Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

22 lipca 2009 r.
8:53
Edytuj ten wpis

Czy urzędniczki w urzędzie pracy mogą nosić bluzki z dekoltem?

0 80 A A

Japonki i dekolty do lamusa? Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Puławach miał zabronić swoim pracowniczkom przychodzenia do pracy w "strojach plażowych". On sam wszystkiemu zaprzecza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nie jestem tyranem, ale to, ja niektóre panie ubierały się do pracy, przechodziło ludzkie pojęcie A przecież petent musi czuć, ze jest poważnie i z szacunkiem traktowany. Dlatego zareagowałem. Najpierw były delikatne sugestie, ale nie przynosiły żadnego efektu. Dlatego musiałem to jasno wyartykułować i poprawa nastąpiła natychmiast - tak miał powiedzieć Krzysztof Gumieniak, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Puławach o swoich podwładnych.

Cytat pojawił się w artykule zatytułowanym "Urząd to nie plaża”, który ukazał się w ostatnim "Tygodniku Powiśla”.

Po publikacji w PUP zawrzało. - Jesteśmy oburzone. To ośmieszenie nas i całego urzędu - denerwowała się jedna urzędniczek.

Cały artykuł czytaj na www.mmpulawy.pl

Komentarze 80

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mr / 4 sierpnia 2009 o 20:13
0
Bibitka napisał:
MNIe zastanawia tylko jedno.....dlaczego mężczyzni pracujący w urzędach, nie przychodzą do pracy w klapkach, szortach, podkoszulku, no a może w ogóle z gołą klatą....dlaczego?????
Co powiedzieli by interesanci i reszta tam pracująca.......
bo facet(urzędnik) zawsze ma wyglądać elegancko(bynajmnie tak mi się wydaje)koszula, krawat i eleganc. spodnie....no i POMYŚLCIE w rzeczywistości tak jest........(plus dla mężczyzn)
......a kobieta, to co już NiE????!!!!! moim zdaniem można ubrać się tak, by czuć się swobodnie i wyglądać jak należy!!!!
sama pracuje w biurze i jakoś nie ubieram się jak na plażę!!!! Kobietki opamiętajcie się....no chyba,że zależy wam na negatywnej opini>>>>

z tego samego tytułu co facet nie łazi z brzuchem 9mies. i nie rodzi!!!

z tego samego tytułu co facet nie łazi z brzuchem 9mies. i nie rodzi!!! rozwiń
Avatar
mare / 4 sierpnia 2009 o 19:29
0
Internauta napisał:
Jestem za tym co chce wprowadzić Pan Kierownik praca pracą a wygląd wyglądem. Nie mieszajmy dwóch rzeczy w pracy mają być normalnie ubrane a po pracy dla mojej przyjemności to mogą chodzić Panie i nago po ulicach to mi wgraj. A nie wydekoltowane bluzeczki, stringi i fajne jasne cienkie spodenki gdzie można ładnie obejrzeć opalone pośladki Pań. Mi to się podoba ale praca pracą trzeba mieć wygląd a po pracy to róbta co chceta i gdzie chceta.
To taka moja opinia.

od choler_y i ciut ciut. chyba udaru słonecznego sie dostało;p

od choler_y i ciut ciut. chyba udaru słonecznego sie dostało;p rozwiń
Avatar
kate / 28 lipca 2009 o 08:18
0
po co w związku z taką sprawą robić szum w mediach, mało jest urzędów w Polsce gdzie w ciepłe dni chodzi się w japonkach:) czy bluzkach pokazujących trochę więcej:)
komentarze na tym forum to żenada, miało być o "aferze japonkowej" a wszystko sprowadza się do obrażania Dyrektora i pracowników tej instytucji!!
ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie, zwłaszcza takie rzeczy obraźliwe i bardzo nie na miejscu - bo takie komentarze tylko o was świadczą.
Avatar
puławiak / 27 lipca 2009 o 22:44
0
prawdziwi znajomi napisał:
Zorro i Bodzio to typowi zadrośnicy-nieudacznicy. Z tego co pamiętam to Krzysiek był jednym z najlepszych studentów na socjologii (chyba nawet się dokotoryzuje!) i jest cholernie inteligentnym facetem. Zawsze był daleki od upolityczniania czegokolwiek. My wiemy że tak naprawdę bardzo zależy mu na jego ludziach w pracy. Trzym się chłopie bo życzliwi inaczej czyhają na takie rzeczy, a my wiemy że zawsze i w każdej sytuacji można na Tobie polegać. Nie daj się Bodziom i tym innym palantom, bo pewnie pierwsi Ci w dupę włażą, a potem za plecami piszą absurdalne głupoty na Ciebie. Olewaj to i działaj dalej. Prawdziwi znajomi

Zgadzam się z tym w 100 %. Miałem okazję z nim rozmawiać i to naprawdę przemiły i inteligentny gość, a poza tym widać w nim chęć pomocy. Także to co wcześniej na niego pisali to napewno jakieś chore wymysły jakiś gnojków.

Zgadzam się z tym w 100 %. Miałem okazję z nim rozmawiać i to naprawdę przemiły i inteligentny gość, a poza tym widać w nim chęć pomocy. Także to co wcześniej na niego pisali to napewno jakieś chore wymysły jakiś gnojków. rozwiń
Avatar
prawdziwi znajomi / 27 lipca 2009 o 22:15
0
Zorro i Bodzio to typowi zadrośnicy-nieudacznicy. Z tego co pamiętam to Krzysiek był jednym z najlepszych studentów na socjologii (chyba nawet się dokotoryzuje!) i jest cholernie inteligentnym facetem. Zawsze był daleki od upolityczniania czegokolwiek. My wiemy że tak naprawdę bardzo zależy mu na jego ludziach w pracy. Trzym się chłopie bo życzliwi inaczej czyhają na takie rzeczy, a my wiemy że zawsze i w każdej sytuacji można na Tobie polegać. Nie daj się Bodziom i tym innym palantom, bo pewnie pierwsi Ci w dupę włażą, a potem za plecami piszą absurdalne głupoty na Ciebie. Olewaj to i działaj dalej. Prawdziwi znajomi
Zorro i Bodzio to typowi zadrośnicy-nieudacznicy. Z tego co pamiętam to Krzysiek był jednym z najlepszych studentów na socjologii (chyba nawet się dokotoryzuje!) i jest cholernie inteligentnym facetem. Zawsze był daleki od upolityczniania czegokolwiek. My wiemy że tak naprawdę bardzo zależy mu na jego ludziach w pracy. Trzym się chłopie bo życzliwi inaczej czyhają na takie rzeczy, a my wiemy że zawsze i w każdej sytuacji można na Tobie polegać. Nie daj się Bodziom i tym innym palantom, bo pewnie pierwsi Ci w dupę włażą, a potem za plecam... rozwiń
Avatar
czereśnia / 27 lipca 2009 o 22:01
0
bodzio napisał:
Nom, Krzyś zawsze był taki troszkę mało rozgarnięty. Najpierw M. Sadurska miała cudowny desant z Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie do Starostwa w Puławach. A jak już została posłanką PIS to protegowany Krzyś cudownym skokiem po marnej karierze w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie obsadzony został w Powiatowym Urzędzie Pracy w Puławach. Zbieg okoliczności? W Lublinie wszyscy wiedzą jak jest
Tak to jest że mierni referencji rządzą bo grunt to znajomości. Najważniejsze aby Kopciuszek miał odpowiednio ustawioną Matkę Chrzestną Wróżkę a kariera gotowa
Pozdrawiam Puławy w Japonkach

jak można pisać takie rzeczy!!!!!!!!!!! wielokrotnie oglądałam wypowiedzi Dyrektora PUP Puławy w tv puławskiej w tv lubelskiej facet jest bardzo kompetentny, świetnie się wysławia, bardzo db się prezentuje. Nie to co jego poprzednik gadał i w zasadzie nic z tego nie można było zrozumieć! Widać że urząd świetnie działa pod jego rządami - zresztą byłam przez krótki okres zarejestrowana w tym urzędzie dostałam staż i mój pracodawca mnie zatrudnił!!!!!!!!! Wszystko poszło bardzo sprawnie, poza tym nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością ze strony urzędnika tego urzędu!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak w ogóle to zastanawiające jest to jak autor tego komentarza świetnie zna sytuację!!!!!!!!! jesteś jednym z "kolegów" tego Pana pwenie psełdokolegów!!!!
Wiesz jak tobie w życiu się nie powidło to nie znaczy że można tak krytykować i obsmarowywać innych bezpodstawnie. Poza tym wiesz nie każdy może być Dyrektorem po tym co piszesz widzę że nigdy nim nie będziesz - nie obwiniaj innych za swoje niepowodzenia życiowe, dlatego że to co mamy wynika z naszej ciężkiej pracy, los nie daje niczego na talerzu Sieroto!!!!!!!!!! żeby nie napisać gorzej ale kultura osobista mi na to nie pozwala!!!!!!
urzędzie dostałam staż i mój pracodawca mnie zatrudnił!!!!!!!!! Wszystko poszło bardzo sprawnie, poza tym nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością ze strony urzędnika tego urzędu!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak w ogóle to zastanawiające jest to jak autor tego komentarza świetnie zna sytuację!!!!!!!!! jesteś jednym z "kolegów" tego Pana pwenie psełdokolegów!!!!
Wiesz jak tobie w ży... rozwiń
Avatar
stokrotka / 27 lipca 2009 o 21:47
0
Gość napisał:
I duży plus dla dyrektora, kto to słyszal żeby w pracy wywalać takie dynie , wygląda to niesmacznie i nieelegancko, ale tak chodzą tylko wieśniary,ktore dostaną się za biurko bleeeeeeeeeeeeeeee

nie obrażaj ludzi, nie oceniaj ich po wyglądzie - jeżeli ktoś czegoś wymaga to dlatego że od niego tego wymagają, PROSTAK
Avatar
stokrotka / 27 lipca 2009 o 21:44
0
Gość napisał:
Nie przypominam sobie zebysmy sobie przeszli na Ty i nawet tego sobie nie zycze smarkulo/smarkaczu,bo nie wiesz ile mam lat to nie traktuj mnie jak kolegi z ławki szkolnej!!! Ja mam prace ale nie dzieki temu śmiesznemu Urzedowi!!!!Własnie dzieki bezrobotnym Wy macie prace to nie sap tu!!!!!!

swoje flustracje i niepowodzenia wyładowujesz na innych - płytko albo nic w główce
Avatar
stokrotka / 27 lipca 2009 o 21:40
0
KK napisał:
Wogóle ten urzad jest śmieszny i te ich oferty typu "kierowca kat. C+E wynagrodzenie 1276 brutto" ciekawe ile te baby tam zarabiaja ?? czy chciały by robic za najniższą krajowa. Siedzą i aby dzwonia przez te telefony z życzeniami a to na dzień ojca a to na dzień matki i tak cały czas

przecież oferty pracy i warunki pracy są niezależne od urzędników, proponuje je pracodawca - jeżeli płaci Ci 1276 to miej pretensje do niego, przyjmujesz pracę albo nie!! poziom tej dyskusji jest przerażający, komentarze na forum pisane przez ludzi to żenada!!!

przecież oferty pracy i warunki pracy są niezależne od urzędników, proponuje je pracodawca - jeżeli płaci Ci 1276 to miej pretensje do niego, przyjmujesz pracę albo nie!! poziom tej dyskusji jest przerażający, komentarze na forum pisane przez ludzi to żenada!!! rozwiń
Avatar
CA711D / 24 lipca 2009 o 07:23
0
Cześć. Szukałem jakiejś strony erotycznej. Wpisałem gołe baby i wyświetliła mi się ta strona. Ale jestem rozczarowany bo nie ma zdjęć.
Avatar
mr / 4 sierpnia 2009 o 20:13
0
Bibitka napisał:
MNIe zastanawia tylko jedno.....dlaczego mężczyzni pracujący w urzędach, nie przychodzą do pracy w klapkach, szortach, podkoszulku, no a może w ogóle z gołą klatą....dlaczego?????
Co powiedzieli by interesanci i reszta tam pracująca.......
bo facet(urzędnik) zawsze ma wyglądać elegancko(bynajmnie tak mi się wydaje)koszula, krawat i eleganc. spodnie....no i POMYŚLCIE w rzeczywistości tak jest........(plus dla mężczyzn)
......a kobieta, to co już NiE????!!!!! moim zdaniem można ubrać się tak, by czuć się swobodnie i wyglądać jak należy!!!!
sama pracuje w biurze i jakoś nie ubieram się jak na plażę!!!! Kobietki opamiętajcie się....no chyba,że zależy wam na negatywnej opini>>>>

z tego samego tytułu co facet nie łazi z brzuchem 9mies. i nie rodzi!!!

z tego samego tytułu co facet nie łazi z brzuchem 9mies. i nie rodzi!!! rozwiń
Avatar
mare / 4 sierpnia 2009 o 19:29
0
Internauta napisał:
Jestem za tym co chce wprowadzić Pan Kierownik praca pracą a wygląd wyglądem. Nie mieszajmy dwóch rzeczy w pracy mają być normalnie ubrane a po pracy dla mojej przyjemności to mogą chodzić Panie i nago po ulicach to mi wgraj. A nie wydekoltowane bluzeczki, stringi i fajne jasne cienkie spodenki gdzie można ładnie obejrzeć opalone pośladki Pań. Mi to się podoba ale praca pracą trzeba mieć wygląd a po pracy to róbta co chceta i gdzie chceta.
To taka moja opinia.

od choler_y i ciut ciut. chyba udaru słonecznego sie dostało;p

od choler_y i ciut ciut. chyba udaru słonecznego sie dostało;p rozwiń
Avatar
kate / 28 lipca 2009 o 08:18
0
po co w związku z taką sprawą robić szum w mediach, mało jest urzędów w Polsce gdzie w ciepłe dni chodzi się w japonkach:) czy bluzkach pokazujących trochę więcej:)
komentarze na tym forum to żenada, miało być o "aferze japonkowej" a wszystko sprowadza się do obrażania Dyrektora i pracowników tej instytucji!!
ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie, zwłaszcza takie rzeczy obraźliwe i bardzo nie na miejscu - bo takie komentarze tylko o was świadczą.
Avatar
puławiak / 27 lipca 2009 o 22:44
0
prawdziwi znajomi napisał:
Zorro i Bodzio to typowi zadrośnicy-nieudacznicy. Z tego co pamiętam to Krzysiek był jednym z najlepszych studentów na socjologii (chyba nawet się dokotoryzuje!) i jest cholernie inteligentnym facetem. Zawsze był daleki od upolityczniania czegokolwiek. My wiemy że tak naprawdę bardzo zależy mu na jego ludziach w pracy. Trzym się chłopie bo życzliwi inaczej czyhają na takie rzeczy, a my wiemy że zawsze i w każdej sytuacji można na Tobie polegać. Nie daj się Bodziom i tym innym palantom, bo pewnie pierwsi Ci w dupę włażą, a potem za plecami piszą absurdalne głupoty na Ciebie. Olewaj to i działaj dalej. Prawdziwi znajomi

Zgadzam się z tym w 100 %. Miałem okazję z nim rozmawiać i to naprawdę przemiły i inteligentny gość, a poza tym widać w nim chęć pomocy. Także to co wcześniej na niego pisali to napewno jakieś chore wymysły jakiś gnojków.

Zgadzam się z tym w 100 %. Miałem okazję z nim rozmawiać i to naprawdę przemiły i inteligentny gość, a poza tym widać w nim chęć pomocy. Także to co wcześniej na niego pisali to napewno jakieś chore wymysły jakiś gnojków. rozwiń
Avatar
prawdziwi znajomi / 27 lipca 2009 o 22:15
0
Zorro i Bodzio to typowi zadrośnicy-nieudacznicy. Z tego co pamiętam to Krzysiek był jednym z najlepszych studentów na socjologii (chyba nawet się dokotoryzuje!) i jest cholernie inteligentnym facetem. Zawsze był daleki od upolityczniania czegokolwiek. My wiemy że tak naprawdę bardzo zależy mu na jego ludziach w pracy. Trzym się chłopie bo życzliwi inaczej czyhają na takie rzeczy, a my wiemy że zawsze i w każdej sytuacji można na Tobie polegać. Nie daj się Bodziom i tym innym palantom, bo pewnie pierwsi Ci w dupę włażą, a potem za plecami piszą absurdalne głupoty na Ciebie. Olewaj to i działaj dalej. Prawdziwi znajomi
Zorro i Bodzio to typowi zadrośnicy-nieudacznicy. Z tego co pamiętam to Krzysiek był jednym z najlepszych studentów na socjologii (chyba nawet się dokotoryzuje!) i jest cholernie inteligentnym facetem. Zawsze był daleki od upolityczniania czegokolwiek. My wiemy że tak naprawdę bardzo zależy mu na jego ludziach w pracy. Trzym się chłopie bo życzliwi inaczej czyhają na takie rzeczy, a my wiemy że zawsze i w każdej sytuacji można na Tobie polegać. Nie daj się Bodziom i tym innym palantom, bo pewnie pierwsi Ci w dupę włażą, a potem za plecam... rozwiń
Avatar
czereśnia / 27 lipca 2009 o 22:01
0
bodzio napisał:
Nom, Krzyś zawsze był taki troszkę mało rozgarnięty. Najpierw M. Sadurska miała cudowny desant z Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie do Starostwa w Puławach. A jak już została posłanką PIS to protegowany Krzyś cudownym skokiem po marnej karierze w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie obsadzony został w Powiatowym Urzędzie Pracy w Puławach. Zbieg okoliczności? W Lublinie wszyscy wiedzą jak jest
Tak to jest że mierni referencji rządzą bo grunt to znajomości. Najważniejsze aby Kopciuszek miał odpowiednio ustawioną Matkę Chrzestną Wróżkę a kariera gotowa
Pozdrawiam Puławy w Japonkach

jak można pisać takie rzeczy!!!!!!!!!!! wielokrotnie oglądałam wypowiedzi Dyrektora PUP Puławy w tv puławskiej w tv lubelskiej facet jest bardzo kompetentny, świetnie się wysławia, bardzo db się prezentuje. Nie to co jego poprzednik gadał i w zasadzie nic z tego nie można było zrozumieć! Widać że urząd świetnie działa pod jego rządami - zresztą byłam przez krótki okres zarejestrowana w tym urzędzie dostałam staż i mój pracodawca mnie zatrudnił!!!!!!!!! Wszystko poszło bardzo sprawnie, poza tym nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością ze strony urzędnika tego urzędu!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak w ogóle to zastanawiające jest to jak autor tego komentarza świetnie zna sytuację!!!!!!!!! jesteś jednym z "kolegów" tego Pana pwenie psełdokolegów!!!!
Wiesz jak tobie w życiu się nie powidło to nie znaczy że można tak krytykować i obsmarowywać innych bezpodstawnie. Poza tym wiesz nie każdy może być Dyrektorem po tym co piszesz widzę że nigdy nim nie będziesz - nie obwiniaj innych za swoje niepowodzenia życiowe, dlatego że to co mamy wynika z naszej ciężkiej pracy, los nie daje niczego na talerzu Sieroto!!!!!!!!!! żeby nie napisać gorzej ale kultura osobista mi na to nie pozwala!!!!!!
urzędzie dostałam staż i mój pracodawca mnie zatrudnił!!!!!!!!! Wszystko poszło bardzo sprawnie, poza tym nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością ze strony urzędnika tego urzędu!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak w ogóle to zastanawiające jest to jak autor tego komentarza świetnie zna sytuację!!!!!!!!! jesteś jednym z "kolegów" tego Pana pwenie psełdokolegów!!!!
Wiesz jak tobie w ży... rozwiń
Avatar
stokrotka / 27 lipca 2009 o 21:47
0
Gość napisał:
I duży plus dla dyrektora, kto to słyszal żeby w pracy wywalać takie dynie , wygląda to niesmacznie i nieelegancko, ale tak chodzą tylko wieśniary,ktore dostaną się za biurko bleeeeeeeeeeeeeeee

nie obrażaj ludzi, nie oceniaj ich po wyglądzie - jeżeli ktoś czegoś wymaga to dlatego że od niego tego wymagają, PROSTAK
Avatar
stokrotka / 27 lipca 2009 o 21:44
0
Gość napisał:
Nie przypominam sobie zebysmy sobie przeszli na Ty i nawet tego sobie nie zycze smarkulo/smarkaczu,bo nie wiesz ile mam lat to nie traktuj mnie jak kolegi z ławki szkolnej!!! Ja mam prace ale nie dzieki temu śmiesznemu Urzedowi!!!!Własnie dzieki bezrobotnym Wy macie prace to nie sap tu!!!!!!

swoje flustracje i niepowodzenia wyładowujesz na innych - płytko albo nic w główce
Avatar
stokrotka / 27 lipca 2009 o 21:40
0
KK napisał:
Wogóle ten urzad jest śmieszny i te ich oferty typu "kierowca kat. C+E wynagrodzenie 1276 brutto" ciekawe ile te baby tam zarabiaja ?? czy chciały by robic za najniższą krajowa. Siedzą i aby dzwonia przez te telefony z życzeniami a to na dzień ojca a to na dzień matki i tak cały czas

przecież oferty pracy i warunki pracy są niezależne od urzędników, proponuje je pracodawca - jeżeli płaci Ci 1276 to miej pretensje do niego, przyjmujesz pracę albo nie!! poziom tej dyskusji jest przerażający, komentarze na forum pisane przez ludzi to żenada!!!

przecież oferty pracy i warunki pracy są niezależne od urzędników, proponuje je pracodawca - jeżeli płaci Ci 1276 to miej pretensje do niego, przyjmujesz pracę albo nie!! poziom tej dyskusji jest przerażający, komentarze na forum pisane przez ludzi to żenada!!! rozwiń
Avatar
CA711D / 24 lipca 2009 o 07:23
0
Cześć. Szukałem jakiejś strony erotycznej. Wpisałem gołe baby i wyświetliła mi się ta strona. Ale jestem rozczarowany bo nie ma zdjęć.
Zobacz wszystkie komentarze 80

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 0 0

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 0

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 0 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 9 3

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 6 0

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 3 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 7 4

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 2

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 35 24

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców