Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

24 września 2009 r.
9:51
Edytuj ten wpis

Matka 7-miesięcznego dziecka była tak pijana, że nawet policjanci nie mogli jej dobudzić

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 16 A A

25-letnia Monika M. z Puław zamroczona alkoholem spała w najlepsze. Kobieta zupełnie nie reagowała na płacz jej 7-miesięcznego synka. Nawet policjantom było ciężko ją dobudzić.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pijana matka została zatrzymana w środę. Policjantów o płaczącym dziecku poinformowała mieszkanka Puław. Kobieta powiedziała, że w jednym z mieszkań od dłuższego czasu słychać głośny płacz. Kiedy weszła do mieszkania zobaczyła płaczące niemowlę i śpiącą matkę dziecka.

Policjanci, którzy pojawili się na miejscu, nie mogli początkowo dobudzić kobiety. Kiedy wreszcie się udało, okazało się, że powodem jej zachowania było silne upojenie alkoholem. 25-letnia puławianka miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Na miejsce przyjechało pogotowie, które zabrało jej 7-miesięcznego synka do szpitala na obserwację. Nietrzeźwa matka została zatrzymana w policyjnym areszcie.

Policjanci sprawdzają czy swoim zachowaniem 25-latka nie naraziła swojego dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Za to może jej grozić nawet do 5 lat więzienia.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kobieta / 30 września 2009 o 08:32
0
Jaka ochrona danych osobowych?????Dziecku również należy zapewnić ochronę ale zdrowia i życia i za to odpowiedzialna jest matka ale skoro ona nie potrafi tego zrobić to po cholere jej zapewniać ochronę danych???!!!!
Avatar
hahahaha / 28 września 2009 o 14:10
0
hahahaha a od kiedy inicjały są danymi osobowymi? troszkę inteligencji poproszę bo to żenada
Avatar
rodzic / 28 września 2009 o 11:40
0
Nie jest moja intencją obrona nieodpowiedzialnej mamusi,ale piszący nie zająknęli się gdzie są tatusiowie takich dzieci.Czyżby ich rola kończyła się na spłodzeniu dziecka.
Avatar
a to dobre / 28 września 2009 o 11:04
0
pijana mamusia może bezkarnie dziecko na niebezpieczeństwo narażać ale jej PRAWEM jest zachować anonimowość. Moim zdaniem ich zdjęcia i dane powinni umieszczać na billboardach może by się jedna z drugą zastanowiła.
Avatar
cuchnąca dłoń / 26 września 2009 o 15:29
0
Gość napisał:
A ja bym suke do kamieniołomów na rok a dziecko do kochającej rodziny oddał bo takie fenole nie maja pojęcia co to macierzyńsywo i robią więcej złego niż dobrego. Jak Cie spotkam szmatko to dostaniesz w dziub...
a psa gdzie byś posłał.
Avatar
a mi to totolotto / 25 września 2009 o 17:30
0
Chciałabym poinformować osobę o nicu "lol" ze jesli podejzewa kto to a nie jest pewna zresszta nawet jesliby była nie ma prawa podawac jej inicjałow dlatego ze takie zachowanie jest objete adekwatnymi do tego paragrafami kodeksu karnego o ochronie dóbr osobistych podejżanych o przestępstwo podawanie imion tym bardziej jest nie na miejscu.Przypominam ze korzystając z internetu wysyłane jest IP żeby takie osoby mogły za to odpowiedzieć.
Do autora artykułu: Zgodnie z art. 81 ust. 1 u.p.a.p.p.:
Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.
W świetle ust. 1 cytowanego przepisu nie jest naruszeniem prawa do wizerunku samo sporządzenie zdjęcia. Nie oznacza to jednak, że wolno nam bez żadnych ograniczeń fotografować, kogo tylko chcemy. Przeciwnie, swoboda fotografowania nie jest pełna. W konkretnych okolicznościach może dojść do zagrożenia innego niż wizerunek dobra osobistego. Przykładowo, natrętne robienie zdjęć przez fotografa, nawet będącego dziennikarzem, może naruszać prawo do prywatności albo miru domowego (tak J. Barta, R. Markiewicz, (w: ) J. Barta, R. Markiewicz, A. Maślak, Prawo mediów, Warszawa 2002-2004).
Wobec Powyższego osoba nieskazana której nie udowodniono winy jest chroniona przez ten paragraf zatem zdjecie umieszczone powinno zniknąc . Bo jesli w jakikolwiek sposób osoby bliskie mogłyby rozpoznac umieszconą na nim osobe to autor moze byc pociągnięty do odpowiedzilności karnej !!!!
Komentowanie całej sprawy każdy ma prawo tak samo jak ma prawo do własnego zdania jednakże prosze nie naruszac dóbr osobistych zainteresowanej osoby.
Z powazaniem .....
Chciałabym poinformować osobę o nicu "lol" ze jesli podejzewa kto to a nie jest pewna zresszta nawet jesliby była nie ma prawa podawac jej inicjałow dlatego ze takie zachowanie jest objete adekwatnymi do tego paragrafami kodeksu karnego o ochronie dóbr osobistych podejżanych o przestępstwo podawanie imion tym bardziej jest nie na miejscu.Przypominam ze korzystając z internetu wysyłane jest IP żeby takie osoby mogły za to odpowiedzieć.
Do autora artykułu: Zgodnie z art. 81 ust. 1 u.p.a.p.p.:
Rozpowszechnianie wizerunku ... rozwiń
Avatar
Tomaszek / 24 września 2009 o 22:12
0
Tomasz napisał:
Jak diler sprzedaje crack albo amfę albo inne świństwo to idzie do więzienia, jak państwo polskie sprzedaje wódę obywatelom to minister skarbu się cieszy bo ma wpływy z akcyzy.


Finansów nie Skarbu - mylisz ministrów. :P
Avatar
KOSA / 24 września 2009 o 17:31
0
Ciekawy jestem na czym te procedury sprawdzające polegają?.Dlaczego np.w jednym,identyczym przypadku takie zagrożenie jest a w drugim nie?.
A może prościej ,zabrać dziecko,wysterylizować,w ramach rekompensaty darmowa połówka dla"mamusi" dziennie.
Avatar
Tomasz / 24 września 2009 o 14:06
0
Jak diler sprzedaje crack albo amfę albo inne świństwo to idzie do więzienia, jak państwo polskie sprzedaje wódę obywatelom to minister skarbu się cieszy bo ma wpływy z akcyzy.
Avatar
Jujo / 24 września 2009 o 13:04
0
Takie "matki", to ja określam inaczej. Kto chce wiedzieć niech zgadnie. +Dawniej zamiast mopa+.
Avatar
kobieta / 30 września 2009 o 08:32
0
Jaka ochrona danych osobowych?????Dziecku również należy zapewnić ochronę ale zdrowia i życia i za to odpowiedzialna jest matka ale skoro ona nie potrafi tego zrobić to po cholere jej zapewniać ochronę danych???!!!!
Avatar
hahahaha / 28 września 2009 o 14:10
0
hahahaha a od kiedy inicjały są danymi osobowymi? troszkę inteligencji poproszę bo to żenada
Avatar
rodzic / 28 września 2009 o 11:40
0
Nie jest moja intencją obrona nieodpowiedzialnej mamusi,ale piszący nie zająknęli się gdzie są tatusiowie takich dzieci.Czyżby ich rola kończyła się na spłodzeniu dziecka.
Avatar
a to dobre / 28 września 2009 o 11:04
0
pijana mamusia może bezkarnie dziecko na niebezpieczeństwo narażać ale jej PRAWEM jest zachować anonimowość. Moim zdaniem ich zdjęcia i dane powinni umieszczać na billboardach może by się jedna z drugą zastanowiła.
Avatar
cuchnąca dłoń / 26 września 2009 o 15:29
0
Gość napisał:
A ja bym suke do kamieniołomów na rok a dziecko do kochającej rodziny oddał bo takie fenole nie maja pojęcia co to macierzyńsywo i robią więcej złego niż dobrego. Jak Cie spotkam szmatko to dostaniesz w dziub...
a psa gdzie byś posłał.
Avatar
a mi to totolotto / 25 września 2009 o 17:30
0
Chciałabym poinformować osobę o nicu "lol" ze jesli podejzewa kto to a nie jest pewna zresszta nawet jesliby była nie ma prawa podawac jej inicjałow dlatego ze takie zachowanie jest objete adekwatnymi do tego paragrafami kodeksu karnego o ochronie dóbr osobistych podejżanych o przestępstwo podawanie imion tym bardziej jest nie na miejscu.Przypominam ze korzystając z internetu wysyłane jest IP żeby takie osoby mogły za to odpowiedzieć.
Do autora artykułu: Zgodnie z art. 81 ust. 1 u.p.a.p.p.:
Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.
W świetle ust. 1 cytowanego przepisu nie jest naruszeniem prawa do wizerunku samo sporządzenie zdjęcia. Nie oznacza to jednak, że wolno nam bez żadnych ograniczeń fotografować, kogo tylko chcemy. Przeciwnie, swoboda fotografowania nie jest pełna. W konkretnych okolicznościach może dojść do zagrożenia innego niż wizerunek dobra osobistego. Przykładowo, natrętne robienie zdjęć przez fotografa, nawet będącego dziennikarzem, może naruszać prawo do prywatności albo miru domowego (tak J. Barta, R. Markiewicz, (w: ) J. Barta, R. Markiewicz, A. Maślak, Prawo mediów, Warszawa 2002-2004).
Wobec Powyższego osoba nieskazana której nie udowodniono winy jest chroniona przez ten paragraf zatem zdjecie umieszczone powinno zniknąc . Bo jesli w jakikolwiek sposób osoby bliskie mogłyby rozpoznac umieszconą na nim osobe to autor moze byc pociągnięty do odpowiedzilności karnej !!!!
Komentowanie całej sprawy każdy ma prawo tak samo jak ma prawo do własnego zdania jednakże prosze nie naruszac dóbr osobistych zainteresowanej osoby.
Z powazaniem .....
Chciałabym poinformować osobę o nicu "lol" ze jesli podejzewa kto to a nie jest pewna zresszta nawet jesliby była nie ma prawa podawac jej inicjałow dlatego ze takie zachowanie jest objete adekwatnymi do tego paragrafami kodeksu karnego o ochronie dóbr osobistych podejżanych o przestępstwo podawanie imion tym bardziej jest nie na miejscu.Przypominam ze korzystając z internetu wysyłane jest IP żeby takie osoby mogły za to odpowiedzieć.
Do autora artykułu: Zgodnie z art. 81 ust. 1 u.p.a.p.p.:
Rozpowszechnianie wizerunku ... rozwiń
Avatar
Tomaszek / 24 września 2009 o 22:12
0
Tomasz napisał:
Jak diler sprzedaje crack albo amfę albo inne świństwo to idzie do więzienia, jak państwo polskie sprzedaje wódę obywatelom to minister skarbu się cieszy bo ma wpływy z akcyzy.


Finansów nie Skarbu - mylisz ministrów. :P
Avatar
KOSA / 24 września 2009 o 17:31
0
Ciekawy jestem na czym te procedury sprawdzające polegają?.Dlaczego np.w jednym,identyczym przypadku takie zagrożenie jest a w drugim nie?.
A może prościej ,zabrać dziecko,wysterylizować,w ramach rekompensaty darmowa połówka dla"mamusi" dziennie.
Avatar
Tomasz / 24 września 2009 o 14:06
0
Jak diler sprzedaje crack albo amfę albo inne świństwo to idzie do więzienia, jak państwo polskie sprzedaje wódę obywatelom to minister skarbu się cieszy bo ma wpływy z akcyzy.
Avatar
Jujo / 24 września 2009 o 13:04
0
Takie "matki", to ja określam inaczej. Kto chce wiedzieć niech zgadnie. +Dawniej zamiast mopa+.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 13 listopada 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 13 listopada 2018 roku 0 0

Port Lotniczy Lublin: Jesień na lotnisku gorsza niż przed rokiem

Port Lotniczy Lublin: Jesień na lotnisku gorsza niż przed rokiem 0 5

W październiku Port Lotniczy Lublin obsłużył 37,7 tys. pasażerów, czyli o prawie 5,4 tys. mniej niż w październiku zeszłego roku (spadek o 12,46 proc.).

Tragiczny cios na Arenie Lublin. Znaleźli martwego mężczyznę dwa dni po meczu

Tragiczny cios na Arenie Lublin. Znaleźli martwego mężczyznę dwa dni po meczu 45 2

Dożywocie grozi mężczyźnie, który w stadionowej toalecie uderzył pięścią w twarz innego kibica. Uderzony mężczyzna zmarł. Do sądu trafił właśnie akt oskarżenia przeciwko napastnikowi

Lubelski Rower Miejski w wersji elektrycznej? Pomysły aktywistów trafiły do prezydenta

Lubelski Rower Miejski w wersji elektrycznej? Pomysły aktywistów trafiły do prezydenta 0 5

Zagęszczenie sieci Lubelskiego Roweru Miejskiego i uzupełnienie jej o pojazdy elektryczne proponują działacze Porozumienia Rowerowego. Aktywiści przekazali prezydentowi swoje sugestie dotyczące tego, jak powinien być zorganizowany następny system publicznych rowerów mający zastąpić ten, który działa obecnie

Lublin: Mieszkańcy zablokują drogę w godzinach szczytu? Nie chcą objazdów przez ich ulice

Lublin: Mieszkańcy zablokują drogę w godzinach szczytu? Nie chcą objazdów przez ich ulice 1 18

Blokadą dróg grożą mieszkańcy ulic, przez które wyznaczono objazdy dla kierowców omijających przebudowywane skrzyżowanie ul. Diamentowej z Krochmalną. – Nikt nie nadzoruje tego objazdu – skarży się przewodnicząca rady dzielnicy. Demonstracje mają się odbywać na jezdni przez kilka dni w godzinach szczytu

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latka

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latka 67 0

Mężczyzna, który przebywał na leczeniu w szpitalu przy al. Kraśnickiej w Lublinie w niedzielę opuścił oddział. Udało się go znaleźć w poniedziałek.

Codziennie do Wisły trafiają ścieki. Nowa oczyszczalnia miała już ruszać, ale są opóźnienia

Codziennie do Wisły trafiają ścieki. Nowa oczyszczalnia miała już ruszać, ale są opóźnienia 10 1

Do Wisły codziennie płynie od 100 do 150 metrów sześciennych ścieków. Linia oczyszczania powinna ruszyć w listopadzie ale budowa ma blisko dwa miesiące opóźnienia – alarmuje przedsiębiorca. Będą kontrole

Stal Poniatowa – LKS Stróża 1:1. Pozostałe mecze lubelskiej klasy okręgowej

Stal Poniatowa – LKS Stróża 1:1. Pozostałe mecze lubelskiej klasy okręgowej 7 2

Mecz obserwowało ponad 400 kibiców. Tak duża frekwencja była spowodowana akcją charytatywną. Piłkarze zagrali dla chorej dziewczynki

Orion Niedrzwica – Granit Bychawa 2:0. Mają mistrza jesieni

Orion Niedrzwica – Granit Bychawa 2:0. Mają mistrza jesieni 0 5

Orion Niedrzwica wygrał najważniejsze spotkanie rundy jesiennej i zakończył tę część sezonu na pierwszym miejscu

"Nie zmieniajmy się!". Nagrody Ambasador Wschodu 2018 przyznane

"Nie zmieniajmy się!". Nagrody Ambasador Wschodu 2018 przyznane 1 1

Na gali wręczenia statuetek Ambasadorów Wschodu – dorocznych nagród przyznawanych przez magazyn „Kraina Bugu”, słowa „wschód” i „wschodni”, odmieniane przez wszystkie przypadki, padały wielokrotnie i tylko w najlepszym kontekście.

Sparta Rejowiec Fabryczny najlepsza na półmetku rozgrywek

Sparta Rejowiec Fabryczny najlepsza na półmetku rozgrywek 0 3

Na półmetku rywalizacji drużyna z Rejowca Fabrycznego przewodzi stawce ekip z trzema punktami przewagi nad drugim Bratem Siennica Nadolna

Lubelskie: Nowa galeria handlowa czeka na otwarcie

Lubelskie: Nowa galeria handlowa czeka na otwarcie 19 8

W środę w Biłgoraju otwarty zostanie jeden z największych kompleksów handlowych w mieście – Metro Park Biłgoraj.

NiXes - koncert w Radiu Lublin
23 listopada 2018, 19:00

NiXes - koncert w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 23 listopada o godz. 19 na scenie Radia Lublin wystąpi grupa NiXes z Anią Rusowicz.

Puławy: Trwa festiwal Wszystkie Strony Świata [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Puławy: Trwa festiwal Wszystkie Strony Świata [zdjęcia, wideo] 1 6

Występ Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Kaliskiej pod batutą Adama Klocka otworzył tegoroczny, dziewiąty już Puławski Festiwal Muzyczny "Wszystkie Strony Świata". Koncerty odbywają się w Sali Kongresowej Pałacu Czartoryskich oraz Restauracji Sybilla.

Potrącenie pieszego w Spławach. Mężczyzna był pijany

Potrącenie pieszego w Spławach. Mężczyzna był pijany 1 5

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 65-latka. Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Spławy (powiat opolski). Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna szedł nieprawidłową stroną drogi. Nie miał też żadnych elementów odblaskowych. Poza tym był pijany.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!