Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

5 lutego 2016 r.
20:37

Chciał zarabiać na mleku, podłożył narkotyki konkurencji. Jest wyrok

0 11 A A
Puławianin przyznał się do winy i zaproponował dla siebie karę dwóch lat więzienia w zawieszeniu (fot. Policja)
Puławianin przyznał się do winy i zaproponował dla siebie karę dwóch lat więzienia w zawieszeniu (fot. Policja)

W środę w sądzie w Przysusze zapadł wyrok w sprawie Huberta W., mieszkańca Puław, który chcąc zaszkodzić swoim konkurentom do przetargu podrzucił im narkotyki.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Sąd uznał go za winnego i wymierzył karę dwóch lat pozbawienia wolności warunkowo zawieszając jej wykonanie na okres czterech lat próby. Ponadto oskarżony Hubert W. będzie musiał zapłacić grzywnę w wysokości 8 tysięcy złotych oraz nawiązkę dla dwóch pokrzywdzonych po 10 tysięcy złotych – mówi Anna Glin, wiceprezes Sądu Okręgowego w Radomiu.

Rozprawa toczyła się w Przysusze, bo tam właśnie doszło do popełnienia przestępstwa. Właściciel firmy transportowej z Puław, chcąc wygrać przetarg na dostawę mleka do szkół, postanowił pozbyć się swoich konkurentów za pomocą intrygi. Wymyślił sobie, że wrobi ich w handel narkotykami. Zdobył pół kilograma marihuany, którą podzielił na porcje. Jedną z nich podrzucił na podwórko przedsiębiorcy z Końskowoli.

Z drugą paczką pojechał do Przysuchy, gdzie mieszkał kolejny z jego konkurentów. Podając się za niego, wysłał na poczcie paczkę do tego pierwszego. O podejrzanej przesyłce powiadomił następnie Centralne Biuro Śledcze Policji w Lublinie. Chcąc ułatwić pracę policjantom, podał im dane nadawcy i adresata. Doniósł im także o rzekomych skrytkach na narkotyki, które miały się znajdować na posesjach obu mężczyzn. Ten misterny plan załamał się, gdy Huberta W. rozpoznała pracownica poczty w Przysusze. Z niedoszłego zwycięzcy przetargu, pomysłowy puławianin sam trafił na ławę oskarżonych.

Puławianin przyznał się do winy i zaproponował dla siebie karę dwóch lat więzienia w zawieszeniu na trzy oraz 8 tysięcy złotych grzywny. Sędzia rozszerzył okres zawiasów do czterech lat, dołożył także nawiązkę dla poszkodowanych o łącznej wysokości 20 tysięcy złotych. Zarządził także przepadek dowodów rzeczowych (marihuany). Wyrok nie jest prawomocny.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obywatel / 8 lutego 2016 o 12:13
0

ZA TO CO ZROBIŁ POWINIEN MIEĆ ODSIADKĘ W CELI Z OSOBA KOCHAJACA INACZEJ. GRATULUJE KOLEGI. pOPEŁNIŁ BŁĄD ŻE CHCIAŁ WKOPAĆ NIEWINNYCH LUDZI I ŚWIADOMIE TO ROBIL. NIE MA USPRAWIEDLIWIENIA ZA TAKI CZYN. PRZESTĘPSTWO UMYŚLNE, PRZEMYSLANE I MOGĄCE ZROBIC KRZYWDĘ NIEWINNYM LUDZIOM.

Masz całkowita racje. Chciał wykończyć konkurencje a konkurencja jego wykończyła. Takich gości powinno się odizolowac od społeczenstwa. Teraz ma nauczkę. Może zrozumie swój bląd i naganne zachowanie.

Masz całkowita racje. Chciał wykończyć konkurencje a konkurencja jego wykończyła. Takich gości powinno się odizolowac od społeczenstwa. Teraz ma nauczkę. Może zrozumie swój bląd i naganne zachowanie.

rozwiń
Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 11:52
0
ZA TO CO ZROBIŁ POWINIEN MIEĆ ODSIADKĘ W CELI Z OSOBA KOCHAJACA INACZEJ. GRATULUJE KOLEGI. pOPEŁNIŁ BŁĄD ŻE CHCIAŁ WKOPAĆ NIEWINNYCH LUDZI I ŚWIADOMIE TO ROBIL. NIE MA USPRAWIEDLIWIENIA ZA TAKI CZYN. PRZESTĘPSTWO UMYŚLNE, PRZEMYSLANE I MOGĄCE ZROBIC KRZYWDĘ NIEWINNYM LUDZIOM.
Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 11:17
0

Znam dobrze tego chłopaka to mój kolega i nie jest on żadnym dealerem żeby truł społeczeństwo powinni mu jeszcze podziękować bo jak kupił 0,5 kg to o tyle na rynku mniej :) Nie popełnia błędów ten kto nic nie robi niestety takie życie . myślę że kara też jest surowa i jest oraz będzie nauczką 

Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 11:10
0
Dobrze zrobił !!!! jedyny błąd to taki że swoje ręce brudził bo takim gównem jak Ci którym to zrobił szkoda było ręce brudzić !!!! Niewinni ojjojoj kiedyś i oni staną przed sądem za to co ludziom robią NIE SĄ NIEWINNI !!!!! ZA DARMO TEGO NIE ZROBIŁ.
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 o 12:49
0
Gość w Puławach jest już spalony. Za taki przekręt obciążajacy innych obywateli powinien odsiedziec 2 lata. A jak by nie ustalono kto zrobil ten przekręt niewinni ludzie mieli by kłopoty. Ja na jego miejscu wstydził bym sie wyjśc na miasto
Avatar
cel / 6 lutego 2016 o 09:48
0

Dlaczego prowadzą go w kajdankach? Był tymczasowo aresztowany za takie gówno?


Dlaczego prowadzą go w kajdankach? Był tymczasowo aresztowany za takie gówno?

Gówno !!!!!  Ja pierdziele ty oszołomie ty nazywasz to gówno. Jak by głupio nie wpad to tamtych mogliby pozamykać. Ciekawe jakby to na ciebie trafiło. To Dobrze że gościo nie jest bysty i myslał, że to nie wyjdzie. Powinien 2 lata posiedziś pod natryskami - waga by mu spadła. 

Gówno !!!!!  Ja pierdziele ty oszołomie ty nazywasz to gówno. Jak by głupio nie wpad to tamtych mogliby pozamykać. Ciekawe jakby to na ciebie trafiło. To Dobrze że gościo nie jest bysty i myslał, że to nie wyjdzie. Powinien 2 lata posiedziś pod natryskami - waga by mu spadła. 

rozwiń
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 o 02:23
0
Dlaczego prowadzą go w kajdankach? Był tymczasowo aresztowany za takie gówno?
Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 22:30
0
Ten wyrok to jakaś żenada. Dzieciaka z 1 skrętem ściga się jak największego przestępcę, a tu za taki akcje taki śmieszny wyrok? Posiadał 0,5 kg marihuany, i tylko zawiasy? Ostatnio w Biłgoraju złapali gościa z 75g i orzekli, że to 300 porcji dilerskich. To ile z 0,5 kg ten mógł mieć?
Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 21:44
0
Myślał, że jak będzie woził mleko, to będzie wielki, a jest łoś. ;-)))
Avatar
mar / 5 lutego 2016 o 20:55
0

za takie sk.......stwo i narażenie innych obywateli kara w zawiesz\eniu. Tylko w Polsce to możliwe. Powinien dostać bezwzględna odsiatkę to by odczuł na własnej du*** co zrobil. SZOK


za takie sk.......stwo i narażenie innych obywateli kara w zawiesz\eniu. Tylko w Polsce to możliwe. Powinien dostać bezwzględna odsiatkę to by odczuł na własnej du*** co zrobil. SZOK

Popieram. Jakim trzeba być sk............ On już chyba mleka nie będzie woził. 

Popieram. Jakim trzeba być sk............ On już chyba mleka nie będzie woził. 

rozwiń
Avatar
obywatel / 8 lutego 2016 o 12:13
0

ZA TO CO ZROBIŁ POWINIEN MIEĆ ODSIADKĘ W CELI Z OSOBA KOCHAJACA INACZEJ. GRATULUJE KOLEGI. pOPEŁNIŁ BŁĄD ŻE CHCIAŁ WKOPAĆ NIEWINNYCH LUDZI I ŚWIADOMIE TO ROBIL. NIE MA USPRAWIEDLIWIENIA ZA TAKI CZYN. PRZESTĘPSTWO UMYŚLNE, PRZEMYSLANE I MOGĄCE ZROBIC KRZYWDĘ NIEWINNYM LUDZIOM.

Masz całkowita racje. Chciał wykończyć konkurencje a konkurencja jego wykończyła. Takich gości powinno się odizolowac od społeczenstwa. Teraz ma nauczkę. Może zrozumie swój bląd i naganne zachowanie.

Masz całkowita racje. Chciał wykończyć konkurencje a konkurencja jego wykończyła. Takich gości powinno się odizolowac od społeczenstwa. Teraz ma nauczkę. Może zrozumie swój bląd i naganne zachowanie.

rozwiń
Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 11:52
0
ZA TO CO ZROBIŁ POWINIEN MIEĆ ODSIADKĘ W CELI Z OSOBA KOCHAJACA INACZEJ. GRATULUJE KOLEGI. pOPEŁNIŁ BŁĄD ŻE CHCIAŁ WKOPAĆ NIEWINNYCH LUDZI I ŚWIADOMIE TO ROBIL. NIE MA USPRAWIEDLIWIENIA ZA TAKI CZYN. PRZESTĘPSTWO UMYŚLNE, PRZEMYSLANE I MOGĄCE ZROBIC KRZYWDĘ NIEWINNYM LUDZIOM.
Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 11:17
0

Znam dobrze tego chłopaka to mój kolega i nie jest on żadnym dealerem żeby truł społeczeństwo powinni mu jeszcze podziękować bo jak kupił 0,5 kg to o tyle na rynku mniej :) Nie popełnia błędów ten kto nic nie robi niestety takie życie . myślę że kara też jest surowa i jest oraz będzie nauczką 

Avatar
Gość / 8 lutego 2016 o 11:10
0
Dobrze zrobił !!!! jedyny błąd to taki że swoje ręce brudził bo takim gównem jak Ci którym to zrobił szkoda było ręce brudzić !!!! Niewinni ojjojoj kiedyś i oni staną przed sądem za to co ludziom robią NIE SĄ NIEWINNI !!!!! ZA DARMO TEGO NIE ZROBIŁ.
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 o 12:49
0
Gość w Puławach jest już spalony. Za taki przekręt obciążajacy innych obywateli powinien odsiedziec 2 lata. A jak by nie ustalono kto zrobil ten przekręt niewinni ludzie mieli by kłopoty. Ja na jego miejscu wstydził bym sie wyjśc na miasto
Avatar
cel / 6 lutego 2016 o 09:48
0

Dlaczego prowadzą go w kajdankach? Był tymczasowo aresztowany za takie gówno?


Dlaczego prowadzą go w kajdankach? Był tymczasowo aresztowany za takie gówno?

Gówno !!!!!  Ja pierdziele ty oszołomie ty nazywasz to gówno. Jak by głupio nie wpad to tamtych mogliby pozamykać. Ciekawe jakby to na ciebie trafiło. To Dobrze że gościo nie jest bysty i myslał, że to nie wyjdzie. Powinien 2 lata posiedziś pod natryskami - waga by mu spadła. 

Gówno !!!!!  Ja pierdziele ty oszołomie ty nazywasz to gówno. Jak by głupio nie wpad to tamtych mogliby pozamykać. Ciekawe jakby to na ciebie trafiło. To Dobrze że gościo nie jest bysty i myslał, że to nie wyjdzie. Powinien 2 lata posiedziś pod natryskami - waga by mu spadła. 

rozwiń
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 o 02:23
0
Dlaczego prowadzą go w kajdankach? Był tymczasowo aresztowany za takie gówno?
Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 22:30
0
Ten wyrok to jakaś żenada. Dzieciaka z 1 skrętem ściga się jak największego przestępcę, a tu za taki akcje taki śmieszny wyrok? Posiadał 0,5 kg marihuany, i tylko zawiasy? Ostatnio w Biłgoraju złapali gościa z 75g i orzekli, że to 300 porcji dilerskich. To ile z 0,5 kg ten mógł mieć?
Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 21:44
0
Myślał, że jak będzie woził mleko, to będzie wielki, a jest łoś. ;-)))
Avatar
mar / 5 lutego 2016 o 20:55
0

za takie sk.......stwo i narażenie innych obywateli kara w zawiesz\eniu. Tylko w Polsce to możliwe. Powinien dostać bezwzględna odsiatkę to by odczuł na własnej du*** co zrobil. SZOK


za takie sk.......stwo i narażenie innych obywateli kara w zawiesz\eniu. Tylko w Polsce to możliwe. Powinien dostać bezwzględna odsiatkę to by odczuł na własnej du*** co zrobil. SZOK

Popieram. Jakim trzeba być sk............ On już chyba mleka nie będzie woził. 

Popieram. Jakim trzeba być sk............ On już chyba mleka nie będzie woził. 

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia]
galeria
film

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia] 13 1

Do wypadku doszło w poniedziałek rano w Zamościu na rondzie im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie]
film

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie] 4 0

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego wydało IMGW.

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina 6 0

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach Płouszowic na drodze S19 między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Węglin.

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin
20 lipca 2018, 19:00

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Poli Rise.

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami
galeria

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami 0 1

3,3 mln widzów zgromadził przed telewizorami pilot serialu „Drogi Wolności”, do którego zdjęcia kręcone były m.in. na lubelskim Starym Mieście.

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją 1 0

Najwyższą władzą administracyjną dla wszystkich okupowanych przez Austro-Węgry obszarów była Naczelna Komenda Armii (Armeeoberokommando – AOK). Natomiast na terenie Królestwa Polskiego najwyższą władzą administracyjną w pierwszym roku wojny komendy etapowe armii (Armeeetappenkommando – AEK) i gubernatorstwa wojskowe (Militärgouvernement), zaś od 1 września 1915r. Generalne Gubernatorstwo Wojskowe w Polsce (Militärgeneralgouvernement in Polen).

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 15 6

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 23 16

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 1

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 2

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!