Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

2 lipca 2009 r.
10:31
Edytuj ten wpis

"Dzięki miasteczku holenderskiemu Cyganie będą jeździć wolniej"

0 15 A A

Tu będzie wolniej, ale pewniej i bezpieczniej - powtarzają drogowcy i urzędnicy. Żeby wypropomować "miasteczko holenderskie" projektanci nakręcili nawet filmik, w którym jeden z mieszkańców chwali, że dzięki drodze Cyganie będą jeździć wolniej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tu będzie wolniej, ale pewniej i bezpieczniej - powtarzają drogowcy i urzędnicy. Żeby wypropomować "miasteczko holenderskie” projektanci nakręcili nawet filmik, w którym jeden z mieszkańców chwali, że dzięki drodze Cyganie będą jeździć wolniej.

Od ponad miesiąca ulicą Kazimierską jeździmy już po "holendersku”. Ulica jest węższa, oba pasy ruchu oddziela wysepka, a przed skrzyżowaniami pojawiają się wyniesienia. Kierowca musi zwolnić, żeby nie zniszczyć podwozia auta.

Już od chwili otwarcia tego odcinka drogi w naszej redakcji odbieraliśmy liczne telefony krytykujące inwestycję. Suchej nitki na drodze nie zostawiali też internauci na portalu MM Moje Miasto Puławy.

"Modernizacja ul. Kazimierskiej była potrzebna, ale wysepki i progi zwalniające na niej i Włostowickiej na tą chwilę gdzie nie ma innej drogi z Puław (obwodnicy) w kierunku - Kazimierza, Opola Lubelskiego to moim zdaniem skandal. Utrudnienia w ruchu, korki szczególnie w weekendy pewne jak w banku.” - komentował "Jafo”.

Po to, żeby rozwiać liczne wątpliwości mieszkańców Puław, do naszego miasta zjechali przedstawiciele krakowskiej firmy Ekkom, która zaprojektowała wszystkie spowalniające ruch rozwiązania. Był też krajowy konsultant ds. inżynierii ruchu oraz przedstawiciele zarządów dróg: wojewódzkich, miejskich i powiatowych, a także samorządowcy i policjanci.

Wszyscy przekonywali, że już wkrótce mieszkańcy docenią walory zmian. Najbardziej sugestywnie robił to zastępca puławskiego komendanta policji. - W rejonie osiedla w okresie ostatnich dwóch lat doszło do kilkudziesięciu kolizji oraz 13 wypadków w których zostało rannych 18 osób - mówił Kazimierz Kula.

Jego zdaniem kierowcy po prostu nie respektują znaków drogowych. Bezpieczniejszą i ostrożniejszą jazdę ma wymusić nowa geometria drogi, która nie pozwoli za bardzo się rozpędzać.

Projektanci mówili też o wzbudzającej dużo kontrowersji wysepce z kostki brukowej umieszczonej na środku drogi. - Służy ona do omijania pojazdów wolnobieżnych. Będzie pomagać także osobom włączającym się do ruchu, bo samochód może wjechać na środek i tam się zatrzymać - przekonywał Piotr Nowak z firmy Ekkom.

Firma Ekkom na swoim portalu www.edroga.pl przygotowała nawet filmik promujący rozwiązania spowalniające ruch.

Na filmie wypowiadają się władze miasta oraz przedstawiciele samej firmy. Są też pozytywne opinie mieszkańców Puław. Jeden z nich mówi: "Przede wszystkim samochody będą wolniej jeździć, chodzi mi głównie o Cyganów".

Cała ulica Kazimierska, Włostowicka i inne mniejsze osiedlowe zostaną oddane do ruchu do końca listopada.

Przystanek będzie pod oknem. I koniec

Kilka tygodni temu opisywaliśmy problem Anetty Miłczak z ulicy Włostowickiej. Okna domu w którym mieszka po przebudowie drogi znajdą się dosłownie kilka metrów od przystanku autobusowego. Kobieta interweniowała u projektantów i usłyszała, że przystanek można jeszcze przenieść. Tak się jednak nie stało.

Na konferencji prasowej drogowcy tłumaczyli, że nie zrobili tego, żeby nie oddalać zatoki autobusowej od pobliskiego przejścia dla pieszych. Gdyby tak się stało, ich zdaniem piesi chodziliby wtedy na skróty. - A to zagrażałoby bezpieczeństwu - tłumaczy Marek Wierzchowski, krajowy konsultant ds. inżynierii ruchu.

Więcej informacji z Puław

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wiktor / 25 lutego 2011 o 13:53
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzysci materialne.

Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz.

Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów.

Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania p... rozwiń
Avatar
asd / 16 sierpnia 2009 o 21:04
0
Po jednorazowej wycieczce do Kazimierza tą "drogą" na kolejny raz nieprędko się zapiszę. Współczuje mieszkańcom podróżującym na co dzień tą drogą.
Avatar
komisarz / 6 lipca 2009 o 06:17
0
Ten przystanek w bramie jednej z posesji, o której była mowa we wcześniejszych artykułach jest hitem nad hitami - ten, o którym było tez na TVN24..... mistrzostwo świata głupoty i niemoctwa....

Panie Grobel, rusz pan tyłek i pomóż pan ludziom. Pan nie może? A kto może - bo z tego co ludzie mówili, to każdy odsyła do innego - i nik nic ku*** nie może.... je***y kraj.
Avatar
any / 5 lipca 2009 o 07:33
0
Co do miasteczka to się nie wypowiadam, ale wykonawca tych robót to jest firma rodem z PRL-u, Brak jakiegokolwiek nadzoru i porządku , kładą asfalt i po miesiącu zrywają podobnie kostkę. Jedną zatoczkę układali trzykrotnie!!!.Cierpią mieszkańcy i przejezdni odcięte sklepy i zakłady , cmentarz i kościól jak można to w XXI w. tolerować pognać tych nierobów i zmienić zarząd i nadzór.
Avatar
Gość / 4 lipca 2009 o 15:44
0
A cyganie to maja prawka,przecież to pisac nie potrafią,policja powinna zacząc ich kontrolowac.
Avatar
stary / 3 lipca 2009 o 21:58
0
Wielki szacunek dla człowieka który komentuje jazdę cyganów . Syf padlina i ból zęba . Taka ich tradycja że nie pracują ja też bym nie chcial pracować i kasiorę brać do ręki . Kartki żywnościowe i do zieleni albo na wały . Jest tyle zubożałych rodzin ale górka tylko widzi biednych i uciskanych cyganów. Dno i wodorosty .
Avatar
Pikuś / 2 lipca 2009 o 22:08
0
Byłem w Holandii i widziałem jak tam to wygląda. Sprawdza się, oczywiście, ale na drogach osiedlowych, wewnętrznych, pomiędzy dojazdami do posesji, ale w Holandii, w przeciwieństwie do Polski obok tzw. miasteczka typu holenderskiego biegnie autostrada lub droga szybkiego ruchu łącząca te "holenderskie" miasta. U nas jest wszystko tak samo, ale zapomniano zbudować drogę główną.
Avatar
Maciek / 2 lipca 2009 o 21:03
0
Mieszkam na Włostowicach i jestem bardzo zadowolony z Miasteczka Holenderskiego. Pierwsze efekty bardzo mnie cieszą. Oddany odcinek Kazimierskiej wygląda bardzo elegancko. Świetnie jeździ mi się zarówno samochodem jak i rowerem po nowej ścieżce. Nie spotkałem jeszcze nikogo wśród znajomych mi tu mieszkańców, kto narzekał by na nowe rozwiązania. Owszem, narazie tworzą się korki przy ruchu wahadłowym ale wtajemniczeni wiedzą jak je ominąć. Krytykę widać tylko na forum Dziennika, a dziennikarze całą atmosferkę podsycają. Czasami się zastanawiam, kto pisze te ociekające jadem i groźbami komentarze - frustraci, nieudacznicy czy po prostu ludzie, którzy całą swoją nienawiść wylewają w internecie.
Mieszkam na Włostowicach i jestem bardzo zadowolony z Miasteczka Holenderskiego. Pierwsze efekty bardzo mnie cieszą. Oddany odcinek Kazimierskiej wygląda bardzo elegancko. Świetnie jeździ mi się zarówno samochodem jak i rowerem po nowej ścieżce. Nie spotkałem jeszcze nikogo wśród znajomych mi tu mieszkańców, kto narzekał by na nowe rozwiązania. Owszem, narazie tworzą się korki przy ruchu wahadłowym ale wtajemniczeni wiedzą jak je ominąć. Krytykę widać tylko na forum Dziennika, a dziennikarze całą atmosferkę podsycają. Czasami się zastanawiam... rozwiń
Avatar
nick / 2 lipca 2009 o 17:18
0
Grobla to zarówno za pomysł jak i jego dramatycznien złą realizację za jaja powinno się powiesić. Razem z tymi któży to poparli. Nie ma pieniędzy na potrzebne rzeczy a tu miliony poszły na to aby ludziom utrudnić życie.
Avatar
ogur / 2 lipca 2009 o 16:50
0
włostowicka to przecież droga wojewódzka!!!!!!!!!!! jak będzie długi weekend to znowu będzie korek od lubelskiej do parchatki, bo wszyscy do kazimierza będą jechać, to nawet nie jest udany pomysł - to jakiś kretyn musiał wymyślić. oprócz urzędników i wykonawców, nikt nie jest zadowolony!!!!!!!!!!
Avatar
Wiktor / 25 lutego 2011 o 13:53
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzysci materialne.

Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz.

Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów.

Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania p... rozwiń
Avatar
asd / 16 sierpnia 2009 o 21:04
0
Po jednorazowej wycieczce do Kazimierza tą "drogą" na kolejny raz nieprędko się zapiszę. Współczuje mieszkańcom podróżującym na co dzień tą drogą.
Avatar
komisarz / 6 lipca 2009 o 06:17
0
Ten przystanek w bramie jednej z posesji, o której była mowa we wcześniejszych artykułach jest hitem nad hitami - ten, o którym było tez na TVN24..... mistrzostwo świata głupoty i niemoctwa....

Panie Grobel, rusz pan tyłek i pomóż pan ludziom. Pan nie może? A kto może - bo z tego co ludzie mówili, to każdy odsyła do innego - i nik nic ku*** nie może.... je***y kraj.
Avatar
any / 5 lipca 2009 o 07:33
0
Co do miasteczka to się nie wypowiadam, ale wykonawca tych robót to jest firma rodem z PRL-u, Brak jakiegokolwiek nadzoru i porządku , kładą asfalt i po miesiącu zrywają podobnie kostkę. Jedną zatoczkę układali trzykrotnie!!!.Cierpią mieszkańcy i przejezdni odcięte sklepy i zakłady , cmentarz i kościól jak można to w XXI w. tolerować pognać tych nierobów i zmienić zarząd i nadzór.
Avatar
Gość / 4 lipca 2009 o 15:44
0
A cyganie to maja prawka,przecież to pisac nie potrafią,policja powinna zacząc ich kontrolowac.
Avatar
stary / 3 lipca 2009 o 21:58
0
Wielki szacunek dla człowieka który komentuje jazdę cyganów . Syf padlina i ból zęba . Taka ich tradycja że nie pracują ja też bym nie chcial pracować i kasiorę brać do ręki . Kartki żywnościowe i do zieleni albo na wały . Jest tyle zubożałych rodzin ale górka tylko widzi biednych i uciskanych cyganów. Dno i wodorosty .
Avatar
Pikuś / 2 lipca 2009 o 22:08
0
Byłem w Holandii i widziałem jak tam to wygląda. Sprawdza się, oczywiście, ale na drogach osiedlowych, wewnętrznych, pomiędzy dojazdami do posesji, ale w Holandii, w przeciwieństwie do Polski obok tzw. miasteczka typu holenderskiego biegnie autostrada lub droga szybkiego ruchu łącząca te "holenderskie" miasta. U nas jest wszystko tak samo, ale zapomniano zbudować drogę główną.
Avatar
Maciek / 2 lipca 2009 o 21:03
0
Mieszkam na Włostowicach i jestem bardzo zadowolony z Miasteczka Holenderskiego. Pierwsze efekty bardzo mnie cieszą. Oddany odcinek Kazimierskiej wygląda bardzo elegancko. Świetnie jeździ mi się zarówno samochodem jak i rowerem po nowej ścieżce. Nie spotkałem jeszcze nikogo wśród znajomych mi tu mieszkańców, kto narzekał by na nowe rozwiązania. Owszem, narazie tworzą się korki przy ruchu wahadłowym ale wtajemniczeni wiedzą jak je ominąć. Krytykę widać tylko na forum Dziennika, a dziennikarze całą atmosferkę podsycają. Czasami się zastanawiam, kto pisze te ociekające jadem i groźbami komentarze - frustraci, nieudacznicy czy po prostu ludzie, którzy całą swoją nienawiść wylewają w internecie.
Mieszkam na Włostowicach i jestem bardzo zadowolony z Miasteczka Holenderskiego. Pierwsze efekty bardzo mnie cieszą. Oddany odcinek Kazimierskiej wygląda bardzo elegancko. Świetnie jeździ mi się zarówno samochodem jak i rowerem po nowej ścieżce. Nie spotkałem jeszcze nikogo wśród znajomych mi tu mieszkańców, kto narzekał by na nowe rozwiązania. Owszem, narazie tworzą się korki przy ruchu wahadłowym ale wtajemniczeni wiedzą jak je ominąć. Krytykę widać tylko na forum Dziennika, a dziennikarze całą atmosferkę podsycają. Czasami się zastanawiam... rozwiń
Avatar
nick / 2 lipca 2009 o 17:18
0
Grobla to zarówno za pomysł jak i jego dramatycznien złą realizację za jaja powinno się powiesić. Razem z tymi któży to poparli. Nie ma pieniędzy na potrzebne rzeczy a tu miliony poszły na to aby ludziom utrudnić życie.
Avatar
ogur / 2 lipca 2009 o 16:50
0
włostowicka to przecież droga wojewódzka!!!!!!!!!!! jak będzie długi weekend to znowu będzie korek od lubelskiej do parchatki, bo wszyscy do kazimierza będą jechać, to nawet nie jest udany pomysł - to jakiś kretyn musiał wymyślić. oprócz urzędników i wykonawców, nikt nie jest zadowolony!!!!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym
18 listopada 2018, 10:00

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym 1 1

Puławski Park Naukowo-Technologiczny zaprasza w niedzielę 18 listopada w godzinach 10-18 na bezpłatne spotkanie z ekspertami Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców 0 0

Co Gdzie Kiedy. Teraz zapraszają wystawców, później będą zachęcać kupujących. Warsztaty Kultury debiutują z targami. Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych mają promować twórczości lubelskich projektantów i kontaktować twórców z klientami. Przed Gwiazdką może się przydać.

Docenieni za twardy protest w Sejmie. Dostaną Nagrodę im. Profesora Zbigniewa Hołdy

Docenieni za twardy protest w Sejmie. Dostaną Nagrodę im. Profesora Zbigniewa Hołdy 0 2

W sobotę Nagrodę im. Profesora Zbigniewa Hołdy otrzymają Adrian Glinka i Jakub Hartwich. Uroczysta gala odbędzie się o godz. 18.30 w Teatrze Muzycznym w Lublinie.

Lublin: Ciężarówki nie powinny wjeżdżać na te wąskie uliczki. Pojawili się policjanci
galeria

Lublin: Ciężarówki nie powinny wjeżdżać na te wąskie uliczki. Pojawili się policjanci 8 0

Nie doszła do skutku zapowiadana na dziś blokada objazdu dla kierowców omijających zamknięty odcinek Krochmalnej. Blokadę zapowiadali mieszkańcy ul. Ciepłej, którzy mają dość samochodów za oknami. Kolejny protest zapowiedziany jest na poniedziałkowe popołudnie. Czy wtedy dojdzie do blokady drogi?

Trwałe pamiątki w Chełmie, Krasnymstawie i Dorohusku na 100-lecie odzyskania niepodległości

Trwałe pamiątki w Chełmie, Krasnymstawie i Dorohusku na 100-lecie odzyskania niepodległości 0 1

Materialnymi pamiątkami po obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości są m.in. nowe pomniki w Chełmie i Dorohusku oraz odnowiona Sekcja Wojenna Cmentarza Parafialnego w Krasnymstawie.

Motor na zakończenie roku gra z Wiślanami Jaśkowice

Motor na zakończenie roku gra z Wiślanami Jaśkowice 0 1

Przed piłkarzami Motoru ostatni w tym roku mecz ligowy. Żółto-biało-niebiescy w Skawinie zagrają z Wiślanami Jaśkowicie (sobota, godz. 13). Nie można zmarnować szansy na zbliżenie się do dwóch najlepszych drużyn, bo Podhale gra u siebie ze Stalą Rzeszów

W szkole w Lublinie miał się odbyć koncert. Według radnego został odwołany przez protest ateistów
film

W szkole w Lublinie miał się odbyć koncert. Według radnego został odwołany przez protest ateistów 17 7

Sprawą odwołanego koncertu w szkole przy ul. Sławinkowskiej w Lublinie zajmą się pracownicy Ratusza. O taką interwencję poprosił przewodniczący klubu radnych PiS.

Podlasie chce zdjąć klątwę, Avia i Chełmianka grają o przełamanie

Podlasie chce zdjąć klątwę, Avia i Chełmianka grają o przełamanie 3 1

Pięć meczów w Piszczacu i żadnego punktu. A do tego ledwie trzy strzelone gole i aż 18 straconych. Podlasie w sobotę spróbuje jednak pójść za ciosem i pokonać Wisłę Puławy. Zawody rozpoczną się o godz. 13

Puławy nie wysłały na czas projektu budżetu miasta. "Nie chcę krępować wizji i możliwości nowej władzy"

Puławy nie wysłały na czas projektu budżetu miasta. "Nie chcę krępować wizji i możliwości nowej władzy" 14 32

Po raz pierwszy od lat miasto nie dotrzymało ustawowego terminu przedłożenia projektu budżetu Regionalnej Izbie Obrachunkowej. Powód? Odchodzący prezydent zdecydował, że dokument do podpisu zostawi swojemu następcy. Ten będzie mógł to zrobić po zaprzysiężeniu.

Oszczędzaj z głową - sprawdź dlaczego warto śledzić ranking kont oszczędnościowych?

Oszczędzaj z głową - sprawdź dlaczego warto śledzić ranking kont oszczędnościowych? 0 0

Konta oszczędnościowe to jedno z najczęściej wybieranych przez Polaków miejsc lokowania pieniędzy. Jednak nie każdy wie, co zrobić i jak wybrać produkt bankowy, aby czerpać dodatkowe korzyści z przechowywania środków finansowych w banku. Sprawdźmy, dlaczego warto śledzić ranking kont oszczędnościowych i nie tylko.

Korowód rozpocznie akcję charytatywną. "Dla nas pomaganie innym jest czymś oczywistym"

Korowód rozpocznie akcję charytatywną. "Dla nas pomaganie innym jest czymś oczywistym" 0 0

Korowód, który jutro przejdzie ulicami Lublina i innych miast w kraju, rozpocznie tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Z kolei 25 listopada wolontariusze projektu Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę będą zbierać dary podczas corocznej ulicznej akcji

Kto będzie nowym starostą lubelskim? "W kuluarach przewija się tylko jedno nazwisko"

Kto będzie nowym starostą lubelskim? "W kuluarach przewija się tylko jedno nazwisko" 6 2

Nowym starostą powiatu lubelskiego najprawdopodobniej zostanie Zdzisław Antoń z PiS. Sam zainteresowany nie potwierdza tej informacji.

Program TV na weekend 16-18 listopada. Jakie filmy warto zobaczyć?

Program TV na weekend 16-18 listopada. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 2

Co Gdzie Kiedy. Fantastyczne zwierzęta ze świata Harry'ego Pottera, oscarowe Manchester by the Sea czy klasyczny Sobowtór, to niektóre z ciekawych produkcji, które będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [16-18 listopada]
16 listopada 2018, 9:00

Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [16-18 listopada] 0 0

Co Gdzie Kiedy. Na ekrany lubelskich kin wkraczają Zbrodnie Grindelwalda, kolejna odsłona serii rozgrywającej się w świecie Harry'ego Pottera. Zapowiada się efektowne widowisko. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Oszczędzanie na zakupach dzięki aplikacji – poznaj Kimbino

Oszczędzanie na zakupach dzięki aplikacji – poznaj Kimbino 0 0

Gromadzenie pieniędzy w skarbonce czy odkładanie na konto oszczędnościowe to popularne sposoby na oszczędzanie. Niemniej – nie zawsze skuteczne. Warto swój system oszczędnościowy rozwinąć, dzięki sprytnemu podejściu do zakupów i prostej aplikacji na smartfona.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!