Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 lutego 2010 r.
7:31
Edytuj ten wpis

Zderzenie tira z hondą. Nie żyje 22-letni kierowca (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora mok
0 82 A A

Do tragicznego wypadku doszło tuż przed północą na skrzyżowaniu al. Spółdzielczości Pracy i ul. Związkowej w Lublinie. Tir wjechał w samochód osobowy. Kierowca hondy nie żyje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kierowca tira jechał w kierunku Lubartowa, na skrzyżowaniu skręcił w ul. Związkową i wymusił pierwszeństwo. Doszło do zderzenia z osobową hondą.

Na miejsce przyjechała policja i pogotowie. Ratownicy rozpoczęli reanimację rannego mężczyzny.

- Kierowca hondy, 22-letni Paweł D. z Lublina zmarł podczas reanimacji - mówi komisarz Adam Paś, dyżurny oficer z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Kierowca tira to 27-letni Tomasz R., mieszkaniec gminy Sokołów Podlaski. Był trzeźwy.

Do wypadku przyjechała straż pożarna. Okazało się, że podczas zderzenia uległ uszkodzeniu zbiornik z paliwem. Strażacy przepompowywali paliwo z tira do szczelnego zbiornika. W akcji uczestniczyły dwa zastępy strażaków. Sytuację udało się opanować o godz. 2.44.

Widziałeś ten wypadek? Przyślij nam zdjęcia na adres: alarm24@dziennikwschodni.pl

Komentarze 82

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
smutny marian / 18 lutego 2010 o 23:11
0
Szkoda człowieka był młody.... Pewnie miał plany życiowe. R.I.P [*] [*] [*].
Avatar
~ona~ / 15 lutego 2010 o 17:23
0
jak macie pisac takie bezmyśne komentarze, to darujcie sobie...zginął człowiek - młody chłopak, nic mu życia nie wróci...zostana wspomnienia i mysli o chwilach spędzonych razem- dla mnie wszystkie dzięki Niemu były najpiękniejsze. Nie umiem sie pogodzić z tym , że juz go nie ma... [*]
Avatar
malwi / 13 lutego 2010 o 19:51
0
Niektórzy z was sami nie wiedza co pisza to jak to bylo ustali prokurator a jak narazie wiem ze moj brat jest nie winny co potwierdził prokurator nie zycze nikomu z was zeby czul sie tak jak my czytajac takie glupie komentarze. On mia 22 i cale zycie przed soba kierowcy tira nic nie bedzie zyje dalej dostanie zawiasy i tyle
Avatar
gada / 13 lutego 2010 o 19:26
0
zginął, ? dziwne, przecież tam jest ograniczenie 50km/godz, w dużym fiacie by przy uderzeniu z taką prędkością przeżył, podać Hondę do sądu o wysokie odszkodowanie. Szkoda chłopaka - że jechał takim złomem. Bo hamanów co po mieście jeżdzą setką to nie żałuję - niech bydło ginie.
Avatar
ok / 12 lutego 2010 o 18:45
0
FSHDJ napisał:
WESCIE NIE GADAJCIE JUZ TAK BYLEM JEGO KOLEGĄ ;( I TO NIE BYLA JEGO WINA BO MIESZKAM 10 M OD JEGO DOMU ;(;(;(

czy wszyscy jego znajomi to analfabeci?
bo odnosze takie wrazenie po kilku wpisach.
Avatar
AA / 12 lutego 2010 o 18:40
0
Bolo napisał:
Mieszkam w okolicy. Szkoda chłopaka, bez względu czyja wina. Świeżo po tym, jak ja zrobiłem prawko, wpojomo mi jedno.
"...taaa... o tam, na Unickiej, są Ci co myśleli ze mają pierwszeństwo".
Btw. Nie wiem czemu na Unickiej mi mówili, ale weszlo mi to wkrew.
Bolo 24.
mowil o cmentarzu na unickiej.
Avatar
Gość / 12 lutego 2010 o 14:54
0
Zapomnialem jeszcze dodac ze jestes chamem i prostakiem..
Avatar
Majkel / 12 lutego 2010 o 14:43
0
Ludzie Czemu wy jestescie tacy bezmyslni w pisaniu tych komentarzy oczywiscie co niektorzy. Niktorzy z was nie macie pojecia jak to sie stalo i jakie byly przyczyny wypadku. Wiec nie wypisujcie tutaj takich glupot ze gnal jak szalony ze wyprzdzal na 3 ( Ciekawe gdzie na 2 pasmowej ulicy). Fakt jest jden!!
Gdyby Kirowca Tira nie wyjechal mu przed sama maske nie doszlo by do tragedi , On nie mial szans by wychamowac . Co do jeszcze jednego tematu napisala jeszcze jedna osoba ze w tamtym miejscu jest slaba widoczna droga Guzik prawada , jadac moim samochodem co jest dosc niski widac polowe wznisienia i caly dol , wiec kierowca tira sidzacy okolo 2 m nad ziemia jak nie lepiej widzial cala dlugosc ulicy. przez jego bezmyslnosc ( wiedzial ze tir ma X metrow wiedzial ze to nie jest osobowka i nie przemknie sie szybko przez skrzyzowanie, wyjechal ... ) . jadac pod gore Pawel nie mial szans by nawet uciec na 2 pas . Wiec winny jest aby jeden (Kierowca Tira ) .
To Co sie stalo juz sie nie odstanie nikt mu nie przywroci zycia . Nadal Nie moge uwierzyc w to co sie stalo ...
Paweł Bede o Tobie Pamietać Cale Zycie [*].
Kondolencje Dla Calej Rodziny .
Ludzie Czemu wy jestescie tacy bezmyslni w pisaniu tych komentarzy oczywiscie co niektorzy. Niktorzy z was nie macie pojecia jak to sie stalo i jakie byly przyczyny wypadku. Wiec nie wypisujcie tutaj takich glupot ze gnal jak szalony ze wyprzdzal na 3 ( Ciekawe gdzie na 2 pasmowej ulicy). Fakt jest jden!!
Gdyby Kirowca Tira nie wyjechal mu przed sama maske nie doszlo by do tragedi , On nie mial szans by wychamowac . Co do jeszcze jednego tematu napisala jeszcze jedna osoba ze w tamtym miejscu jest slaba widoczna droga Guzik pr... rozwiń
Avatar
Na zawsze w mej pamięci. / 12 lutego 2010 o 14:34
0
Nie moge czytać tych komentarzy. Widac na pierwszy rzut oka kto byl do niego przywiazany emocjonalnie a kto podchodzi do tego jak do jednego z wielu wypadków. Pełne hipokryzji i cynizmu komentarze uderzaja w ludzi którzy go znali (w tym mnie - szczególnie mnie !). Widze graniczny przyklad niedojrzałości "ktuspolica". Pan alfa i omega, wszechwiedzący balistyk, fizyk, jasnowidz i do tego polonista.
Masz pretensje do kogos kto nie napisal poprawnie gramatycznie ze jest mu przykro i cierpi po stracie swojego kolegi ?? Naprawde musisz być granicznie cynicznym czlowiekiem albo po prostu robisz to specjalnie i masz z tego satysfakcje. Nie rozumiesz ze pisza tu ludzie ktorzy byli do niego przywiazani ?
Poza tym chcesz zrobic czarne z bialego ? Nie da sie. Piszesz ze kierowca hondy za szybko jechal. Być może. Pewnie pan Panie Hipokryto nigdy nie przekroczyl predkosci ? Ciekawe ilu kierowcow jechało by z predkoscia 50km/h na prostej dwupasmowej ulicy w nocy majac pierszenstwo i nikogo przed soba ? Nie musisz odpowiadac na forum sam sobie odpowiedz. Ewidentna wina jest kierowcy tira to on miał OBOWIĄZEK upewnić sie czy ma wolny przejazd szczególnie jadac długim pojazdem. Do tego tam jest spory kawałek drogi ktora widac a jesli nie widzial samochodu to panie fizyku widac promienie swiatla samochodu zwlasza jesli jedzie sie dwa poziomy wyżej niz w osobówce.
"Sam sobie jest winien utraty życia "?? Czy ty przekraczając predkosc czujesz ze zaslugujesz na smierc ? Jesli nie to musisz to sprostować. "Widac jakie ma towarzystwo" ? A po czym to oceniasz ? Po wypowiedziach cierpiacych ludzi którym zginął kolega a dla innych bliski czlonek rodziny i nie patrza sie na zasady gramatyki ? Gratuluje panie myslicielu od siedmiu bolesci.

Dla wielu ta śmierc to tragedia dla ciebie to statystyka.

Proszę administratora forum o zamknięcie tego wątku by nie dopuścić do obrażania zmarłego oraz oszczędzić cierpienia dla ludzi którzy byli z nim związani.
Dziekuje z góry.
Nie moge czytać tych komentarzy. Widac na pierwszy rzut oka kto byl do niego przywiazany emocjonalnie a kto podchodzi do tego jak do jednego z wielu wypadków. Pełne hipokryzji i cynizmu komentarze uderzaja w ludzi którzy go znali (w tym mnie - szczególnie mnie !). Widze graniczny przyklad niedojrzałości "ktuspolica". Pan alfa i omega, wszechwiedzący balistyk, fizyk, jasnowidz i do tego polonista.
Masz pretensje do kogos kto nie napisal poprawnie gramatycznie ze jest mu przykro i cierpi po stracie swojego... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2010 o 14:27
0
Dyskusja trochę bez sensu, Szkoda chłopaka i tyle. Znając życie jak jechał na bazylia nówkę na pewno jechał prosto z dużą prędkością co nie zwalnia z winy kierowcy tira który skręcając powinien mu ustąpić pierwszeństwa.
Avatar
smutny marian / 18 lutego 2010 o 23:11
0
Szkoda człowieka był młody.... Pewnie miał plany życiowe. R.I.P [*] [*] [*].
Avatar
~ona~ / 15 lutego 2010 o 17:23
0
jak macie pisac takie bezmyśne komentarze, to darujcie sobie...zginął człowiek - młody chłopak, nic mu życia nie wróci...zostana wspomnienia i mysli o chwilach spędzonych razem- dla mnie wszystkie dzięki Niemu były najpiękniejsze. Nie umiem sie pogodzić z tym , że juz go nie ma... [*]
Avatar
malwi / 13 lutego 2010 o 19:51
0
Niektórzy z was sami nie wiedza co pisza to jak to bylo ustali prokurator a jak narazie wiem ze moj brat jest nie winny co potwierdził prokurator nie zycze nikomu z was zeby czul sie tak jak my czytajac takie glupie komentarze. On mia 22 i cale zycie przed soba kierowcy tira nic nie bedzie zyje dalej dostanie zawiasy i tyle
Avatar
gada / 13 lutego 2010 o 19:26
0
zginął, ? dziwne, przecież tam jest ograniczenie 50km/godz, w dużym fiacie by przy uderzeniu z taką prędkością przeżył, podać Hondę do sądu o wysokie odszkodowanie. Szkoda chłopaka - że jechał takim złomem. Bo hamanów co po mieście jeżdzą setką to nie żałuję - niech bydło ginie.
Avatar
ok / 12 lutego 2010 o 18:45
0
FSHDJ napisał:
WESCIE NIE GADAJCIE JUZ TAK BYLEM JEGO KOLEGĄ ;( I TO NIE BYLA JEGO WINA BO MIESZKAM 10 M OD JEGO DOMU ;(;(;(

czy wszyscy jego znajomi to analfabeci?
bo odnosze takie wrazenie po kilku wpisach.
Avatar
AA / 12 lutego 2010 o 18:40
0
Bolo napisał:
Mieszkam w okolicy. Szkoda chłopaka, bez względu czyja wina. Świeżo po tym, jak ja zrobiłem prawko, wpojomo mi jedno.
"...taaa... o tam, na Unickiej, są Ci co myśleli ze mają pierwszeństwo".
Btw. Nie wiem czemu na Unickiej mi mówili, ale weszlo mi to wkrew.
Bolo 24.
mowil o cmentarzu na unickiej.
Avatar
Gość / 12 lutego 2010 o 14:54
0
Zapomnialem jeszcze dodac ze jestes chamem i prostakiem..
Avatar
Majkel / 12 lutego 2010 o 14:43
0
Ludzie Czemu wy jestescie tacy bezmyslni w pisaniu tych komentarzy oczywiscie co niektorzy. Niktorzy z was nie macie pojecia jak to sie stalo i jakie byly przyczyny wypadku. Wiec nie wypisujcie tutaj takich glupot ze gnal jak szalony ze wyprzdzal na 3 ( Ciekawe gdzie na 2 pasmowej ulicy). Fakt jest jden!!
Gdyby Kirowca Tira nie wyjechal mu przed sama maske nie doszlo by do tragedi , On nie mial szans by wychamowac . Co do jeszcze jednego tematu napisala jeszcze jedna osoba ze w tamtym miejscu jest slaba widoczna droga Guzik prawada , jadac moim samochodem co jest dosc niski widac polowe wznisienia i caly dol , wiec kierowca tira sidzacy okolo 2 m nad ziemia jak nie lepiej widzial cala dlugosc ulicy. przez jego bezmyslnosc ( wiedzial ze tir ma X metrow wiedzial ze to nie jest osobowka i nie przemknie sie szybko przez skrzyzowanie, wyjechal ... ) . jadac pod gore Pawel nie mial szans by nawet uciec na 2 pas . Wiec winny jest aby jeden (Kierowca Tira ) .
To Co sie stalo juz sie nie odstanie nikt mu nie przywroci zycia . Nadal Nie moge uwierzyc w to co sie stalo ...
Paweł Bede o Tobie Pamietać Cale Zycie [*].
Kondolencje Dla Calej Rodziny .
Ludzie Czemu wy jestescie tacy bezmyslni w pisaniu tych komentarzy oczywiscie co niektorzy. Niktorzy z was nie macie pojecia jak to sie stalo i jakie byly przyczyny wypadku. Wiec nie wypisujcie tutaj takich glupot ze gnal jak szalony ze wyprzdzal na 3 ( Ciekawe gdzie na 2 pasmowej ulicy). Fakt jest jden!!
Gdyby Kirowca Tira nie wyjechal mu przed sama maske nie doszlo by do tragedi , On nie mial szans by wychamowac . Co do jeszcze jednego tematu napisala jeszcze jedna osoba ze w tamtym miejscu jest slaba widoczna droga Guzik pr... rozwiń
Avatar
Na zawsze w mej pamięci. / 12 lutego 2010 o 14:34
0
Nie moge czytać tych komentarzy. Widac na pierwszy rzut oka kto byl do niego przywiazany emocjonalnie a kto podchodzi do tego jak do jednego z wielu wypadków. Pełne hipokryzji i cynizmu komentarze uderzaja w ludzi którzy go znali (w tym mnie - szczególnie mnie !). Widze graniczny przyklad niedojrzałości "ktuspolica". Pan alfa i omega, wszechwiedzący balistyk, fizyk, jasnowidz i do tego polonista.
Masz pretensje do kogos kto nie napisal poprawnie gramatycznie ze jest mu przykro i cierpi po stracie swojego kolegi ?? Naprawde musisz być granicznie cynicznym czlowiekiem albo po prostu robisz to specjalnie i masz z tego satysfakcje. Nie rozumiesz ze pisza tu ludzie ktorzy byli do niego przywiazani ?
Poza tym chcesz zrobic czarne z bialego ? Nie da sie. Piszesz ze kierowca hondy za szybko jechal. Być może. Pewnie pan Panie Hipokryto nigdy nie przekroczyl predkosci ? Ciekawe ilu kierowcow jechało by z predkoscia 50km/h na prostej dwupasmowej ulicy w nocy majac pierszenstwo i nikogo przed soba ? Nie musisz odpowiadac na forum sam sobie odpowiedz. Ewidentna wina jest kierowcy tira to on miał OBOWIĄZEK upewnić sie czy ma wolny przejazd szczególnie jadac długim pojazdem. Do tego tam jest spory kawałek drogi ktora widac a jesli nie widzial samochodu to panie fizyku widac promienie swiatla samochodu zwlasza jesli jedzie sie dwa poziomy wyżej niz w osobówce.
"Sam sobie jest winien utraty życia "?? Czy ty przekraczając predkosc czujesz ze zaslugujesz na smierc ? Jesli nie to musisz to sprostować. "Widac jakie ma towarzystwo" ? A po czym to oceniasz ? Po wypowiedziach cierpiacych ludzi którym zginął kolega a dla innych bliski czlonek rodziny i nie patrza sie na zasady gramatyki ? Gratuluje panie myslicielu od siedmiu bolesci.

Dla wielu ta śmierc to tragedia dla ciebie to statystyka.

Proszę administratora forum o zamknięcie tego wątku by nie dopuścić do obrażania zmarłego oraz oszczędzić cierpienia dla ludzi którzy byli z nim związani.
Dziekuje z góry.
Nie moge czytać tych komentarzy. Widac na pierwszy rzut oka kto byl do niego przywiazany emocjonalnie a kto podchodzi do tego jak do jednego z wielu wypadków. Pełne hipokryzji i cynizmu komentarze uderzaja w ludzi którzy go znali (w tym mnie - szczególnie mnie !). Widze graniczny przyklad niedojrzałości "ktuspolica". Pan alfa i omega, wszechwiedzący balistyk, fizyk, jasnowidz i do tego polonista.
Masz pretensje do kogos kto nie napisal poprawnie gramatycznie ze jest mu przykro i cierpi po stracie swojego... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2010 o 14:27
0
Dyskusja trochę bez sensu, Szkoda chłopaka i tyle. Znając życie jak jechał na bazylia nówkę na pewno jechał prosto z dużą prędkością co nie zwalnia z winy kierowcy tira który skręcając powinien mu ustąpić pierwszeństwa.
Zobacz wszystkie komentarze 82

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Musical "Metro" w Lublinie
14 października 2018, 18:00

Musical "Metro" w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Legendarny polski musical Metro zawita do Lublina. Znakomite przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy 14 października o godz. 18 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS 0 2

Prokuratura zbada okoliczności zerwania przez Centrum Kultury w Lublinie umowy z przedsiębiorcą, który wynajmował od CK lokal pod kawiarnię. To reakcja na zawiadomienie od przedsiębiorcy, który sugeruje, że na zerwanie umowy naciskał zastępca prezydenta. On sam zaprzecza i mówi, że rozważa pozew o zniesławienie.

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy 0 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Ruch Izbica zamierza jedynie uzupełnić skład. Pilnie poszukiwani są specjaliści od gry między słupkami W okresie przygotowawczym Ruch Izbica odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem zespół trenera Andrzeja Rycaka rozbił Deltę Nielisz 7:4

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek 0 0

W ciągu roku zniesiony ma być wymóg stosowania pieczątek przez przedsiębiorców.

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną 0 1

Przygotowany przez rząd PiS plan dla wsi jest zdaniem radnych powiatu bialskiego wyborczą kpiną. A Janusz Skólimowski wicestarosta bialski z PiS przekonuje, że program zapewni rolnictwu wsparcie, rozwój i ochronę.

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach
1 sierpnia 2018, 19:00

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach 3 1

Co Gdzie Kiedy. 1 sierpnia Puławy włączą się w obchody 74. rocznicy Powstania Warszawskiego. Mieszkańcy zbiorą się w centrum miasta o godz. 19, aby oddać hołd Powstańcom i ułożyć olbrzymi znak Polski Walczącej.

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej 0 2

Przy Zemborzyckiej 53 w Lublinie może powstać stacja bazowa telefonii komórkowej Play.

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra 155 8

W trakcie kłótni pijany mężczyzna wyrzucił psa przez balkon. Zwierzę wypadło z czwartego piętra.

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia 0 0

Wspomnienia o najsłynniejszym lubelskim drzewie, wyciętym w maju zeszłego roku z pl. Litewskiego, jeszcze do końca sierpnia będzie zbierać Galeria Labirynt.

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 33 0

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 1

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 4 4

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.