Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

22 lipca 2009 r.
8:53
Edytuj ten wpis

Czy urzędniczki w urzędzie pracy mogą nosić bluzki z dekoltem?

0 80 A A

Japonki i dekolty do lamusa? Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Puławach miał zabronić swoim pracowniczkom przychodzenia do pracy w "strojach plażowych". On sam wszystkiemu zaprzecza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nie jestem tyranem, ale to, ja niektóre panie ubierały się do pracy, przechodziło ludzkie pojęcie A przecież petent musi czuć, ze jest poważnie i z szacunkiem traktowany. Dlatego zareagowałem. Najpierw były delikatne sugestie, ale nie przynosiły żadnego efektu. Dlatego musiałem to jasno wyartykułować i poprawa nastąpiła natychmiast - tak miał powiedzieć Krzysztof Gumieniak, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Puławach o swoich podwładnych.

Cytat pojawił się w artykule zatytułowanym "Urząd to nie plaża”, który ukazał się w ostatnim "Tygodniku Powiśla”.

Po publikacji w PUP zawrzało. - Jesteśmy oburzone. To ośmieszenie nas i całego urzędu - denerwowała się jedna urzędniczek.

Cały artykuł czytaj na www.mmpulawy.pl

Komentarze 80

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mr / 4 sierpnia 2009 o 20:13
0
Bibitka napisał:
MNIe zastanawia tylko jedno.....dlaczego mężczyzni pracujący w urzędach, nie przychodzą do pracy w klapkach, szortach, podkoszulku, no a może w ogóle z gołą klatą....dlaczego?????
Co powiedzieli by interesanci i reszta tam pracująca.......
bo facet(urzędnik) zawsze ma wyglądać elegancko(bynajmnie tak mi się wydaje)koszula, krawat i eleganc. spodnie....no i POMYŚLCIE w rzeczywistości tak jest........(plus dla mężczyzn)
......a kobieta, to co już NiE????!!!!! moim zdaniem można ubrać się tak, by czuć się swobodnie i wyglądać jak należy!!!!
sama pracuje w biurze i jakoś nie ubieram się jak na plażę!!!! Kobietki opamiętajcie się....no chyba,że zależy wam na negatywnej opini>>>>

z tego samego tytułu co facet nie łazi z brzuchem 9mies. i nie rodzi!!!

z tego samego tytułu co facet nie łazi z brzuchem 9mies. i nie rodzi!!! rozwiń
Avatar
mare / 4 sierpnia 2009 o 19:29
0
Internauta napisał:
Jestem za tym co chce wprowadzić Pan Kierownik praca pracą a wygląd wyglądem. Nie mieszajmy dwóch rzeczy w pracy mają być normalnie ubrane a po pracy dla mojej przyjemności to mogą chodzić Panie i nago po ulicach to mi wgraj. A nie wydekoltowane bluzeczki, stringi i fajne jasne cienkie spodenki gdzie można ładnie obejrzeć opalone pośladki Pań. Mi to się podoba ale praca pracą trzeba mieć wygląd a po pracy to róbta co chceta i gdzie chceta.
To taka moja opinia.

od choler_y i ciut ciut. chyba udaru słonecznego sie dostało;p

od choler_y i ciut ciut. chyba udaru słonecznego sie dostało;p rozwiń
Avatar
kate / 28 lipca 2009 o 08:18
0
po co w związku z taką sprawą robić szum w mediach, mało jest urzędów w Polsce gdzie w ciepłe dni chodzi się w japonkach:) czy bluzkach pokazujących trochę więcej:)
komentarze na tym forum to żenada, miało być o "aferze japonkowej" a wszystko sprowadza się do obrażania Dyrektora i pracowników tej instytucji!!
ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie, zwłaszcza takie rzeczy obraźliwe i bardzo nie na miejscu - bo takie komentarze tylko o was świadczą.
Avatar
puławiak / 27 lipca 2009 o 22:44
0
prawdziwi znajomi napisał:
Zorro i Bodzio to typowi zadrośnicy-nieudacznicy. Z tego co pamiętam to Krzysiek był jednym z najlepszych studentów na socjologii (chyba nawet się dokotoryzuje!) i jest cholernie inteligentnym facetem. Zawsze był daleki od upolityczniania czegokolwiek. My wiemy że tak naprawdę bardzo zależy mu na jego ludziach w pracy. Trzym się chłopie bo życzliwi inaczej czyhają na takie rzeczy, a my wiemy że zawsze i w każdej sytuacji można na Tobie polegać. Nie daj się Bodziom i tym innym palantom, bo pewnie pierwsi Ci w dupę włażą, a potem za plecami piszą absurdalne głupoty na Ciebie. Olewaj to i działaj dalej. Prawdziwi znajomi

Zgadzam się z tym w 100 %. Miałem okazję z nim rozmawiać i to naprawdę przemiły i inteligentny gość, a poza tym widać w nim chęć pomocy. Także to co wcześniej na niego pisali to napewno jakieś chore wymysły jakiś gnojków.

Zgadzam się z tym w 100 %. Miałem okazję z nim rozmawiać i to naprawdę przemiły i inteligentny gość, a poza tym widać w nim chęć pomocy. Także to co wcześniej na niego pisali to napewno jakieś chore wymysły jakiś gnojków. rozwiń
Avatar
prawdziwi znajomi / 27 lipca 2009 o 22:15
0
Zorro i Bodzio to typowi zadrośnicy-nieudacznicy. Z tego co pamiętam to Krzysiek był jednym z najlepszych studentów na socjologii (chyba nawet się dokotoryzuje!) i jest cholernie inteligentnym facetem. Zawsze był daleki od upolityczniania czegokolwiek. My wiemy że tak naprawdę bardzo zależy mu na jego ludziach w pracy. Trzym się chłopie bo życzliwi inaczej czyhają na takie rzeczy, a my wiemy że zawsze i w każdej sytuacji można na Tobie polegać. Nie daj się Bodziom i tym innym palantom, bo pewnie pierwsi Ci w dupę włażą, a potem za plecami piszą absurdalne głupoty na Ciebie. Olewaj to i działaj dalej. Prawdziwi znajomi
Zorro i Bodzio to typowi zadrośnicy-nieudacznicy. Z tego co pamiętam to Krzysiek był jednym z najlepszych studentów na socjologii (chyba nawet się dokotoryzuje!) i jest cholernie inteligentnym facetem. Zawsze był daleki od upolityczniania czegokolwiek. My wiemy że tak naprawdę bardzo zależy mu na jego ludziach w pracy. Trzym się chłopie bo życzliwi inaczej czyhają na takie rzeczy, a my wiemy że zawsze i w każdej sytuacji można na Tobie polegać. Nie daj się Bodziom i tym innym palantom, bo pewnie pierwsi Ci w dupę włażą, a potem za plecam... rozwiń
Avatar
czereśnia / 27 lipca 2009 o 22:01
0
bodzio napisał:
Nom, Krzyś zawsze był taki troszkę mało rozgarnięty. Najpierw M. Sadurska miała cudowny desant z Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie do Starostwa w Puławach. A jak już została posłanką PIS to protegowany Krzyś cudownym skokiem po marnej karierze w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie obsadzony został w Powiatowym Urzędzie Pracy w Puławach. Zbieg okoliczności? W Lublinie wszyscy wiedzą jak jest
Tak to jest że mierni referencji rządzą bo grunt to znajomości. Najważniejsze aby Kopciuszek miał odpowiednio ustawioną Matkę Chrzestną Wróżkę a kariera gotowa
Pozdrawiam Puławy w Japonkach

jak można pisać takie rzeczy!!!!!!!!!!! wielokrotnie oglądałam wypowiedzi Dyrektora PUP Puławy w tv puławskiej w tv lubelskiej facet jest bardzo kompetentny, świetnie się wysławia, bardzo db się prezentuje. Nie to co jego poprzednik gadał i w zasadzie nic z tego nie można było zrozumieć! Widać że urząd świetnie działa pod jego rządami - zresztą byłam przez krótki okres zarejestrowana w tym urzędzie dostałam staż i mój pracodawca mnie zatrudnił!!!!!!!!! Wszystko poszło bardzo sprawnie, poza tym nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością ze strony urzędnika tego urzędu!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak w ogóle to zastanawiające jest to jak autor tego komentarza świetnie zna sytuację!!!!!!!!! jesteś jednym z "kolegów" tego Pana pwenie psełdokolegów!!!!
Wiesz jak tobie w życiu się nie powidło to nie znaczy że można tak krytykować i obsmarowywać innych bezpodstawnie. Poza tym wiesz nie każdy może być Dyrektorem po tym co piszesz widzę że nigdy nim nie będziesz - nie obwiniaj innych za swoje niepowodzenia życiowe, dlatego że to co mamy wynika z naszej ciężkiej pracy, los nie daje niczego na talerzu Sieroto!!!!!!!!!! żeby nie napisać gorzej ale kultura osobista mi na to nie pozwala!!!!!!
urzędzie dostałam staż i mój pracodawca mnie zatrudnił!!!!!!!!! Wszystko poszło bardzo sprawnie, poza tym nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością ze strony urzędnika tego urzędu!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak w ogóle to zastanawiające jest to jak autor tego komentarza świetnie zna sytuację!!!!!!!!! jesteś jednym z "kolegów" tego Pana pwenie psełdokolegów!!!!
Wiesz jak tobie w ży... rozwiń
Avatar
stokrotka / 27 lipca 2009 o 21:47
0
Gość napisał:
I duży plus dla dyrektora, kto to słyszal żeby w pracy wywalać takie dynie , wygląda to niesmacznie i nieelegancko, ale tak chodzą tylko wieśniary,ktore dostaną się za biurko bleeeeeeeeeeeeeeee

nie obrażaj ludzi, nie oceniaj ich po wyglądzie - jeżeli ktoś czegoś wymaga to dlatego że od niego tego wymagają, PROSTAK
Avatar
stokrotka / 27 lipca 2009 o 21:44
0
Gość napisał:
Nie przypominam sobie zebysmy sobie przeszli na Ty i nawet tego sobie nie zycze smarkulo/smarkaczu,bo nie wiesz ile mam lat to nie traktuj mnie jak kolegi z ławki szkolnej!!! Ja mam prace ale nie dzieki temu śmiesznemu Urzedowi!!!!Własnie dzieki bezrobotnym Wy macie prace to nie sap tu!!!!!!

swoje flustracje i niepowodzenia wyładowujesz na innych - płytko albo nic w główce
Avatar
stokrotka / 27 lipca 2009 o 21:40
0
KK napisał:
Wogóle ten urzad jest śmieszny i te ich oferty typu "kierowca kat. C+E wynagrodzenie 1276 brutto" ciekawe ile te baby tam zarabiaja ?? czy chciały by robic za najniższą krajowa. Siedzą i aby dzwonia przez te telefony z życzeniami a to na dzień ojca a to na dzień matki i tak cały czas

przecież oferty pracy i warunki pracy są niezależne od urzędników, proponuje je pracodawca - jeżeli płaci Ci 1276 to miej pretensje do niego, przyjmujesz pracę albo nie!! poziom tej dyskusji jest przerażający, komentarze na forum pisane przez ludzi to żenada!!!

przecież oferty pracy i warunki pracy są niezależne od urzędników, proponuje je pracodawca - jeżeli płaci Ci 1276 to miej pretensje do niego, przyjmujesz pracę albo nie!! poziom tej dyskusji jest przerażający, komentarze na forum pisane przez ludzi to żenada!!! rozwiń
Avatar
CA711D / 24 lipca 2009 o 07:23
0
Cześć. Szukałem jakiejś strony erotycznej. Wpisałem gołe baby i wyświetliła mi się ta strona. Ale jestem rozczarowany bo nie ma zdjęć.
Avatar
mr / 4 sierpnia 2009 o 20:13
0
Bibitka napisał:
MNIe zastanawia tylko jedno.....dlaczego mężczyzni pracujący w urzędach, nie przychodzą do pracy w klapkach, szortach, podkoszulku, no a może w ogóle z gołą klatą....dlaczego?????
Co powiedzieli by interesanci i reszta tam pracująca.......
bo facet(urzędnik) zawsze ma wyglądać elegancko(bynajmnie tak mi się wydaje)koszula, krawat i eleganc. spodnie....no i POMYŚLCIE w rzeczywistości tak jest........(plus dla mężczyzn)
......a kobieta, to co już NiE????!!!!! moim zdaniem można ubrać się tak, by czuć się swobodnie i wyglądać jak należy!!!!
sama pracuje w biurze i jakoś nie ubieram się jak na plażę!!!! Kobietki opamiętajcie się....no chyba,że zależy wam na negatywnej opini>>>>

z tego samego tytułu co facet nie łazi z brzuchem 9mies. i nie rodzi!!!

z tego samego tytułu co facet nie łazi z brzuchem 9mies. i nie rodzi!!! rozwiń
Avatar
mare / 4 sierpnia 2009 o 19:29
0
Internauta napisał:
Jestem za tym co chce wprowadzić Pan Kierownik praca pracą a wygląd wyglądem. Nie mieszajmy dwóch rzeczy w pracy mają być normalnie ubrane a po pracy dla mojej przyjemności to mogą chodzić Panie i nago po ulicach to mi wgraj. A nie wydekoltowane bluzeczki, stringi i fajne jasne cienkie spodenki gdzie można ładnie obejrzeć opalone pośladki Pań. Mi to się podoba ale praca pracą trzeba mieć wygląd a po pracy to róbta co chceta i gdzie chceta.
To taka moja opinia.

od choler_y i ciut ciut. chyba udaru słonecznego sie dostało;p

od choler_y i ciut ciut. chyba udaru słonecznego sie dostało;p rozwiń
Avatar
kate / 28 lipca 2009 o 08:18
0
po co w związku z taką sprawą robić szum w mediach, mało jest urzędów w Polsce gdzie w ciepłe dni chodzi się w japonkach:) czy bluzkach pokazujących trochę więcej:)
komentarze na tym forum to żenada, miało być o "aferze japonkowej" a wszystko sprowadza się do obrażania Dyrektora i pracowników tej instytucji!!
ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie, zwłaszcza takie rzeczy obraźliwe i bardzo nie na miejscu - bo takie komentarze tylko o was świadczą.
Avatar
puławiak / 27 lipca 2009 o 22:44
0
prawdziwi znajomi napisał:
Zorro i Bodzio to typowi zadrośnicy-nieudacznicy. Z tego co pamiętam to Krzysiek był jednym z najlepszych studentów na socjologii (chyba nawet się dokotoryzuje!) i jest cholernie inteligentnym facetem. Zawsze był daleki od upolityczniania czegokolwiek. My wiemy że tak naprawdę bardzo zależy mu na jego ludziach w pracy. Trzym się chłopie bo życzliwi inaczej czyhają na takie rzeczy, a my wiemy że zawsze i w każdej sytuacji można na Tobie polegać. Nie daj się Bodziom i tym innym palantom, bo pewnie pierwsi Ci w dupę włażą, a potem za plecami piszą absurdalne głupoty na Ciebie. Olewaj to i działaj dalej. Prawdziwi znajomi

Zgadzam się z tym w 100 %. Miałem okazję z nim rozmawiać i to naprawdę przemiły i inteligentny gość, a poza tym widać w nim chęć pomocy. Także to co wcześniej na niego pisali to napewno jakieś chore wymysły jakiś gnojków.

Zgadzam się z tym w 100 %. Miałem okazję z nim rozmawiać i to naprawdę przemiły i inteligentny gość, a poza tym widać w nim chęć pomocy. Także to co wcześniej na niego pisali to napewno jakieś chore wymysły jakiś gnojków. rozwiń
Avatar
prawdziwi znajomi / 27 lipca 2009 o 22:15
0
Zorro i Bodzio to typowi zadrośnicy-nieudacznicy. Z tego co pamiętam to Krzysiek był jednym z najlepszych studentów na socjologii (chyba nawet się dokotoryzuje!) i jest cholernie inteligentnym facetem. Zawsze był daleki od upolityczniania czegokolwiek. My wiemy że tak naprawdę bardzo zależy mu na jego ludziach w pracy. Trzym się chłopie bo życzliwi inaczej czyhają na takie rzeczy, a my wiemy że zawsze i w każdej sytuacji można na Tobie polegać. Nie daj się Bodziom i tym innym palantom, bo pewnie pierwsi Ci w dupę włażą, a potem za plecami piszą absurdalne głupoty na Ciebie. Olewaj to i działaj dalej. Prawdziwi znajomi
Zorro i Bodzio to typowi zadrośnicy-nieudacznicy. Z tego co pamiętam to Krzysiek był jednym z najlepszych studentów na socjologii (chyba nawet się dokotoryzuje!) i jest cholernie inteligentnym facetem. Zawsze był daleki od upolityczniania czegokolwiek. My wiemy że tak naprawdę bardzo zależy mu na jego ludziach w pracy. Trzym się chłopie bo życzliwi inaczej czyhają na takie rzeczy, a my wiemy że zawsze i w każdej sytuacji można na Tobie polegać. Nie daj się Bodziom i tym innym palantom, bo pewnie pierwsi Ci w dupę włażą, a potem za plecam... rozwiń
Avatar
czereśnia / 27 lipca 2009 o 22:01
0
bodzio napisał:
Nom, Krzyś zawsze był taki troszkę mało rozgarnięty. Najpierw M. Sadurska miała cudowny desant z Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie do Starostwa w Puławach. A jak już została posłanką PIS to protegowany Krzyś cudownym skokiem po marnej karierze w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie obsadzony został w Powiatowym Urzędzie Pracy w Puławach. Zbieg okoliczności? W Lublinie wszyscy wiedzą jak jest
Tak to jest że mierni referencji rządzą bo grunt to znajomości. Najważniejsze aby Kopciuszek miał odpowiednio ustawioną Matkę Chrzestną Wróżkę a kariera gotowa
Pozdrawiam Puławy w Japonkach

jak można pisać takie rzeczy!!!!!!!!!!! wielokrotnie oglądałam wypowiedzi Dyrektora PUP Puławy w tv puławskiej w tv lubelskiej facet jest bardzo kompetentny, świetnie się wysławia, bardzo db się prezentuje. Nie to co jego poprzednik gadał i w zasadzie nic z tego nie można było zrozumieć! Widać że urząd świetnie działa pod jego rządami - zresztą byłam przez krótki okres zarejestrowana w tym urzędzie dostałam staż i mój pracodawca mnie zatrudnił!!!!!!!!! Wszystko poszło bardzo sprawnie, poza tym nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością ze strony urzędnika tego urzędu!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak w ogóle to zastanawiające jest to jak autor tego komentarza świetnie zna sytuację!!!!!!!!! jesteś jednym z "kolegów" tego Pana pwenie psełdokolegów!!!!
Wiesz jak tobie w życiu się nie powidło to nie znaczy że można tak krytykować i obsmarowywać innych bezpodstawnie. Poza tym wiesz nie każdy może być Dyrektorem po tym co piszesz widzę że nigdy nim nie będziesz - nie obwiniaj innych za swoje niepowodzenia życiowe, dlatego że to co mamy wynika z naszej ciężkiej pracy, los nie daje niczego na talerzu Sieroto!!!!!!!!!! żeby nie napisać gorzej ale kultura osobista mi na to nie pozwala!!!!!!
urzędzie dostałam staż i mój pracodawca mnie zatrudnił!!!!!!!!! Wszystko poszło bardzo sprawnie, poza tym nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością ze strony urzędnika tego urzędu!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak w ogóle to zastanawiające jest to jak autor tego komentarza świetnie zna sytuację!!!!!!!!! jesteś jednym z "kolegów" tego Pana pwenie psełdokolegów!!!!
Wiesz jak tobie w ży... rozwiń
Avatar
stokrotka / 27 lipca 2009 o 21:47
0
Gość napisał:
I duży plus dla dyrektora, kto to słyszal żeby w pracy wywalać takie dynie , wygląda to niesmacznie i nieelegancko, ale tak chodzą tylko wieśniary,ktore dostaną się za biurko bleeeeeeeeeeeeeeee

nie obrażaj ludzi, nie oceniaj ich po wyglądzie - jeżeli ktoś czegoś wymaga to dlatego że od niego tego wymagają, PROSTAK
Avatar
stokrotka / 27 lipca 2009 o 21:44
0
Gość napisał:
Nie przypominam sobie zebysmy sobie przeszli na Ty i nawet tego sobie nie zycze smarkulo/smarkaczu,bo nie wiesz ile mam lat to nie traktuj mnie jak kolegi z ławki szkolnej!!! Ja mam prace ale nie dzieki temu śmiesznemu Urzedowi!!!!Własnie dzieki bezrobotnym Wy macie prace to nie sap tu!!!!!!

swoje flustracje i niepowodzenia wyładowujesz na innych - płytko albo nic w główce
Avatar
stokrotka / 27 lipca 2009 o 21:40
0
KK napisał:
Wogóle ten urzad jest śmieszny i te ich oferty typu "kierowca kat. C+E wynagrodzenie 1276 brutto" ciekawe ile te baby tam zarabiaja ?? czy chciały by robic za najniższą krajowa. Siedzą i aby dzwonia przez te telefony z życzeniami a to na dzień ojca a to na dzień matki i tak cały czas

przecież oferty pracy i warunki pracy są niezależne od urzędników, proponuje je pracodawca - jeżeli płaci Ci 1276 to miej pretensje do niego, przyjmujesz pracę albo nie!! poziom tej dyskusji jest przerażający, komentarze na forum pisane przez ludzi to żenada!!!

przecież oferty pracy i warunki pracy są niezależne od urzędników, proponuje je pracodawca - jeżeli płaci Ci 1276 to miej pretensje do niego, przyjmujesz pracę albo nie!! poziom tej dyskusji jest przerażający, komentarze na forum pisane przez ludzi to żenada!!! rozwiń
Avatar
CA711D / 24 lipca 2009 o 07:23
0
Cześć. Szukałem jakiejś strony erotycznej. Wpisałem gołe baby i wyświetliła mi się ta strona. Ale jestem rozczarowany bo nie ma zdjęć.
Zobacz wszystkie komentarze 80

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Kto będzie zastępcą prezydenta Żuka? Kto zostanie przewodniczącym rady miasta?

Lublin: Kto będzie zastępcą prezydenta Żuka? Kto zostanie przewodniczącym rady miasta? 3 5

Kadrowe układanki trwają w lubelskim Ratuszu.

Zamojski Marsz Niepodległości. 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę [zdjęcia]
galeria

Zamojski Marsz Niepodległości. 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę [zdjęcia] 1 1

Uroczystości w Zamościu rozpoczęły się marszem niepodległości, który wyruszył spod pomnika Józefa Piłsudskiego.

Zaduszki z Prusem. Spacer po cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie
17 listopada 2018, 11:00

Zaduszki z Prusem. Spacer po cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 11 odbędzie się organizowany przez Lubelskie spacery z Prusem i Wydawnictwo Episteme spacer po cmentarzu przy ul. Lipowej.

Plac w centrum miasta już po przebudowie. Jak się podoba mieszkańcom? [zdjęcia]
galeria

Plac w centrum miasta już po przebudowie. Jak się podoba mieszkańcom? [zdjęcia] 9 11

Są nowe latarnie, drzewa i ławki. Plac Konstytucji 3 Maja w Świdniku został gruntownie przebudowany. Zmieniła się nie tylko nawierzchnia, zniknęły też schody i murki, a doszły fontanny. Co o zmianach sądzą mieszkańcy miasta?

Metro Exodus: Edycja kolekcjonerska za 245 euro (wideo)
film

Metro Exodus: Edycja kolekcjonerska za 245 euro (wideo) 0 0

Jest też tańsza o blisko 100 euro wersja, ale... bez gry. Co znajdziemy w Metro Exodus: Spartan Collector’s Edition Spartan Edition?

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach
film

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach 179 8

Sprawcy podali 18-latce pigułkę gwałtu, zbiorowo ją wykorzystali, a wszystko nagrywali jej telefonem komórkowym. Do gwałtu doszło na imprezie urodzinowej dziewczyny. Jeden z oskarżonych to przyjaciel ofiary, z którym zna się od dziecka.

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu 0 0

ROZMOWA Z Sylwią Matuszczyk, obrotową MKS Perła Lublin

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości
Zdjęcia
galeria

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości 3 1

Uroczystości z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę rozpoczęły się w Kraśniku od mszy św. za Ojczyznę.

Wieczór Poezji Wincentego Pola w Lublinie
15 listopada 2018, 18:00

Wieczór Poezji Wincentego Pola w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 15 listopada o godz. 18 w Dworku Wincentego Pola (Kalinowszczyzna 13) odbędzie się Wieczór Poezji Wincentego Pola w wykonaniu Amatorskiego Teatru Towarzyskiego.

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich 11 8

W czwartek zatwierdzony został projekt budowy nowej jezdni ul. Nałkowskich od Romera do Żeglarskiej.

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL 0 0

11 listopada 2018 roku zmarł prof. Jerzy Rebeta, politolog i filozof polityki, wieloletni wykładowca Instytutu Socjologii KUL. Prekursor badań politologicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Miał 86 lat.

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym
17 listopada 2018, 16:00

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym 4 0

17 listopada o godz. 16 w ogrzewanej hali eventowej na dziedzińcu Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wyjątkowy koncert Polskie Piosenki.

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo)
film

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo) 0 0

A kto tu się tak skrada? Sześć dużych lokacji, tryb wieloosobowy Ghost Mode i dobre recenzje. A w tle czai się już Sean Bean.

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność"
Magazyn

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność" 6 0

Jeden z najlepszych polskich zawodników w rugby, który grał w lidze francuskiej i norweskiej, wielokrotny mistrz polski chce uczyć zdrowego stylu życia. W domu w Konopnicy wymyślił i zbudował w ogrodzie ścieżkę zdrowia. Obok niej, w wolierze mieszkają araukany. Kurki bez ogona, za to z baczkami i bokobrodami. Znoszą kolorowe jajka jak malowanie.

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska"

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska" 17 2

O powodach startu w wyborach, najważniejszych zadaniach, pierwszych decyzjach i oczekujących na spełnienie obietnicach wyborczych rozmawiamy z burmistrzem-elektem gminy Nałęczów, Wiesławem Pardyką, liderem komitetu "Przyjaciele Gminy Nałęczów".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!