Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

20 grudnia 2015 r.
11:25

Biletów na dworcu kolejowym w Puławach już nie kupisz

0 35 A A

Kasy biletowe na dworcu kolejowym Puławy Miasto od nowego roku będą zamknięte. Bilety będzie można kupić tylko w internecie lub u konduktora.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Z puławskiego dworca korzystają pasażerowie PKP Intercity oraz Przewozów Regionalnych. Sprzedażą biletów dla obu przewoźników zajmowała się spółka zewnętrzna, Zakłady Usługowe „Wschód”. PKP Intercity zrezygnowało jednak z podpisania kolejnej umowy z tym agentem.

– Propozycję nowej umowy wysłaliśmy w listopadzie. W odpowiedzi otrzymaliśmy pismo, w którym przewoźnik poinformował nas o odrzuceniu warunków tej oferty – wyjaśnia przedstawicielka agenta.

W związku z tym, że większość biletów sprzedawano właśnie na pociągi Intercity, agent nie zdecydował się na kontynuowanie świadczenia usług dla samych Przewozów Regionalnych.

Umowa z tym przewoźnikiem wygaśnie z końcem roku. Od stycznia kasy na puławskim dworcu będą więc zamknięte. Panie „z okienka” znalazły już inną pracę. Umowy na korzystniejszych warunkach zaproponowały im Polskie Linie Kolejowe. Zamiast sprzedawać bilety, będą zapowiadać pociągi.

Szanse na to, że kasy na dworcu Puławy Miasto w najbliższej przyszłości ponownie zostaną otwarte są niewielkie. Prze-wozy Regionalne zapowiadają próbę znalezienia nowego agenta, ale w obecnej sytuacji będzie to niezwykle trudne.

– Podejmiemy taką próbę, ale to agent musi zdecydować, czy mu się to opłaca. Zdajemy sobie sprawę także z tego, że wy-szkolenie nowych pracowników wymaga przynajmniej dwóch-trzech miesięcy. Ta praca nie jest taka prosta, bo trzeba znać wiele przepisów, aktualne oferty i potrafić zaproponować pasażerom te najkorzystniejsze – mówi Zofia Dziewulska, rzecznik Przewozów Regionalnych w Lublinie.

Powodzenia tej misji nie ułatwia także planowana w przyszłym roku przebudowa dworca kolejowego. Prace przy jego modernizacji będą oznaczały wyłączenie budynku z użytkowania. Nie wiadomo, czy kasy zostaną otwarte po zakończeniu przebudowy dworca. Projekt przewiduje ich obecność, ale jeśli PKP IC nie podpisze umowy z nowym najemcą, mogą stać puste. Przewoźnik zapowiada, że rozpoczął już rozmowy na ten temat. – Nie wykluczamy, że kasa w Puławach zostanie uruchomiona w przyszłości – informuje biuro prasowe spółki.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xyz / 25 września 2016 o 16:55
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zapraszamy mieszkańców Puław do zakupu biletów PKP w najbliższej kasie biletowej w Dęblinie. Jakoś miasto Dęblin dało radę aby kasa biletowa PKP była a większe Puławy nie dały ??????????? Więc Dęblin czeka na klientów Puław otworem i czekamy na wasze pieniążki.
Po co tam jechać do dziadowskiego Dęblina gdzie diabeł mówi dobranoc.
Avatar
kto ma pracować / 25 września 2016 o 16:49
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A wszyscy w Puławach myślą, że to tylko przez remont zamknęli kasy... Trzeba pomyśleć o starszych ludziach, którzy nie ogarniają internetu. No i jak wsiadasz w pociąg nie wiesz np. czy są miejsca czy nie. Poza tym w ten sposób nie możesz kupić biletu wcześniej bez pomocy internetu. Smutno mi, że PKP nie może posadzić na kasach swoich ludzi. Nie rozumiem tej polityki w ogóle.
swoich ludzi to 17 lat temu wysłali na zieloną trawkę.
swoich ludzi to 17 lat temu wysłali na zieloną trawkę. rozwiń
Avatar
tkm / 25 września 2016 o 16:47
0
fgdfg napisał:
Teraz rządzi PiS i prezesów już nawet powymieniało, więc to ich zmiana i wina. Tyle, to fakty. Teraz rządzi PiS i prezesów już nawet powymieniało, więc to ich zmiana i wina. Tyle, to fakty. Prezesa PKP Intercity jeszcze nie wymienili... To juz człowieku nie przesadzaj.
Ale w innych spółkach to idzie sprawnie.
Avatar
Gość / 20 września 2016 o 17:03
0
Ale dziura...
Avatar
Gość / 12 marca 2016 o 15:45
0
A wszyscy w Puławach myślą, że to tylko przez remont zamknęli kasy... Trzeba pomyśleć o starszych ludziach, którzy nie ogarniają internetu. No i jak wsiadasz w pociąg nie wiesz np. czy są miejsca czy nie. Poza tym w ten sposób nie możesz kupić biletu wcześniej bez pomocy internetu. Smutno mi, że PKP nie może posadzić na kasach swoich ludzi. Nie rozumiem tej polityki w ogóle.
Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 10:57
0

I czego psioczysz?

Uczepiłeś się tego PiSu i tej "łamanej" demokracji jak rzep psiego ogona. Pewnie zaraz polecisz na demonstrację KOD do Lublina bo ma być w weekend. Ta wasza demokracja..... Co PO i PSL zrobiło dla ludzi? Gówno. PiS chce coś zrobuć to psioczycie, że demokracja. Markety nie płaca podatków, banki nie płacą, a ty frajerze płacisz. I jest OK? Co? Jak lecisz po kredyt do banku na je***ą pralkę to ci dadzą na 25%. A jak ty dajesz na lokatę to ci dadzą.... 1,5%..... H...... nie demokracja. Ale leć protestować, zadowolić Petru..... obrońcę bakokracji. Frajerze.

A co to jest to 'coś' co pisuary chcą zrobić? Uważam że jest ok że płace podatki, a ty nie? Tylko łapę chcesz wyciągać bo ci się należy? A po kredyt idź do SKOKu to pewnie jeszcze w prezencie z 500 na dziecko dostaniesz. Frajerem to raczej ty jesteś ale pewnie jeszcze nie wiesz o tym bo pislam wyznajesz. 

co pisuary chcą zrobić? Uważam że jest ok że płace podatki, a ty nie? Tylko łapę chcesz wyciągać bo ci się należy? A po kredyt idź do SKOKu to pewnie jeszcze w prezencie z 500 na dziecko dostaniesz. Frajerem to raczej ty jesteś ale pewnie jeszcze nie wiesz o tym bo pislam wyznajesz. 

rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 07:46
0

Piszcie po ludzku - NIE MODERNIZACJA DWORCA, TYLKO DEWASTACJA. Zastępowanie dobrego piętrowego budynku z lat 50-tych parterową imitacją MC-Donalda to nie modernizacja, tylko kolejny przykład debilnego braku gospodarności w PKP i braku poszanowania swojego mienia. A dla Puław hańba i poprzeczka w dół - 50-tysięczne (kiedyś) miasto i barak zamiast dworca.


Masz rację.

Generalnie trochę i tak nie rozumiem polityki PKP. Skoro to PKP ma budować to coś, co ma być niby dworcem - to rozumiem, że PKP jest właścicielem terenu i PKP ma w zarządzie te dworce. Ale skoro robi się coś bez obsady kasy, to co to za polityka? Po co dworzec bez kasy w mieście prawie 50 000? To jak samochód bez kół.... jest ale co z tego?

Po co się robi coś z lepszego na gorsze? Miało być lepiej a każdy narzeka - teraz dodatkowo na brak obsługi kas - bo na to się jak czytamy zanosi... To niech może PKP powie wprost. Pozbywamy się dworców i niech sobie miasto buduje jak chce własny. Może wtedy będzie lepiej? Może miasto zapewni obsługę kas?

A tak na poważnie - restrukturyzacja polegająca na podziale PKP była debilizmem bo wprowadziła chaos. Kiedyś wszystko było PKP (jedna forma) a nie tak jak teraz spółki i spółeczki z własnymi prezesikami.... i nie było mowy że nie było obsady kas (teraz ajenta). Obecnie jest tak, że nikt z nikim nie może się dogadać, bo 1000 prezesów. Nie ma to jak 1 wódz.

Obecnie jak nie będzie ajenta, to nie będzie kasa czynna i PKP ma w du*** czy się ajent znajdzie czy nie - a w du*** mieć nie powinno, bo w końcu jakość obsługi całego łańcucha klient-pociag to również kasa. Dlatego uważam, że wyzbycie się obsługi kas przez PKP to strzał w kolano. Ludzie w Puławach będą narzekać na to, że muszą ganiać konduktora po pociągu. To na pewno nie wpłynie pozytywnie na postrzeganie jakości obsługi klientów. Aplikacje w smartfonach może i obsłuży co kumaty młodzieniec, ale nie starszy człowiek co nawet sms-a wpisać nie umie na starej nokii.... Myślenie o ludziach to obecnie przeszłość.


Masz rację.

Generalnie trochę i tak nie rozumiem polityki PKP. Skoro to PKP ma budować to coś, co ma być niby dworcem - to rozumiem, że PKP jest właścicielem terenu i PKP ma w zarządzie te dworce. Ale skoro robi się coś bez obsady kasy, to co to za polityka? Po co dworzec bez kasy w mieście prawie 50 000? To jak samochód bez kół.... jest ale co z tego?

Po co się robi coś z lepszego na gorsze? Miało być lepiej a każdy narzeka - teraz dodatkowo na brak obsługi kas - bo na to się jak czytamy zanosi... To ni... rozwiń

Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 07:34
0

Bo nocy zabrakło?


I czego psioczysz?

Uczepiłeś się tego PiSu i tej "łamanej" demokracji jak rzep psiego ogona. Pewnie zaraz polecisz na demonstrację KOD do Lublina bo ma być w weekend. Ta wasza demokracja..... Co PO i PSL zrobiło dla ludzi? Gówno. PiS chce coś zrobuć to psioczycie, że demokracja. Markety nie płaca podatków, banki nie płacą, a ty frajerze płacisz. I jest OK? Co? Jak lecisz po kredyt do banku na je***ą pralkę to ci dadzą na 25%. A jak ty dajesz na lokatę to ci dadzą.... 1,5%..... H...... nie demokracja. Ale leć protestować, zadowolić Petru..... obrońcę bakokracji. Frajerze.


I czego psioczysz?

Uczepiłeś się tego PiSu i tej "łamanej" demokracji jak rzep psiego ogona. Pewnie zaraz polecisz na demonstrację KOD do Lublina bo ma być w weekend. Ta wasza demokracja..... Co PO i PSL zrobiło dla ludzi? Gówno. PiS chce coś zrobuć to psioczycie, że demokracja. Markety nie płaca podatków, banki nie płacą, a ty frajerze płacisz. I jest OK? Co? Jak lecisz po kredyt do banku na je***ą pralkę to ci dadzą na 25%. A jak ty dajesz na lokatę to ci dadzą.... 1,5%..... H...... nie demokracja. Ale leć pro... rozwiń

Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 00:40
0

A bilety z przesiadką?? !!!

nie ma z tym probelmy wszytko łatwe  i szybkie.

Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 17:18
0
Piszcie po ludzku - NIE MODERNIZACJA DWORCA, TYLKO DEWASTACJA. Zastępowanie dobrego piętrowego budynku z lat 50-tych parterową imitacją MC-Donalda to nie modernizacja, tylko kolejny przykład debilnego braku gospodarności w PKP i braku poszanowania swojego mienia. A dla Puław hańba i poprzeczka w dół - 50-tysięczne (kiedyś) miasto i barak zamiast dworca.
Avatar
xyz / 25 września 2016 o 16:55
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zapraszamy mieszkańców Puław do zakupu biletów PKP w najbliższej kasie biletowej w Dęblinie. Jakoś miasto Dęblin dało radę aby kasa biletowa PKP była a większe Puławy nie dały ??????????? Więc Dęblin czeka na klientów Puław otworem i czekamy na wasze pieniążki.
Po co tam jechać do dziadowskiego Dęblina gdzie diabeł mówi dobranoc.
Avatar
kto ma pracować / 25 września 2016 o 16:49
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A wszyscy w Puławach myślą, że to tylko przez remont zamknęli kasy... Trzeba pomyśleć o starszych ludziach, którzy nie ogarniają internetu. No i jak wsiadasz w pociąg nie wiesz np. czy są miejsca czy nie. Poza tym w ten sposób nie możesz kupić biletu wcześniej bez pomocy internetu. Smutno mi, że PKP nie może posadzić na kasach swoich ludzi. Nie rozumiem tej polityki w ogóle.
swoich ludzi to 17 lat temu wysłali na zieloną trawkę.
swoich ludzi to 17 lat temu wysłali na zieloną trawkę. rozwiń
Avatar
tkm / 25 września 2016 o 16:47
0
fgdfg napisał:
Teraz rządzi PiS i prezesów już nawet powymieniało, więc to ich zmiana i wina. Tyle, to fakty. Teraz rządzi PiS i prezesów już nawet powymieniało, więc to ich zmiana i wina. Tyle, to fakty. Prezesa PKP Intercity jeszcze nie wymienili... To juz człowieku nie przesadzaj.
Ale w innych spółkach to idzie sprawnie.
Avatar
Gość / 20 września 2016 o 17:03
0
Ale dziura...
Avatar
Gość / 12 marca 2016 o 15:45
0
A wszyscy w Puławach myślą, że to tylko przez remont zamknęli kasy... Trzeba pomyśleć o starszych ludziach, którzy nie ogarniają internetu. No i jak wsiadasz w pociąg nie wiesz np. czy są miejsca czy nie. Poza tym w ten sposób nie możesz kupić biletu wcześniej bez pomocy internetu. Smutno mi, że PKP nie może posadzić na kasach swoich ludzi. Nie rozumiem tej polityki w ogóle.
Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 10:57
0

I czego psioczysz?

Uczepiłeś się tego PiSu i tej "łamanej" demokracji jak rzep psiego ogona. Pewnie zaraz polecisz na demonstrację KOD do Lublina bo ma być w weekend. Ta wasza demokracja..... Co PO i PSL zrobiło dla ludzi? Gówno. PiS chce coś zrobuć to psioczycie, że demokracja. Markety nie płaca podatków, banki nie płacą, a ty frajerze płacisz. I jest OK? Co? Jak lecisz po kredyt do banku na je***ą pralkę to ci dadzą na 25%. A jak ty dajesz na lokatę to ci dadzą.... 1,5%..... H...... nie demokracja. Ale leć protestować, zadowolić Petru..... obrońcę bakokracji. Frajerze.

A co to jest to 'coś' co pisuary chcą zrobić? Uważam że jest ok że płace podatki, a ty nie? Tylko łapę chcesz wyciągać bo ci się należy? A po kredyt idź do SKOKu to pewnie jeszcze w prezencie z 500 na dziecko dostaniesz. Frajerem to raczej ty jesteś ale pewnie jeszcze nie wiesz o tym bo pislam wyznajesz. 

co pisuary chcą zrobić? Uważam że jest ok że płace podatki, a ty nie? Tylko łapę chcesz wyciągać bo ci się należy? A po kredyt idź do SKOKu to pewnie jeszcze w prezencie z 500 na dziecko dostaniesz. Frajerem to raczej ty jesteś ale pewnie jeszcze nie wiesz o tym bo pislam wyznajesz. 

rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 07:46
0

Piszcie po ludzku - NIE MODERNIZACJA DWORCA, TYLKO DEWASTACJA. Zastępowanie dobrego piętrowego budynku z lat 50-tych parterową imitacją MC-Donalda to nie modernizacja, tylko kolejny przykład debilnego braku gospodarności w PKP i braku poszanowania swojego mienia. A dla Puław hańba i poprzeczka w dół - 50-tysięczne (kiedyś) miasto i barak zamiast dworca.


Masz rację.

Generalnie trochę i tak nie rozumiem polityki PKP. Skoro to PKP ma budować to coś, co ma być niby dworcem - to rozumiem, że PKP jest właścicielem terenu i PKP ma w zarządzie te dworce. Ale skoro robi się coś bez obsady kasy, to co to za polityka? Po co dworzec bez kasy w mieście prawie 50 000? To jak samochód bez kół.... jest ale co z tego?

Po co się robi coś z lepszego na gorsze? Miało być lepiej a każdy narzeka - teraz dodatkowo na brak obsługi kas - bo na to się jak czytamy zanosi... To niech może PKP powie wprost. Pozbywamy się dworców i niech sobie miasto buduje jak chce własny. Może wtedy będzie lepiej? Może miasto zapewni obsługę kas?

A tak na poważnie - restrukturyzacja polegająca na podziale PKP była debilizmem bo wprowadziła chaos. Kiedyś wszystko było PKP (jedna forma) a nie tak jak teraz spółki i spółeczki z własnymi prezesikami.... i nie było mowy że nie było obsady kas (teraz ajenta). Obecnie jest tak, że nikt z nikim nie może się dogadać, bo 1000 prezesów. Nie ma to jak 1 wódz.

Obecnie jak nie będzie ajenta, to nie będzie kasa czynna i PKP ma w du*** czy się ajent znajdzie czy nie - a w du*** mieć nie powinno, bo w końcu jakość obsługi całego łańcucha klient-pociag to również kasa. Dlatego uważam, że wyzbycie się obsługi kas przez PKP to strzał w kolano. Ludzie w Puławach będą narzekać na to, że muszą ganiać konduktora po pociągu. To na pewno nie wpłynie pozytywnie na postrzeganie jakości obsługi klientów. Aplikacje w smartfonach może i obsłuży co kumaty młodzieniec, ale nie starszy człowiek co nawet sms-a wpisać nie umie na starej nokii.... Myślenie o ludziach to obecnie przeszłość.


Masz rację.

Generalnie trochę i tak nie rozumiem polityki PKP. Skoro to PKP ma budować to coś, co ma być niby dworcem - to rozumiem, że PKP jest właścicielem terenu i PKP ma w zarządzie te dworce. Ale skoro robi się coś bez obsady kasy, to co to za polityka? Po co dworzec bez kasy w mieście prawie 50 000? To jak samochód bez kół.... jest ale co z tego?

Po co się robi coś z lepszego na gorsze? Miało być lepiej a każdy narzeka - teraz dodatkowo na brak obsługi kas - bo na to się jak czytamy zanosi... To ni... rozwiń

Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 07:34
0

Bo nocy zabrakło?


I czego psioczysz?

Uczepiłeś się tego PiSu i tej "łamanej" demokracji jak rzep psiego ogona. Pewnie zaraz polecisz na demonstrację KOD do Lublina bo ma być w weekend. Ta wasza demokracja..... Co PO i PSL zrobiło dla ludzi? Gówno. PiS chce coś zrobuć to psioczycie, że demokracja. Markety nie płaca podatków, banki nie płacą, a ty frajerze płacisz. I jest OK? Co? Jak lecisz po kredyt do banku na je***ą pralkę to ci dadzą na 25%. A jak ty dajesz na lokatę to ci dadzą.... 1,5%..... H...... nie demokracja. Ale leć protestować, zadowolić Petru..... obrońcę bakokracji. Frajerze.


I czego psioczysz?

Uczepiłeś się tego PiSu i tej "łamanej" demokracji jak rzep psiego ogona. Pewnie zaraz polecisz na demonstrację KOD do Lublina bo ma być w weekend. Ta wasza demokracja..... Co PO i PSL zrobiło dla ludzi? Gówno. PiS chce coś zrobuć to psioczycie, że demokracja. Markety nie płaca podatków, banki nie płacą, a ty frajerze płacisz. I jest OK? Co? Jak lecisz po kredyt do banku na je***ą pralkę to ci dadzą na 25%. A jak ty dajesz na lokatę to ci dadzą.... 1,5%..... H...... nie demokracja. Ale leć pro... rozwiń

Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 00:40
0

A bilety z przesiadką?? !!!

nie ma z tym probelmy wszytko łatwe  i szybkie.

Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 17:18
0
Piszcie po ludzku - NIE MODERNIZACJA DWORCA, TYLKO DEWASTACJA. Zastępowanie dobrego piętrowego budynku z lat 50-tych parterową imitacją MC-Donalda to nie modernizacja, tylko kolejny przykład debilnego braku gospodarności w PKP i braku poszanowania swojego mienia. A dla Puław hańba i poprzeczka w dół - 50-tysięczne (kiedyś) miasto i barak zamiast dworca.
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnik jedzie do Rzeszowa bronić pozycji lidera

Górnik jedzie do Rzeszowa bronić pozycji lidera 1 0

Po efektownej wygranej u siebie z Ruchem Chorzów zielono-czarnych czeka kolejny mecz wyjazdowy. Tym razem w Rzeszowie z tamtejszą Resovią i będzie chciał odnieść czwarte zwycięstwo z rzędu

Jechał po pijanemu, wpadł do rowu. Teraz były radny PiS ma nową pracę. W GDDKiA

Jechał po pijanemu, wpadł do rowu. Teraz były radny PiS ma nową pracę. W GDDKiA 55 32

Radny miasta Puławy Artur Kwapiński ma nową pracę. Został zatrudniony na szeregowym stanowisku w puławskim rejonie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Na razie na trzy miesiące.

Ekranów nie będzie, bo jest już za późno. Miasto proponuje krzewy

Ekranów nie będzie, bo jest już za późno. Miasto proponuje krzewy 15 11

Nie będzie na razie ekranów akustycznych między budowanym przedłużeniem ul. Wrotkowskiej a blokami mieszkalnymi przy Nowym Świecie. Ratusz tłumaczy, że gdy projektowano drogę nie było tu bloku. Twierdzi też, że jest już za późno na dopisanie ekranów do projektu. W zamian oferuje mieszkańcom krzewy

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 17-18 sierpnia

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 17-18 sierpnia 1 0

Wydarzeniem weekendu będzie pierwszy, domowy mecz Motoru Lublin w nowym sezonie. W sobotę o godz. 19 piłkarze Mariusza Sawy podejmują Sołę Oświęcim

Kura, rzemieślnicy i koncerty. Dzisiaj startuje Jarmark Jagielloński
galeria

Kura, rzemieślnicy i koncerty. Dzisiaj startuje Jarmark Jagielloński 0 4

Koniec z parkowaniem na placu Zamkowym. Od dziś można tylko przejechać. Koniec ze spacerowaniem po Starym Mieście, bo trzeba się zatrzymać przy każdym straganie. Dla zainteresowanych szybkim dotarciem do konkretnego rzemieślnika jest plan stoisk.

Chmielaki 2018: Trzy dni piwnej imprezy [program, browary]
galeria

Chmielaki 2018: Trzy dni piwnej imprezy [program, browary] 0 1

Na scenie pojawi się Illusion, Łąki Łan, Mateusz Ziółko, Patryk Kumór, Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak, Marcin Januszkiewicz, Piotr Jaworski i Cezary Bojanowski. A do tego recital organowy i Jazz z Wami. Kolejne Chmielaki Krasnostawskie rozpoczną się już dzisiaj o godz. 17 symbolicznym zerwaniem pędu chmielu.

PiS chce władzy w sejmiku województwa. Listy kandydatów już gotowe
Wybory 2018

PiS chce władzy w sejmiku województwa. Listy kandydatów już gotowe 17 49

Wygrać wybory do sejmiku i zapewnić sobie samodzielne rządzenie – to cel, jaki przyświeca działaczom Prawa i Sprawiedliwości. Listy kandydatów są już gotowe i najprawdopodobniej zostaną ogłoszone na początku września

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku 0 0

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo]
film

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo] 1 9

- Takie zdarzenie przytrafiło mi się na wjeździe na ekspresówkę od strony Warszawy - napisał do nas Czytelnik i przesłał film. Widać na nim jak auto jedzie pod prąd.

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu 0 2

Mieszkańcy Białej Podlaskiej dopytują kiedy miasto udostępni nowy parking i przedłużenie ulicy Pocztowej. Urząd miasta zapowiada że w przyszłym tygodniu.

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę 1 27

Port Lotniczy Lublin zapłaci liniom lotniczym Wizz Air za reklamę i promocję połączeń wykonywanych przez nie z lubelskiego lotniska. Kwoty, na jaką będzie opiewać umowa, spółka nie ujawnia.

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę 136 24

Dariusz Grabczuk, kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Chełma podkreśla, że najważniejsza dla niego jest dbałość o lokalnych przedsiębiorców. Na wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami zapowiedział, że jeśli wygra to powoła Radę Biznesu i Centrum Obsługi Inwestora.

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina 121 21

Organizator pikiety antyaborcyjnej został ukarany za publiczne sianie zgorszenia. Uczestnicy manifestacji w centrum Lublina prezentowali zdjęcia zakrwawionych płodów ludzkich

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie"
galeria

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie" 118 9

W czwartek rano w swoim domu pod Lublinem zmarł nagle Konrad Gaca, znany promotor zdrowego stylu życia i właściciel kilku salonów fitness. Miał zaledwie 42 lata

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym
18 sierpnia 2018, 18:00

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 18 w Trybunale Koronnym (Rynek 1) odbędzie się koncert w hołdzie Zygmuntowi Noskowskiemu O, Wielki Poemacie Natury!

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!