Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 grudnia 2011 r.
18:19
Edytuj ten wpis

Zarząd Województwa podsumował rok. Dali sobie mocną czwórkę

Autor: Zdjęcie autora greg
0 18 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Inwestycje drogowe, w tym S 17, Centrum Spotkań Kultur, pozyskiwanie i wydawanie środków europejskich oraz informatyzacja i cyfryzacja. Zarząd Województwa podsumował rok pracy. – W skali od 1 do 6 zarząd zasłużył na mocną czwórkę – ocenił marszałek Krzysztof Hetman.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wśród sukcesów marszałek wymienił prace nad krajową S-17, ale również CSK w Lublinie. – Gdy rozpoczynaliśmy pracę, mogliśmy się zastanawiać, czy nie byłoby lepiej porzucić projekt CSK. Zdecydowaliśmy się na kontynuację i mamy powody do zadowolenia – mówił Hetman.

Po stronie plusów znalazło się również uporządkowanie spraw przewozów pasażerskich, pozyskiwanie i wydawanie środków europejskich w ramach RPO oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. – Pod tym względem jesteśmy liderem w kraju – przyznawał marszałek.

W planach na nadchodzące miesiące jest zwiększenie dostępu do przedszkoli, dalsze prace nad rozwojem Parku Naukowo Technologicznego na lubelskim Felinie, mostem na Wiśle w Kamieniu oraz informatyzacją, cyfryzacją i szerokopasmowym Internetem. – Do tej pory udało nam się zamontować 137 hot spotów – dodaje Beata Górka, rzecznik prasowy.

Wśród zadań, z którymi będzie musiał zmierzyć się zarząd, znalazło się zagospodarowanie terenów w Niedźwiadzie, poszukiwanie inwestorów i promocja gospodarcza województwa.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 grudnia 2011 r. o 06:44
[quote name='lilka' timestamp='1322769575' post='565119']
POPIERAM WAS- JAK DLA MNIE JEST, PO TYM CO ZROBIŁ, KOMPLETNIE NIEWIARYGODNY, NIE TYLKO JAKO POLITYK, ALE PRZEDE WSZYSTKIM, JAKO CZŁOWIEK. NIE MOGĘ NA NIEGO PATRZEĆ.
[/quote]
... ale ci on przystojny....
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 07:01
[quote name='Gość' timestamp='1322763118' post='565080']
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś.
Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd.

Dni PSL są policzone!
[/quote]
[size="5"][/size]Diesel już po 6 złotych!

... Zaledwie dwa tygodnie temu zastanawialiśmy się kiedy granica 6 złotych za litr paliwa zostanie przekroczona, wtedy żaden ze specjalistów nie odważył się określić nawet przybliżonej daty. Teraz jest to jasne. Na stacjach, za olej napędowy z serii premium, musimy zapłacić już 6,14 groszy za litr.


http://moto.onet.pl/1653750,1,diesel-juz-po-6-zlotych,artykul.html
[quote name='Gość' timestamp='1322763118' post='565080']
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś.
Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd.<... rozwiń
Avatar
Gość / 5 grudnia 2011 r. o 12:43
[quote name='Gość' timestamp='1322763118' post='565080']
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś.
Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd.

Dni PSL są pliczone!
[/quote]
tak będzie
[quote name='Gość' timestamp='1322763118' post='565080']
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś.
Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd.

Dni ... rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2011 r. o 16:26
[quote name='Gość' timestamp='1322761572' post='565069']
[size="4"]Temu Panu ze zdjęcia ja wystawiam pałę za zrobienie mnie w konia po wyborach do sejmu!!![/size]
[/quote]
... a ja to na niego nawet nie mogę patrzeć, ciekawe czy On może co rano spoglądać spokojnie w lustro?
Avatar
blink / 2 grudnia 2011 r. o 12:11
niektórym chyba Caps Lock się zepsuł...
troche to przypomina "dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf" przy czym w wydaniu "Caps-Lockowych Internautów" wygląda to troche jak "dajcie mi newsa to se pomarudze".

Również pozdrawiam trzeźwo myślących.
niektórym chyba Caps Lock się zepsuł...
troche to przypomina "dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf" przy czym w wydaniu "Caps-Lockowych Internautów" wygląda to troche jak "dajcie mi newsa to se pomarudze".

Również pozdrawiam trzeźwo myślących. rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2011 r. o 11:18
Coś mi się wydaje,że po spożyciu konieczynki następuje odlot.
Avatar
Belfer / 2 grudnia 2011 r. o 08:59
A ja wam daję mocną DWÓjĘ!
Avatar
ROKI / 2 grudnia 2011 r. o 08:13
[quote name='asd' timestamp='1322772466' post='565134']
jaja sobie robicie? to najlepszy marszałek i zarząd od jakichś 8 lat.
[/quote]
BO CO? BO PIĘKNIE POGADA DO KAMERKI? I W TYM JEST NAJLEPSZY? ŻENADA.
Avatar
grecki / 2 grudnia 2011 r. o 08:05
Polska natura jak zwykle narzekać. Trochę pozytywnego myslenia. Od lat nic się nie działo teraz się dzieje i nawet nie marudzą ci którzy przez budowe obwodnicy codziennie musza się męczyć, ale tym co pewnie wygodnie mają to i tak za mało... opamietajcie się trochę. Dodatkowo jednym z atutów jest to, że mamy 44 km sieci szerokopasmowego internetu najwięcej w kraju, ale ktoś i tak zaraz wytoczy coś negatywnego. Poprieram trzeźwo myślacych
Avatar
bob / 1 grudnia 2011 r. o 22:51
A może zostały stworzone jakieś nowe miejsca pracy dla ludzi po studiach? Czy zostaje tylko call center albo praca na kasie?
Avatar
Gość / 9 grudnia 2011 r. o 06:44
[quote name='lilka' timestamp='1322769575' post='565119']
POPIERAM WAS- JAK DLA MNIE JEST, PO TYM CO ZROBIŁ, KOMPLETNIE NIEWIARYGODNY, NIE TYLKO JAKO POLITYK, ALE PRZEDE WSZYSTKIM, JAKO CZŁOWIEK. NIE MOGĘ NA NIEGO PATRZEĆ.
[/quote]
... ale ci on przystojny....
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 07:01
[quote name='Gość' timestamp='1322763118' post='565080']
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś.
Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd.

Dni PSL są policzone!
[/quote]
[size="5"][/size]Diesel już po 6 złotych!

... Zaledwie dwa tygodnie temu zastanawialiśmy się kiedy granica 6 złotych za litr paliwa zostanie przekroczona, wtedy żaden ze specjalistów nie odważył się określić nawet przybliżonej daty. Teraz jest to jasne. Na stacjach, za olej napędowy z serii premium, musimy zapłacić już 6,14 groszy za litr.


http://moto.onet.pl/1653750,1,diesel-juz-po-6-zlotych,artykul.html
[quote name='Gość' timestamp='1322763118' post='565080']
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś.
Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd.<... rozwiń
Avatar
Gość / 5 grudnia 2011 r. o 12:43
[quote name='Gość' timestamp='1322763118' post='565080']
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś.
Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd.

Dni PSL są pliczone!
[/quote]
tak będzie
[quote name='Gość' timestamp='1322763118' post='565080']
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś.
Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd.

Dni ... rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2011 r. o 16:26
[quote name='Gość' timestamp='1322761572' post='565069']
[size="4"]Temu Panu ze zdjęcia ja wystawiam pałę za zrobienie mnie w konia po wyborach do sejmu!!![/size]
[/quote]
... a ja to na niego nawet nie mogę patrzeć, ciekawe czy On może co rano spoglądać spokojnie w lustro?
Avatar
blink / 2 grudnia 2011 r. o 12:11
niektórym chyba Caps Lock się zepsuł...
troche to przypomina "dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf" przy czym w wydaniu "Caps-Lockowych Internautów" wygląda to troche jak "dajcie mi newsa to se pomarudze".

Również pozdrawiam trzeźwo myślących.
niektórym chyba Caps Lock się zepsuł...
troche to przypomina "dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf" przy czym w wydaniu "Caps-Lockowych Internautów" wygląda to troche jak "dajcie mi newsa to se pomarudze".

Również pozdrawiam trzeźwo myślących. rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2011 r. o 11:18
Coś mi się wydaje,że po spożyciu konieczynki następuje odlot.
Avatar
Belfer / 2 grudnia 2011 r. o 08:59
A ja wam daję mocną DWÓjĘ!
Avatar
ROKI / 2 grudnia 2011 r. o 08:13
[quote name='asd' timestamp='1322772466' post='565134']
jaja sobie robicie? to najlepszy marszałek i zarząd od jakichś 8 lat.
[/quote]
BO CO? BO PIĘKNIE POGADA DO KAMERKI? I W TYM JEST NAJLEPSZY? ŻENADA.
Avatar
grecki / 2 grudnia 2011 r. o 08:05
Polska natura jak zwykle narzekać. Trochę pozytywnego myslenia. Od lat nic się nie działo teraz się dzieje i nawet nie marudzą ci którzy przez budowe obwodnicy codziennie musza się męczyć, ale tym co pewnie wygodnie mają to i tak za mało... opamietajcie się trochę. Dodatkowo jednym z atutów jest to, że mamy 44 km sieci szerokopasmowego internetu najwięcej w kraju, ale ktoś i tak zaraz wytoczy coś negatywnego. Poprieram trzeźwo myślacych
Avatar
bob / 1 grudnia 2011 r. o 22:51
A może zostały stworzone jakieś nowe miejsca pracy dla ludzi po studiach? Czy zostaje tylko call center albo praca na kasie?