Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 kwietnia 2013 r.
21:28
Edytuj ten wpis

Zakaz skrętu w ul. Północną. Uwaga na patrole policji

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 18 A A
Ratusz poprosił policję o wysłanie patroli na ul. Północną (Archiwum)
Ratusz poprosił policję o wysłanie patroli na ul. Północną (Archiwum)

Ratusz poprosił policję o wysłanie patroli na ul. Północną, bo kierowcy nie przestrzegają znaków. Skręcają z ul. Kosmowskiej w prawo mimo ustawionego tu w poniedziałek zakazu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Samochody wyjeżdżające z Północnej utrudniają ruch na objeździe za zamknięty odcinek al. Warszawskiej, czyli skręt w lewo z al. Sikorskiego w al. Solidarności. Gdy kierowcy będący na objazdowej trasie nie muszą ustępować tym wyjeżdżającym z Północnej, na jednej zmianie świateł w lewo skręca około 10 pojazdów. Gdy skręt blokują kierowcy, którzy złamali zakaz, manewr wykonują tylko trzy pojazdy.

W sobotę przestrojone zostaną światła na skrzyżowaniu Ducha-Solidarności-Sikorskiego-Północna. Kierowcy, którzy wyjadą na zielonym świetle z al. Sikorskiego mają nie być już blokowani przez czerwone światło przed wylotem Północnej. Tym samym zielone dla Północnej skrócone będzie z ponad 20 do 7 sekund.

Dopiero w piątek na pasie rozdzielającym jezdnie al. Kraśnickiej ma się pojawić tablica informująca o ślepej al. Warszawskiej. Ratusz tłumaczy, że pas jest na tyle wąski, że trzeba zamawiać specjalną tablicę.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Janek / 25 września 2014 o 21:35
0

ok ale juz solidarnosci jest gotowa wiec prosimy o przywrócenie jazdy w obu kierunkach na północnej ;)

Avatar
kk / 26 kwietnia 2013 o 14:29
0
To czy jadący z Północnej na Sikorskiego mają pierwszeństwo przed tymi co skręcają w lewo na Solidarności jest bardzo dyskusyjne. Jadący z Północnej mają zielone światło i zaraz za sygnalizatorem jest skrzyżowanie z Ducha i sygnalizator dotyczy właśnie tego skrzyżowania, natomiast przed następnym skrzyżowaniem (z Solidarności) mają znak ustąp pierwszeństwa i nie ma tam sygnalizatora. Natomiast jadący Sikorskiego mają za sygnalizatorem tylko jedno skrzyżowanie i mają zielone światło.

Podobno było już tam bardzo dużo wypadków i policja różnie traktowała owe zdarzenia ba nawet w sądach były rozbieżne wyroki.

A z tym łamaniem prawa to niestety ale widzę że niektórym znowu się uaktywnił kompleks polskości "bo na zachodzie to i tamto". To jest jedynie indywidualny wybór każdego z kierowców - skracam drogę - ryzykuje mandatem. Proste i nie ma tu co się rozwodzić znak stoi i każdy go widzi. Można byłoby również postawić betonowe bloki zamiast policjantów - ale wtedy ani karetka ani nic nie mogłoby przejechać.
A bicie piany że policja wyzyskuje kierowców brzmi jak ujadanie jakiegoś niedorośniętego szczeniaka.
Kiedyś zabrałem na stopa pewnego młodego człowieka, który urzekł mnie swoją szczerością i zdrowym rozsądkiem w ocenie sytuacji. Mówił: "nie zdałem do następnej klasy bo się nie uczyłem - proste" A ilu by powiedziało "nie zdałem bo ta kur... uwzięła się na mnie albo że nie chcieli mnie przepuścić"
Najtrudniej jest oceniać siebie i swoje postępowanie, ale stojąc z boku pewne zachowania są zupełnie jasne do oceny.
To czy jadący z Północnej na Sikorskiego mają pierwszeństwo przed tymi co skręcają w lewo na Solidarności jest bardzo dyskusyjne. Jadący z Północnej mają zielone światło i zaraz za sygnalizatorem jest skrzyżowanie z Ducha i sygnalizator dotyczy właśnie tego skrzyżowania, natomiast przed następnym skrzyżowaniem (z Solidarności) mają znak ustąp pierwszeństwa i nie ma tam sygnalizatora. Natomiast jadący Sikorskiego mają za sygnalizatorem tylko jedno skrzyżowanie i mają zielone światło.

Podobno było już tam bardzo dużo wypadków i po... rozwiń
Avatar
adg / 26 kwietnia 2013 o 10:57
0
tam zakazali to teraz korki sie robia na polnocnej przed skrzyzowaniem z Al. Kompozytorów Polskich :/
Avatar
Big Daddy / 26 kwietnia 2013 o 09:43
0
[quote name='ADR' timestamp='1366958682' post='763123']
Czy jestem normalny to temat do dyskusji ale chyba nie tutaj. Jeżeli chodzi o wlepianie mandatów przy okazji reorganizacji ruchu z powodu remontu to uważam to za czystej wody qrewstwo i wykorzystywanie sytuacji do kasowania kierowców, nabijania kasiory i wyrabiania norm mandatów jak to już ktoś tam napisał. Jako że trochę jeżdżę zdarzyła mi się na tym moim "zgniłym zachodzie" podobna sytuacja i nie kosztowało mnie to ani centa. Co innego kierowcy, którzy ewidentnie i z premedytacją łamią przepisy ruchu drogowego nie wynikające z prowadzonych prac na drodze - ale to już nie jest takie proste złapać takiego delikwenta jak zabrać dziecku lizaka czyli czekać aż ktoś złamie zakaz skrętu wprowadzony czasowo. Nie można zakładać, że każdy kto tam wjechał to cwaniaczek. Mam nadzieję, że zostałem zrozumiany, pozdrawiam.
[/quote]

Człowieku nie pisz bredni "Nie można zakładać, że każdy kto tam wjechał to cwaniaczek" - po to właśnie, żeby "nie zakładać" są znaki drogowe. Zakaz skrętu to zakaz skrętu - ze znakiem będziesz pan dyskutować ?! chłopskie myślenie - łoj panie, niechconco żem wjechał, bo ja tu zawsze żem skręcał.. - a policjant ma pewnie z wyrazu twarzy zgadywać czy ma do czynienia z "cwaniakiem" (swoją drogą też mi cwaniactwo hehe) czy z jeżdżącym "na pamięć" Januszem co nie patrzy na znaki.. testy psychologiczne i badanie wariografem jeszcze.. w "cywilizowanym kraju" jak to ktoś napisał wystarczy postawić tablicę inf. - owszem tylko w cywilizowanym kraju ludzie będą tego przestrzegać - a u nas.. widać po forum. Trąbią o tym od tygodnia w mediach lokalnych, stoją znaki.. nie wiem jaki macie problem - czy tak się troszczycie o bliźnich czy sami zarobiliście tam mandat ?
[quote name='ADR' timestamp='1366958682' post='763123']
Czy jestem normalny to temat do dyskusji ale chyba nie tutaj. Jeżeli chodzi o wlepianie mandatów przy okazji reorganizacji ruchu z powodu remontu to uważam to za czystej wody qrewstwo i wykorzystywanie sytuacji do kasowania kierowców, nabijania kasiory i wyrabiania norm mandatów jak to już ktoś tam napisał. Jako że trochę jeżdżę zdarzyła mi się na tym moim "zgniłym zachodzie" podobna sytuacja i nie kosztowało mnie to ani centa. Co innego kierowcy,... rozwiń
Avatar
Jagodziorz / 26 kwietnia 2013 o 09:31
0
W cywilizowanym kraju ustawia sie tablice informujące o zmianach ruchu i jego kierunku...tylko nie u nas....Najlepiej postawic znak przed skrzyżowaniem a za nim policję.....niech zarabiają dla miasta???? Sa wyniki.....Jaka organizacja ruchu takie przestrzeganie znaków.....Teraz wynika z tego że północna stała się jednokierunkowa albo slepa ???? Ot inżynieria ruchu znowu dała "d..y" !!!!
Avatar
Kak / 26 kwietnia 2013 o 08:45
0
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]W normalnym kraju policja kierowałaby ruchem i upominała kierowców[/font][/color]

Ale przecież tu nie jest normalny kraj.Polak jest tak nauczony że jeżeli nie dostanie mandatu to się jeszcze śmieje z policjanta i innych normalnych kierowców.
Avatar
ADR / 26 kwietnia 2013 o 08:44
0
[quote name='olo' timestamp='1366955304' post='763097']
Czy Ty jesteś normalny?Twoim zdaniem cwaniaczków którzy oczywiście doskonale wiedzą że ewidentnie łamią zakaz policja powinna pogłaskać po główce i tłumaczyć:"panie kierowco,no,no,no,tak nie wolno.Niech pan więcej tego nie robi".
Pomijając zasadność takiego rozwiązania jest zakaz.Nie wolno wjeżdżać w Północną i koniec dyskusji.Tolerowanie łamania przepisu tylko rozzuchwala cwaniaków którzy uważają,że są mądrzejsi od wszystkich.Uważasz,że na tym Twoim zachodzie jak ktoś ewidentnie i z premedytacją łamie zakazy to nie dostaje mandatu?
[/quote]
Czy jestem normalny to temat do dyskusji ale chyba nie tutaj. Jeżeli chodzi o wlepianie mandatów przy okazji reorganizacji ruchu z powodu remontu to uważam to za czystej wody qrewstwo i wykorzystywanie sytuacji do kasowania kierowców, nabijania kasiory i wyrabiania norm mandatów jak to już ktoś tam napisał. Jako że trochę jeżdżę zdarzyła mi się na tym moim "zgniłym zachodzie" podobna sytuacja i nie kosztowało mnie to ani centa. Co innego kierowcy, którzy ewidentnie i z premedytacją łamią przepisy ruchu drogowego nie wynikające z prowadzonych prac na drodze - ale to już nie jest takie proste złapać takiego delikwenta jak zabrać dziecku lizaka czyli czekać aż ktoś złamie zakaz skrętu wprowadzony czasowo. Nie można zakładać, że każdy kto tam wjechał to cwaniaczek. Mam nadzieję, że zostałem zrozumiany, pozdrawiam.
[quote name='olo' timestamp='1366955304' post='763097']
Czy Ty jesteś normalny?Twoim zdaniem cwaniaczków którzy oczywiście doskonale wiedzą że ewidentnie łamią zakaz policja powinna pogłaskać po główce i tłumaczyć:"panie kierowco,no,no,no,tak nie wolno.Niech pan więcej tego nie robi".
Pomijając zasadność takiego rozwiązania jest zakaz.Nie wolno wjeżdżać w Północną i koniec dyskusji.Tolerowanie łamania przepisu tylko rozzuchwala cwaniaków którzy uważają,że są mądrzejsi od wszystkich.Uważasz,że na ... rozwiń
Avatar
Kasia / 26 kwietnia 2013 o 08:21
0
a co się dzieje z Warszawską w stronę miasta? od pon do śr nie było problemu- od wczoraj stoi się prawie od florexpolu.
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2013 o 07:57
0
[quote name='Lublinianin' timestamp='1366951599' post='763075']
Czym tu kierować?Jak jesteś tak tępy,że nie rozróżniasz znaków to siedź w domu.
[/quote]
Avatar
olo / 26 kwietnia 2013 o 07:48
0
[quote name='ADR' timestamp='1366953904' post='763086']
Jeśli kiedyś wyjedziesz poza Lublin i pojeździsz po miastach zgniłej zachodniej Europy to może zrozumiesz o czym tu mowa.
[/quote]
Czy Ty jesteś normalny?Twoim zdaniem cwaniaczków którzy oczywiście doskonale wiedzą że ewidentnie łamią zakaz policja powinna pogłaskać po główce i tłumaczyć:"panie kierowco,no,no,no,tak nie wolno.Niech pan więcej tego nie robi".
Pomijając zasadność takiego rozwiązania jest zakaz.Nie wolno wjeżdżać w Północną i koniec dyskusji.Tolerowanie łamania przepisu tylko rozzuchwala cwaniaków którzy uważają,że są mądrzejsi od wszystkich.Uważasz,że na tym Twoim zachodzie jak ktoś ewidentnie i z premedytacją łamie zakazy to nie dostaje mandatu?
[quote name='ADR' timestamp='1366953904' post='763086']
Jeśli kiedyś wyjedziesz poza Lublin i pojeździsz po miastach zgniłej zachodniej Europy to może zrozumiesz o czym tu mowa.
[/quote]
Czy Ty jesteś normalny?Twoim zdaniem cwaniaczków którzy oczywiście doskonale wiedzą że ewidentnie łamią zakaz policja powinna pogłaskać po główce i tłumaczyć:"panie kierowco,no,no,no,tak nie wolno.Niech pan więcej tego nie robi".
Pomijając zasadność takiego rozwiązania jest zakaz.Nie wolno wjeżdżać w ... rozwiń
Avatar
Janek / 25 września 2014 o 21:35
0

ok ale juz solidarnosci jest gotowa wiec prosimy o przywrócenie jazdy w obu kierunkach na północnej ;)

Avatar
kk / 26 kwietnia 2013 o 14:29
0
To czy jadący z Północnej na Sikorskiego mają pierwszeństwo przed tymi co skręcają w lewo na Solidarności jest bardzo dyskusyjne. Jadący z Północnej mają zielone światło i zaraz za sygnalizatorem jest skrzyżowanie z Ducha i sygnalizator dotyczy właśnie tego skrzyżowania, natomiast przed następnym skrzyżowaniem (z Solidarności) mają znak ustąp pierwszeństwa i nie ma tam sygnalizatora. Natomiast jadący Sikorskiego mają za sygnalizatorem tylko jedno skrzyżowanie i mają zielone światło.

Podobno było już tam bardzo dużo wypadków i policja różnie traktowała owe zdarzenia ba nawet w sądach były rozbieżne wyroki.

A z tym łamaniem prawa to niestety ale widzę że niektórym znowu się uaktywnił kompleks polskości "bo na zachodzie to i tamto". To jest jedynie indywidualny wybór każdego z kierowców - skracam drogę - ryzykuje mandatem. Proste i nie ma tu co się rozwodzić znak stoi i każdy go widzi. Można byłoby również postawić betonowe bloki zamiast policjantów - ale wtedy ani karetka ani nic nie mogłoby przejechać.
A bicie piany że policja wyzyskuje kierowców brzmi jak ujadanie jakiegoś niedorośniętego szczeniaka.
Kiedyś zabrałem na stopa pewnego młodego człowieka, który urzekł mnie swoją szczerością i zdrowym rozsądkiem w ocenie sytuacji. Mówił: "nie zdałem do następnej klasy bo się nie uczyłem - proste" A ilu by powiedziało "nie zdałem bo ta kur... uwzięła się na mnie albo że nie chcieli mnie przepuścić"
Najtrudniej jest oceniać siebie i swoje postępowanie, ale stojąc z boku pewne zachowania są zupełnie jasne do oceny.
To czy jadący z Północnej na Sikorskiego mają pierwszeństwo przed tymi co skręcają w lewo na Solidarności jest bardzo dyskusyjne. Jadący z Północnej mają zielone światło i zaraz za sygnalizatorem jest skrzyżowanie z Ducha i sygnalizator dotyczy właśnie tego skrzyżowania, natomiast przed następnym skrzyżowaniem (z Solidarności) mają znak ustąp pierwszeństwa i nie ma tam sygnalizatora. Natomiast jadący Sikorskiego mają za sygnalizatorem tylko jedno skrzyżowanie i mają zielone światło.

Podobno było już tam bardzo dużo wypadków i po... rozwiń
Avatar
adg / 26 kwietnia 2013 o 10:57
0
tam zakazali to teraz korki sie robia na polnocnej przed skrzyzowaniem z Al. Kompozytorów Polskich :/
Avatar
Big Daddy / 26 kwietnia 2013 o 09:43
0
[quote name='ADR' timestamp='1366958682' post='763123']
Czy jestem normalny to temat do dyskusji ale chyba nie tutaj. Jeżeli chodzi o wlepianie mandatów przy okazji reorganizacji ruchu z powodu remontu to uważam to za czystej wody qrewstwo i wykorzystywanie sytuacji do kasowania kierowców, nabijania kasiory i wyrabiania norm mandatów jak to już ktoś tam napisał. Jako że trochę jeżdżę zdarzyła mi się na tym moim "zgniłym zachodzie" podobna sytuacja i nie kosztowało mnie to ani centa. Co innego kierowcy, którzy ewidentnie i z premedytacją łamią przepisy ruchu drogowego nie wynikające z prowadzonych prac na drodze - ale to już nie jest takie proste złapać takiego delikwenta jak zabrać dziecku lizaka czyli czekać aż ktoś złamie zakaz skrętu wprowadzony czasowo. Nie można zakładać, że każdy kto tam wjechał to cwaniaczek. Mam nadzieję, że zostałem zrozumiany, pozdrawiam.
[/quote]

Człowieku nie pisz bredni "Nie można zakładać, że każdy kto tam wjechał to cwaniaczek" - po to właśnie, żeby "nie zakładać" są znaki drogowe. Zakaz skrętu to zakaz skrętu - ze znakiem będziesz pan dyskutować ?! chłopskie myślenie - łoj panie, niechconco żem wjechał, bo ja tu zawsze żem skręcał.. - a policjant ma pewnie z wyrazu twarzy zgadywać czy ma do czynienia z "cwaniakiem" (swoją drogą też mi cwaniactwo hehe) czy z jeżdżącym "na pamięć" Januszem co nie patrzy na znaki.. testy psychologiczne i badanie wariografem jeszcze.. w "cywilizowanym kraju" jak to ktoś napisał wystarczy postawić tablicę inf. - owszem tylko w cywilizowanym kraju ludzie będą tego przestrzegać - a u nas.. widać po forum. Trąbią o tym od tygodnia w mediach lokalnych, stoją znaki.. nie wiem jaki macie problem - czy tak się troszczycie o bliźnich czy sami zarobiliście tam mandat ?
[quote name='ADR' timestamp='1366958682' post='763123']
Czy jestem normalny to temat do dyskusji ale chyba nie tutaj. Jeżeli chodzi o wlepianie mandatów przy okazji reorganizacji ruchu z powodu remontu to uważam to za czystej wody qrewstwo i wykorzystywanie sytuacji do kasowania kierowców, nabijania kasiory i wyrabiania norm mandatów jak to już ktoś tam napisał. Jako że trochę jeżdżę zdarzyła mi się na tym moim "zgniłym zachodzie" podobna sytuacja i nie kosztowało mnie to ani centa. Co innego kierowcy,... rozwiń
Avatar
Jagodziorz / 26 kwietnia 2013 o 09:31
0
W cywilizowanym kraju ustawia sie tablice informujące o zmianach ruchu i jego kierunku...tylko nie u nas....Najlepiej postawic znak przed skrzyżowaniem a za nim policję.....niech zarabiają dla miasta???? Sa wyniki.....Jaka organizacja ruchu takie przestrzeganie znaków.....Teraz wynika z tego że północna stała się jednokierunkowa albo slepa ???? Ot inżynieria ruchu znowu dała "d..y" !!!!
Avatar
Kak / 26 kwietnia 2013 o 08:45
0
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]W normalnym kraju policja kierowałaby ruchem i upominała kierowców[/font][/color]

Ale przecież tu nie jest normalny kraj.Polak jest tak nauczony że jeżeli nie dostanie mandatu to się jeszcze śmieje z policjanta i innych normalnych kierowców.
Avatar
ADR / 26 kwietnia 2013 o 08:44
0
[quote name='olo' timestamp='1366955304' post='763097']
Czy Ty jesteś normalny?Twoim zdaniem cwaniaczków którzy oczywiście doskonale wiedzą że ewidentnie łamią zakaz policja powinna pogłaskać po główce i tłumaczyć:"panie kierowco,no,no,no,tak nie wolno.Niech pan więcej tego nie robi".
Pomijając zasadność takiego rozwiązania jest zakaz.Nie wolno wjeżdżać w Północną i koniec dyskusji.Tolerowanie łamania przepisu tylko rozzuchwala cwaniaków którzy uważają,że są mądrzejsi od wszystkich.Uważasz,że na tym Twoim zachodzie jak ktoś ewidentnie i z premedytacją łamie zakazy to nie dostaje mandatu?
[/quote]
Czy jestem normalny to temat do dyskusji ale chyba nie tutaj. Jeżeli chodzi o wlepianie mandatów przy okazji reorganizacji ruchu z powodu remontu to uważam to za czystej wody qrewstwo i wykorzystywanie sytuacji do kasowania kierowców, nabijania kasiory i wyrabiania norm mandatów jak to już ktoś tam napisał. Jako że trochę jeżdżę zdarzyła mi się na tym moim "zgniłym zachodzie" podobna sytuacja i nie kosztowało mnie to ani centa. Co innego kierowcy, którzy ewidentnie i z premedytacją łamią przepisy ruchu drogowego nie wynikające z prowadzonych prac na drodze - ale to już nie jest takie proste złapać takiego delikwenta jak zabrać dziecku lizaka czyli czekać aż ktoś złamie zakaz skrętu wprowadzony czasowo. Nie można zakładać, że każdy kto tam wjechał to cwaniaczek. Mam nadzieję, że zostałem zrozumiany, pozdrawiam.
[quote name='olo' timestamp='1366955304' post='763097']
Czy Ty jesteś normalny?Twoim zdaniem cwaniaczków którzy oczywiście doskonale wiedzą że ewidentnie łamią zakaz policja powinna pogłaskać po główce i tłumaczyć:"panie kierowco,no,no,no,tak nie wolno.Niech pan więcej tego nie robi".
Pomijając zasadność takiego rozwiązania jest zakaz.Nie wolno wjeżdżać w Północną i koniec dyskusji.Tolerowanie łamania przepisu tylko rozzuchwala cwaniaków którzy uważają,że są mądrzejsi od wszystkich.Uważasz,że na ... rozwiń
Avatar
Kasia / 26 kwietnia 2013 o 08:21
0
a co się dzieje z Warszawską w stronę miasta? od pon do śr nie było problemu- od wczoraj stoi się prawie od florexpolu.
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2013 o 07:57
0
[quote name='Lublinianin' timestamp='1366951599' post='763075']
Czym tu kierować?Jak jesteś tak tępy,że nie rozróżniasz znaków to siedź w domu.
[/quote]
Avatar
olo / 26 kwietnia 2013 o 07:48
0
[quote name='ADR' timestamp='1366953904' post='763086']
Jeśli kiedyś wyjedziesz poza Lublin i pojeździsz po miastach zgniłej zachodniej Europy to może zrozumiesz o czym tu mowa.
[/quote]
Czy Ty jesteś normalny?Twoim zdaniem cwaniaczków którzy oczywiście doskonale wiedzą że ewidentnie łamią zakaz policja powinna pogłaskać po główce i tłumaczyć:"panie kierowco,no,no,no,tak nie wolno.Niech pan więcej tego nie robi".
Pomijając zasadność takiego rozwiązania jest zakaz.Nie wolno wjeżdżać w Północną i koniec dyskusji.Tolerowanie łamania przepisu tylko rozzuchwala cwaniaków którzy uważają,że są mądrzejsi od wszystkich.Uważasz,że na tym Twoim zachodzie jak ktoś ewidentnie i z premedytacją łamie zakazy to nie dostaje mandatu?
[quote name='ADR' timestamp='1366953904' post='763086']
Jeśli kiedyś wyjedziesz poza Lublin i pojeździsz po miastach zgniłej zachodniej Europy to może zrozumiesz o czym tu mowa.
[/quote]
Czy Ty jesteś normalny?Twoim zdaniem cwaniaczków którzy oczywiście doskonale wiedzą że ewidentnie łamią zakaz policja powinna pogłaskać po główce i tłumaczyć:"panie kierowco,no,no,no,tak nie wolno.Niech pan więcej tego nie robi".
Pomijając zasadność takiego rozwiązania jest zakaz.Nie wolno wjeżdżać w ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 0 0

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 1

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 4 5

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 6 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 6

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 14

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 5

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 22 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!