Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 lutego 2018 r.
12:43

Lublin: Zabójstwo przy Gęsiej. Poszukiwany wyciągnięty z płonącego samochodu [wideo, zdjęcia]

0 16 A A

Odnaleziono mężczyznę, poszukiwanego w związku z zabójstwem przy ul. Gęsiej w Lublinie. Strażacy wyciągnęli go z płonącego samochodu. Nie jest pewne, czy 47-latek chciał popełnić samobójstwo czy zaprószył ogień

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do pożaru doszło w środę po godz. 9:00, przy ul. Lubelskiej w Kraśniku. Przechodnie zauważyli dym, wydobywający się z zaparkowanego samochodu. Wezwano strażaków, którzy wyciągnęli z płonącego volvo nieprzytomnego mężczyznę. Leżał w bagażniku samochodu. Po reanimacji odzyskał przytomność. Później przetransportowano go śmigłowcem do szpitala.

    – Zaraz po odzyskaniu przytomności mężczyzna potwierdził swoją tożsamość. Okazało się, że to 47-latek, poszukiwany w związku z zabójstwem przy ul. Gęsiej w Lublinie – wyjaśnia nadkom. Renata Laszczka – Rusek, rzecznik lubelskiej policji. – Biegły wyjaśni dokładne przyczyny pożaru.

47-letni Piotr R. był poszukiwany w związku z zabójstwem, do którego doszło we wtorek rano przy ul. Gęsiej w Lublinie. Zginęła wówczas 41-letnia kobieta. Piotr R. to jej mąż. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, oboje od ok. trzech lat byli w separacji. Kobieta mieszkała z nowym partnerem. Małżonek nie mógł jednak pogodzić się z rozstaniem.

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że we wtorek rano czekał na żonę na parkingu, przed blokiem w którym mieszkała. Przed godz. 6 rano 41-latka wyszła do pracy. Zaczęła czyścić szyby w swoim aucie, kiedy zauważyła Piotra R. Siedział w zaparkowanym obok samochodzie.

 Z relacji świadka wynika, że kobieta rzuciła się do ucieczki. Mężczyzna pobiegł za nią. Był uzbrojony w jakieś narzędzie, prawdopodobnie klucz do kół. 41-latka próbowała schronić się na klatce schodowej. Nie zdążyła jednak zamknąć drzwi. Napastnik dopadł ją przy wejściu i zadał kilka ciosów w głowę.

– Wstępne wyniki sekcji zwłok wskazują, że do śmierci kobiety doszło właśnie przez rozległe obrażenia głowy – dodaje Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Po zaatakowaniu kobiety mężczyzna pobiegł do swojego samochodu i uciekł, taranując pobliskie ogrodzenie. Według śledczych, wszystko rozegrało się na tyle szybko, że świadek zdarzenia nie był w stanie powstrzymać napastnika. Wezwał karetkę pogotowia. Niestety, ratownicy mogli już tylko stwierdzić zgon kobiety.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
abc / 28 lutego 2018 o 12:02
+1
Na jednym ze zdjęć widać butlę gazową - była w tym volvo?
Avatar
Gość / 26 lutego 2018 o 15:01
+1
Tego dziadygi od ruskiego ciągnika jeszcze nie ma. No trolu odezwij się.
Avatar
Gość / 22 lutego 2018 o 19:52
+1
Głosowałam na PIS i nadal będę głosować! Wspólnie damy radę wyzbyć się antydzienikarzy zmieniać Polskę! To początek naszej pracy.
Avatar
Gość / 22 lutego 2018 o 16:57
+1
A jak tam burmistrz w Kraśniku? co u niego słychać ? hihi
Avatar
Miśka / 21 lutego 2018 o 22:28
+1
Masakra jacy wy ludzie durni jesteście !!!! Ktoś z was znał ich wie coś o ich sytuacji wiec po co sie tu wymądrzanie to teraz niech każda kobieta leci zabić męża który ja z dziećmi zostawił dla innej bo przecież ma prawo !!!! Nie wiecie co was spotka w życiu jeszcze a tacy podli jesteście dla zabitej kobiety a w niedziele polecicie do kościółka z rączkami w gorze żal mi takich ludzi ale jedno jest pewne karma wraca zawsze wiec i do was wróci .  Kobieta nie zasłużyła na smierć a facet skoro chciał sie zabić to jednak miał wyrzuty sumienia a 3 lata to jednak wystarczający czas na pogodzenie sie z faktem rozwodu rocznie 3-5 tysięcy małżeństw w Polsce sie rozwodzi i co drugie z powodu zdrady i nie codziennie sie słyszy żeby ktoś kogoś zabijał . Myślcie co piszecie bo nie wiecie co za tydzień z wami będzie i co ktoś o was powie lub napisze serdecznie pozdrawiam wszystkich tak zawistnych nie czułych na ludzka krzywdę ludzi 
Masakra jacy wy ludzie durni jesteście !!!! Ktoś z was znał ich wie coś o ich sytuacji wiec po co sie tu wymądrzanie to teraz niech każda kobieta leci zabić męża który ja z dziećmi zostawił dla innej bo przecież ma prawo !!!! Nie wiecie co was spotka w życiu jeszcze a tacy podli jesteście dla zabitej kobiety a w niedziele polecicie do kościółka z rączkami w gorze żal mi takich ludzi ale jedno jest pewne karma wraca zawsze wiec i do was wróci .  Kobieta nie zasłużyła na smierć a facet skoro chciał sie zabić to jednak miał wyrzuty sumienia a ... rozwiń
Avatar
Gość / 21 lutego 2018 o 17:07
+1
zostawiła dzieci z mężem a sama poszła do innego,więc mogło mu sie pomieszać w głowie.nie pochwalam takiego zachowania ale poniekąd nie dziwi mnie że ludzie nie wytrzymują
Avatar
mucha sięgnęła dna / 21 lutego 2018 o 15:48
+1
A przecież uczyła innych na KUL jak neleży się etycznie zachowywać, jakie wyznawać zasady moralne?
Avatar
z Turki / 21 lutego 2018 o 15:23
+1
g...wno wiecie, g...wno widzieliscie a zabieracie glos
Avatar
wiktor / 21 lutego 2018 o 14:26
+1
To, że jeden z synów nie utrzymywał kontaktów z matką bo się na nią obraził, to nie tylko wina matki, ale i syna. Do tanga trzeba dwojga...
Avatar
miejscowy / 21 lutego 2018 o 14:23
+1
undefined napisał:
To ŁON z Kraśnika płochodził?  Coraz więcej ch...stwa buduje się w gminach pod Lublinem...
 Nie pochodził z miejscowości, gdzie mieszkał.
Avatar
abc / 28 lutego 2018 o 12:02
+1
Na jednym ze zdjęć widać butlę gazową - była w tym volvo?
Avatar
Gość / 26 lutego 2018 o 15:01
+1
Tego dziadygi od ruskiego ciągnika jeszcze nie ma. No trolu odezwij się.
Avatar
Gość / 22 lutego 2018 o 19:52
+1
Głosowałam na PIS i nadal będę głosować! Wspólnie damy radę wyzbyć się antydzienikarzy zmieniać Polskę! To początek naszej pracy.
Avatar
Gość / 22 lutego 2018 o 16:57
+1
A jak tam burmistrz w Kraśniku? co u niego słychać ? hihi
Avatar
Miśka / 21 lutego 2018 o 22:28
+1
Masakra jacy wy ludzie durni jesteście !!!! Ktoś z was znał ich wie coś o ich sytuacji wiec po co sie tu wymądrzanie to teraz niech każda kobieta leci zabić męża który ja z dziećmi zostawił dla innej bo przecież ma prawo !!!! Nie wiecie co was spotka w życiu jeszcze a tacy podli jesteście dla zabitej kobiety a w niedziele polecicie do kościółka z rączkami w gorze żal mi takich ludzi ale jedno jest pewne karma wraca zawsze wiec i do was wróci .  Kobieta nie zasłużyła na smierć a facet skoro chciał sie zabić to jednak miał wyrzuty sumienia a 3 lata to jednak wystarczający czas na pogodzenie sie z faktem rozwodu rocznie 3-5 tysięcy małżeństw w Polsce sie rozwodzi i co drugie z powodu zdrady i nie codziennie sie słyszy żeby ktoś kogoś zabijał . Myślcie co piszecie bo nie wiecie co za tydzień z wami będzie i co ktoś o was powie lub napisze serdecznie pozdrawiam wszystkich tak zawistnych nie czułych na ludzka krzywdę ludzi 
Masakra jacy wy ludzie durni jesteście !!!! Ktoś z was znał ich wie coś o ich sytuacji wiec po co sie tu wymądrzanie to teraz niech każda kobieta leci zabić męża który ja z dziećmi zostawił dla innej bo przecież ma prawo !!!! Nie wiecie co was spotka w życiu jeszcze a tacy podli jesteście dla zabitej kobiety a w niedziele polecicie do kościółka z rączkami w gorze żal mi takich ludzi ale jedno jest pewne karma wraca zawsze wiec i do was wróci .  Kobieta nie zasłużyła na smierć a facet skoro chciał sie zabić to jednak miał wyrzuty sumienia a ... rozwiń
Avatar
Gość / 21 lutego 2018 o 17:07
+1
zostawiła dzieci z mężem a sama poszła do innego,więc mogło mu sie pomieszać w głowie.nie pochwalam takiego zachowania ale poniekąd nie dziwi mnie że ludzie nie wytrzymują
Avatar
mucha sięgnęła dna / 21 lutego 2018 o 15:48
+1
A przecież uczyła innych na KUL jak neleży się etycznie zachowywać, jakie wyznawać zasady moralne?
Avatar
z Turki / 21 lutego 2018 o 15:23
+1
g...wno wiecie, g...wno widzieliscie a zabieracie glos
Avatar
wiktor / 21 lutego 2018 o 14:26
+1
To, że jeden z synów nie utrzymywał kontaktów z matką bo się na nią obraził, to nie tylko wina matki, ale i syna. Do tanga trzeba dwojga...
Avatar
miejscowy / 21 lutego 2018 o 14:23
+1
undefined napisał:
To ŁON z Kraśnika płochodził?  Coraz więcej ch...stwa buduje się w gminach pod Lublinem...
 Nie pochodził z miejscowości, gdzie mieszkał.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Ordynator kardiologii ze szpitala przy al. Kraśnickiej zrezygnował ze swojej funkcji

Lublin: Ordynator kardiologii ze szpitala przy al. Kraśnickiej zrezygnował ze swojej funkcji 0 1

- Ordynator kardiologii rzeczywiście zrezygnował z pełnionej przez siebie funkcji. Nie chciał uczestniczyć w procesie naprawczym szpitala. Szanuję jego decyzję – potwierdził nasze nieoficjalne informacje Krzysztof Skubis, dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie, który razem z dyrektorem Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie wziął dzisiaj udział w konferencji prasowej zwołanej w tej sprawie po publikacji naszego tekstu.

Jak wziąć pożyczkę na dowód?

Jak wziąć pożyczkę na dowód? 0 0

Potrzebujesz szybkiego dopływu gotówki? Zastanów się na w 100% legalną opcję, czyli pożyczki na dowód. W poniższym artykule dowiesz się m.in. czym jest czerwona skarbonka, jak wygląda proces przyznawania pożyczki, jak kształtuje się ranking najbardziej opłacalnych pożyczek.

Koncert duetu Flamenco w Akwareli
25 stycznia 2020, 19:00

Koncert duetu Flamenco w Akwareli 0 0

Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na koncert duetu Flamenco, który odbędzie się 25 stycznia o godz. 19.

Czy odkurzacz automatyczny to dobry prezent?

Czy odkurzacz automatyczny to dobry prezent? 0 1

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka, a ty nie masz pomysłu na prezent? Wybierz urządzenie, które będzie praktyczne i odciąży Twoich bliskich, obdarowani zawsze będą mogli wykorzystać. Dobrym przykładem jest odkurzacz automatyczny, ponieważ sprawi radość każdemu, bez względu na wiek, płeć i zainteresowania. Nadal zastanawiasz się, czy robot sprzątający to dobry upominek? Zatem poznaj najważniejsze powody, dla których warto go wybrać.

Dziecięca wyprawa do lasu w Puławach
26 stycznia 2020, 11:00

Dziecięca wyprawa do lasu w Puławach 0 0

Grupa Leśna Załoga zaprasza dzieci z rodzicami na wspólny spacer po puławskim lesie. Wydarzenie odbędzie się 26 stycznia o godz. 11. Start: wejście przy skateparku.

Dęblin chce przejąć 20 hektarów z sąsiedniej gminy. Zakończyły się konsultacje

Dęblin chce przejąć 20 hektarów z sąsiedniej gminy. Zakończyły się konsultacje 1 0

W dęblińskim Urzędzie Miasta trwa liczenie i analiza treści ankiet dotyczących opinii mieszkańców miasta na temat aneksji ponad 20 hektarów gruntów należących do sąsiedniej gminy Stężycy. Stosowną uchwałę w tej sprawie podejmie rada miasta.

Nie zauważył, że wyprzeda go inny samochód i doszło do wypadku. Trzy osoby trafiły do szpitala

Nie zauważył, że wyprzeda go inny samochód i doszło do wypadku. Trzy osoby trafiły do szpitala 0 2

Dwa uszkodzone samochody i trzy osoby w szpitalu to bilans wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Spławy Pierwsze (pow. kraśnicki).

Inwestor wycofał się z budowy kurników w gminie Drelów. "Dobro mieszkańców jest ważniejsze"

Inwestor wycofał się z budowy kurników w gminie Drelów. "Dobro mieszkańców jest ważniejsze" 0 1

Nie będzie fermy drobiu w Żerocinie (gmina Drelów). Inwestor rezygnuje z inwestycji ze względu na "dobro mieszkańców".

Pacjent przyszłości będzie kontaktował się z lekarzem tylko w wyjątkowych sytuacjach

Pacjent przyszłości będzie kontaktował się z lekarzem tylko w wyjątkowych sytuacjach 0 0

Na co dzień personel medyczny będą wspierać sztuczna inteligencja i aplikacje mobilne.

Zespół Hengelo wystąpi w Radiu Lublin
24 stycznia 2020, 19:00

Zespół Hengelo wystąpi w Radiu Lublin 0 0

Radio Lublin zaprasza na kolejny koncert w Studiu Muzycznym (ul. Obrońców Pokoju 2). 24 stycznia o godz. 19 wystąpi formacja Hengelo.

Awaria na linii kolejowej koło Puław. Na podróżnych czekają zastępcze autobusy i długie objazdy

Awaria na linii kolejowej koło Puław. Na podróżnych czekają zastępcze autobusy i długie objazdy 20 7

Nawet do godz. 17 mogą potrwać problemy na linii kolejowej między Lublinem a Dęblinem, gdzie doszło do awarii sieci zasilającej elektrowozy. W przypadku części połączeń, pasażerów zawiozą autobusy komunikacji zastępczej, natomiast część kursów skierowano okrężną trasą przez Łuków.

Nasze domy coraz bardziej „inteligentne”. Ten segment rynku będzie się coraz szybciej rozwijać

Nasze domy coraz bardziej „inteligentne”. Ten segment rynku będzie się coraz szybciej rozwijać 0 1

W najbliższych pięciu latach spodziewany jest bardzo szybki rozwój rynku inteligentnych domów. Wyzwaniami pozostają bezpieczeństwo systemu i lepsza komunikacja między urządzeniami.

Jak urzędują chełmscy posłowie? Otwarcia biur poselskich z pompą

Jak urzędują chełmscy posłowie? Otwarcia biur poselskich z pompą 0 3

Jedni przejęli biura po partyjnych kolegach, drudzy postawili na dobrą lokalizację w centrum. Chełmscy posłowie rozgościli się już na dobre w swoich biurach. Wkrótce zaczną przyjmować interesantów.

Joanna Mucha rezygnuje z walki o funkcję szefa Platformy Obywatelskiej

Joanna Mucha rezygnuje z walki o funkcję szefa Platformy Obywatelskiej 23 34

Lubelska posłanka Joanna Mucha rezygnuje ze startu w wyborach przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. O swojej decyzji poinformowała podczas konferencji prasowej z udziałem Borysa Budki, któremu udzieliła poparcia.

Koncert "Soli Deo Gloria" w Filharmonii
24 stycznia 2020, 19:00

Koncert "Soli Deo Gloria" w Filharmonii 0 0

24 stycznia o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) odbędzie się koncert "Soli Deo Gloria" w wykonaniu Zespołu Muzyki Dawnej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!