Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 grudnia 2011 r.
18:19
Edytuj ten wpis

Zarząd Województwa podsumował rok. Dali sobie mocną czwórkę

Autor: Zdjęcie autora greg
0 18 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Inwestycje drogowe, w tym S 17, Centrum Spotkań Kultur, pozyskiwanie i wydawanie środków europejskich oraz informatyzacja i cyfryzacja. Zarząd Województwa podsumował rok pracy. – W skali od 1 do 6 zarząd zasłużył na mocną czwórkę – ocenił marszałek Krzysztof Hetman.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wśród sukcesów marszałek wymienił prace nad krajową S-17, ale również CSK w Lublinie. – Gdy rozpoczynaliśmy pracę, mogliśmy się zastanawiać, czy nie byłoby lepiej porzucić projekt CSK. Zdecydowaliśmy się na kontynuację i mamy powody do zadowolenia – mówił Hetman.

Po stronie plusów znalazło się również uporządkowanie spraw przewozów pasażerskich, pozyskiwanie i wydawanie środków europejskich w ramach RPO oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. – Pod tym względem jesteśmy liderem w kraju – przyznawał marszałek.

W planach na nadchodzące miesiące jest zwiększenie dostępu do przedszkoli, dalsze prace nad rozwojem Parku Naukowo Technologicznego na lubelskim Felinie, mostem na Wiśle w Kamieniu oraz informatyzacją, cyfryzacją i szerokopasmowym Internetem. – Do tej pory udało nam się zamontować 137 hot spotów – dodaje Beata Górka, rzecznik prasowy.

Wśród zadań, z którymi będzie musiał zmierzyć się zarząd, znalazło się zagospodarowanie terenów w Niedźwiadzie, poszukiwanie inwestorów i promocja gospodarcza województwa.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 grudnia 2011 o 06:44
0
[quote name='lilka' timestamp='1322769575' post='565119']
POPIERAM WAS- JAK DLA MNIE JEST, PO TYM CO ZROBIŁ, KOMPLETNIE NIEWIARYGODNY, NIE TYLKO JAKO POLITYK, ALE PRZEDE WSZYSTKIM, JAKO CZŁOWIEK. NIE MOGĘ NA NIEGO PATRZEĆ.
[/quote]
... ale ci on przystojny....
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 07:01
0
[quote name='Gość' timestamp='1322763118' post='565080']
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś.
Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd.

Dni PSL są policzone!
[/quote]
[size="5"][/size]Diesel już po 6 złotych!

... Zaledwie dwa tygodnie temu zastanawialiśmy się kiedy granica 6 złotych za litr paliwa zostanie przekroczona, wtedy żaden ze specjalistów nie odważył się określić nawet przybliżonej daty. Teraz jest to jasne. Na stacjach, za olej napędowy z serii premium, musimy zapłacić już 6,14 groszy za litr.


http://moto.onet.pl/1653750,1,diesel-juz-po-6-zlotych,artykul.html
[quote name='Gość' timestamp='1322763118' post='565080']
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś.
Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd.<... rozwiń
Avatar
Gość / 5 grudnia 2011 o 12:43
0
[quote name='Gość' timestamp='1322763118' post='565080']
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś.
Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd.

Dni PSL są pliczone!
[/quote]
tak będzie
[quote name='Gość' timestamp='1322763118' post='565080']
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś.
Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd.

Dni ... rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2011 o 16:26
0
[quote name='Gość' timestamp='1322761572' post='565069']
[size="4"]Temu Panu ze zdjęcia ja wystawiam pałę za zrobienie mnie w konia po wyborach do sejmu!!![/size]
[/quote]
... a ja to na niego nawet nie mogę patrzeć, ciekawe czy On może co rano spoglądać spokojnie w lustro?
Avatar
blink / 2 grudnia 2011 o 12:11
0
niektórym chyba Caps Lock się zepsuł...
troche to przypomina "dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf" przy czym w wydaniu "Caps-Lockowych Internautów" wygląda to troche jak "dajcie mi newsa to se pomarudze".

Również pozdrawiam trzeźwo myślących.
niektórym chyba Caps Lock się zepsuł...
troche to przypomina "dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf" przy czym w wydaniu "Caps-Lockowych Internautów" wygląda to troche jak "dajcie mi newsa to se pomarudze".

Również pozdrawiam trzeźwo myślących. rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2011 o 11:18
0
Coś mi się wydaje,że po spożyciu konieczynki następuje odlot.
Avatar
Belfer / 2 grudnia 2011 o 08:59
0
A ja wam daję mocną DWÓjĘ!
Avatar
ROKI / 2 grudnia 2011 o 08:13
0
[quote name='asd' timestamp='1322772466' post='565134']
jaja sobie robicie? to najlepszy marszałek i zarząd od jakichś 8 lat.
[/quote]
BO CO? BO PIĘKNIE POGADA DO KAMERKI? I W TYM JEST NAJLEPSZY? ŻENADA.
Avatar
grecki / 2 grudnia 2011 o 08:05
0
Polska natura jak zwykle narzekać. Trochę pozytywnego myslenia. Od lat nic się nie działo teraz się dzieje i nawet nie marudzą ci którzy przez budowe obwodnicy codziennie musza się męczyć, ale tym co pewnie wygodnie mają to i tak za mało... opamietajcie się trochę. Dodatkowo jednym z atutów jest to, że mamy 44 km sieci szerokopasmowego internetu najwięcej w kraju, ale ktoś i tak zaraz wytoczy coś negatywnego. Poprieram trzeźwo myślacych
Avatar
bob / 1 grudnia 2011 o 22:51
0
A może zostały stworzone jakieś nowe miejsca pracy dla ludzi po studiach? Czy zostaje tylko call center albo praca na kasie?
Avatar
Gość / 9 grudnia 2011 o 06:44
0
[quote name='lilka' timestamp='1322769575' post='565119']
POPIERAM WAS- JAK DLA MNIE JEST, PO TYM CO ZROBIŁ, KOMPLETNIE NIEWIARYGODNY, NIE TYLKO JAKO POLITYK, ALE PRZEDE WSZYSTKIM, JAKO CZŁOWIEK. NIE MOGĘ NA NIEGO PATRZEĆ.
[/quote]
... ale ci on przystojny....
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 07:01
0
[quote name='Gość' timestamp='1322763118' post='565080']
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś.
Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd.

Dni PSL są policzone!
[/quote]
[size="5"][/size]Diesel już po 6 złotych!

... Zaledwie dwa tygodnie temu zastanawialiśmy się kiedy granica 6 złotych za litr paliwa zostanie przekroczona, wtedy żaden ze specjalistów nie odważył się określić nawet przybliżonej daty. Teraz jest to jasne. Na stacjach, za olej napędowy z serii premium, musimy zapłacić już 6,14 groszy za litr.


http://moto.onet.pl/1653750,1,diesel-juz-po-6-zlotych,artykul.html
[quote name='Gość' timestamp='1322763118' post='565080']
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś.
Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd.<... rozwiń
Avatar
Gość / 5 grudnia 2011 o 12:43
0
[quote name='Gość' timestamp='1322763118' post='565080']
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś.
Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd.

Dni PSL są pliczone!
[/quote]
tak będzie
[quote name='Gość' timestamp='1322763118' post='565080']
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś.
Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd.

Dni ... rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2011 o 16:26
0
[quote name='Gość' timestamp='1322761572' post='565069']
[size="4"]Temu Panu ze zdjęcia ja wystawiam pałę za zrobienie mnie w konia po wyborach do sejmu!!![/size]
[/quote]
... a ja to na niego nawet nie mogę patrzeć, ciekawe czy On może co rano spoglądać spokojnie w lustro?
Avatar
blink / 2 grudnia 2011 o 12:11
0
niektórym chyba Caps Lock się zepsuł...
troche to przypomina "dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf" przy czym w wydaniu "Caps-Lockowych Internautów" wygląda to troche jak "dajcie mi newsa to se pomarudze".

Również pozdrawiam trzeźwo myślących.
niektórym chyba Caps Lock się zepsuł...
troche to przypomina "dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf" przy czym w wydaniu "Caps-Lockowych Internautów" wygląda to troche jak "dajcie mi newsa to se pomarudze".

Również pozdrawiam trzeźwo myślących. rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2011 o 11:18
0
Coś mi się wydaje,że po spożyciu konieczynki następuje odlot.
Avatar
Belfer / 2 grudnia 2011 o 08:59
0
A ja wam daję mocną DWÓjĘ!
Avatar
ROKI / 2 grudnia 2011 o 08:13
0
[quote name='asd' timestamp='1322772466' post='565134']
jaja sobie robicie? to najlepszy marszałek i zarząd od jakichś 8 lat.
[/quote]
BO CO? BO PIĘKNIE POGADA DO KAMERKI? I W TYM JEST NAJLEPSZY? ŻENADA.
Avatar
grecki / 2 grudnia 2011 o 08:05
0
Polska natura jak zwykle narzekać. Trochę pozytywnego myslenia. Od lat nic się nie działo teraz się dzieje i nawet nie marudzą ci którzy przez budowe obwodnicy codziennie musza się męczyć, ale tym co pewnie wygodnie mają to i tak za mało... opamietajcie się trochę. Dodatkowo jednym z atutów jest to, że mamy 44 km sieci szerokopasmowego internetu najwięcej w kraju, ale ktoś i tak zaraz wytoczy coś negatywnego. Poprieram trzeźwo myślacych
Avatar
bob / 1 grudnia 2011 o 22:51
0
A może zostały stworzone jakieś nowe miejsca pracy dla ludzi po studiach? Czy zostaje tylko call center albo praca na kasie?
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kraina Lodu 2. Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [22-24.11]
22 listopada 2019, 0:00

Kraina Lodu 2. Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [22-24.11] 0 0

W ten weekend na ekrany lubelskich kin trafi kilka głośnych premier, m.in. kontynuacja przeboju "Kraina Lodu", a także widowisko "Le Mans'66". W piątek rozpoczyna się również Lubelski Festiwal Filmowy. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

"Jedyną rzeczą jaką pamiętam to nieprzytomna żona". Dramatyczny apel o pomoc po wypadku

"Jedyną rzeczą jaką pamiętam to nieprzytomna żona". Dramatyczny apel o pomoc po wypadku 2 2

O pomoc prosi mąż kobiety ciężko rannej w niedzielnym (17 listopada) wypadku w Dorohuczy w powiecie świdnickim

Puławy: Strażacy marzą o nowoczesnej strażnicy

Puławy: Strażacy marzą o nowoczesnej strażnicy 0 2

Podtapiane piwnice, brak myjni i sali edukacyjnej, zbyt niskie bramy dla samochodów – to część wad obecnej siedziby komendy PSP w Puławach. Strażacy chcą ją wyburzyć, a na jej miejscu postawić nową strażnicę za ok. 25 mln zł

35-latek wypchnął ciężarną żonę z balkonu. Zapadł wyrok
film

35-latek wypchnął ciężarną żonę z balkonu. Zapadł wyrok 0 4

Sąd Apelacyjny w Gdańsku utrzymał wyrok 15 lat więzienia dla Bartłomieja R., który znęcał się ze szczególnym okrucieństwem nad swoją żoną

 Rusza 41. sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie
film

Rusza 41. sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie 0 0

Kryształowej Kuli bronić będzie Ryoyu Kobayashi. Japończyk przed rokiem wygrał 13 konkursów i nie miał sobie równych. Chrapkę na triumf w klasyfikacji generalnej ma także Kamil Stoch i Piotr Żyła

Dwa nowe pomniki powstaną w Lublinie. Radni dali zielone światło

Dwa nowe pomniki powstaną w Lublinie. Radni dali zielone światło 60 25

Lubelscy radni poparli pomysł na budowę pomnika Romana Dmowskiego. Miałby on stanąć przy Krakowskim Przedmieściu koło pedetu na koszt Instytutu Pamięci Narodowej. Prezydent Lublina chce, aby w mieście stanął także pomnik Ignacego Daszyńskiego. Miejscy radni poparli również tę propozycję

Nowe bloki przy ul. Sławinkowskiej. Deweloper nie daje za wygraną
lex deweloper wraca

Nowe bloki przy ul. Sławinkowskiej. Deweloper nie daje za wygraną 1 24

Miejscy radni ponownie mają głosować nad zgodą na budowę bloków przy Sławinkowskiej, choć raz już stwierdzili, że takie osiedle nie powinno tutaj powstać. Deweloper nie dał za wygraną i zaniósł do Ratusza nieco zmieniony pomysł: zamiast dziewięciu dwupiętrowych bloków miałoby powstać osiem

Trwa rekrutacja do projektów wdrażanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie

Trwa rekrutacja do projektów wdrażanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie 0

Trwa rekrutacja do projektów wdrażanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020 (RPO WL).

W drodze do zatrudnienia … - bon na zasiedlenie!

W drodze do zatrudnienia … - bon na zasiedlenie! 0

Czym jest bon na zasiedlenie dla bezrobotnego do 30 roku życia i kto może się o niego ubiegać? Jeżeli jesteś osobą bezrobotną do 30 roku życia zarejestrowaną w powiatowym/miejskim urzędzie pracy (PUP/MUP), to możesz ubiegać się o bon na zasiedlenie, który stanowi gwarancję przyznania środków finansowych na pokrycie kosztów zamieszkania w związku z podjęciem zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej poza miejscem dotychczasowego zamieszkania.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 22.11.2019

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 22.11.2019 0 0

Lublin: W poszukiwaniu ofiar terroru komunistycznego

Lublin: W poszukiwaniu ofiar terroru komunistycznego 0 3

Instytut Pamięci Narodowej zakończył poszukiwania szczątków ofiar terroru komunistycznego z lat 40. na cmentarzu przy ulicy Unickiej w Lublinie. Wszystko wskazuje na to, że wydobyto szczątki więźniów przetrzymywanych na Zamku Lubelskim.

Start Lublin – GTK Gliwice 78:72. Zdecydowała czwarta kwarta

Start Lublin – GTK Gliwice 78:72. Zdecydowała czwarta kwarta 0 8

Tym razem koszykarze Davida Dedka musieli się mocno napracować na zwycięstwo, ale zanotowali siódmą wygraną w sezonie. W czwartek Start pokonał u siebie GTK Gliwice 78:72.

Parkowanie w Lublinie zdrożeje. Zła wiadomość dla posiadaczy aut hybrydowych [nowe ceny]

Parkowanie w Lublinie zdrożeje. Zła wiadomość dla posiadaczy aut hybrydowych [nowe ceny] 32 77

Miejscy radni uchwalili dziś wieczorem nowe zasady i ceny postoju w Strefie Płatnego Parkowania. Przykłady? W ścisłym centrum pierwsza godzina zdrożeje z 3 zł na 3,90 zł. Mieszkańcy strefy kupią tańszy karnet tylko pod warunkiem, że rozliczają PIT w Lublinie. A posiadacze hybryd nie będą już zwolnieni z opłat za parkowanie

Nowy cmentarz w Lublinie ma być większy od tego na Majdanku. Planują też spopielarnię zwłok

Nowy cmentarz w Lublinie ma być większy od tego na Majdanku. Planują też spopielarnię zwłok 24 64

W czwartek poznaliśmy projekt planu zagospodarowania terenów przy ul. Bohaterów Września, gdzie ma powstać nowy cmentarz komunalny, większy niż ten na Majdanku. Miejscy planiści proponują, by powstała tu także spopielarnia zwłok. Czy to dobry pomysł? Uwagi można zgłaszać Urzędowi Miasta do 30 grudnia

Akwarele Michała Suffczyńskiego
23 listopada 2019, 18:00

Akwarele Michała Suffczyńskiego 0 0

„Chwile zatrzymane” to tytuł wystawy prac artysty o których krytycy piszą, że cechuje je ogromna dbałość o jakość wypowiedzi malarskiej i wyrafinowany warsztat akwarelowego wirtuoza

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!