Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

31 sierpnia 2014 r.
9:15
Edytuj ten wpis

Co zobaczymy w puławskiej telewizji

24 15 A A

Na początku października do kablówki powrócą Informacje Puławskie. Przetarg na nadawanie programu informacyjnego wygrała spółka Kablomedia, znana już z prowadzenia Radia Puławy 24.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, która jest właścicielem sieci, wpłynęły dwie oferty. Jedną złożył Marcin Mizera, znany m.in. ze współpracy z Tygodnikiem Powiśla i portalem internetowym Tuba Puław. PSM zdecydowała się jednak na spółkę Kablomedia, która jest właścicielem Radia Puławy 24. - Wydaje mi się, że wygraliśmy ten przetarg, bo zaprezentowaliśmy rozsądne podejście - mówi Adam Uhle, prezes spółki Kablomedia. Potwierdza to wiceprezes PSM, Zenon Golmento. - Drugi z oferentów nie miał odpowiedniego zaplecza technicznego, nie był też wiarygodny ekonomicznie. Nie było pewności, że podoła temu przedsięwzięciu.

Wygląda na to, że na starcie formuła emisji programu nie będzie się różnić znacząco od tego, co oferowało Studio K, które przez lata nadawało "Informacje Puławskie”. - Na początek będzie godzinny program premierowy, raz w tygodniu. Powtórek może być dowolna liczba, to jeszcze nie jest uzgodnione. Prawdopodobnie po około dwóch miesiącach będzie tego więcej - docelowo chcielibyśmy emitować informacje codziennie. Założenia są ambitne, jednak nasze pomysły, co do kształtu programu musimy zawsze uzgadniać z koncesjonariuszem, czyli PSM, bo to on jest odpowiedzialny wobec KRRiT - zapowiada Adam Uhle.
Jak zapowiadają przedstawiciele PSM, abonenci mogą liczyć na coś więcej, niż klasyczny program informacyjny: - Chcielibyśmy, by oprócz informacji znalazło się miejsce na publicystykę, przedstawiającą np. ludzi naszego miasta. Po pierwszych programach mieszkańcy z pewnością podpowiedzą operatorowi swoje sugestie - mówi Zbigniew Golmento.

Jak zapewnia szef Kablomedia, nie ma obaw o poziom merytoryczny programu, który będzie emitowany na terenie PSM. - Prowadząc studio radiowe warsztat dziennikarski mamy opanowany w każdej dziedzinie. Redakcja będzie wspólna, tworzona w dużej mierze przez dziennikarzy pracujących do tej pory w radiu. Obiecujemy, że telewizja będzie najlepsza, w miarę naszych możliwości. W tej chwili zatrudniamy specjalistów również od telewizji, pracujących wcześniej np. w ogólnopolskiej telewizji w Warszawie.

PSM nie będzie otrzymywać od Kablomedia żadnych pieniędzy za możliwość emisji Informacji Puławskich i odwrotnie - spółka nie będzie dofinansowywana przez spółdzielnię. - Jedynym źródłem dochodu będą reklamy. Rynek puławski jest taki, a nie inny, więc musimy mierzyć siły na zamiary - podkreśla Adam Uhle.

Według założonych przez spółkę planów, pierwsze Informacje Puławskie mieszkańcy PSM zobaczą najpóźniej 2 października.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Cała prawda / 6 września 2014 o 14:38
0

kablomedia i psm oraz pulnet nawet nie umieją zrobić dobrego nie znikającego internetu i telewwizji a na radio i telewizje adawanie się wzieli xD

Z czym do ludzi pytam się! kablomedia - my już wam podziękujemy!

Avatar
Gość / 4 września 2014 o 12:53
0

Koleś, który całe życie zajmował się kładzeniem kabli będzie teraz robił telewizję. Po wczorajszej publikacji zrobiło się ciepło. No jak tak wyglądał przetarg, a z tego co napisali to jest nagranie, to temat podpada pod prokuratora. Jeśli Golmento wiecznie żywy wybiera ofertę, która nie spełnia żadnych wymogów, to jest to sprawa dla prokuratora.Co na to dziadki z Rady Nadzorczej?

Avatar
Gość / 4 września 2014 o 00:37
0

Jak nic właścicielowi przegranej firmy puszczają nerwy...

Avatar
taka prawda / 3 września 2014 o 16:52
0

Odbyło się spotkanie w sprawie robienia tv. PAn nowy szef zaskoczył przybyłych, bo okazało się, że nie ma kasy na robienie programu i szuka naiwnych, którzy będą latać za darmo i kręcić dla niego materiały swoim sprzętem, bo on nie ma żadnego, poza mikrofonami radiowymi. I ogólnie telewizja ma zarabiać na jego radio, które ma wielką budżetową dziurę. O - taka firma dostała od pana Golmento telewizję. Gratuluję. Ja podziękowałem za taką ofertę pracy. Wolontariuszami nie się da się robić profesjonalnego programu. A tak chce robić program Kablomedia. ktoś tu sobie robi jaja. Jak długo w tym miescie Golmento będzie robił co chce i wprowadzał swoich kolesi?

W PSM to oni będą rządzić dożywotnio .Nikt tam nie wpuści świeżej krwi.

W PSM to oni będą rządzić dożywotnio .Nikt tam nie wpuści świeżej krwi.

rozwiń
Avatar
Gość / 3 września 2014 o 16:09
0

Wiem, że to będzie dno. właściciel chce robić tv na zasadch wolontariatu - nie ma żadnych pieniędzy. Tak się nie da robić tv. A kamerą za 200 zł nie da się zrobić cudów, jeśli program ma być nadawany w HD.

Odbyło się spotkanie w sprawie robienia tv. PAn nowy szef zaskoczył przybyłych, bo okazało się, że nie ma kasy na robienie programu i szuka naiwnych, którzy będą latać za darmo i kręcić dla niego materiały swoim sprzętem, bo on nie ma żadnego, poza mikrofonami radiowymi. I ogólnie telewizja ma zarabiać na jego radio, które ma wielką budżetową dziurę. O - taka firma dostała od pana Golmento telewizję. Gratuluję. Ja podziękowałem za taką ofertę pracy. Wolontariuszami nie się da się robić profesjonalnego programu. A tak chce robić program Kablomedia. ktoś tu sobie robi jaja. Jak długo w tym miescie Golmento będzie robił co chce i wprowadzał swoich kolesi?

Odbyło się spotkanie w sprawie robienia tv. PAn nowy szef zaskoczył przybyłych, bo okazało się, że nie ma kasy na robienie programu i szuka naiwnych, którzy będą latać za darmo i kręcić dla niego materiały swoim sprzętem, bo on nie ma żadnego, poza mikrofonami radiowymi. I ogólnie telewizja ma zarabiać na jego radio, które ma wielką budżetową dziurę. O - taka firma dostała od pana Golmento telewizję. Gratuluję. Ja podziękowałem za taką ofertę pracy. Wolontariuszami nie się da się robić profesjonalnego programu. A tak chce ro... rozwiń

Avatar
Gość / 2 września 2014 o 21:20
0

Jeszcze nie było emisji żadnego ich programu, a wy już wiecie, że to dno. Czemu nie startowaliście w przetargu? Widzę, że sami fachowcy od dziennikarstwa się wypowiadają. Kamerą za 200PLN też można zdziałać cuda. Sami jesteście zbulwersowani non stop, po co się jeszcze bulwersować przed TV?

Wiem, że to będzie dno. właściciel chce robić tv na zasadch wolontariatu - nie ma żadnych pieniędzy. Tak się nie da robić tv. A kamerą za 200 zł nie da się zrobić cudów, jeśli program ma być nadawany w HD.

Wiem, że to będzie dno. właściciel chce robić tv na zasadch wolontariatu - nie ma żadnych pieniędzy. Tak się nie da robić tv. A kamerą za 200 zł nie da się zrobić cudów, jeśli program ma być nadawany w HD.

rozwiń
Avatar
Niezbulwersowany / 2 września 2014 o 07:36
0

Jeszcze nie było emisji żadnego ich programu, a wy już wiecie, że to dno. Czemu nie startowaliście w przetargu? Widzę, że sami fachowcy od dziennikarstwa się wypowiadają. Kamerą za 200PLN też można zdziałać cuda. Sami jesteście zbulwersowani non stop, po co się jeszcze bulwersować przed TV?

Avatar
Gość / 1 września 2014 o 21:32
0

no - widziałem dziś ich fachowca z kamerą za 200 zł. Kawka miał chociaż dobry aparat fotograficzny. teraz to kompletne dno, szczególnie, że ich filmowcem został koleś z poprzedniej tv.

Avatar
Marek / 1 września 2014 o 17:13
0

Do Gość: Ale po co się tak napinać? Drugi TVN czy POLSAT w Puławach miał czekać kilka lat aż będzie ogłoszony przetarg na program wiadomości lokalnych? Oczekiwania gigantyczne gościu masz, a większość mieszkańców Puław jak ma ochotę pooglądać dziennikarstwo z wyższej półki to sobie wybiera coś ze 100 programów na kablówce. Od wiadomości lokalnych nie mamy aż tak ambitnych oczekiwań. Wiadomości emitowane do tej pory były OK. Szkoda, że nie mogą nadawać dwie ekipy byłoby fajniej.

Mów za siebie - ja ma oczekiwania. Chciałbym ogladać program lokalnyy na dobrym poziomie. Ten co był, kręcony aparatem fotograficznym pana Kawki, naprawdę był słabej jakości. Nie poruszał zadnych bulwersujacych tematów, tylko wieczne lizanie tyłków. Miało być lepiej, a będzie gorzej. Czasem na "tzw "rondzie" miałem okazję posłuchać radia, które robi nowy wydawca programu. Wytrzymywałem kilka minut. Bo to nie było radio, tylko zabawa dzieciaków w radio. Ktoś napisał, ze to przypomina szkolny radiowęzeł i ma rację. Nie rozumiem, dlaczego w Puławach jest wieczne przyzwolenie na bylejakość.

Mów za siebie - ja ma oczekiwania. Chciałbym ogladać program lokalnyy na dobrym poziomie. Ten co był, kręcony aparatem fotograficznym pana Kawki, naprawdę był słabej jakości. Nie poruszał zadnych bulwersujacych tematów, tylko wieczne lizanie tyłków. Miało być lepiej, a będzie gorzej. Czasem na "tzw "rondzie" miałem okazję posłuchać radia, które robi nowy wydawca programu. Wytrzymywałem kilka minut. Bo to nie było radio, tylko zabawa dzieciaków w radio. Ktoś napisał, ze to przypomina szkolny radiowęzeł i ma rację. Nie rozumie... rozwiń

Avatar
nowa aleksandria / 1 września 2014 o 07:26
0
a nie lepiej emitowac nowy puławski serial, mialby lepsza ogladalnosc niz wiadomosci w ktorych nic ciekawego nie zobaczymy
Avatar
Cała prawda / 6 września 2014 o 14:38
0

kablomedia i psm oraz pulnet nawet nie umieją zrobić dobrego nie znikającego internetu i telewwizji a na radio i telewizje adawanie się wzieli xD

Z czym do ludzi pytam się! kablomedia - my już wam podziękujemy!

Avatar
Gość / 4 września 2014 o 12:53
0

Koleś, który całe życie zajmował się kładzeniem kabli będzie teraz robił telewizję. Po wczorajszej publikacji zrobiło się ciepło. No jak tak wyglądał przetarg, a z tego co napisali to jest nagranie, to temat podpada pod prokuratora. Jeśli Golmento wiecznie żywy wybiera ofertę, która nie spełnia żadnych wymogów, to jest to sprawa dla prokuratora.Co na to dziadki z Rady Nadzorczej?

Avatar
Gość / 4 września 2014 o 00:37
0

Jak nic właścicielowi przegranej firmy puszczają nerwy...

Avatar
taka prawda / 3 września 2014 o 16:52
0

Odbyło się spotkanie w sprawie robienia tv. PAn nowy szef zaskoczył przybyłych, bo okazało się, że nie ma kasy na robienie programu i szuka naiwnych, którzy będą latać za darmo i kręcić dla niego materiały swoim sprzętem, bo on nie ma żadnego, poza mikrofonami radiowymi. I ogólnie telewizja ma zarabiać na jego radio, które ma wielką budżetową dziurę. O - taka firma dostała od pana Golmento telewizję. Gratuluję. Ja podziękowałem za taką ofertę pracy. Wolontariuszami nie się da się robić profesjonalnego programu. A tak chce robić program Kablomedia. ktoś tu sobie robi jaja. Jak długo w tym miescie Golmento będzie robił co chce i wprowadzał swoich kolesi?

W PSM to oni będą rządzić dożywotnio .Nikt tam nie wpuści świeżej krwi.

W PSM to oni będą rządzić dożywotnio .Nikt tam nie wpuści świeżej krwi.

rozwiń
Avatar
Gość / 3 września 2014 o 16:09
0

Wiem, że to będzie dno. właściciel chce robić tv na zasadch wolontariatu - nie ma żadnych pieniędzy. Tak się nie da robić tv. A kamerą za 200 zł nie da się zrobić cudów, jeśli program ma być nadawany w HD.

Odbyło się spotkanie w sprawie robienia tv. PAn nowy szef zaskoczył przybyłych, bo okazało się, że nie ma kasy na robienie programu i szuka naiwnych, którzy będą latać za darmo i kręcić dla niego materiały swoim sprzętem, bo on nie ma żadnego, poza mikrofonami radiowymi. I ogólnie telewizja ma zarabiać na jego radio, które ma wielką budżetową dziurę. O - taka firma dostała od pana Golmento telewizję. Gratuluję. Ja podziękowałem za taką ofertę pracy. Wolontariuszami nie się da się robić profesjonalnego programu. A tak chce robić program Kablomedia. ktoś tu sobie robi jaja. Jak długo w tym miescie Golmento będzie robił co chce i wprowadzał swoich kolesi?

Odbyło się spotkanie w sprawie robienia tv. PAn nowy szef zaskoczył przybyłych, bo okazało się, że nie ma kasy na robienie programu i szuka naiwnych, którzy będą latać za darmo i kręcić dla niego materiały swoim sprzętem, bo on nie ma żadnego, poza mikrofonami radiowymi. I ogólnie telewizja ma zarabiać na jego radio, które ma wielką budżetową dziurę. O - taka firma dostała od pana Golmento telewizję. Gratuluję. Ja podziękowałem za taką ofertę pracy. Wolontariuszami nie się da się robić profesjonalnego programu. A tak chce ro... rozwiń

Avatar
Gość / 2 września 2014 o 21:20
0

Jeszcze nie było emisji żadnego ich programu, a wy już wiecie, że to dno. Czemu nie startowaliście w przetargu? Widzę, że sami fachowcy od dziennikarstwa się wypowiadają. Kamerą za 200PLN też można zdziałać cuda. Sami jesteście zbulwersowani non stop, po co się jeszcze bulwersować przed TV?

Wiem, że to będzie dno. właściciel chce robić tv na zasadch wolontariatu - nie ma żadnych pieniędzy. Tak się nie da robić tv. A kamerą za 200 zł nie da się zrobić cudów, jeśli program ma być nadawany w HD.

Wiem, że to będzie dno. właściciel chce robić tv na zasadch wolontariatu - nie ma żadnych pieniędzy. Tak się nie da robić tv. A kamerą za 200 zł nie da się zrobić cudów, jeśli program ma być nadawany w HD.

rozwiń
Avatar
Niezbulwersowany / 2 września 2014 o 07:36
0

Jeszcze nie było emisji żadnego ich programu, a wy już wiecie, że to dno. Czemu nie startowaliście w przetargu? Widzę, że sami fachowcy od dziennikarstwa się wypowiadają. Kamerą za 200PLN też można zdziałać cuda. Sami jesteście zbulwersowani non stop, po co się jeszcze bulwersować przed TV?

Avatar
Gość / 1 września 2014 o 21:32
0

no - widziałem dziś ich fachowca z kamerą za 200 zł. Kawka miał chociaż dobry aparat fotograficzny. teraz to kompletne dno, szczególnie, że ich filmowcem został koleś z poprzedniej tv.

Avatar
Marek / 1 września 2014 o 17:13
0

Do Gość: Ale po co się tak napinać? Drugi TVN czy POLSAT w Puławach miał czekać kilka lat aż będzie ogłoszony przetarg na program wiadomości lokalnych? Oczekiwania gigantyczne gościu masz, a większość mieszkańców Puław jak ma ochotę pooglądać dziennikarstwo z wyższej półki to sobie wybiera coś ze 100 programów na kablówce. Od wiadomości lokalnych nie mamy aż tak ambitnych oczekiwań. Wiadomości emitowane do tej pory były OK. Szkoda, że nie mogą nadawać dwie ekipy byłoby fajniej.

Mów za siebie - ja ma oczekiwania. Chciałbym ogladać program lokalnyy na dobrym poziomie. Ten co był, kręcony aparatem fotograficznym pana Kawki, naprawdę był słabej jakości. Nie poruszał zadnych bulwersujacych tematów, tylko wieczne lizanie tyłków. Miało być lepiej, a będzie gorzej. Czasem na "tzw "rondzie" miałem okazję posłuchać radia, które robi nowy wydawca programu. Wytrzymywałem kilka minut. Bo to nie było radio, tylko zabawa dzieciaków w radio. Ktoś napisał, ze to przypomina szkolny radiowęzeł i ma rację. Nie rozumiem, dlaczego w Puławach jest wieczne przyzwolenie na bylejakość.

Mów za siebie - ja ma oczekiwania. Chciałbym ogladać program lokalnyy na dobrym poziomie. Ten co był, kręcony aparatem fotograficznym pana Kawki, naprawdę był słabej jakości. Nie poruszał zadnych bulwersujacych tematów, tylko wieczne lizanie tyłków. Miało być lepiej, a będzie gorzej. Czasem na "tzw "rondzie" miałem okazję posłuchać radia, które robi nowy wydawca programu. Wytrzymywałem kilka minut. Bo to nie było radio, tylko zabawa dzieciaków w radio. Ktoś napisał, ze to przypomina szkolny radiowęzeł i ma rację. Nie rozumie... rozwiń

Avatar
nowa aleksandria / 1 września 2014 o 07:26
0
a nie lepiej emitowac nowy puławski serial, mialby lepsza ogladalnosc niz wiadomosci w ktorych nic ciekawego nie zobaczymy
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia]
galeria
film

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia] 6 0

Do wypadku doszło w poniedziałek rano w Zamościu na rondzie im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie]
film

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie] 4 0

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego wydało IMGW.

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina 4 0

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach Płouszowic na drodze S19 między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Węglin.

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin
20 lipca 2018, 19:00

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Poli Rise.

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami
galeria

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami 0 1

3,3 mln widzów zgromadził przed telewizorami pilot serialu „Drogi Wolności”, do którego zdjęcia kręcone były m.in. na lubelskim Starym Mieście.

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją 1 0

Najwyższą władzą administracyjną dla wszystkich okupowanych przez Austro-Węgry obszarów była Naczelna Komenda Armii (Armeeoberokommando – AOK). Natomiast na terenie Królestwa Polskiego najwyższą władzą administracyjną w pierwszym roku wojny komendy etapowe armii (Armeeetappenkommando – AEK) i gubernatorstwa wojskowe (Militärgouvernement), zaś od 1 września 1915r. Generalne Gubernatorstwo Wojskowe w Polsce (Militärgeneralgouvernement in Polen).

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 15 6

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 22 16

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 1

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 2

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!