Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

24 lipca 2011 r.
12:03
Edytuj ten wpis

Końskowola: Wiózł autokarem 20 osób po pijanemu

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 11 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Ok. 20 pasażerów, którzy jechali w niedzielę rejsowym autokarem z Kraśnika do Katowic musiało czekać na drugiego kierowcę. W Końskowoli, podczas kontroli policji okazało się bowiem, że kierujący pojazdem znajduje się pod wpływem alkoholu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziś, ok. godz. 8 rano policjanci z Puław zatrzymali rejsowy autokar w Końskowoli. Wiozący ok. 20 osób kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 42 km/h. Autokar wyjechał z Kraśnika, miał jechać do Katowic.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 28-letniego kierowcy spod Kraśnika. Okazało się, że Artur D. znajduje się w pod wpływem alkoholu.

– Wynik badania – 0,6 promila alkoholu w organizmie – podaje Janusz Wójtowicz, rzecznik Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. – Policjanci powiadomili pracodawcę, który wraz ze zmiennikiem przyjechał na miejsce i pasażerowie udali się w dalszą podróż.

28-letni kierowca stracił prawo jazdy. Stanie przed sądem. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Nie będzie mógł również pracować już jako kierowca.

To nie jedyny przypadek nietrzeźwego kierującego, którego zatrzymali w ciągu minionej doby lubelscy policjanci. W sumie na "podwójnym gazie” jechało 88 osób.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hte / 30 lipca 2011 o 18:38
0
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Gó... rozwiń
Avatar
absolwent / 25 lipca 2011 o 06:33
0
Jak to dobrze,że jest taki Jasio z IIIa co umie po polskiemu pisać. Niektórym redaktorom zapewne pod górkę do szkoły było...
Avatar
Jasio z III A / 25 lipca 2011 o 03:48
0
Jaki klient taka gazeta ...........a wlasciwie redaktorzy pisujacy artykuly
Jak sie nie umie po polskiemu pisac to do pracy na budowe lub wlasny interes rozkrecic.
..........a moze redaktory tez tankuja w pracy i stad te byki w pismie ??
Avatar
m / 24 lipca 2011 o 17:07
0
aż 20 osób po pijanemu ?
Avatar
K. / 24 lipca 2011 o 15:45
0
To się dopiero nazywa idiotyzm za "kolko" po alkoholu,brak słow.Koles zapewne straci teraz robotę przez własna głupotę.Dobrze ze nikogo nie zabił.Kto wgl o zdrowych zmysłach siada za kolko kiedy popije ? pytam się kto?!...
Avatar
cinus / 24 lipca 2011 o 15:43
0
Przeczytalem tytul artykulu na glownej stronie "Wiózł autokarem 20 osób po pijanemu" i mysle pewnie mial wesoly autobus, 20 osob narabanych a droga daleka, pozniej doczytalem ze to jednak Pan kierowca byl pijany, szkoda chlopa, lepiej by bylo jakby te 20 osob bylo narabanych
Avatar
jor / 24 lipca 2011 o 13:48
0
to był rejsowy autobus który dowoził ludzi jadących za granicę a autobus był własnością firmy A..T Z KRASNIKA
Avatar
pawel / 24 lipca 2011 o 13:26
0
[quote name='semen' timestamp='1311505101' post='505825']
Koleś był ewidętnie na kacu a nie pijany. Po prostu wypił kilka piw dzień wcześniej a jak wiadomo piwo długo się utrzymuje w organizmie. Robią wielkie halo , większość tych "pijanych" łapanych w te trzezwe weekendy to kacowicze i rowerzyści . No ale cóż , takie prawo i trza przestrzegać . Gdyby nie przekroczył prędkości pojechał by spokojnie dalej .
[/quote]
Ciekawe co byś pisał jak by czołowo zderzył się z matizem i zabił 2-3 osoby albo by ci dziecko potrącił na przejściu dla pieszych ... Idiota jak wypił to nie powinien przynajmniej ze 2 dni za kółko siadać ... jeżeli jako kierowca nie wie o tym to nie powinien być kierowcą ... Swoja drogą zawodowi kierowcy powinni przed rozpoczęciem zmiany dmuchać przymusowo w alkomat ...
[quote name='semen' timestamp='1311505101' post='505825']
Koleś był ewidętnie na kacu a nie pijany. Po prostu wypił kilka piw dzień wcześniej a jak wiadomo piwo długo się utrzymuje w organizmie. Robią wielkie halo , większość tych "pijanych" łapanych w te trzezwe weekendy to kacowicze i rowerzyści . No ale cóż , takie prawo i trza przestrzegać . Gdyby nie przekroczył prędkości pojechał by spokojnie dalej .
[/quote]
Ciekawe co byś pisał jak by czołowo zderzył się z matizem i zabił 2-3 osoby... rozwiń
Avatar
kierowca / 24 lipca 2011 o 13:10
0
Kto układał trasę tego autobusu? Kraśnik-Katowice przez Końskowolę to już krótszej drogi nie ma?
Avatar
semen / 24 lipca 2011 o 12:58
0
Koleś był ewidętnie na kacu a nie pijany. Po prostu wypił kilka piw dzień wcześniej a jak wiadomo piwo długo się utrzymuje w organizmie. Robią wielkie halo , większość tych "pijanych" łapanych w te trzezwe weekendy to kacowicze i rowerzyści . No ale cóż , takie prawo i trza przestrzegać . Gdyby nie przekroczył prędkości pojechał by spokojnie dalej .
Avatar
hte / 30 lipca 2011 o 18:38
0
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Gó... rozwiń
Avatar
absolwent / 25 lipca 2011 o 06:33
0
Jak to dobrze,że jest taki Jasio z IIIa co umie po polskiemu pisać. Niektórym redaktorom zapewne pod górkę do szkoły było...
Avatar
Jasio z III A / 25 lipca 2011 o 03:48
0
Jaki klient taka gazeta ...........a wlasciwie redaktorzy pisujacy artykuly
Jak sie nie umie po polskiemu pisac to do pracy na budowe lub wlasny interes rozkrecic.
..........a moze redaktory tez tankuja w pracy i stad te byki w pismie ??
Avatar
m / 24 lipca 2011 o 17:07
0
aż 20 osób po pijanemu ?
Avatar
K. / 24 lipca 2011 o 15:45
0
To się dopiero nazywa idiotyzm za "kolko" po alkoholu,brak słow.Koles zapewne straci teraz robotę przez własna głupotę.Dobrze ze nikogo nie zabił.Kto wgl o zdrowych zmysłach siada za kolko kiedy popije ? pytam się kto?!...
Avatar
cinus / 24 lipca 2011 o 15:43
0
Przeczytalem tytul artykulu na glownej stronie "Wiózł autokarem 20 osób po pijanemu" i mysle pewnie mial wesoly autobus, 20 osob narabanych a droga daleka, pozniej doczytalem ze to jednak Pan kierowca byl pijany, szkoda chlopa, lepiej by bylo jakby te 20 osob bylo narabanych
Avatar
jor / 24 lipca 2011 o 13:48
0
to był rejsowy autobus który dowoził ludzi jadących za granicę a autobus był własnością firmy A..T Z KRASNIKA
Avatar
pawel / 24 lipca 2011 o 13:26
0
[quote name='semen' timestamp='1311505101' post='505825']
Koleś był ewidętnie na kacu a nie pijany. Po prostu wypił kilka piw dzień wcześniej a jak wiadomo piwo długo się utrzymuje w organizmie. Robią wielkie halo , większość tych "pijanych" łapanych w te trzezwe weekendy to kacowicze i rowerzyści . No ale cóż , takie prawo i trza przestrzegać . Gdyby nie przekroczył prędkości pojechał by spokojnie dalej .
[/quote]
Ciekawe co byś pisał jak by czołowo zderzył się z matizem i zabił 2-3 osoby albo by ci dziecko potrącił na przejściu dla pieszych ... Idiota jak wypił to nie powinien przynajmniej ze 2 dni za kółko siadać ... jeżeli jako kierowca nie wie o tym to nie powinien być kierowcą ... Swoja drogą zawodowi kierowcy powinni przed rozpoczęciem zmiany dmuchać przymusowo w alkomat ...
[quote name='semen' timestamp='1311505101' post='505825']
Koleś był ewidętnie na kacu a nie pijany. Po prostu wypił kilka piw dzień wcześniej a jak wiadomo piwo długo się utrzymuje w organizmie. Robią wielkie halo , większość tych "pijanych" łapanych w te trzezwe weekendy to kacowicze i rowerzyści . No ale cóż , takie prawo i trza przestrzegać . Gdyby nie przekroczył prędkości pojechał by spokojnie dalej .
[/quote]
Ciekawe co byś pisał jak by czołowo zderzył się z matizem i zabił 2-3 osoby... rozwiń
Avatar
kierowca / 24 lipca 2011 o 13:10
0
Kto układał trasę tego autobusu? Kraśnik-Katowice przez Końskowolę to już krótszej drogi nie ma?
Avatar
semen / 24 lipca 2011 o 12:58
0
Koleś był ewidętnie na kacu a nie pijany. Po prostu wypił kilka piw dzień wcześniej a jak wiadomo piwo długo się utrzymuje w organizmie. Robią wielkie halo , większość tych "pijanych" łapanych w te trzezwe weekendy to kacowicze i rowerzyści . No ale cóż , takie prawo i trza przestrzegać . Gdyby nie przekroczył prędkości pojechał by spokojnie dalej .
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 2 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 8 4

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 7 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 10

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 66 43

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 15 5

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 32 10

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 15

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 3

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 38 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 1

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!