Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

18 września 2009 r.
20:57
Edytuj ten wpis

Do banku po...ciuszki. Lokal na sklep wynajęto córce członkini Rady Nadzorczej

0 22 A A

Klientów markuszowskiego oddziału Banku Spółdzielczego w Kurowie witają powiewające z okien budynku... ubrania. – Czy kondycja finansowa banku jest tak słaba, że musi wynajmować pomieszczenia na sprzedaż ciuchów – dopytuje się nasz Czytelnik.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O przeznaczeniu części budynku przy ul. Marka Sobieskiego na działalność handlową zdecydowała Rada Nadzorcza Banku Spółdzielczego w Kurowie.

– Szukamy pieniędzy, żeby zmniejszyć koszty utrzymania naszego oddziału – tłumaczy Marianna Filipek, prezes BS w Kurowie.

Jednym ze sposobów na dodatkowy dochód jest wynajem pomieszczeń. – Ten lokal stał pusty, więc postanowiliśmy go zagospodarować – dodaje pani prezes.

Jak udało nam się ustalić, sklep prowadzi córka Henryki Haby z Markuszowa. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Pani Haba jest... członkiem Rady Nadzorczej BS w Kurowie. Tej samej, która decydowała o możliwości najmu i wyborze oferty.

– Czy tylko dlatego bank wynajmuje jej pomieszczenia? To przecież niedorzeczne żeby były tam sprzedawane ciuchy – uważa Czytelnik, który poinformował nas o całej sprawie.

Prezes kurowskiego banku nie widzi nic złego w tym, że wynajął on lokal córce członkini Rady Nadzorczej.

– Rada jest jedenastoosobowa, więc ten jeden głos nie ma dużego znaczenia – twierdzi Filipek. – Tym bardziej, że najemca za niewiele ponad dwadzieścia mkw w budynku płaci miesięcznie czynsz w wysokości 400 zł plus VAT. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

• Czy gdyby ktoś inny chciałby wydzierżawić lokal w banku to ten by się zgodził?

– Oczywiście, że tak. Było przecież ogłoszenie o wynajmie, które zamieściliśmy w lokalnej gazecie i zgłosił się jeszcze jeden oferent, ale potem się wycofał. Nic nie było robione po cichu – zapewnia prezes Filipek.

Tymczasem nietypową formą usług zdegustowani są pracownicy placówki. Choć oficjalnie nikt się do tego nie przyzna.

– Jesteśmy niezadowoleni, bo to psuje wizerunek banku, ale co możemy zrobić. Nikt przecież nie podskoczy członkowi Rady Nadzorczej – mówią wprost, zastrzegając jednak anonimowość.

Chcieliśmy też zapytać Habę o to, jak głosowała w sprawie wynajmu lokalu swojej córce i czy nie widzi w tym nic złego, ale nie udało nam się z nią skontaktować.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nick / 23 października 2009 o 20:46
0
ciekawski napisał:
chyba p.prezes sama kusi los banku skoro sklep miesci sie w jednym budynku a wejscie do banku za ledę dzielą zaledwie 1 cienkie drzwi.. i bez problemu dostac sie tam gdzie siedzą pracownicy banku..a co do soboty to raczej pomysł nie wypał..dlaczego wszystko ma sie odbywac kosztem pracowników banku ?czy nawet im nie należy sie wolna sobota od pracy??widać ze dawno nie bylo kontroli..ale do czasu bo szczęscie sie kiedys moze skączyć(odpukać)chyba im wszystkim oczy ciuchami zarosły..hehe

W tym banku pracownicy są traktowani jak tania siła robocza-pracuj,przytakuj bo na twoje miejce już czekają.Szczęście kiedyś się skończy,przecież
nic nie może wiecznie trwać.Pora aby rada się obudziła i przestała być po presją p.prezes.

W tym banku pracownicy są traktowani jak tania siła robocza-pracuj,przytakuj bo na twoje miejce już czekają.Szczęście kiedyś się skończy,przecież
nic nie może wiecznie trwać.Pora aby rada się obudziła i przestała być po presją p.prezes. rozwiń
Avatar
ciekawski / 10 października 2009 o 20:27
0
chyba p.prezes sama kusi los banku skoro sklep miesci sie w jednym budynku a wejscie do banku za ledę dzielą zaledwie 1 cienkie drzwi.. i bez problemu dostac sie tam gdzie siedzą pracownicy banku..a co do soboty to raczej pomysł nie wypał..dlaczego wszystko ma sie odbywac kosztem pracowników banku ?czy nawet im nie należy sie wolna sobota od pracy??widać ze dawno nie bylo kontroli..ale do czasu bo szczęscie sie kiedys moze skączyć(odpukać)chyba im wszystkim oczy ciuchami zarosły..hehe
Avatar
Gość / 30 września 2009 o 17:01
0
Szanowni Markuszowianie już dość wstydu się wszyscy najedliśmy dzięki naszym organom władzy, zastanówcie się proszę bo wszędzie nas wytykają palcami całe Puławy, Lublin, a wy jeszcze dokładacie, wyciągacie jakieś chore i idiotyczne sytuacje, brudy i po co to komu? zajmijcie się swoimi brudami bo napewno każdy ma coś na sumieniu i o każdym można coś powiezieć.
Kochani jeśli bank ma lokal do wynajęcia to jak najbardziej powinien go wynajmować, poczytajcie troszkę o ekonomii to może zrozumiecie że to jest przychód dla banku, a co do bezpieczeństwa w banku to nie ma znaczenia czy jest sklepik z ciuszkmi czy z papierami, gdyby tam handlowali np ubezpieczeniami to pewnie by nikomu nie przeszkadzało.
Jeśli macie jakieś zale do właścicielki sklepu to proponuję by to załatwić osobiście a nie na forum robić pośmiewisko, ale do tego potrzeba ogromnej odwagi. Skończcie wkońcu te bzdury pisać i zastanówcie się nad sobą.
Ja osobiście życzę jak najlepiej właścicielce tego sklepiku i popieram ją całym sercem, głowa do góry a pan Leszek niech zajmie się sobą i swoją rodziną bo strasznie ich zaniedbuje a nie cudzymi sprawami. bużka
Szanowni Markuszowianie już dość wstydu się wszyscy najedliśmy dzięki naszym organom władzy, zastanówcie się proszę bo wszędzie nas wytykają palcami całe Puławy, Lublin, a wy jeszcze dokładacie, wyciągacie jakieś chore i idiotyczne sytuacje, brudy i po co to komu? zajmijcie się swoimi brudami bo napewno każdy ma coś na sumieniu i o każdym można coś powiezieć.
Kochani jeśli bank ma lokal do wynajęcia to jak najbardziej powinien go wynajmować, poczytajcie troszkę o ekonomii to może zrozumiecie że to jest przychód dla banku, a co do bezp... rozwiń
Avatar
Gość / 30 września 2009 o 17:00
0
Szanowni Markuszowianie już dość wstydu się wszyscy najedliśmy dzięki naszym organom władzy, zastanówcie się proszę bo wszędzie nas wytykają palcami całe Puławy, Lublin, a wy jeszcze dokładacie, wyciągacie jakieś chore i idiotyczne sytuacje, brudy i po co to komu? zajmijcie się swoimi brudami bo napewno każdy ma coś na sumieniu i o każdym można coś powiezieć.
Kochani jeśli bank ma lokal do wynajęcia to jak najbardziej powinien go wynajmować, poczytajcie troszkę o ekonomii to może zrozumiecie że to jest przychód dla banku, a co do bezpieczeństwa w banku to nie ma znaczenia czy jest sklepik z ciuszkmi czy z papierami, gdyby tam handlowali np ubezpieczeniami to pewnie by nikomu nie przeszkadzało.
Jeśli macie jakieś zale do właścicielki sklepu to proponuję by to załatwić osobiście a nie na forum robić pośmiewisko, ale do tego potrzeba ogromnej odwagi. Skończcie wkońcu te bzdury pisać i zastanówcie się nad sobą.
Ja osobiście życzę jak najlepiej właścicielce tego sklepiku i popieram ją całym sercem, głowa do góry a pan Leszek niech zajmie się sobą i swoją rodziną bo strasznie ich zaniedbuje a nie cudzymi sprawami. bużka
Szanowni Markuszowianie już dość wstydu się wszyscy najedliśmy dzięki naszym organom władzy, zastanówcie się proszę bo wszędzie nas wytykają palcami całe Puławy, Lublin, a wy jeszcze dokładacie, wyciągacie jakieś chore i idiotyczne sytuacje, brudy i po co to komu? zajmijcie się swoimi brudami bo napewno każdy ma coś na sumieniu i o każdym można coś powiezieć.
Kochani jeśli bank ma lokal do wynajęcia to jak najbardziej powinien go wynajmować, poczytajcie troszkę o ekonomii to może zrozumiecie że to jest przychód dla banku, a co do bezp... rozwiń
Avatar
Gość / 27 września 2009 o 20:51
0
nick napisał:
I znów afera z udziałem banku w Kurowie.Gdzie jest jakaś kontola?Czy nikt nie rozlicza zarządu i rady z ich poczynań?Jeśli do tej pory nie to
może czas się tym zająć.

Jaka to afera????? Afera to bedzie jak Relaks skontrolują ! Juz chyba pora na to zeby jakas instytucja się tym wrzodem zajeła!
Avatar
nick / 25 września 2009 o 23:17
0
I znów afera z udziałem banku w Kurowie.Gdzie jest jakaś kontola?Czy nikt nie rozlicza zarządu i rady z ich poczynań?Jeśli do tej pory nie to
może czas się tym zająć.
Avatar
Zosia Haba / 23 września 2009 o 21:55
0
Widzę,że ruszyło.Właśnie zagotowałam wodę na herbatkę wypażyć Ci twój przedstaw się proszę odwagi.
Avatar
sąsiad / 23 września 2009 o 21:11
0
zosia haba napisał:
Proszę mnie do tego nie mieszać nie pisać nic złego ani dobrego świetnie daję sobie radę bez takich opinii.Jeśli masz odwagę tak o mnie pisać to się podpisz.Nie życzę sobie abyś pisał o moim dziecku że jest z ulicy.Mam nadzieję,że przyjdzie taki dzień że nabierzesz odwagi i się podpiszesz a ja napluję ci w ry..A swoją drogą to musisz być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem,nie umiesz cieszyć się szczęściem rodzinnym innych.Może pomogę poszukać specjalisty który zajmuje się tego typu schorzeniami choć obawiam się,że nikt nie będzie chcał podjąć się tak mocno postępującej chorobie.Zdrówka psychichnego życzę.Pozdrawiamy Zosia Marcinek i Bartuś najszczęśliwsze dziecko na świecie.Strzałeczka psychole.

nIE WIEM KIM JEST TEN FACET ALE JEDNO WIEM ryj to masz ty zocha

nIE WIEM KIM JEST TEN FACET ALE JEDNO WIEM ryj to masz ty zocha rozwiń
Avatar
zosia haba / 23 września 2009 o 17:58
0
Proszę mnie do tego nie mieszać nie pisać nic złego ani dobrego świetnie daję sobie radę bez takich opinii.Jeśli masz odwagę tak o mnie pisać to się podpisz.Nie życzę sobie abyś pisał o moim dziecku że jest z ulicy.Mam nadzieję,że przyjdzie taki dzień że nabierzesz odwagi i się podpiszesz a ja napluję ci w ry..A swoją drogą to musisz być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem,nie umiesz cieszyć się szczęściem rodzinnym innych.Może pomogę poszukać specjalisty który zajmuje się tego typu schorzeniami choć obawiam się,że nikt nie będzie chcał podjąć się tak mocno postępującej chorobie.Zdrówka psychichnego życzę.Pozdrawiamy Zosia Marcinek i Bartuś najszczęśliwsze dziecko na świecie.Strzałeczka psychole.
Proszę mnie do tego nie mieszać nie pisać nic złego ani dobrego świetnie daję sobie radę bez takich opinii.Jeśli masz odwagę tak o mnie pisać to się podpisz.Nie życzę sobie abyś pisał o moim dziecku że jest z ulicy.Mam nadzieję,że przyjdzie taki dzień że nabierzesz odwagi i się podpiszesz a ja napluję ci w ry..A swoją drogą to musisz być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem,nie umiesz cieszyć się szczęściem rodzinnym innych.Może pomogę poszukać specjalisty który zajmuje się tego typu schorzeniami choć obawiam się,że nikt nie będzie chcał pod... rozwiń
Avatar
zosia haba / 23 września 2009 o 17:56
0
[quote name='S A' date='22.09.2009, 20:55:56' post='173127']
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Dawno się tak nie usmiałem hahahaha Ten tekst to chyba pisał ktos naćpany ! Jak synowa p.Habowej jest wzorem matki i zony to ja jestem Swięty! moze matką polką Markuszowa ją okrzykną ! Dziecko kochane nawet na ulicy tak jak jego mamusia tez z ...ulicy hahaha nikt nie ma takiej przeszłosci nikt ! w całym Markuszowie a uczucia ta synowa to okazywała owszem wszystkim ! ona nawet pieluch nie umie uprac a tych specjaliostów to po mamusi chyba muszą teraz szukac ! Nie rozumie jak mozna szargac dobre imie tesciowej co ją przygarneła dom dała i wszystko a teraz to najlepiej ją oczernic. ale nic z tego my Markuszowianie znamy obie Panie i Wszyscy staniemy za panią Henryką murem! Jakbym mial taką synowa jak p.Henryka to spaliłbym ją zywcem !!!!!!!
[/quo
Proszę mnie do tego nie mieszać nie pisać nic złego ani dobrego świetnie daję sobie radę bez takich opinii.Jeśli masz odwagę tak o mnie pisać to się podpisz.Nie życzę sobie abyś pisał o moim dziecku że jest z ulicy.Mam nadzieję,że przyjdzie taki dzień że nabierzesz odwagi i się podpiszesz a ja napluję ci w ry..A swoją drogą to musisz być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem,nie umiesz cieszyć się szczęściem rodzinnym innych.Może pomogę poszukać specjalisty który zajmuje się tego typu schorzeniami choć obawiam się,że nikt nie będzie chcał podjąć się tak mocno postępującej chorobie.Zdrówka psychichnego życzę.Pozdrawiamy Zosia Marcinek i Bartuś najszczęśliwsze dziecko na świecie.Strzałeczka psychole.
[quote name='S A' date='22.09.2009, 20:55:56' post='173127']
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Dawno się tak nie usmiałem hahahaha Ten tekst to chyba pisał ktos naćpany ! Jak synowa p.Habowej jest wzorem matki i zony to ja jestem Swięty! moze matką polką Markuszowa ją okrzykną ! Dziecko kochane nawet na ulicy tak jak jego mamusia tez z ...ulicy hahaha nikt nie ma takiej przeszłosci nikt ! w całym Markuszowie a uczucia ta synowa to okazywała owszem wszystkim ! on... rozwiń
Avatar
nick / 23 października 2009 o 20:46
0
ciekawski napisał:
chyba p.prezes sama kusi los banku skoro sklep miesci sie w jednym budynku a wejscie do banku za ledę dzielą zaledwie 1 cienkie drzwi.. i bez problemu dostac sie tam gdzie siedzą pracownicy banku..a co do soboty to raczej pomysł nie wypał..dlaczego wszystko ma sie odbywac kosztem pracowników banku ?czy nawet im nie należy sie wolna sobota od pracy??widać ze dawno nie bylo kontroli..ale do czasu bo szczęscie sie kiedys moze skączyć(odpukać)chyba im wszystkim oczy ciuchami zarosły..hehe

W tym banku pracownicy są traktowani jak tania siła robocza-pracuj,przytakuj bo na twoje miejce już czekają.Szczęście kiedyś się skończy,przecież
nic nie może wiecznie trwać.Pora aby rada się obudziła i przestała być po presją p.prezes.

W tym banku pracownicy są traktowani jak tania siła robocza-pracuj,przytakuj bo na twoje miejce już czekają.Szczęście kiedyś się skończy,przecież
nic nie może wiecznie trwać.Pora aby rada się obudziła i przestała być po presją p.prezes. rozwiń
Avatar
ciekawski / 10 października 2009 o 20:27
0
chyba p.prezes sama kusi los banku skoro sklep miesci sie w jednym budynku a wejscie do banku za ledę dzielą zaledwie 1 cienkie drzwi.. i bez problemu dostac sie tam gdzie siedzą pracownicy banku..a co do soboty to raczej pomysł nie wypał..dlaczego wszystko ma sie odbywac kosztem pracowników banku ?czy nawet im nie należy sie wolna sobota od pracy??widać ze dawno nie bylo kontroli..ale do czasu bo szczęscie sie kiedys moze skączyć(odpukać)chyba im wszystkim oczy ciuchami zarosły..hehe
Avatar
Gość / 30 września 2009 o 17:01
0
Szanowni Markuszowianie już dość wstydu się wszyscy najedliśmy dzięki naszym organom władzy, zastanówcie się proszę bo wszędzie nas wytykają palcami całe Puławy, Lublin, a wy jeszcze dokładacie, wyciągacie jakieś chore i idiotyczne sytuacje, brudy i po co to komu? zajmijcie się swoimi brudami bo napewno każdy ma coś na sumieniu i o każdym można coś powiezieć.
Kochani jeśli bank ma lokal do wynajęcia to jak najbardziej powinien go wynajmować, poczytajcie troszkę o ekonomii to może zrozumiecie że to jest przychód dla banku, a co do bezpieczeństwa w banku to nie ma znaczenia czy jest sklepik z ciuszkmi czy z papierami, gdyby tam handlowali np ubezpieczeniami to pewnie by nikomu nie przeszkadzało.
Jeśli macie jakieś zale do właścicielki sklepu to proponuję by to załatwić osobiście a nie na forum robić pośmiewisko, ale do tego potrzeba ogromnej odwagi. Skończcie wkońcu te bzdury pisać i zastanówcie się nad sobą.
Ja osobiście życzę jak najlepiej właścicielce tego sklepiku i popieram ją całym sercem, głowa do góry a pan Leszek niech zajmie się sobą i swoją rodziną bo strasznie ich zaniedbuje a nie cudzymi sprawami. bużka
Szanowni Markuszowianie już dość wstydu się wszyscy najedliśmy dzięki naszym organom władzy, zastanówcie się proszę bo wszędzie nas wytykają palcami całe Puławy, Lublin, a wy jeszcze dokładacie, wyciągacie jakieś chore i idiotyczne sytuacje, brudy i po co to komu? zajmijcie się swoimi brudami bo napewno każdy ma coś na sumieniu i o każdym można coś powiezieć.
Kochani jeśli bank ma lokal do wynajęcia to jak najbardziej powinien go wynajmować, poczytajcie troszkę o ekonomii to może zrozumiecie że to jest przychód dla banku, a co do bezp... rozwiń
Avatar
Gość / 30 września 2009 o 17:00
0
Szanowni Markuszowianie już dość wstydu się wszyscy najedliśmy dzięki naszym organom władzy, zastanówcie się proszę bo wszędzie nas wytykają palcami całe Puławy, Lublin, a wy jeszcze dokładacie, wyciągacie jakieś chore i idiotyczne sytuacje, brudy i po co to komu? zajmijcie się swoimi brudami bo napewno każdy ma coś na sumieniu i o każdym można coś powiezieć.
Kochani jeśli bank ma lokal do wynajęcia to jak najbardziej powinien go wynajmować, poczytajcie troszkę o ekonomii to może zrozumiecie że to jest przychód dla banku, a co do bezpieczeństwa w banku to nie ma znaczenia czy jest sklepik z ciuszkmi czy z papierami, gdyby tam handlowali np ubezpieczeniami to pewnie by nikomu nie przeszkadzało.
Jeśli macie jakieś zale do właścicielki sklepu to proponuję by to załatwić osobiście a nie na forum robić pośmiewisko, ale do tego potrzeba ogromnej odwagi. Skończcie wkońcu te bzdury pisać i zastanówcie się nad sobą.
Ja osobiście życzę jak najlepiej właścicielce tego sklepiku i popieram ją całym sercem, głowa do góry a pan Leszek niech zajmie się sobą i swoją rodziną bo strasznie ich zaniedbuje a nie cudzymi sprawami. bużka
Szanowni Markuszowianie już dość wstydu się wszyscy najedliśmy dzięki naszym organom władzy, zastanówcie się proszę bo wszędzie nas wytykają palcami całe Puławy, Lublin, a wy jeszcze dokładacie, wyciągacie jakieś chore i idiotyczne sytuacje, brudy i po co to komu? zajmijcie się swoimi brudami bo napewno każdy ma coś na sumieniu i o każdym można coś powiezieć.
Kochani jeśli bank ma lokal do wynajęcia to jak najbardziej powinien go wynajmować, poczytajcie troszkę o ekonomii to może zrozumiecie że to jest przychód dla banku, a co do bezp... rozwiń
Avatar
Gość / 27 września 2009 o 20:51
0
nick napisał:
I znów afera z udziałem banku w Kurowie.Gdzie jest jakaś kontola?Czy nikt nie rozlicza zarządu i rady z ich poczynań?Jeśli do tej pory nie to
może czas się tym zająć.

Jaka to afera????? Afera to bedzie jak Relaks skontrolują ! Juz chyba pora na to zeby jakas instytucja się tym wrzodem zajeła!
Avatar
nick / 25 września 2009 o 23:17
0
I znów afera z udziałem banku w Kurowie.Gdzie jest jakaś kontola?Czy nikt nie rozlicza zarządu i rady z ich poczynań?Jeśli do tej pory nie to
może czas się tym zająć.
Avatar
Zosia Haba / 23 września 2009 o 21:55
0
Widzę,że ruszyło.Właśnie zagotowałam wodę na herbatkę wypażyć Ci twój przedstaw się proszę odwagi.
Avatar
sąsiad / 23 września 2009 o 21:11
0
zosia haba napisał:
Proszę mnie do tego nie mieszać nie pisać nic złego ani dobrego świetnie daję sobie radę bez takich opinii.Jeśli masz odwagę tak o mnie pisać to się podpisz.Nie życzę sobie abyś pisał o moim dziecku że jest z ulicy.Mam nadzieję,że przyjdzie taki dzień że nabierzesz odwagi i się podpiszesz a ja napluję ci w ry..A swoją drogą to musisz być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem,nie umiesz cieszyć się szczęściem rodzinnym innych.Może pomogę poszukać specjalisty który zajmuje się tego typu schorzeniami choć obawiam się,że nikt nie będzie chcał podjąć się tak mocno postępującej chorobie.Zdrówka psychichnego życzę.Pozdrawiamy Zosia Marcinek i Bartuś najszczęśliwsze dziecko na świecie.Strzałeczka psychole.

nIE WIEM KIM JEST TEN FACET ALE JEDNO WIEM ryj to masz ty zocha

nIE WIEM KIM JEST TEN FACET ALE JEDNO WIEM ryj to masz ty zocha rozwiń
Avatar
zosia haba / 23 września 2009 o 17:58
0
Proszę mnie do tego nie mieszać nie pisać nic złego ani dobrego świetnie daję sobie radę bez takich opinii.Jeśli masz odwagę tak o mnie pisać to się podpisz.Nie życzę sobie abyś pisał o moim dziecku że jest z ulicy.Mam nadzieję,że przyjdzie taki dzień że nabierzesz odwagi i się podpiszesz a ja napluję ci w ry..A swoją drogą to musisz być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem,nie umiesz cieszyć się szczęściem rodzinnym innych.Może pomogę poszukać specjalisty który zajmuje się tego typu schorzeniami choć obawiam się,że nikt nie będzie chcał podjąć się tak mocno postępującej chorobie.Zdrówka psychichnego życzę.Pozdrawiamy Zosia Marcinek i Bartuś najszczęśliwsze dziecko na świecie.Strzałeczka psychole.
Proszę mnie do tego nie mieszać nie pisać nic złego ani dobrego świetnie daję sobie radę bez takich opinii.Jeśli masz odwagę tak o mnie pisać to się podpisz.Nie życzę sobie abyś pisał o moim dziecku że jest z ulicy.Mam nadzieję,że przyjdzie taki dzień że nabierzesz odwagi i się podpiszesz a ja napluję ci w ry..A swoją drogą to musisz być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem,nie umiesz cieszyć się szczęściem rodzinnym innych.Może pomogę poszukać specjalisty który zajmuje się tego typu schorzeniami choć obawiam się,że nikt nie będzie chcał pod... rozwiń
Avatar
zosia haba / 23 września 2009 o 17:56
0
[quote name='S A' date='22.09.2009, 20:55:56' post='173127']
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Dawno się tak nie usmiałem hahahaha Ten tekst to chyba pisał ktos naćpany ! Jak synowa p.Habowej jest wzorem matki i zony to ja jestem Swięty! moze matką polką Markuszowa ją okrzykną ! Dziecko kochane nawet na ulicy tak jak jego mamusia tez z ...ulicy hahaha nikt nie ma takiej przeszłosci nikt ! w całym Markuszowie a uczucia ta synowa to okazywała owszem wszystkim ! ona nawet pieluch nie umie uprac a tych specjaliostów to po mamusi chyba muszą teraz szukac ! Nie rozumie jak mozna szargac dobre imie tesciowej co ją przygarneła dom dała i wszystko a teraz to najlepiej ją oczernic. ale nic z tego my Markuszowianie znamy obie Panie i Wszyscy staniemy za panią Henryką murem! Jakbym mial taką synowa jak p.Henryka to spaliłbym ją zywcem !!!!!!!
[/quo
Proszę mnie do tego nie mieszać nie pisać nic złego ani dobrego świetnie daję sobie radę bez takich opinii.Jeśli masz odwagę tak o mnie pisać to się podpisz.Nie życzę sobie abyś pisał o moim dziecku że jest z ulicy.Mam nadzieję,że przyjdzie taki dzień że nabierzesz odwagi i się podpiszesz a ja napluję ci w ry..A swoją drogą to musisz być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem,nie umiesz cieszyć się szczęściem rodzinnym innych.Może pomogę poszukać specjalisty który zajmuje się tego typu schorzeniami choć obawiam się,że nikt nie będzie chcał podjąć się tak mocno postępującej chorobie.Zdrówka psychichnego życzę.Pozdrawiamy Zosia Marcinek i Bartuś najszczęśliwsze dziecko na świecie.Strzałeczka psychole.
[quote name='S A' date='22.09.2009, 20:55:56' post='173127']
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Dawno się tak nie usmiałem hahahaha Ten tekst to chyba pisał ktos naćpany ! Jak synowa p.Habowej jest wzorem matki i zony to ja jestem Swięty! moze matką polką Markuszowa ją okrzykną ! Dziecko kochane nawet na ulicy tak jak jego mamusia tez z ...ulicy hahaha nikt nie ma takiej przeszłosci nikt ! w całym Markuszowie a uczucia ta synowa to okazywała owszem wszystkim ! on... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Biała Podlaska: Powstaje nowa galeria handlowa, wmurowano kamień węgielny

Biała Podlaska: Powstaje nowa galeria handlowa, wmurowano kamień węgielny 0 0

Biała Podlaska. Wmurowany został kamień węgielny pod budowę galerii handlowej Karuzela, która w ciągu roku ma powstać przy ul. Łomaskiej w miejscu dawnych zakładów meblarskich. Zatrudnienie może tu znaleźć nawet 500 osób. Znacząco zmieni się również otoczenie galerii.

Gmina Wąwolnica: Pieniądze i na drogi i na ostatki

Gmina Wąwolnica: Pieniądze i na drogi i na ostatki 1 1

Ponad 317 tys. złotych trafi w przyszłym roku do 18 wsi w gminie w ramach funduszu sołeckiego.

Głód, kradzieże i wielkie nadzieje. Czym żyła lubelska prasa 100 lat temu?
Magazyn

Głód, kradzieże i wielkie nadzieje. Czym żyła lubelska prasa 100 lat temu? 3 0

Na przekór głodowi i problemów z pracą, Lublinianie w październiku 1918 roku rozczytywali się w tekstach o coraz bardziej możliwym powstaniu niepodległej Polski. Pełni nadziei nie rezygnowali z życia kulturalnego.

Biskupice: Śmierć 17-latki i jej chłopaka. Są wyniki badań toksykologicznych

Biskupice: Śmierć 17-latki i jej chłopaka. Są wyniki badań toksykologicznych 3 0

Badania toksykologiczne nie wyjaśniły, co było przyczyną śmierci dwojga młodych ludzi, których ciała znaleziono w domu w Biskupicach. Śledczy podejrzewają, że Nikoletta B. i jej chłopak przedawkowali narkotyki lub dopalacze.

Żużlowa Ekstraliga wraca do Lublina po 23 latach. Co to oznacza dla Motoru i miasta?
galeria

Żużlowa Ekstraliga wraca do Lublina po 23 latach. Co to oznacza dla Motoru i miasta? 16 1

Bardzo dobry sezon zwieńczony ogromnym sukcesem – tak w dużym skrócie można podsumować wysiłki Speed Car Motoru Lublin w dotarciu na szczyt. „Koziołki” musiały jednak czasem zrobić krok w tył, żeby później ruszyć znowu do przodu

Marek Andrzejewski w Akwarela Cafe
29 września 2018, 19:00

Marek Andrzejewski w Akwarela Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już 29 września o godz. 19 w Akwareli Cafe (Rynek 6) wystąpi popularny Marek Andrzejewski z koncertem Kraina Łagodności.

Dwie lokalizacje na nowy stadion żużlowy w Lublinie. Ale jest też inna możliwość
galeria
film

Dwie lokalizacje na nowy stadion żużlowy w Lublinie. Ale jest też inna możliwość 29 14

Do wiosny trzeba dostosować stadion żużlowy przy Al. Zygmuntowskich do wymogów ekstraligi. Obiekt stał się za ciasny dla rosnącej rzeszy kibiców, ale innego na razie nie ma. Decyzje w sprawie nowego mają zapaść wiosną. W grę wchodzi budowa w całkiem nowym miejscu lub na bazie starego stadionu.

Idzie jesień, zadbaj o opony. Jak zmierzyć głębokość bieżnika?

Idzie jesień, zadbaj o opony. Jak zmierzyć głębokość bieżnika? 0 0

Nie zawsze zwraca się odpowiednią uwagę na opony, a są one jednym z najważniejszych elementów odpowiadających za bezpieczeństwo. Warto wiedzieć, w jakiej są kondycji.

Nowy Ford Focus już w Lublinie. Pod maską króluje EcoBoost

Nowy Ford Focus już w Lublinie. Pod maską króluje EcoBoost 0 0

W końcu przyjechał do Lublina. W ten weekend, lubelski dealer Ford-Carrara organizuje dnie otwarte, podczas których głównym bohaterem będzie nowy focus.

Budowlani Lublin – Lechia Gdańsk 12:17. Koniec marzeń o medalu?

Budowlani Lublin – Lechia Gdańsk 12:17. Koniec marzeń o medalu? 0 0

W trzeciej kolejce grupy mistrzowskiej Budowlani Lublin przegrali na swoim terenie z Lechią Gdańsk 12:17. Porażka praktycznie zamknęła lublinianom drogę do medalowej czwórki

Lublin: Budynek wyburzyli, a gruz został. Mieszkańcy wściekli [zdjęcia]
galeria

Lublin: Budynek wyburzyli, a gruz został. Mieszkańcy wściekli [zdjęcia] 5 10

W mieszkaniach mamy siwo od kurzu – skarżą się lokatorzy jednej z kamienic przy ul. Zamojskiej, którzy przed oknami mają stertę gruzu sięgającą ponad pierwsze piętro. To pozostałość po rozbiórce budynku grożącego zawaleniem. Robotnicy wyburzyli co mieli do wyburzenia, a potem sobie poszli. Rumowisko zostało

Autobusy na wodór i pojazdy autonomiczne

Autobusy na wodór i pojazdy autonomiczne 0 1

Wirtualna rzeczywistość, samochody bez kierowców, słuchawki tłumaczące języki, domy ze śmieci. – To wcale nie jest już pieśń przyszłości. To dzieje się tu i teraz – przekonywali prelegenci na II Europejskim Tygodniu Innowacji w Lublinie

Koncert piosenek dziecięcych w Centrum Kultury w Lublinie
27 września 2018, 16:00

Koncert piosenek dziecięcych w Centrum Kultury w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 27 września o godz. 16 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zorganizowany zostanie koncert pieśni i piosenek dziecięcych polskich kompozytorów muzyki klasycznej.

Nowy stadion Lublinianki oficjalnie otwarty [zdjęcia]
galeria

Nowy stadion Lublinianki oficjalnie otwarty [zdjęcia] 2 20

W niedzielę oficjalnie otwarto odnowiony stadion piłkarski Lublinianki przy ul. Leszczyńskiego.

Lublin: Kolejni terytorialsi złożyli przysięgę [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kolejni terytorialsi złożyli przysięgę [zdjęcia] 0 7

130 żołnierzy ochotników 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej przysięgało wczoraj na lubelskim pl. Zamkowym.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!