Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polityka

4 sierpnia 2021 r.
8:40

Zjednoczona Prawica przegra w wyborach ze zjednoczoną opozycją? "Taki wynik cieszy"

Autor: Zdjęcie autora kyku
1 40 A A
Jarosław Kaczyński (z lewej) i Donald Tusk
Jarosław Kaczyński (z lewej) i Donald Tusk (fot. Jacek Szydłowski; Maciej Kaczanowski)

Gdyby opozycja się zjednoczyła i poszła razem do wyborów do Sejmu, to pokonałaby Prawo i Sprawiedliwość - wynika z najnowszego sondażu Instytutu Badań Pollster, przeprowadzonego na zlecenie "Super Expressu"

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W przypadku "zjednoczonej opozycji" mowa o Platformie Obywatelskiej, Nowoczesnej, Polsce 2050 oraz Polskim Stronnictwie Ludowym. Zgodnie z wynikami sondażu, gdyby te ugrupowania poszły razem do wyborów, to uzyskałyby rezultat na poziomie 39.09 proc. Z kolei na Zjednoczoną Prawicę swój głos oddałoby 35.33 proc. osób.

– Taki wynik cieszy i pozwala patrzeć z optymizmem w przyszłość. Zawsze była premia za wspólne działania, za wolę współpracy niż za konfliktowanie się po stronie opozycyjnej. Osobiście jestem wielkim zwolennikiem współpracy po stronie demokratycznej opozycji. Mam nadzieję, że zjednoczona opozycja pokona PiS w najbliższych wyborach – ocenia Bartosz Arłukowicz, poseł KO, w rozmowie z "Super Expressem".

Do Sejmu weszłaby jeszcze Konfederacja (10.2 proc.) oraz Nowa Lewica (9.55 proc.). Zabrakłoby za to miejsca dla Kukiz'15.

Jednak przy osobnym starcie w wyborach na największą liczbę głosów może liczyć Zjednoczona Prawica (34.84 proc.). Dalej w zestawieniu znalazłyby się: Koalicja Obywatelska (25.78 proc.), Polska 2050 (16.29 proc.), Konfederacja (9.68 proc.), Nowa Lewica (8.27 proc.), PSL (3.07 proc.) i Kukiz'15 (2.15 proc.).

Badanie zrealizowano przez Instytut Badań Pollster 30.07-2.08 2021 r. na próbie 1049 dorosłych Polaków.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 40

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Piter79 / 4 sierpnia 2021 r. o 09:25
+32
KOT89 zaspał do roboty czy czeka na świeże przekazy dnia? Liczyłem na spam wrzutek gotowców o Tusku, Hołowni i PSL.
Avatar
Janusz_Paliwas / 4 sierpnia 2021 r. o 09:43
+27
Nie wiem kogo cieszy, bo to takie samo szambo polityczne. Acz wolę ich brak programu, niż nowy łagr jakim chce nas stary kawaler z kotem ograbić do końca.
A kogo obchodzi zdanie trolla piszącego na zlecenie  prawie trzytysięczny komentarz w ciagu roku, ZNAFCYw kazdym temacie.Odpisuję tylko dlatego żeby ci uświadomić groteskowość twojego postepowania.
   Jakbyś swoich nie kasował to byś miał dużo więcej... A czytac nei musisz, nie jest obowiązkowe. Ale widać że takie osoby jak Ty boli że ktoś może mieć jakieś swoje zdanie i co gorsze odmienne od zdania narzuconego przez partię.
   Jakbyś swoich nie kasował to byś miał dużo więcej... A czytac nei musisz, nie jest obowiązkowe. Ale widać że takie osoby jak Ty boli że ktoś może mieć jakieś swoje zdanie i co gorsze odmienne od zdania narzuconego przez partię. rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 4 sierpnia 2021 r. o 08:50
+27
Nie wiem kogo cieszy, bo to takie samo szambo polityczne. Acz wolę ich brak programu, niż nowy łagr jakim chce nas stary kawaler z kotem ograbić do końca.
Avatar
Adam_z_Lublina / 4 sierpnia 2021 r. o 12:34
+16
Opozycja musi się zjednoczyć, bo jeśli PiS wygra kolejną kadencję to zaorze do końca system demokratyczny naszego Państwa i skończymy jako druga Białoruś !
Avatar
___K___ / 4 sierpnia 2021 r. o 12:56
+13
Ale kogo cieszyłby taki wynik? Złodziei, pożytecznych idiotow i cwaniakow liczących na ciepłe posadki...
  Nie - wszyscy "złodzieje, pożyteczni idioci i cwaniaki liczący na ciepłe posadki" są przerażeni tym, że opozycja mogłaby ich od stołków oderwać. Stąd panika w PiSie.
Avatar
___K___ / 4 sierpnia 2021 r. o 14:05
+12
Ale kogo cieszyłby taki wynik? Złodziei, pożytecznych idiotow i cwaniakow liczących na ciepłe posadki... Trzeba pamiętać że spoleczki miejskie i magistrat nie są z gumy. Fakt zostało kilka firm które można za grosze za intratne posadki oddać Niemcom czy Francuzom ale na pewno nie będzie to dobre dla Polski.
Nie - wszyscy "złodzieje, pożyteczni idioci i cwaniaki liczący na ciepłe posadki" są przerażeni tym, że opozycja mogłaby ich od stołków oderwać. Stąd panika w PiSie.I owszem, lepiej żeby na stołku siedział myślący cudzoziemiec, niż bierny, mierny, ale wierny ignorant z PiSu.
Nie - wszyscy "złodzieje, pożyteczni idioci i cwaniaki liczący na ciepłe posadki" są przerażeni tym, że opozycja mogłaby ich od stołków oderwać. Stąd panika w PiSie.I owszem, lepiej żeby na stołku siedział myślący cudzoziemiec, niż bierny, mierny, ale wierny ignorant z PiSu. rozwiń
Avatar
_XD_ / 5 sierpnia 2021 r. o 16:01
+9
  Ale kogo cieszyłby taki wynik - trola tuskowego i platformersów? Złodziei, pożytecznych idiotów i cwaniaków liczących na ciepłe posadki... Trzeba pamiętać że spółeczki miejskie i magistraty nie są z gumy. Fakt zostało kilka firm które można za grosze oddać Niemcom czy Francuzom, ale nie będzie to dobre dla Polski. Przecież najwięcej kombinatorów i złodziei jest związana z tzw. "opozycją" antypolską - wyprowadziła 450 mld podatków VAT, 150 mld OFE, wspiera ideologię gender i lgbt  
  Ale ty wiesz, że te pieniądze z OFE poszły na ostatnią ratę długu Gierka? Tego z lat 70-tych. Na co poszła reszta, zabrana przez PiSdy? XD
  Ale ty wiesz, że te pieniądze z OFE poszły na ostatnią ratę długu Gierka? Tego z lat 70-tych. Na co poszła reszta, zabrana przez PiSdy? XD rozwiń
Avatar
___K___ / 4 sierpnia 2021 r. o 14:21
+9
Już czterech policjantów, którzy bronili amerykańskiego Kapitolu podczas zamieszek styczniowych popełniło samobójstwo. Trudno to ocenić. Np. w Rosji wiele osób, które za dużo widziały popełnia samobójstwo. Może jakiś wirus?
 A co to ma do komentowanego artykułu, proPiSowski ściekmistrzuniu?
Avatar
_XD_ / 5 sierpnia 2021 r. o 16:57
+8
  Tak już kiedyś w wyborach europejskich, niby najłatwiejszych dla lewactw i platformersów "wygrała" - zjednoczona opozycja :)  Ale się sfadało i też troll tuskowiec w tym uczestniczył i wyszło jak wyszło :)  
 Nom. I ta wygrana zjednoczona prawica od razu dołączyła do najmniejszego, najbardziej zmarginalizowanego i bez znaczenia stronnictwa w całym parlamencie europejskim, więc ci wygrani nie mają właściwie żadnej siły przebicia w parlamencie, w przeciwieństwie do tej przegranej opozycji. XD
Avatar
_XD_ / 5 sierpnia 2021 r. o 16:02
+8
  Tak już kiedyś w wyborach europejskich, niby najłatwiejszych dla lewactw i platformersów "wygrała" - zjednoczona opozycja :)  Ale się sfadało i też troll tuskowiec w tym uczestniczył i wyszło jak wyszło :)  
 Nom. I ta wygrana zjednoczona prawica od razu dołączyła do najmniejszego, najbardziej zmarginalizowanego i bez znaczenia stronnictwa w całym parlamencie europejskim, więc ci wygrani nie mają właściwie żadnej siły przebicia w parlamencie, w przeciwieństwie do tej przegranej opozycji. XD
Avatar
_XD_ / 6 sierpnia 2021 r. o 05:10
+1
  Tak już kiedyś w wyborach europejskich, niby najłatwiejszych dla lewactw i platformersów "wygrała" - zjednoczona opozycja :)  Ale się sfadało i też troll tuskowiec w tym uczestniczył i wyszło jak wyszło :)  
  Nom. A wygrana zjednoczona prawica od razu dołączyła do najmniejszego, najbardziej zmarginalizowanego i bez znaczenia stronnictwa w całym parlamencie europejskim, więc ci wygrani nie mają właściwie żadnej siły przebicia w parlamencie, w przeciwieństwie do tej przegranej opozycji. XD
Avatar
_XD_ / 6 sierpnia 2021 r. o 05:09
+1
  Ale kogo cieszyłby taki wynik - trola tuskowego i platformersów? Złodziei, pożytecznych idiotów i cwaniaków liczących na ciepłe posadki... Trzeba pamiętać że spółeczki miejskie i magistraty nie są z gumy. Fakt zostało kilka firm które można za grosze oddać Niemcom czy Francuzom, ale nie będzie to dobre dla Polski. Przecież najwięcej kombinatorów i złodziei jest związana z tzw. "opozycją" antypolską - wyprowadziła 450 mld podatków VAT, 150 mld OFE, wspiera ideologię gender i lgbt  
 Ale ty wiesz, że te pieniądze z OFE poszły na ostatnią ratę długu Gierka? Tego z lat 70-tych. Na co poszła reszta, zabrana przez PiSdy? XD
 Ale ty wiesz, że te pieniądze z OFE poszły na ostatnią ratę długu Gierka? Tego z lat 70-tych. Na co poszła reszta, zabrana przez PiSdy? XD rozwiń
Avatar
_XD_ / 5 sierpnia 2021 r. o 17:48
+3
  Tak już kiedyś w wyborach europejskich, niby najłatwiejszych dla lewactw i platformersów "wygrała" - zjednoczona opozycja :)  Ale się sfadało i też troll tuskowiec w tym uczestniczył i wyszło jak wyszło :)  
 Nom. A wygrana zjednoczona prawica od razu dołączyła do najmniejszego, najbardziej zmarginalizowanego i bez znaczenia stronnictwa w całym parlamencie europejskim, więc ci wygrani nie mają właściwie żadnej siły przebicia w parlamencie, w przeciwieństwie do tej przegranej opozycji. XD
Avatar
_XD_ / 5 sierpnia 2021 r. o 17:46
+3
  Ale kogo cieszyłby taki wynik - trola tuskowego i platformersów? Złodziei, pożytecznych idiotów i cwaniaków liczących na ciepłe posadki... Trzeba pamiętać że spółeczki miejskie i magistraty nie są z gumy. Fakt zostało kilka firm które można za grosze oddać Niemcom czy Francuzom, ale nie będzie to dobre dla Polski. Przecież najwięcej kombinatorów i złodziei jest związana z tzw. "opozycją" antypolską - wyprowadziła 450 mld podatków VAT, 150 mld OFE, wspiera ideologię gender i lgbt  
  Ale ty wiesz, że te pieniądze z OFE poszły na ostatnią ratę długu Gierka? Tego z lat 70-tych. Na co poszła reszta, zabrana przez PiSdy? XD
  Ale ty wiesz, że te pieniądze z OFE poszły na ostatnią ratę długu Gierka? Tego z lat 70-tych. Na co poszła reszta, zabrana przez PiSdy? XD rozwiń
Avatar
_XD_ / 5 sierpnia 2021 r. o 16:58
+5
  Ale kogo cieszyłby taki wynik - trola tuskowego i platformersów? Złodziei, pożytecznych idiotów i cwaniaków liczących na ciepłe posadki... Trzeba pamiętać że spółeczki miejskie i magistraty nie są z gumy. Fakt zostało kilka firm które można za grosze oddać Niemcom czy Francuzom, ale nie będzie to dobre dla Polski. Przecież najwięcej kombinatorów i złodziei jest związana z tzw. "opozycją" antypolską - wyprowadziła 450 mld podatków VAT, 150 mld OFE, wspiera ideologię gender i lgbt  
 Ale ty wiesz, że te pieniądze z OFE poszły na ostatnią ratę długu Gierka? Tego z lat 70-tych. Na co poszła reszta, zabrana przez PiSdy? XD
 Ale ty wiesz, że te pieniądze z OFE poszły na ostatnią ratę długu Gierka? Tego z lat 70-tych. Na co poszła reszta, zabrana przez PiSdy? XD rozwiń
Avatar
_XD_ / 5 sierpnia 2021 r. o 16:57
+8
  Tak już kiedyś w wyborach europejskich, niby najłatwiejszych dla lewactw i platformersów "wygrała" - zjednoczona opozycja :)  Ale się sfadało i też troll tuskowiec w tym uczestniczył i wyszło jak wyszło :)  
 Nom. I ta wygrana zjednoczona prawica od razu dołączyła do najmniejszego, najbardziej zmarginalizowanego i bez znaczenia stronnictwa w całym parlamencie europejskim, więc ci wygrani nie mają właściwie żadnej siły przebicia w parlamencie, w przeciwieństwie do tej przegranej opozycji. XD
Avatar
_XD_ / 5 sierpnia 2021 r. o 16:56
+5
J**** PO
Pyszczku! PiS pisze się inaczej. XD
Pyszczku! Naucz się czytać. Samo gimnazjum to za mało. J****PO.
Misiu ja nie muszę sobie leczyć kompleksów z powodu słabego wykształcenia. A PiS pisze się inaczej. XD
Misiu jak nie leczysz? Leczysz nawet zasłaniasz buzię onucą z runem. Ale to nie zmienia faktu J****PO.
Pomijając fakt, że nie umiesz odróżnić runy od runa i nie wiesz co to onuca, czy uważasz że poczta polska i szare szeregi, czy grupa szturmowa GROM też się takim "runem" zasłaniały? XD
Zapomniałeś Misiu Pyszczku jeszcze że przedwszystkim  z    kojarzy się z niemieckimi oddziałami       SS    i       Waffen   -   SS   .     Z pozdrowieniami.     J****PO.
Kto jakie miał wzorce, takie ma i skojarzenia. XD
Zwolenik cywilizacji śmierci mówi o wzorcach i skojarzeniach. Poprostu przypomniałem Ci twoje. Z wyrazami szacunku J****PO.
  To nie ja co miesiąc odprawiam szopki na grobach i cmentarzach. I nie ja jako symbol mam faceta rozciągniętego na narzędziu tortur. Mordko. Już wiesz, czym się różni runo od runy? XD
  To nie ja co miesiąc odprawiam szopki na grobach i cmentarzach. I nie ja jako symbol mam faceta rozciągniętego na narzędziu tortur. Mordko. Już wiesz, czym się różni runo od runy? XD rozwiń
Avatar
_XD_ / 5 sierpnia 2021 r. o 16:02
+8
  Tak już kiedyś w wyborach europejskich, niby najłatwiejszych dla lewactw i platformersów "wygrała" - zjednoczona opozycja :)  Ale się sfadało i też troll tuskowiec w tym uczestniczył i wyszło jak wyszło :)  
 Nom. I ta wygrana zjednoczona prawica od razu dołączyła do najmniejszego, najbardziej zmarginalizowanego i bez znaczenia stronnictwa w całym parlamencie europejskim, więc ci wygrani nie mają właściwie żadnej siły przebicia w parlamencie, w przeciwieństwie do tej przegranej opozycji. XD
Avatar
_XD_ / 5 sierpnia 2021 r. o 16:01
+9
  Ale kogo cieszyłby taki wynik - trola tuskowego i platformersów? Złodziei, pożytecznych idiotów i cwaniaków liczących na ciepłe posadki... Trzeba pamiętać że spółeczki miejskie i magistraty nie są z gumy. Fakt zostało kilka firm które można za grosze oddać Niemcom czy Francuzom, ale nie będzie to dobre dla Polski. Przecież najwięcej kombinatorów i złodziei jest związana z tzw. "opozycją" antypolską - wyprowadziła 450 mld podatków VAT, 150 mld OFE, wspiera ideologię gender i lgbt  
  Ale ty wiesz, że te pieniądze z OFE poszły na ostatnią ratę długu Gierka? Tego z lat 70-tych. Na co poszła reszta, zabrana przez PiSdy? XD
  Ale ty wiesz, że te pieniądze z OFE poszły na ostatnią ratę długu Gierka? Tego z lat 70-tych. Na co poszła reszta, zabrana przez PiSdy? XD rozwiń
Avatar
_XD_ / 5 sierpnia 2021 r. o 16:00
-1
J**** PO
Pyszczku! PiS pisze się inaczej. XD
Pyszczku! Naucz się czytać. Samo gimnazjum to za mało. J****PO.
Misiu ja nie muszę sobie leczyć kompleksów z powodu słabego wykształcenia. A PiS pisze się inaczej. XD
Misiu jak nie leczysz? Leczysz nawet zasłaniasz buzię onucą z runem. Ale to nie zmienia faktu J****PO.
Pomijając fakt, że nie umiesz odróżnić runy od runa i nie wiesz co to onuca, czy uważasz że poczta polska i szare szeregi, czy grupa szturmowa GROM też się takim "runem" zasłaniały? XD
Zapomniałeś Misiu Pyszczku jeszcze że przedwszystkim  z    kojarzy się z niemieckimi oddziałami       SS      i       Waffen     -     SS     .     Z pozdrowieniami.     J****PO.
 Kto jakie miał wzorce, takie ma i skojarzenia. XD
 Kto jakie miał wzorce, takie ma i skojarzenia. XD rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 40

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nielagalna wycinka w Rossoszu. Zajmie się nią kolejna instytucja

Nielagalna wycinka w Rossoszu. Zajmie się nią kolejna instytucja

Lasy Państwowe przekazują sprawę wycinki 16 hektarów lasu w Rossoszu do Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego. Z pisma, które dotarło również do protestujących mieszkańców, wynika, że działkę należy ponownie zalesić.

Gminni radni bronią uchwał „anty-LGBT”. „Homopropaganda” powszechnie używana

Gminni radni bronią uchwał „anty-LGBT”. „Homopropaganda” powszechnie używana

Gminy, które przyjęły stanowiska lub uchwały „przeciwko ideologii lansowanej przez subkulturę LGBT" otrzymały list od wiceministra Waldemara Budy. Ten sugeruje ich weryfikację i wyrzucenie kontrowersyjnych zapisów. Puławscy samorządowcy żadnych korekt jednak nie przewidują.

Lubelskie. Miał pomóc, a skrępował seniora taśmą i okradł

Lubelskie. Miał pomóc, a skrępował seniora taśmą i okradł

35-latek sam zaoferował pomoc przy naprawie dachu. Skończyło się zupełnie inaczej.

12 osób w busie i 1,2 promila z samego rana

12 osób w busie i 1,2 promila z samego rana

Kierowca spędził noc w policyjnej celi. Grozi mu do dwóch lat więzienia.

Dwa lata temu Stawy Echo wysychały. Ale w sierpniu padało tu przez 19 dni i teraz jest zupełnie inaczej
galeria

Dwa lata temu Stawy Echo wysychały. Ale w sierpniu padało tu przez 19 dni i teraz jest zupełnie inaczej

Letnicy i przedsiębiorcy nie byli zachwyceni, ale torfowiska i sosny dobrze wspominają miniony miesiąc. Był najchłodniejszym i najbardziej deszczowym sierpniem od ponad dwudziestu lat.

Jak wybierać końcówki do szczoteczki sonicznej?

Jak wybierać końcówki do szczoteczki sonicznej?

Można powiedzieć, że szczoteczka soniczna składa się z dwóch elementów: rękojeści, w której umieszczony jest silniczek elektryczny, a także końcówki czyszczącej. Głowica szczoteczki ma charakter wymienny, co oznacza, że można samodzielnie ściągać ją z trzonu urządzenia i na niego nakładać. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość dopasowywania do rękojeści szczoteczki końcówek o różnym wyprofilowaniu. Wybór głowicy czyszczącej powinien być podyktowany indywidualnymi preferencjami i oczekiwaniami użytkownika. Oto elementy, które należy wziąć pod uwagę podczas nabywania końcówki do szczoteczki sonicznej.

Rasy psów- border collie, maltańczyk

Rasy psów- border collie, maltańczyk

Pies to jedno z najczęściej posiadanych zwierząt. Tak naprawdę ciężko spotkać w obecnych czasach ludzi, którzy nie mają takiego towarzysza życiowego. Jednymi z najciekawszych i najinteligentniejszych ras psów są border collie i maltańczyk.

Ponad 700 nowych zakażeń. Najwięcej w Lubelskiem

Ponad 700 nowych zakażeń. Najwięcej w Lubelskiem

Ministerstwo Zdrowia informuje o bardzo dużej liczbie kolejnych chorych na COVID-19. Wiceminister ostrzega, że lada moment liczby będą jeszcze wyższe.

Ekspozycja narzędzi ogrodniczych w sklepie – sprawdzone sposoby

Ekspozycja narzędzi ogrodniczych w sklepie – sprawdzone sposoby

Nie od dziś wiadomo, że zakupów dokonuje się również oczami. To powiedzenie musi mieć w sobie wiele prawdy, jeżeli opracowywane zostają specjalne techniki układania towarów na półkach. Merchandising, bo takim terminem określa się ekspozycję sklepową, zdaje się być na tyle istotny w praktyce sprzedażowej, że powstają specjalne kursy, mające na celu edukację pod kątem uatrakcyjnienia asortymentu wystawianego na handel. Ma to wprowadzić porządek, organizację, ułatwić klientom odszukiwanie rzeczy, po które przyszli, a także skłonić do dodatkowych zakupów. Zdaniem ekspertów prawidłowe rozstawienie i przejrzystość mają powodować u kupującego poczucie satysfakcji z dokonywanego wyboru.

Puławy. Zaczął się wyścig o pieniądze. Mogą głosować nawet młodzi

Puławy. Zaczął się wyścig o pieniądze. Mogą głosować nawet młodzi

Na co miasto ma przeznaczyć 500 tys. zł? Wszyscy puławianie, którzy ukończyli 16 lat, od wtorku będą mogli oddawać swoje głosy na obywatelskie projekty. Do wyboru 27 propozycji.

Lubelskie. Śmiertelny wypadek. Motocyklista wjechał w pieszego

Lubelskie. Śmiertelny wypadek. Motocyklista wjechał w pieszego

Tragiczny wypadek w miejscowości Polskowola. Kierujący motocyklem 33-latek, potrącił mężczyznę przechodzącego przez jezdnię.

Szymon Łukowski Quartet w Radiu Lublin
24 września 2021, 19:00

Szymon Łukowski Quartet w Radiu Lublin

Formacja Szymona Łukowskiego wystąpi 24 września o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) w ramach projektu "Nie tylko rock'n'roll".

Lublin. Kobieta ugodzona nożem. Stan ciężki

Lublin. Kobieta ugodzona nożem. Stan ciężki

Policja zatrzymała trzy osoby. Wszystkie były pijane.

Nie ma co remontować. Pożar samochodu na S17
zdjęcia
galeria

Nie ma co remontować. Pożar samochodu na S17

Auto zapaliło się na drodze ekspresowej w pobliżu węzła Skrudki. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Azoty Puławy kontra Fuchse Berlin, czyli czy uda się przechytrzyć Lisy?

Azoty Puławy kontra Fuchse Berlin, czyli czy uda się przechytrzyć Lisy?

W pierwszym meczu 2. rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej Azoty Puławy zmierzą się już we wtorek z Fuchse Berlin. Pierwszy gwizdek o godzinie 18.45.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!