Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 grudnia 2010 r.
16:01
Edytuj ten wpis

Zemborzyce Podleśne: Mężczyzna i 9-letni syn nie żyją. Zabił ich czad

0 36 A A

Ojciec i syn nie żyją, matka i drugi syn trafili do szpitala. To tragiczne skutki zaczadzenia, do którego doszło po południu w Zemborzycach Podleśnych koło Lublina. Sprawę wyjaśnia prokuratura.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Jak wyjrzałam przez okno zobaczyłam, że jest aż niebiesko od policji, straży i karetek. Mąż mi mówi: Coś złego się dzieje. A to taka tragedia się stała – pani Alicja, sąsiadka ofiar czadu nie może uwierzyć w to, co się wydarzyło.

Makabrycznego odkrycia dokonał jeden z członków rodziny, który przyjechał do Zemborzyc Podleśnych, by sprawdzić dlaczego nikt nie odbiera telefonu. Dla dwóch osób na ratunek było już za późno. – Informację o czterech nieprzytomnych osobach otrzymaliśmy od pogotowia ratunkowego – mówi Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – Okazało się, że dwie osoby już nie żyją.

– Ofiary śmiertelne to 42-letni mężczyzna i jego 9-letni syn – relacjonuje Michał Badach, rzecznik lubelskiej straży pożarnej. – Do szpitala trafiła 39-letnia matka z 14-letnim synem. Chłopiec jest w ciężkim stanie. Córki małżonków nie było w tym czasie w domu.

Wszystko wskazuje na to, że doszło do zaczadzenia. – A przecież mierniki strażaków nie wykazały już czadu – dziwi się pani Alicja. Strażacy potwierdzają. – Gdy dojechaliśmy na miejsce poziom tlenku węgla nie był już podniesiony, ale to prawdopodobnie przez otwarte okna – mówi Badach.

Przyczyny zdarzenia ustalają policja i prokuratura. – A także biegli z zakresu pożarnictwa – dodaje Fijołek. Na razie nie wiadomo, co było źródłem zabójczego czadu. – W tym domu jest zarówno kominek, z którego wcześniej korzystano, jak i piecyk gazowy – przyznaje rzecznik straży.

Na Lubelszczyźnie tlenek węgla od października zabił sześć osób, a według różnych wyliczeń podtruł od kilkudziesięciu do nawet stu. Ostatnio, tuż przed Wigilią, siedem osób podtruło się w Lublinie czadem z powodu wadliwych piecyków gazowych i instalacji wentylacyjno-kominowych.

Czad jest niezwykle groźny. Jest gazem, którego nie czuć i nie widać. Powstaje w wyniku niezupełnego spalania wszelkich paliw. – Kiedy dostanie się do organizmu człowieka blokuje dopływ tlenu. W efekcie ulega uszkodzeniu ośrodkowy układ nerwowy, pojawia się niewydolność wieńcowa, zawał lub dochodzi do natychmiastowej śmierci – tłumaczy Wojciech Miciuła z Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej.

Jak zabezpieczyć się przed tlenkiem węgla?

– Trzeba sprawdzić czy jest stały dopływ tlenu do pieca gazowego, kuchenki gazowej, kuchni węglowej lub pieca. Upewnić się, że spaliny swobodnie wydostają się na zewnątrz. Należy kontrolować kominy i szyby wentylacyjne. Okna powinny być rozszczelnione, pod żadnym pozorem nie wolno zasłaniać klatek wentylacyjnych. Jeśli to możliwe, wietrzmy łazienki przed kąpielą – wylicza Miciuła.

Jednak według strażaków najlepszym rozwiązaniem jest kupno detektora tlenku węgla. Na internetowym portalu aukcyjnym allegro.pl takie urządzenie można kupić za 60–100 zł. – Obudzi nas sygnałem dźwiękowym, będziemy wiedzieli, że dzieje się coś złego – mówi Miciuła.

W razie niepokojących objawów – bólu i zawrotach głowy, dusznościach, nudnościach, osłabieniu i wymiotach – należy jak najszybciej opuścić pomieszczenie, otworzyć okno lub zbić szybę i wezwać straż pożarną.

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Piotrek / 6 stycznia 2011 o 18:55
0
[quote name='[*]' timestamp='1293792095' post='414422']
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia

Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii


ludzie opanujcie sie oczywiscie byli moze choc troche zamozni a ojciec nie byl "kimś wpływowym" to byl normalny prosty czlowiek kochajacy dzieci i wszystko co go otaczało kochal podróżowac chcial wejsc na kilimandzaro ale swoją najwazniejsza podróż juz odbył i to wyżej był dla mnie jak drugi ojciec czułam sie przy nim bezpiecznie pomagal mi pokonac moj strach ,a syn jego kochany synek ktory byl jego oczkiem w głowie tak samo jak jego dwojka potomków a teraz są na górze razem ze swoja siostra a zarazem ciocia i jej córeczka która zyla tylko 10dni mam nadzieje ze wszyscuy spotkamy sie razem z nimi tam na górze
[/quote]


Zgadzam się w 100 % z osobą piszacą tego posta !!!! tak sa na gorze ze swoja siostra a zarazem ciocią ( moja chrzestną matką :(:() spoczywajcie w pokoju i cieszcie sie tam na górze !!!!
[quote name='[*]' timestamp='1293792095' post='414422']
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia

Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii


ludzie opanujcie sie oczywiscie byli moze choc ... rozwiń
Avatar
grzegorz / 4 stycznia 2011 o 23:37
0
wyrazy współczucia dla rodziny,
Avatar
gość / 2 stycznia 2011 o 21:18
0
Ludzie to co niektórzy tutaj wypisują przechodzi ludzkie pojęcie. Brak jakichkolwiek odruchów ludzkich. Zero współczucia i wyrozumiałości. Kto to był? A jak się nazywali? A czy to Zemborzyce czy Sławinek? A co was to wszystkich obchodzi?! Stała się ogromna tragedia. Dramat. Wszyscy powinniśmy się łączyć w bólu, albo przynajmniej życzyć szybkiego powrotu do zdrowia matce i synowi, aby się otrząsnęli i próbowali iść dalej przez życie. Brak mi słów do tego co jest tutaj wypisywane. Podanie nazwiska wychodzi poza wszelką normę. Jesteście wyzuci ze wszystkiego. Myślę, że podanie nazwiska oraz zawartości portfela tej biednej rodziny jest w tym momencie dla was pazernych ludzi najwazniejsze! Brak słów ! Życzę tej rodzinie przede wszystkim siły i wytrwałości. Muszą żyć dla siebie i trzymać się razem. Szybkiego powrotu do zdrowia! Jest jeszcze dwoje dzieci, które potrzebują miłości i opieki! Jest dla kogo zdrowieć. Niech opatrzność boska czuwa nad całą rodziną dotkniętą tą ogromną tragedią.
Ludzie to co niektórzy tutaj wypisują przechodzi ludzkie pojęcie. Brak jakichkolwiek odruchów ludzkich. Zero współczucia i wyrozumiałości. Kto to był? A jak się nazywali? A czy to Zemborzyce czy Sławinek? A co was to wszystkich obchodzi?! Stała się ogromna tragedia. Dramat. Wszyscy powinniśmy się łączyć w bólu, albo przynajmniej życzyć szybkiego powrotu do zdrowia matce i synowi, aby się otrząsnęli i próbowali iść dalej przez życie. Brak mi słów do tego co jest tutaj wypisywane. Podanie nazwiska wychodzi poza wszelką normę. Jesteście wyz... rozwiń
Avatar
gość / 2 stycznia 2011 o 21:12
0
[quote name='[*]' timestamp='1293792095' post='414422']
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia

Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii


ludzie opanujcie sie oczywiscie byli moze choc troche zamozni a ojciec nie byl "kimś wpływowym" to byl normalny prosty czlowiek kochajacy dzieci i wszystko co go otaczało kochal podróżowac chcial wejsc na kilimandzaro ale swoją najwazniejsza podróż juz odbył i to wyżej był dla mnie jak drugi ojciec czułam sie przy nim bezpiecznie pomagal mi pokonac moj strach ,a syn jego kochany synek ktory byl jego oczkiem w głowie tak samo jak jego dwojka potomków a teraz są na górze razem ze swoja siostra a zarazem ciocia i jej córeczka która zyla tylko 10dni mam nadzieje ze wszyscuy spotkamy sie razem z nimi tam na górze
[/quote]
[quote name='[*]' timestamp='1293792095' post='414422']
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia

Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii


ludzie opanujcie sie oczywiscie byli moze choc ... rozwiń
Avatar
[*] / 31 grudnia 2010 o 11:41
0
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia

Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii


ludzie opanujcie sie oczywiscie byli moze choc troche zamozni a ojciec nie byl "kimś wpływowym" to byl normalny prosty czlowiek kochajacy dzieci i wszystko co go otaczało kochal podróżowac chcial wejsc na kilimandzaro ale swoją najwazniejsza podróż juz odbył i to wyżej był dla mnie jak drugi ojciec czułam sie przy nim bezpiecznie pomagal mi pokonac moj strach ,a syn jego kochany synek ktory byl jego oczkiem w głowie tak samo jak jego dwojka potomków a teraz są na górze razem ze swoja siostra a zarazem ciocia i jej córeczka która zyla tylko 10dni mam nadzieje ze wszyscuy spotkamy sie razem z nimi tam na górze
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia

Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii


ludzie opanujcie sie oczywiscie byli moze choc troche zamozni a ojciec nie byl "kimś wpływowym" to byl normalny prosty cz... rozwiń
Avatar
marka / 31 grudnia 2010 o 01:18
0
mama i syn wyszli z tego
jeszcze są w szpitalu ale już wszystko ok
Avatar
ona / 30 grudnia 2010 o 19:02
0
Wie ktoś może czy matka z synem wyszli z tego?
Avatar
*** / 29 grudnia 2010 o 21:41
0
A może rodzina nie życzy sobie podawania nazwiska. A jak szafujesz czyimś to podaj swoje. Takie mamy społeczeństwo jakie komentarze. ŻAL
Avatar
Piotrek / 29 grudnia 2010 o 17:36
0
No wielka tragedia się stała !!!! to byli członkowie mojej rodziny... jeszcze 2 miesiące temu bawili się u nas na weselu... ale matka i syn zyją... świeć panie nad ich duszą !!!!
Avatar
Magda / 29 grudnia 2010 o 13:02
0
[quote name='Monique' timestamp='1293476918' post='412072']
Przecież to zdjęcie to jest Sławinek mieszkam tam. Dlaczego podpisane, że pochodzi z Zemborzyc?
[/quote]
Bo to Zemborzyce nie Sławinek Xd
Avatar
Piotrek / 6 stycznia 2011 o 18:55
0
[quote name='[*]' timestamp='1293792095' post='414422']
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia

Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii


ludzie opanujcie sie oczywiscie byli moze choc troche zamozni a ojciec nie byl "kimś wpływowym" to byl normalny prosty czlowiek kochajacy dzieci i wszystko co go otaczało kochal podróżowac chcial wejsc na kilimandzaro ale swoją najwazniejsza podróż juz odbył i to wyżej był dla mnie jak drugi ojciec czułam sie przy nim bezpiecznie pomagal mi pokonac moj strach ,a syn jego kochany synek ktory byl jego oczkiem w głowie tak samo jak jego dwojka potomków a teraz są na górze razem ze swoja siostra a zarazem ciocia i jej córeczka która zyla tylko 10dni mam nadzieje ze wszyscuy spotkamy sie razem z nimi tam na górze
[/quote]


Zgadzam się w 100 % z osobą piszacą tego posta !!!! tak sa na gorze ze swoja siostra a zarazem ciocią ( moja chrzestną matką :(:() spoczywajcie w pokoju i cieszcie sie tam na górze !!!!
[quote name='[*]' timestamp='1293792095' post='414422']
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia

Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii


ludzie opanujcie sie oczywiscie byli moze choc ... rozwiń
Avatar
grzegorz / 4 stycznia 2011 o 23:37
0
wyrazy współczucia dla rodziny,
Avatar
gość / 2 stycznia 2011 o 21:18
0
Ludzie to co niektórzy tutaj wypisują przechodzi ludzkie pojęcie. Brak jakichkolwiek odruchów ludzkich. Zero współczucia i wyrozumiałości. Kto to był? A jak się nazywali? A czy to Zemborzyce czy Sławinek? A co was to wszystkich obchodzi?! Stała się ogromna tragedia. Dramat. Wszyscy powinniśmy się łączyć w bólu, albo przynajmniej życzyć szybkiego powrotu do zdrowia matce i synowi, aby się otrząsnęli i próbowali iść dalej przez życie. Brak mi słów do tego co jest tutaj wypisywane. Podanie nazwiska wychodzi poza wszelką normę. Jesteście wyzuci ze wszystkiego. Myślę, że podanie nazwiska oraz zawartości portfela tej biednej rodziny jest w tym momencie dla was pazernych ludzi najwazniejsze! Brak słów ! Życzę tej rodzinie przede wszystkim siły i wytrwałości. Muszą żyć dla siebie i trzymać się razem. Szybkiego powrotu do zdrowia! Jest jeszcze dwoje dzieci, które potrzebują miłości i opieki! Jest dla kogo zdrowieć. Niech opatrzność boska czuwa nad całą rodziną dotkniętą tą ogromną tragedią.
Ludzie to co niektórzy tutaj wypisują przechodzi ludzkie pojęcie. Brak jakichkolwiek odruchów ludzkich. Zero współczucia i wyrozumiałości. Kto to był? A jak się nazywali? A czy to Zemborzyce czy Sławinek? A co was to wszystkich obchodzi?! Stała się ogromna tragedia. Dramat. Wszyscy powinniśmy się łączyć w bólu, albo przynajmniej życzyć szybkiego powrotu do zdrowia matce i synowi, aby się otrząsnęli i próbowali iść dalej przez życie. Brak mi słów do tego co jest tutaj wypisywane. Podanie nazwiska wychodzi poza wszelką normę. Jesteście wyz... rozwiń
Avatar
gość / 2 stycznia 2011 o 21:12
0
[quote name='[*]' timestamp='1293792095' post='414422']
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia

Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii


ludzie opanujcie sie oczywiscie byli moze choc troche zamozni a ojciec nie byl "kimś wpływowym" to byl normalny prosty czlowiek kochajacy dzieci i wszystko co go otaczało kochal podróżowac chcial wejsc na kilimandzaro ale swoją najwazniejsza podróż juz odbył i to wyżej był dla mnie jak drugi ojciec czułam sie przy nim bezpiecznie pomagal mi pokonac moj strach ,a syn jego kochany synek ktory byl jego oczkiem w głowie tak samo jak jego dwojka potomków a teraz są na górze razem ze swoja siostra a zarazem ciocia i jej córeczka która zyla tylko 10dni mam nadzieje ze wszyscuy spotkamy sie razem z nimi tam na górze
[/quote]
[quote name='[*]' timestamp='1293792095' post='414422']
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia

Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii


ludzie opanujcie sie oczywiscie byli moze choc ... rozwiń
Avatar
[*] / 31 grudnia 2010 o 11:41
0
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia

Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii


ludzie opanujcie sie oczywiscie byli moze choc troche zamozni a ojciec nie byl "kimś wpływowym" to byl normalny prosty czlowiek kochajacy dzieci i wszystko co go otaczało kochal podróżowac chcial wejsc na kilimandzaro ale swoją najwazniejsza podróż juz odbył i to wyżej był dla mnie jak drugi ojciec czułam sie przy nim bezpiecznie pomagal mi pokonac moj strach ,a syn jego kochany synek ktory byl jego oczkiem w głowie tak samo jak jego dwojka potomków a teraz są na górze razem ze swoja siostra a zarazem ciocia i jej córeczka która zyla tylko 10dni mam nadzieje ze wszyscuy spotkamy sie razem z nimi tam na górze
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia

Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii


ludzie opanujcie sie oczywiscie byli moze choc troche zamozni a ojciec nie byl "kimś wpływowym" to byl normalny prosty cz... rozwiń
Avatar
marka / 31 grudnia 2010 o 01:18
0
mama i syn wyszli z tego
jeszcze są w szpitalu ale już wszystko ok
Avatar
ona / 30 grudnia 2010 o 19:02
0
Wie ktoś może czy matka z synem wyszli z tego?
Avatar
*** / 29 grudnia 2010 o 21:41
0
A może rodzina nie życzy sobie podawania nazwiska. A jak szafujesz czyimś to podaj swoje. Takie mamy społeczeństwo jakie komentarze. ŻAL
Avatar
Piotrek / 29 grudnia 2010 o 17:36
0
No wielka tragedia się stała !!!! to byli członkowie mojej rodziny... jeszcze 2 miesiące temu bawili się u nas na weselu... ale matka i syn zyją... świeć panie nad ich duszą !!!!
Avatar
Magda / 29 grudnia 2010 o 13:02
0
[quote name='Monique' timestamp='1293476918' post='412072']
Przecież to zdjęcie to jest Sławinek mieszkam tam. Dlaczego podpisane, że pochodzi z Zemborzyc?
[/quote]
Bo to Zemborzyce nie Sławinek Xd
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Diuna" Davida Lyncha w Warsztatach Kultury
22 sierpnia 2018, 21:00

"Diuna" Davida Lyncha w Warsztatach Kultury 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach kolejnej odsłony Miasto movie, w Próbie Cafe (Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a) zobaczymy film Davida Lyncha Diuna. Projekcja odbędzie się 22 sierpnia o godz. 21.

Wielącza: 24-latek zginął w wypadku motocyklowym. Nie miał prawa jazdy [zdjęcia]

Wielącza: 24-latek zginął w wypadku motocyklowym. Nie miał prawa jazdy [zdjęcia] 2 2

24-letni mieszklaniec gminy Nielisz zginął w wypadku w miejscowości Wielącza na drodze krajowej nr 74

S12: Nadzór dopuszcza do ruchu obwodnicę Puław. Otwarcie coraz bliżej
galeria
film

S12: Nadzór dopuszcza do ruchu obwodnicę Puław. Otwarcie coraz bliżej 20 4

Wojewódzka Inspekcja Nadzoru Budowlanego w zdecydowała w czwartek o warunkowym pozwoleniu na eksploatację trasy głównej nowego odcinka drogi krajowej S12. O tym, kiedy 12-kilometrowy fragment zostanie otwarty dla ruchu wkrótce zdecyduje GDDKiA.

Martyna Cebulska zostaje w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Martyna Cebulska zostaje w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS Lublin 0 4

Potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia – klub oficjalnie poinformował, że rozgrywająca podpisała nowy kontrakt. To będzie jej drugi sezon w barwach Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin.

Jarmark Jagielloński 2018 w Lublinie. Co będzie się działo? [program]
17 sierpnia 2018, 13:00

Jarmark Jagielloński 2018 w Lublinie. Co będzie się działo? [program] 0 0

Festiwal Tańce, hulanki i zakupy będą czekać w ten weekend na gości Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie. Natalia Kukulska, Paulina Przybysz, Barbara Wrońska i Wojtek Mazolewski wystąpią na specjalnym koncercie, na Starym Mieście swe stragany ustawią rękodzielnicy z wielu krajów, będą też potańcówki pod gołym niebem

Lubelska grupa biegów OCR – WWTeam szykuje się na mistrzostwa Polski

Lubelska grupa biegów OCR – WWTeam szykuje się na mistrzostwa Polski 2 0

Trenują razem od trzech lat, a zaczynali od przedzierania się przez zarośla czy wchodzenia do rzeki. Obecnie, lubelska grupa biegów OCR – WWTeam – ma do dyspozycji odpowiedni sprzęt do treningów. Teraz przygotowuje się do wrześniowych Mistrzostw Polski w Gdyni

Konrad Gaca nie żyje, miał 42 lata. Prokuratura wszczęła śledztwo
galeria

Konrad Gaca nie żyje, miał 42 lata. Prokuratura wszczęła śledztwo 506 17

Konrad Gaca nie żyje. Zmarł w swoim domu. Ciało znaleziono w czwartek nad ranem w jego domu koło Lublina. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Konrad Gaca miał 42 lata

Matka i córka skakały po worku. Z wewnątrz dobiegał skowyt psa

Matka i córka skakały po worku. Z wewnątrz dobiegał skowyt psa 3 12

W środę przed południem kobieta spacerująca przy jednym ze stawów znajdujących się na terenie gminy Góra Kalwaria (woj. mazowieckie) zauważyła, jak dwie kobiety nad stawem kopią w worek i próbują zanurzyć go w wodzie. Z worka na śmieci wydobywał się skowyt zwierzęcia.

Puławy: Zostawił saszetkę, a w niej 4 tys. zł. Kronika policyjna

Puławy: Zostawił saszetkę, a w niej 4 tys. zł. Kronika policyjna 7 1

W mijającym tygodniu puławscy policjanci interweniowali m.in w sklepie odzieżowym. Zgłoszenie dotyczyło znalezionej saszetki, w której ktoś zostawił biżuterię i 4 tys. zł.

Serwis komputerów oraz naprawa drukarek – Regulservis.pl

Serwis komputerów oraz naprawa drukarek – Regulservis.pl 0 0

W dobie współczesności spotykamy się z dynamicznym rozwojem e-biznesu opartego o działanie sprzętów elektronicznych takich jak komputer stacjonarny, laptop, czy wielofunkcyjne drukarki. Obecnie na próżno szukać przedsiębiorstw nie wyposażonych w tego typu urządzenia. Bez względu na formę działalności oraz jej branże – sprawnie działające zaplecze technologiczne to podstawa, która pozwala nieustannie się rozwijać. Właśnie dlatego warto zadbać o dobrą kondycję wyżej wymienionych urządzeń. W jaki sposób to uczynić? Jedynym rozsądnym i skutecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej marki Regulservis - https://regulservis.pl/.