Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łuków

2 stycznia 2020 r.
19:40

Prawo jazdy miał od dwóch miesięcy. Stracił je po jeździe po pijanemu i dachowaniu

0 15 A A
(fot. Lubelska Policja)

Miał prawo jazdy od niespełna dwóch miesięcy, a teraz stracił je na co najmniej trzy lata. 18-latek dachował swoim audi i razem z kolegami uciekł z miejsca zdarzenia. Jak się potem okazało, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Policjanci z Adamowa otrzymali zgłoszenie wczoraj przed godz. 5. Pojechali do miejscowości Zofijówka (pow. łukowski).

Funkcjonariusze nie zastali nikogo na miejscu. Szybko ustalili, że autem jechało kilku młodych ludzi. Po wydostaniu się z przewróconego na dach audi zbiegli do pobliskiego lasu. Policjanci razem ze strażakami przeczesywali okolicę.

Z kolei inny z patroli udał się do domu osób, które podróżówały pojazdem. Tam usłyszeli, że w momencie dachowania w samochodzie było 6 osób, a kierował nim 18-latek z gminy Wojcieszków. Wrócił on już do swojego domu. Tam też zatrzymali go mundurowi.

Badanie alkomatem wykazało, że miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie. Pozostałe osoby, które jechały razem z nim, również były pod wpływem alkoholu.

Nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. 18-letni kierowca audi usłyszał zarzuty. Grozi mu do 2 lat więzienia. Stracił także prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać dopiero po upływie co najmniej 3 lat.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 stycznia 2020 r. o 20:28
Wiejski mega debil choć gówniarz a już rekord debilizmu pokazał. Brawo młody debilu
Avatar
Gość / 2 stycznia 2020 r. o 20:39
ideał debila i to w dodatku dyplomowanego, szkoda drzew i szkoda że przynajmniej ręki nie złamał tylko gałęzie
Avatar
Gość / 2 stycznia 2020 r. o 20:26
No szkoda ale jak tak zaczął to skończy wiadomo jak i byle by na drzewie lub słupie skoro to głupi wieśniak, tak żeby ludzi nie zabił
Avatar
Gość / 2 stycznia 2020 r. o 23:22
Za spowodowanie kolizji przez 20-letnią gówniarę, która wyprzedzała na podwójnej ciągłej w śnieżycę, a która miała prawo jazdy od dwóch miesięcy (ucierpiało kilka osób; pobyt w szpitalu powyżej 7 dni), auta do kasacji, prokurator w Krasnymstawie wniósł o warunkowe umorzenie postępowania...
Avatar
Gość / 2 stycznia 2020 r. o 20:42
Przez takich małolatów płacę dużo więcej składki OC z uwagi na posiadanie samochodów tej marki!
Avatar
Gość / 2 stycznia 2020 r. o 20:35
Szkoda drzew... Znowu wieśniaki
Avatar
mum / 3 stycznia 2020 r. o 07:41
Za spowodowanie kolizji przez 20-letnią gówniarę, która wyprzedzała na podwójnej ciągłej w śnieżycę, a która miała prawo jazdy od dwóch miesięcy (ucierpiało kilka osób; pobyt w szpitalu powyżej 7 dni), auta do kasacji, prokurator w Krasnymstawie wniósł o warunkowe umorzenie postępowania...
 Dziwisz się. Tam zakrzywia się czasoprzestrzeń.
Avatar
Gość / 2 stycznia 2020 r. o 20:17
Szkoda że nikt nie ucierpiał.
Avatar
KL / 2 stycznia 2020 r. o 20:13
Nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu? A drzewa to co?
Avatar
Kierowca / 3 stycznia 2020 r. o 08:17
Marka audi jest jak magnes dla pijanych wsioków. Aż wstyd tym jeździć.
Avatar
Wieśniak z krwi i kości / 4 stycznia 2020 r. o 09:22
Skunt wita, ze to wieśniok? Psecie we artykóle nie je napisane zeee un  ze wsi?
Avatar
_K_ / 3 stycznia 2020 r. o 09:07
Za spowodowanie kolizji przez 20-letnią gówniarę, która wyprzedzała na podwójnej ciągłej w śnieżycę, a która miała prawo jazdy od dwóch miesięcy (ucierpiało kilka osób; pobyt w szpitalu powyżej 7 dni), auta do kasacji, prokurator w Krasnymstawie wniósł o warunkowe umorzenie postępowania...
Oczyścić KASTĘ PROKURATORÓW!!!
Avatar
Kierowca / 3 stycznia 2020 r. o 08:17
Marka audi jest jak magnes dla pijanych wsioków. Aż wstyd tym jeździć.
Avatar
mum / 3 stycznia 2020 r. o 07:41
Za spowodowanie kolizji przez 20-letnią gówniarę, która wyprzedzała na podwójnej ciągłej w śnieżycę, a która miała prawo jazdy od dwóch miesięcy (ucierpiało kilka osób; pobyt w szpitalu powyżej 7 dni), auta do kasacji, prokurator w Krasnymstawie wniósł o warunkowe umorzenie postępowania...
 Dziwisz się. Tam zakrzywia się czasoprzestrzeń.
Avatar
Gość / 2 stycznia 2020 r. o 23:22
Za spowodowanie kolizji przez 20-letnią gówniarę, która wyprzedzała na podwójnej ciągłej w śnieżycę, a która miała prawo jazdy od dwóch miesięcy (ucierpiało kilka osób; pobyt w szpitalu powyżej 7 dni), auta do kasacji, prokurator w Krasnymstawie wniósł o warunkowe umorzenie postępowania...
Avatar
znawczyni / 2 stycznia 2020 r. o 20:59
Jacy młodzi?? stare pryki!!Trociny im się z dup sypią!młodzi to oni byli 20 lat temu!
Avatar
,./';][ / 2 stycznia 2020 r. o 20:44
Łuków to stan umysłu jak schizofrenia !
 goowno prawda - rosja to stan umysłu
Avatar
Gość / 2 stycznia 2020 r. o 20:42
Przez takich małolatów płacę dużo więcej składki OC z uwagi na posiadanie samochodów tej marki!
Avatar
Gość / 2 stycznia 2020 r. o 20:39
ideał debila i to w dodatku dyplomowanego, szkoda drzew i szkoda że przynajmniej ręki nie złamał tylko gałęzie
Avatar
Gość / 2 stycznia 2020 r. o 20:35
Szkoda drzew... Znowu wieśniaki
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Rozmowa z dr hab. Adamem Kopciowskim, prof. UMCS, p.o. Kierownika Pracowni Kultury i Historii Żydów w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS.

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!
galeria

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!

Na pożegnanie ferii w Domu Kultury LSM odbyła się premiera bajki Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”. To wyczekiwane wydarzenie przyciągnęło na widownię tłumy, a przede wszystkim: mamusie i tatusiów, babcie i dziadków aktorów animujących kukiełki oraz dzieci z pobliskiego przedszkola.

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

39-letni mieszkaniec Świdnika ukrywał się nie chcąc trafić do więzienia. Wpadł w czwartek. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki.

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia Mercedesa z samochodem ciężarowym, do którego doszło w piątek po południu w Łopienniku Górnym na DK 17.

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

W czwartek po południu wzdłuż torowiska na stacji kolejowej w Świdniku szła kobieta. Z przeciwnego kierunku przejeżdżał pociąg.

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu
1 lutego 2023, 19:00

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu

Już 1 lutego o godz. 19 w restauracji Brama Spotkań w Zamościu (ul. Królowej Jadwigi 2) wystąpi popularny komiks Sebastian Rejent. Autor wykona swój najnowszy program "Optima Forma".

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Miejskie targowisko w Terespolu zmieni się nie do poznania. Za pieniądze z Polskiego Ładu przy ulicy Granicznej powstanie też altana rekreacyjna i ogród w stylu XVIII–wiecznym.

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 50-latkę, która zraniła swojego męża nożyczkami. Kobieta wcześniej miała się też nad nim znęcać psychicznie i fizycznie.

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac w powiecie bialskim może starać się o status miasta. Ale najpierw władze gminy spytają o zdanie mieszkańców.

Polski Cukier Start zagra w Sopocie z Treflem. Kluczowy moment sezonu

Polski Cukier Start zagra w Sopocie z Treflem. Kluczowy moment sezonu

Przed drużyną z Lublina seria bardzo ważnych meczów. Za kilka tygodni powinniśmy już poznać odpowiedź na pytanie: na co w tym sezonie stać Polski Cukier Start? Na początek już w sobotę drużyna Artura Gronka postara się o niespodziankę w Sopocie, gdzie zmierzy się z tamtejszym Treflem (godz. 19.30).

14-latka zmanipulowana przez byłego kryminalistę. "Mam nadzieję, że pójdzie do więzienia za to, co jej zrobił"
film

14-latka zmanipulowana przez byłego kryminalistę. "Mam nadzieję, że pójdzie do więzienia za to, co jej zrobił"

14-letna Alicja po miesiącu poszukiwań odnalazła się na terenie Niemiec, w towarzystwie 33-letniego byłego kryminalisty. Zakochana nastolatka, po tygodniu spędzonym w domu dziecka, znowu uciekła i przez dwa tygodnie ukrywała się z Dawidem R. Czy organy ścigania wystarczająco chroniły autystyczną nastolatkę?

Spora suma do podziału. Miasto dopłaca do wymiany pieców

Spora suma do podziału. Miasto dopłaca do wymiany pieców

Ponad 1,8 mln zł wydało miasto Zamość od 2016 przyznając mieszkańcom i lokalnym przedsiębiorstwom dotacje na wymianę starych pieców węglowych na ekologiczne. W tym roku do rozdysponowania jest kolejnych 360 tys. zł. Nabór wniosków ruszy za kilka dni.

Spektakl "Przepis na Cohena" wraca do Centrum Kultury
10 lutego 2023, 19:00

Spektakl "Przepis na Cohena" wraca do Centrum Kultury

Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na pokazy spektaklu muzycznego Łukasza Witt-Michałowskiego - "Przepis na Cohena". Sztukę będzie można zobaczyć 10 i 11 lutego o godz. 19.

Chciała iść na koncert. Pieniądze przepadły, muzyki na żywo nie będzie

Chciała iść na koncert. Pieniądze przepadły, muzyki na żywo nie będzie

Mieszkanka Zamościa kupiła w internecie bilety na koncert. Kiedy zapłaciła 1100 zł sprzedawca zniknął.

Zrozum swoją alergię i zagraj z Orkiestrą

Zrozum swoją alergię i zagraj z Orkiestrą

Strefa Alergii we współpracy z Polskim Towarzystwem Alergologicznym zaprasza na cykl bezpłatnych wykładów online dla pacjentów

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!