Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

23 marca 2015 r.
6:30
Edytuj ten wpis

Mieszkańcy chcą likwidacji strzelnicy. Jej obrońcy: "Musimy się szkolić"

44 23 A A

Kilkudziesięciu mieszkańców gminy Wąwolnica domaga się zamknięcia strzelnicy, bo przeszkadza im hałas. W obronie tego miejsca stanęli miłośnicy strzelania i wojskowości

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Przecież to najbezpieczniejsze tego typu miejsce w województwie. Korzystają z niej strzelcy sportowi, grupy proobronne, czy uczniowie klas mundurowych z Lublina, Kraśnika, Puław i Zamościa - mówią obrońcy strzelnicy.

Wczoraj przygotowali w tej sprawie petycję do wójta. - Chcemy w ten sposób pokazać, że to bardzo ważne miejsce. W Polsce zaczyna mówić się o obronie terytorialnej. Młodzi ludzie powinni więc mieć możliwość szkolenia się na legalnych, bezpiecznych strzelnicach - podkreśla Damian Duda, dowódca Legii Akademickiej KUL. - Zamknięcie tej strzelnicy byłoby absurdem - stwierdza.

Akcja obrony strzelnicy przeniosła się też do Internetu. Na Facebooku przeciwko likwidacji protestuje ponad 400 osób. - Ćwiczą tu swoje oko zarówno pasjonaci, weterani jak i młodzi ludzie zrzeszeni w przeróżnych organizacjach. Treningi strzeleckie i sprawnościowo-obronne takich organizacji, jak m.in. Obrony Terytorialnej, ,,Strzelca”, Towarzystwa Gimnastycznego ,,Sokół”, Związku Polskich Spadochroniarzy, Klub Żołnierzy Rezerwy z Bełżyc, Legi Akademickiej z KUL-u to za mało? - czytamy w jednym z postów. - Czy działalność tych organizacji nie przyniesie w przyszłości pożytku nam wszystkim? Dzięki strzelnicy rozsławiana jest gmina Wąwolnica, ludzie przyjeżdżają z Lublina, Warszawy, Świdnika, Krakowa, Siedlec, Zamościa - czy trzeba lepszej reklamy?

Petycja obrońców strzelnicy to odpowiedź na protesty mieszkańców, którzy skarżą się na takie sąsiedztwo. Napisali w tej sprawie pismo do wójta. - Wpłynął do nas taki dokument podpisany przez 70 osób. Przeszkadza im hałas związany ze strzelaniem - mówi Marcin Łaguna, wójt gminy Wąwolnica. - Zaraz po otrzymaniu pisma zorganizowałem spotkanie z osobami odpowiedzialnymi za strzelnicę. W ubiegłym tygodniu odbyło się też spotkanie w tej sprawie na komisji społecznej.

Decyzja o zamknięciu strzelnicy jeszcze nie zapadła. - Widzę wiele korzyści z jej funkcjonowania, ale moim obowiązkiem jest reagować, kiedy tylko mieszkańcy zgłaszają swoje uwagi - zaznacza Łaguna. - Wierzę jednak, że znajdziemy rozwiązanie, które pozwoli dalej funkcjonować i rozwijać się strzelnicy w równoczesnej symbiozie z mieszkańcami naszej gminy.
Czytaj więcej o:

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wąwolniczanin / 2 kwietnia 2015 o 12:20
0

Po pierwsze, Wójt nie ma nic do gadania bo nie ma jest właścicielem strzelnicy, udziela się tylko medialnie, jak to niby "godzi ludzi" i szuka kompromisów, a tak naprawdę g...no wie i nic nie może zrobić. Kilku burków po prostu chce zniszczyć, fajną pracę i inicjatywę ludzi....., jak to w Wąwolnicy, chamstwo i zawiść, przeklęte miejsce normalnie, z którym nic już się chyba nie da zrobić, skoro każda inicjatywa jest tłamszona w zarodku.

Avatar
Gość / 24 marca 2015 o 08:26
0

(...)Trzeba  porozumieć  się  z   Dowództwem  VII pułku  w  Lubli nie  przy  Al.Racławickiej---  oni  mieli  piękne  tereny  do  zajęć  taktycznych  ze  strzelnicą   na  tzw.  górkach  czechowskich .    Jeźeli  nie ,  to  z  całą  pewnością  jest  piękna  strzelnica  Jednos tki  KBW  Majdanek .    Rozmawiajcie  z  Dowódcą  tej  Jednostki  Wojskowej  a   On  zapewne  zez woli  na  zajęcia  na  tej  strzelnicy .    Powodzenia .

Jednostki na Majdanku nie ma już od lat, zresztą jeżeli protesty są na wsi, to co dopiero by się działo gdyby chieć strzelać w mieście? Dlatego już istniejące strzelnice są takie cenne, jak słusznie ktoś zauwazył wyżej - łatwo zamknąć, otworzyć - tragedia...

Jednostki na Majdanku nie ma już od lat, zresztą jeżeli protesty są na wsi, to co dopiero by się działo gdyby chieć strzelać w mieście? Dlatego już istniejące strzelnice są takie cenne, jak słusznie ktoś zauwazył wyżej - łatwo zamknąć, otworzyć - tragedia...

rozwiń
Avatar
Konrad / 23 marca 2015 o 22:09
0
Jestem spod Krakowa. Byłem kilka razy na strzelnicy w Wąwolnicy na zajęciach w firmie SHOOTER. Po tym jak się mną tam zajęli stwierdzam, że są nieocenionymi fachowcami. Wielu rzeczy się dowiedziałem takich co nikt nigdzie mi nie przekazał. Dzięki temu zdałem celująco egzamin praktyczny do Szkoły Oficerskiej. Jak opowiadam kolegom jaką macie tam strzelnicę, jacy są tam rzyczliwi ludzie, jaka ciepła i serdeczna atmosfera tam panuje to wszyscy zazdroszczą, że u nas takiego obiektu nie ma. Są tylko typowo komercyjne strzelnice, na których tylko ździerać kasę potrafią i nic więcej. Apeluję do przeciwników strzelnicy: DOCEŃCIE TO CO MACIE BO TO SKARB, KTÓREGO MOGLIBYŚCIE NIE MIEĆ TYLKO WZDYCHAĆ DO INNYCH TAK JAK MY WZDYCHAMY...
pozdrawiam gościnne lubelskie progi. Do zobaczenia.
Jestem spod Krakowa. Byłem kilka razy na strzelnicy w Wąwolnicy na zajęciach w firmie SHOOTER. Po tym jak się mną tam zajęli stwierdzam, że są nieocenionymi fachowcami. Wielu rzeczy się dowiedziałem takich co nikt nigdzie mi nie przekazał. Dzięki temu zdałem celująco egzamin praktyczny do Szkoły Oficerskiej. Jak opowiadam kolegom jaką macie tam strzelnicę, jacy są tam rzyczliwi ludzie, jaka ciepła i serdeczna atmosfera tam panuje to wszyscy zazdroszczą, że u nas takiego obiektu nie ma. Są tylko typowo komercyjne strzelnice, na których tylko ... rozwiń
Avatar
SYLWESTER / 23 marca 2015 o 20:58
0

*************************  Z    CHAMAMI   NIE    DOJDZIECIE   DO   POROZUMIENIA ! *******************    Buras  to  Buras !   do  tej  Wąwolnicy  nawet  *pies  z  kulawą  łapą  nie  zajrzy * .   Ta  strzelnica   zarośnie  badziewiem  i  ostami ,  co  najwyźej  krowy  zafajdają  ten  cały  teren  a   zgody  na  strzelnicę  kałmyki  nie  dadzą .   I  dajcie  tym  Burasom  spokój .                                                  Naleźy  szukać  innych  rozwiązań .   Trzeba  porozumieć  się  z   Dowództwem  VII pułku  w  Lubli nie  przy  Al.Racławickiej---  oni  mieli  piękne  tereny  do  zajęć  taktycznych  ze  strzelnicą   na  tzw.  górkach  czechowskich .    Jeźeli  nie ,  to  z  całą  pewnością  jest  piękna  strzelnica  Jednos tki  KBW  Majdanek .    Rozmawiajcie  z  Dowódcą  tej  Jednostki  Wojskowej  a   On  zapewne  zez woli  na  zajęcia  na  tej  strzelnicy .    Powodzenia .

*************************  Z    CHAMAMI   NIE    DOJDZIECIE   DO   POROZUMIENIA ! *******************    Buras  to  Buras !   do  tej  Wąwolnicy  nawet  *pies  z  kulawą  łapą  nie  zajrzy * .   Ta  strzelnica   zarośnie  badziewiem  i  ostami ,  co  najwyźej  krowy  zafajdają  ten  cały  teren  a   zgody&nb... rozwiń

Avatar
bastet / 23 marca 2015 o 20:02
0

Szkoda , że w artykule nie podano iż z tych 70 podpisów większość jest ze wsi oddalonej o kilka kilometrów? Zamiast się cieszyć że ludzie maja pasję, że młodzież zamiast siedzieć przed komputerami chce coś ze sobą zrobić, to tylko protesty i narzekania.Przykre, że Polak Polakowi wilkiem.

Avatar
bastet / 23 marca 2015 o 19:57
0

Ciekawe co by powiedzieli ci miłośnicy strzelania jakby mieli taki nieustanny huk koło swoich domów

Jaki nieustanny? Strzelnica nie funkcjonuje codziennie.

Avatar
jak uniknąć wojny / 23 marca 2015 o 15:10
0

polecam przeczytać ---> "wojenny system nienawiści blogspot "

Avatar
Czerepak / 23 marca 2015 o 13:50
0

Wąwolnica = Wilkowyje :D

Avatar
kalosz / 23 marca 2015 o 13:36
0

W tej Wąwolnicy mieszkają sami idioci, co niedzielę chodzą do kościoła ale nie po to, żeby się wyciszyć i pomodlić, tylko gadać jeden na drugiego, plotki roznosić. Sami fałszywi ludzie i chamy, udający pobożność. Oceniają ludzi już na pierwszy rzut oka, i gadają żeby plotka jakaś nowa była.

Meksyk stan umysłu

Avatar
Gość / 23 marca 2015 o 12:59
0

ruchliwa ulica jest dużo bardziej uciążliwa niż ta strzelnica ... czysta złośliwość

Avatar
Wąwolniczanin / 2 kwietnia 2015 o 12:20
0

Po pierwsze, Wójt nie ma nic do gadania bo nie ma jest właścicielem strzelnicy, udziela się tylko medialnie, jak to niby "godzi ludzi" i szuka kompromisów, a tak naprawdę g...no wie i nic nie może zrobić. Kilku burków po prostu chce zniszczyć, fajną pracę i inicjatywę ludzi....., jak to w Wąwolnicy, chamstwo i zawiść, przeklęte miejsce normalnie, z którym nic już się chyba nie da zrobić, skoro każda inicjatywa jest tłamszona w zarodku.

Avatar
Gość / 24 marca 2015 o 08:26
0

(...)Trzeba  porozumieć  się  z   Dowództwem  VII pułku  w  Lubli nie  przy  Al.Racławickiej---  oni  mieli  piękne  tereny  do  zajęć  taktycznych  ze  strzelnicą   na  tzw.  górkach  czechowskich .    Jeźeli  nie ,  to  z  całą  pewnością  jest  piękna  strzelnica  Jednos tki  KBW  Majdanek .    Rozmawiajcie  z  Dowódcą  tej  Jednostki  Wojskowej  a   On  zapewne  zez woli  na  zajęcia  na  tej  strzelnicy .    Powodzenia .

Jednostki na Majdanku nie ma już od lat, zresztą jeżeli protesty są na wsi, to co dopiero by się działo gdyby chieć strzelać w mieście? Dlatego już istniejące strzelnice są takie cenne, jak słusznie ktoś zauwazył wyżej - łatwo zamknąć, otworzyć - tragedia...

Jednostki na Majdanku nie ma już od lat, zresztą jeżeli protesty są na wsi, to co dopiero by się działo gdyby chieć strzelać w mieście? Dlatego już istniejące strzelnice są takie cenne, jak słusznie ktoś zauwazył wyżej - łatwo zamknąć, otworzyć - tragedia...

rozwiń
Avatar
Konrad / 23 marca 2015 o 22:09
0
Jestem spod Krakowa. Byłem kilka razy na strzelnicy w Wąwolnicy na zajęciach w firmie SHOOTER. Po tym jak się mną tam zajęli stwierdzam, że są nieocenionymi fachowcami. Wielu rzeczy się dowiedziałem takich co nikt nigdzie mi nie przekazał. Dzięki temu zdałem celująco egzamin praktyczny do Szkoły Oficerskiej. Jak opowiadam kolegom jaką macie tam strzelnicę, jacy są tam rzyczliwi ludzie, jaka ciepła i serdeczna atmosfera tam panuje to wszyscy zazdroszczą, że u nas takiego obiektu nie ma. Są tylko typowo komercyjne strzelnice, na których tylko ździerać kasę potrafią i nic więcej. Apeluję do przeciwników strzelnicy: DOCEŃCIE TO CO MACIE BO TO SKARB, KTÓREGO MOGLIBYŚCIE NIE MIEĆ TYLKO WZDYCHAĆ DO INNYCH TAK JAK MY WZDYCHAMY...
pozdrawiam gościnne lubelskie progi. Do zobaczenia.
Jestem spod Krakowa. Byłem kilka razy na strzelnicy w Wąwolnicy na zajęciach w firmie SHOOTER. Po tym jak się mną tam zajęli stwierdzam, że są nieocenionymi fachowcami. Wielu rzeczy się dowiedziałem takich co nikt nigdzie mi nie przekazał. Dzięki temu zdałem celująco egzamin praktyczny do Szkoły Oficerskiej. Jak opowiadam kolegom jaką macie tam strzelnicę, jacy są tam rzyczliwi ludzie, jaka ciepła i serdeczna atmosfera tam panuje to wszyscy zazdroszczą, że u nas takiego obiektu nie ma. Są tylko typowo komercyjne strzelnice, na których tylko ... rozwiń
Avatar
SYLWESTER / 23 marca 2015 o 20:58
0

*************************  Z    CHAMAMI   NIE    DOJDZIECIE   DO   POROZUMIENIA ! *******************    Buras  to  Buras !   do  tej  Wąwolnicy  nawet  *pies  z  kulawą  łapą  nie  zajrzy * .   Ta  strzelnica   zarośnie  badziewiem  i  ostami ,  co  najwyźej  krowy  zafajdają  ten  cały  teren  a   zgody  na  strzelnicę  kałmyki  nie  dadzą .   I  dajcie  tym  Burasom  spokój .                                                  Naleźy  szukać  innych  rozwiązań .   Trzeba  porozumieć  się  z   Dowództwem  VII pułku  w  Lubli nie  przy  Al.Racławickiej---  oni  mieli  piękne  tereny  do  zajęć  taktycznych  ze  strzelnicą   na  tzw.  górkach  czechowskich .    Jeźeli  nie ,  to  z  całą  pewnością  jest  piękna  strzelnica  Jednos tki  KBW  Majdanek .    Rozmawiajcie  z  Dowódcą  tej  Jednostki  Wojskowej  a   On  zapewne  zez woli  na  zajęcia  na  tej  strzelnicy .    Powodzenia .

*************************  Z    CHAMAMI   NIE    DOJDZIECIE   DO   POROZUMIENIA ! *******************    Buras  to  Buras !   do  tej  Wąwolnicy  nawet  *pies  z  kulawą  łapą  nie  zajrzy * .   Ta  strzelnica   zarośnie  badziewiem  i  ostami ,  co  najwyźej  krowy  zafajdają  ten  cały  teren  a   zgody&nb... rozwiń

Avatar
bastet / 23 marca 2015 o 20:02
0

Szkoda , że w artykule nie podano iż z tych 70 podpisów większość jest ze wsi oddalonej o kilka kilometrów? Zamiast się cieszyć że ludzie maja pasję, że młodzież zamiast siedzieć przed komputerami chce coś ze sobą zrobić, to tylko protesty i narzekania.Przykre, że Polak Polakowi wilkiem.

Avatar
bastet / 23 marca 2015 o 19:57
0

Ciekawe co by powiedzieli ci miłośnicy strzelania jakby mieli taki nieustanny huk koło swoich domów

Jaki nieustanny? Strzelnica nie funkcjonuje codziennie.

Avatar
jak uniknąć wojny / 23 marca 2015 o 15:10
0

polecam przeczytać ---> "wojenny system nienawiści blogspot "

Avatar
Czerepak / 23 marca 2015 o 13:50
0

Wąwolnica = Wilkowyje :D

Avatar
kalosz / 23 marca 2015 o 13:36
0

W tej Wąwolnicy mieszkają sami idioci, co niedzielę chodzą do kościoła ale nie po to, żeby się wyciszyć i pomodlić, tylko gadać jeden na drugiego, plotki roznosić. Sami fałszywi ludzie i chamy, udający pobożność. Oceniają ludzi już na pierwszy rzut oka, i gadają żeby plotka jakaś nowa była.

Meksyk stan umysłu

Avatar
Gość / 23 marca 2015 o 12:59
0

ruchliwa ulica jest dużo bardziej uciążliwa niż ta strzelnica ... czysta złośliwość

Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 1 2

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 9 1

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 1 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 92 39

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 15 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 37 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 8

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 5 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!