Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

10 czerwca 2011 r.
17:54
Edytuj ten wpis

Dobrosławów: Zderzenie skody i fiata. Kierowca w ciężkim stanie

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 30 A A
 (Internauta)
(Internauta)

W Dobrosławowie koło Puław doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierowca jednego z nich w ciężkim stanie trafił do szpitala. Drugi z kierujących uciekł z miejsca zdarzenia, ale policjantom udało się go złapać.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację i zdjęcia z wypadku dostaliśmy na alarm24@dziennikwschodni.pl od Internauty

18:30
Policjanci zatrzymali sprawcę wypadku. Był pijany, miał 1,5 promila.

Do zdarzenia doszło dziś, ok. godz. 16.40. Jak informuje jeden z naszych czytelników, skoda octavia na skrzyżowaniu wyprzedzała sznur samochodów. Następnie zderzyła się z nadjeżdżającym z przeciwka fiatem uno. Kierowca Skody uciekł do pobliskiego lasu.

– Poszukujemy prawdopodobnego sprawcy zdarzenia – potwierdza Marcin Koper z Komendy Powiatowej Policji w Puławach. – W akcję zaangażowana jest bardzo duża grupa policjantów. Szukamy świadków zdarzenia. Informacje można przekazywać także pod numerem telefonu 81 88 90 210 lub dzwoniąc na numery alarmowe 997 i 112.

W wypadku poważnie ucierpiał kierujący fiatem uno. Strażacy musieli rozcinać karoserię, by wydobyć go z wraku. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gty / 30 lipca 2011 o 18:49
0
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Gó... rozwiń
Avatar
łukasz / 15 lipca 2011 o 12:26
0
kierowca był pijany!!! ( tyle w temacie )
Avatar
daga / 8 lipca 2011 o 12:39
0
badałeś go alkomatem matole to sie nie udzielaj
Avatar
daga / 8 lipca 2011 o 12:37
0
badałeś go alkomatem matole to sie nie udzielaj
Avatar
Sowa / 20 czerwca 2011 o 21:51
0
[quote name='dobros' timestamp='1308427794' post='491162']
jak mógły zobaczyć jak wyjeżdza jak ten uno wyjechal kilka metrow przed skoda , Kierowca skody tylko hamowal bo to byly ulamki sekundy wiec takie komentarze sa zbedne
[/quote]
~dobros~ Cyt:"Kierowca skody tylko hamowal bo to byly ulamki sekundy wiec takie komentarze sa zbedne"

Czy zdajesz sobie sprawę z tego że człowiek leży połamany w szpitalu i ledwo uszedł z życiem?
Wytłumacz nam proszę jeszcze dlaczego miał tylko 1,5 promila.
Twój komentarz jest zbędny i powiem więcej nie na miejscu.
[quote name='dobros' timestamp='1308427794' post='491162']
jak mógły zobaczyć jak wyjeżdza jak ten uno wyjechal kilka metrow przed skoda , Kierowca skody tylko hamowal bo to byly ulamki sekundy wiec takie komentarze sa zbedne
[/quote]
~dobros~ Cyt:"Kierowca skody tylko hamowal bo to byly ulamki sekundy wiec takie komentarze sa zbedne"

Czy zdajesz sobie sprawę z tego że człowiek leży połamany w szpitalu i ledwo uszedł z życiem?
Wytłumacz nam proszę jeszcze dlaczego miał t... rozwiń
Avatar
dobros / 18 czerwca 2011 o 22:09
0
jak mógły zobaczyć jak wyjeżdza jak ten uno wyjechal kilka metrow przed skoda , Kierowca skody tylko hamowal bo to byly ulamki sekundy wiec takie komentarze sa zbedne
Avatar
m / 16 czerwca 2011 o 17:34
0
"To jest bez różnicy czy wyjechał człowiek z Uno czy nie. To jest kwestia do wyjaśnienia.
Fakt jest jeden. Człowiek ze skody był nachlany miał 1,5 promila!!! Sytuacja jest jednoznaczna, nie do podważenia!!
Każdy normalnie myślący człowiek zgodzi się ze mną że nie powinien wsiadać za kierownice i odstawiać ułańską szarżę." - To bardzo dobry komentarz 'Domi', właśnie to samo chciałem napisać, dołączam się to tych słów. NIE POWINIEN WSIADAĆ ZA KIEROWNICĘ, (gdyby był trzeźwy, może widziałby wyjeżdżające Uno)
Avatar
puławy / 13 czerwca 2011 o 12:42
0
do 1234: po Twojej składni podejrzewam ze jeszcze podstawówki nie skonczyłes.Do lekcji a nie przed kompem.
Avatar
Domi / 12 czerwca 2011 o 22:55
0
To jest bez różnicy czy wyjechał człowiek z Uno czy nie. To jest kwestia do wyjaśnienia.
Fakt jest jeden. Człowiek ze skody był nachlany miał 1,5 promila!!! Sytuacja jest jednoznaczna, nie do podważenia!!
Każdy normalnie myślący człowiek zgodzi się ze mną że nie powinien wsiadać za kierownice i odstawiać ułańską szarżę.

Te tłumaczenie żałosne znajomi powinni sobie zatrzymać dla siebie. Ja osobiście bym się wstydził za swojego kolegę który siada pijany za kółko. WSTYD!!
Avatar
1234 / 12 czerwca 2011 o 20:09
0
heheheh
tylko ze swiadkowie sa ze kierowca skody wyprzedzal spojonie jakas pania albo pana ktory wolno jechal i wyprzedzal ta osobe i widzial to uno jak na mostu stoi i jak zaczal wyprzedzac to ten uno wyjechal
i tyle ptorzeba bylo a kierowca skody nie mial gdzie uciec w lewo row ostry w prawy ta pani a przed nim wyjechal uno

Moim zdaniem uno mogl wyjechac bo mial na jedynce i sprzeglo trzymal i sprzeglo mogl przypadkowo puscic i tyle trzeba
Avatar
gty / 30 lipca 2011 o 18:49
0
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Gó... rozwiń
Avatar
łukasz / 15 lipca 2011 o 12:26
0
kierowca był pijany!!! ( tyle w temacie )
Avatar
daga / 8 lipca 2011 o 12:39
0
badałeś go alkomatem matole to sie nie udzielaj
Avatar
daga / 8 lipca 2011 o 12:37
0
badałeś go alkomatem matole to sie nie udzielaj
Avatar
Sowa / 20 czerwca 2011 o 21:51
0
[quote name='dobros' timestamp='1308427794' post='491162']
jak mógły zobaczyć jak wyjeżdza jak ten uno wyjechal kilka metrow przed skoda , Kierowca skody tylko hamowal bo to byly ulamki sekundy wiec takie komentarze sa zbedne
[/quote]
~dobros~ Cyt:"Kierowca skody tylko hamowal bo to byly ulamki sekundy wiec takie komentarze sa zbedne"

Czy zdajesz sobie sprawę z tego że człowiek leży połamany w szpitalu i ledwo uszedł z życiem?
Wytłumacz nam proszę jeszcze dlaczego miał tylko 1,5 promila.
Twój komentarz jest zbędny i powiem więcej nie na miejscu.
[quote name='dobros' timestamp='1308427794' post='491162']
jak mógły zobaczyć jak wyjeżdza jak ten uno wyjechal kilka metrow przed skoda , Kierowca skody tylko hamowal bo to byly ulamki sekundy wiec takie komentarze sa zbedne
[/quote]
~dobros~ Cyt:"Kierowca skody tylko hamowal bo to byly ulamki sekundy wiec takie komentarze sa zbedne"

Czy zdajesz sobie sprawę z tego że człowiek leży połamany w szpitalu i ledwo uszedł z życiem?
Wytłumacz nam proszę jeszcze dlaczego miał t... rozwiń
Avatar
dobros / 18 czerwca 2011 o 22:09
0
jak mógły zobaczyć jak wyjeżdza jak ten uno wyjechal kilka metrow przed skoda , Kierowca skody tylko hamowal bo to byly ulamki sekundy wiec takie komentarze sa zbedne
Avatar
m / 16 czerwca 2011 o 17:34
0
"To jest bez różnicy czy wyjechał człowiek z Uno czy nie. To jest kwestia do wyjaśnienia.
Fakt jest jeden. Człowiek ze skody był nachlany miał 1,5 promila!!! Sytuacja jest jednoznaczna, nie do podważenia!!
Każdy normalnie myślący człowiek zgodzi się ze mną że nie powinien wsiadać za kierownice i odstawiać ułańską szarżę." - To bardzo dobry komentarz 'Domi', właśnie to samo chciałem napisać, dołączam się to tych słów. NIE POWINIEN WSIADAĆ ZA KIEROWNICĘ, (gdyby był trzeźwy, może widziałby wyjeżdżające Uno)
Avatar
puławy / 13 czerwca 2011 o 12:42
0
do 1234: po Twojej składni podejrzewam ze jeszcze podstawówki nie skonczyłes.Do lekcji a nie przed kompem.
Avatar
Domi / 12 czerwca 2011 o 22:55
0
To jest bez różnicy czy wyjechał człowiek z Uno czy nie. To jest kwestia do wyjaśnienia.
Fakt jest jeden. Człowiek ze skody był nachlany miał 1,5 promila!!! Sytuacja jest jednoznaczna, nie do podważenia!!
Każdy normalnie myślący człowiek zgodzi się ze mną że nie powinien wsiadać za kierownice i odstawiać ułańską szarżę.

Te tłumaczenie żałosne znajomi powinni sobie zatrzymać dla siebie. Ja osobiście bym się wstydził za swojego kolegę który siada pijany za kółko. WSTYD!!
Avatar
1234 / 12 czerwca 2011 o 20:09
0
heheheh
tylko ze swiadkowie sa ze kierowca skody wyprzedzal spojonie jakas pania albo pana ktory wolno jechal i wyprzedzal ta osobe i widzial to uno jak na mostu stoi i jak zaczal wyprzedzac to ten uno wyjechal
i tyle ptorzeba bylo a kierowca skody nie mial gdzie uciec w lewo row ostry w prawy ta pani a przed nim wyjechal uno

Moim zdaniem uno mogl wyjechac bo mial na jedynce i sprzeglo trzymal i sprzeglo mogl przypadkowo puscic i tyle trzeba
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 2

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 2 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 5

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 2 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 6 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 1 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 25 9

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 6

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 12 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!