Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

20 maja 2016 r.
20:44

Jak się zostaje Miss Polski Lubelszczyzny. Beata i Natalia o drodze na szczyt

0 6 A A
Beata Sierpińska. Miss Polski Lubelszczyzny 2016
Beata Sierpińska. Miss Polski Lubelszczyzny 2016

Tytuł Miss Polski Lubelszczyzny 2016 trafił do 21-letniej Beaty Sierpińskiej, studentki Politechniki Lubelskiej. A w kategorii nastolatki: do 17-letniej Natalii Ciężkowskiej, uczennicy XXIII LO w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Najpiękniejsze mieszkanki województwa lubelskiego zostały wybrane w środę, podczas uroczyste gali w Centrum Spotkania Kultur. Imprezę poprowadził Krzysztof Ibisz.

Koronę Miss Polski Lubelszczyzny 2016 zdobyła Beata Sierpińska z Łęcznej.

- Emocje jeszcze nie opadły, dopiero teraz zaczyna to do mnie docierać. Tym bardziej, że to mój pierwszy tego typu konkurs - cieszy się Beata. - Nie spodziewałam się wygranej, bo w tym roku dziewczyny były wyjątkowo śliczne i sądziłam, że któraś z moich koleżanek zdobędzie tytuł. Te, które typowałam znalazły się w gronie nagrodzonych.

- To było niesamowite przeżycie, pierwszy raz w życiu spotkało mnie coś takiego, jeszcze jestem w szoku. Spełniło się jedno z moich marzeń! - dodaje Natalia Ciężkowska z Lublina, która wygrała w kategorii nastolatek.

Ciężka praca

- Bardzo miło wspominam zgrupowanie, podczas którego przygotowywałyśmy się do gali. Nauczyłam się ciężko pracować i to też jest dla mnie bardzo cenne doświadczenie - mówi Natalia. - Poza tym kontakt dziewczynami był bardzo dobry. Konkurencja była bardzo duża, więc wydawało mi się, że będzie rywalizacja, na szczęście to się nie sprawdziło.

- Włożyłyśmy sporo pracy w przygotowania do finału, miałyśmy sporo prób, ale organizatorzy bardzo nam pomogli. Była też bardzo sprzyjająca atmosfera - dodaje Beata. - Na początku miałam problem z otworzeniem się, to mnie bardzo stresowało, ale z biegiem czasu, po zgrupowaniu, było coraz łatwiej.

Przygoda

- Największy stres były tuż przed ogłoszeniem wyników, przed kolejnymi wyjściami, których w sumie było 6, nie miałyśmy czasu, żeby myśleć o stresie, wszystko działo się błyskawicznie - opowiada Beata. - Jednak dzięki gali finałowej jestem już przygotowana na kolejne etapy wyborów Miss Polski. Ćwierćfinał jest już 4-5 czerwca, więc czeka mnie znowu sporo pracy, ale warto, bo to świetna przygoda. Będę się starała zajść jak najdalej, żeby jak najlepiej zaprezentować Lubelszczyznę - dodaje Beata Sierpińska. 

Natalia Ciężkowska. Miss Polski Lubelszczyzny Nastolatek 2016
Natalia Ciężkowska. Miss Polski Lubelszczyzny Nastolatek 2016

Wyższa poprzeczka

- Przed finałem w ogóle się nie stresowałam, bo po tylu próbach czułam się bardzo dobrze przygotowana do każdego wyjścia. Stresuję się natomiast przed kolejnymi etapami konkursu. Wiadomo, że poprzeczka będzie ustawiona jeszcze wyżej - zaznacza Natalia. - Na szczęście mam i miałam wsparcie rodziny i przyjaciół. Wszyscy mocno trzymają za mnie kciuki, to dla mnie bardzo dużo znaczy. Decydując się na udział w tym konkursie miałam nadzieję, że to otworzy mi drzwi do modelingu. Chciałabym pracować jako modelka, jeśli osiągnę jeszcze więcej, to na pewno moja przyszłość będzie się z tym wiązać.

Pozostałe tytuły w kategorii dorosłe otrzymały:

I wicemiss, miss publiczności i internetu - Wiktoria Dzioba,
II wicemiss - Paulina Bednarek.

W kategorii nastolatki:

I wicemiss - Wiktoria Bielak,
II wicemiss, miss publiczności, internetu - Nikola Próchniak.

Miss foto została Karolina Rybak. Miss wdzięku - Julia Karaś, a najsympatyczniejszą miss, którą wybierają spośród siebie finalistki konkursu - Dominika Frant.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 maja 2016 o 13:17
0
Ta studentka z PL by nie wygrała, tylko spadła jej rywalka z platformy na juvenaliach.
Avatar
Chełmianin N / 21 maja 2016 o 09:03
0
JURY! Trzydzieści panienek z Lubelskiego, a jury wybrało Miss Lubelszczyzny, bo tak pomyślało jury dulszczyzny, to gdzie jest mądrość u myślącego? >>>>>>>>> Od lat wybierają i błąd popełniają, bo historii swego regionu nie znają, a jak znają, to coś z głowami mają, czyli urojenia wyższości podkreślają. >>>>>>>>> Morał: to w kłamstwo stale wierzy, do świty tępaków lubelskich należy, którym myślenie sprawia trudności, a to pokazuje, że brakuje mądrości! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia.
JURY! Trzydzieści panienek z Lubelskiego, a jury wybrało Miss Lubelszczyzny, bo tak pomyślało jury dulszczyzny, to gdzie jest mądrość u myślącego? >>>>>>>>> Od lat wybierają i błąd popełniają, bo historii swego regionu nie znają, a jak znają, to coś z głowami mają, czyli urojenia wyższości podkreślają. >>>>>>>>> Morał: to w kłamstwo stale wierzy, do świty tępaków lubelskich należy, którym myślenie sprawia trudności, a to pokazuje, że brakuje mądrośc... rozwiń
Avatar
tykwa / 21 maja 2016 o 00:02
0
Tytuł "Miss Polski Lubelszczyzny" to brzmi jak np. Miss Niemiec Bawarii.
Avatar
matijas77 / 20 maja 2016 o 22:45
0
Dziewczyny,a w zasadzie Kobiety!Jesteście piękne ale bądźcie też mądre!Kibicuję i wspieram zawsze odwagę,kreatywność i mądrość tzw.życiową.Jak mawiał mój śp.dziadzio "mamy coraz więcej ludzi wykształconych ale niestety coraz mniej mądrych..." więc życzę z całego serca sukcesów i mądrości.
Avatar
sasa / 20 maja 2016 o 22:43
0
Pamietam pare lat temu, wielka gala itp, starsi Panowie :) młode dziewczyny:)czerwone samochody starszych panow:):) po gali to parę dzieczyn rzuciło się do kuchni do gara z zupa, jadly prosto z niego:)az lyzka dostaly od kucharki:)
Avatar
Gość / 20 maja 2016 o 22:38
0
Jak się daje, to się zostaje. Jak nie to nie zostaje się.
Avatar
Gość / 21 maja 2016 o 13:17
0
Ta studentka z PL by nie wygrała, tylko spadła jej rywalka z platformy na juvenaliach.
Avatar
Chełmianin N / 21 maja 2016 o 09:03
0
JURY! Trzydzieści panienek z Lubelskiego, a jury wybrało Miss Lubelszczyzny, bo tak pomyślało jury dulszczyzny, to gdzie jest mądrość u myślącego? >>>>>>>>> Od lat wybierają i błąd popełniają, bo historii swego regionu nie znają, a jak znają, to coś z głowami mają, czyli urojenia wyższości podkreślają. >>>>>>>>> Morał: to w kłamstwo stale wierzy, do świty tępaków lubelskich należy, którym myślenie sprawia trudności, a to pokazuje, że brakuje mądrości! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia.
JURY! Trzydzieści panienek z Lubelskiego, a jury wybrało Miss Lubelszczyzny, bo tak pomyślało jury dulszczyzny, to gdzie jest mądrość u myślącego? >>>>>>>>> Od lat wybierają i błąd popełniają, bo historii swego regionu nie znają, a jak znają, to coś z głowami mają, czyli urojenia wyższości podkreślają. >>>>>>>>> Morał: to w kłamstwo stale wierzy, do świty tępaków lubelskich należy, którym myślenie sprawia trudności, a to pokazuje, że brakuje mądrośc... rozwiń
Avatar
tykwa / 21 maja 2016 o 00:02
0
Tytuł "Miss Polski Lubelszczyzny" to brzmi jak np. Miss Niemiec Bawarii.
Avatar
matijas77 / 20 maja 2016 o 22:45
0
Dziewczyny,a w zasadzie Kobiety!Jesteście piękne ale bądźcie też mądre!Kibicuję i wspieram zawsze odwagę,kreatywność i mądrość tzw.życiową.Jak mawiał mój śp.dziadzio "mamy coraz więcej ludzi wykształconych ale niestety coraz mniej mądrych..." więc życzę z całego serca sukcesów i mądrości.
Avatar
sasa / 20 maja 2016 o 22:43
0
Pamietam pare lat temu, wielka gala itp, starsi Panowie :) młode dziewczyny:)czerwone samochody starszych panow:):) po gali to parę dzieczyn rzuciło się do kuchni do gara z zupa, jadly prosto z niego:)az lyzka dostaly od kucharki:)
Avatar
Gość / 20 maja 2016 o 22:38
0
Jak się daje, to się zostaje. Jak nie to nie zostaje się.
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia]
galeria
film

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia] 6 0

Do wypadku doszło w poniedziałek rano w Zamościu na rondzie im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie]
film

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie] 4 0

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego wydało IMGW.

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina 4 0

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach Płouszowic na drodze S19 między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Węglin.

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin
20 lipca 2018, 19:00

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Poli Rise.

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami
galeria

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami 0 1

3,3 mln widzów zgromadził przed telewizorami pilot serialu „Drogi Wolności”, do którego zdjęcia kręcone były m.in. na lubelskim Starym Mieście.

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją 1 0

Najwyższą władzą administracyjną dla wszystkich okupowanych przez Austro-Węgry obszarów była Naczelna Komenda Armii (Armeeoberokommando – AOK). Natomiast na terenie Królestwa Polskiego najwyższą władzą administracyjną w pierwszym roku wojny komendy etapowe armii (Armeeetappenkommando – AEK) i gubernatorstwa wojskowe (Militärgouvernement), zaś od 1 września 1915r. Generalne Gubernatorstwo Wojskowe w Polsce (Militärgeneralgouvernement in Polen).

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 15 6

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 22 16

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 1

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 2

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!