Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

12 stycznia 2017 r.
13:08

Mąż leżał w kotłowni, w domu były też dzieci. Szybka reakcja żony

Autor: Zdjęcie autora pab
26 29 A A

Szybka reakcja żony uratowała 28-letniego mężczyznę oraz dwoje ich dzieci – relacjonują policjanci.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W środę późnym wieczorem ratownicy otrzymali zgłoszenie o podtruciu tlenkiem węgla w domu jednorodzinnym w miejscowości w gm. Końskowola. Zgłosiła to właścicielka mieszkania, która tuż po godzinie 22 wróciła do domu.

– Kobieta zauważyła, że z kotłowni wydobywa się dym. Gdy tam weszła, zastała leżącego na podłodze nieprzytomnego męża. Natychmiast powiadomiła pogotowie i straż pożarną. W domu było jeszcze dwoje dzieci w wieku 8 i 9 lat, które znajdowały się na piętrze – informuje mł. asp. Ewa Rejn-Kozak, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

28-latek został przewieziony do lubelskiego szpitala. Na szczęście dzieci nie uległy podtruciu, jednak zostały w szpitalu na obserwacji. Ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ich stan jest stabilny.

Strażacy ustalili, że przyczyną wydobycia się tlenku węgla był zatkany przewód kominowy.

Ponadto  w trakcie prowadzonych czynności okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy, miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 stycznia 2017 o 19:07
+1
Dobra zmiana dotknęła policję i jest nowy(a) rzecznik prasowy pani Ewa. Kojarzy mi się z tą Ewą co Adama do grzechu namówiła
Avatar
Gość / 12 stycznia 2017 o 14:23
+1
Nie był nietrzeźwy, tylko był po spożyciu alkoholu...rzetelność DZW :)
Avatar
Gość / 12 stycznia 2017 o 14:15
+1
0,5 to pewnie ze dwa piwa wypił straszne przestępstwo. Pismaki opanujcie się z taką informacją
Avatar
gość / 14 stycznia 2017 o 14:18
0
ludzie od***cie się i dajcie im żyć ,było mineło.was wszystkich  komentujących tez mogą spotkac w życiu nie takie sytuacje.każdy teraz jest mądry to niech zachowa swoje madrości dla siebie.nie ma ludzi idealnych każdy na swoim sumieniu ma nie takie grzeszki a udaje ideała.robicie z tego sensacje.jak brak jest wam sensacji to opiszcie swoją .na pewno albo zapewne będą ciekawsze od tej.czy ktoś w wasze życie wchodzi z butami???
Avatar
Gość / 14 stycznia 2017 o 10:43
0
Ta osba która tak osadza i miesza z błotem matkę niema wstydu współczuję tej kobiecie mieć takich znajomych
Avatar
Gość / 13 stycznia 2017 o 22:47
0
Zalosne komentarze... Sama jestem matka i zdarza mi sie wracac do domu po godzinie 22. Zdarza sie. Nawet dosc regularnie, bo co tydzien. Pracuje na 2 zmiany. Mnie tez zlinczujecie? Co za bydlo... Sadzac po pisowni to komentarze pochodza od niewyksztalconych bezrobotnych pozostajacych na garnuszu mamusi. Wam faktycznie trudno zrozumiec jak matka moze wracac pozno do domu. Wasze sa zawsze wtedy, kiedy trzeba Wam podac kolacyjke i przygotowac lozko... A dla pani grarulacje za rozsadek i szybka reakcje:)
Avatar
Gość / 13 stycznia 2017 o 15:55
0
Doskonale tak!! ciekawe powiem tyle życzę Ci tego samego co ta kobieta przeszła !!
Avatar
Gosc / 13 stycznia 2017 o 15:17
0
Oczernic matke???doskonale znam to matke..!!!Nic nie warta ta kobieta. NIE DBA O DOM I O DZIECII...A O MEZA W SZCZEGOLNOSCI!!!!
Avatar
Gość 1234 / 13 stycznia 2017 o 14:28
0
Ludzie gdzie tu jest napisane że dzieci chore w domu a po zatym tak ocenić matkę nie znając powodów dla ktorych tak późno wróciła to czyste hamstwo !!!!!
Avatar
Gość / 13 stycznia 2017 o 13:45
0
Kto udzielił takich informacji dziennikarzom z tymi promilami poszkodowanego- policja. To na miejscu pokrzywdzonego złożył bym doniesieni droga mailową do prokuratury na policję. Był w domu i mógł pić co mu się podoba. A tak został zniesławiony w sejmie Poseł suski już dawno doniósł do prokuratury, że się przewrócił- pewnie też był pijany z p[romilami.
Avatar
gość / 14 stycznia 2017 o 14:18
0
ludzie od***cie się i dajcie im żyć ,było mineło.was wszystkich  komentujących tez mogą spotkac w życiu nie takie sytuacje.każdy teraz jest mądry to niech zachowa swoje madrości dla siebie.nie ma ludzi idealnych każdy na swoim sumieniu ma nie takie grzeszki a udaje ideała.robicie z tego sensacje.jak brak jest wam sensacji to opiszcie swoją .na pewno albo zapewne będą ciekawsze od tej.czy ktoś w wasze życie wchodzi z butami???
Avatar
Gość / 14 stycznia 2017 o 10:43
0
Ta osba która tak osadza i miesza z błotem matkę niema wstydu współczuję tej kobiecie mieć takich znajomych
Avatar
Gość / 13 stycznia 2017 o 22:47
0
Zalosne komentarze... Sama jestem matka i zdarza mi sie wracac do domu po godzinie 22. Zdarza sie. Nawet dosc regularnie, bo co tydzien. Pracuje na 2 zmiany. Mnie tez zlinczujecie? Co za bydlo... Sadzac po pisowni to komentarze pochodza od niewyksztalconych bezrobotnych pozostajacych na garnuszu mamusi. Wam faktycznie trudno zrozumiec jak matka moze wracac pozno do domu. Wasze sa zawsze wtedy, kiedy trzeba Wam podac kolacyjke i przygotowac lozko... A dla pani grarulacje za rozsadek i szybka reakcje:)
Avatar
Gość / 13 stycznia 2017 o 15:55
0
Doskonale tak!! ciekawe powiem tyle życzę Ci tego samego co ta kobieta przeszła !!
Avatar
Gosc / 13 stycznia 2017 o 15:17
0
Oczernic matke???doskonale znam to matke..!!!Nic nie warta ta kobieta. NIE DBA O DOM I O DZIECII...A O MEZA W SZCZEGOLNOSCI!!!!
Avatar
Gość 1234 / 13 stycznia 2017 o 14:28
0
Ludzie gdzie tu jest napisane że dzieci chore w domu a po zatym tak ocenić matkę nie znając powodów dla ktorych tak późno wróciła to czyste hamstwo !!!!!
Avatar
Gość / 13 stycznia 2017 o 13:45
0
Kto udzielił takich informacji dziennikarzom z tymi promilami poszkodowanego- policja. To na miejscu pokrzywdzonego złożył bym doniesieni droga mailową do prokuratury na policję. Był w domu i mógł pić co mu się podoba. A tak został zniesławiony w sejmie Poseł suski już dawno doniósł do prokuratury, że się przewrócił- pewnie też był pijany z p[romilami.
Avatar
Gosc / 13 stycznia 2017 o 12:37
0
Ciekawe dlaczego matka nie zajmuje sie dziecmi chorymi..tylko po 22w nocy przyjezdza dopiero do domu. Jak sie ma dzieci chore to sie ich pilnuje?? a nie zwala na meza wszystko. Facet jak to facet ma inne obowiozki. !!!Kobieta jest od tego by zajoc sie domem.Tylko jak sie kursuje bez przerwy samochodem to puzniej takie so efekty!!!Matko opamietaj sie :!!!
Avatar
Gość / 12 stycznia 2017 o 21:16
0
To z tymi promilami to sensacja roku ja piję piwo siedząc w domu na kiblu jak Pierdne to od razu patologia barwa dla tego pana co pisze o swojej rodzinie patologicznej
Avatar
Gość / 12 stycznia 2017 o 21:05
0
Ludzie nieważne w jakiej miejscowości sie stało ważne że żyją barwa dla żony tego pana
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Urlop rodzicielski, urlop ojcowski. Ile osób korzysta, ile dni przysługuje?

Urlop rodzicielski, urlop ojcowski. Ile osób korzysta, ile dni przysługuje? 0 0

471,2 tys. osób skorzystało w pierwszym półroczu tego roku z urlopów dla rodziców: rodzicielskiego, macierzyńskiego i ojcowskiego – podało Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.

Malarzowi ogrodów. Wasylówka dla Bazylego Albiczuka
galeria

Malarzowi ogrodów. Wasylówka dla Bazylego Albiczuka 0 0

Dąbrowica Mała pamięta o Bazylim Albiczuku. Jak co roku, w rocznicę śmierci malarza zorganizowano Wasylówkę.

4Dreamers w Galerii Plaza w Lublinie
28 lipca 2018, 14:00

4Dreamers w Galerii Plaza w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Empik mieszczący się w Galerii Plaza (ul. Lipowa 13) zaprasza miłośników dobrej muzyki na spotkanie z członkami młodego zespołu 4Dreamers. Artyści pojawią się w Lublinie 28 lipca o godz. 14.

Kolejna grupa zawodowa ze szpitala przy Jaczewskiego w Lublinie chce podwyżek płac

Kolejna grupa zawodowa ze szpitala przy Jaczewskiego w Lublinie chce podwyżek płac 10 4

1400 zł brutto podwyżki chcą technicy elektroradiologii ze szpitala przy Jaczewskiego. – Szpital najwięcej zarabia na badaniach, które wykonujemy. A paradoksalnie zyski, które my wypracowaliśmy, pójdą na realizację porozumienia z pielęgniarkami – denerwują się technicy elektroradiologii.

Alarm 24: Ktoś zrobił sobie dzikie śmietnisko na Felinie
galeria

Alarm 24: Ktoś zrobił sobie dzikie śmietnisko na Felinie 2 0

Zdjęcia śmieci wyrzuconych na drodze w lasku między akademikami a Felinem przysłała do nas Czytelniczka.

Lublin: Masa Krytyczna Śladami Józefa Czechowicza
27 lipca 2018, 18:00
galeria

Lublin: Masa Krytyczna Śladami Józefa Czechowicza 2 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejna odsłona przejażdżek po Lublinie w ramach Masy Krytycznej. 27 lipca o godz. 18 z Placu Litewskiego wyruszy rajd śladami Józefa Czechowicza.

Paweł Fajdek (Agros Zamość): Chcę wracać do Lublina

Paweł Fajdek (Agros Zamość): Chcę wracać do Lublina 3 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość, srebrnym medalistą mistrzostw Polski

Sukces Katarzyny Krawczyk na zawodach w Hiszpanii

Sukces Katarzyny Krawczyk na zawodach w Hiszpanii 2 0

Katarzyna Krawczyk z Cementu-Gryfa Chełm zdobyła brązowy medal podczas Międzynarodowego Turnieju o Grand Prix Hiszpanii. Srebro wywalczyła inna z Polek Agnieszka Wieszczek-Kordus w kategorii 72 kg

Powiat lubartowski: Potrąciła pieszego, dlaczego odjechała z miejsca wypadku?

Powiat lubartowski: Potrąciła pieszego, dlaczego odjechała z miejsca wypadku? 2 2

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 21 na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Wola Blizocka (pow. lubartowski).

18-latek wpadł podczas kontroli na ul. Turystycznej w Lublinie. Trzy miesiące aresztu

18-latek wpadł podczas kontroli na ul. Turystycznej w Lublinie. Trzy miesiące aresztu 0 3

W nocy z piątku na sobotę na ulicy Turystycznej policyjni wywiadowcy zatrzymali do kontroli drogowej samochód audi.

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem 17 1

Do zdarzenia doszło w niedzielę na lotnisku w miejscowości Mokre koło Zamościa.

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią
galeria

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią 1 5

Jesienią z Lublina znikną sklepy Aldik. Zastąpią je Stokrotki. Pracownicy sieci czekają na zmiany z niepokojem.

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie
film

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie 1 1

Kazimierz Michał Ujazdowski nie będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia – ogłosił przewodniczący tej partii Grzegorz Schetyna. Nowego kandydata Koalicji Obywatelskiej wskaże Nowoczesna. 

Musical "Metro" w Lublinie
14 października 2018, 18:00

Musical "Metro" w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Legendarny polski musical Metro zawita do Lublina. Znakomite przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy 14 października o godz. 18 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS