Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

26 marca 2009 r.
23:42
Edytuj ten wpis

Platforma ustawiała wyborcze "słupy”

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 15 A A

Ujawniamy jak przez podstawionych ludzi wpompować pieniądze w kampanię wyborczą. Prokuratorzy nie mają wątpliwości - tak w 2005 r. sfinansował kampanię wyborczą Palikota do Sejmu jego bliski współpracownik

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Powinno być tak: każda osoba ma prawo poprzeć kandydata, którego chciałaby zobaczyć w Sejmie i wpłacić pieniądze na fundusz wyborczy partii. Nie może jednak przekroczyć limitu. W 2005 r. było to 21 225 zł. Wpłacona nadwyżka jest zwracana lub może ją przejąć Skarb Państwa. Tyle teoria. Śledztwo radomskiej prokuratury ujawniło, jak można manipulować finansowaniem kampanii wyborczej.

Przyjaciel sypie
Śledztwo, które prowadziła radomska prokuratura, ruszyło po zeznaniach młodego człowieka z Lublina. Krzysztof K. pierwszy wskazał na Krzysztofa Łątkę, bliskiego współpracownika Palikota, obecnie dyrektora w lubelskim magistracie. Jesienią 2007 r. powiedział lubelskim policjantom: Dostałem od Łątki 12,5 tys. zł z prośbą o wpłatę na kampanię Palikota z Platformy Obywatelskiej.
Nie pytał o ich pochodzenie. "Mogłem się jedynie domyślać, że pochodzą bezpośrednio od samego Janusza Palikota” - zeznał. Po roku przekonywał prokuratora, że pieniądze zarobił w USA, a od Łątki pożyczył 2 tys. zł. - Nie zmieniłem zeznań tylko je uzupełniłem - stwierdził Krzysztof K., prywatnie przyjaciel Łątki, u którego był świadkiem na ślubie.
Łątkę wskazały też cztery inne osoby. Zeznały, że przekazał im fundusze 19 września 2005 r. "Pieniądze zapakowane były w taśmę z banku, nie przeliczałem ich” - mówił prokuratorowi Tomasz R.
Do ręki, oprócz brązowej koperty z pieniędzmi, otrzymali karteczki z numerem konta. Pieniądze tego samego dnia wpłacili na swoje rachunki i od razu przelali na rzecz Palikota. Podczas konfrontacji z Łątką dwoje z tej czwórki nie potrafiło go rozpoznać, ale potwierdziło, że pieniądze dał im Łątka lub ktoś tak im przedstawiony. Jedna osoba nie miała wątpliwości.

Prokuratura sprawdza
Mimo zeznań świadków prokuratura nie znalazła dowodów, że centrala PO, rozliczając się z wydatków przed Państwową Komisją Wyborczą, celowo i świadomie kłamała co do źródeł pochodzenia pieniędzy na kampanię wyborczą w 2005 r. I w marcu umorzyła śledztwo.
W uzasadnieniu umorzenia prokurator Grzegorz Talarek stwierdził: "Niewątpliwie Łątka chciał przede wszystkim ominąć zakaz wpłat darowizn ponad limit poprzez posłużenie się podstawionymi osobami, które zgodziły się wpłacić je za pośrednictwem własnych rachunków”.
Łątka miał wpłacić z obejściem prawa 84 tys. zł (oraz osobiście, zgodnie z limitem, 21 tys. zł). Nie poniesie za to odpowiedzialności, bo to wykroczenie już się przedawniło. Ale to nie koniec jego kłopotów.
- W osobnym postępowaniu karnoskarbowym sprawdzamy czy Łątka ukrył dochód podlegający opodatkowaniu - mówi Talarek.

Tysiące wpływają na konto
Wątpliwości prokuratury budzi to, że w czasie kampanii wyborczej w 2005 roku Łątka obracał kwotą znacznie przekraczającą jego dochody w latach 2004-2005. Jego zadeklarowany dochód wyniósł wtedy 50 tys. zł.
Skąd miał pozostałe pieniądze? Z akt sprawy wynika, że 19 września na jego konto wpłynęło kilkadziesiąt tysięcy złotych. Tego samego dnia - twierdzi prokurator - dał je podstawionym ludziom, którzy natychmiast dokonali wpłat na fundusz wyborczy Palikota.
Łątka tłumaczy, że te pieniądze wpłynęły na jego rachunek jako zaliczka z Akademickiego Stowarzyszenia w Lublinie na pokrycie festynu, który wówczas organizował.
Równie wysokie wpłaty dwukrotnie dostał w lipcu. Źródeł i sposobu wykorzystania jednej z nich Łątka nie pamięta, drugiej dokonała związana z Palikotem spółka "29 listopada”.
- Po czterech latach nie pamiętam przepływów na moim koncie - mówi Łątka.
Co grozi za ukrycie dochodu i niezapłacenie podatku? - Mandat karny lub grzywna, w zależności od wysokości zobowiązania i tego, co dana osoba ma na swoje wytłumaczenie - tłumaczy Marta Szpakowska, rzecznik lubelskiej Izby Skarbowej.
Posadę w Ratuszu na razie ma niezagrożoną. - Poczekamy z ewentualnymi decyzjami na rozstrzygnięcie prokuratury. Tym bardziej że sprawa nie dotyczy jego działalności w urzędzie miasta - stwierdza Iwona Blajerska, rzecznik prasowa lubelskiego magistratu.

Wszyscy ludzie Piątka
Co ciekawe, cztery osoby, które obciążyły Łątkę, to wspólnicy lub pracownicy Dariusza Piątka, wiceprzewodniczącego lubelskiej PO, teraz skłóconego z Palikotem. Trefne pieniądze mieli dostać od Łątki podczas spotkania w siedzibie Hanesco, firmie Piątka i to w jego obecności.
- Śledztwo jest efektem spisku Piątka - twierdzi Palikot. I nazywa go "małym Lepperem”. Poseł zawnioskuje o wyrzucenie Piątka z partii. - Nikt poza tymi osobami konsekwentnie nie zeznaje przeciwko Łątce. Nie sugeruję, że namawiał ich do składania fałszywych zeznań, ale to dziwna sytuacja.
- To niedorzeczne. Nikt by w 2005 roku nie wydał tyle pieniędzy, żeby mieć haka za kilka lat - przekonuje Dariusz Piątek. Nie pamięta, żeby był świadkiem przekazania pieniędzy.
- To, że świadkowie są ze mną związani, nie miało wpływu na ich zeznania. Napominałem ich, żeby mówili jak było.
Warto pamiętać, że w 2005 roku Palikot, Łątka i Piątek grali do jednej bramki. Wojna między ludźmi Palikota a Piątkiem rozgorzała po wyborach samorządowych w 2006 r.

Studenci finansowali Palikota
Podczas śledztwa prokurator przyjrzał się wpłatom 50 osób, które dały na Palikota w sumie 856 tys. zł. Porównał ich datki z danymi jakie wpisali w PIT-ach i z wyciągami z ich kont. Dziesięć osób - studentów i ludzi świeżo po studiach - nie miało do wydania 12-21 tys. zł. Tłumaczyli, że pieniądze dostali od rodziny, zaoszczędzili lub zarobili za granicą.
"Podawane przez tych świadków źródła pochodzenia środków finansowych mogą nasuwać wątpliwości co do ich wiarygodności, jednak ich obiektywna weryfikacja nie jest możliwa. Jednocześnie w toku postępowania nie uzyskano kontrdowodów pozwalających na skuteczne zakwestionowanie źródeł pochodzenia tych środków” - uzasadniał umorzenie śledztwa prokurator Grzegorz Talarek.
Niektóre tłumaczenia brzmią kuriozalnie. Marcin W. wpłacił 15 tys. zł, a prokuratorowi powiedział z rozbrajającą szczerością: "Na pewno nie były to moje pieniądze”. Nie pamięta od kogo je dostał.
Jeden ze świadków twierdził, że 5 tys. zł na fundusz wyborczy otrzymał od Joanny Muchy (teraz poseł). Nie potrafił jednak podać przekonujących motywów dla których miałaby to zrobić (popierał kandydata, którzy był w jawnej opozycji do Palikota). Jego dochody umożliwiały mu wpłatę. Mucha zaprzeczyła, że dała jemu lub komuś innemu pieniądze.
Rodzina Łątki dała na kampanię Palikota kilkadziesiąt tysięcy złotych. "My pochodzimy z patriotycznej rodziny, gdzie liczy się zaangażowanie dla ojczyzny” oświadczył prokuratorowi ojciec Łątki.
Śledztwo jest efektem spisku Piątka - twierdzi Janusz Palikot
To niedorzeczne. Nikt by nie wydał tyle pieniędzy, żeby mieć haka za kilka lat - odpowiada Dariusz Piątek

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kapsel / 27 marca 2009 o 15:26
0
A tak w ogóle, co robił Łątka w 2005, że zarabiał 50 tys. rocznie?
Avatar
kapsel / 27 marca 2009 o 15:22
0
Proponuję zamnkąć całe PO i będzie spokój.
Avatar
Gość / 27 marca 2009 o 14:49
0
a warto jeszcze sprawdzić podwójne konta wyborcze takie jak np. w Kraśniku. Pisaliście już kiedyś o tym.
Avatar
Zawodnik / 27 marca 2009 o 13:41
0
I tak sie zostaje dyrektorem w magistracie ML!!!
"Łątka miał wpłacić z obejściem prawa 84 tys. zł (oraz osobiście, zgodnie z limitem, 21 tys. zł). Nie poniesie za to odpowiedzialności, bo to wykroczenie już się przedawniło."
Schozofreniczke w podeszlym wieku za kostke masla wartosci 4,74 to przed sad mozna bylo postawic - urzednika magistratu za 84 tys. zl juz nie.
Babcia dokonala przestepstwa polityczny-urzednik tylko wykroczenie. Jakie to szczescie, ze jestem tylko po zawodowce a nie po studiach prawniczych...
Avatar
~tedy~ / 27 marca 2009 o 12:31
0
a miało być tak piknie,palikotek umiał posługiwać sie kartu płaticu ,umiał kochać baby a chłopów w zad w przeciwieństwie do Kaczyńskiego który kochać umie co najwyżej kota i siedzi tylko przy mamusinym cycusiu ,o manipulowniu kartu płatnicu nie miał zielunego poicia .donaldi umiał kopać futbolówke , nawet Barabur miał go brać do swoi drużyny, wprzeciwieństwie do Ziobry który podczas igraszek z Kotecku połumoł liptopa I tak różne palikotki i usłużne dziennikarskie cynbały robiły ze społecze ństwa durniów.Ludziska szybko się przekonały,ze nadstawianie zadu peowcom i różnym palikotkom to nic przyjemnego. Zcudów ostał się smród z Irlandi ostało się Zinbwae.
a miało być tak piknie,palikotek umiał posługiwać sie kartu płaticu ,umiał kochać baby a chłopów w zad w przeciwieństwie do Kaczyńskiego który kochać umie co najwyżej kota i siedzi tylko przy mamusinym cycusiu ,o manipulowniu kartu płatnicu nie miał zielunego poicia .donaldi umiał kopać futbolówke , nawet Barabur miał go brać do swoi drużyny, wprzeciwieństwie do Ziobry który podczas igraszek z Kotecku połumoł liptopa I tak różne palikotki i usłużne dziennikarskie cynbały robiły ze społecze ństwa durniów.Ludziska szybko się przekonały,ze n... rozwiń
Avatar
Dromek / 27 marca 2009 o 11:21
0
[size=4]Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną
recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.[/size]


cała prawda o PeO słowami jej piewcy NIESIOŁOWSKIEGO wel MYSZKIEWICZA
Avatar
były / 27 marca 2009 o 11:02
0
czemu nie napisano o imprezach kampanii robionych przez Akademickie Stowarzyszenie AS finansowanych z środków komitetu wyborczego takich jak :rozdawanie mleka , miasteczko na Pl. litewskim, koncercie IRA w muszli koncertowej i innych. rozumiem że toczy się śledztwo i dlatego o tym się nie piszę. No masz latka i palikot nachlapane.
Avatar
Rodowity LUBELAK / 27 marca 2009 o 09:24
0
Lubelak napisał:
polityka Lubelskiego PO osiągnęła dno i wodorosty!!!! Won gówniarze z mojego miasta na swoje zapadłe dziury - tam możecie sobie jabłka od sąsiada z sadu kraść!!! Jako 100% Lubelak nie życzyczę sobie aby ktoś taki reprezentował mnie i moje miasto!!!!

JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA - DOŚĆ TYCH BURAKÓW!!!!!
Avatar
~szef~ / 27 marca 2009 o 08:59
0
Oj ciemnogrodzianie, KASA robi KASĘ.
Avatar
vd / 27 marca 2009 o 08:20
0
Nie wiedzą kto dawał kasę wystarczy zobaczyć kto wtedy działał z łatką w samorządzie studenckim UMCS. Same przekręty.
Avatar
kapsel / 27 marca 2009 o 15:26
0
A tak w ogóle, co robił Łątka w 2005, że zarabiał 50 tys. rocznie?
Avatar
kapsel / 27 marca 2009 o 15:22
0
Proponuję zamnkąć całe PO i będzie spokój.
Avatar
Gość / 27 marca 2009 o 14:49
0
a warto jeszcze sprawdzić podwójne konta wyborcze takie jak np. w Kraśniku. Pisaliście już kiedyś o tym.
Avatar
Zawodnik / 27 marca 2009 o 13:41
0
I tak sie zostaje dyrektorem w magistracie ML!!!
"Łątka miał wpłacić z obejściem prawa 84 tys. zł (oraz osobiście, zgodnie z limitem, 21 tys. zł). Nie poniesie za to odpowiedzialności, bo to wykroczenie już się przedawniło."
Schozofreniczke w podeszlym wieku za kostke masla wartosci 4,74 to przed sad mozna bylo postawic - urzednika magistratu za 84 tys. zl juz nie.
Babcia dokonala przestepstwa polityczny-urzednik tylko wykroczenie. Jakie to szczescie, ze jestem tylko po zawodowce a nie po studiach prawniczych...
Avatar
~tedy~ / 27 marca 2009 o 12:31
0
a miało być tak piknie,palikotek umiał posługiwać sie kartu płaticu ,umiał kochać baby a chłopów w zad w przeciwieństwie do Kaczyńskiego który kochać umie co najwyżej kota i siedzi tylko przy mamusinym cycusiu ,o manipulowniu kartu płatnicu nie miał zielunego poicia .donaldi umiał kopać futbolówke , nawet Barabur miał go brać do swoi drużyny, wprzeciwieństwie do Ziobry który podczas igraszek z Kotecku połumoł liptopa I tak różne palikotki i usłużne dziennikarskie cynbały robiły ze społecze ństwa durniów.Ludziska szybko się przekonały,ze nadstawianie zadu peowcom i różnym palikotkom to nic przyjemnego. Zcudów ostał się smród z Irlandi ostało się Zinbwae.
a miało być tak piknie,palikotek umiał posługiwać sie kartu płaticu ,umiał kochać baby a chłopów w zad w przeciwieństwie do Kaczyńskiego który kochać umie co najwyżej kota i siedzi tylko przy mamusinym cycusiu ,o manipulowniu kartu płatnicu nie miał zielunego poicia .donaldi umiał kopać futbolówke , nawet Barabur miał go brać do swoi drużyny, wprzeciwieństwie do Ziobry który podczas igraszek z Kotecku połumoł liptopa I tak różne palikotki i usłużne dziennikarskie cynbały robiły ze społecze ństwa durniów.Ludziska szybko się przekonały,ze n... rozwiń
Avatar
Dromek / 27 marca 2009 o 11:21
0
[size=4]Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną
recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.[/size]


cała prawda o PeO słowami jej piewcy NIESIOŁOWSKIEGO wel MYSZKIEWICZA
Avatar
były / 27 marca 2009 o 11:02
0
czemu nie napisano o imprezach kampanii robionych przez Akademickie Stowarzyszenie AS finansowanych z środków komitetu wyborczego takich jak :rozdawanie mleka , miasteczko na Pl. litewskim, koncercie IRA w muszli koncertowej i innych. rozumiem że toczy się śledztwo i dlatego o tym się nie piszę. No masz latka i palikot nachlapane.
Avatar
Rodowity LUBELAK / 27 marca 2009 o 09:24
0
Lubelak napisał:
polityka Lubelskiego PO osiągnęła dno i wodorosty!!!! Won gówniarze z mojego miasta na swoje zapadłe dziury - tam możecie sobie jabłka od sąsiada z sadu kraść!!! Jako 100% Lubelak nie życzyczę sobie aby ktoś taki reprezentował mnie i moje miasto!!!!

JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA - DOŚĆ TYCH BURAKÓW!!!!!
Avatar
~szef~ / 27 marca 2009 o 08:59
0
Oj ciemnogrodzianie, KASA robi KASĘ.
Avatar
vd / 27 marca 2009 o 08:20
0
Nie wiedzą kto dawał kasę wystarczy zobaczyć kto wtedy działał z łatką w samorządzie studenckim UMCS. Same przekręty.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 2 0

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 0

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 0 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 7 5

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 3 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 7 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 1 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 12 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 10 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 9 2

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 4 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!