Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Powiat lubelski

9 lipca 2020 r.
12:31

Zboczeniec napadł na 10-letniego chłopca we wsi w powiecie lubelskim. Chciał go wykorzystać seksualnie

Autor: Zdjęcie autora jsz
251 13 A A

10-letni chłopiec został w Krzczonowie zaatakowany przez mężczyznę, który próbował wykorzystać go seksualnie. Chłopcu udało się uwolnić. Trzy godziny później policjanci zatrzymali napastnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O sprawie powiadomiła nas Czytelniczka na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl. Policja potwierdziła informację.

Zatrzymany mężczyzna to 35-latek z powiatu lubelskiego. Mężczyzna jest w policyjnej celi. Trafi do prokuratury, gdzie po przesłuchaniu usłyszy zarzuty. Odpowie za napaść, do której doszło w środę ok. godz. 18, niedaleko Krzczonowa. 10-letni chłopiec jechał rowerem, kiedy drogę zablokował mu motocyklista. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie,  wszystko rozegrało się w ustronnym miejscu. Napastnik zdjął spodnie i złapał chłopca. Próbował zmusić go do tzw. innej czynności seksualnej. Chłopiec jednak skutecznie się opierał.

W pewnej chwili napastnik zrezygnował z dalszych prób. Zagroził chłopcu, że zrobi mu krzywdę, jeśli powie komuś o całym zajściu. 10-latek uciekł i opowiedział o wszystkim mamie, która zawiadomiła policję.

– Chłopiec dobrze zapamiętał twarz napastnika, oraz motocykl, którym się poruszał. To pomogło w szybkim ustaleniu sprawcy – informuje Kamil Gołębiowski, rzecznik KMP w Lublinie.

W poszukiwania napastnika włączyli się policjanci ze Świdnika i Bychawy. Jeden z mundurowych z Lublina zwrócił uwagę na motocykl, którym poruszał się podejrzewany o napaść mężczyzna. Okazało się, że w pobliżu rodzinnej miejscowości policjanta mieszka właściciel takiego jednośladu. 35-latek został zatrzymany zaledwie 3 godziny po zdarzeniu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że cierpi na zaburzenia psychiczne. Był już karany m. in. za kradzież z włamaniem.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
taios / 9 lipca 2020 r. o 15:59
+4
widzę niekonsekwencję w linii redakcji... promujecie lgbt+ a tu nazywacie tego nie ideologię zboczeńcem
Abstra***ąc dyskusję czy homoseksualizm jest chorobą czy nie, to nie ma dla Ciebie znaczenia, że pedofilia jest w polskim prawie przestępstwem popełnionym na osobie niepełnoletniej. Inaczej gwałt na dzieciach. Oczywiście pedofilię musisz połączyć z homosekualizmem, który w Polsce nigdy nie był i nie jest zakazany. A to wszystko, żeby dodać dramatyzmu i siać zamęt w głowach osób, które nie muszą znać się na psychologii. Światli ludzie jak Ty, ale bez doświadczenia, podchodzący ideologicznie a nie naukowo, mają wyrobioną własną, bardzo subiektywną opinię sposób. Potwierdzoną w dodatku przez polski kościół. Też mogę stwierdzić, że Przemek_Leniak to zboczeniec, po prostu od tak, bo mam taką opinię, nawet jeśli obiektywnie tak nie jest. Ale mogę mieć przecież własne zdanie?
Abstra***ąc dyskusję czy homoseksualizm jest chorobą czy nie, to nie ma dla Ciebie znaczenia, że pedofilia jest w polskim prawie przestępstwem popełnionym na osobie niepełnoletniej. Inaczej gwałt na dzieciach. Oczywiście pedofilię musisz połączyć z homosekualizmem, który w Polsce nigdy nie był i nie jest zakazany. A to wszystko, żeby dodać dramatyzmu i siać zamęt w głowach osób, które nie muszą znać się na psychologii. Światli ludzie jak Ty, ale bez doświadczenia, podchodzący ideologicznie a nie naukowo, mają wyrobioną własną,... rozwiń
Avatar
Annapurc / 9 lipca 2020 r. o 21:08
+3
Powinni w końcu zrobić z nim porządek. On już 20 lat temu wywiózł chłopca do lasu rozebrał i skatował. Ten PSYCHOL już dawno powinien być zamkniet!!!!!!
Avatar
Przemek_Leniak / 9 lipca 2020 r. o 14:39
+3
możliwe ze figuruje... jest tam 35 latek z okolicy skazany z art 200 kk podobno na wolności bo kara była w zawieszeniu aczkolwiek nie da się stwierdzić czy to ten sprawca... ... dzięki wylewności redakcji łatwiej zidentyfikować nieletnią ofiarę niż 35 letniego sprawcę
Avatar
TECZOWY_ZSL / 9 lipca 2020 r. o 13:40
+1
Czy figuruje w rejestrze pedofili?
Avatar
Jola Karp / 11 lipca 2020 r. o 10:13
0
policja,ach ta dzielna policja. A co z policjantami jednego z lubelskich komisariatów, którzy wpakowali mi 15 i 20 czerwca dzieci i matki na silnych środkach uspakajających w psy? Czy to nie zwyrodnialcy? Na szczęście psy zachowały spokój.
Avatar
Zgredek Edek / 9 lipca 2020 r. o 23:52
0
napisałem że dowolną opinię ale oczywiście tylko dowolnie złą opinię redakcja bardzo dba o to by inne się tu nie utrzymały
Ajajajajajaj, jaki Ty mądry niesłychanie wręcz jesteś....Klękajcie narody...Czepiasz się, dla samego czepiania, du....reli o dziesięciorzędnym znaczeniu i piszesz farmazony.
Avatar
Przemek_Leniak / 9 lipca 2020 r. o 20:26
0
akurat na tym forum możesz mieć dowolną opinię o mnie i swobodnie ją głosić ... co do karalnośći homoseksualizmu nie masz racji był karalny do roku 1932  po roku 1932 karalna była prostytucja homoseksualna art 207 kk z 1932 jak również pedofilia art 203 i kazirodztwo art 206 parady gejów również - art 213 ale ciekawa rzecz twierdzisz że łącze pedofilię z homoseksualizmem akurat? widzisz ja pisze lgbt+ a ty wiesz swoje... tak to bywa że jak się w stół uderzy to się te własciwe nożyce odezwą
Avatar
Przemek_Leniak / 10 lipca 2020 r. o 20:54
-1
wyluzuj zgredek ;-) Sztandar Ludu temat chwilowo odpuścił tymczasemn Piotr Nowak z Kuriera opisuje pikantne szczegóły sprawy taki kącik dla LGBT+ tam chyba mają
Avatar
Przemek_Leniak / 9 lipca 2020 r. o 20:29
-2
napisałem że dowolną opinię ale oczywiście tylko dowolnie złą opinię redakcja bardzo dba o to by inne się tu nie utrzymały ;-)
Avatar
Przemek_Leniak / 9 lipca 2020 r. o 14:41
-2
A jest tam jakiś facio w czarnej sukience?
 pytasz czy robili zdjęcia dragquenn w strojach służbowych? nie nie robili...
Avatar
Jola Karp / 11 lipca 2020 r. o 10:13
0
policja,ach ta dzielna policja. A co z policjantami jednego z lubelskich komisariatów, którzy wpakowali mi 15 i 20 czerwca dzieci i matki na silnych środkach uspakajających w psy? Czy to nie zwyrodnialcy? Na szczęście psy zachowały spokój.
Avatar
Przemek_Leniak / 10 lipca 2020 r. o 20:54
-1
wyluzuj zgredek ;-) Sztandar Ludu temat chwilowo odpuścił tymczasemn Piotr Nowak z Kuriera opisuje pikantne szczegóły sprawy taki kącik dla LGBT+ tam chyba mają
Avatar
Zgredek Edek / 9 lipca 2020 r. o 23:52
0
napisałem że dowolną opinię ale oczywiście tylko dowolnie złą opinię redakcja bardzo dba o to by inne się tu nie utrzymały
Ajajajajajaj, jaki Ty mądry niesłychanie wręcz jesteś....Klękajcie narody...Czepiasz się, dla samego czepiania, du....reli o dziesięciorzędnym znaczeniu i piszesz farmazony.
Avatar
Annapurc / 9 lipca 2020 r. o 21:08
+3
Powinni w końcu zrobić z nim porządek. On już 20 lat temu wywiózł chłopca do lasu rozebrał i skatował. Ten PSYCHOL już dawno powinien być zamkniet!!!!!!
Avatar
Przemek_Leniak / 9 lipca 2020 r. o 20:29
-2
napisałem że dowolną opinię ale oczywiście tylko dowolnie złą opinię redakcja bardzo dba o to by inne się tu nie utrzymały ;-)
Avatar
Przemek_Leniak / 9 lipca 2020 r. o 20:26
0
akurat na tym forum możesz mieć dowolną opinię o mnie i swobodnie ją głosić ... co do karalnośći homoseksualizmu nie masz racji był karalny do roku 1932  po roku 1932 karalna była prostytucja homoseksualna art 207 kk z 1932 jak również pedofilia art 203 i kazirodztwo art 206 parady gejów również - art 213 ale ciekawa rzecz twierdzisz że łącze pedofilię z homoseksualizmem akurat? widzisz ja pisze lgbt+ a ty wiesz swoje... tak to bywa że jak się w stół uderzy to się te własciwe nożyce odezwą
Avatar
george hajkowski / 9 lipca 2020 r. o 18:51
-6
jak mozna nazywac geja zboczencem,on nie napadl na dziewczynke tylko na chlopca
Avatar
taios / 9 lipca 2020 r. o 15:59
+4
widzę niekonsekwencję w linii redakcji... promujecie lgbt+ a tu nazywacie tego nie ideologię zboczeńcem
Abstra***ąc dyskusję czy homoseksualizm jest chorobą czy nie, to nie ma dla Ciebie znaczenia, że pedofilia jest w polskim prawie przestępstwem popełnionym na osobie niepełnoletniej. Inaczej gwałt na dzieciach. Oczywiście pedofilię musisz połączyć z homosekualizmem, który w Polsce nigdy nie był i nie jest zakazany. A to wszystko, żeby dodać dramatyzmu i siać zamęt w głowach osób, które nie muszą znać się na psychologii. Światli ludzie jak Ty, ale bez doświadczenia, podchodzący ideologicznie a nie naukowo, mają wyrobioną własną, bardzo subiektywną opinię sposób. Potwierdzoną w dodatku przez polski kościół. Też mogę stwierdzić, że Przemek_Leniak to zboczeniec, po prostu od tak, bo mam taką opinię, nawet jeśli obiektywnie tak nie jest. Ale mogę mieć przecież własne zdanie?
Abstra***ąc dyskusję czy homoseksualizm jest chorobą czy nie, to nie ma dla Ciebie znaczenia, że pedofilia jest w polskim prawie przestępstwem popełnionym na osobie niepełnoletniej. Inaczej gwałt na dzieciach. Oczywiście pedofilię musisz połączyć z homosekualizmem, który w Polsce nigdy nie był i nie jest zakazany. A to wszystko, żeby dodać dramatyzmu i siać zamęt w głowach osób, które nie muszą znać się na psychologii. Światli ludzie jak Ty, ale bez doświadczenia, podchodzący ideologicznie a nie naukowo, mają wyrobioną własną,... rozwiń
Avatar
Przemek_Leniak / 9 lipca 2020 r. o 14:41
-2
A jest tam jakiś facio w czarnej sukience?
 pytasz czy robili zdjęcia dragquenn w strojach służbowych? nie nie robili...
Avatar
Przemek_Leniak / 9 lipca 2020 r. o 14:39
+3
możliwe ze figuruje... jest tam 35 latek z okolicy skazany z art 200 kk podobno na wolności bo kara była w zawieszeniu aczkolwiek nie da się stwierdzić czy to ten sprawca... ... dzięki wylewności redakcji łatwiej zidentyfikować nieletnią ofiarę niż 35 letniego sprawcę
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełm: Kiedy uschną ostatnie drzewa na pl. Łuczkowskiego? Porasta je pasożyt

Chełm: Kiedy uschną ostatnie drzewa na pl. Łuczkowskiego? Porasta je pasożyt

Miały być wizytówką i ozdobą, ale w jemiole toną dwa ostatnie drzewa, jakie ostały się na pl. Łuczkowskiego. Pasożyt wypija ostatnie soki z głogu, który ginie na oczach przechodniów

Teleporada lekarska zawiodła. Miał być liszaj, grzyb a to była borelioza

Teleporada lekarska zawiodła. Miał być liszaj, grzyb a to była borelioza

Najpierw lekarz zdiagnozował liszaj, potem grzyb, a następnie półpasiec – skarży się pacjentka jednej z lubelskich przychodni, która zachorowała na boreliozę. To nie jedyna ofiara systemu teleporad, które w czasie pandemii zastąpiły wizyty w lekarskich gabinetach.

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 sierpnia 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 sierpnia 2020 r.

Nowe osiedle w Świdniku z najlepszymi układami mieszkań. Sprawdź!
galeria

Nowe osiedle w Świdniku z najlepszymi układami mieszkań. Sprawdź!

Doświetlone wnętrza, ustawne pomieszczenia, przestronne salony – tak można opisać mieszkania na Osiedlu 4 Pory Roku w Świdniku. Są to lokale idealne do zamieszkania dla rodziny czy singla, a także doskonałe pod inwestycję.

INFORMACJA PREZYDENTA MIASTA LUBLIN

INFORMACJA PREZYDENTA MIASTA LUBLIN

Toksyczne odpady koło Lublina. Koszt likwidacji tej bomby to nawet 250 tys. złotych

Toksyczne odpady koło Lublina. Koszt likwidacji tej bomby to nawet 250 tys. złotych

Już dziewięć miesięcy na terenie byłej kopalni piachu w Osówce zalegają niebezpieczne chemikalia. O tykającej ekologicznej bombie byłoby cicho, gdyby tematu nagłośnili młodzi ludzie z pobliskiej Dąbrówki.

Kazimierski Park czekają zmiany. Sprawdzą co tam mieszka i rośnie

Kazimierski Park czekają zmiany. Sprawdzą co tam mieszka i rośnie

Specjaliści z Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska oraz naukowcy z UMCS wezmą pod lupę Kazimierski Park Krajobrazowy. Zinwentaryzują faunę i florę, wypracują sposoby ochrony dzikiej przyrody i pochylą się nad korektą granic parku.

Dziennikarz TVP3 Lublin wyjmuje ze śmietnika odpady, żeby zrobić materiał o brudnym placu Lecha Kaczyńskiego [wideo]

Dziennikarz TVP3 Lublin wyjmuje ze śmietnika odpady, żeby zrobić materiał o brudnym placu Lecha Kaczyńskiego [wideo]

Dziennikarz lubelskiej telewizji sięga do ulicznego kosza, wyjmuje z niego śmieci i rozrzuca je wokół pojemnika, a powstały w ten sposób bałagan filmuje stojący obok kamerzysta. Później na antenie pojawia się materiał o zaśmieconym placu. Taką „pracę” dziennikarzy zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Czyja prababcia chodziła boso po Nałęczowie? [stare zdjęcia]
galeria

Czyja prababcia chodziła boso po Nałęczowie? [stare zdjęcia]

„Kolonja letnia Wydziału Opieki Społecznej Magistratu m. Lublina” głosi napis nad głowami bosych dzieciaków, które wypoczywały w Nałęczowie. To jedna z najstarszych fotografii przechowywanych w archiwum Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków. Autorem zdjęć jest urodzony 2 sierpnia 1890 roku Zbigniew Czarkowski, który przekazał je w formie darowizny. Jak informuje Dariusz Kopciowski, wojewódzki konserwator zabytków, szklane negatywy zostały zeskanowane przy współpracy z Politechniką Lubelską. Fotografie wykonane w końcu I wojny światowej i początkach II RP przedstawiają między innymi sceny z codziennego życia ludzi związanych z Nałęczowem i kuracjuszy.

Lubelskie. Nowa metoda oszustów? Na strażnika granicznego

Lubelskie. Nowa metoda oszustów? Na strażnika granicznego

Nasza Czytelniczka podejrzewa, że złodzieje zaczęli działać nowa metodą - na strażnika granicznego. Jej tato rano miał podejrzaną wizytę dwóch mężczyzn podających się za strażników.

"Kot w butach" Teatru Muzycznego w Skansenie
16 sierpnia 2020, 11:00

"Kot w butach" Teatru Muzycznego w Skansenie

W niedzielę, 16 sierpnia o godz. 11 Teatr Muzyczny zaprosi wyjątkowo do Muzeum Wsi Lubelskiej na plenerowy pokaz spektaklu "Kot w butach".

Wielu chętnych do budowy sali gimnastycznej dla „Staszica"

Wielu chętnych do budowy sali gimnastycznej dla „Staszica"

W środę otwarte zostały oferty firm rywalizujących o miejskie zlecenie na budowę hali sportowej i boisk przy I LO im. Stanisława Staszica. Chętnych nie brakuje i nie powinno zabraknąć również pieniędzy, bo tylko jedna spółka nie zmieściła się w budżecie, więc Ratusz może wydać znacznie mniej niż się spodziewał.

Kurów. „Wróg Polski” zniknął. Wójt wymienił kostkę brukową

Kurów. „Wróg Polski” zniknął. Wójt wymienił kostkę brukową

- Mam nadzieję, że to był jednorazowy incydent, który więcej się nie powtórzy - mówi Arkadiusz Małecki, wójt Kurowa. Polecił wymienić kostkę brukową przed domem, na której ktoś napisał „wróg Polski”. To była kara za wywieszenie plakatu Rafała Trzaskowskiego.

Koronawirus. Biała Podlaska „żółtą” strefą. „Nie ma zaskoczenia. Spodziewaliśmy się”
Covid-19
galeria

Koronawirus. Biała Podlaska „żółtą” strefą. „Nie ma zaskoczenia. Spodziewaliśmy się”

Właścicielka znanej w Białej Podlaskiej mówi, że można się było spodziewać tego, że miasto w końcu zostanie uznane za „żółte”. Szef innego lokalu dodaje, że jeśli ograniczenia potrwają dłużej niż dwa tygodnie, to będzie musiał zamknąć interes. - Ludzie przestaną wychodzić na miasto. Przestraszą się – komentuje.

Mecz faworytów na początek chełmskiej okręgówki: Brat-Cukrownik kontra Granica

Mecz faworytów na początek chełmskiej okręgówki: Brat-Cukrownik kontra Granica

W rozpoczynającym się w weekend nowym sezonie o miejsca w czołówce walczyć będą zespoły z Siennicy Nadolnej i Dorohuska. Czarnym koniem może być Ogniwo Wierzbicy lub Agros Suchawa

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!