Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

23 listopada 2009 r.
20:51
Edytuj ten wpis

"Chciał mnie zgwałcić na półmetkowym balu" - Co się zdarzyło w toalecie?

0 66 A A

Kolega ze szkoły chciał mnie zgwałcić na półmetku – oskarża uczennica. Chłopak wszystkiemu zaprzecza. Dziewczyna czuje się w szkole piętnowana, a dyrekcja wspiera podejrzewanego chłopaka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O sprawie poinformowała nas sama zainteresowana, 17-letnia uczennica Zespołu Szkół Technicznych w Puławach. Przyszła do redakcji, bo czuje się w szkole szykanowana, a na przerwach międzylekcyjnych słyszy gwizdy i śmiechy kolegów. – Ciężko mi się po tej strasznej dla mnie imprezie otrząsnąć, a jeszcze muszę przechodzić przez to piekiełko – opowiada.

Dziewczyna po zajściu spotkała się z wicedyrektor szkoły i szkolną pedagog. – pani pedagog zaproponowała mi rozmowę po lekcjach z psychologiem, który jest w szkole raz w tygodniu. Gdy przyszłam na umówione spotkanie, nikogo nie było – żali się nam. 

– Ale przecież pani pedagog jest codziennie, gdyby uczennica rzeczywiście chciała porozmawiać, mogłaby to zrobić w każdej chwili – dziwi się Henryk Głos, dyrektor ZST.

Impreza półmetkowa odbyła się trzy tygodnie temu w Willi Cienistej w Puławach. Jak relacjonuje dziewczyna, podczas zabawy miało dojść do incydentu w damskiej toalecie.

– Byłam sama, kiedy wszedł ten chłopak. Zaczął wkładać mi ręce w spodnie, zaczęliśmy się szarpać. Wreszcie dał spokój i wyszedł – opowiada. Wróciła do domu. Rano poszła z ojcem na policję.

– Ojciec 17-latki złożył zawiadomienie, że podczas balu półmetkowego w jednym z lokali doszło do próby zgwałcenia jego córki – mówi Marcin Koper z puławskiej policji.

Dyrektor Głos podkreśla, że szkoła nie organizowała imprezy i nie ponosi odpowiedzialności za to, co się tam działo. Wyjaśnienie sprawy zostawia policji i prokuraturze. Ale przyznaje też, że z rodzicami uczennicy nie próbował się kontaktować. Inaczej potraktował ucznia posądzanego o próbę gwałtu. Podpowiedział jego rodzicom, gdzie szukać pomocy psychologicznej.

– Nie było go przez kilka dni w szkole, dlatego do nich zadzwoniłem. Dla chłopaka cała ta sprawa też jest ciężka – tłumaczy dyrektor.

Jak informują policjanci, dziewczyna w chwili zgłaszania sprawy miała w organizmie 0,79 promila alkoholu. Wskazany przez nią 18-letni uczeń został zatrzymany następnego dnia.

Sprawa trafiła do prokuratury. – Złożyliśmy wniosek o areszt dla mężczyzny. Sąd jednak się do niego nie przychylił – mówi Dariusz Lenard, prokurator rejonowy w Puławach.

Chłopak jest na wolności, prokuratorskie śledztwo trwa. – Nie byłem w damskiej toalecie, całej tej sytuacji z próbą gwałtu w ogóle nie było. Nie wiem, dlaczego ta dziewczyna
to robi – mówi nam.



Komentarze 66

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 lutego 2010 o 17:09
0
znajomy napisał:
Cała historia zaczeła sie gdy chłopaki sie pokłucili, jak to bywa na imprezach, Pan P. z obawy ze coś mu sie stanie ( dostanie ) prysnał oskarżonemy w twarz gazem. I sie zaczeła szarpaninia w skutek który Pan P. "dostał". Cała sprawa z tym gwałtem, to sciema, to jest tak zwana rekompesata za chlopaka, bo jak wiadomo, np z opisow gadu-gadu, dziewczyna baaardzo kocha swojego chloptasia, ( + zdjecia na naszej-klasie).
I tak sie stało, ze ten chlopak, był w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej godzinie, za co teraz może zostać posądzony o gwałt.
Pozatym jak dobrze wiadomo, na takiej imprezie nie wierze ( bo sam uczeszczam na liczne ) żeby damska ubikacja była pusta.


jakby twój kolega dostał gazem to by było już po walce - widać że nigdy z gazem nie miałeś do czynienia
po drugie za same chętki do bójek twój kolega (oskarżony) powinien mieć ryj obity tak żeby na samą myśl "pobić" miał pełne gacie
a co do gwałtu to nie wnikam - ale chłopak wydaje się duszą towarzystwa - zapewne klasowy klaun i w ogóle bym się nie zdziwił jakby próbował wykorzystać słabszą psychicznie i gorzej ustawioną w szkolnej "hierarchii" laskę
ale z tym gazem to pojechałeś ;D


jakby twój kolega dostał gazem to by było już po walce - widać że nigdy z gazem nie miałeś do czynienia
po drugie za same chętki do bójek twój kolega (oskarżony) powinien mieć ryj obity tak żeby na samą myśl "pobić" miał pełne gacie
a co do gwałtu to nie wnikam - ale chłopak wydaje się duszą towarzystwa - zapewne klasowy klaun i w ogóle bym się nie zdziwił jakby próbował wykorzystać słabszą psychicznie i gorzej ustawioną w szkolnej "hierarchii" laskę
ale z tym gazem to pojechał... rozwiń
Avatar
L12 / 5 grudnia 2009 o 14:51
0
Kto nie zna sprawy,nie powinien się wypowiadać a każdy kto zna to wie że winna jest ta dziewczyna a szkoły do tego nie mieszajcie ona tu nie zawiniła sam chodziłem do chemika i jeśli chodzi o pedagoga nauczycieli czy dyrekcję to zawsze można liczyć na ich pomoc.Szkoła widocznie zna prawdę i dlatego pomaga chłopakowi
Avatar
Kam117 / 5 grudnia 2009 o 13:20
0
anna napisał:
Winna jest wychowawczyni albo wychowawca plus dyrekcja.Kto pozwolił na alkohol i kto robi imprezy klasowe w cienistej?
Szpan,na pokaz ? Ja też byłam młoda i też był alkohol na studniówce ale.....kontrola rodziców i nauczycieli była co 15 minut.Symbolicznie 2-3 kieliszki i koniec.
Jaki wstyd dla rodziców,że podczas przesłuchania rano miała 0,79 promila!!!!
To nie próba gwałtyu tylko pijana małolata,dająca tyłka a że nie wysżło i zobaczyli koledzy to teraz oskarża.
Wstyd,dziw.... i tyle.
Jakby była porządna nie byłaby pijana.

Sprzedajna,pijana pannica.
rozwiń
Avatar
studencik / 1 grudnia 2009 o 10:04
0
Ej a to jest ta sama laska co była kręcona jak się pieprzy z kolesiem?? Bo chemik ostatnio ma niezłe akcje:) Nawet studenci puławscy co studiują w Wawie mają już ten filmik. Trzeba przyznać całkiem dobry:)
Avatar
Guest from Pulawy / 30 listopada 2009 o 20:55
0
Gość napisał:
Jeżeli rzeczywiscie dziewczyna wszystko zmyśliła to powinna zostać surowo ukarana za pomówienia. Bardzo łatwo jest zniszczyć komuś życie i to bez zadnych konsekwencji.


Zostanie. Zaraz po umorzeniu sprawy dziewczyna zostanie wyrzucona ze szkoły, a także zostanie przeciwko niej skierowana sprawa o pomówienie przy użyciu środków masowego przekazu, zniesławienie i straty moralne. No i oczywiście z urzędu sprawa o składanie fałszywych zeznań i nakłanianie do składania fałszywych zeznań. Odszkodowanie dla chłopaka będzie liczone w setkach tysięcy złotych. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy z tego co zrobiła.


Zostanie. Zaraz po umorzeniu sprawy dziewczyna zostanie wyrzucona ze szkoły, a także zostanie przeciwko niej skierowana sprawa o pomówienie przy użyciu środków masowego przekazu, zniesławienie i straty moralne. No i oczywiście z urzędu sprawa o składanie fałszywych zeznań i nakłanianie do składania fałszywych zeznań. Odszkodowanie dla chłopaka będzie liczone w setkach tysięcy złotych. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy z tego co zrobiła. rozwiń
Avatar
Gość / 29 listopada 2009 o 12:24
0
bleeeeeeeee napisał:
bo jest niewinny i ona to wymyśliła! wiedzą to wszyscy co tam byli!



Jeżeli rzeczywiscie dziewczyna wszystko zmyśliła to powinna zostać surowo ukarana za pomówienia. Bardzo łatwo jest zniszczyć komuś życie i to bez zadnych konsekwencji.
Avatar
bleeeeeeeee / 28 listopada 2009 o 22:28
0
RD napisał:
I najważniejsza kwestia..dlaczego rzekomy napastnik jest traktowany lepiej niż ofiara?
(może w przeciwieństwie do rodziców tego chłopaka rodzice dziewczyny nie nalężą do jedynie słusznej formacji politycznej)


bo jest niewinny i ona to wymyśliła! wiedzą to wszyscy co tam byli!
Avatar
Gość / 28 listopada 2009 o 22:21
0
basial napisał:
Czepiacz Ty chyba - nie- napewno normalny nie jesteś !!! Ciekawe czy chłopak był trzeźwy? bo o tym jakoś nikt nie pisze. Jedank to pradwa, że "facet to świnia"- skoro kobieta czy dziewczyna mówi NIE to trudno zrozumieć? Dziwi mnie podejście dyrekcji szkoły i uczniów a zwłaszcza uczennic. śmieją się , zadnego wsparcia a przecież żadna nie chicałabym byc w takiej sytacji. Czemu to kobieta ma sie wstydzić i ponosić wszelkie konsekwencje a chłopak to co ? Dziewczyny wiecej solidarnosci i godności.bo facet to szczyt marzeń . I trzeba walczyc o swoje prawa ,

a skąd ku*** wiesz że to ona nie zmyśliła??!! trzeba znać sytuacje żeby mieć prawo oceniać!!
taka prawa że ona to wszystko wymyśliła!! jak byście znali tą dziewczynę i tego chłopaka proszę bardzo oceniać!!
ona jest cwana! wszyscy wiedzą jaką ma opinie i co wyprawia na imprezach!

a skąd ku*** wiesz że to ona nie zmyśliła??!! trzeba znać sytuacje żeby mieć prawo oceniać!!
taka prawa że ona to wszystko wymyśliła!! jak byście znali tą dziewczynę i tego chłopaka proszę bardzo oceniać!!
ona jest cwana! wszyscy wiedzą jaką ma opinie i co wyprawia na imprezach! rozwiń
Avatar
Gość / 26 listopada 2009 o 10:24
0
RD napisał:
Część ludzi używa komputera i internetu w celach relaksacyjnych więc to normalne że zdają się mózg na ten czas wyłączać
Ale niektóre posty tu zamieszczane są wręcz idiotyczne.
Jeden z komenatorów stwierdził że gwałtu nie było więc nie ma sprawy.
Zapewne jeden ze zdeb***ałych uczestników tej imprezy.
Oczywiście nie wszyscy są idiotami ale mniejsza z tym.

1. Próba gwałtu też jest przestępstwem.


Zdaje się że ty też się wyłączyłeś/aś na czas pisania postu.

Jesteś pewny/a że w ogóle doszło do jakiejś próby gwałtu, czy ta cała historia została zmyślona przez dziewczynę i jej chłopaka?

Zanim po raz kolejny napiszesz bzdurę zastanów się czy posiadasz wystarczające dowody na to aby pisać ze jednak do czegoś doszło już lepiej poczekać na wyniki postępowania zanim się na forum osądzi kto jest winny.
że w ogóle doszło do jakiejś próby gwałtu, czy ta cała historia została zmyślona przez dziewczynę i jej chłopaka?

Zanim po raz kolejny napiszesz bzdurę zastanów się czy posiadasz wystarczające dowody na to aby pisać ze jednak do czegoś doszło już lepiej poczekać na wyniki postępowania zanim się na forum osądzi kto jest winny. rozwiń
Avatar
Gość / 26 listopada 2009 o 10:18
0
RD napisał:
Czy ty uważasz że jeśli dziewczyna jest pijana (w tym wypadku lekko wstawiona) to możesz ją "legalnie" zgwałcić?

Nie będę się już powtarzał o kwestii olania tej sprawy (zbadania choćby alkomatem chłopaka) przez policję.



O czym ty mówisz? Jaki gwałt? Przecież do żadnego gwałtu nie doszło. Czy wy w ogóle wiecie o czym piszecie czy tylko klikacie bezmyślnie w klawiaturę?
Poza tym żeby kogoś ukarać trzeba miec dowody, nie wystarczy stwierdzenie, że chciał zgwałcić skoro do niczego nie doszło, nie ma świadków ,nie ma sladów, nie ma nic poza stwierdzeniem dziewczyny, że tak było. Tak to każdy mógłby sobie tworzyć historie i oskarżać kogo się da.
Prawdę znają tylko osoby które uczestniczyły w tym całym zajściu.



O czym ty mówisz? Jaki gwałt? Przecież do żadnego gwałtu nie doszło. Czy wy w ogóle wiecie o czym piszecie czy tylko klikacie bezmyślnie w klawiaturę?
Poza tym żeby kogoś ukarać trzeba miec dowody, nie wystarczy stwierdzenie, że chciał zgwałcić skoro do niczego nie doszło, nie ma świadków ,nie ma sladów, nie ma nic poza stwierdzeniem dziewczyny, że tak było. Tak to każdy mógłby sobie tworzyć historie i oskarżać kogo się da.
Prawdę znają tylko osoby które uczestniczyły w tym całym zajściu. rozwiń
Avatar
Gość / 1 lutego 2010 o 17:09
0
znajomy napisał:
Cała historia zaczeła sie gdy chłopaki sie pokłucili, jak to bywa na imprezach, Pan P. z obawy ze coś mu sie stanie ( dostanie ) prysnał oskarżonemy w twarz gazem. I sie zaczeła szarpaninia w skutek który Pan P. "dostał". Cała sprawa z tym gwałtem, to sciema, to jest tak zwana rekompesata za chlopaka, bo jak wiadomo, np z opisow gadu-gadu, dziewczyna baaardzo kocha swojego chloptasia, ( + zdjecia na naszej-klasie).
I tak sie stało, ze ten chlopak, był w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej godzinie, za co teraz może zostać posądzony o gwałt.
Pozatym jak dobrze wiadomo, na takiej imprezie nie wierze ( bo sam uczeszczam na liczne ) żeby damska ubikacja była pusta.


jakby twój kolega dostał gazem to by było już po walce - widać że nigdy z gazem nie miałeś do czynienia
po drugie za same chętki do bójek twój kolega (oskarżony) powinien mieć ryj obity tak żeby na samą myśl "pobić" miał pełne gacie
a co do gwałtu to nie wnikam - ale chłopak wydaje się duszą towarzystwa - zapewne klasowy klaun i w ogóle bym się nie zdziwił jakby próbował wykorzystać słabszą psychicznie i gorzej ustawioną w szkolnej "hierarchii" laskę
ale z tym gazem to pojechałeś ;D


jakby twój kolega dostał gazem to by było już po walce - widać że nigdy z gazem nie miałeś do czynienia
po drugie za same chętki do bójek twój kolega (oskarżony) powinien mieć ryj obity tak żeby na samą myśl "pobić" miał pełne gacie
a co do gwałtu to nie wnikam - ale chłopak wydaje się duszą towarzystwa - zapewne klasowy klaun i w ogóle bym się nie zdziwił jakby próbował wykorzystać słabszą psychicznie i gorzej ustawioną w szkolnej "hierarchii" laskę
ale z tym gazem to pojechał... rozwiń
Avatar
L12 / 5 grudnia 2009 o 14:51
0
Kto nie zna sprawy,nie powinien się wypowiadać a każdy kto zna to wie że winna jest ta dziewczyna a szkoły do tego nie mieszajcie ona tu nie zawiniła sam chodziłem do chemika i jeśli chodzi o pedagoga nauczycieli czy dyrekcję to zawsze można liczyć na ich pomoc.Szkoła widocznie zna prawdę i dlatego pomaga chłopakowi
Avatar
Kam117 / 5 grudnia 2009 o 13:20
0
anna napisał:
Winna jest wychowawczyni albo wychowawca plus dyrekcja.Kto pozwolił na alkohol i kto robi imprezy klasowe w cienistej?
Szpan,na pokaz ? Ja też byłam młoda i też był alkohol na studniówce ale.....kontrola rodziców i nauczycieli była co 15 minut.Symbolicznie 2-3 kieliszki i koniec.
Jaki wstyd dla rodziców,że podczas przesłuchania rano miała 0,79 promila!!!!
To nie próba gwałtyu tylko pijana małolata,dająca tyłka a że nie wysżło i zobaczyli koledzy to teraz oskarża.
Wstyd,dziw.... i tyle.
Jakby była porządna nie byłaby pijana.

Sprzedajna,pijana pannica.
rozwiń
Avatar
studencik / 1 grudnia 2009 o 10:04
0
Ej a to jest ta sama laska co była kręcona jak się pieprzy z kolesiem?? Bo chemik ostatnio ma niezłe akcje:) Nawet studenci puławscy co studiują w Wawie mają już ten filmik. Trzeba przyznać całkiem dobry:)
Avatar
Guest from Pulawy / 30 listopada 2009 o 20:55
0
Gość napisał:
Jeżeli rzeczywiscie dziewczyna wszystko zmyśliła to powinna zostać surowo ukarana za pomówienia. Bardzo łatwo jest zniszczyć komuś życie i to bez zadnych konsekwencji.


Zostanie. Zaraz po umorzeniu sprawy dziewczyna zostanie wyrzucona ze szkoły, a także zostanie przeciwko niej skierowana sprawa o pomówienie przy użyciu środków masowego przekazu, zniesławienie i straty moralne. No i oczywiście z urzędu sprawa o składanie fałszywych zeznań i nakłanianie do składania fałszywych zeznań. Odszkodowanie dla chłopaka będzie liczone w setkach tysięcy złotych. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy z tego co zrobiła.


Zostanie. Zaraz po umorzeniu sprawy dziewczyna zostanie wyrzucona ze szkoły, a także zostanie przeciwko niej skierowana sprawa o pomówienie przy użyciu środków masowego przekazu, zniesławienie i straty moralne. No i oczywiście z urzędu sprawa o składanie fałszywych zeznań i nakłanianie do składania fałszywych zeznań. Odszkodowanie dla chłopaka będzie liczone w setkach tysięcy złotych. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy z tego co zrobiła. rozwiń
Avatar
Gość / 29 listopada 2009 o 12:24
0
bleeeeeeeee napisał:
bo jest niewinny i ona to wymyśliła! wiedzą to wszyscy co tam byli!



Jeżeli rzeczywiscie dziewczyna wszystko zmyśliła to powinna zostać surowo ukarana za pomówienia. Bardzo łatwo jest zniszczyć komuś życie i to bez zadnych konsekwencji.
Avatar
bleeeeeeeee / 28 listopada 2009 o 22:28
0
RD napisał:
I najważniejsza kwestia..dlaczego rzekomy napastnik jest traktowany lepiej niż ofiara?
(może w przeciwieństwie do rodziców tego chłopaka rodzice dziewczyny nie nalężą do jedynie słusznej formacji politycznej)


bo jest niewinny i ona to wymyśliła! wiedzą to wszyscy co tam byli!
Avatar
Gość / 28 listopada 2009 o 22:21
0
basial napisał:
Czepiacz Ty chyba - nie- napewno normalny nie jesteś !!! Ciekawe czy chłopak był trzeźwy? bo o tym jakoś nikt nie pisze. Jedank to pradwa, że "facet to świnia"- skoro kobieta czy dziewczyna mówi NIE to trudno zrozumieć? Dziwi mnie podejście dyrekcji szkoły i uczniów a zwłaszcza uczennic. śmieją się , zadnego wsparcia a przecież żadna nie chicałabym byc w takiej sytacji. Czemu to kobieta ma sie wstydzić i ponosić wszelkie konsekwencje a chłopak to co ? Dziewczyny wiecej solidarnosci i godności.bo facet to szczyt marzeń . I trzeba walczyc o swoje prawa ,

a skąd ku*** wiesz że to ona nie zmyśliła??!! trzeba znać sytuacje żeby mieć prawo oceniać!!
taka prawa że ona to wszystko wymyśliła!! jak byście znali tą dziewczynę i tego chłopaka proszę bardzo oceniać!!
ona jest cwana! wszyscy wiedzą jaką ma opinie i co wyprawia na imprezach!

a skąd ku*** wiesz że to ona nie zmyśliła??!! trzeba znać sytuacje żeby mieć prawo oceniać!!
taka prawa że ona to wszystko wymyśliła!! jak byście znali tą dziewczynę i tego chłopaka proszę bardzo oceniać!!
ona jest cwana! wszyscy wiedzą jaką ma opinie i co wyprawia na imprezach! rozwiń
Avatar
Gość / 26 listopada 2009 o 10:24
0
RD napisał:
Część ludzi używa komputera i internetu w celach relaksacyjnych więc to normalne że zdają się mózg na ten czas wyłączać
Ale niektóre posty tu zamieszczane są wręcz idiotyczne.
Jeden z komenatorów stwierdził że gwałtu nie było więc nie ma sprawy.
Zapewne jeden ze zdeb***ałych uczestników tej imprezy.
Oczywiście nie wszyscy są idiotami ale mniejsza z tym.

1. Próba gwałtu też jest przestępstwem.


Zdaje się że ty też się wyłączyłeś/aś na czas pisania postu.

Jesteś pewny/a że w ogóle doszło do jakiejś próby gwałtu, czy ta cała historia została zmyślona przez dziewczynę i jej chłopaka?

Zanim po raz kolejny napiszesz bzdurę zastanów się czy posiadasz wystarczające dowody na to aby pisać ze jednak do czegoś doszło już lepiej poczekać na wyniki postępowania zanim się na forum osądzi kto jest winny.
że w ogóle doszło do jakiejś próby gwałtu, czy ta cała historia została zmyślona przez dziewczynę i jej chłopaka?

Zanim po raz kolejny napiszesz bzdurę zastanów się czy posiadasz wystarczające dowody na to aby pisać ze jednak do czegoś doszło już lepiej poczekać na wyniki postępowania zanim się na forum osądzi kto jest winny. rozwiń
Avatar
Gość / 26 listopada 2009 o 10:18
0
RD napisał:
Czy ty uważasz że jeśli dziewczyna jest pijana (w tym wypadku lekko wstawiona) to możesz ją "legalnie" zgwałcić?

Nie będę się już powtarzał o kwestii olania tej sprawy (zbadania choćby alkomatem chłopaka) przez policję.



O czym ty mówisz? Jaki gwałt? Przecież do żadnego gwałtu nie doszło. Czy wy w ogóle wiecie o czym piszecie czy tylko klikacie bezmyślnie w klawiaturę?
Poza tym żeby kogoś ukarać trzeba miec dowody, nie wystarczy stwierdzenie, że chciał zgwałcić skoro do niczego nie doszło, nie ma świadków ,nie ma sladów, nie ma nic poza stwierdzeniem dziewczyny, że tak było. Tak to każdy mógłby sobie tworzyć historie i oskarżać kogo się da.
Prawdę znają tylko osoby które uczestniczyły w tym całym zajściu.



O czym ty mówisz? Jaki gwałt? Przecież do żadnego gwałtu nie doszło. Czy wy w ogóle wiecie o czym piszecie czy tylko klikacie bezmyślnie w klawiaturę?
Poza tym żeby kogoś ukarać trzeba miec dowody, nie wystarczy stwierdzenie, że chciał zgwałcić skoro do niczego nie doszło, nie ma świadków ,nie ma sladów, nie ma nic poza stwierdzeniem dziewczyny, że tak było. Tak to każdy mógłby sobie tworzyć historie i oskarżać kogo się da.
Prawdę znają tylko osoby które uczestniczyły w tym całym zajściu. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 66

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

SLD liczy na 5 mandatów w Sejmiku Województwa Lubelskiego
galeria

SLD liczy na 5 mandatów w Sejmiku Województwa Lubelskiego 0 0

W sobotę działacze lubelskiego SLD zaprezentowali kandydatów, którzy walczą o mandaty we wszystkich pięciu okręgach w wyborach do Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Motor Lublin - Sokół Sieniawa (relacja na żywo)

Motor Lublin - Sokół Sieniawa (relacja na żywo) 0 0

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Motor Lublin - Sokół Sieniawa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.

Victoria Żmudź – Łada Biłgoraj 3:0. Liczyły się punkty, nie styl

Victoria Żmudź – Łada Biłgoraj 3:0. Liczyły się punkty, nie styl 0 1

Victoria wykonała zadanie. Piłkarze Piotra Molińskiego pokonali na własnym boisku Ładę 3:0. Wszystkie gole padały w drugiej połowie, a kluczowe role odegrali: Erwin Sobiech i Piotr Lecki.

Lublin: Wcześniej było tu wysypisko śmieci. Teraz jest nowy park [zdjęcia]
galeria

Lublin: Wcześniej było tu wysypisko śmieci. Teraz jest nowy park [zdjęcia] 20 3

Pierwszego dnia zaplanowano festyn, a drugiego imprezę sportową. Tak otwierany jest nowy park urządzony przy ul. Zawilcowej w Lublinie na terenie dawnej oczyszczalni ścieków i wysypiska śmieci.

Policjanci wchodzą do mieszkania, a 29-latek wychodzi. Zajrzeli do plecaka

Policjanci wchodzą do mieszkania, a 29-latek wychodzi. Zajrzeli do plecaka 13 1

Prawie 400 gramów suszu konopi indyjskich zabezpieczyli wczoraj policjanci z komisariatu w Bełżycach.

Dostawa nielegalnego towaru, a następnie policyjny pościg za kurierem

Dostawa nielegalnego towaru, a następnie policyjny pościg za kurierem 8 0

W środę na jednej z posesji w gminie Kamionka policjanci zabezpieczyli 9,5 litra alkoholu oraz prawie 3,5 tysiąca paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Stal Kraśnik kontra Wisła Sandomierz, czyli wyjątkowy mecz dla trenera

Stal Kraśnik kontra Wisła Sandomierz, czyli wyjątkowy mecz dla trenera 2 0

W niedzielę o godz. 16 Stal Kraśnik zmierzy się u siebie z Wisłą Sandomierz, czyli byłym klubem trenera Jarosława Pacholarza. Gospodarze będą próbowali się podnieść po bardzo słabym występie w Sieniawie, gdzie dostali aż pięć bramek.

Ksiądz Jacek Stryczek rezygnuje po oskarżeniach o mobbing
film

Ksiądz Jacek Stryczek rezygnuje po oskarżeniach o mobbing 0 10

Po oskarżeniach o mobbing ksiądz Jacek Stryczek chce wycofać się z działalności Stowarzyszenia „Wiosna”. Sprawą ma zająć się prokuratura.

Kandydat na prezydenta Chełma chwali się, że „ma przełożenie na Warszawę” [zdjęcia]
galeria

Kandydat na prezydenta Chełma chwali się, że „ma przełożenie na Warszawę” [zdjęcia] 4 10

Piątkowa regionalna konwencja Prawa i Sprawiedliwości była wiecem poparcia dla Jakuba Banaszka, kandydata na prezydenta Chełma.

TBV Start Lublin zagra w finale Browar Kociewski Cup

TBV Start Lublin zagra w finale Browar Kociewski Cup 0 3

Przed tygodniem triumf na turnieju we Włocławku, a teraz dobra gra w Starogardzie Gdańskim. W piątek TBV Start rozbił w meczu półfinałowym Trefla Sopot aż 96:60. W sobotę o godz. 18.30 lublinianie zagrają w finale z gospodarzami zawodów – Polpharmą.

Mieszkaniec Lublina chciał poćwiczyć sterowanie paralotnią na ziemi. Nagle wiatr poderwał go do góry

Mieszkaniec Lublina chciał poćwiczyć sterowanie paralotnią na ziemi. Nagle wiatr poderwał go do góry 8 1

Obrażeniami ciała zakończyła się próba nauki sterowania paralotnią dla 46-letniego mieszkańca Lublina.

Jubileusz 65-lecia Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle"
28 września 2018, 0:00

Jubileusz 65-lecia Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle" 0 0

W tym roku puławski Zespół Pieśni i Tańca Powiśle obchodzi wyjątkowy jubileusz 65-lecia istnienia. Z tej okazji w dniach 28-30 września w Puławach będzie okazja do wspólnego świętowania - nie zabraknie koncertów i dodatkowych atrakcji.

Wokalista z Lublina walczy w The Voice of Poland. Wybrała go Markowska [wideo]
film

Wokalista z Lublina walczy w The Voice of Poland. Wybrała go Markowska [wideo] 12 1

Tomek Jasiński z Lublina bierze udział w telewizyjnym programie The Voice of Poland. Po swoim występie dostał owacje na stojąco i dołączył do zespołu Patrycji Markowskiej.

"Wieś w XX wieku". Międzynarodowa konferencja w IPN w Lublinie
26 września 2018, 0:00

"Wieś w XX wieku". Międzynarodowa konferencja w IPN w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-28 września w siedzibie Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie (ul. Wodopojna 2) odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa Wieś w XX wieku. Wybrane problemy polityczne, społeczne, gospodarcze i kultura.

"Żyje i przeszczep się udał". Tak pani Ewa z Góry Puławskiej pomogła 26-letniemu Włochowi

"Żyje i przeszczep się udał". Tak pani Ewa z Góry Puławskiej pomogła 26-letniemu Włochowi 51 2

Rozmowa z Ewą Olszowy z Góry Puławskiej, dawcą komórek macierzystych szpiku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!