Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 grudnia 2010 r.
20:22
Edytuj ten wpis

Zostań rachmistrzem, zarobisz pieniądze. W Lublinie czeka ponad 200 miejsc

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 20 A A

Zaczął się nabór na rachmistrzów, którzy przeprowadzą w mieście przyszłoroczny Narodowy Spis Powszechny. W Lublinie potrzeba 209 miejsc dla rachmistrzów – w tym 36 rezerwowych. Ci, którzy wezmą czynny udział w spisie, dostaną za to pieniądze. Dokumenty można składać do 20 grudnia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O tym jak zostać rachmistrzem przeczytasz na stronie MOJEGO MIASTA LUBLIN:

Zaczął się nabór na rachmistrzów, w Lublinie potrzeba 209 chętnych

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 grudnia 2010 o 21:16
0
O co chodzi z tym wymaganiem " dane potrzebne do zawarcia umowy"? Co trzeba załączyć? Może ktoś się orientuje?
Avatar
k? / 10 grudnia 2010 o 12:18
0
[quote name='K.' timestamp='1291882711' post='401745']
Zagłaszajcie się, zgłaszajcie. Dyrektor Matacz już was załatwi jak przy spisie rolnym.
[/quote]
po wypłacie jakoś niezadowolonych jakby wyraźnie mniej... frustraci i nieudacznicy zawsze będą ujadać
Avatar
lili / 9 grudnia 2010 o 17:21
0
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
ja / 9 grudnia 2010 o 16:43
0
[size="6"]WIDZĘ ZE Z TEMATU SPISU ZROBIŁ SIĘ POLITYCZNY MODERATOR POWINIEN USUWAĆ POSTY NIE NA TEMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
Avatar
Don / 9 grudnia 2010 o 16:07
0
[quote name='ziuk' timestamp='1291884406' post='401758']
...i macie wyborcy PO swoje miejsca pracy...możecie w Polsce zostać rachmistrzami.
Zamiast dać ludziom zajęcie godne i godnie płatne, to teraz wyksztalciuchy będą biegali z formularzem w ręce i podglądali, co rodacy maja w domu. Skarbowka się ucieszy.... Tak wygląda kapitalizm, którego nie umiecie opanować mądrym wyborem rządu. Ludzi prawych i szczerze miłujących naród opluwacie, a kapitalizm wysysa z Was ostatnie krople krwi. Nie za taka Polskę prezydent Lech Kaczynski oddal swoje życie.
[/quote]
Czyżby typowy przykład miejskiego frustrata? Czemu ludzi wykształconych nazywasz "wykształciuchami"? Samemu się nie chciało na studia pójść? Kolejna sprawa -> z artykułu wynika, że to nie spis skarbowy tylko osobowy - normalne dane statystyczne więc nie rozpowszechniaj bzdur. Co do mądrego wyboru rządu - rząd PiS przez wielu uważany jest jako najgorszy od 1989 r. - brak reform, zawłaszczanie władzy (KRRiT, urzędy z klucza partyjnego), kupczenie stanowiskami (tzw. taśmy Beger). I jeszcze jedno - Lech Kaczyński "nie oddał życia" tylko stracił je w katastrofie lotniczej a to co innego niż świadoma ofiara - nie róbcie z niego męczennika.

[quote name='ziuk' timestamp='1291892763' post='401845']
"wyborcy PO maja się dobrze"...a ilu jest tych wyborców? Bo naród cierpi głód i niedostatek, który chcieli zamanifestować w wyborach, ale sfałszowanie i presja z zewnątrz wywierana na najlepszych synów Polski nie pozwoliła kolejny raz dojść do władzy siłom postępowo - społecznym. PiS to wielki ruch ludzi o największym zaufaniu społecznym i ruch patriotyczno-narodowy mający za zadanie uczynić kraj wielkim i solidarnym w swoim prawie do równości i chleba wszystkich obywateli. To zaś co robi Tusk i jego niemieccy pobratymcy (wyborcy) wymaga dokładnej analizy popartej inwigilacja całego zdradliwego środowiska. Patos na ich ustach jest już mityczny! Kompletny zamordyzm znany nam z okresu walki ze świętym kościołem okazał się być strasznym orężem w rękach ludzi nieodpowiedzialnych. Przykładem może być bezpardonowe zaatakowanie ministra Ziobro i nomen omen ...skazanie go w sadzie. A fałszerstwa pod adresem Jarosława Kaczyńskiego i ciąganie tego szlachetnego człowieka po sądach tez uważasz za normalne? No, ale wyborcy PO maja się dobrze!
[/quote]
Ilu jest tych wyborców? Patrząc na wyniki wyborów to bardzo dużo, tak gdzieś z 60% społeczeństwa. Sfałszowane wybory? Człowieku - a czy Ty wiesz co to jest Sąd Najwyższy i czym się zajmuje? Gdyby były sfałszowane to by ich nie zatwierdził. Jeżeli uważasz, że PiS to siły postępowo - społeczne, to jakoś nijak ma się to do ich osiągów. Bo co takiego osiągnęli? Kompletnie NIC. PiS to nie jest żaden wielki ruch społeczny o największym zaufaniu społecznym. Gdyby tak było nie miałby w swoich szeregach ludzi o następującej reputacji:
Jarosław Kaczyński - człowiek despotyczny, niewidzący dalekosiężnego celu w polityce, dbający o wyłączny interes własny oraz partii - nie Polaków.
Zbigniew Ziobro - mierny polityk, ślizgający się na opinii "szeryfa", w rzeczywistości mściwy i zawistny człowiek, mający przerośnięte mniemanie o sobie, uchodzący za gnidę w środowisku prawników oraz człowieka fałszywego wśród osób, które go poznały osobiście. Za jego czasów prokuratura była w pełni upolityczniona, inwigilowano polityków opozycji jak również dziennikarzy.
Mariusz Błaszczak - osoba bezkrytycznie wychwalająca prezesa partii, brak absolutnie własnego zdania i myślenia, ślepo podporządkowany wodzowi.
Mariusz Kuchciński - agitator Jarosława
Antoni Macierewicz - człowiek fałszywy do granic możliwości, ogarnięty manią prześladowczą, widzący we wszystkich i we wszystkim wroga, osoba o złudnym samouwielbieniu, posiadające najgorsze cechy charakteru jakie człowiek może posiadać.
Ryszard Czarnecki - dupoliz, był we wszystkich możliwych partiach, nie przeszkadza mu brak ideałów, byleby tylko znalazł jakiś stołek.
Nelly Rokita - kobieta o ograniczonych horyzontach myślowych, niepotrafiąca logicznie myśleć ani wypowiadać się, kompromitująca się na każdym kroku.
Jolanta Szczypińska - znana z tego, że jest znana, absolutny brak przejawów intelektu, bezgranicznie zakochana w prezesie PiS.
Anna Fotyga - kobieta-kompromitacja, była (na szczęście!)szefowa MSZ'u, zasłynęła ze zdań typu "bez komentarza", nieposiadająca żadnej wiedzy na temat świata i polityki, snująca rusofobistyczne teorie spiskowe.
Joachim Brudziński - bezpardonowy piewca ideologii PiS.
Jacek Kurski - "bulterier" PiS, człowiek od brudnej roboty. Kolega Ziobry. Słynie z łamania prawa, przegranych procesów sądowych, z licznych mandatów, nadużywania władzy do własnych celów.
Ryszard Bender - kłamca oświęcimski, znienawidzony przez mojego ś.p. dziadka, który był przy wyzwalaniu KL na Majdanku i widział na własne oczy brutalność mordu ludzi przez hitlerowców, jak również ruszającą się ziemię od przysypanych żywcem żyjących ludzi.

Mógłbym wymienić jeszcze więcej osób w PiSie o niejasnej przeszłości i postępowaniu, ale szkoda mi tyle czasu.
Widzisz, drogi wyborco PiS. Tam nie ma ludzi uczciwych - a sam Jarosław Kaczyński przegrał już całą masę spraw sądowych za pomówienia ludzi. I szlachetności tu nie szukaj - bo jej nie ma.


[quote name='ziuk' timestamp='1291899767' post='401935']
I zostałeś schwytany we własne sidła, bo Jarosław Kaczynski został predysponowany do najwyższych urzędów w kraju nie tylko przez wiedze, inteligencje i doskonale pochodzenie, ale również z poparciem najświętszych ojców naszego kościoła katolickiego...a wiec przez naród polski stojący na straży wiary i wspólnego samo poszanowania. PiS od samego początku mówił, ze chce zjednoczyć naród i wskazać te właściwa drogę prowadzącą do równości nas wszystkich. Nie potrzebujemy w kraju tych co nie wiedza co robić z pieniędzmi i tych, którzy musza pracować na takich krezusów, co to po świecie rozjeżdżają się tylko i wysysają z narodu ostatnie krople krwi, albo kupują przedsiębiorstwa za przedsiębiorstwami i się bogacą! I taka była reakcja pana Ziobro, ale oczywiście PO chciało inaczej i tak się stało.
[/quote]
Jarosław Kaczyński został predysponowany przez władzę partii (czytaj: jego samego) do najwyśzych urzędów w państwie. Jaka była wola Narodu - wszyscy widzieli. Wiedzę to on posiada: ale tylko z zakresu kto wg niego był agentem a kto nie (czyli
[quote name='ziuk' timestamp='1291884406' post='401758']
...i macie wyborcy PO swoje miejsca pracy...możecie w Polsce zostać rachmistrzami.
Zamiast dać ludziom zajęcie godne i godnie płatne, to teraz wyksztalciuchy będą biegali z formularzem w ręce i podglądali, co rodacy maja w domu. Skarbowka się ucieszy.... Tak wygląda kapitalizm, którego nie umiecie opanować mądrym wyborem rządu. Ludzi prawych i szczerze miłujących naród opluwacie, a kapitalizm wysysa z Was ostatnie krople krwi. Nie za taka Polskę prez... rozwiń
Avatar
ziuk / 9 grudnia 2010 o 15:46
0
[quote name='Slawek W.' timestamp='1291903904' post='402015']
Czlowieku....nie chce Ciebie w zaden sposob obrazac, ale....Ty jestes chory. Upodobniles sie tak bardzo do Waszego furrera, ze zapadles na te sama chorobe....chorobe leczona psychotropami!
[/quote]
Z Pelowska hołotą nie da się dyskutować argumentami przemawiającymi do serca i rozumu każdego prawdziwego Polaka!
Avatar
Slawek W. / 9 grudnia 2010 o 15:11
0
[quote name='ziuk' timestamp='1291902154' post='401982']
...może nie rasa Panów, ale żeby mięć wystarczająco dużo wewnętrznej mocy i kindersztuby, aby wybaczać i chcieć wziąć na własne barki pełną odpowiedzialność za los ojczyzny trzeba być nieprzeciętnym człowiekiem gotowym do świadczenia miłości do ludzi i patriota najwyższej próby.
PiS jest ogniskiem przy którym każda skołatana dusza może się ogrzać, znaleźć zrozumienie i miłość bliźniego. Każdy ma tam miejsce pod warunkiem, ze będzie gotów iść dalej wśród plebsu i głosić owe dobre słowa pocieszenia, zrozumienia i wybaczenia. Jednakże chamstwo nigdy nie umiało zrozumieć kto najbardziej ze wszystkich pragnie ich szczęścia. Zwykle nienawistne bydło świadczy nieprawdę o szlachetnych i oddanych sprawie prawdziwych patriotach i Polakach.
[/quote]
Czlowieku....nie chce Ciebie w zaden sposob obrazac, ale....Ty jestes chory. Upodobniles sie tak bardzo do Waszego furrera, ze zapadles na te sama chorobe....chorobe leczona psychotropami!
[quote name='ziuk' timestamp='1291902154' post='401982']
...może nie rasa Panów, ale żeby mięć wystarczająco dużo wewnętrznej mocy i kindersztuby, aby wybaczać i chcieć wziąć na własne barki pełną odpowiedzialność za los ojczyzny trzeba być nieprzeciętnym człowiekiem gotowym do świadczenia miłości do ludzi i patriota najwyższej próby.
PiS jest ogniskiem przy którym każda skołatana dusza może się ogrzać, znaleźć zrozumienie i miłość bliźniego. Każdy ma tam miejsce pod warunkiem, ze będzie gotów iść dalej wś... rozwiń
Avatar
ziuk / 9 grudnia 2010 o 14:42
0
[quote name='zbigniew' timestamp='1291900883' post='401956']
Brawo nie wiedziałem że trzeba doskonałe pochodzenie aby zostać predysponowanym do najwyższych urzędów.......rasa panów już nam się odnowiła. CUDOWNIE.
[/quote]
...może nie rasa Panów, ale żeby mięć wystarczająco dużo wewnętrznej mocy i kindersztuby, aby wybaczać i chcieć wziąć na własne barki pełną odpowiedzialność za los ojczyzny trzeba być nieprzeciętnym człowiekiem gotowym do świadczenia miłości do ludzi i patriota najwyższej próby.
PiS jest ogniskiem przy którym każda skołatana dusza może się ogrzać, znaleźć zrozumienie i miłość bliźniego. Każdy ma tam miejsce pod warunkiem, ze będzie gotów iść dalej wśród plebsu i głosić owe dobre słowa pocieszenia, zrozumienia i wybaczenia. Jednakże chamstwo nigdy nie umiało zrozumieć kto najbardziej ze wszystkich pragnie ich szczęścia. Zwykle nienawistne bydło świadczy nieprawdę o szlachetnych i oddanych sprawie prawdziwych patriotach i Polakach.
[quote name='zbigniew' timestamp='1291900883' post='401956']
Brawo nie wiedziałem że trzeba doskonałe pochodzenie aby zostać predysponowanym do najwyższych urzędów.......rasa panów już nam się odnowiła. CUDOWNIE.
[/quote]
...może nie rasa Panów, ale żeby mięć wystarczająco dużo wewnętrznej mocy i kindersztuby, aby wybaczać i chcieć wziąć na własne barki pełną odpowiedzialność za los ojczyzny trzeba być nieprzeciętnym człowiekiem gotowym do świadczenia miłości do ludzi i patriota najwyższej próby.rozwiń
Avatar
zbigniew / 9 grudnia 2010 o 14:21
0
[quote name='ziuk' timestamp='1291899767' post='401935']
I zostałeś schwytany we własne sidła, bo Jarosław Kaczynski został predysponowany do najwyższych urzędów w kraju nie tylko przez wiedze, inteligencje i doskonale pochodzenie, ale również z poparciem najświętszych ojców naszego kościoła katolickiego...a wiec przez naród polski stojący na straży wiary i wspólnego samo poszanowania. PiS od samego początku mówił, ze chce zjednoczyć naród i wskazać te właściwa drogę prowadzącą do równości nas wszystkich. Nie potrzebujemy w kraju tych co nie wiedza co robić z pieniędzmi i tych, którzy musza pracować na takich krezusów, co to po świecie rozjeżdżają się tylko i wysysają z narodu ostatnie krople krwi, albo kupują przedsiębiorstwa za przedsiębiorstwami i się bogacą! I taka była reakcja pana Ziobro, ale oczywiście PO chciało inaczej i tak się stało.
[/quote]
Brawo nie wiedziałem że trzeba doskonałe pochodzenie aby zostać predysponowanym do najwyższych urzędów.......rasa panów już nam się odnowiła. CUDOWNIE.
[quote name='ziuk' timestamp='1291899767' post='401935']
I zostałeś schwytany we własne sidła, bo Jarosław Kaczynski został predysponowany do najwyższych urzędów w kraju nie tylko przez wiedze, inteligencje i doskonale pochodzenie, ale również z poparciem najświętszych ojców naszego kościoła katolickiego...a wiec przez naród polski stojący na straży wiary i wspólnego samo poszanowania. PiS od samego początku mówił, ze chce zjednoczyć naród i wskazać te właściwa drogę prowadzącą do równości nas wszystkich. Nie po... rozwiń
Avatar
ziuk / 9 grudnia 2010 o 14:02
0
[quote name='gość' timestamp='1291895377' post='401883']
Pisząc "wyborcy PO mają się dobrze" nie chodziło mi o ich bogactwo materialne tylko o samopoczucie po wygranych kolejnych wyborach. Jeżeli jesteś człowiekiem uczciwym i prawdomównym to musisz przyznać, że w całej najnowszej historii naszego narodu jeszcze nigdy nasz poziom życia nie był tak zbliżony do poziomu życia najbogatszych narodów. Chodzi oczywiście o dane statystyczne. I jaszcze kilka uwag. Sfałszowanie wyborów to taka sama prawda jak to że Rosjanie wytworzyli sztuczną mgłę w rejonie lotniska smoleńskiego. To że PiS jest ruchem ludzi o największym zaufaniu społecznym nijak nie potwierdzają badania komu Polacy najbardziej ufają. Przywódca PiS jest tutaj na szarym końcu. O byłym ministrze Ziobro można powiedzieć tak, jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Tak jak on bezpardonowo atakował swoich przeciwników lub domniemanych winowajców to demokratyczny Świat nie zna podobnego przykładu. Jeżeli zaś chodzi o Jarosława to wyjaśnij którego, tego z kampanii wyborczej liżącego dupę Rosjanom, komuchom i robiącego z wyborców idiotów, czy o tego po przegranych wyborach, który swoim postępowaniem jasno dowodzi że pospólstwo które go nie wybrało ma daleko w du***. Tak naprawdę wszystkie wygłupy robił aby władzę zdobyć. To że robił z wyborców idiotów mało go obchodzi.
[/quote]

I zostałeś schwytany we własne sidła, bo Jarosław Kaczynski został predysponowany do najwyższych urzędów w kraju nie tylko przez wiedze, inteligencje i doskonale pochodzenie, ale również z poparciem najświętszych ojców naszego kościoła katolickiego...a wiec przez naród polski stojący na straży wiary i wspólnego samo poszanowania. PiS od samego początku mówił, ze chce zjednoczyć naród i wskazać te właściwa drogę prowadzącą do równości nas wszystkich. Nie potrzebujemy w kraju tych co nie wiedza co robić z pieniędzmi i tych, którzy musza pracować na takich krezusów, co to po świecie rozjeżdżają się tylko i wysysają z narodu ostatnie krople krwi, albo kupują przedsiębiorstwa za przedsiębiorstwami i się bogacą! I taka była reakcja pana Ziobro, ale oczywiście PO chciało inaczej i tak się stało.
[quote name='gość' timestamp='1291895377' post='401883']
Pisząc "wyborcy PO mają się dobrze" nie chodziło mi o ich bogactwo materialne tylko o samopoczucie po wygranych kolejnych wyborach. Jeżeli jesteś człowiekiem uczciwym i prawdomównym to musisz przyznać, że w całej najnowszej historii naszego narodu jeszcze nigdy nasz poziom życia nie był tak zbliżony do poziomu życia najbogatszych narodów. Chodzi oczywiście o dane statystyczne. I jaszcze kilka uwag. Sfałszowanie wyborów to taka sama prawda jak to ... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2010 o 21:16
0
O co chodzi z tym wymaganiem " dane potrzebne do zawarcia umowy"? Co trzeba załączyć? Może ktoś się orientuje?
Avatar
k? / 10 grudnia 2010 o 12:18
0
[quote name='K.' timestamp='1291882711' post='401745']
Zagłaszajcie się, zgłaszajcie. Dyrektor Matacz już was załatwi jak przy spisie rolnym.
[/quote]
po wypłacie jakoś niezadowolonych jakby wyraźnie mniej... frustraci i nieudacznicy zawsze będą ujadać
Avatar
lili / 9 grudnia 2010 o 17:21
0
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
ja / 9 grudnia 2010 o 16:43
0
[size="6"]WIDZĘ ZE Z TEMATU SPISU ZROBIŁ SIĘ POLITYCZNY MODERATOR POWINIEN USUWAĆ POSTY NIE NA TEMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
Avatar
Don / 9 grudnia 2010 o 16:07
0
[quote name='ziuk' timestamp='1291884406' post='401758']
...i macie wyborcy PO swoje miejsca pracy...możecie w Polsce zostać rachmistrzami.
Zamiast dać ludziom zajęcie godne i godnie płatne, to teraz wyksztalciuchy będą biegali z formularzem w ręce i podglądali, co rodacy maja w domu. Skarbowka się ucieszy.... Tak wygląda kapitalizm, którego nie umiecie opanować mądrym wyborem rządu. Ludzi prawych i szczerze miłujących naród opluwacie, a kapitalizm wysysa z Was ostatnie krople krwi. Nie za taka Polskę prezydent Lech Kaczynski oddal swoje życie.
[/quote]
Czyżby typowy przykład miejskiego frustrata? Czemu ludzi wykształconych nazywasz "wykształciuchami"? Samemu się nie chciało na studia pójść? Kolejna sprawa -> z artykułu wynika, że to nie spis skarbowy tylko osobowy - normalne dane statystyczne więc nie rozpowszechniaj bzdur. Co do mądrego wyboru rządu - rząd PiS przez wielu uważany jest jako najgorszy od 1989 r. - brak reform, zawłaszczanie władzy (KRRiT, urzędy z klucza partyjnego), kupczenie stanowiskami (tzw. taśmy Beger). I jeszcze jedno - Lech Kaczyński "nie oddał życia" tylko stracił je w katastrofie lotniczej a to co innego niż świadoma ofiara - nie róbcie z niego męczennika.

[quote name='ziuk' timestamp='1291892763' post='401845']
"wyborcy PO maja się dobrze"...a ilu jest tych wyborców? Bo naród cierpi głód i niedostatek, który chcieli zamanifestować w wyborach, ale sfałszowanie i presja z zewnątrz wywierana na najlepszych synów Polski nie pozwoliła kolejny raz dojść do władzy siłom postępowo - społecznym. PiS to wielki ruch ludzi o największym zaufaniu społecznym i ruch patriotyczno-narodowy mający za zadanie uczynić kraj wielkim i solidarnym w swoim prawie do równości i chleba wszystkich obywateli. To zaś co robi Tusk i jego niemieccy pobratymcy (wyborcy) wymaga dokładnej analizy popartej inwigilacja całego zdradliwego środowiska. Patos na ich ustach jest już mityczny! Kompletny zamordyzm znany nam z okresu walki ze świętym kościołem okazał się być strasznym orężem w rękach ludzi nieodpowiedzialnych. Przykładem może być bezpardonowe zaatakowanie ministra Ziobro i nomen omen ...skazanie go w sadzie. A fałszerstwa pod adresem Jarosława Kaczyńskiego i ciąganie tego szlachetnego człowieka po sądach tez uważasz za normalne? No, ale wyborcy PO maja się dobrze!
[/quote]
Ilu jest tych wyborców? Patrząc na wyniki wyborów to bardzo dużo, tak gdzieś z 60% społeczeństwa. Sfałszowane wybory? Człowieku - a czy Ty wiesz co to jest Sąd Najwyższy i czym się zajmuje? Gdyby były sfałszowane to by ich nie zatwierdził. Jeżeli uważasz, że PiS to siły postępowo - społeczne, to jakoś nijak ma się to do ich osiągów. Bo co takiego osiągnęli? Kompletnie NIC. PiS to nie jest żaden wielki ruch społeczny o największym zaufaniu społecznym. Gdyby tak było nie miałby w swoich szeregach ludzi o następującej reputacji:
Jarosław Kaczyński - człowiek despotyczny, niewidzący dalekosiężnego celu w polityce, dbający o wyłączny interes własny oraz partii - nie Polaków.
Zbigniew Ziobro - mierny polityk, ślizgający się na opinii "szeryfa", w rzeczywistości mściwy i zawistny człowiek, mający przerośnięte mniemanie o sobie, uchodzący za gnidę w środowisku prawników oraz człowieka fałszywego wśród osób, które go poznały osobiście. Za jego czasów prokuratura była w pełni upolityczniona, inwigilowano polityków opozycji jak również dziennikarzy.
Mariusz Błaszczak - osoba bezkrytycznie wychwalająca prezesa partii, brak absolutnie własnego zdania i myślenia, ślepo podporządkowany wodzowi.
Mariusz Kuchciński - agitator Jarosława
Antoni Macierewicz - człowiek fałszywy do granic możliwości, ogarnięty manią prześladowczą, widzący we wszystkich i we wszystkim wroga, osoba o złudnym samouwielbieniu, posiadające najgorsze cechy charakteru jakie człowiek może posiadać.
Ryszard Czarnecki - dupoliz, był we wszystkich możliwych partiach, nie przeszkadza mu brak ideałów, byleby tylko znalazł jakiś stołek.
Nelly Rokita - kobieta o ograniczonych horyzontach myślowych, niepotrafiąca logicznie myśleć ani wypowiadać się, kompromitująca się na każdym kroku.
Jolanta Szczypińska - znana z tego, że jest znana, absolutny brak przejawów intelektu, bezgranicznie zakochana w prezesie PiS.
Anna Fotyga - kobieta-kompromitacja, była (na szczęście!)szefowa MSZ'u, zasłynęła ze zdań typu "bez komentarza", nieposiadająca żadnej wiedzy na temat świata i polityki, snująca rusofobistyczne teorie spiskowe.
Joachim Brudziński - bezpardonowy piewca ideologii PiS.
Jacek Kurski - "bulterier" PiS, człowiek od brudnej roboty. Kolega Ziobry. Słynie z łamania prawa, przegranych procesów sądowych, z licznych mandatów, nadużywania władzy do własnych celów.
Ryszard Bender - kłamca oświęcimski, znienawidzony przez mojego ś.p. dziadka, który był przy wyzwalaniu KL na Majdanku i widział na własne oczy brutalność mordu ludzi przez hitlerowców, jak również ruszającą się ziemię od przysypanych żywcem żyjących ludzi.

Mógłbym wymienić jeszcze więcej osób w PiSie o niejasnej przeszłości i postępowaniu, ale szkoda mi tyle czasu.
Widzisz, drogi wyborco PiS. Tam nie ma ludzi uczciwych - a sam Jarosław Kaczyński przegrał już całą masę spraw sądowych za pomówienia ludzi. I szlachetności tu nie szukaj - bo jej nie ma.


[quote name='ziuk' timestamp='1291899767' post='401935']
I zostałeś schwytany we własne sidła, bo Jarosław Kaczynski został predysponowany do najwyższych urzędów w kraju nie tylko przez wiedze, inteligencje i doskonale pochodzenie, ale również z poparciem najświętszych ojców naszego kościoła katolickiego...a wiec przez naród polski stojący na straży wiary i wspólnego samo poszanowania. PiS od samego początku mówił, ze chce zjednoczyć naród i wskazać te właściwa drogę prowadzącą do równości nas wszystkich. Nie potrzebujemy w kraju tych co nie wiedza co robić z pieniędzmi i tych, którzy musza pracować na takich krezusów, co to po świecie rozjeżdżają się tylko i wysysają z narodu ostatnie krople krwi, albo kupują przedsiębiorstwa za przedsiębiorstwami i się bogacą! I taka była reakcja pana Ziobro, ale oczywiście PO chciało inaczej i tak się stało.
[/quote]
Jarosław Kaczyński został predysponowany przez władzę partii (czytaj: jego samego) do najwyśzych urzędów w państwie. Jaka była wola Narodu - wszyscy widzieli. Wiedzę to on posiada: ale tylko z zakresu kto wg niego był agentem a kto nie (czyli
[quote name='ziuk' timestamp='1291884406' post='401758']
...i macie wyborcy PO swoje miejsca pracy...możecie w Polsce zostać rachmistrzami.
Zamiast dać ludziom zajęcie godne i godnie płatne, to teraz wyksztalciuchy będą biegali z formularzem w ręce i podglądali, co rodacy maja w domu. Skarbowka się ucieszy.... Tak wygląda kapitalizm, którego nie umiecie opanować mądrym wyborem rządu. Ludzi prawych i szczerze miłujących naród opluwacie, a kapitalizm wysysa z Was ostatnie krople krwi. Nie za taka Polskę prez... rozwiń
Avatar
ziuk / 9 grudnia 2010 o 15:46
0
[quote name='Slawek W.' timestamp='1291903904' post='402015']
Czlowieku....nie chce Ciebie w zaden sposob obrazac, ale....Ty jestes chory. Upodobniles sie tak bardzo do Waszego furrera, ze zapadles na te sama chorobe....chorobe leczona psychotropami!
[/quote]
Z Pelowska hołotą nie da się dyskutować argumentami przemawiającymi do serca i rozumu każdego prawdziwego Polaka!
Avatar
Slawek W. / 9 grudnia 2010 o 15:11
0
[quote name='ziuk' timestamp='1291902154' post='401982']
...może nie rasa Panów, ale żeby mięć wystarczająco dużo wewnętrznej mocy i kindersztuby, aby wybaczać i chcieć wziąć na własne barki pełną odpowiedzialność za los ojczyzny trzeba być nieprzeciętnym człowiekiem gotowym do świadczenia miłości do ludzi i patriota najwyższej próby.
PiS jest ogniskiem przy którym każda skołatana dusza może się ogrzać, znaleźć zrozumienie i miłość bliźniego. Każdy ma tam miejsce pod warunkiem, ze będzie gotów iść dalej wśród plebsu i głosić owe dobre słowa pocieszenia, zrozumienia i wybaczenia. Jednakże chamstwo nigdy nie umiało zrozumieć kto najbardziej ze wszystkich pragnie ich szczęścia. Zwykle nienawistne bydło świadczy nieprawdę o szlachetnych i oddanych sprawie prawdziwych patriotach i Polakach.
[/quote]
Czlowieku....nie chce Ciebie w zaden sposob obrazac, ale....Ty jestes chory. Upodobniles sie tak bardzo do Waszego furrera, ze zapadles na te sama chorobe....chorobe leczona psychotropami!
[quote name='ziuk' timestamp='1291902154' post='401982']
...może nie rasa Panów, ale żeby mięć wystarczająco dużo wewnętrznej mocy i kindersztuby, aby wybaczać i chcieć wziąć na własne barki pełną odpowiedzialność za los ojczyzny trzeba być nieprzeciętnym człowiekiem gotowym do świadczenia miłości do ludzi i patriota najwyższej próby.
PiS jest ogniskiem przy którym każda skołatana dusza może się ogrzać, znaleźć zrozumienie i miłość bliźniego. Każdy ma tam miejsce pod warunkiem, ze będzie gotów iść dalej wś... rozwiń
Avatar
ziuk / 9 grudnia 2010 o 14:42
0
[quote name='zbigniew' timestamp='1291900883' post='401956']
Brawo nie wiedziałem że trzeba doskonałe pochodzenie aby zostać predysponowanym do najwyższych urzędów.......rasa panów już nam się odnowiła. CUDOWNIE.
[/quote]
...może nie rasa Panów, ale żeby mięć wystarczająco dużo wewnętrznej mocy i kindersztuby, aby wybaczać i chcieć wziąć na własne barki pełną odpowiedzialność za los ojczyzny trzeba być nieprzeciętnym człowiekiem gotowym do świadczenia miłości do ludzi i patriota najwyższej próby.
PiS jest ogniskiem przy którym każda skołatana dusza może się ogrzać, znaleźć zrozumienie i miłość bliźniego. Każdy ma tam miejsce pod warunkiem, ze będzie gotów iść dalej wśród plebsu i głosić owe dobre słowa pocieszenia, zrozumienia i wybaczenia. Jednakże chamstwo nigdy nie umiało zrozumieć kto najbardziej ze wszystkich pragnie ich szczęścia. Zwykle nienawistne bydło świadczy nieprawdę o szlachetnych i oddanych sprawie prawdziwych patriotach i Polakach.
[quote name='zbigniew' timestamp='1291900883' post='401956']
Brawo nie wiedziałem że trzeba doskonałe pochodzenie aby zostać predysponowanym do najwyższych urzędów.......rasa panów już nam się odnowiła. CUDOWNIE.
[/quote]
...może nie rasa Panów, ale żeby mięć wystarczająco dużo wewnętrznej mocy i kindersztuby, aby wybaczać i chcieć wziąć na własne barki pełną odpowiedzialność za los ojczyzny trzeba być nieprzeciętnym człowiekiem gotowym do świadczenia miłości do ludzi i patriota najwyższej próby.rozwiń
Avatar
zbigniew / 9 grudnia 2010 o 14:21
0
[quote name='ziuk' timestamp='1291899767' post='401935']
I zostałeś schwytany we własne sidła, bo Jarosław Kaczynski został predysponowany do najwyższych urzędów w kraju nie tylko przez wiedze, inteligencje i doskonale pochodzenie, ale również z poparciem najświętszych ojców naszego kościoła katolickiego...a wiec przez naród polski stojący na straży wiary i wspólnego samo poszanowania. PiS od samego początku mówił, ze chce zjednoczyć naród i wskazać te właściwa drogę prowadzącą do równości nas wszystkich. Nie potrzebujemy w kraju tych co nie wiedza co robić z pieniędzmi i tych, którzy musza pracować na takich krezusów, co to po świecie rozjeżdżają się tylko i wysysają z narodu ostatnie krople krwi, albo kupują przedsiębiorstwa za przedsiębiorstwami i się bogacą! I taka była reakcja pana Ziobro, ale oczywiście PO chciało inaczej i tak się stało.
[/quote]
Brawo nie wiedziałem że trzeba doskonałe pochodzenie aby zostać predysponowanym do najwyższych urzędów.......rasa panów już nam się odnowiła. CUDOWNIE.
[quote name='ziuk' timestamp='1291899767' post='401935']
I zostałeś schwytany we własne sidła, bo Jarosław Kaczynski został predysponowany do najwyższych urzędów w kraju nie tylko przez wiedze, inteligencje i doskonale pochodzenie, ale również z poparciem najświętszych ojców naszego kościoła katolickiego...a wiec przez naród polski stojący na straży wiary i wspólnego samo poszanowania. PiS od samego początku mówił, ze chce zjednoczyć naród i wskazać te właściwa drogę prowadzącą do równości nas wszystkich. Nie po... rozwiń
Avatar
ziuk / 9 grudnia 2010 o 14:02
0
[quote name='gość' timestamp='1291895377' post='401883']
Pisząc "wyborcy PO mają się dobrze" nie chodziło mi o ich bogactwo materialne tylko o samopoczucie po wygranych kolejnych wyborach. Jeżeli jesteś człowiekiem uczciwym i prawdomównym to musisz przyznać, że w całej najnowszej historii naszego narodu jeszcze nigdy nasz poziom życia nie był tak zbliżony do poziomu życia najbogatszych narodów. Chodzi oczywiście o dane statystyczne. I jaszcze kilka uwag. Sfałszowanie wyborów to taka sama prawda jak to że Rosjanie wytworzyli sztuczną mgłę w rejonie lotniska smoleńskiego. To że PiS jest ruchem ludzi o największym zaufaniu społecznym nijak nie potwierdzają badania komu Polacy najbardziej ufają. Przywódca PiS jest tutaj na szarym końcu. O byłym ministrze Ziobro można powiedzieć tak, jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Tak jak on bezpardonowo atakował swoich przeciwników lub domniemanych winowajców to demokratyczny Świat nie zna podobnego przykładu. Jeżeli zaś chodzi o Jarosława to wyjaśnij którego, tego z kampanii wyborczej liżącego dupę Rosjanom, komuchom i robiącego z wyborców idiotów, czy o tego po przegranych wyborach, który swoim postępowaniem jasno dowodzi że pospólstwo które go nie wybrało ma daleko w du***. Tak naprawdę wszystkie wygłupy robił aby władzę zdobyć. To że robił z wyborców idiotów mało go obchodzi.
[/quote]

I zostałeś schwytany we własne sidła, bo Jarosław Kaczynski został predysponowany do najwyższych urzędów w kraju nie tylko przez wiedze, inteligencje i doskonale pochodzenie, ale również z poparciem najświętszych ojców naszego kościoła katolickiego...a wiec przez naród polski stojący na straży wiary i wspólnego samo poszanowania. PiS od samego początku mówił, ze chce zjednoczyć naród i wskazać te właściwa drogę prowadzącą do równości nas wszystkich. Nie potrzebujemy w kraju tych co nie wiedza co robić z pieniędzmi i tych, którzy musza pracować na takich krezusów, co to po świecie rozjeżdżają się tylko i wysysają z narodu ostatnie krople krwi, albo kupują przedsiębiorstwa za przedsiębiorstwami i się bogacą! I taka była reakcja pana Ziobro, ale oczywiście PO chciało inaczej i tak się stało.
[quote name='gość' timestamp='1291895377' post='401883']
Pisząc "wyborcy PO mają się dobrze" nie chodziło mi o ich bogactwo materialne tylko o samopoczucie po wygranych kolejnych wyborach. Jeżeli jesteś człowiekiem uczciwym i prawdomównym to musisz przyznać, że w całej najnowszej historii naszego narodu jeszcze nigdy nasz poziom życia nie był tak zbliżony do poziomu życia najbogatszych narodów. Chodzi oczywiście o dane statystyczne. I jaszcze kilka uwag. Sfałszowanie wyborów to taka sama prawda jak to ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 20
Trwa cisza wyborcza
Do czasu jej zakończenia zamieszczanie komentarzy mających charakter agitacyjny jest zabronione przez polskie prawo. Odpowiedzialność za opublikowaną przez siebie treść ponosi autor.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Olimpia – Roztocze 1:1. Remis z kontrowersją w tle

Olimpia – Roztocze 1:1. Remis z kontrowersją w tle 0 0

Olimpia Miączyn zremisowała na swoim boisku z Roztoczem Szczebrzeszyn 1:1. Podział punktów nie cieszy żadnej ze stron, bo po tej kolejce strata do Gryfa Gminy Zamość wzrosła do siedmiu „oczek”

Speed Car Motor Lublin pokonał Get Well Toruń. Świetna jazda Łaguty [zdjęcia]
galeria

Speed Car Motor Lublin pokonał Get Well Toruń. Świetna jazda Łaguty [zdjęcia] 0 3

Speed Car Motor Lublin musiał czekać długo, bo do szóstej kolejki, na drugie zwycięstwo w najlepszej lidze świata. Dzięki obecności Grigorija Łaguty pod taśmą beniaminek pokonał Get Well Toruń 48:42

Sześć metrów i rośnie. Fala na Wiśle coraz bliżej Puław
galeria

Sześć metrów i rośnie. Fala na Wiśle coraz bliżej Puław 53 0

Poziom Wisły w Puławach ma już ok. 6 metrów. Według prognoz w ciągu najbliższej doby zwiększy się jeszcze o 50 cm. Tymczasem mieszkańcy coraz chętniej zatrzymują się przy bulwarze, żeby podziwiać niebezpieczne zjawisko, a lokalne władze nawołują do unikania terenów zalewowych.

Incydent wyborczy w Katowicach. Mężczyzna wyniósł kartę do głosowania z lokalu
film

Incydent wyborczy w Katowicach. Mężczyzna wyniósł kartę do głosowania z lokalu 0 2

W Katowicach doszło do incydentu wyborczego. Mężczyzna po pobraniu karty do głosowania, opuścił z nią lokal wyborczy.

Wybory 2019: Pijany przewodniczący komisji wyborczej w Olsztynie
film

Wybory 2019: Pijany przewodniczący komisji wyborczej w Olsztynie 0 0

Do obwodowej komisji wyborczej nr 9 w Olsztynie zgłosił się rano pijany przewodniczący tej komisji. Decyzją komisarza wyborczego wykreślono go ze składu komisji. 

Polska kuchnia była światowa już w średniowieczu
Magazyn

Polska kuchnia była światowa już w średniowieczu 0 0

Z powstaniem chili con carne związana jest legenda o hiszpańskiej zakonnicy. Choć nigdy nie opuściła swojego klasztoru, to wielokrotnie miała wizje. Jej duch opuszczał ciało i krzewił chrześcijaństwo wśród Indian. Po powrocie z jednej z wypraw duch miał zapisać przepis na chili con carne, otrzymany od Indian: chili, mięso, cebula i pomidory.

Mur przy kościele w Białej Podlaskiej do renowacji. Co z epitafiami?

Mur przy kościele w Białej Podlaskiej do renowacji. Co z epitafiami? 0 0

Mur przy kościele św. Antoniego w Białej Podlaskiej wymaga renowacji. Problem w tym że znajdują się na nim epitafia poświęcone m.in. żołnierzom 34 Pułku Piechoty oraz partyzantom z oddziału Armii Krajowej.

Lublin: Stylizowana studnia powstaje koło Bramy Krakowskiej

Lublin: Stylizowana studnia powstaje koło Bramy Krakowskiej 10 4

Rozpoczął się montaż stylizowanej studni w pobliżu Bramy Krakowskiej. Robotnicy przygotowują już wykop i niezbędne przyłącza, a potem będą tu instalować żeliwny odlew, który ma się stać nową ozdobą pl. Łokietka.

Górnik Łęczna marzenia o awansie musi odłożyć na kolejny sezon

Górnik Łęczna marzenia o awansie musi odłożyć na kolejny sezon 0 0

Górnik, który wiosną marzył o awansie na zaplecze Lotto Ekstraklasy zakończył rozgrywki na dalekim, dziewiątym miejscu. Wynik należy przyjąć jako rozczarowanie, a marnym pocieszeniem jest fakt, że w Łęcznej udało się zatrzymać trwającą dwa ostatnie sezony lawinę spadków

Śmiertelny wypadek w pow. lubelskim. Pieszy potrącony przez samochód zmarł w szpitalu
galeria

Śmiertelny wypadek w pow. lubelskim. Pieszy potrącony przez samochód zmarł w szpitalu 8 0

20-letni kierujący audi potrącił 68-latka, który przechodził przez jezdnię. Pieszy zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń.

Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń. Motor z drugą wygraną 48:42 [zapis relacji na żywo]
Zdjęcia
galeria

Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń. Motor z drugą wygraną 48:42 [zapis relacji na żywo] 11 4

Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń. Początek meczu o godz. 16.30. Zapraszamy do śledzenia relacji online na naszej stronie. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz na żywo w telewizji.

Polesie Kock - Start Krasnystaw 2:0. Goście coraz bliżej okręgówki

Polesie Kock - Start Krasnystaw 2:0. Goście coraz bliżej okręgówki 0 11

Do końca sezonu drużyna z Kocka gra już tylko mecze o życie. Pierwsze z tych spotkań Polesie rozstrzygnęło na swoją korzyść po wygranej ze Startem Krasnystaw 2:0. Do bezpiecznej strefy tabeli drużyna Grzegorza Białka traci jednak ciągle cztery punkty

Lublin: Druty zwisały nad ulicą. Dwaj kierowcy ich nie zauważyli
galeria
film

Lublin: Druty zwisały nad ulicą. Dwaj kierowcy ich nie zauważyli 13 5

Samochód osobowy i autobus uderzyły w elementy trakcji trolejbusowej na ul. Choiny w Lublinie

Spektakl "Japońska bajka" na Dzień Matki
26 maja 2019, 17:00

Spektakl "Japońska bajka" na Dzień Matki 0 0

Dom Kultury 3D (ul. Śliwińskiego 1) zaprasza na spektakl "Japońska bajka" Anny Polarusz i Weroniki Lewoń-Juszczyk organizowanego na Dzień Matki. Wydarzenie odbędzie się 26 maja o godz. 17.

Koncert "O Matce pieśń..." i wystawa na Dzień matki w Niemcach
26 maja 2019, 17:00

Koncert "O Matce pieśń..." i wystawa na Dzień matki w Niemcach 0 0

26 maja o godz. 17 w Europejskim Ośrodku Integracyjnym w Niemcach (ul. Lubelska 16) odbędzie się koncert Chóru Męskiego Bas Canto "O Matce pieśń..." oraz wystawa Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków "Kwiaty dla Mam".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!