Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

6 kwietnia 2009 r.
15:23
Edytuj ten wpis

Bomba ekologiczna pod Puławami: ścieki wylewają na pola

0 17 A A

Na polu cuchnąca kałuża ze ściekami spływającymi do rowów melioracyjnych. Tuż obok w lesie ogromne dzikie wysypisko śmieci. To wszystko znaleźliśmy w Polesiu Dużym w gminie Puławy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ścieki wylewa się na pole

O prawdziwej bombie ekologicznej poinformowali nas mieszkańcy jednej z okolicznych wsi.

- W lesie zalegają sterty śmieci. A zaraz obok na pole od dłuższego czasu są wywożone śmierdzące ścieki. Już teraz to czuć, a co będzie jak przyjdzie lato. Nie da się wytrzymać z powodu tego smrodu - opowiada nasza Czytelniczka.

Wybraliśmy się na miejsce. Mieliśmy szczęście, bo akurat w tym samym czasie na duże pole po kukurydzy podjechała cysterna. Droga prowadząca pod las, w głąb pola, jest grząska - dlatego cysternie towarzyszył ciągnik.

Pojazdy się zatrzymały, po czym z cysterny zaczęto wylewać na pole ciemną ciecz. Wystarczyło podjechać trochę bliżej, żeby po zapachu przekonać się, że to ścieki. Kiedy wjechaliśmy na pole, mężczyźni szybko odjechali.

W podejściu bliżej przeszkadza mdlący odór. Kałuża jest tak duża, że ścieki już nawet nie wsiąkają w ziemię. Pewnie dlatego ktoś wyżłobił rowek, którym wszystko spływa do rowów melioracyjnych. Przez to są wypełnione cuchnącymi ściekami.

Kupy śmieci w lesie

Kilkadziesiąt metrów dalej, już w lesie natknęliśmy się na opisane wcześniej dzikie wysypisko śmieci. Wzdłuż drogi, między drzewami, zalegają sterty odpadów, w tym tak niebezpiecznych jak zawierający azbest stary eternit.

- Te cysterny widzi się od czasu do czasu. Ale co wożą to nie wiem - odpowiada wymijająco jeden z mieszkańców wsi. - Należą do firmy zajmującej się wywozem nieczystości - precyzuje inny mieszkaniec.

Kto wylewa ścieki na pole

Okazuje się, że siedziba firmy znajduje się w samym Polesiu Dużym. Przez płot widać stojące pojazdy, w tym również i cysterny. Ale mimo, że kilka razy dzwoniliśmy domofonem, nikt nam nie otworzył.

Dopiero w Urzędzie Gminy udało nam się ustalić do kogo należy firma z Polesia prowadząca wywóz nieczystości. To należąca do Leszka Pawlonki "Bag”. Firma ma zezwolenie wójta na opróżnianie szamb i wywożenie nieczystości ciekłych. Ale wywożenie do oczyszczalni ścieków, a nie na pola.

Właściciela firmy Leszka Pawlonki pod telefonem zamieszczonym na stronie internetowej Urzędu Gminy Puławy nie zastaliśmy. Komórkę odebrała jego żona. Początkowo twierdziła, że nic nie wie o sprawie wywożenia nieczystości na pole. - Poza tym skąd pewność, że to nasza cysterna - pyta kobieta.

Podaliśmy jej więc numer tablicy rejestracyjnej pojazdu.
- Tak, to nasz samochód - przyznała kobieta. - Ale mamy gospodarstwo i hodujemy trochę bydła. To na pewno gnojowica z hodowli.

Ściekami na polu zainteresowaliśmy policję i gminnych urzędników. - Jeśli potwierdzi się to, że na pole wywożone są ścieki możemy cofnąć zgodę na odbiór odpadów. Zajmiemy się tą sprawą - zapowiedział Tomasz Bobrowski z Urzędu Gminy Puławy.


Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 10 października 2012 o 18:31
0
[quote name='Gość' timestamp='1349202175' post='679874']
Tak postępują ludzie ze wsi w miastach jest inaczej.Każdy w mieście wie gdzie i kiedy można wyrzucić zepsuty telewizor,zużyte baterie ,czy nie potrzebne gabaryty.Tylko ciemniaki z okolicznych wsi robią ten syf!!!
[/quote]W miastach to kto mieszka jak nie ci ze wsi i ich potomkowie.W Puławach na ul.Skłodowskiej parę dni stał Panasonic pod drzewem i nie reagowały służby porządkowe ,żeby go sprzątnąć bo jakis palant nie zawiózł tego do utylizacji w ZUKu.
Avatar
Gość / 2 października 2012 o 20:22
0
Tak postępują ludzie ze wsi w miastach jest inaczej.Każdy w mieście wie gdzie i kiedy można wyrzucić zepsuty telewizor,zużyte baterie ,czy nie potrzebne gabaryty.Tylko ciemniaki z okolicznych wsi robią ten syf!!!
Avatar
doro / 2 października 2012 o 15:47
0
[quote name='shago' timestamp='1239086181' post='113962']
W gminie Puławy urzędnicy są bardzo kompetentni i cieżko pracują, można im wiele razy zgłaszać wyrzucanie śmieci do lasu i nic nie zrobią, na terenie Góry Puławskiej można wyciąć 300-letniego dęba i nikomu nic do tego, bo rósł w płocie, ciekawe czy był chory, bo mam zdjecia z okresu wegatacyjnego, dla łatwiejszej lokazlizacji wskażę, że drzewko rosło w pobliżu domu Starosty Puławskiego, ale tylko w pbliżu, zainteresowanym był ktoś zupełnie odmienny w poglądach.
[/quote]

[quote name='shago' timestamp='1239086181' post='113962']
na terenie Góry Puławskiej można wyciąć 300-letniego dęba i nikomu nic do tego, bo rósł w płocie, ciekawe czy był chory, bo mam zdjecia z okresu wegatacyjnego, dla łatwiejszej lokazlizacji wskażę, że drzewko rosło w pobliżu domu Starosty Puławskiego, ale tylko w pbliżu, zainteresowanym był ktoś zupełnie odmienny w poglądach.
[/quote]
Jak, skoro Popiołek jest spod Końskowoli, a to kilkanaście kilometrów na wschód?
[quote name='shago' timestamp='1239086181' post='113962']
W gminie Puławy urzędnicy są bardzo kompetentni i cieżko pracują, można im wiele razy zgłaszać wyrzucanie śmieci do lasu i nic nie zrobią, na terenie Góry Puławskiej można wyciąć 300-letniego dęba i nikomu nic do tego, bo rósł w płocie, ciekawe czy był chory, bo mam zdjecia z okresu wegatacyjnego, dla łatwiejszej lokazlizacji wskażę, że drzewko rosło w pobliżu domu Starosty Puławskiego, ale tylko w pbliżu, zainteresowanym był ktoś zupełnie odmienny w pogl... rozwiń
Avatar
głos wołającego na puszczy / 1 października 2012 o 17:39
0
[quote name='~jurek~' timestamp='1239077242' post='113941']
W Polsce nic nie zmieni się na lepsze pod względem ochrony srodowiska dopóki kultura życia codziennego nas Polaków nie ulegnie zmianie. Palenie opon, butelek plastikowych, to emitowanie bardzo szkodliwych gazów, które potem są wdychane i to przypuszczalnie przez dzieci tych, którzy palą plastiki. Wysypywanie śmieci, to wstyd a potem mamy pretensje, że za granicą się z nas smieją. Wylewanie ścieków w grunt, to nic innego jak picie wody wymieszanej z tymi ściekami gdyz te brudy płyną poprzez podziemne cieki wodne do gminnych lub indywidualnych ujęc wodnych. Wystarczy przejechac się po polskich przystankach autobusowych. Jak my chcemy promowac nasz Kraj i zainteresowac np. turystów aby do nas przyjeżdzali. Maja iśc na spacer do lasu aby oglądac kupy śmieci ? Zobaczcie jak w innych krajach żyja z turystyki - my też możemy ale trzeba zacząc od posprzątania.
[/quote]niestety ale od ciemnogrodu nie ma co wymagać.Dobrobytu chcą niszcząć ziemię,która nas żywi.Całe lasy zaśmiecone wersalkami,telewizorami,oponami itp.Gzie u narodu świadomość,że się trujemy na gdzie?
[quote name='~jurek~' timestamp='1239077242' post='113941']
W Polsce nic nie zmieni się na lepsze pod względem ochrony srodowiska dopóki kultura życia codziennego nas Polaków nie ulegnie zmianie. Palenie opon, butelek plastikowych, to emitowanie bardzo szkodliwych gazów, które potem są wdychane i to przypuszczalnie przez dzieci tych, którzy palą plastiki. Wysypywanie śmieci, to wstyd a potem mamy pretensje, że za granicą się z nas smieją. Wylewanie ścieków w grunt, to nic innego jak picie wody wymieszanej z tymi... rozwiń
Avatar
gość / 1 października 2012 o 09:11
0
[quote name='Weronika' timestamp='1239127505' post='114185']
.... [img]http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/angry.gif[/img] dziwię się dlaczego nikt wcześniej się tą sprawą nie zainteresował....te "zapachy" są wyczuwalne na na ładne parę kilometrów dalej!!!
mam nadzieję ze właściciel zostanie odpowiednio ukarany!!!! masz racje miałeś nadzieje ,bo robi to w dalszym ciągu.
[/quote]
Avatar
Weronika / 7 kwietnia 2009 o 20:05
0
.... dziwię się dlaczego nikt wcześniej się tą sprawą nie zainteresował....te "zapachy" są wyczuwalne na na ładne parę kilometrów dalej!!!
mam nadzieję ze właściciel zostanie odpowiednio ukarany!!!!
Avatar
abc / 7 kwietnia 2009 o 14:08
0
Wątpię... W Polsce jest tak... "rączka rączkę myje" Nadmienię, że we Włodawie... dodatkowo miejscowa ludność spotykała się z "upłynnianiem" zwierzęcej krwi ... do studzienek kanalizacyjnych... szok...
Avatar
~Piotr~ / 7 kwietnia 2009 o 10:11
0
Czy Dziennik Wschodni zajmie się wskazanymi powyżej doniesieniami??? Czy może jest jakaś organizacja ekologiczna która ma odwagę zbadać co się dzieje z tymi ściekami z Ł..... i Ryjka? Czy ktoś sprawdzi o co chodzi z dębem???
Avatar
shago / 7 kwietnia 2009 o 08:38
0
na adamówce w Górze Puławskiej wycięto zeszłej jesieni czy też w zimie 300 letniego Dęba bo rósł w płocie, a urzędnikom nic do tego, bo przecież walczą o naturalne środowisko.
Avatar
wwwwwwww / 7 kwietnia 2009 o 08:37
0
zapraszam do wsi Pólko, 10 km od Lublina, obok zakładów Ryjek. Zrobiłem sobie ostatnio wycieczkę rowerową. Ciepły weekend. A tu obok zakładu Ryjek wśród ładnie zaoranych pól mamy jedno pole na którym ewidentnie nic się nie uprawia. według mnie służy do wylewania nieczystości.
Avatar
gość / 10 października 2012 o 18:31
0
[quote name='Gość' timestamp='1349202175' post='679874']
Tak postępują ludzie ze wsi w miastach jest inaczej.Każdy w mieście wie gdzie i kiedy można wyrzucić zepsuty telewizor,zużyte baterie ,czy nie potrzebne gabaryty.Tylko ciemniaki z okolicznych wsi robią ten syf!!!
[/quote]W miastach to kto mieszka jak nie ci ze wsi i ich potomkowie.W Puławach na ul.Skłodowskiej parę dni stał Panasonic pod drzewem i nie reagowały służby porządkowe ,żeby go sprzątnąć bo jakis palant nie zawiózł tego do utylizacji w ZUKu.
Avatar
Gość / 2 października 2012 o 20:22
0
Tak postępują ludzie ze wsi w miastach jest inaczej.Każdy w mieście wie gdzie i kiedy można wyrzucić zepsuty telewizor,zużyte baterie ,czy nie potrzebne gabaryty.Tylko ciemniaki z okolicznych wsi robią ten syf!!!
Avatar
doro / 2 października 2012 o 15:47
0
[quote name='shago' timestamp='1239086181' post='113962']
W gminie Puławy urzędnicy są bardzo kompetentni i cieżko pracują, można im wiele razy zgłaszać wyrzucanie śmieci do lasu i nic nie zrobią, na terenie Góry Puławskiej można wyciąć 300-letniego dęba i nikomu nic do tego, bo rósł w płocie, ciekawe czy był chory, bo mam zdjecia z okresu wegatacyjnego, dla łatwiejszej lokazlizacji wskażę, że drzewko rosło w pobliżu domu Starosty Puławskiego, ale tylko w pbliżu, zainteresowanym był ktoś zupełnie odmienny w poglądach.
[/quote]

[quote name='shago' timestamp='1239086181' post='113962']
na terenie Góry Puławskiej można wyciąć 300-letniego dęba i nikomu nic do tego, bo rósł w płocie, ciekawe czy był chory, bo mam zdjecia z okresu wegatacyjnego, dla łatwiejszej lokazlizacji wskażę, że drzewko rosło w pobliżu domu Starosty Puławskiego, ale tylko w pbliżu, zainteresowanym był ktoś zupełnie odmienny w poglądach.
[/quote]
Jak, skoro Popiołek jest spod Końskowoli, a to kilkanaście kilometrów na wschód?
[quote name='shago' timestamp='1239086181' post='113962']
W gminie Puławy urzędnicy są bardzo kompetentni i cieżko pracują, można im wiele razy zgłaszać wyrzucanie śmieci do lasu i nic nie zrobią, na terenie Góry Puławskiej można wyciąć 300-letniego dęba i nikomu nic do tego, bo rósł w płocie, ciekawe czy był chory, bo mam zdjecia z okresu wegatacyjnego, dla łatwiejszej lokazlizacji wskażę, że drzewko rosło w pobliżu domu Starosty Puławskiego, ale tylko w pbliżu, zainteresowanym był ktoś zupełnie odmienny w pogl... rozwiń
Avatar
głos wołającego na puszczy / 1 października 2012 o 17:39
0
[quote name='~jurek~' timestamp='1239077242' post='113941']
W Polsce nic nie zmieni się na lepsze pod względem ochrony srodowiska dopóki kultura życia codziennego nas Polaków nie ulegnie zmianie. Palenie opon, butelek plastikowych, to emitowanie bardzo szkodliwych gazów, które potem są wdychane i to przypuszczalnie przez dzieci tych, którzy palą plastiki. Wysypywanie śmieci, to wstyd a potem mamy pretensje, że za granicą się z nas smieją. Wylewanie ścieków w grunt, to nic innego jak picie wody wymieszanej z tymi ściekami gdyz te brudy płyną poprzez podziemne cieki wodne do gminnych lub indywidualnych ujęc wodnych. Wystarczy przejechac się po polskich przystankach autobusowych. Jak my chcemy promowac nasz Kraj i zainteresowac np. turystów aby do nas przyjeżdzali. Maja iśc na spacer do lasu aby oglądac kupy śmieci ? Zobaczcie jak w innych krajach żyja z turystyki - my też możemy ale trzeba zacząc od posprzątania.
[/quote]niestety ale od ciemnogrodu nie ma co wymagać.Dobrobytu chcą niszcząć ziemię,która nas żywi.Całe lasy zaśmiecone wersalkami,telewizorami,oponami itp.Gzie u narodu świadomość,że się trujemy na gdzie?
[quote name='~jurek~' timestamp='1239077242' post='113941']
W Polsce nic nie zmieni się na lepsze pod względem ochrony srodowiska dopóki kultura życia codziennego nas Polaków nie ulegnie zmianie. Palenie opon, butelek plastikowych, to emitowanie bardzo szkodliwych gazów, które potem są wdychane i to przypuszczalnie przez dzieci tych, którzy palą plastiki. Wysypywanie śmieci, to wstyd a potem mamy pretensje, że za granicą się z nas smieją. Wylewanie ścieków w grunt, to nic innego jak picie wody wymieszanej z tymi... rozwiń
Avatar
gość / 1 października 2012 o 09:11
0
[quote name='Weronika' timestamp='1239127505' post='114185']
.... [img]http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/angry.gif[/img] dziwię się dlaczego nikt wcześniej się tą sprawą nie zainteresował....te "zapachy" są wyczuwalne na na ładne parę kilometrów dalej!!!
mam nadzieję ze właściciel zostanie odpowiednio ukarany!!!! masz racje miałeś nadzieje ,bo robi to w dalszym ciągu.
[/quote]
Avatar
Weronika / 7 kwietnia 2009 o 20:05
0
.... dziwię się dlaczego nikt wcześniej się tą sprawą nie zainteresował....te "zapachy" są wyczuwalne na na ładne parę kilometrów dalej!!!
mam nadzieję ze właściciel zostanie odpowiednio ukarany!!!!
Avatar
abc / 7 kwietnia 2009 o 14:08
0
Wątpię... W Polsce jest tak... "rączka rączkę myje" Nadmienię, że we Włodawie... dodatkowo miejscowa ludność spotykała się z "upłynnianiem" zwierzęcej krwi ... do studzienek kanalizacyjnych... szok...
Avatar
~Piotr~ / 7 kwietnia 2009 o 10:11
0
Czy Dziennik Wschodni zajmie się wskazanymi powyżej doniesieniami??? Czy może jest jakaś organizacja ekologiczna która ma odwagę zbadać co się dzieje z tymi ściekami z Ł..... i Ryjka? Czy ktoś sprawdzi o co chodzi z dębem???
Avatar
shago / 7 kwietnia 2009 o 08:38
0
na adamówce w Górze Puławskiej wycięto zeszłej jesieni czy też w zimie 300 letniego Dęba bo rósł w płocie, a urzędnikom nic do tego, bo przecież walczą o naturalne środowisko.
Avatar
wwwwwwww / 7 kwietnia 2009 o 08:37
0
zapraszam do wsi Pólko, 10 km od Lublina, obok zakładów Ryjek. Zrobiłem sobie ostatnio wycieczkę rowerową. Ciepły weekend. A tu obok zakładu Ryjek wśród ładnie zaoranych pól mamy jedno pole na którym ewidentnie nic się nie uprawia. według mnie służy do wylewania nieczystości.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 21 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 1

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 19 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 32 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 19 5

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 3

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 20 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 16 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!