Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 kwietnia 2009 r.
16:19
Edytuj ten wpis

Zderzenie dwóch aut przy hipermarkecie Real w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (mk łm)
0 16 A A

Uwaga kierowcy! Utrudnienia w ruchu przy ul. Szeligowskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu przy wyjeździe z hipermarketu Real zderzyły się dwa samochody.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do kolizji doszło około godz. 16.15. W wyjeżdżającego, prawdopodobnie z Reala, czerwonego opla corsa na hrubieszowskich tablicach rejestracyjnych uderzyła taksówka jadąca stronę centrum Lublina.

Kierowca taksówki stracił panowanie nad kierownicą. Auto odbiło się od krawężnika i przekoziołkowało, lądując kołami na pasie zieleni.

Rozbity jest również opel astra, który jechał po drugiej stronie ulicy - uderzyła w niego barierka oddzielająca dwa pasy ruchu.

Nie ma większych utrudnień w ruchu. Jak informuje policja nikomu nic się nie stało. Wyjaśniane są szczegóły zdarzenia.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sądator:) / 28 kwietnia 2009 o 15:03
0
Czemu nie napisaliście że hrubieszanin był na podwójnym gazie? A poza tym nie wyjeżdzał z reala tylko jadąc ul. Szeligowskiego próbował skręcić w ul Młodej Polski... Reszte dopiszcie sobie sami
Avatar
rt5 / 26 kwietnia 2009 o 20:28
0
Gość napisał:
Chłopcze nie wiem czy masz prawo jazdy, jak długo jeździsz ale jak ktoś cie walnie i ty wpadasz w poślizg to masz mało do powiedzenia.








Jaki poslizg,pewnie się obejrzał i zaliczył barierki.Swiadczy to o niedoświadczeniu tego młodego taksówkarza,który jechał za szybko.
Avatar
witek / 26 kwietnia 2009 o 15:05
0
A gdzie nasze kocchane sluzby policja straz miejska. A jak oni jezdza w nocy łamia wszystkie przepisy czuja sie bezkarni. przystanki mpk pozastawiane przeciez maja postoje taxi.na starym miescie ruch jak na warszawe ------tam tez nie maja postoju a stoja gdzie tu sprawiedliwosc. jednym mandaty a kolesiom po fachu przyzwolenie. WLADZE MIASTA POWINNY COS Z TYM ZROBIC.
Avatar
riksiarz / 26 kwietnia 2009 o 14:02
0
Tak właśnie jeździ chamstwo taksówkarskie.Myśli taki,ze jak kiedyś pracował w SB,MO czy UB to i teraz jest bezkarny.Taksiarze co 1/2 roku powinni mieć szczegółowe badania lekarsko-psychologiczne.Oni wymuszają pierwszeństwo,wpychają się między dwa jadące za sobą pojazdy,zatrzymują się w niedozwolonym miejscu uniemożliwiając innym użytkownikom dróg swopbodne korzystanie.
Taksiarz albo przejedzie innego,albo kogośpotrąci.....Taksiarz to taki sam element jak busiarz (szczególnie z Kraśnika).Na wcześniejszej pozycji uplasowali się kierowcy autobusów z lubelskiego mpk.
Tak właśnie jeździ chamstwo taksówkarskie.Myśli taki,ze jak kiedyś pracował w SB,MO czy UB to i teraz jest bezkarny.Taksiarze co 1/2 roku powinni mieć szczegółowe badania lekarsko-psychologiczne.Oni wymuszają pierwszeństwo,wpychają się między dwa jadące za sobą pojazdy,zatrzymują się w niedozwolonym miejscu uniemożliwiając innym użytkownikom dróg swopbodne korzystanie.
Taksiarz albo przejedzie innego,albo kogośpotrąci.....Taksiarz to taki sam element jak busiarz (szczególnie z Kraśnika).Na wcześniejszej pozycji uplasowali się kierowcy ... rozwiń
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 12:42
0
we napisał:
Ten taksówkarz to bardzo młody człowiek.Nie rozumiem tylko jak on jechał,że pokasował te barierki i na nich zawisł.Corsa za to minimalnie uszkodzona

Chłopcze nie wiem czy masz prawo jazdy, jak długo jeździsz ale jak ktoś cie walnie i ty wpadasz w poślizg to masz mało do powiedzenia.
Avatar
we / 26 kwietnia 2009 o 10:08
0
vip napisał:
I prawie sie udało lubelskiemu Ub-taksiarzowi... ale niestety było prawie pomarańczowe czyli prawie czerowne....

Ten taksówkarz to bardzo młody człowiek.Nie rozumiem tylko jak on jechał,że pokasował te barierki i na nich zawisł.Corsa za to minimalnie uszkodzona
Avatar
maverick / 26 kwietnia 2009 o 09:33
0
to skrzyżowanie to taka sama niedoróba jak smorawińskiego/chodzki. dlaczego nie ma tam osobnej zmiany dla lewoskrętów?!! geometria tych skrzyżowań jest fatalna. poza tym niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego te światła przy realu nie są włączane dopiero kiedy rusza sklep? rano jedynym efeketem ich działania są gigantyczne korki w którym stoją jadący od strony choin. jedyne dni kiedy nie ma korków to dni kiedy sygnalizacja nie działa
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2009 o 23:35
0
Nik Heilfeld napisał:
PO co się spieszyć PO zakupach w hypermarkiecie? Chyba, że ktoś za zakupy nie zapłacił. POtwierdza się stara zasada, że kto ma opla ten ma dobrze wiecie co. Porządni Polacy nie jeźdżą niemieckimi POjazdami.


ty pewnie jezdzisz sowieckim
Avatar
vip / 25 kwietnia 2009 o 23:10
0
I prawie sie udało lubelskiemu Ub-taksiarzowi... ale niestety było prawie pomarańczowe czyli prawie czerowne....
Avatar
88 / 25 kwietnia 2009 o 22:26
0
Nie ma to jak barierka WALI w samochód!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
sądator:) / 28 kwietnia 2009 o 15:03
0
Czemu nie napisaliście że hrubieszanin był na podwójnym gazie? A poza tym nie wyjeżdzał z reala tylko jadąc ul. Szeligowskiego próbował skręcić w ul Młodej Polski... Reszte dopiszcie sobie sami
Avatar
rt5 / 26 kwietnia 2009 o 20:28
0
Gość napisał:
Chłopcze nie wiem czy masz prawo jazdy, jak długo jeździsz ale jak ktoś cie walnie i ty wpadasz w poślizg to masz mało do powiedzenia.








Jaki poslizg,pewnie się obejrzał i zaliczył barierki.Swiadczy to o niedoświadczeniu tego młodego taksówkarza,który jechał za szybko.
Avatar
witek / 26 kwietnia 2009 o 15:05
0
A gdzie nasze kocchane sluzby policja straz miejska. A jak oni jezdza w nocy łamia wszystkie przepisy czuja sie bezkarni. przystanki mpk pozastawiane przeciez maja postoje taxi.na starym miescie ruch jak na warszawe ------tam tez nie maja postoju a stoja gdzie tu sprawiedliwosc. jednym mandaty a kolesiom po fachu przyzwolenie. WLADZE MIASTA POWINNY COS Z TYM ZROBIC.
Avatar
riksiarz / 26 kwietnia 2009 o 14:02
0
Tak właśnie jeździ chamstwo taksówkarskie.Myśli taki,ze jak kiedyś pracował w SB,MO czy UB to i teraz jest bezkarny.Taksiarze co 1/2 roku powinni mieć szczegółowe badania lekarsko-psychologiczne.Oni wymuszają pierwszeństwo,wpychają się między dwa jadące za sobą pojazdy,zatrzymują się w niedozwolonym miejscu uniemożliwiając innym użytkownikom dróg swopbodne korzystanie.
Taksiarz albo przejedzie innego,albo kogośpotrąci.....Taksiarz to taki sam element jak busiarz (szczególnie z Kraśnika).Na wcześniejszej pozycji uplasowali się kierowcy autobusów z lubelskiego mpk.
Tak właśnie jeździ chamstwo taksówkarskie.Myśli taki,ze jak kiedyś pracował w SB,MO czy UB to i teraz jest bezkarny.Taksiarze co 1/2 roku powinni mieć szczegółowe badania lekarsko-psychologiczne.Oni wymuszają pierwszeństwo,wpychają się między dwa jadące za sobą pojazdy,zatrzymują się w niedozwolonym miejscu uniemożliwiając innym użytkownikom dróg swopbodne korzystanie.
Taksiarz albo przejedzie innego,albo kogośpotrąci.....Taksiarz to taki sam element jak busiarz (szczególnie z Kraśnika).Na wcześniejszej pozycji uplasowali się kierowcy ... rozwiń
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2009 o 12:42
0
we napisał:
Ten taksówkarz to bardzo młody człowiek.Nie rozumiem tylko jak on jechał,że pokasował te barierki i na nich zawisł.Corsa za to minimalnie uszkodzona

Chłopcze nie wiem czy masz prawo jazdy, jak długo jeździsz ale jak ktoś cie walnie i ty wpadasz w poślizg to masz mało do powiedzenia.
Avatar
we / 26 kwietnia 2009 o 10:08
0
vip napisał:
I prawie sie udało lubelskiemu Ub-taksiarzowi... ale niestety było prawie pomarańczowe czyli prawie czerowne....

Ten taksówkarz to bardzo młody człowiek.Nie rozumiem tylko jak on jechał,że pokasował te barierki i na nich zawisł.Corsa za to minimalnie uszkodzona
Avatar
maverick / 26 kwietnia 2009 o 09:33
0
to skrzyżowanie to taka sama niedoróba jak smorawińskiego/chodzki. dlaczego nie ma tam osobnej zmiany dla lewoskrętów?!! geometria tych skrzyżowań jest fatalna. poza tym niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego te światła przy realu nie są włączane dopiero kiedy rusza sklep? rano jedynym efeketem ich działania są gigantyczne korki w którym stoją jadący od strony choin. jedyne dni kiedy nie ma korków to dni kiedy sygnalizacja nie działa
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2009 o 23:35
0
Nik Heilfeld napisał:
PO co się spieszyć PO zakupach w hypermarkiecie? Chyba, że ktoś za zakupy nie zapłacił. POtwierdza się stara zasada, że kto ma opla ten ma dobrze wiecie co. Porządni Polacy nie jeźdżą niemieckimi POjazdami.


ty pewnie jezdzisz sowieckim
Avatar
vip / 25 kwietnia 2009 o 23:10
0
I prawie sie udało lubelskiemu Ub-taksiarzowi... ale niestety było prawie pomarańczowe czyli prawie czerowne....
Avatar
88 / 25 kwietnia 2009 o 22:26
0
Nie ma to jak barierka WALI w samochód!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 78 13

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 24 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!