Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 grudnia 2010 r.
20:22
Edytuj ten wpis

Zostań rachmistrzem, zarobisz pieniądze. W Lublinie czeka ponad 200 miejsc

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 20 A A

Zaczął się nabór na rachmistrzów, którzy przeprowadzą w mieście przyszłoroczny Narodowy Spis Powszechny. W Lublinie potrzeba 209 miejsc dla rachmistrzów – w tym 36 rezerwowych. Ci, którzy wezmą czynny udział w spisie, dostaną za to pieniądze. Dokumenty można składać do 20 grudnia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O tym jak zostać rachmistrzem przeczytasz na stronie MOJEGO MIASTA LUBLIN:

Zaczął się nabór na rachmistrzów, w Lublinie potrzeba 209 chętnych

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 grudnia 2010 r. o 21:16
O co chodzi z tym wymaganiem " dane potrzebne do zawarcia umowy"? Co trzeba załączyć? Może ktoś się orientuje?
Avatar
k? / 10 grudnia 2010 r. o 12:18
[quote name='K.' timestamp='1291882711' post='401745']
Zagłaszajcie się, zgłaszajcie. Dyrektor Matacz już was załatwi jak przy spisie rolnym.
[/quote]
po wypłacie jakoś niezadowolonych jakby wyraźnie mniej... frustraci i nieudacznicy zawsze będą ujadać
Avatar
lili / 9 grudnia 2010 r. o 17:21
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
ja / 9 grudnia 2010 r. o 16:43
[size="6"]WIDZĘ ZE Z TEMATU SPISU ZROBIŁ SIĘ POLITYCZNY MODERATOR POWINIEN USUWAĆ POSTY NIE NA TEMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
Avatar
Don / 9 grudnia 2010 r. o 16:07
[quote name='ziuk' timestamp='1291884406' post='401758']
...i macie wyborcy PO swoje miejsca pracy...możecie w Polsce zostać rachmistrzami.
Zamiast dać ludziom zajęcie godne i godnie płatne, to teraz wyksztalciuchy będą biegali z formularzem w ręce i podglądali, co rodacy maja w domu. Skarbowka się ucieszy.... Tak wygląda kapitalizm, którego nie umiecie opanować mądrym wyborem rządu. Ludzi prawych i szczerze miłujących naród opluwacie, a kapitalizm wysysa z Was ostatnie krople krwi. Nie za taka Polskę prezydent Lech Kaczynski oddal swoje życie.
[/quote]
Czyżby typowy przykład miejskiego frustrata? Czemu ludzi wykształconych nazywasz "wykształciuchami"? Samemu się nie chciało na studia pójść? Kolejna sprawa -> z artykułu wynika, że to nie spis skarbowy tylko osobowy - normalne dane statystyczne więc nie rozpowszechniaj bzdur. Co do mądrego wyboru rządu - rząd PiS przez wielu uważany jest jako najgorszy od 1989 r. - brak reform, zawłaszczanie władzy (KRRiT, urzędy z klucza partyjnego), kupczenie stanowiskami (tzw. taśmy Beger). I jeszcze jedno - Lech Kaczyński "nie oddał życia" tylko stracił je w katastrofie lotniczej a to co innego niż świadoma ofiara - nie róbcie z niego męczennika.

[quote name='ziuk' timestamp='1291892763' post='401845']
"wyborcy PO maja się dobrze"...a ilu jest tych wyborców? Bo naród cierpi głód i niedostatek, który chcieli zamanifestować w wyborach, ale sfałszowanie i presja z zewnątrz wywierana na najlepszych synów Polski nie pozwoliła kolejny raz dojść do władzy siłom postępowo - społecznym. PiS to wielki ruch ludzi o największym zaufaniu społecznym i ruch patriotyczno-narodowy mający za zadanie uczynić kraj wielkim i solidarnym w swoim prawie do równości i chleba wszystkich obywateli. To zaś co robi Tusk i jego niemieccy pobratymcy (wyborcy) wymaga dokładnej analizy popartej inwigilacja całego zdradliwego środowiska. Patos na ich ustach jest już mityczny! Kompletny zamordyzm znany nam z okresu walki ze świętym kościołem okazał się być strasznym orężem w rękach ludzi nieodpowiedzialnych. Przykładem może być bezpardonowe zaatakowanie ministra Ziobro i nomen omen ...skazanie go w sadzie. A fałszerstwa pod adresem Jarosława Kaczyńskiego i ciąganie tego szlachetnego człowieka po sądach tez uważasz za normalne? No, ale wyborcy PO maja się dobrze!
[/quote]
Ilu jest tych wyborców? Patrząc na wyniki wyborów to bardzo dużo, tak gdzieś z 60% społeczeństwa. Sfałszowane wybory? Człowieku - a czy Ty wiesz co to jest Sąd Najwyższy i czym się zajmuje? Gdyby były sfałszowane to by ich nie zatwierdził. Jeżeli uważasz, że PiS to siły postępowo - społeczne, to jakoś nijak ma się to do ich osiągów. Bo co takiego osiągnęli? Kompletnie NIC. PiS to nie jest żaden wielki ruch społeczny o największym zaufaniu społecznym. Gdyby tak było nie miałby w swoich szeregach ludzi o następującej reputacji:
Jarosław Kaczyński - człowiek despotyczny, niewidzący dalekosiężnego celu w polityce, dbający o wyłączny interes własny oraz partii - nie Polaków.
Zbigniew Ziobro - mierny polityk, ślizgający się na opinii "szeryfa", w rzeczywistości mściwy i zawistny człowiek, mający przerośnięte mniemanie o sobie, uchodzący za gnidę w środowisku prawników oraz człowieka fałszywego wśród osób, które go poznały osobiście. Za jego czasów prokuratura była w pełni upolityczniona, inwigilowano polityków opozycji jak również dziennikarzy.
Mariusz Błaszczak - osoba bezkrytycznie wychwalająca prezesa partii, brak absolutnie własnego zdania i myślenia, ślepo podporządkowany wodzowi.
Mariusz Kuchciński - agitator Jarosława
Antoni Macierewicz - człowiek fałszywy do granic możliwości, ogarnięty manią prześladowczą, widzący we wszystkich i we wszystkim wroga, osoba o złudnym samouwielbieniu, posiadające najgorsze cechy charakteru jakie człowiek może posiadać.
Ryszard Czarnecki - dupoliz, był we wszystkich możliwych partiach, nie przeszkadza mu brak ideałów, byleby tylko znalazł jakiś stołek.
Nelly Rokita - kobieta o ograniczonych horyzontach myślowych, niepotrafiąca logicznie myśleć ani wypowiadać się, kompromitująca się na każdym kroku.
Jolanta Szczypińska - znana z tego, że jest znana, absolutny brak przejawów intelektu, bezgranicznie zakochana w prezesie PiS.
Anna Fotyga - kobieta-kompromitacja, była (na szczęście!)szefowa MSZ'u, zasłynęła ze zdań typu "bez komentarza", nieposiadająca żadnej wiedzy na temat świata i polityki, snująca rusofobistyczne teorie spiskowe.
Joachim Brudziński - bezpardonowy piewca ideologii PiS.
Jacek Kurski - "bulterier" PiS, człowiek od brudnej roboty. Kolega Ziobry. Słynie z łamania prawa, przegranych procesów sądowych, z licznych mandatów, nadużywania władzy do własnych celów.
Ryszard Bender - kłamca oświęcimski, znienawidzony przez mojego ś.p. dziadka, który był przy wyzwalaniu KL na Majdanku i widział na własne oczy brutalność mordu ludzi przez hitlerowców, jak również ruszającą się ziemię od przysypanych żywcem żyjących ludzi.

Mógłbym wymienić jeszcze więcej osób w PiSie o niejasnej przeszłości i postępowaniu, ale szkoda mi tyle czasu.
Widzisz, drogi wyborco PiS. Tam nie ma ludzi uczciwych - a sam Jarosław Kaczyński przegrał już całą masę spraw sądowych za pomówienia ludzi. I szlachetności tu nie szukaj - bo jej nie ma.


[quote name='ziuk' timestamp='1291899767' post='401935']
I zostałeś schwytany we własne sidła, bo Jarosław Kaczynski został predysponowany do najwyższych urzędów w kraju nie tylko przez wiedze, inteligencje i doskonale pochodzenie, ale również z poparciem najświętszych ojców naszego kościoła katolickiego...a wiec przez naród polski stojący na straży wiary i wspólnego samo poszanowania. PiS od samego początku mówił, ze chce zjednoczyć naród i wskazać te właściwa drogę prowadzącą do równości nas wszystkich. Nie potrzebujemy w kraju tych co nie wiedza co robić z pieniędzmi i tych, którzy musza pracować na takich krezusów, co to po świecie rozjeżdżają się tylko i wysysają z narodu ostatnie krople krwi, albo kupują przedsiębiorstwa za przedsiębiorstwami i się bogacą! I taka była reakcja pana Ziobro, ale oczywiście PO chciało inaczej i tak się stało.
[/quote]
Jarosław Kaczyński został predysponowany przez władzę partii (czytaj: jego samego) do najwyśzych urzędów w państwie. Jaka była wola Narodu - wszyscy widzieli. Wiedzę to on posiada: ale tylko z zakresu kto wg niego był agentem a kto nie (czyli
[quote name='ziuk' timestamp='1291884406' post='401758']
...i macie wyborcy PO swoje miejsca pracy...możecie w Polsce zostać rachmistrzami.
Zamiast dać ludziom zajęcie godne i godnie płatne, to teraz wyksztalciuchy będą biegali z formularzem w ręce i podglądali, co rodacy maja w domu. Skarbowka się ucieszy.... Tak wygląda kapitalizm, którego nie umiecie opanować mądrym wyborem rządu. Ludzi prawych i szczerze miłujących naród opluwacie, a kapitalizm wysysa z Was ostatnie krople krwi. Nie za taka Polskę prez... rozwiń
Avatar
ziuk / 9 grudnia 2010 r. o 15:46
[quote name='Slawek W.' timestamp='1291903904' post='402015']
Czlowieku....nie chce Ciebie w zaden sposob obrazac, ale....Ty jestes chory. Upodobniles sie tak bardzo do Waszego furrera, ze zapadles na te sama chorobe....chorobe leczona psychotropami!
[/quote]
Z Pelowska hołotą nie da się dyskutować argumentami przemawiającymi do serca i rozumu każdego prawdziwego Polaka!
Avatar
Slawek W. / 9 grudnia 2010 r. o 15:11
[quote name='ziuk' timestamp='1291902154' post='401982']
...może nie rasa Panów, ale żeby mięć wystarczająco dużo wewnętrznej mocy i kindersztuby, aby wybaczać i chcieć wziąć na własne barki pełną odpowiedzialność za los ojczyzny trzeba być nieprzeciętnym człowiekiem gotowym do świadczenia miłości do ludzi i patriota najwyższej próby.
PiS jest ogniskiem przy którym każda skołatana dusza może się ogrzać, znaleźć zrozumienie i miłość bliźniego. Każdy ma tam miejsce pod warunkiem, ze będzie gotów iść dalej wśród plebsu i głosić owe dobre słowa pocieszenia, zrozumienia i wybaczenia. Jednakże chamstwo nigdy nie umiało zrozumieć kto najbardziej ze wszystkich pragnie ich szczęścia. Zwykle nienawistne bydło świadczy nieprawdę o szlachetnych i oddanych sprawie prawdziwych patriotach i Polakach.
[/quote]
Czlowieku....nie chce Ciebie w zaden sposob obrazac, ale....Ty jestes chory. Upodobniles sie tak bardzo do Waszego furrera, ze zapadles na te sama chorobe....chorobe leczona psychotropami!
[quote name='ziuk' timestamp='1291902154' post='401982']
...może nie rasa Panów, ale żeby mięć wystarczająco dużo wewnętrznej mocy i kindersztuby, aby wybaczać i chcieć wziąć na własne barki pełną odpowiedzialność za los ojczyzny trzeba być nieprzeciętnym człowiekiem gotowym do świadczenia miłości do ludzi i patriota najwyższej próby.
PiS jest ogniskiem przy którym każda skołatana dusza może się ogrzać, znaleźć zrozumienie i miłość bliźniego. Każdy ma tam miejsce pod warunkiem, ze będzie gotów iść dalej wś... rozwiń
Avatar
ziuk / 9 grudnia 2010 r. o 14:42
[quote name='zbigniew' timestamp='1291900883' post='401956']
Brawo nie wiedziałem że trzeba doskonałe pochodzenie aby zostać predysponowanym do najwyższych urzędów.......rasa panów już nam się odnowiła. CUDOWNIE.
[/quote]
...może nie rasa Panów, ale żeby mięć wystarczająco dużo wewnętrznej mocy i kindersztuby, aby wybaczać i chcieć wziąć na własne barki pełną odpowiedzialność za los ojczyzny trzeba być nieprzeciętnym człowiekiem gotowym do świadczenia miłości do ludzi i patriota najwyższej próby.
PiS jest ogniskiem przy którym każda skołatana dusza może się ogrzać, znaleźć zrozumienie i miłość bliźniego. Każdy ma tam miejsce pod warunkiem, ze będzie gotów iść dalej wśród plebsu i głosić owe dobre słowa pocieszenia, zrozumienia i wybaczenia. Jednakże chamstwo nigdy nie umiało zrozumieć kto najbardziej ze wszystkich pragnie ich szczęścia. Zwykle nienawistne bydło świadczy nieprawdę o szlachetnych i oddanych sprawie prawdziwych patriotach i Polakach.
[quote name='zbigniew' timestamp='1291900883' post='401956']
Brawo nie wiedziałem że trzeba doskonałe pochodzenie aby zostać predysponowanym do najwyższych urzędów.......rasa panów już nam się odnowiła. CUDOWNIE.
[/quote]
...może nie rasa Panów, ale żeby mięć wystarczająco dużo wewnętrznej mocy i kindersztuby, aby wybaczać i chcieć wziąć na własne barki pełną odpowiedzialność za los ojczyzny trzeba być nieprzeciętnym człowiekiem gotowym do świadczenia miłości do ludzi i patriota najwyższej próby.rozwiń
Avatar
zbigniew / 9 grudnia 2010 r. o 14:21
[quote name='ziuk' timestamp='1291899767' post='401935']
I zostałeś schwytany we własne sidła, bo Jarosław Kaczynski został predysponowany do najwyższych urzędów w kraju nie tylko przez wiedze, inteligencje i doskonale pochodzenie, ale również z poparciem najświętszych ojców naszego kościoła katolickiego...a wiec przez naród polski stojący na straży wiary i wspólnego samo poszanowania. PiS od samego początku mówił, ze chce zjednoczyć naród i wskazać te właściwa drogę prowadzącą do równości nas wszystkich. Nie potrzebujemy w kraju tych co nie wiedza co robić z pieniędzmi i tych, którzy musza pracować na takich krezusów, co to po świecie rozjeżdżają się tylko i wysysają z narodu ostatnie krople krwi, albo kupują przedsiębiorstwa za przedsiębiorstwami i się bogacą! I taka była reakcja pana Ziobro, ale oczywiście PO chciało inaczej i tak się stało.
[/quote]
Brawo nie wiedziałem że trzeba doskonałe pochodzenie aby zostać predysponowanym do najwyższych urzędów.......rasa panów już nam się odnowiła. CUDOWNIE.
[quote name='ziuk' timestamp='1291899767' post='401935']
I zostałeś schwytany we własne sidła, bo Jarosław Kaczynski został predysponowany do najwyższych urzędów w kraju nie tylko przez wiedze, inteligencje i doskonale pochodzenie, ale również z poparciem najświętszych ojców naszego kościoła katolickiego...a wiec przez naród polski stojący na straży wiary i wspólnego samo poszanowania. PiS od samego początku mówił, ze chce zjednoczyć naród i wskazać te właściwa drogę prowadzącą do równości nas wszystkich. Nie po... rozwiń
Avatar
ziuk / 9 grudnia 2010 r. o 14:02
[quote name='gość' timestamp='1291895377' post='401883']
Pisząc "wyborcy PO mają się dobrze" nie chodziło mi o ich bogactwo materialne tylko o samopoczucie po wygranych kolejnych wyborach. Jeżeli jesteś człowiekiem uczciwym i prawdomównym to musisz przyznać, że w całej najnowszej historii naszego narodu jeszcze nigdy nasz poziom życia nie był tak zbliżony do poziomu życia najbogatszych narodów. Chodzi oczywiście o dane statystyczne. I jaszcze kilka uwag. Sfałszowanie wyborów to taka sama prawda jak to że Rosjanie wytworzyli sztuczną mgłę w rejonie lotniska smoleńskiego. To że PiS jest ruchem ludzi o największym zaufaniu społecznym nijak nie potwierdzają badania komu Polacy najbardziej ufają. Przywódca PiS jest tutaj na szarym końcu. O byłym ministrze Ziobro można powiedzieć tak, jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Tak jak on bezpardonowo atakował swoich przeciwników lub domniemanych winowajców to demokratyczny Świat nie zna podobnego przykładu. Jeżeli zaś chodzi o Jarosława to wyjaśnij którego, tego z kampanii wyborczej liżącego dupę Rosjanom, komuchom i robiącego z wyborców idiotów, czy o tego po przegranych wyborach, który swoim postępowaniem jasno dowodzi że pospólstwo które go nie wybrało ma daleko w du***. Tak naprawdę wszystkie wygłupy robił aby władzę zdobyć. To że robił z wyborców idiotów mało go obchodzi.
[/quote]

I zostałeś schwytany we własne sidła, bo Jarosław Kaczynski został predysponowany do najwyższych urzędów w kraju nie tylko przez wiedze, inteligencje i doskonale pochodzenie, ale również z poparciem najświętszych ojców naszego kościoła katolickiego...a wiec przez naród polski stojący na straży wiary i wspólnego samo poszanowania. PiS od samego początku mówił, ze chce zjednoczyć naród i wskazać te właściwa drogę prowadzącą do równości nas wszystkich. Nie potrzebujemy w kraju tych co nie wiedza co robić z pieniędzmi i tych, którzy musza pracować na takich krezusów, co to po świecie rozjeżdżają się tylko i wysysają z narodu ostatnie krople krwi, albo kupują przedsiębiorstwa za przedsiębiorstwami i się bogacą! I taka była reakcja pana Ziobro, ale oczywiście PO chciało inaczej i tak się stało.
[quote name='gość' timestamp='1291895377' post='401883']
Pisząc "wyborcy PO mają się dobrze" nie chodziło mi o ich bogactwo materialne tylko o samopoczucie po wygranych kolejnych wyborach. Jeżeli jesteś człowiekiem uczciwym i prawdomównym to musisz przyznać, że w całej najnowszej historii naszego narodu jeszcze nigdy nasz poziom życia nie był tak zbliżony do poziomu życia najbogatszych narodów. Chodzi oczywiście o dane statystyczne. I jaszcze kilka uwag. Sfałszowanie wyborów to taka sama prawda jak to ... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2010 r. o 21:16
O co chodzi z tym wymaganiem " dane potrzebne do zawarcia umowy"? Co trzeba załączyć? Może ktoś się orientuje?
Avatar
k? / 10 grudnia 2010 r. o 12:18
[quote name='K.' timestamp='1291882711' post='401745']
Zagłaszajcie się, zgłaszajcie. Dyrektor Matacz już was załatwi jak przy spisie rolnym.
[/quote]
po wypłacie jakoś niezadowolonych jakby wyraźnie mniej... frustraci i nieudacznicy zawsze będą ujadać
Avatar
lili / 9 grudnia 2010 r. o 17:21
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
ja / 9 grudnia 2010 r. o 16:43
[size="6"]WIDZĘ ZE Z TEMATU SPISU ZROBIŁ SIĘ POLITYCZNY MODERATOR POWINIEN USUWAĆ POSTY NIE NA TEMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
Avatar
Don / 9 grudnia 2010 r. o 16:07
[quote name='ziuk' timestamp='1291884406' post='401758']
...i macie wyborcy PO swoje miejsca pracy...możecie w Polsce zostać rachmistrzami.
Zamiast dać ludziom zajęcie godne i godnie płatne, to teraz wyksztalciuchy będą biegali z formularzem w ręce i podglądali, co rodacy maja w domu. Skarbowka się ucieszy.... Tak wygląda kapitalizm, którego nie umiecie opanować mądrym wyborem rządu. Ludzi prawych i szczerze miłujących naród opluwacie, a kapitalizm wysysa z Was ostatnie krople krwi. Nie za taka Polskę prezydent Lech Kaczynski oddal swoje życie.
[/quote]
Czyżby typowy przykład miejskiego frustrata? Czemu ludzi wykształconych nazywasz "wykształciuchami"? Samemu się nie chciało na studia pójść? Kolejna sprawa -> z artykułu wynika, że to nie spis skarbowy tylko osobowy - normalne dane statystyczne więc nie rozpowszechniaj bzdur. Co do mądrego wyboru rządu - rząd PiS przez wielu uważany jest jako najgorszy od 1989 r. - brak reform, zawłaszczanie władzy (KRRiT, urzędy z klucza partyjnego), kupczenie stanowiskami (tzw. taśmy Beger). I jeszcze jedno - Lech Kaczyński "nie oddał życia" tylko stracił je w katastrofie lotniczej a to co innego niż świadoma ofiara - nie róbcie z niego męczennika.

[quote name='ziuk' timestamp='1291892763' post='401845']
"wyborcy PO maja się dobrze"...a ilu jest tych wyborców? Bo naród cierpi głód i niedostatek, który chcieli zamanifestować w wyborach, ale sfałszowanie i presja z zewnątrz wywierana na najlepszych synów Polski nie pozwoliła kolejny raz dojść do władzy siłom postępowo - społecznym. PiS to wielki ruch ludzi o największym zaufaniu społecznym i ruch patriotyczno-narodowy mający za zadanie uczynić kraj wielkim i solidarnym w swoim prawie do równości i chleba wszystkich obywateli. To zaś co robi Tusk i jego niemieccy pobratymcy (wyborcy) wymaga dokładnej analizy popartej inwigilacja całego zdradliwego środowiska. Patos na ich ustach jest już mityczny! Kompletny zamordyzm znany nam z okresu walki ze świętym kościołem okazał się być strasznym orężem w rękach ludzi nieodpowiedzialnych. Przykładem może być bezpardonowe zaatakowanie ministra Ziobro i nomen omen ...skazanie go w sadzie. A fałszerstwa pod adresem Jarosława Kaczyńskiego i ciąganie tego szlachetnego człowieka po sądach tez uważasz za normalne? No, ale wyborcy PO maja się dobrze!
[/quote]
Ilu jest tych wyborców? Patrząc na wyniki wyborów to bardzo dużo, tak gdzieś z 60% społeczeństwa. Sfałszowane wybory? Człowieku - a czy Ty wiesz co to jest Sąd Najwyższy i czym się zajmuje? Gdyby były sfałszowane to by ich nie zatwierdził. Jeżeli uważasz, że PiS to siły postępowo - społeczne, to jakoś nijak ma się to do ich osiągów. Bo co takiego osiągnęli? Kompletnie NIC. PiS to nie jest żaden wielki ruch społeczny o największym zaufaniu społecznym. Gdyby tak było nie miałby w swoich szeregach ludzi o następującej reputacji:
Jarosław Kaczyński - człowiek despotyczny, niewidzący dalekosiężnego celu w polityce, dbający o wyłączny interes własny oraz partii - nie Polaków.
Zbigniew Ziobro - mierny polityk, ślizgający się na opinii "szeryfa", w rzeczywistości mściwy i zawistny człowiek, mający przerośnięte mniemanie o sobie, uchodzący za gnidę w środowisku prawników oraz człowieka fałszywego wśród osób, które go poznały osobiście. Za jego czasów prokuratura była w pełni upolityczniona, inwigilowano polityków opozycji jak również dziennikarzy.
Mariusz Błaszczak - osoba bezkrytycznie wychwalająca prezesa partii, brak absolutnie własnego zdania i myślenia, ślepo podporządkowany wodzowi.
Mariusz Kuchciński - agitator Jarosława
Antoni Macierewicz - człowiek fałszywy do granic możliwości, ogarnięty manią prześladowczą, widzący we wszystkich i we wszystkim wroga, osoba o złudnym samouwielbieniu, posiadające najgorsze cechy charakteru jakie człowiek może posiadać.
Ryszard Czarnecki - dupoliz, był we wszystkich możliwych partiach, nie przeszkadza mu brak ideałów, byleby tylko znalazł jakiś stołek.
Nelly Rokita - kobieta o ograniczonych horyzontach myślowych, niepotrafiąca logicznie myśleć ani wypowiadać się, kompromitująca się na każdym kroku.
Jolanta Szczypińska - znana z tego, że jest znana, absolutny brak przejawów intelektu, bezgranicznie zakochana w prezesie PiS.
Anna Fotyga - kobieta-kompromitacja, była (na szczęście!)szefowa MSZ'u, zasłynęła ze zdań typu "bez komentarza", nieposiadająca żadnej wiedzy na temat świata i polityki, snująca rusofobistyczne teorie spiskowe.
Joachim Brudziński - bezpardonowy piewca ideologii PiS.
Jacek Kurski - "bulterier" PiS, człowiek od brudnej roboty. Kolega Ziobry. Słynie z łamania prawa, przegranych procesów sądowych, z licznych mandatów, nadużywania władzy do własnych celów.
Ryszard Bender - kłamca oświęcimski, znienawidzony przez mojego ś.p. dziadka, który był przy wyzwalaniu KL na Majdanku i widział na własne oczy brutalność mordu ludzi przez hitlerowców, jak również ruszającą się ziemię od przysypanych żywcem żyjących ludzi.

Mógłbym wymienić jeszcze więcej osób w PiSie o niejasnej przeszłości i postępowaniu, ale szkoda mi tyle czasu.
Widzisz, drogi wyborco PiS. Tam nie ma ludzi uczciwych - a sam Jarosław Kaczyński przegrał już całą masę spraw sądowych za pomówienia ludzi. I szlachetności tu nie szukaj - bo jej nie ma.


[quote name='ziuk' timestamp='1291899767' post='401935']
I zostałeś schwytany we własne sidła, bo Jarosław Kaczynski został predysponowany do najwyższych urzędów w kraju nie tylko przez wiedze, inteligencje i doskonale pochodzenie, ale również z poparciem najświętszych ojców naszego kościoła katolickiego...a wiec przez naród polski stojący na straży wiary i wspólnego samo poszanowania. PiS od samego początku mówił, ze chce zjednoczyć naród i wskazać te właściwa drogę prowadzącą do równości nas wszystkich. Nie potrzebujemy w kraju tych co nie wiedza co robić z pieniędzmi i tych, którzy musza pracować na takich krezusów, co to po świecie rozjeżdżają się tylko i wysysają z narodu ostatnie krople krwi, albo kupują przedsiębiorstwa za przedsiębiorstwami i się bogacą! I taka była reakcja pana Ziobro, ale oczywiście PO chciało inaczej i tak się stało.
[/quote]
Jarosław Kaczyński został predysponowany przez władzę partii (czytaj: jego samego) do najwyśzych urzędów w państwie. Jaka była wola Narodu - wszyscy widzieli. Wiedzę to on posiada: ale tylko z zakresu kto wg niego był agentem a kto nie (czyli
[quote name='ziuk' timestamp='1291884406' post='401758']
...i macie wyborcy PO swoje miejsca pracy...możecie w Polsce zostać rachmistrzami.
Zamiast dać ludziom zajęcie godne i godnie płatne, to teraz wyksztalciuchy będą biegali z formularzem w ręce i podglądali, co rodacy maja w domu. Skarbowka się ucieszy.... Tak wygląda kapitalizm, którego nie umiecie opanować mądrym wyborem rządu. Ludzi prawych i szczerze miłujących naród opluwacie, a kapitalizm wysysa z Was ostatnie krople krwi. Nie za taka Polskę prez... rozwiń
Avatar
ziuk / 9 grudnia 2010 r. o 15:46
[quote name='Slawek W.' timestamp='1291903904' post='402015']
Czlowieku....nie chce Ciebie w zaden sposob obrazac, ale....Ty jestes chory. Upodobniles sie tak bardzo do Waszego furrera, ze zapadles na te sama chorobe....chorobe leczona psychotropami!
[/quote]
Z Pelowska hołotą nie da się dyskutować argumentami przemawiającymi do serca i rozumu każdego prawdziwego Polaka!
Avatar
Slawek W. / 9 grudnia 2010 r. o 15:11
[quote name='ziuk' timestamp='1291902154' post='401982']
...może nie rasa Panów, ale żeby mięć wystarczająco dużo wewnętrznej mocy i kindersztuby, aby wybaczać i chcieć wziąć na własne barki pełną odpowiedzialność za los ojczyzny trzeba być nieprzeciętnym człowiekiem gotowym do świadczenia miłości do ludzi i patriota najwyższej próby.
PiS jest ogniskiem przy którym każda skołatana dusza może się ogrzać, znaleźć zrozumienie i miłość bliźniego. Każdy ma tam miejsce pod warunkiem, ze będzie gotów iść dalej wśród plebsu i głosić owe dobre słowa pocieszenia, zrozumienia i wybaczenia. Jednakże chamstwo nigdy nie umiało zrozumieć kto najbardziej ze wszystkich pragnie ich szczęścia. Zwykle nienawistne bydło świadczy nieprawdę o szlachetnych i oddanych sprawie prawdziwych patriotach i Polakach.
[/quote]
Czlowieku....nie chce Ciebie w zaden sposob obrazac, ale....Ty jestes chory. Upodobniles sie tak bardzo do Waszego furrera, ze zapadles na te sama chorobe....chorobe leczona psychotropami!
[quote name='ziuk' timestamp='1291902154' post='401982']
...może nie rasa Panów, ale żeby mięć wystarczająco dużo wewnętrznej mocy i kindersztuby, aby wybaczać i chcieć wziąć na własne barki pełną odpowiedzialność za los ojczyzny trzeba być nieprzeciętnym człowiekiem gotowym do świadczenia miłości do ludzi i patriota najwyższej próby.
PiS jest ogniskiem przy którym każda skołatana dusza może się ogrzać, znaleźć zrozumienie i miłość bliźniego. Każdy ma tam miejsce pod warunkiem, ze będzie gotów iść dalej wś... rozwiń
Avatar
ziuk / 9 grudnia 2010 r. o 14:42
[quote name='zbigniew' timestamp='1291900883' post='401956']
Brawo nie wiedziałem że trzeba doskonałe pochodzenie aby zostać predysponowanym do najwyższych urzędów.......rasa panów już nam się odnowiła. CUDOWNIE.
[/quote]
...może nie rasa Panów, ale żeby mięć wystarczająco dużo wewnętrznej mocy i kindersztuby, aby wybaczać i chcieć wziąć na własne barki pełną odpowiedzialność za los ojczyzny trzeba być nieprzeciętnym człowiekiem gotowym do świadczenia miłości do ludzi i patriota najwyższej próby.
PiS jest ogniskiem przy którym każda skołatana dusza może się ogrzać, znaleźć zrozumienie i miłość bliźniego. Każdy ma tam miejsce pod warunkiem, ze będzie gotów iść dalej wśród plebsu i głosić owe dobre słowa pocieszenia, zrozumienia i wybaczenia. Jednakże chamstwo nigdy nie umiało zrozumieć kto najbardziej ze wszystkich pragnie ich szczęścia. Zwykle nienawistne bydło świadczy nieprawdę o szlachetnych i oddanych sprawie prawdziwych patriotach i Polakach.
[quote name='zbigniew' timestamp='1291900883' post='401956']
Brawo nie wiedziałem że trzeba doskonałe pochodzenie aby zostać predysponowanym do najwyższych urzędów.......rasa panów już nam się odnowiła. CUDOWNIE.
[/quote]
...może nie rasa Panów, ale żeby mięć wystarczająco dużo wewnętrznej mocy i kindersztuby, aby wybaczać i chcieć wziąć na własne barki pełną odpowiedzialność za los ojczyzny trzeba być nieprzeciętnym człowiekiem gotowym do świadczenia miłości do ludzi i patriota najwyższej próby.rozwiń
Avatar
zbigniew / 9 grudnia 2010 r. o 14:21
[quote name='ziuk' timestamp='1291899767' post='401935']
I zostałeś schwytany we własne sidła, bo Jarosław Kaczynski został predysponowany do najwyższych urzędów w kraju nie tylko przez wiedze, inteligencje i doskonale pochodzenie, ale również z poparciem najświętszych ojców naszego kościoła katolickiego...a wiec przez naród polski stojący na straży wiary i wspólnego samo poszanowania. PiS od samego początku mówił, ze chce zjednoczyć naród i wskazać te właściwa drogę prowadzącą do równości nas wszystkich. Nie potrzebujemy w kraju tych co nie wiedza co robić z pieniędzmi i tych, którzy musza pracować na takich krezusów, co to po świecie rozjeżdżają się tylko i wysysają z narodu ostatnie krople krwi, albo kupują przedsiębiorstwa za przedsiębiorstwami i się bogacą! I taka była reakcja pana Ziobro, ale oczywiście PO chciało inaczej i tak się stało.
[/quote]
Brawo nie wiedziałem że trzeba doskonałe pochodzenie aby zostać predysponowanym do najwyższych urzędów.......rasa panów już nam się odnowiła. CUDOWNIE.
[quote name='ziuk' timestamp='1291899767' post='401935']
I zostałeś schwytany we własne sidła, bo Jarosław Kaczynski został predysponowany do najwyższych urzędów w kraju nie tylko przez wiedze, inteligencje i doskonale pochodzenie, ale również z poparciem najświętszych ojców naszego kościoła katolickiego...a wiec przez naród polski stojący na straży wiary i wspólnego samo poszanowania. PiS od samego początku mówił, ze chce zjednoczyć naród i wskazać te właściwa drogę prowadzącą do równości nas wszystkich. Nie po... rozwiń
Avatar
ziuk / 9 grudnia 2010 r. o 14:02
[quote name='gość' timestamp='1291895377' post='401883']
Pisząc "wyborcy PO mają się dobrze" nie chodziło mi o ich bogactwo materialne tylko o samopoczucie po wygranych kolejnych wyborach. Jeżeli jesteś człowiekiem uczciwym i prawdomównym to musisz przyznać, że w całej najnowszej historii naszego narodu jeszcze nigdy nasz poziom życia nie był tak zbliżony do poziomu życia najbogatszych narodów. Chodzi oczywiście o dane statystyczne. I jaszcze kilka uwag. Sfałszowanie wyborów to taka sama prawda jak to że Rosjanie wytworzyli sztuczną mgłę w rejonie lotniska smoleńskiego. To że PiS jest ruchem ludzi o największym zaufaniu społecznym nijak nie potwierdzają badania komu Polacy najbardziej ufają. Przywódca PiS jest tutaj na szarym końcu. O byłym ministrze Ziobro można powiedzieć tak, jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Tak jak on bezpardonowo atakował swoich przeciwników lub domniemanych winowajców to demokratyczny Świat nie zna podobnego przykładu. Jeżeli zaś chodzi o Jarosława to wyjaśnij którego, tego z kampanii wyborczej liżącego dupę Rosjanom, komuchom i robiącego z wyborców idiotów, czy o tego po przegranych wyborach, który swoim postępowaniem jasno dowodzi że pospólstwo które go nie wybrało ma daleko w du***. Tak naprawdę wszystkie wygłupy robił aby władzę zdobyć. To że robił z wyborców idiotów mało go obchodzi.
[/quote]

I zostałeś schwytany we własne sidła, bo Jarosław Kaczynski został predysponowany do najwyższych urzędów w kraju nie tylko przez wiedze, inteligencje i doskonale pochodzenie, ale również z poparciem najświętszych ojców naszego kościoła katolickiego...a wiec przez naród polski stojący na straży wiary i wspólnego samo poszanowania. PiS od samego początku mówił, ze chce zjednoczyć naród i wskazać te właściwa drogę prowadzącą do równości nas wszystkich. Nie potrzebujemy w kraju tych co nie wiedza co robić z pieniędzmi i tych, którzy musza pracować na takich krezusów, co to po świecie rozjeżdżają się tylko i wysysają z narodu ostatnie krople krwi, albo kupują przedsiębiorstwa za przedsiębiorstwami i się bogacą! I taka była reakcja pana Ziobro, ale oczywiście PO chciało inaczej i tak się stało.
[quote name='gość' timestamp='1291895377' post='401883']
Pisząc "wyborcy PO mają się dobrze" nie chodziło mi o ich bogactwo materialne tylko o samopoczucie po wygranych kolejnych wyborach. Jeżeli jesteś człowiekiem uczciwym i prawdomównym to musisz przyznać, że w całej najnowszej historii naszego narodu jeszcze nigdy nasz poziom życia nie był tak zbliżony do poziomu życia najbogatszych narodów. Chodzi oczywiście o dane statystyczne. I jaszcze kilka uwag. Sfałszowanie wyborów to taka sama prawda jak to ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mundial 2022: Argentyna - Australia 2:1. Udany jubileusz Messiego

Mundial 2022: Argentyna - Australia 2:1. Udany jubileusz Messiego

Reprezentacja Argentyny zgodnie z przewidywaniami pokonała Australię, choć ekipa z Antypodów pokazała charakter i tanio skóry nie sprzedała. Albicelestes wygrali 2:1 i w ćwierćfinale zagrają z Holandią

Zupełnie „Inny Wymiar” w Chatce Żaka. Stoły pełne gier. Zdjęcia
zdjęcia
galeria

Zupełnie „Inny Wymiar” w Chatce Żaka. Stoły pełne gier. Zdjęcia

W Chatce Żaka odbył się „Inny Wymiar”. To okazja do poznania gier – nie tylko planszowych.

Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin 2:3. Znów wygrali po pięciu setach

Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin 2:3. Znów wygrali po pięciu setach

LUK Lublin zanotował kolejne zwycięstwo w PlusLidze i kolejny raz potrzebował na to aż pięciu setów. Lublinianie wygrali na wyjeździe po tie-breaku ze Ślepskiem Malow Suwałki

Katar 2022. Ile polscy piłkarze zarobią, jak wygrają z Francją

Katar 2022. Ile polscy piłkarze zarobią, jak wygrają z Francją

Tylko za awans na mundial FIFA płaci 9 mln dolarów. Z każdą stawką rośnie finansowa nagroda.

Lubelskie. Zima bez stoku narciarskiego, bo trzeba oszczędzać prąd

Lubelskie. Zima bez stoku narciarskiego, bo trzeba oszczędzać prąd

Samorządy muszą oszczędzać na energii, bo inaczej zapłacą kary. Dlatego Biała Podlaska zmienia godziny pracy urzędu, a Międzyrzec Podlaski nie uruchomi stoku narciarskiego.

Symfonicznie i multimedialnie - Namysłowiacy bajkowo dla dzieci
9 grudnia 2022, 10:00

Symfonicznie i multimedialnie - Namysłowiacy bajkowo dla dzieci

Jeden dzień i trzy symfoniczne, wzbogacone pokazami multimedialnymi koncerty – tak będzie w piątek (9 grudnia) w Zamojskim Domu Kultury za sprawą Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego.

Świdnik będzie mieć autobusy wodorowe. Podpisanie umów z NFOŚiGW

Świdnik będzie mieć autobusy wodorowe. Podpisanie umów z NFOŚiGW

Zakup trzech autobusów wodorowych i budowa sześciu stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Taki plan na dwa najbliższe lata ma miasto Świdnik. W tej sprawie, w sobotę w świdnickim Urzędzie Miasta zostały podpisane umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Mundial 2022: Holandia – USA 3:1. Jest pierwszy ćwierćfinalista

Mundial 2022: Holandia – USA 3:1. Jest pierwszy ćwierćfinalista

Nie było niespodzianki w pierwszym meczu 1/8 finału mundialu w Katarze. Holandia pokonała w sobotę USA 3:1. W nagrodę w ćwierćfinale zagra z lepszym, z pary Argentyna – Australia.

Korona Kielce – Górnik Łęczna 4:0. Sparingowa porażka na koniec roku

Korona Kielce – Górnik Łęczna 4:0. Sparingowa porażka na koniec roku

Piłkarze Górnika Łęczna zakończyli treningi w 2022 roku. W ostatnim meczu kontrolnym zielono-czarni musieli uznać wyższość grającej w PKO BP Ekstraklasie Korony Kielce, której ulegli 0:4

To nie był dobry rok Bogdanki, jaka przyszłość kopalni? Jest ważna deklaracja prezesa
Barbórka 2022
galeria

To nie był dobry rok Bogdanki, jaka przyszłość kopalni? Jest ważna deklaracja prezesa

Lada dzień zakończą się prace przy budowie chodnika pomocniczego do zaciśniętej ściany w polu Stefanów – zapowiada p.o. prezes kopalni Bogdanka. To m.in. z powodu problemów w tym miejscu wydobycie w lubelskiej kopalni znacznie spadło, a stanowisko stracił poprzedni prezes. Podczas dzisiejszych obchodów Dnia Górnika dużo mówiło się także o tym, że z powodu obecnej wojny w Ukrainie i trudnej sytuacji w energetyce, węgiel wciąż jest dla Polski ważny.

Miłosz Bachonko pokazał całej Polsce, że ma talent. "Nigdy nie oglądało mnie tak wiele osób"

Miłosz Bachonko pokazał całej Polsce, że ma talent. "Nigdy nie oglądało mnie tak wiele osób"

Miłosz Bachonko ma 12 lat a za sobą m.in. koncert w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Oprócz tego tysiące planów na przyszłość i 300 tys. zł, które zdobył za wirtuozerskie umiejętności.

W Zamościu już czuć Boże Narodzenie. Co można kupić na Jarmarku Świątecznym?
galeria

W Zamościu już czuć Boże Narodzenie. Co można kupić na Jarmarku Świątecznym?