Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 stycznia 2018 r.
7:41

Zima wróciła na Lubelszczyznę. Na jak długo? [Wasze zdjęcia]

0 11 A A

Tęskniliście za śniegiem? To jeden z pierwszych białych dni w Lubelskiem. Jaka będzie pogoda w najbliższe dni? Czy śnieg się utrzyma?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zrobiliście zimowe zdjęcia? Wyślijcie je do nas na alarm24@dziennikwschodni.pl. Dodamy je do galerii

Według meteorologów z IMGW dzisiaj możemy liczyć na przelotne opady śniegu. Prawdopodobnie jednak biała pokrywa nie utrzyma się długo. W dzień temperatura ma wynieść 1 stopień na plusie.

W czwartek również możemy się spodziewać przelotnych opadów. Termometry pokażą około 0 stopni. Na piątek również prognozowany jest śnieg. Nie poleży długo, temperatura wyniesie 1 stopień.

Za to chłodzniejszy będzie weekend. W sobotę -3 stopnie, ale bez opadów. W niedzielę również -3 i śnieg. To oznacza, że jest szansa na wyjęcie nart i snowboardów i odwiedzenie jednego ze stoków.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Chełmianin N / 19 stycznia 2018 r. o 10:00
+1
                   GŁOWA MATOŁA!!! Głowa ha ha ha - myślała i wydumała, że mądrą jest, to niech przedłży pismo od lekarza, że to prawda jest. Swirnięty leków potrzebuje, bo za młodu był puknięty, a zatem niech się uda do lekarza, który receptę wyda, czy głowa poprawnie dumała, że za mądrą się uznała! Zaś po otrzymaniu zaświadczenia, niech mądra głowa, pisze do uczonych oraz rządzącego, że województwo  i owa Lubelszczyzna - lubelska ziemia, to jest to samo, Morał taki!! Nie fikaj koziołku matołku z miasta Lublina, i czas zrozumieć, że Lubelszczyzny, na mapie nie ma!
                   GŁOWA MATOŁA!!! Głowa ha ha ha - myślała i wydumała, że mądrą jest, to niech przedłży pismo od lekarza, że to prawda jest. Swirnięty leków potrzebuje, bo za młodu był puknięty, a zatem niech się uda do lekarza, który receptę wyda, czy głowa poprawnie dumała, że za mądrą się uznała! Zaś po otrzymaniu zaświadczenia, niech mądra głowa, pisze do uczonych oraz rządzącego, że województwo  i owa Lubelszczyzna - lubelska ziemia, to jest to samo, Morał taki!! Nie fikaj koziołku matołku z miasta Lublina, i czas zrozumieć, ... rozwiń
Avatar
ha ha ha / 18 stycznia 2018 r. o 19:38
+1
IQ napisał:
Bleee!!! Głowę masz, a  IQ matołka masz, i dlatego głowa beeczy, bo urojenia masz!
 Beeczy to twój lekarz, bo leków nie bierzesz.
Avatar
IQ / 18 stycznia 2018 r. o 11:27
+1
Bleee!!! Głowę masz, a  IQ matołka masz, i dlatego głowa beeczy, bo urojenia masz!
Avatar
Gość / 18 stycznia 2018 r. o 08:03
+1
5 cm śniegu to duże opady, zawsze są utrudnienia na drogach. A 20 cm to wszędzie na swiecie prawie kataklizm. WCZORAJ SPADŁO w Lublinie 5 mm śniegu !!!
Avatar
Gość / 18 stycznia 2018 r. o 08:00
+1
PRZEZ 2 TYGODNIE będzie BIAŁO , takie są prognozy , poza tym - temperatury będą głównie MINUSOW- przez kilkanaście godzin na dobę, a to zapewnia, że nie rozpuści się śnieg. Nawet jak będzie w tej dobie padał śnieg z deszczem, to zamarznie
Avatar
bleee / 17 stycznia 2018 r. o 23:59
+1
Chełmianin N napisał:
  ZMIEŃCIE MAPY PISMAKI!!! Zima wróciła na Lubelszczyznę i zamroziła głowiznę, która zapomniała, że owej krainy nie ma w Ojczyźnie, a jeżeli jest, to niech redaktor  znajdzie, gdzie ona jest i niech prawnie i naukowo określi obszar i będzie fest. Udowodnij, iż posiadasz wiedzę historyczną i mądrość, żeby człek  się dowiedział, że redaktor, to uczony gość, który wie, że "Lubelszczyzna" i woj. znaczy to to samo, i że fakty historyczne naszej ojczyzny, nie zatuszowano. Morał!! Ziemia Chełmska, Łukowska oraz Płd. Podlasie, to nie Lubelszczyzna, sprawdź sobie na mapie w atlasie, a jeżeli uczeni się pomylili, napisz, żeby mapy zmienili!
 Te wariat uspokój się, już pozmieniali mapy.
 Te wariat uspokój się, już pozmieniali mapy. rozwiń
Avatar
YasiaMisz / 17 stycznia 2018 r. o 21:17
+1
Jestem zmęczony zimą w jakiejkolwiek formie. Tęsknię za latem. Będę czekać na niego w innych krajach ...
Avatar
Chełmianin N / 17 stycznia 2018 r. o 19:31
+1
   ZMIEŃCIE MAPY PISMAKI!!! Zima wróciła na Lubelszczyznę i zamroziła głowiznę, która zapomniała, że owej krainy nie ma w Ojczyźnie, a jeżeli jest, to niech redaktor  znajdzie, gdzie ona jest i niech prawnie i naukowo określi obszar i będzie fest. Udowodnij, iż posiadasz wiedzę historyczną i mądrość, żeby człek  się dowiedział, że redaktor, to uczony gość, który wie, że "Lubelszczyzna" i woj. znaczy to to samo, i że fakty historyczne naszej ojczyzny, nie zatuszowano. Morał!! Ziemia Chełmska, Łukowska oraz Płd. Podlasie, to nie Lubelszczyzna, sprawdź sobie na mapie w atlasie, a jeżeli uczeni się pomylili, napisz, żeby mapy zmienili!
   ZMIEŃCIE MAPY PISMAKI!!! Zima wróciła na Lubelszczyznę i zamroziła głowiznę, która zapomniała, że owej krainy nie ma w Ojczyźnie, a jeżeli jest, to niech redaktor  znajdzie, gdzie ona jest i niech prawnie i naukowo określi obszar i będzie fest. Udowodnij, iż posiadasz wiedzę historyczną i mądrość, żeby człek  się dowiedział, że redaktor, to uczony gość, który wie, że "Lubelszczyzna" i woj. znaczy to to samo, i że fakty historyczne naszej ojczyzny, nie zatuszowano. Morał!! Ziemia Chełmska, Łukowska oraz Płd. Podlasie, t... rozwiń
Avatar
Gość / 17 stycznia 2018 r. o 15:58
+1
Fontanne rozpi.erdolił czy udało sie bez strat tym razem?
Avatar
Gość / 17 stycznia 2018 r. o 10:35
+1
W lubelskim kataklizm dopiero powyżej 20 cm śniegu.Na pomorzu wczoraj 5 cm sparaliżowało miasta wybrzeża? No ciekawe.
Avatar
Chełmianin N / 19 stycznia 2018 r. o 10:00
+1
                   GŁOWA MATOŁA!!! Głowa ha ha ha - myślała i wydumała, że mądrą jest, to niech przedłży pismo od lekarza, że to prawda jest. Swirnięty leków potrzebuje, bo za młodu był puknięty, a zatem niech się uda do lekarza, który receptę wyda, czy głowa poprawnie dumała, że za mądrą się uznała! Zaś po otrzymaniu zaświadczenia, niech mądra głowa, pisze do uczonych oraz rządzącego, że województwo  i owa Lubelszczyzna - lubelska ziemia, to jest to samo, Morał taki!! Nie fikaj koziołku matołku z miasta Lublina, i czas zrozumieć, że Lubelszczyzny, na mapie nie ma!
                   GŁOWA MATOŁA!!! Głowa ha ha ha - myślała i wydumała, że mądrą jest, to niech przedłży pismo od lekarza, że to prawda jest. Swirnięty leków potrzebuje, bo za młodu był puknięty, a zatem niech się uda do lekarza, który receptę wyda, czy głowa poprawnie dumała, że za mądrą się uznała! Zaś po otrzymaniu zaświadczenia, niech mądra głowa, pisze do uczonych oraz rządzącego, że województwo  i owa Lubelszczyzna - lubelska ziemia, to jest to samo, Morał taki!! Nie fikaj koziołku matołku z miasta Lublina, i czas zrozumieć, ... rozwiń
Avatar
ha ha ha / 18 stycznia 2018 r. o 19:38
+1
IQ napisał:
Bleee!!! Głowę masz, a  IQ matołka masz, i dlatego głowa beeczy, bo urojenia masz!
 Beeczy to twój lekarz, bo leków nie bierzesz.
Avatar
IQ / 18 stycznia 2018 r. o 11:27
+1
Bleee!!! Głowę masz, a  IQ matołka masz, i dlatego głowa beeczy, bo urojenia masz!
Avatar
Gość / 18 stycznia 2018 r. o 08:03
+1
5 cm śniegu to duże opady, zawsze są utrudnienia na drogach. A 20 cm to wszędzie na swiecie prawie kataklizm. WCZORAJ SPADŁO w Lublinie 5 mm śniegu !!!
Avatar
Gość / 18 stycznia 2018 r. o 08:00
+1
PRZEZ 2 TYGODNIE będzie BIAŁO , takie są prognozy , poza tym - temperatury będą głównie MINUSOW- przez kilkanaście godzin na dobę, a to zapewnia, że nie rozpuści się śnieg. Nawet jak będzie w tej dobie padał śnieg z deszczem, to zamarznie
Avatar
bleee / 17 stycznia 2018 r. o 23:59
+1
Chełmianin N napisał:
  ZMIEŃCIE MAPY PISMAKI!!! Zima wróciła na Lubelszczyznę i zamroziła głowiznę, która zapomniała, że owej krainy nie ma w Ojczyźnie, a jeżeli jest, to niech redaktor  znajdzie, gdzie ona jest i niech prawnie i naukowo określi obszar i będzie fest. Udowodnij, iż posiadasz wiedzę historyczną i mądrość, żeby człek  się dowiedział, że redaktor, to uczony gość, który wie, że "Lubelszczyzna" i woj. znaczy to to samo, i że fakty historyczne naszej ojczyzny, nie zatuszowano. Morał!! Ziemia Chełmska, Łukowska oraz Płd. Podlasie, to nie Lubelszczyzna, sprawdź sobie na mapie w atlasie, a jeżeli uczeni się pomylili, napisz, żeby mapy zmienili!
 Te wariat uspokój się, już pozmieniali mapy.
 Te wariat uspokój się, już pozmieniali mapy. rozwiń
Avatar
YasiaMisz / 17 stycznia 2018 r. o 21:17
+1
Jestem zmęczony zimą w jakiejkolwiek formie. Tęsknię za latem. Będę czekać na niego w innych krajach ...
Avatar
Chełmianin N / 17 stycznia 2018 r. o 19:31
+1
   ZMIEŃCIE MAPY PISMAKI!!! Zima wróciła na Lubelszczyznę i zamroziła głowiznę, która zapomniała, że owej krainy nie ma w Ojczyźnie, a jeżeli jest, to niech redaktor  znajdzie, gdzie ona jest i niech prawnie i naukowo określi obszar i będzie fest. Udowodnij, iż posiadasz wiedzę historyczną i mądrość, żeby człek  się dowiedział, że redaktor, to uczony gość, który wie, że "Lubelszczyzna" i woj. znaczy to to samo, i że fakty historyczne naszej ojczyzny, nie zatuszowano. Morał!! Ziemia Chełmska, Łukowska oraz Płd. Podlasie, to nie Lubelszczyzna, sprawdź sobie na mapie w atlasie, a jeżeli uczeni się pomylili, napisz, żeby mapy zmienili!
   ZMIEŃCIE MAPY PISMAKI!!! Zima wróciła na Lubelszczyznę i zamroziła głowiznę, która zapomniała, że owej krainy nie ma w Ojczyźnie, a jeżeli jest, to niech redaktor  znajdzie, gdzie ona jest i niech prawnie i naukowo określi obszar i będzie fest. Udowodnij, iż posiadasz wiedzę historyczną i mądrość, żeby człek  się dowiedział, że redaktor, to uczony gość, który wie, że "Lubelszczyzna" i woj. znaczy to to samo, i że fakty historyczne naszej ojczyzny, nie zatuszowano. Morał!! Ziemia Chełmska, Łukowska oraz Płd. Podlasie, t... rozwiń
Avatar
Gość / 17 stycznia 2018 r. o 15:58
+1
Fontanne rozpi.erdolił czy udało sie bez strat tym razem?
Avatar
Gość / 17 stycznia 2018 r. o 10:35
+1
W lubelskim kataklizm dopiero powyżej 20 cm śniegu.Na pomorzu wczoraj 5 cm sparaliżowało miasta wybrzeża? No ciekawe.