Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

3 grudnia 2009 r.
8:20
Edytuj ten wpis

Łoś pod kołami volkswagena na drodze Puławy-Żyrzyn

Autor: Zdjęcie autora (łm)
0 16 A A

Łoś wybiegł wprost pod koła pędzącego samochodu. Do szpitala trafiły cztery osoby.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło po godz. 6 w miejscowości Młynki w gminie Końskowola.

200 kilogramowe zwierzę wbiegło wprost pod koła pędzącego volkswagena polo. Autem jechało pięć osób. Cztery z nich zabrała karetka pogotowia. Według wstępnych informacji odnieśli lekkie obrażenia.

Łoś przeżył, ale trzeba było go uśpić. Martwego zabrali myśliwi.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mm / 18 lutego 2010 o 18:03
0
~ona~ napisał:
mm nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz Sama miałam taki wypadek - to zwierze nie wbiega fakt - ono poprostu nie zwarzając na nic wchodzi w najmniej oczekiwanym momenie tak, że nawet 60 km/h nie ratuje zderzeniem.
Czasami lepie nie wypowiodać sie kiedy wie sie całe NIC.[/quote]
Jeżeli nie mam zielonego pojęcia o czym mówię to dlaczego Tobie trafił się taki wypadek? Ten "najmniej oczekiwany moment" zawsze poprzedzany jest znakiem ostrzegawczym A-18B zachęcam do odświerzenia sobie informacji zawartych w Kodeksie Drogowym. Z jednym muszę się z Tobą zgodzić...
[quote]Czasami lepie nie wypowiodać sie kiedy wie sie całe NIC.
rozwiń
Avatar
~ona~ / 4 grudnia 2009 o 11:53
0
mm nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz Sama miałam taki wypadek - to zwierze nie wbiega fakt - ono poprostu nie zwarzając na nic wchodzi w najmniej oczekiwanym momenie tak, że nawet 60 km/h nie ratuje zderzeniem.
Czasami lepie nie wypowiodać sie kiedy wie sie całe NIC.
Avatar
mm / 4 grudnia 2009 o 10:12
0
Stosując się do znaku ograniczenia prędkości, który na tym odcinku drogi obowiązuje prawdopodobnie nie byłoby tutaj wzmianki o incydencie. Łoś nie wbiega na ulicę jak sarna tylko przechodzi bardzo wolno. Nie przekraczając prędkości 60 km/h na tym odcinku jest czas na reakcję kierowcy i wyhamować przed zwierzęciem. Sam miałem taką sytuację w tym miejscu a łoś przeszedł kilka metrów przed maską nie zwracając nawet uwagi na światła. Kierowcy! Tam również znajduje się znak ostrzegawczy "uwaga dzikie zwierzęta" więc jak można już jechać 90 km/h poza zabudowanym to miejcie w swojej świadomości że Wasze autko może następnym razem znaleźć się na dzienniku wschodnim.
Stosując się do znaku ograniczenia prędkości, który na tym odcinku drogi obowiązuje prawdopodobnie nie byłoby tutaj wzmianki o incydencie. Łoś nie wbiega na ulicę jak sarna tylko przechodzi bardzo wolno. Nie przekraczając prędkości 60 km/h na tym odcinku jest czas na reakcję kierowcy i wyhamować przed zwierzęciem. Sam miałem taką sytuację w tym miejscu a łoś przeszedł kilka metrów przed maską nie zwracając nawet uwagi na światła. Kierowcy! Tam również znajduje się znak ostrzegawczy "uwaga dzikie zwierzęta" więc jak można już j... rozwiń
Avatar
gajowy / 3 grudnia 2009 o 22:13
0
dwa dni temu miało miejsce zdarzenie ,gdzie dwa auta miały kolizje z dwoma dzikami oba poległy na miejscu ale na odcinku Wronów-Puławy czyw Jaworowie takie incydenty z udziałem dzikich zwierząt to niestety prawie codzienność
Avatar
Gość / 3 grudnia 2009 o 18:36
0
Fixel napisał:
Jeśli był znak ostrzegający o zwierzynie leśnej ukarać surowo !!! Biedny łoś.Pajace za kierownicą !!!

Sam jesteś pajac. Nie wiesz jak to wyglądało więc nie obrażaj innych. Łoś wyskoczył nagle na ulicę i tylko dzięki refleksowi kierowcy skończyło się na stłuczeniach i skaleczeniach. Nie życzę Ci takiej przygody.
Avatar
w poprzek / 3 grudnia 2009 o 16:45
0
LEKKOWE4 napisał:
DROGI LUBELSZCZYZNY, DZIKIE Z DZIKĄ ZWIERZYNĄ PO NICH BIEGAJĄCĄ,CHA,CHA!!ZRESZTĄ WG RANKINGÓW SCIANA WSCHODNIA MA NAJGORSZE DROGI W POLSCE!!STRACH POMYŚLEĆ JAKBY TYM AUTEM JECHAŁY MALUTKIE DZIECI!!!MÓWIŁEM WIELOKROTNIE,ŻE PĘDZONE KORWY WZDŁÓŻ NP. 19;17 ALBO KONIE BY MNIE NIE ZDZIWIŁY, TOŻTO ZYJEMY W BANTUSTANIE!!
A ty gdzie żyjesz analfabeto jeden wzdłuż czy wszerz.
Avatar
Fixel / 3 grudnia 2009 o 14:29
0
Jeśli był znak ostrzegający o zwierzynie leśnej ukarać surowo !!! Biedny łoś.Pajace za kierownicą !!!
Avatar
wodór / 3 grudnia 2009 o 12:20
0
...wystarczy wykonać płot z żerdzi na całej długości drogi
z jednym przejściem dla tych większych leśnych istot...
Avatar
m&mns / 3 grudnia 2009 o 12:13
0
ja ostatnio miałam spotkanie z dzikami dziki przeżyły..mój samochód nie
Avatar
eutanazja / 3 grudnia 2009 o 11:30
0
llubellak@op.pl napisał:
szkoda ludzi, szkoda i łosia. szkoda, że nie dało się go uratować ale jeśli rzeczywiscie odniósł poważne obrażenia, to chyba jedyne wyjście. tak czy siak- to tylko pokazuje że trzeba grodzić drogi i stawiać specialne przejścia dla zwierzyny, czy to pod jezdnią czy też nad jezdnią. dobrze, że planowana trasa Kurów-Lublin-Piaski będzie miała takich przejść kilkadziesiąt. koszt niewysoki, a później można śmiało śmigać po drodze bez obawy że wypadnie sarna czy łoś na trasę, no i ile dzikich zwierząt dzięki temu przeżyje. i tak ich jest coraz mniej, a tym sposobem uda się kilka uratować


Widzisz,łosia nie dało się uratować i trzeba go było uśpić.Człowiek,choćby nie wiem jakiem miał obrażenia,nawet jeżeli było by wiadomo że nie przeżyje-musi się męczyć.Zwierze nie jest rzeczą-zgadzam się z tym.Ale dlaczego dopuszczalna jest eutanazja na zwierzętach a na ludziach,choćby nie wiem jak ciężko i nieuleczalnie chorych nie?Zwierzęciu można ulżyć w cierpieniach-człowiek musi się męczyć...


Widzisz,łosia nie dało się uratować i trzeba go było uśpić.Człowiek,choćby nie wiem jakiem miał obrażenia,nawet jeżeli było by wiadomo że nie przeżyje-musi się męczyć.Zwierze nie jest rzeczą-zgadzam się z tym.Ale dlaczego dopuszczalna jest eutanazja na zwierzętach a na ludziach,choćby nie wiem jak ciężko i nieuleczalnie chorych nie?Zwierzęciu można ulżyć w cierpieniach-człowiek musi się męczyć... rozwiń
Avatar
mm / 18 lutego 2010 o 18:03
0
~ona~ napisał:
mm nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz Sama miałam taki wypadek - to zwierze nie wbiega fakt - ono poprostu nie zwarzając na nic wchodzi w najmniej oczekiwanym momenie tak, że nawet 60 km/h nie ratuje zderzeniem.
Czasami lepie nie wypowiodać sie kiedy wie sie całe NIC.[/quote]
Jeżeli nie mam zielonego pojęcia o czym mówię to dlaczego Tobie trafił się taki wypadek? Ten "najmniej oczekiwany moment" zawsze poprzedzany jest znakiem ostrzegawczym A-18B zachęcam do odświerzenia sobie informacji zawartych w Kodeksie Drogowym. Z jednym muszę się z Tobą zgodzić...
[quote]Czasami lepie nie wypowiodać sie kiedy wie sie całe NIC.
rozwiń
Avatar
~ona~ / 4 grudnia 2009 o 11:53
0
mm nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz Sama miałam taki wypadek - to zwierze nie wbiega fakt - ono poprostu nie zwarzając na nic wchodzi w najmniej oczekiwanym momenie tak, że nawet 60 km/h nie ratuje zderzeniem.
Czasami lepie nie wypowiodać sie kiedy wie sie całe NIC.
Avatar
mm / 4 grudnia 2009 o 10:12
0
Stosując się do znaku ograniczenia prędkości, który na tym odcinku drogi obowiązuje prawdopodobnie nie byłoby tutaj wzmianki o incydencie. Łoś nie wbiega na ulicę jak sarna tylko przechodzi bardzo wolno. Nie przekraczając prędkości 60 km/h na tym odcinku jest czas na reakcję kierowcy i wyhamować przed zwierzęciem. Sam miałem taką sytuację w tym miejscu a łoś przeszedł kilka metrów przed maską nie zwracając nawet uwagi na światła. Kierowcy! Tam również znajduje się znak ostrzegawczy "uwaga dzikie zwierzęta" więc jak można już jechać 90 km/h poza zabudowanym to miejcie w swojej świadomości że Wasze autko może następnym razem znaleźć się na dzienniku wschodnim.
Stosując się do znaku ograniczenia prędkości, który na tym odcinku drogi obowiązuje prawdopodobnie nie byłoby tutaj wzmianki o incydencie. Łoś nie wbiega na ulicę jak sarna tylko przechodzi bardzo wolno. Nie przekraczając prędkości 60 km/h na tym odcinku jest czas na reakcję kierowcy i wyhamować przed zwierzęciem. Sam miałem taką sytuację w tym miejscu a łoś przeszedł kilka metrów przed maską nie zwracając nawet uwagi na światła. Kierowcy! Tam również znajduje się znak ostrzegawczy "uwaga dzikie zwierzęta" więc jak można już j... rozwiń
Avatar
gajowy / 3 grudnia 2009 o 22:13
0
dwa dni temu miało miejsce zdarzenie ,gdzie dwa auta miały kolizje z dwoma dzikami oba poległy na miejscu ale na odcinku Wronów-Puławy czyw Jaworowie takie incydenty z udziałem dzikich zwierząt to niestety prawie codzienność
Avatar
Gość / 3 grudnia 2009 o 18:36
0
Fixel napisał:
Jeśli był znak ostrzegający o zwierzynie leśnej ukarać surowo !!! Biedny łoś.Pajace za kierownicą !!!

Sam jesteś pajac. Nie wiesz jak to wyglądało więc nie obrażaj innych. Łoś wyskoczył nagle na ulicę i tylko dzięki refleksowi kierowcy skończyło się na stłuczeniach i skaleczeniach. Nie życzę Ci takiej przygody.
Avatar
w poprzek / 3 grudnia 2009 o 16:45
0
LEKKOWE4 napisał:
DROGI LUBELSZCZYZNY, DZIKIE Z DZIKĄ ZWIERZYNĄ PO NICH BIEGAJĄCĄ,CHA,CHA!!ZRESZTĄ WG RANKINGÓW SCIANA WSCHODNIA MA NAJGORSZE DROGI W POLSCE!!STRACH POMYŚLEĆ JAKBY TYM AUTEM JECHAŁY MALUTKIE DZIECI!!!MÓWIŁEM WIELOKROTNIE,ŻE PĘDZONE KORWY WZDŁÓŻ NP. 19;17 ALBO KONIE BY MNIE NIE ZDZIWIŁY, TOŻTO ZYJEMY W BANTUSTANIE!!
A ty gdzie żyjesz analfabeto jeden wzdłuż czy wszerz.
Avatar
Fixel / 3 grudnia 2009 o 14:29
0
Jeśli był znak ostrzegający o zwierzynie leśnej ukarać surowo !!! Biedny łoś.Pajace za kierownicą !!!
Avatar
wodór / 3 grudnia 2009 o 12:20
0
...wystarczy wykonać płot z żerdzi na całej długości drogi
z jednym przejściem dla tych większych leśnych istot...
Avatar
m&mns / 3 grudnia 2009 o 12:13
0
ja ostatnio miałam spotkanie z dzikami dziki przeżyły..mój samochód nie
Avatar
eutanazja / 3 grudnia 2009 o 11:30
0
llubellak@op.pl napisał:
szkoda ludzi, szkoda i łosia. szkoda, że nie dało się go uratować ale jeśli rzeczywiscie odniósł poważne obrażenia, to chyba jedyne wyjście. tak czy siak- to tylko pokazuje że trzeba grodzić drogi i stawiać specialne przejścia dla zwierzyny, czy to pod jezdnią czy też nad jezdnią. dobrze, że planowana trasa Kurów-Lublin-Piaski będzie miała takich przejść kilkadziesiąt. koszt niewysoki, a później można śmiało śmigać po drodze bez obawy że wypadnie sarna czy łoś na trasę, no i ile dzikich zwierząt dzięki temu przeżyje. i tak ich jest coraz mniej, a tym sposobem uda się kilka uratować


Widzisz,łosia nie dało się uratować i trzeba go było uśpić.Człowiek,choćby nie wiem jakiem miał obrażenia,nawet jeżeli było by wiadomo że nie przeżyje-musi się męczyć.Zwierze nie jest rzeczą-zgadzam się z tym.Ale dlaczego dopuszczalna jest eutanazja na zwierzętach a na ludziach,choćby nie wiem jak ciężko i nieuleczalnie chorych nie?Zwierzęciu można ulżyć w cierpieniach-człowiek musi się męczyć...


Widzisz,łosia nie dało się uratować i trzeba go było uśpić.Człowiek,choćby nie wiem jakiem miał obrażenia,nawet jeżeli było by wiadomo że nie przeżyje-musi się męczyć.Zwierze nie jest rzeczą-zgadzam się z tym.Ale dlaczego dopuszczalna jest eutanazja na zwierzętach a na ludziach,choćby nie wiem jak ciężko i nieuleczalnie chorych nie?Zwierzęciu można ulżyć w cierpieniach-człowiek musi się męczyć... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jarmark Jagielloński 2018 w Lublinie. Co będzie się działo? [program]
17 sierpnia 2018, 13:00

Jarmark Jagielloński 2018 w Lublinie. Co będzie się działo? [program] 0 0

Festiwal Tańce, hulanki i zakupy będą czekać w ten weekend na gości Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie. Natalia Kukulska, Paulina Przybysz, Barbara Wrońska i Wojtek Mazolewski wystąpią na specjalnym koncercie, na Starym Mieście swe stragany ustawią rękodzielnicy z wielu krajów, będą też potańcówki pod gołym niebem

Konrad Gaca nie żyje. Popularny trener zmarł w swoim domu. Miał 42 lata
galeria

Konrad Gaca nie żyje. Popularny trener zmarł w swoim domu. Miał 42 lata 278 11

Konrad Gaca nie żyje. Zmarł w swoim domu. Ciało znaleziono w czwartek nad ranem w jego domu koło Lublina. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Konrad Gaca miał 42 lata

Matka i córka skakały po worku. Z wewnątrz dobiegał skowyt psa

Matka i córka skakały po worku. Z wewnątrz dobiegał skowyt psa 2 6

W środę przed południem kobieta spacerująca przy jednym ze stawów znajdujących się na terenie gminy Góra Kalwaria (woj. mazowieckie) zauważyła, jak dwie kobiety nad stawem kopią w worek i próbują zanurzyć go w wodzie. Z worka na śmieci wydobywał się skowyt zwierzęcia.

Puławy: Zostawił saszetkę, a w niej 4 tys. zł. Kronika policyjna

Puławy: Zostawił saszetkę, a w niej 4 tys. zł. Kronika policyjna 6 1

W mijającym tygodniu puławscy policjanci interweniowali m.in w sklepie odzieżowym. Zgłoszenie dotyczyło znalezionej saszetki, w której ktoś zostawił biżuterię i 4 tys. zł.

Serwis komputerów oraz naprawa drukarek – Regulservis.pl

Serwis komputerów oraz naprawa drukarek – Regulservis.pl 0 0

W dobie współczesności spotykamy się z dynamicznym rozwojem e-biznesu opartego o działanie sprzętów elektronicznych takich jak komputer stacjonarny, laptop, czy wielofunkcyjne drukarki. Obecnie na próżno szukać przedsiębiorstw nie wyposażonych w tego typu urządzenia. Bez względu na formę działalności oraz jej branże – sprawnie działające zaplecze technologiczne to podstawa, która pozwala nieustannie się rozwijać. Właśnie dlatego warto zadbać o dobrą kondycję wyżej wymienionych urządzeń. W jaki sposób to uczynić? Jedynym rozsądnym i skutecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej marki Regulservis - https://regulservis.pl/.

Lublin: Jedna miała 12,9 mln zł zysku, inna 4,5 mln zł straty. Wyniki finansowe miejskich spółek
galeria

Lublin: Jedna miała 12,9 mln zł zysku, inna 4,5 mln zł straty. Wyniki finansowe miejskich spółek 8 6

Połowa miejskich spółek przynosi straty – dowiadujemy się z lektury oficjalnych bilansów. Ale wielokrotnie większe od strat są zyski wypracowane przez drugą połowę firm. To głównie te dostarczające wodę i energię cieplną. Część ich zysków trafia potem do miejskiej kasy.

Lubelskie: Milion złotych w Lotto Plus. Pierwsza taka wygrana w mieście

Lubelskie: Milion złotych w Lotto Plus. Pierwsza taka wygrana w mieście 18 1

Lotto i Lotto Plus 14.08.2018 - wyniki losowania. Milion złotych wygrał ktoś, kto zagrał w Lotto Plus w Lubartowie.

ZPP: Embargo Rosji na żywność. Polska sobie poradziła

ZPP: Embargo Rosji na żywność. Polska sobie poradziła 1 4

Bilans handlowy Polski po wprowadzeniu rosyjskiego embarga systematycznie się poprawia. Polakom udało się skutecznie znaleźć alternatywne rynki zbytu - informuje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców

Lubelskie: 35-letni lekarz na randce z 14-latką. Jest śledztwo

Lubelskie: 35-letni lekarz na randce z 14-latką. Jest śledztwo 20 2

Maciej T., lekarz z Białej Podlaskiej miał się umówić się z 14-latką. Sprawę bada prokuratura.

Utrudnienia w ruchu na obwodnicy Lublina. Wyciek oleju napędowego z ciężarówki

Utrudnienia w ruchu na obwodnicy Lublina. Wyciek oleju napędowego z ciężarówki 4 0

Na utrudnienia w ruchu natkną się kierowcy poruszający się obwodnicą Lublina między węzłami Czechów a Rudnik.

Żerocin: Wykopali pocisk podczas budowy wodociągu [zdjęcia]
galeria

Żerocin: Wykopali pocisk podczas budowy wodociągu [zdjęcia] 0 0

Pocisk z czasów wojny wykopali pracownicy podczas budowy wodociągu w miejscowości Żerocin koło Międzyrzeca Podlaskiego

Lubelscy strażacy kupują nowy wóz bojowy

Lubelscy strażacy kupują nowy wóz bojowy 0 1

Średni wóz bojowy zamawiają lubelscy strażacy, którzy ogłosili przetarg na dostawę pojazdu.

II Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "World Wide 2018". Program koncertów
18 sierpnia 2018, 17:30

II Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "World Wide 2018". Program koncertów 8 1

Co Gdzie Kiedy. Goście z Serbii, Turcji, Litwy, Meksyku i Bułgarii zawitają do województwa lubelskiego w ramach II Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego World Wide! Barwne koncerty odbywać się będą w dniach 18-26 sierpnia. Uczestnicy zaprezentują się m.in. w Puławach, Lublinie i Zamościu.

Prokurator miał 2,5 promila, spał w samochodzie. Obudzili go policjanci

Prokurator miał 2,5 promila, spał w samochodzie. Obudzili go policjanci 55 22

Prokurator z Krasnegostawu zasnął za kierownicą. Obudzili go policjanci. Andrzej S. ma 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Pomniki w Kraśniku z napisem "konstytucja". Policja szuka sprawców

Pomniki w Kraśniku z napisem "konstytucja". Policja szuka sprawców 22 15

Na dwóch pomnikach w Kraśniku zawieszono plakaty z napisem "konstytucja".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!