Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 listopada 2010 r.
12:20
Edytuj ten wpis

Wyskoczył z 10-tego piętra akademika. Jego stan jest stabilny

0 9 A A

44-letni mężczyzna, który w niedzielę wieczorem wypadł z okna akademika Politechniki Lubelskiej leży na Oddziale Ortopedii i Traumatologii SPSK nr 4 w Lublinie. Kiedy jego stan poprawi się, lekarze będą go operować.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W niedzielę wieczorem 44-letni lublinianin wyskoczył z okna 10-tego piętra akademika lubelskiej politechniki. Przeżył upadek. Natychmiast został przewieziony do szpitala.

- Pacjent przebywa na Oddziale Ortopedii i Traumatologii. Ze względu na liczne złamania, lekarze nie mogą jeszcze operować mężczyzny – informuje Marta Podgórska, rzecznik prasowa SPSK 4 w Lublinie.

– W tym momencie nie ma zagrożenia życia. Stan 44-latka jest stabilny – dodaje rzeczniczka. Lekarze nie chcą udzielać szczegółowych informacji na temat jego stanu zdrowia.

Policja poszukuje świadków zdarzenia. – Wykluczyliśmy już udział osób trzecich – informuje Renata Laszczka – Rusek, rzecznik prasowy lubelskiej policji.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zbyszko z lublina / 30 listopada 2010 r. o 11:34
najtrudniejsze 30 lat jego życia-pierwszy rok studiów
Avatar
biały / 30 listopada 2010 r. o 11:00
pewnie był na gazie ;P też tak mam jak się napije ;D
Avatar
tedi / 29 listopada 2010 r. o 17:40
Ten wypadek miał miejsce w sobotę , a nie w niedzielę.
Avatar
AK / 29 listopada 2010 r. o 16:10
W zasadzie to redaktorzy nie mogli wiedzieć, czy wyskoczył, czy wypadł, ale na pewno policja się zajmie dochodzeniem jak to było i jakie były tego przyczyny, ale to dopiero gdy będzie można już porozmawiać z tym człowiekiem.
Avatar
qwerty / 29 listopada 2010 r. o 16:06
nagłówek: Wyskoczył z 10 piętra akademika...
akapit: Wypadł z okna akademika...
zdecydujcie się bo to jest DUŻA różnica
Avatar
monika / 29 listopada 2010 r. o 15:46
[quote name='?' timestamp='1291040875' post='394085']44 letni ? Czy oby na pewno ? W akademiku przecież mieszkają przeważnie studenci, to co człowiek pod 50ke tam robił ? [/quote] - człowiek 44 letni ma bliżej do czterdziestki niż pięćdziesiątki. Poza tym aby skoczyć z budynku, nie trzeba w nim mieszkać.
Avatar
golo / 29 listopada 2010 r. o 15:32
Jasińska weź się opamiętaj i nie głoś herezji! Nie wiedziałem że w niedzielę drugi raz wyskoczył. A to kozak~!
Avatar
? / 29 listopada 2010 r. o 15:27
44 letni ? Czy oby na pewno ? W akademiku przecież mieszkają przeważnie studenci, to co człowiek pod 50ke tam robił ?
Avatar
lotamura / 29 listopada 2010 r. o 14:57
Jeśli już to w sobotę dziennikarzu od siedmiu boleści..
Avatar
zbyszko z lublina / 30 listopada 2010 r. o 11:34
najtrudniejsze 30 lat jego życia-pierwszy rok studiów
Avatar
biały / 30 listopada 2010 r. o 11:00
pewnie był na gazie ;P też tak mam jak się napije ;D
Avatar
tedi / 29 listopada 2010 r. o 17:40
Ten wypadek miał miejsce w sobotę , a nie w niedzielę.
Avatar
AK / 29 listopada 2010 r. o 16:10
W zasadzie to redaktorzy nie mogli wiedzieć, czy wyskoczył, czy wypadł, ale na pewno policja się zajmie dochodzeniem jak to było i jakie były tego przyczyny, ale to dopiero gdy będzie można już porozmawiać z tym człowiekiem.
Avatar
qwerty / 29 listopada 2010 r. o 16:06
nagłówek: Wyskoczył z 10 piętra akademika...
akapit: Wypadł z okna akademika...
zdecydujcie się bo to jest DUŻA różnica
Avatar
monika / 29 listopada 2010 r. o 15:46
[quote name='?' timestamp='1291040875' post='394085']44 letni ? Czy oby na pewno ? W akademiku przecież mieszkają przeważnie studenci, to co człowiek pod 50ke tam robił ? [/quote] - człowiek 44 letni ma bliżej do czterdziestki niż pięćdziesiątki. Poza tym aby skoczyć z budynku, nie trzeba w nim mieszkać.
Avatar
golo / 29 listopada 2010 r. o 15:32
Jasińska weź się opamiętaj i nie głoś herezji! Nie wiedziałem że w niedzielę drugi raz wyskoczył. A to kozak~!
Avatar
? / 29 listopada 2010 r. o 15:27
44 letni ? Czy oby na pewno ? W akademiku przecież mieszkają przeważnie studenci, to co człowiek pod 50ke tam robił ?
Avatar
lotamura / 29 listopada 2010 r. o 14:57
Jeśli już to w sobotę dziennikarzu od siedmiu boleści..
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie. Volvo uderzyło w drzewo. Kierowca zmarł w szpitalu

Lubelskie. Volvo uderzyło w drzewo. Kierowca zmarł w szpitalu

Tragiczny wypadek w miejscowości Leszczanka (gmina Drelów). Nie żyje kierowca volvo.

17-latka zatrzymana i skuta za pisanie kredą po chodniku w pobliżu kościoła
film

17-latka zatrzymana i skuta za pisanie kredą po chodniku w pobliżu kościoła

17-latka przed kościołem w Toruniu napisała na chodniku hasła poparcia dla środowiska LGBTQ+ i krytykujące Kościół. Jak relacjonuje, w pewnym momencie została skuta kajdankami przez policjantów.

Twórcze soboty dla dzieci w Galerii Labirynt
1 października 2022, 13:00

Twórcze soboty dla dzieci w Galerii Labirynt

Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na październikowe zajęcia edukacyjne dla dzieci. Spotkania będą się odbywały w soboty o godz. 13.

Lublin. Droga, nowe parkingi, pętla autobusowa. Planują przyszłość dzielnicy

Lublin. Droga, nowe parkingi, pętla autobusowa. Planują przyszłość dzielnicy

Gotowy jest nowy projekt planu zagospodarowania terenu w rejonie przyszłego przedłużenia ul. Smoluchowskiego do Zemborzyckiej. Planiści wprowadzili nieco zmian do pierwotnej wersji dokumentu.

Nowy park rozrywki w Lubelskiem. Wyspy Przygód (na razie) na próbę
Złota Setka 2021

Nowy park rozrywki w Lubelskiem. Wyspy Przygód (na razie) na próbę

W czerwcu oficjalnie otwarty zostanie nowy park rozrywki na Lubelszczyźnie. Już teraz zaprasza on jednak żądne nowych doznań maluchy i nastolatki. Długoterminowa inwestycja ma potencjał by stać się też edukacyjną perełką regionu, do której ciągnąć będą szkolne wycieczki.

Azoty Puławy kontra RK Nexe Nasice, czyli muszą być lepsi we wszystkim

Azoty Puławy kontra RK Nexe Nasice, czyli muszą być lepsi we wszystkim

W pierwszym meczu drugiej rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej Azoty Puławy zmierzą się u siebie z RK Nexe Nasice. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.45

Lublin. Utrudnienia na os. Poręba. Z Turkusowej naokoło

Lublin. Utrudnienia na os. Poręba. Z Turkusowej naokoło

Nieco wcześniej niż zwykle powinni wyjść dzisiaj do pracy mieszkańcy ul. Turkusowej, którym trudniej będzie wyjechać z osiedla z powodu prac przy kanalizacji burzowej.

Domek Grecki w Puławach czekają zmiany. Wiadomo, co się tam znajdzie

Domek Grecki w Puławach czekają zmiany. Wiadomo, co się tam znajdzie

Od kwietnia przyszłego roku główną siedzibą Biblioteki Miejskiej w Puławach będzie nowy gmach przy Wojska Polskiego. Domek Grecki przy Głębokiej po tej przeprowadzce ma służyć puławskim seniorom oraz pracowni dokumentującej dzieje miasta.

Charytatywnie na dwóch kółkach w Tomaszowie Lubelskim

Charytatywnie na dwóch kółkach w Tomaszowie Lubelskim

Pogoda nie zawiodła, uczestnicy tym bardziej. Podczas niedzielnego Miejskiego Święta Roweru w Tomaszowie Lubelskim była świetna zabawa, a przy okazji zebrano 3,5 tys. zł na rehabilitację 29-letniego Łukasza z Jezierni.

Biurowiec w wąwozie? Ratusz bliżej decyzji

Biurowiec w wąwozie? Ratusz bliżej decyzji

Czy zielona dolina niedaleko Starego Gaju stanie się placem budowy biurowca? Urząd Miasta znowu daje sobie dodatkowy czas na podjęcie takiej decyzji. Zamierza ją wydać najpóźniej za niecały miesiąc.

Wystawa "Ginące Zawody" w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach
30 września 2022, 17:00

Wystawa "Ginące Zawody" w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach

Galeria Piwnica w Puławach (Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Sieroszewskiego 4) zaprasza na wystawę fotografii Michała Landowskiego "Ginące Zawody". Otwarcie ekspozycji nastąpi 30 września o godz. 17.

Arkadiusz Onyszko stracił mandat radnego, ale pozostanie we władzach powiatu

Arkadiusz Onyszko stracił mandat radnego, ale pozostanie we władzach powiatu

Wygaszenie mandatu Arkadiuszowi Onyszce przez wojewodę lubelskiego nie kończy jego przygody z lokalną polityką. Były reprezentant Polski nadal będzie zasiadał w zarządzie powiatu, obok swojego partyjnego promotora – łęczyńskiego starosty. Tyle tylko, że nie będzie brać pieniędzy.

Studniówka Szlachetnej Paczki w Lublinie. Wystąpi m.in. Ala Tracz

Studniówka Szlachetnej Paczki w Lublinie. Wystąpi m.in. Ala Tracz

Uczestniczki 5. edycji The Voice Kids – Lena Tylus i Julka Bieniek a także reprezentantka Polski na Eurowizji Junior Ala Tracz wystąpią jutro w Lublinie, podczas Studniówki Szlachetnej Paczki.

Farbotka czyli ekskluzywne ręcznie szyte torebki ze Świdnika. Które są najpopularniejsze?
Złota Setka

Farbotka czyli ekskluzywne ręcznie szyte torebki ze Świdnika. Które są najpopularniejsze?

Rozmowa z Julią Farbotką, założycielką sklepu i pracowni z ekskluzywnymi ręcznie szytymi torebkami ze Świdnika.

12-latek ranił dwóch chłopaków? Policja zabezpieczyła nóż
z kraju
film

12-latek ranił dwóch chłopaków? Policja zabezpieczyła nóż

Wodzisław Śląski, Rybnik, Katowice (woj. śląskie). 15- i 17-latek z Wodzisławia Śląskiego zostali ugodzeni nożem. Nastolatkowie zostali przetransportowani do szpitali. Jak informuje policja, prawdopodobnym sprawcą jest 12-latek. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane, a sprawą zajmie się sąd rodzinny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!