Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

12 lipca 2009 r.
13:18
Edytuj ten wpis

Jedziesz do Kazimierza? Omijaj zakorkowane Puławy

Autor: Zdjęcie autora pab
0 8 A A

Blisko 300 samochodów stało w południe w gigantycznym korku na drodze prowadzącej z Puław do Kazimierza Dolnego. To znaczy, ze aby przejechać kilkukilometrowy odcinek remontowanej drogi trzeba poświęcić nawet godzinę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Drogowcy przebudowują w Puławach ulice Kazimierską i Włostowicką. Dlatego aż w trzech miejscach ruch odbywa sie wahadłowo. Sznurek samochodów zaczyna się już niemal w centrum Puław i ciągnie aż do Parchatki.

Sprawę pogarsza to, ze ruchem sterują tylko światła, a nie ludzie. Dlatego jadąc od strony Kazimierza w kierunku Puław można przejechać prawie na bieżąco. Około południa większość samochodów kierowała się w przeciwną stronę. W ten sposób tworzą się gigantyczne korki.

Odwrotnie będzie wieczorem, kiedy kilka tysięcy turystów ruszy w drogę powrotną do domów. Tydzień temu w niedzielę wieczorem na wjazd do Puław trzeba było czekać nawet 40 minut. Dlatego planując drogę powrotną w kierunku Warszawy, Radomia, Lodzi czy samych Puław lepiej pojechać objazdem.

Jeśli ktoś nie chce czekać na światłach może jadąc od Kazimierza Dolnego w Bochotnicy skręcić w prawo w kierunku Lublina. W Celejowie skręcamy w lewo na Stok i jedziemy dalej do Końskowoli. Tutaj można już wjechać na drogę krajową nr 12 w kierunku Puław.

Próżno jednak trasy z objazdami szukać na drodze. Właściciel drogi którym jest Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie ich nie wyznaczył. Zdaniem drogowców ruch wahadłowy dobrze się sprawdza.



Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bunia / 13 lipca 2009 o 10:04
0
A miało byc tak pięknie, jak to wynikało z poprzednich Pana artykułów p.Buczkowski. A tu co ? Wielkie G...! A co do drogowców to ponad 30letni okres zarządzania lokalnymi drogami przez p. Chmielowskiego powinien dobiec końca. Stan do jakiego doprowadził drogi dobrze znamy. Jego wyjaśnienia że nie zorganizowano objazdów bo nie matakiej potrzeby wołają o pomstę do nieba. Jak pamiętam od kilkunastu lat, przy okazji byle jakiego remontu nawierzchni dróg we Włostowicach, Parchatce, Bochotnicy nigdy nie organizowano objazdów, także obecna sytuacja nie jest wyjątkowa. Poza tym mam do Pana pytanie-Kiedy ostatnio Pan jechał w realu trasą polecanego objazdu? Czy zna Pan stan drogi na odcinku od Stoku do Starego Pożoga? Czy wystarczyło spojrzenie na mapkę i nagłe olśnienie, że jest tam jakaś droga?
A miało byc tak pięknie, jak to wynikało z poprzednich Pana artykułów p.Buczkowski. A tu co ? Wielkie G...! A co do drogowców to ponad 30letni okres zarządzania lokalnymi drogami przez p. Chmielowskiego powinien dobiec końca. Stan do jakiego doprowadził drogi dobrze znamy. Jego wyjaśnienia że nie zorganizowano objazdów bo nie matakiej potrzeby wołają o pomstę do nieba. Jak pamiętam od kilkunastu lat, przy okazji byle jakiego remontu nawierzchni dróg we Włostowicach, Parchatce, Bochotnicy nigdy nie organizowano objazdów, także obecna sytu... rozwiń
Avatar
morgan / 13 lipca 2009 o 08:31
0
można też pojechać ma prom do Janowca, czeka się pół godziny, widoki piekne aż miło i jaka atrakcja, na paliwie mozna też zaoszczędzić, bo bilet taniej wychodzi. w Kazimierzu trzeba wjechać w ulicę krakowską.
Avatar
kokos / 13 lipca 2009 o 07:51
0
Prosta sprawa, wybudujta sobie most przez Wisłę na wysokości Kazimierza i sprawa załatwiona.... warszawiaki niech sfinansują, skoro mają takie parcie na Kazik....
Avatar
kiki / 13 lipca 2009 o 07:40
0
kur..., kurw..., kurw... . Nic dodać nić ująć. W cywilizowanym kraju, jeśli robi się remont drogi, to zapewnia się znośne warunki tymczasowego objazdu a tu co? JAJCO !!!! a TEMPO ROBÓT JEST PRZERAŻAJĄCE, CODZIENNIE MUSZĘ DOJECHAĆ DO PRACY, AMORTYZATORY W AUCIE LEDWIE ZIPIĄ a co na to drogowcy.... będzie lepiej.... już w listopadzie....
Avatar
charkie / 12 lipca 2009 o 21:56
0
Dzisiaj na pierwszych światłach od strony Kazimierza, Panowie z Policji kierowali (starali się przynajmniej) ruchem. Co to dało? Nic. Nie lepiej było postawić ich w Bochotnicy, aby informowali o korkach na trasie.

Gratuluję DUŻEGO poczucia chumoru w Zarządzie. Ktoś jest albo głupi (bez odrobiny rozsądnego przewidywania) albo złośliwy (więc chamski, brak właściwych wzorców z dzieciństwa) albo może małe ego trzeba jakoś podreperować. Czemu tak trudno odszukać odpowiedzialnego za ten bałagan i poprostu go wymienić.

Wiem i dopuszczam konieczność remontów i rozbudowy. Ale czy tak trudno do anielki było dać jakąś informację, że coś się dzieje na trasie i nie jest to kwestia korka na 5 minut. Czy u nas nic nie można???


Więc kto odpowiedzialny: policjant przy światłach w Parchatce (bo jego praca na nic się zdaje), jego przełożony(bo nie stwarza odpowiednich warunków do pracy i samodzielnego myślenia podwładnych lub sam się boi), ktoś z zarządu (nie chce i już). Decyzja: ruch kierujemy przez Pożóg i po korku.
Dzisiaj na pierwszych światłach od strony Kazimierza, Panowie z Policji kierowali (starali się przynajmniej) ruchem. Co to dało? Nic. Nie lepiej było postawić ich w Bochotnicy, aby informowali o korkach na trasie.

Gratuluję DUŻEGO poczucia chumoru w Zarządzie. Ktoś jest albo głupi (bez odrobiny rozsądnego przewidywania) albo złośliwy (więc chamski, brak właściwych wzorców z dzieciństwa) albo może małe ego trzeba jakoś podreperować. Czemu tak trudno odszukać odpowiedzialnego za ten bałagan i poprostu go wymienić.

Wie... rozwiń
Avatar
turysta / 12 lipca 2009 o 18:47
0
andzia napisał:
Potwierdzam! Kolejka wąskotorowa w Przeworsku rewelacja. Zdjecia w najdłuższym w Polsce tunelu wychodzą wspaniale. Samo Roztocze piekne, ciche i spokojne. W lasach masa grzybów!
PS1. Szkoda, że obecnie nie można przejechać pociągiem na trasie Lublin-Bełżec-Hrebenne-Przeworsk-StalowaWola-Lublin. Jeszcze kilka lat temu była możliwość. Wyjazd z Lublina o 9.30, powrót 21.00. Mnóstwo widoków, a piwo w pociągu wchłania się znakomicie...
PS2. Może kiedyś nasza kolej przywróci połączenie do Łukowa, trasa za Lubartowem malownicza, a jazda przez prawie 3 godziny na schodach piętrowego wagonu (pociąg za Parczewem jedzie zaledwie 20km/h) dostarcza niezapomnianych emocji!
Pozdrawiam WTMKŻ

Po opisanej pieknej trasie kolejowej kursuje codziennie pociąg Roztocze.Wyjazd o godz 8.25 z Zamoscia poprzez Zwierzyniec, Susiec Hrebenne, Horyniec Lubaczów Oleszyce Surochów Munina i dajej az do Wroclawia.Wrazenia z wycieczki kolejowej w terenie przygranicznym niezapomniane.Widać przejscie graniczne w Hrebennem, urzadzenia graniczne Ukrainskie w Siedliskach, przepiekne lasy sieniawskie.Mozna do Lublina i dalej wrócić z Rzeszowa,albo pociągiem z Bełżca poprzez Lublin do Warszaway,albo zatrzymac sie na jeden dzień na pograniczu. W pociagach sa wagony rowerowe,w szynobusie z Horyńca do Rzeszowa też mozna przewozić rowery.Taka wycieczka to wspaniały relaks. Wielokrotnie korzystalem. Pozdrawiam i zapraszam na Roztocze i Pogórze.Nie będziecie załować.

Po opisanej pieknej trasie kolejowej kursuje codziennie pociąg Roztocze.Wyjazd o godz 8.25 z Zamoscia poprzez Zwierzyniec, Susiec Hrebenne, Horyniec Lubaczów Oleszyce Surochów Munina i dajej az do Wroclawia.Wrazenia z wycieczki kolejowej w terenie przygranicznym niezapomniane.Widać przejscie graniczne w Hrebennem, urzadzenia graniczne Ukrainskie w Siedliskach, przepiekne lasy sieniawskie.Mozna do Lublina i dalej wrócić z Rzeszowa,albo pociągiem z Bełżca poprzez Lublin do Warszaway,albo zatrzymac sie na jeden dzień na po... rozwiń
Avatar
andzia / 12 lipca 2009 o 17:40
0
Potwierdzam! Kolejka wąskotorowa w Przeworsku rewelacja. Zdjecia w najdłuższym w Polsce tunelu wychodzą wspaniale. Samo Roztocze piekne, ciche i spokojne. W lasach masa grzybów!
PS1. Szkoda, że obecnie nie można przejechać pociągiem na trasie Lublin-Bełżec-Hrebenne-Przeworsk-StalowaWola-Lublin. Jeszcze kilka lat temu była możliwość. Wyjazd z Lublina o 9.30, powrót 21.00. Mnóstwo widoków, a piwo w pociągu wchłania się znakomicie...
PS2. Może kiedyś nasza kolej przywróci połączenie do Łukowa, trasa za Lubartowem malownicza, a jazda przez prawie 3 godziny na schodach piętrowego wagonu (pociąg za Parczewem jedzie zaledwie 20km/h) dostarcza niezapomnianych emocji!
Pozdrawiam WTMKŻ
Potwierdzam! Kolejka wąskotorowa w Przeworsku rewelacja. Zdjecia w najdłuższym w Polsce tunelu wychodzą wspaniale. Samo Roztocze piekne, ciche i spokojne. W lasach masa grzybów!
PS1. Szkoda, że obecnie nie można przejechać pociągiem na trasie Lublin-Bełżec-Hrebenne-Przeworsk-StalowaWola-Lublin. Jeszcze kilka lat temu była możliwość. Wyjazd z Lublina o 9.30, powrót 21.00. Mnóstwo widoków, a piwo w pociągu wchłania się znakomicie...
PS2. Może kiedyś nasza kolej przywróci połączenie do Łukowa, trasa za Lubartowem malownicza,... rozwiń
Avatar
turysta / 12 lipca 2009 o 16:24
0
Aby uniknąc korków w rejonie Kazimierza trzeba pojechać na weekend na Roztocze w Okolice Zwierzyńca, Susca, Horyńca, Radawy Sieniawy. Ladne okolice,jeszcze niskie ceny. Ciekawa wyprawa Eksprezem Pogórzanin z Przeworska do Dynowa i z powrotem 92 km.Najdluższa trasa wąskotorówki, dobre jedzenie w restauracji Pod Semaforem w Bachórzu.Piękna trasa Lubaczów,Horyniec Werchrata Hrebenne Narol-Pałac hr łosia,Cisza spokój i niskie ceny w pensjonatach i restauracjach. Warto spróbować. Od Lublina niedaleko.
Avatar
bunia / 13 lipca 2009 o 10:04
0
A miało byc tak pięknie, jak to wynikało z poprzednich Pana artykułów p.Buczkowski. A tu co ? Wielkie G...! A co do drogowców to ponad 30letni okres zarządzania lokalnymi drogami przez p. Chmielowskiego powinien dobiec końca. Stan do jakiego doprowadził drogi dobrze znamy. Jego wyjaśnienia że nie zorganizowano objazdów bo nie matakiej potrzeby wołają o pomstę do nieba. Jak pamiętam od kilkunastu lat, przy okazji byle jakiego remontu nawierzchni dróg we Włostowicach, Parchatce, Bochotnicy nigdy nie organizowano objazdów, także obecna sytuacja nie jest wyjątkowa. Poza tym mam do Pana pytanie-Kiedy ostatnio Pan jechał w realu trasą polecanego objazdu? Czy zna Pan stan drogi na odcinku od Stoku do Starego Pożoga? Czy wystarczyło spojrzenie na mapkę i nagłe olśnienie, że jest tam jakaś droga?
A miało byc tak pięknie, jak to wynikało z poprzednich Pana artykułów p.Buczkowski. A tu co ? Wielkie G...! A co do drogowców to ponad 30letni okres zarządzania lokalnymi drogami przez p. Chmielowskiego powinien dobiec końca. Stan do jakiego doprowadził drogi dobrze znamy. Jego wyjaśnienia że nie zorganizowano objazdów bo nie matakiej potrzeby wołają o pomstę do nieba. Jak pamiętam od kilkunastu lat, przy okazji byle jakiego remontu nawierzchni dróg we Włostowicach, Parchatce, Bochotnicy nigdy nie organizowano objazdów, także obecna sytu... rozwiń
Avatar
morgan / 13 lipca 2009 o 08:31
0
można też pojechać ma prom do Janowca, czeka się pół godziny, widoki piekne aż miło i jaka atrakcja, na paliwie mozna też zaoszczędzić, bo bilet taniej wychodzi. w Kazimierzu trzeba wjechać w ulicę krakowską.
Avatar
kokos / 13 lipca 2009 o 07:51
0
Prosta sprawa, wybudujta sobie most przez Wisłę na wysokości Kazimierza i sprawa załatwiona.... warszawiaki niech sfinansują, skoro mają takie parcie na Kazik....
Avatar
kiki / 13 lipca 2009 o 07:40
0
kur..., kurw..., kurw... . Nic dodać nić ująć. W cywilizowanym kraju, jeśli robi się remont drogi, to zapewnia się znośne warunki tymczasowego objazdu a tu co? JAJCO !!!! a TEMPO ROBÓT JEST PRZERAŻAJĄCE, CODZIENNIE MUSZĘ DOJECHAĆ DO PRACY, AMORTYZATORY W AUCIE LEDWIE ZIPIĄ a co na to drogowcy.... będzie lepiej.... już w listopadzie....
Avatar
charkie / 12 lipca 2009 o 21:56
0
Dzisiaj na pierwszych światłach od strony Kazimierza, Panowie z Policji kierowali (starali się przynajmniej) ruchem. Co to dało? Nic. Nie lepiej było postawić ich w Bochotnicy, aby informowali o korkach na trasie.

Gratuluję DUŻEGO poczucia chumoru w Zarządzie. Ktoś jest albo głupi (bez odrobiny rozsądnego przewidywania) albo złośliwy (więc chamski, brak właściwych wzorców z dzieciństwa) albo może małe ego trzeba jakoś podreperować. Czemu tak trudno odszukać odpowiedzialnego za ten bałagan i poprostu go wymienić.

Wiem i dopuszczam konieczność remontów i rozbudowy. Ale czy tak trudno do anielki było dać jakąś informację, że coś się dzieje na trasie i nie jest to kwestia korka na 5 minut. Czy u nas nic nie można???


Więc kto odpowiedzialny: policjant przy światłach w Parchatce (bo jego praca na nic się zdaje), jego przełożony(bo nie stwarza odpowiednich warunków do pracy i samodzielnego myślenia podwładnych lub sam się boi), ktoś z zarządu (nie chce i już). Decyzja: ruch kierujemy przez Pożóg i po korku.
Dzisiaj na pierwszych światłach od strony Kazimierza, Panowie z Policji kierowali (starali się przynajmniej) ruchem. Co to dało? Nic. Nie lepiej było postawić ich w Bochotnicy, aby informowali o korkach na trasie.

Gratuluję DUŻEGO poczucia chumoru w Zarządzie. Ktoś jest albo głupi (bez odrobiny rozsądnego przewidywania) albo złośliwy (więc chamski, brak właściwych wzorców z dzieciństwa) albo może małe ego trzeba jakoś podreperować. Czemu tak trudno odszukać odpowiedzialnego za ten bałagan i poprostu go wymienić.

Wie... rozwiń
Avatar
turysta / 12 lipca 2009 o 18:47
0
andzia napisał:
Potwierdzam! Kolejka wąskotorowa w Przeworsku rewelacja. Zdjecia w najdłuższym w Polsce tunelu wychodzą wspaniale. Samo Roztocze piekne, ciche i spokojne. W lasach masa grzybów!
PS1. Szkoda, że obecnie nie można przejechać pociągiem na trasie Lublin-Bełżec-Hrebenne-Przeworsk-StalowaWola-Lublin. Jeszcze kilka lat temu była możliwość. Wyjazd z Lublina o 9.30, powrót 21.00. Mnóstwo widoków, a piwo w pociągu wchłania się znakomicie...
PS2. Może kiedyś nasza kolej przywróci połączenie do Łukowa, trasa za Lubartowem malownicza, a jazda przez prawie 3 godziny na schodach piętrowego wagonu (pociąg za Parczewem jedzie zaledwie 20km/h) dostarcza niezapomnianych emocji!
Pozdrawiam WTMKŻ

Po opisanej pieknej trasie kolejowej kursuje codziennie pociąg Roztocze.Wyjazd o godz 8.25 z Zamoscia poprzez Zwierzyniec, Susiec Hrebenne, Horyniec Lubaczów Oleszyce Surochów Munina i dajej az do Wroclawia.Wrazenia z wycieczki kolejowej w terenie przygranicznym niezapomniane.Widać przejscie graniczne w Hrebennem, urzadzenia graniczne Ukrainskie w Siedliskach, przepiekne lasy sieniawskie.Mozna do Lublina i dalej wrócić z Rzeszowa,albo pociągiem z Bełżca poprzez Lublin do Warszaway,albo zatrzymac sie na jeden dzień na pograniczu. W pociagach sa wagony rowerowe,w szynobusie z Horyńca do Rzeszowa też mozna przewozić rowery.Taka wycieczka to wspaniały relaks. Wielokrotnie korzystalem. Pozdrawiam i zapraszam na Roztocze i Pogórze.Nie będziecie załować.

Po opisanej pieknej trasie kolejowej kursuje codziennie pociąg Roztocze.Wyjazd o godz 8.25 z Zamoscia poprzez Zwierzyniec, Susiec Hrebenne, Horyniec Lubaczów Oleszyce Surochów Munina i dajej az do Wroclawia.Wrazenia z wycieczki kolejowej w terenie przygranicznym niezapomniane.Widać przejscie graniczne w Hrebennem, urzadzenia graniczne Ukrainskie w Siedliskach, przepiekne lasy sieniawskie.Mozna do Lublina i dalej wrócić z Rzeszowa,albo pociągiem z Bełżca poprzez Lublin do Warszaway,albo zatrzymac sie na jeden dzień na po... rozwiń
Avatar
andzia / 12 lipca 2009 o 17:40
0
Potwierdzam! Kolejka wąskotorowa w Przeworsku rewelacja. Zdjecia w najdłuższym w Polsce tunelu wychodzą wspaniale. Samo Roztocze piekne, ciche i spokojne. W lasach masa grzybów!
PS1. Szkoda, że obecnie nie można przejechać pociągiem na trasie Lublin-Bełżec-Hrebenne-Przeworsk-StalowaWola-Lublin. Jeszcze kilka lat temu była możliwość. Wyjazd z Lublina o 9.30, powrót 21.00. Mnóstwo widoków, a piwo w pociągu wchłania się znakomicie...
PS2. Może kiedyś nasza kolej przywróci połączenie do Łukowa, trasa za Lubartowem malownicza, a jazda przez prawie 3 godziny na schodach piętrowego wagonu (pociąg za Parczewem jedzie zaledwie 20km/h) dostarcza niezapomnianych emocji!
Pozdrawiam WTMKŻ
Potwierdzam! Kolejka wąskotorowa w Przeworsku rewelacja. Zdjecia w najdłuższym w Polsce tunelu wychodzą wspaniale. Samo Roztocze piekne, ciche i spokojne. W lasach masa grzybów!
PS1. Szkoda, że obecnie nie można przejechać pociągiem na trasie Lublin-Bełżec-Hrebenne-Przeworsk-StalowaWola-Lublin. Jeszcze kilka lat temu była możliwość. Wyjazd z Lublina o 9.30, powrót 21.00. Mnóstwo widoków, a piwo w pociągu wchłania się znakomicie...
PS2. Może kiedyś nasza kolej przywróci połączenie do Łukowa, trasa za Lubartowem malownicza,... rozwiń
Avatar
turysta / 12 lipca 2009 o 16:24
0
Aby uniknąc korków w rejonie Kazimierza trzeba pojechać na weekend na Roztocze w Okolice Zwierzyńca, Susca, Horyńca, Radawy Sieniawy. Ladne okolice,jeszcze niskie ceny. Ciekawa wyprawa Eksprezem Pogórzanin z Przeworska do Dynowa i z powrotem 92 km.Najdluższa trasa wąskotorówki, dobre jedzenie w restauracji Pod Semaforem w Bachórzu.Piękna trasa Lubaczów,Horyniec Werchrata Hrebenne Narol-Pałac hr łosia,Cisza spokój i niskie ceny w pensjonatach i restauracjach. Warto spróbować. Od Lublina niedaleko.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 16 14

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 5 1

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Chevrolet rozpadł się na kawałki
galeria

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Chevrolet rozpadł się na kawałki 9 1

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 8 9

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 11 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 33 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 44 21

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 2

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce