Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 marca 2013 r.
17:28
Edytuj ten wpis

Związkowcy kontra rząd. Manifestacja w centrum Lublina (wideo)

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 26 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

"Bóg, honor, polskie sprawy, bez Platformy radę damy”, "Dość wyzysku polskich obywateli”, "Nie dajmy się orżnąć” – skandowali uczestnicy manifestacji, która przeszła przez centrum Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ok. 500 związkowców i ich sympatyków zebrało się pod lubelskim ratuszem. Wśród demonstrantów najwięcej było członków "Solidarności”, protestowali też działacze innych organizacji, m. in. OPZZ i Młodzieży Wszechpolskiej. Rozdawana ulotki zachęcające do wstąpienia do Obozu Narodowo

– Radykalnego oraz kartki z hasłami do skandowania m. in. "Żegnaj Platformo, ooo, żegnaj Platformo, żegnaj Platformo, ooo żegnaj Platformo”.

- Rośnie bezrobocie, 3 mln Polaków są za granicą. Chyba coś nie tak jest z tym rządem, chcemy żeby się opamiętali i zwrócili uwagę na ludzi. Ile tak można? – mówi Rafał Kołczyński z Kraśnika, jedna z osób trzymających przywiązane do czerwonych balonów tekturowe, pokraczne sylwetki ministrów rządu Donalda Tuska z doczepionymi "nosami Pinokia”.

- Od 1939 roku nie mamy prawdziwego rządu. Dziś mamy Donalda, a nie sowietów. Jego wizja to miejsca pracy na wyspach brytyjskich i w innych krajach Unii. To wizja albo początek upadku państwa – grzmiał przez megafon Marian Król, szef "Solidarności” z naszego regionu.

Przy ogłuszającym dźwięku syren, bębnów i wyśpiewywanych haseł, manifestanci przeszli deptakiem na plac Litewski. Towarzyszył im wielki transparent "Nie dajmy się orżnąć”. Na placu wypuścili do nieba sylwetki ministrów.

Lubelska manifestacja była akcją solidarności ze związkowcami, którzy wczoraj na Śląsku zorganizowali strajk generalny.

Wkrótce zdjęcia i wideo z manifestacji

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
SYLWESTER / 27 marca 2013 o 22:28
0
----------------------------------SOLIDARNOŚĆ OSTRZEGA POLAKÓW PO RAZ DRUGI !------------w 1980 roku SOLIDARNOŚĆ ostrzegła Polaków przed BANKRUCTWEM I UPADKIEM POLSKI ! . Ter az ponownie SOLIDARNOŚĆ OSTRZEGA POLAKÓW i doradza aby ZDYMISJONOWAĆ ANTYPOLSKI RZĄD , BO POLSKA JUŻ STOI NAD PRZEPAŚCIĄ !. Ale komuchy jak widzimy nawet na tym Forum zamiast rzetelnego potwierdzenia, że jest KATASTROFA to... wprowadzają metodę DEZINFORMACJI I PROPONUJĄ KŁÓTNIE (sic?). Zamiast kłótni Patrioci proponują Dymisje rządu i OGŁOSZENIE NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW PARLAMENTARNYCH !!!. Jeżeli Polacy odzyskają Władze i Decydowanie o Swoim Kraju dopiero wtedy BĘDZIEMY PODLICZAĆ I ROZLICZAĆ ! ALE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI PO ODZYSKANIU POLSKI BĘDZIEMY ORGANIZOWAĆ PRODUKCJE W FABRYKACH I ZAKŁADACH PRACY GDZIE CELOWO DOPROWADZONO DO BANKRUCTW ABY POWSTAŁO W POLSCE TAK GIGANTYCZNE BEZROBOCIE !!!. TEN ANTYPOLSKI RZĄD MA PROGRAM BANKRUCTWA POLSKI I NARODU NA BEZROBOCIU !!!. SOLIDARNOŚĆ OSTRZEGA A RESZTA NALEŻY JUŻ DO NARODU POLSKIEGO !!!. Nie słuchajcie komuchów , bo oni już w ostatnich chwilach upadku jeszcze pozakjładali "Spółki" i czerpią z nich milionowe ZYSKI !. Jedynym celem komuchów jest wytworzenie wewnętrznych awantur i KONFLIKTÓW ! . To draństwo chcą dyskutować gdy mają PEŁNIE WŁADZY W POLSCE I WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE ! . Jeżeli POLACY dojdą do władzy wtedy będziemy mogli poprzez większość w Sejmie postawić przed TRYBUNAŁEM STANU RP WSZYSTKICH WINNYCH OBECNEJ KATASTROFY NASZEJ POLSKI Z PREZYDENTEM , PREMIEREM Z CAŁYM RZĄDEM !!!. TE OSTATNIE ZDANIE NIECH OTWORZY OCZY PO LAKOM I URATUJE POLSKĘ PRZED TRAGEDIĄ !!!!!!!!! . W 1980 roku Polacy utworzyli 10 milionowy RUCH SPOŁECZNY SOLIDARNOŚĆ I WYGRALIŚMY. Teraz również Polacy muszą się zorganizować w podobny RUCH SPOŁECZNY SOLIDARNOŚĆ I PO PROSTU MUSIMY WYGRAĆ !, MUSIMY ODZYSKAĆ NASZĄ KOCHANĄ POLSKĘ !. M U S I M Y !!!.
----------------------------------SOLIDARNOŚĆ OSTRZEGA POLAKÓW PO RAZ DRUGI !------------w 1980 roku SOLIDARNOŚĆ ostrzegła Polaków przed BANKRUCTWEM I UPADKIEM POLSKI ! . Ter az ponownie SOLIDARNOŚĆ OSTRZEGA POLAKÓW i doradza aby ZDYMISJONOWAĆ ANTYPOLSKI RZĄD , BO POLSKA JUŻ STOI NAD PRZEPAŚCIĄ !. Ale komuchy jak widzimy nawet na tym Forum zamiast rzetelnego potwierdzenia, że jest KATASTROFA to... wprowadzają metodę DEZINFORMACJI I PROPONUJĄ KŁÓTNIE (sic?). Zamias... rozwiń
Avatar
schaboszczak / 27 marca 2013 o 11:00
0
[quote name='Gość' timestamp='1364374199' post='750720']
Chyba żartujesz pseudopatrioto. Prezesi spółek z nadania jarosława robili co chcieli i zarabiali setki tysięcy, podobnie bylo za sld.pis mial szans i jak j wykorzystał? Wszyscy widzieli.zero poprawy, kompromitacja za granicą.wielka emigracja do uk.
[/quote]Chłopie co ty za bzdury piszesz,komucho-konfidenci już szósty rok rządzą i wielkie gó.wno jest z tego,tylko łupią sQrwysyny ten kraj,czy to jest wina Jarka ??? co dobrego przez te lata zrobili,bezrobocie za ich kadencji wzrosło do 14,5% to oficjalne,a to o którym nie wolno mówić, nie dla prasy to o 50%,wiek emerytalny do 67, jedyny komuchów wielki sukces,czy jesteś zadowolony z tego tytułu,a ile narąbali kasy złodzieje przez te sześć lat ?????????????????????????????????????????????????????????????????? a zegar Balcerowicza za.pie.rdala nieustannie do przodu !!!!!
[quote name='Gość' timestamp='1364374199' post='750720']
Chyba żartujesz pseudopatrioto. Prezesi spółek z nadania jarosława robili co chcieli i zarabiali setki tysięcy, podobnie bylo za sld.pis mial szans i jak j wykorzystał? Wszyscy widzieli.zero poprawy, kompromitacja za granicą.wielka emigracja do uk.
[/quote]Chłopie co ty za bzdury piszesz,komucho-konfidenci już szósty rok rządzą i wielkie gó.wno jest z tego,tylko łupią sQrwysyny ten kraj,czy to jest wina Jarka ??? co dobrego przez te lata zrobili,bezr... rozwiń
Avatar
schaboszczak / 27 marca 2013 o 10:41
0
[quote name='gość' timestamp='1364377027' post='750744']
Ciekawe czy będą tak zahartowani i nieustępliwi w walce o swoje jak za czasów komuny...


[/quote]Innej drogi nie ma.Widły i na belweder.
Avatar
gość / 27 marca 2013 o 10:37
0
Ciekawe czy będą tak zahartowani i nieustępliwi w walce o swoje jak za czasów komuny...

Avatar
Kolo / 27 marca 2013 o 10:23
0
[quote name='Gość' timestamp='1364374199' post='750720']
Chyba żartujesz pseudopatrioto. Prezesi spółek z nadania jarosława robili co chcieli i zarabiali setki tysięcy, podobnie bylo za sld.pis mial szans i jak j wykorzystał? Wszyscy widzieli.zero poprawy, kompromitacja za granicą.wielka emigracja do uk.
[/quote]Zwróć uwagę CYCU że wtedy nie było takiej bidy i takiego kryzysu jak to teraz mówią. Emigrację to ci RYŻY zafundował i do niego zęby wbijaj !!! A co CYCU z milionowymi premiami i nagrodami dla czerwonego bydła w sejmie,senacie czy to frajerstwo co chapnęli miliony za bubel NARODOWY w Warszawie i przekręty na autostradach PL, czy to CYCU też wina Jarosława ??? Tylko chłopie zmywak dla ciebie w UK.
[quote name='Gość' timestamp='1364374199' post='750720']
Chyba żartujesz pseudopatrioto. Prezesi spółek z nadania jarosława robili co chcieli i zarabiali setki tysięcy, podobnie bylo za sld.pis mial szans i jak j wykorzystał? Wszyscy widzieli.zero poprawy, kompromitacja za granicą.wielka emigracja do uk.
[/quote]Zwróć uwagę CYCU że wtedy nie było takiej bidy i takiego kryzysu jak to teraz mówią. Emigrację to ci RYŻY zafundował i do niego zęby wbijaj !!! A co CYCU z milionowymi premiami i nagro... rozwiń
Avatar
Gość / 27 marca 2013 o 09:49
0
Chyba żartujesz pseudopatrioto. Prezesi spółek z nadania jarosława robili co chcieli i zarabiali setki tysięcy, podobnie bylo za sld.pis mial szans i jak j wykorzystał? Wszyscy widzieli.zero poprawy, kompromitacja za granicą.wielka emigracja do uk.
Avatar
Kolo / 27 marca 2013 o 09:21
0
[quote name='Gość' timestamp='1364368514' post='750678']
Jakim trzeba być idiotą żeby myśleć że gdy pis wróci do władzy to zmaleje bezrobocie i wszyscy dostaną podwyżki.
[/quote]Nadzieja jest CYCU w tym, że nie pozwolą w tym czy innym podobnym kryzysie by to czerwone bydło okradało nas w formie wielomilionowych nagród,premii czy odpraw, jak oszczędzamy to wszyscy, a nie jak sobie ostatnio zawinszowali marszałkowie sejmu czy senatu,POprostu BYDŁO bez żadnej skromności czy hamulca do grabieży tego kraju !!! a bezrobocie no cóż komuchy wysprzedały prawie cały majątek narodowy,fabryki,zakłady pracy i to się już nie wróci,dla nich kryminał dla ciebie robota za miskę zupy u dobrego żyda.
[quote name='Gość' timestamp='1364368514' post='750678']
Jakim trzeba być idiotą żeby myśleć że gdy pis wróci do władzy to zmaleje bezrobocie i wszyscy dostaną podwyżki.
[/quote]Nadzieja jest CYCU w tym, że nie pozwolą w tym czy innym podobnym kryzysie by to czerwone bydło okradało nas w formie wielomilionowych nagród,premii czy odpraw, jak oszczędzamy to wszyscy, a nie jak sobie ostatnio zawinszowali marszałkowie sejmu czy senatu,POprostu BYDŁO bez żadnej skromności czy hamulca do grabieży tego kraju ... rozwiń
Avatar
Duży Wacek / 27 marca 2013 o 09:02
0
[quote name='marian' timestamp='1364369765' post='750695']
Ja w kryzysie radzę sobie w ten sposó,że mniej daję kochance.
[/quote]Ja ograniczyłem swoje stadko i drastycznie ilość kochanek, z ośmiu do trzech,reszta niestety na bezrobocie.Wszystko wina TUSKA !!!
Avatar
marian / 27 marca 2013 o 08:36
0
Ja w kryzysie radzę sobie w ten sposó,że mniej daję kochance.
Avatar
Henio / 27 marca 2013 o 08:24
0
[quote name='modest' timestamp='1364368439' post='750676']
NIE WIERZE ZE TU BEDZIE KIEDYKOLWIEK LEPIEJ. NIE MAM PLECÓW, JESTEM PRZECIĘTNIAKIEM TUTAJ W POLSCE DLA TAKICH NIE MA MIEJSCA. tylko emigracja.
[/quote]Nie żadna emigracja JASIU tylko zaćiśnij pięśći !!!! POLSKA dla POLAKÓW.
Avatar
SYLWESTER / 27 marca 2013 o 22:28
0
----------------------------------SOLIDARNOŚĆ OSTRZEGA POLAKÓW PO RAZ DRUGI !------------w 1980 roku SOLIDARNOŚĆ ostrzegła Polaków przed BANKRUCTWEM I UPADKIEM POLSKI ! . Ter az ponownie SOLIDARNOŚĆ OSTRZEGA POLAKÓW i doradza aby ZDYMISJONOWAĆ ANTYPOLSKI RZĄD , BO POLSKA JUŻ STOI NAD PRZEPAŚCIĄ !. Ale komuchy jak widzimy nawet na tym Forum zamiast rzetelnego potwierdzenia, że jest KATASTROFA to... wprowadzają metodę DEZINFORMACJI I PROPONUJĄ KŁÓTNIE (sic?). Zamiast kłótni Patrioci proponują Dymisje rządu i OGŁOSZENIE NADZWYCZAJNYCH WYBORÓW PARLAMENTARNYCH !!!. Jeżeli Polacy odzyskają Władze i Decydowanie o Swoim Kraju dopiero wtedy BĘDZIEMY PODLICZAĆ I ROZLICZAĆ ! ALE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI PO ODZYSKANIU POLSKI BĘDZIEMY ORGANIZOWAĆ PRODUKCJE W FABRYKACH I ZAKŁADACH PRACY GDZIE CELOWO DOPROWADZONO DO BANKRUCTW ABY POWSTAŁO W POLSCE TAK GIGANTYCZNE BEZROBOCIE !!!. TEN ANTYPOLSKI RZĄD MA PROGRAM BANKRUCTWA POLSKI I NARODU NA BEZROBOCIU !!!. SOLIDARNOŚĆ OSTRZEGA A RESZTA NALEŻY JUŻ DO NARODU POLSKIEGO !!!. Nie słuchajcie komuchów , bo oni już w ostatnich chwilach upadku jeszcze pozakjładali "Spółki" i czerpią z nich milionowe ZYSKI !. Jedynym celem komuchów jest wytworzenie wewnętrznych awantur i KONFLIKTÓW ! . To draństwo chcą dyskutować gdy mają PEŁNIE WŁADZY W POLSCE I WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE ! . Jeżeli POLACY dojdą do władzy wtedy będziemy mogli poprzez większość w Sejmie postawić przed TRYBUNAŁEM STANU RP WSZYSTKICH WINNYCH OBECNEJ KATASTROFY NASZEJ POLSKI Z PREZYDENTEM , PREMIEREM Z CAŁYM RZĄDEM !!!. TE OSTATNIE ZDANIE NIECH OTWORZY OCZY PO LAKOM I URATUJE POLSKĘ PRZED TRAGEDIĄ !!!!!!!!! . W 1980 roku Polacy utworzyli 10 milionowy RUCH SPOŁECZNY SOLIDARNOŚĆ I WYGRALIŚMY. Teraz również Polacy muszą się zorganizować w podobny RUCH SPOŁECZNY SOLIDARNOŚĆ I PO PROSTU MUSIMY WYGRAĆ !, MUSIMY ODZYSKAĆ NASZĄ KOCHANĄ POLSKĘ !. M U S I M Y !!!.
----------------------------------SOLIDARNOŚĆ OSTRZEGA POLAKÓW PO RAZ DRUGI !------------w 1980 roku SOLIDARNOŚĆ ostrzegła Polaków przed BANKRUCTWEM I UPADKIEM POLSKI ! . Ter az ponownie SOLIDARNOŚĆ OSTRZEGA POLAKÓW i doradza aby ZDYMISJONOWAĆ ANTYPOLSKI RZĄD , BO POLSKA JUŻ STOI NAD PRZEPAŚCIĄ !. Ale komuchy jak widzimy nawet na tym Forum zamiast rzetelnego potwierdzenia, że jest KATASTROFA to... wprowadzają metodę DEZINFORMACJI I PROPONUJĄ KŁÓTNIE (sic?). Zamias... rozwiń
Avatar
schaboszczak / 27 marca 2013 o 11:00
0
[quote name='Gość' timestamp='1364374199' post='750720']
Chyba żartujesz pseudopatrioto. Prezesi spółek z nadania jarosława robili co chcieli i zarabiali setki tysięcy, podobnie bylo za sld.pis mial szans i jak j wykorzystał? Wszyscy widzieli.zero poprawy, kompromitacja za granicą.wielka emigracja do uk.
[/quote]Chłopie co ty za bzdury piszesz,komucho-konfidenci już szósty rok rządzą i wielkie gó.wno jest z tego,tylko łupią sQrwysyny ten kraj,czy to jest wina Jarka ??? co dobrego przez te lata zrobili,bezrobocie za ich kadencji wzrosło do 14,5% to oficjalne,a to o którym nie wolno mówić, nie dla prasy to o 50%,wiek emerytalny do 67, jedyny komuchów wielki sukces,czy jesteś zadowolony z tego tytułu,a ile narąbali kasy złodzieje przez te sześć lat ?????????????????????????????????????????????????????????????????? a zegar Balcerowicza za.pie.rdala nieustannie do przodu !!!!!
[quote name='Gość' timestamp='1364374199' post='750720']
Chyba żartujesz pseudopatrioto. Prezesi spółek z nadania jarosława robili co chcieli i zarabiali setki tysięcy, podobnie bylo za sld.pis mial szans i jak j wykorzystał? Wszyscy widzieli.zero poprawy, kompromitacja za granicą.wielka emigracja do uk.
[/quote]Chłopie co ty za bzdury piszesz,komucho-konfidenci już szósty rok rządzą i wielkie gó.wno jest z tego,tylko łupią sQrwysyny ten kraj,czy to jest wina Jarka ??? co dobrego przez te lata zrobili,bezr... rozwiń
Avatar
schaboszczak / 27 marca 2013 o 10:41
0
[quote name='gość' timestamp='1364377027' post='750744']
Ciekawe czy będą tak zahartowani i nieustępliwi w walce o swoje jak za czasów komuny...


[/quote]Innej drogi nie ma.Widły i na belweder.
Avatar
gość / 27 marca 2013 o 10:37
0
Ciekawe czy będą tak zahartowani i nieustępliwi w walce o swoje jak za czasów komuny...

Avatar
Kolo / 27 marca 2013 o 10:23
0
[quote name='Gość' timestamp='1364374199' post='750720']
Chyba żartujesz pseudopatrioto. Prezesi spółek z nadania jarosława robili co chcieli i zarabiali setki tysięcy, podobnie bylo za sld.pis mial szans i jak j wykorzystał? Wszyscy widzieli.zero poprawy, kompromitacja za granicą.wielka emigracja do uk.
[/quote]Zwróć uwagę CYCU że wtedy nie było takiej bidy i takiego kryzysu jak to teraz mówią. Emigrację to ci RYŻY zafundował i do niego zęby wbijaj !!! A co CYCU z milionowymi premiami i nagrodami dla czerwonego bydła w sejmie,senacie czy to frajerstwo co chapnęli miliony za bubel NARODOWY w Warszawie i przekręty na autostradach PL, czy to CYCU też wina Jarosława ??? Tylko chłopie zmywak dla ciebie w UK.
[quote name='Gość' timestamp='1364374199' post='750720']
Chyba żartujesz pseudopatrioto. Prezesi spółek z nadania jarosława robili co chcieli i zarabiali setki tysięcy, podobnie bylo za sld.pis mial szans i jak j wykorzystał? Wszyscy widzieli.zero poprawy, kompromitacja za granicą.wielka emigracja do uk.
[/quote]Zwróć uwagę CYCU że wtedy nie było takiej bidy i takiego kryzysu jak to teraz mówią. Emigrację to ci RYŻY zafundował i do niego zęby wbijaj !!! A co CYCU z milionowymi premiami i nagro... rozwiń
Avatar
Gość / 27 marca 2013 o 09:49
0
Chyba żartujesz pseudopatrioto. Prezesi spółek z nadania jarosława robili co chcieli i zarabiali setki tysięcy, podobnie bylo za sld.pis mial szans i jak j wykorzystał? Wszyscy widzieli.zero poprawy, kompromitacja za granicą.wielka emigracja do uk.
Avatar
Kolo / 27 marca 2013 o 09:21
0
[quote name='Gość' timestamp='1364368514' post='750678']
Jakim trzeba być idiotą żeby myśleć że gdy pis wróci do władzy to zmaleje bezrobocie i wszyscy dostaną podwyżki.
[/quote]Nadzieja jest CYCU w tym, że nie pozwolą w tym czy innym podobnym kryzysie by to czerwone bydło okradało nas w formie wielomilionowych nagród,premii czy odpraw, jak oszczędzamy to wszyscy, a nie jak sobie ostatnio zawinszowali marszałkowie sejmu czy senatu,POprostu BYDŁO bez żadnej skromności czy hamulca do grabieży tego kraju !!! a bezrobocie no cóż komuchy wysprzedały prawie cały majątek narodowy,fabryki,zakłady pracy i to się już nie wróci,dla nich kryminał dla ciebie robota za miskę zupy u dobrego żyda.
[quote name='Gość' timestamp='1364368514' post='750678']
Jakim trzeba być idiotą żeby myśleć że gdy pis wróci do władzy to zmaleje bezrobocie i wszyscy dostaną podwyżki.
[/quote]Nadzieja jest CYCU w tym, że nie pozwolą w tym czy innym podobnym kryzysie by to czerwone bydło okradało nas w formie wielomilionowych nagród,premii czy odpraw, jak oszczędzamy to wszyscy, a nie jak sobie ostatnio zawinszowali marszałkowie sejmu czy senatu,POprostu BYDŁO bez żadnej skromności czy hamulca do grabieży tego kraju ... rozwiń
Avatar
Duży Wacek / 27 marca 2013 o 09:02
0
[quote name='marian' timestamp='1364369765' post='750695']
Ja w kryzysie radzę sobie w ten sposó,że mniej daję kochance.
[/quote]Ja ograniczyłem swoje stadko i drastycznie ilość kochanek, z ośmiu do trzech,reszta niestety na bezrobocie.Wszystko wina TUSKA !!!
Avatar
marian / 27 marca 2013 o 08:36
0
Ja w kryzysie radzę sobie w ten sposó,że mniej daję kochance.
Avatar
Henio / 27 marca 2013 o 08:24
0
[quote name='modest' timestamp='1364368439' post='750676']
NIE WIERZE ZE TU BEDZIE KIEDYKOLWIEK LEPIEJ. NIE MAM PLECÓW, JESTEM PRZECIĘTNIAKIEM TUTAJ W POLSCE DLA TAKICH NIE MA MIEJSCA. tylko emigracja.
[/quote]Nie żadna emigracja JASIU tylko zaćiśnij pięśći !!!! POLSKA dla POLAKÓW.
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 84 17

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 27 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!