 40 km/h i 4 przejścia dla pieszych na odcinku 100m i nie patrzą gdzie wyprzedzają tylko na pasach i podwójnej ciągłej... szkoda gadać. Tylko przebudowa tego skrzyżowania/pętli i budowa drogi do Zemborzyckiej poprawi tam bezpieczeństwo, Kieliszki do roboty bo jeszcze dojdzie tam do niejednej tragedii.

Tam powinno być wybudowane przedłużenie Smoluchowskiego do Zemborzyckiej i przebudowa skrzyżowania. Latarnie ścinają bo jadą jak głupki po Smoluchowskiego i nie wyrabiają potem na zakręcie, albo wjeżdżają ze 100 km/h w Kruczkowskiego gdzie jest ograniczenie do 40 km/h i 4 przejścia dla pieszych na odcinku 100m i nie patrzą gdzie wyprzedzają tylko na pasach i podwójnej ciągłej... szkoda gadać. Tylko przebudowa tego skrzyżowania/pętli i budowa drogi do Zemborzyckiej poprawi tam bezpieczeństwo, Kieliszki do roboty bo jeszcze dojdzie tam do n... rozwiń

Avatar
Aneta / 18 listopada 2014 o 09:59
0

ze Skowieszyna? :(

Avatar
znajoma / 18 listopada 2014 o 09:51
0

Zgineła Martynka, pochodząca z okolic Puław, studiująca w Lublinie.

Avatar
Gość / 18 listopada 2014 o 09:38
0

Ślepy to ty jesteś. To nie był przegubowiec. A człowieka można potrącić jadąc z każdą prędkością. Poza tym jak można nie zauważyć i wleźć po wielki, świecący i warczący autobus?

nie znam sytuacji ale niepokojące jest to,ze młodzież chodzi teraz ze słuchawkami w uszach i niejednokrotnie nie słyszy warczącego autobusu a jak na dodatek oczy ma wlepione w smartfona to również i nie widzi świecącego autobusu

Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

LCK ma nowego szefa. Do tej pory był związany z branżą spożywczą

LCK ma nowego szefa. Do tej pory był związany z branżą spożywczą 0 0

Aleksander Batorski zostanie dyrektorem Lubelskiego Centrum Konferencyjnego. Nowy szef marszałkowskiej instytucji do tej pory był związany z przemysłem spożywczym.

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się piąty bieg City Trail z Nationale-Nederlanden

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się piąty bieg City Trail z Nationale-Nederlanden 0 0

W sobotę biegacze startowali – po raz piąty – nad lubelskim Zalewem Zemborzyckim. Zwycięstwo odnieśli Filip Babik oraz Julia Pleskaczyńska

Radzyń Podlaski: Znaleźli niewybuch z czasów II wojny światowej

Radzyń Podlaski: Znaleźli niewybuch z czasów II wojny światowej 0 0

Policjanci zabezpieczyli pocisk artyleryjski, który został wczoraj znaleziony w rejonie rzeki Białka w miejscowości Ustrzesz. Na miejsce przyjechali również wojskowi z jednostki w Chełmie, którzy rozminowali niewybuch

"Wziąść, doktur, dzień dzisiejszy", czyli najczęściej popełniane błędy językowe w internecie
galeria

"Wziąść, doktur, dzień dzisiejszy", czyli najczęściej popełniane błędy językowe w internecie 5 0

"Na prawdę" i "Napewno" to najczęstsze błędy językowe popełniane przez użytkowników internetu - informuje serwis nadwyraz.com

Międzyrzec Podlaski: Szykują jubileusz dla znanego rzeźbiarza

Międzyrzec Podlaski: Szykują jubileusz dla znanego rzeźbiarza 0 0

W tym roku przypada 100. rocznica urodzin Henryka Burzca, rzeźbiarza pochodzącego z Międzyrzeca Podlaskiego. Miejski Ośrodek Kultury przygotowuje z tej okazji jubileusz.

Bal Karnawałowy Disneya w Puławach
27 lutego 2019, 16:00

Bal Karnawałowy Disneya w Puławach 0 1

W środę, 27 lutego o godz. 16 w Kameralnej Puławy (ul. Kochanowskiego 8) odbędzie się Bal Karnawałowy Disneya dla dzieci w wieku 4-10 lat.

Koncert "Bardowie naszych czasów" w Kazimierzu
24 lutego 2019, 19:00

Koncert "Bardowie naszych czasów" w Kazimierzu 0 1

Restauracja Trzeci Księżyc w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1) zaprasza na koncert duetu Jarząbek-Jurkiewicz, który zaplanowano na 24 lutego o godz. 19.

Wybudują nowe bloki w Świdniku. Powstaną też "Mieszkania Plus"

Wybudują nowe bloki w Świdniku. Powstaną też "Mieszkania Plus" 0 2

W przyszłym miesiącu ma ruszyć nabór na mieszkania budowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową przy ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego. Rozpoczęły się też przygotowania do budowy rządowych czynszówek. Dwa bloki staną przy ul. Gen. Stefana Roweckiego „Grota”

Wola Uhruska: 20-latek zaatakował drzwi wejściowe do stacji ratownictwa

Wola Uhruska: 20-latek zaatakował drzwi wejściowe do stacji ratownictwa 0 0

20-letni mieszkaniec gm. Wola Uhruska zniszczył drzwi wejściowe do stacji ratownictwa. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

Samochód dachował na obwodnicy Lubartowa [zdjęcia]

Samochód dachował na obwodnicy Lubartowa [zdjęcia] 0 0

- Kierujący mitsubishi nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków i zjechał do rowu. Auto przewróciło się na dach - informuje sierż.szt. Ewelina Skorupska z policj w Lubartowie

Azoty Puławy zagrają na wyjeździe z Gwardią Opole

Azoty Puławy zagrają na wyjeździe z Gwardią Opole 0 1

W zapowiadającym się jako jeden z ciekawszych meczów 19. kolejki spotkaniu Azoty Puławy zagrają w Opolu z Gwardią. Początek wtorkowego starcia o godzinie 18. Mecz pokaże stacja nSPORT+, początek transmisji 15 minut wcześniej

Kura sprawcą kolizji. Jej właściciel dostał mandat

Kura sprawcą kolizji. Jej właściciel dostał mandat 55 8

Do niecodziennego zdarzenia zostali wezwani w poniedziałek policjanci z Ryk

Terespol chce Mieszkań Plus. "Według nas jest zapotrzebowanie"

Terespol chce Mieszkań Plus. "Według nas jest zapotrzebowanie" 4 1

Władze Terespola chcą budować Mieszkania Plus. – Musimy jeszcze zrobić rozeznanie wśród mieszkańców – zapowiada burmistrz Jacek Danieluk.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lutego 2019

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lutego 2019 1 0

Lublin: Gęsto od śmieci na trawnikach. Czytelniczka: Dlaczego nikt tego nie sprząta?
alarm24

Lublin: Gęsto od śmieci na trawnikach. Czytelniczka: Dlaczego nikt tego nie sprząta? 92 33

Duży bałagan panuje koło pętli trolejbusowej na Felinie, gdzie trawniki są gęsto usłane śmieciami. Asortyment jest szeroki: od butelek po alkoholu po stare opony. – Dlaczego nikt tego nie sprząta? – dziwi się nasza Czytelniczka, która poprosiła nas o interwencję. Po naszym telefonie zaczęły się porządki