Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 stycznia 2017 r.
15:25

Żołnierze u wojewody. Piknik "Bezpieczna Polska" w Lublinie

31 25 A A

Pikniki wojskowe odbyły się w sobotę w 16 polskich miastach. W naszym regionie wojskowi pojawili się w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Imprezę zorganizowano w związku z przyjazdem do naszego kraju amerykańskich żołnierzy z III Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej. W Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim przy ul. Spokojnej można było zobaczyć sprzęt i spróbować wojskowej grochówki. Zbierano też pieniądze na wsparcie rodzin chrześcijańskich w Syrii. Piknik „Bezpieczna Polska” objęło patronatem MON. W LUW pojawiły się wszystkie jednostki stacjonujące w naszym regionie.

– Wojsko jest fajne. Bardzo mi się podobała elektroniczna strzelnica – mówił 10-letni Jakub z Lublina. Strzelnicę zaaranżowali zwiadowcy z Hrubieszowa. Ustawiała się do niej kolejka. Mieszkańcy mogli też zobaczyć z bliska wojskowy dron z Dęblina, haubicę samobieżną „Goździk” czy pojazdy historyczne z dywizji gen. Stanisława Maczka. Na lubelski piknik przyjechał generał Jan Śliwka, zastępca dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Był też i „miś Wojtek” z 2. Korpusu gen. Władysława Andersa.

 

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
! ! ! / 16 stycznia 2017 o 21:34
0
Wetran napisał:
Wojska te sa na zyczenie demokratycznie wybranych rzadow w Polsce, takze na moje zyczenie! Ruski zastanowi sie trzy razy czy zadzierac z Polska , gdzie sa Amerykanie i chocby przez przypadek zabic ktoregos z nich.Imperialne zapedy Rosjii znane sa przez wieki i bynajmniej nie skonczyly sie obecnie. przykladem jest Ukraina, ktora probowala isc swoja droga. Polska az zanadto doswiadczyla "dobroci" ich "opieki" Ich wojska byly na statusie wojsk okupucyjnych, gdzie polski komunistyczny rzad nie mial nic do powiedzenia! Dziwie sie tylko, ze wilu nie widzi tej roznicy!!!
Twój demokratycznie wybrany rząd de facto popiera raptem ok 19% społeczeństwa baranino jedna. Wy pisiory to nie naród. Zapamiętaj to sobie. Gdyby Amerykańcom chodziło o obronę Polski to ich oddziały wylądowałyby ale pod Białymstokiem czy Suwałkami więc nie chrzań tu żałosnych wypocin "genialny" strategu wojenny. Taki Putin śmieje się i z takich jak ty i tych hamerykańskich żołdaków. Nie po to pozbywliśmy się Ruskich żeby teraz siewcy demokracji a la bomba mieli do nas włazić. Tacy jak ty to pierwszy sort ale kolaborantów i zdrajców oraz pachołków, którzy muszą mieć jakiegoś PANA. Amerykanie już swego czasu pomogli Kubańczykom podczas ich wojny o niepodległość - wyprali Hiszpanów i sami zostali nowym najeźdźcą. Co Amerykanie robili na Filipinach na pocz. XX wieku ? Po co pchali się do Korei albo Wietnamu ? W Iraku znaleźli już tą broń masowego rażenia, którą rzekomo posiadał Saddam Hussein ? Gdzie tylko się wepchną, a pchają się na cały świat tam zaczyna panować chaos i leje się krew niewinnych. Al-Qaidę kto stworzył ? Osamę Bin Ladena kto szkolił jeśli nie USA ? Myślisz biedaku intelektualny, że ISIS stworzyła grupka pastuchów ? O czym dyskutował z islamskimi fanatykami niejaki senator McCaine ? Natomiast  co do cudownej obecnie banderowskiej Ukrainy to zapytaj się lepiej zwykłych Ukraińców jak im na dobre ta "rewolucja godności" wyszła. Za Janukowicza 1 hrywna była warta 60 groszy, a teraz może ok 14 groszy. Wtedy Ukraińcy mieli gdzieś pracę w Polsce teraz pchają się legalnie i nielegalnie i większość zasuwa w Polsce na czarno. Zapytaj tych z ob. wołyńskiego i lwowskiego ile dostawali za stanie na majdanie "niezależności". Jak nie wiesz to cię uświadomię łajzo - po 200 hrywien na łebka. Ciekawe kto im to sponsorował i kto żywił tylu darmozjadów, którzy zdemolowali Kijów.
Twój demokratycznie wybrany rząd de facto popiera raptem ok 19% społeczeństwa baranino jedna. Wy pisiory to nie naród. Zapamiętaj to sobie. Gdyby Amerykańcom chodziło o obronę Polski to ich oddziały wylądowałyby ale pod Białymstokiem czy Suwałkami więc nie chrzań tu żałosnych wypocin "genialny" strategu wojenny. Taki Putin śmieje się i z takich jak ty i tych hamerykańskich żołdaków. Nie po to pozbywliśmy się Ruskich żeby teraz siewcy demokracji a la bomba mieli do nas włazić. Tacy jak ty to pierwszy sort ale kolabora... rozwiń
Avatar
hghgh / 15 stycznia 2017 o 12:34
0
wcześniej byliśmy poddanymi ruskim, uklony oddawaliśmy w  pas a teraz w drugą stronę, litości co za ...... nami rzadzą
Avatar
Gość / 15 stycznia 2017 o 10:04
0
Ale garnek ma parcie na szkło!!!
Avatar
Gość / 15 stycznia 2017 o 10:02
0
W ramach ,,pikniku''będzie można oglądać czołgi. Wszystkie. Dwa!!
Avatar
Gość / 15 stycznia 2017 o 09:41
0
Politykom nigdy nie należy ufać do końca.
Avatar
Gość / 15 stycznia 2017 o 08:56
0
Jeśli trzymamy z USA, to tak musi być, choć nie ma w tej przyjaźni i sojuszu z USA żadnej symetrii, oni znają nasze wszystkie tajemnice, my do nich jeździmy, jak nam raczą dać wizy, jest to nie mniej upokarzające, jak przyjaźń z ZSRR, jednak przyjaźń z USA i te lotne pseudo-brygady nie powinny ani Macierowiczowi, ani Misiewiczowi przewrócić w głowie do tego stopnia by drażnić Rosjan, ponieważ Rosjanie są nie do zatrzymania, nawet przez brygady obrony terytorialnej, czy drony, panie Antoni
Avatar
Gość / 15 stycznia 2017 o 02:15
0
Kabaret. Wszyscy wojskowi się na świecie z Polski śmieją, że nasi żołnierze urządzają szopkę z dnia na dzień bo dwóch politycznych politruków ubzdurało sobie, że to przykryje jakąś podłą WOŚP. Gdzie my żyjemy?
Avatar
kapral rezerwy / 14 stycznia 2017 o 21:32
0
Weteran napisał:
Najlepiej stulic ogon i skomlajac czekac, az przysla nam "zielonych ludzikow" Iskandery juz sa wycelowane w nasze miasta i byly zainstalowane na dlugo przed pojawieniem sie wojsk amerykanskich w Polsce. Odpowiadajac jednemu z dyskutantow-Wojska Amerykanskie stacjonuja przy naszej zachodniej granicy dlatego, aby nie dac pretekstu Kremlowi, ze to sa wojska ofensywne! Przy obecnej technice przerzucenie ich o 500 km to kwestia godzin!
Kolumna pojazdów porusza się ze średnią prędkością 30 km/godz . Patrz ile jechali z Niemiec.500 km to kwestia godzin,ale 25-ciu jeżeli wróg nie zniszczy dróg,lotnisk,co zapewne zrobi w pierwszej kolejności,bo jak piszesz iskandery są wycelowane.W tym czasie przy ataku rakietowym z kolumny,lub lotniska pozostanie kupa pyłu na starcie.Kiedy ponad ćwierć wieku temu służyłem w wojsku przeciwnik gniazdo ckm zdolny był zlikwidować w ciągu 6 minut.Przypuszczam,że dziś to jest połowa tego czasu.Dlaczego nie umieszczono wojsk Niemczech,by nie dawać pretekstu.Przy takiej wiedzy taktycznej pytam,gdzie służyłeś weteranie.
Kolumna pojazdów porusza się ze średnią prędkością 30 km/godz . Patrz ile jechali z Niemiec.500 km to kwestia godzin,ale 25-ciu jeżeli wróg nie zniszczy dróg,lotnisk,co zapewne zrobi w pierwszej kolejności,bo jak piszesz iskandery są wycelowane.W tym czasie przy ataku rakietowym z kolumny,lub lotniska pozostanie kupa pyłu na starcie.Kiedy ponad ćwierć wieku temu służyłem w wojsku przeciwnik gniazdo ckm zdolny był zlikwidować w ciągu 6 minut.Przypuszczam,że dziś to jest połowa tego czasu.Dlaczego nie umieszczono wojsk Niemczech... rozwiń
Avatar
Gość / 14 stycznia 2017 o 20:03
0
WETERANIE je.any. moją babkę z AK ruscy chcieli wywieźć na Syberię, z.asrańcyu. Musiała na pomorze uciekać po wojnie na 10 lat, puki Stalin nie zdechł ! Macierweicz jak by dbał o bezpieczeństwo to by dał Polakom broń, a nie ściągał USMAŃSKIE WOJSKA OKUPACYJNE ! I ZA TO ZOSTANIECIE PISO-K.RWY DOJECHANE ZOSTACIE SZMACIARZE ZDRAJCY !!!!!!!!!!!!! POLAK MA MIEĆ DOSTĘP DO BRONI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 14 stycznia 2017 o 19:00
0
nJEBAĆ pis
Avatar
! ! ! / 16 stycznia 2017 o 21:34
0
Wetran napisał:
Wojska te sa na zyczenie demokratycznie wybranych rzadow w Polsce, takze na moje zyczenie! Ruski zastanowi sie trzy razy czy zadzierac z Polska , gdzie sa Amerykanie i chocby przez przypadek zabic ktoregos z nich.Imperialne zapedy Rosjii znane sa przez wieki i bynajmniej nie skonczyly sie obecnie. przykladem jest Ukraina, ktora probowala isc swoja droga. Polska az zanadto doswiadczyla "dobroci" ich "opieki" Ich wojska byly na statusie wojsk okupucyjnych, gdzie polski komunistyczny rzad nie mial nic do powiedzenia! Dziwie sie tylko, ze wilu nie widzi tej roznicy!!!
Twój demokratycznie wybrany rząd de facto popiera raptem ok 19% społeczeństwa baranino jedna. Wy pisiory to nie naród. Zapamiętaj to sobie. Gdyby Amerykańcom chodziło o obronę Polski to ich oddziały wylądowałyby ale pod Białymstokiem czy Suwałkami więc nie chrzań tu żałosnych wypocin "genialny" strategu wojenny. Taki Putin śmieje się i z takich jak ty i tych hamerykańskich żołdaków. Nie po to pozbywliśmy się Ruskich żeby teraz siewcy demokracji a la bomba mieli do nas włazić. Tacy jak ty to pierwszy sort ale kolaborantów i zdrajców oraz pachołków, którzy muszą mieć jakiegoś PANA. Amerykanie już swego czasu pomogli Kubańczykom podczas ich wojny o niepodległość - wyprali Hiszpanów i sami zostali nowym najeźdźcą. Co Amerykanie robili na Filipinach na pocz. XX wieku ? Po co pchali się do Korei albo Wietnamu ? W Iraku znaleźli już tą broń masowego rażenia, którą rzekomo posiadał Saddam Hussein ? Gdzie tylko się wepchną, a pchają się na cały świat tam zaczyna panować chaos i leje się krew niewinnych. Al-Qaidę kto stworzył ? Osamę Bin Ladena kto szkolił jeśli nie USA ? Myślisz biedaku intelektualny, że ISIS stworzyła grupka pastuchów ? O czym dyskutował z islamskimi fanatykami niejaki senator McCaine ? Natomiast  co do cudownej obecnie banderowskiej Ukrainy to zapytaj się lepiej zwykłych Ukraińców jak im na dobre ta "rewolucja godności" wyszła. Za Janukowicza 1 hrywna była warta 60 groszy, a teraz może ok 14 groszy. Wtedy Ukraińcy mieli gdzieś pracę w Polsce teraz pchają się legalnie i nielegalnie i większość zasuwa w Polsce na czarno. Zapytaj tych z ob. wołyńskiego i lwowskiego ile dostawali za stanie na majdanie "niezależności". Jak nie wiesz to cię uświadomię łajzo - po 200 hrywien na łebka. Ciekawe kto im to sponsorował i kto żywił tylu darmozjadów, którzy zdemolowali Kijów.
Twój demokratycznie wybrany rząd de facto popiera raptem ok 19% społeczeństwa baranino jedna. Wy pisiory to nie naród. Zapamiętaj to sobie. Gdyby Amerykańcom chodziło o obronę Polski to ich oddziały wylądowałyby ale pod Białymstokiem czy Suwałkami więc nie chrzań tu żałosnych wypocin "genialny" strategu wojenny. Taki Putin śmieje się i z takich jak ty i tych hamerykańskich żołdaków. Nie po to pozbywliśmy się Ruskich żeby teraz siewcy demokracji a la bomba mieli do nas włazić. Tacy jak ty to pierwszy sort ale kolabora... rozwiń
Avatar
hghgh / 15 stycznia 2017 o 12:34
0
wcześniej byliśmy poddanymi ruskim, uklony oddawaliśmy w  pas a teraz w drugą stronę, litości co za ...... nami rzadzą
Avatar
Gość / 15 stycznia 2017 o 10:04
0
Ale garnek ma parcie na szkło!!!
Avatar
Gość / 15 stycznia 2017 o 10:02
0
W ramach ,,pikniku''będzie można oglądać czołgi. Wszystkie. Dwa!!
Avatar
Gość / 15 stycznia 2017 o 09:41
0
Politykom nigdy nie należy ufać do końca.
Avatar
Gość / 15 stycznia 2017 o 08:56
0
Jeśli trzymamy z USA, to tak musi być, choć nie ma w tej przyjaźni i sojuszu z USA żadnej symetrii, oni znają nasze wszystkie tajemnice, my do nich jeździmy, jak nam raczą dać wizy, jest to nie mniej upokarzające, jak przyjaźń z ZSRR, jednak przyjaźń z USA i te lotne pseudo-brygady nie powinny ani Macierowiczowi, ani Misiewiczowi przewrócić w głowie do tego stopnia by drażnić Rosjan, ponieważ Rosjanie są nie do zatrzymania, nawet przez brygady obrony terytorialnej, czy drony, panie Antoni
Avatar
Gość / 15 stycznia 2017 o 02:15
0
Kabaret. Wszyscy wojskowi się na świecie z Polski śmieją, że nasi żołnierze urządzają szopkę z dnia na dzień bo dwóch politycznych politruków ubzdurało sobie, że to przykryje jakąś podłą WOŚP. Gdzie my żyjemy?
Avatar
kapral rezerwy / 14 stycznia 2017 o 21:32
0
Weteran napisał:
Najlepiej stulic ogon i skomlajac czekac, az przysla nam "zielonych ludzikow" Iskandery juz sa wycelowane w nasze miasta i byly zainstalowane na dlugo przed pojawieniem sie wojsk amerykanskich w Polsce. Odpowiadajac jednemu z dyskutantow-Wojska Amerykanskie stacjonuja przy naszej zachodniej granicy dlatego, aby nie dac pretekstu Kremlowi, ze to sa wojska ofensywne! Przy obecnej technice przerzucenie ich o 500 km to kwestia godzin!
Kolumna pojazdów porusza się ze średnią prędkością 30 km/godz . Patrz ile jechali z Niemiec.500 km to kwestia godzin,ale 25-ciu jeżeli wróg nie zniszczy dróg,lotnisk,co zapewne zrobi w pierwszej kolejności,bo jak piszesz iskandery są wycelowane.W tym czasie przy ataku rakietowym z kolumny,lub lotniska pozostanie kupa pyłu na starcie.Kiedy ponad ćwierć wieku temu służyłem w wojsku przeciwnik gniazdo ckm zdolny był zlikwidować w ciągu 6 minut.Przypuszczam,że dziś to jest połowa tego czasu.Dlaczego nie umieszczono wojsk Niemczech,by nie dawać pretekstu.Przy takiej wiedzy taktycznej pytam,gdzie służyłeś weteranie.
Kolumna pojazdów porusza się ze średnią prędkością 30 km/godz . Patrz ile jechali z Niemiec.500 km to kwestia godzin,ale 25-ciu jeżeli wróg nie zniszczy dróg,lotnisk,co zapewne zrobi w pierwszej kolejności,bo jak piszesz iskandery są wycelowane.W tym czasie przy ataku rakietowym z kolumny,lub lotniska pozostanie kupa pyłu na starcie.Kiedy ponad ćwierć wieku temu służyłem w wojsku przeciwnik gniazdo ckm zdolny był zlikwidować w ciągu 6 minut.Przypuszczam,że dziś to jest połowa tego czasu.Dlaczego nie umieszczono wojsk Niemczech... rozwiń
Avatar
Gość / 14 stycznia 2017 o 20:03
0
WETERANIE je.any. moją babkę z AK ruscy chcieli wywieźć na Syberię, z.asrańcyu. Musiała na pomorze uciekać po wojnie na 10 lat, puki Stalin nie zdechł ! Macierweicz jak by dbał o bezpieczeństwo to by dał Polakom broń, a nie ściągał USMAŃSKIE WOJSKA OKUPACYJNE ! I ZA TO ZOSTANIECIE PISO-K.RWY DOJECHANE ZOSTACIE SZMACIARZE ZDRAJCY !!!!!!!!!!!!! POLAK MA MIEĆ DOSTĘP DO BRONI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 14 stycznia 2017 o 19:00
0
nJEBAĆ pis
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 0 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 18 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 1

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 16 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 10 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 29 13

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 19 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 13 3

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 19 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 16 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!