Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

17 grudnia 2014 r.
9:45
Edytuj ten wpis

Nie mogą dogadać się z syndykiem. Pracownicy rozpoczęli okupację

0 6 A A

Właściciele firmy VF-Concept nie mogą dojść do porozumienia z syndyk masy upadłościowej zakładu koło Baranowa. Przedsiębiorcy dzierżawili od niej budynki i sprzęt. Efekt jest taki, że od kilku dni pracownicy prowadzą strajk okupacyjny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Cały czas pracujemy i okupujemy zakład, bo boimy się, że jeśli go opuścimy, pani syndyk założy plomby i nie będzie po co wracać - mówi Barbara Parzyszek, pracownica VF-Concept z Janowa Lubelskiego. Firma przez dwa lata dzierżawiła zakład w miejscowości Motoga koło Baranowa w pow. puławskim od syndyka masy upadłościowej.

W miejscu upadłego zakładu funkcjonuje chłodnia owoców i warzyw. W sezonie zatrudnia ok. 250 osób, obecnie ok. 80. - Nie wiemy, co będzie dalej, jak długo będziemy mieć pracę. Jest taka niepewność i to tuż przed samymi świętami - mówi Zenona Janiszek, która także tu pracuje.

- Do tej pory współpraca z panią syndyk masy upadłościowej firmy Euro Commerz układała się bez zarzutu. Nie było żadnych problemów - przekonuje Marek Pawlonka, wiceprezes VF-Concept. Przyznaje, że firma, której jest współwłaścicielem miała incydentalne problemy finansowe. - Wydajemy dużo na zakup surowców, poza tym rozbudowujemy zakład w Janowie, pojawiły się więc problemy z płynnością finansową. Dołożyło się do tego rosyjskie embargo. Od czerwca do sierpnia sprzedaliśmy mniej towaru. Wszystko to spowodowało, że zalegaliśmy z zapłatą czynszu za kilka miesięcy.

Umowa dzierżawy została rozwiązana 24 października. - Nikt nas nie uprzedzał, na opuszczenie zakładu dostaliśmy zaledwie kilka dni. W umowie jest mowa o sześciomiesięcznym okresie wypowiedzenia - wskazuje Pawlonka. - W zakładzie mamy ok. 5 tys. ton towaru, żeby to przewieźć potrzeba aż 250 samochodów. Taki zabieg logistyczny wymaga kilku miesięcy.
Anna Chylińska, syndyk masy upadłości Euro-Commerz w przesłanym oświadczeniu dowodzi, że powody do rozwiązania umowy były. - W przepisie paragrafu 8 ust. 2 z umowy dzierżawy jednoznacznie zastrzeżono uprawnienie syndyka do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, w przypadku gdy spółka VF-Concept sp. z.o.o. będzie zalegać z zapłatą czynszu dzierżawnego za dwa pełne okresy płatności lub gdy dopuści się naruszeń istotnych innych jej postanowień - pisze Anna Chylińska.

Dołącza kopie dokumentów, które potwierdzają, że firma nie wywiązywała się z płatności w terminie od samego początku. - Czynsz za 2012 r. był płacony z opóźnieniem od 70 do 156 - podaje syndyk Chylińska.

Opóźnienia były też w kolejnych latach. - 30 października br., po rozwiązaniu umowy, zapłacono czynsz za maj, czerwiec, lipiec i sierpień - wylicza syndyk.

To jednak nie jedyny powód wypowiedzenia umowy. - Niezależnie od faktu wielokrotnej zwłoki z zapłatą czynszu rozwiązanie umowy było konieczne w związku z sygnałami otrzymywanymi w ostatnim czasie o podnajmie wynajmowanych powierzchni osobom trzecim (czego zabrania paragraf 6 umowy) oraz o dewastacji powierzonego Spółce mienia - dodaje Chylińska.

- To wszystko wierutna bzdura - odpowiada Waldemar Jakubaszek, prezes VF-Concept.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Basia / 20 grudnia 2014 o 13:54
0
Tu sie mylisz kolego podnajem osobom trzecim rowniez mial miejse przez caly ten sezon, klasa przerabiala swoj towar prywatny z prywatnymi pracownikami a takze horteks wypozyczal i chlodzil swoj towar. Dwie rozne firmy nie majace nic wspolnego z VF
Avatar
Mors / 18 grudnia 2014 o 00:54
0

Szanowna Redakcjo

Chciał bym dodać kilka obserwacji z pozycji byłego pracownika firmy VF-Concept(VFC). Obecną sutację firmy znam dobrze ponieważ utrzymuję kontakt z ludźmi z którymi się tam zaprzyjaźniłem. Ja tymczasem pracuję zagranicą i krew mnie zalewa kiedy słucham tych wszystkich broniących prezesów ludzi. Niezdają oni sobie chyba sprawy że teraz są potrzebni włodarzom, więc są na świeczniku, a gdy sytacja się wyjaśni wszystko pozstanie po staremu, zamist się poprawić.

VFC jest firmą uczciwą na pokaz, jedynie pensje i składki do ZUS są płacone zazwyczaj w terminie, dalej nie wygląda to już tak pięknie. Większość pracowników pracuje na umowę zlecenie, otrzymójąc często wypłaty poniżej najniższej krajowej. Kwota przelana na konto jest zależna od wypracowanych godzin, więc gdy w miesiącu wypadają jakeś święta lub inne dni wolne od pracy, albo pracy dla nich poprostu nie ma, to zarabiają grosze.Proceder zatrudniania na umowę zlecenie jest prowadzony przez ok 5 lat, a pracowników z umowy o pracę nie sposób rozróżnic bo pracują w tym samym wymiarze czasowym i na identycznych stanowiskach co umowa zlecenie biorą za to większe pieniądze i posiadając większe przywileje(urlop, możliwość pójści na tzw L4, prawo do zasiłku w przypadku zwolnienia). Jedynym "przywilejem" który mają prawocwnicy zleceni to płatne nadgodziny oraz soboty, niestety po tej samej stawce co za zwykłą godzinę, pracownicy stali nadgodziny mają do odebrania w innym terminie i nie zawsze jest termin który im pasuję. Kolejną sprawą jest fakt że pracownicy, pomimo szkodliwych warunków pracy w chłodni, nie otrzywali ubrań i obuwia roboczego. Zleceni nigdy, nie licząc fartuchów (często jednorazowych) oraz rękawiczek i czepków. Pracownicy z umowy o pracę otrzymali ubrania robocze tylko raz w momęcie ich zatrudnienia, a potem nic.

Straszną plagą tej firmy jest również nepotyzm. Osoby posiadające tak zwane plecy często nie nadają się do pracy, zdażają się przypadki nadużywających alkoholu także w godzinach pracy. Kierownictwo nic z tym nie robi.
Dalej chciał bym wspomnieć o zatrudnianiu emerytów i ręcistów, którzy zajmują miejsca pracy osobom bardziej potrzebującym od nich.

W zakładzie tym funkcjonował również ciekawy system pracy na ucznia. W biurze zapisywal się pełnoletni uczeń lub student a pracował ktoś inny. Celem tego działania było ograniczenie wydatków na ZUS. Firma VFC nie skorzytała chyba z tej praktyki ale u poprzednich właścicieli była to norma.

Drażniąca sprawą jest również niekompetencja pracowników na szczeblu kierowniczym, ale nie będę zgłębiał tego tematu.

Co do sprawy z Syndykiem. Pracpwnicy są zdezinformowani, Prezesi VFC podając swoją wersję wydarzeń nie wspomnieli o długach i innych niesnaskach. Pani syndyk nie chce rozmowiać z ludźmi alby wyjaśnić im sytację. Dopiero z tego artykułu dowiedziałem się o co chodzi jej naprawde chodzi. Temat podnajmu terenu nie miał miejsca. Co do dewastacji to jest ona skutkiem braku porozumienia w sprawie koniecznych inwstycji, w naprawy i konserwaję urządzeń i infrastruktury. Syndyk nie przyznała się również do niewypłacenia jeszcze zaległych wypłat pracownikom firmy której masą upodłości kieruje.

Konkluzja jest taka że każdy walczy o swoje,
Zarząd VFC o swój towar i związane z nim zyski
Pracownicy o miejsca pracy.
A Syndyk prowadzi osobistą krucjatę przeciwko VFC jednak ucierpią na tym tylko zwykli ludzie.

Szanowna Redakcjo

Chciał bym dodać kilka obserwacji z pozycji byłego pracownika firmy VF-Concept(VFC). Obecną sutację firmy znam dobrze ponieważ utrzymuję kontakt z ludźmi z którymi się tam zaprzyjaźniłem. Ja tymczasem pracuję zagranicą i krew mnie zalewa kiedy słucham tych wszystkich broniących prezesów ludzi. Niezdają oni sobie chyba sprawy że teraz są potrzebni włodarzom, więc są na świeczniku, a gdy sytacja się wyjaśni wszystko pozstanie po staremu, zamist się poprawić.

VFC jest firmą uczciwą na pokaz, jedynie pensje i s... rozwiń

Avatar
wj / 17 grudnia 2014 o 21:21
0

pobory nabieżąco pracownicy mają rację, góra niech się dogaduje

Avatar
Zofia / 17 grudnia 2014 o 19:30
0

do ~`tasiemka. Nieprawda! My głosowaliśmy na Jarosława nie na Donalda. Jak odzyska władzę to zrobi porządek i robota będzie dla kazdego. Dla tych co wyemigrowali też. I to juz od 2040 roku.

Avatar
tasiemka / 17 grudnia 2014 o 15:04
0
Będzie dla was inna, lepsza praca!! Dobra praca !! niejaki ryży, ten od "zielonej wyspy", nie zostawi was samym sobie!!on doskonale pamięta,że 2 razy głosowaliście na niego i przez ostatnie 7 lat gorliwie mu d.pę lizaliście!!teraz, razem z inwestorem z Kataru
sprowadzają do polski milion słoni, same samce!! Będziecie im jaja bujać!! Wyposażenie: 
stołek+tasiemka+kask ochronny, należy zabrać z domu!!w niedzielę nadgodziny!! aplikacje wypełniać i wysyłać na stronie:
www,jajaslonia.pl ci ,którzy wytrwale lizali ryżemu d.pę, przez 7 lat, mają pierszeństwo.
Będzie dla was inna, lepsza praca!! Dobra praca !! niejaki ryży, ten od "zielonej wyspy", nie zostawi was samym sobie!!on doskonale pamięta,że 2 razy głosowaliście na niego i przez ostatnie 7 lat gorliwie mu d.pę lizaliście!!teraz, razem z inwestorem z Kataru
sprowadzają do polski milion słoni, same samce!! Będziecie im jaja bujać!! Wyposażenie: 
stołek+tasiemka+kask ochronny, należy zabrać z domu!!w niedzielę nadgodziny!! aplikacje wypełniać i wysyłać na stronie:
www,jajaslonia.pl ci ,którzy wytrwa... rozwiń
Avatar
WASYL / 17 grudnia 2014 o 13:53
0

Buisiness Management Import - Export SRL.

Avatar
Basia / 20 grudnia 2014 o 13:54
0
Tu sie mylisz kolego podnajem osobom trzecim rowniez mial miejse przez caly ten sezon, klasa przerabiala swoj towar prywatny z prywatnymi pracownikami a takze horteks wypozyczal i chlodzil swoj towar. Dwie rozne firmy nie majace nic wspolnego z VF
Avatar
Mors / 18 grudnia 2014 o 00:54
0

Szanowna Redakcjo

Chciał bym dodać kilka obserwacji z pozycji byłego pracownika firmy VF-Concept(VFC). Obecną sutację firmy znam dobrze ponieważ utrzymuję kontakt z ludźmi z którymi się tam zaprzyjaźniłem. Ja tymczasem pracuję zagranicą i krew mnie zalewa kiedy słucham tych wszystkich broniących prezesów ludzi. Niezdają oni sobie chyba sprawy że teraz są potrzebni włodarzom, więc są na świeczniku, a gdy sytacja się wyjaśni wszystko pozstanie po staremu, zamist się poprawić.

VFC jest firmą uczciwą na pokaz, jedynie pensje i składki do ZUS są płacone zazwyczaj w terminie, dalej nie wygląda to już tak pięknie. Większość pracowników pracuje na umowę zlecenie, otrzymójąc często wypłaty poniżej najniższej krajowej. Kwota przelana na konto jest zależna od wypracowanych godzin, więc gdy w miesiącu wypadają jakeś święta lub inne dni wolne od pracy, albo pracy dla nich poprostu nie ma, to zarabiają grosze.Proceder zatrudniania na umowę zlecenie jest prowadzony przez ok 5 lat, a pracowników z umowy o pracę nie sposób rozróżnic bo pracują w tym samym wymiarze czasowym i na identycznych stanowiskach co umowa zlecenie biorą za to większe pieniądze i posiadając większe przywileje(urlop, możliwość pójści na tzw L4, prawo do zasiłku w przypadku zwolnienia). Jedynym "przywilejem" który mają prawocwnicy zleceni to płatne nadgodziny oraz soboty, niestety po tej samej stawce co za zwykłą godzinę, pracownicy stali nadgodziny mają do odebrania w innym terminie i nie zawsze jest termin który im pasuję. Kolejną sprawą jest fakt że pracownicy, pomimo szkodliwych warunków pracy w chłodni, nie otrzywali ubrań i obuwia roboczego. Zleceni nigdy, nie licząc fartuchów (często jednorazowych) oraz rękawiczek i czepków. Pracownicy z umowy o pracę otrzymali ubrania robocze tylko raz w momęcie ich zatrudnienia, a potem nic.

Straszną plagą tej firmy jest również nepotyzm. Osoby posiadające tak zwane plecy często nie nadają się do pracy, zdażają się przypadki nadużywających alkoholu także w godzinach pracy. Kierownictwo nic z tym nie robi.
Dalej chciał bym wspomnieć o zatrudnianiu emerytów i ręcistów, którzy zajmują miejsca pracy osobom bardziej potrzebującym od nich.

W zakładzie tym funkcjonował również ciekawy system pracy na ucznia. W biurze zapisywal się pełnoletni uczeń lub student a pracował ktoś inny. Celem tego działania było ograniczenie wydatków na ZUS. Firma VFC nie skorzytała chyba z tej praktyki ale u poprzednich właścicieli była to norma.

Drażniąca sprawą jest również niekompetencja pracowników na szczeblu kierowniczym, ale nie będę zgłębiał tego tematu.

Co do sprawy z Syndykiem. Pracpwnicy są zdezinformowani, Prezesi VFC podając swoją wersję wydarzeń nie wspomnieli o długach i innych niesnaskach. Pani syndyk nie chce rozmowiać z ludźmi alby wyjaśnić im sytację. Dopiero z tego artykułu dowiedziałem się o co chodzi jej naprawde chodzi. Temat podnajmu terenu nie miał miejsca. Co do dewastacji to jest ona skutkiem braku porozumienia w sprawie koniecznych inwstycji, w naprawy i konserwaję urządzeń i infrastruktury. Syndyk nie przyznała się również do niewypłacenia jeszcze zaległych wypłat pracownikom firmy której masą upodłości kieruje.

Konkluzja jest taka że każdy walczy o swoje,
Zarząd VFC o swój towar i związane z nim zyski
Pracownicy o miejsca pracy.
A Syndyk prowadzi osobistą krucjatę przeciwko VFC jednak ucierpią na tym tylko zwykli ludzie.

Szanowna Redakcjo

Chciał bym dodać kilka obserwacji z pozycji byłego pracownika firmy VF-Concept(VFC). Obecną sutację firmy znam dobrze ponieważ utrzymuję kontakt z ludźmi z którymi się tam zaprzyjaźniłem. Ja tymczasem pracuję zagranicą i krew mnie zalewa kiedy słucham tych wszystkich broniących prezesów ludzi. Niezdają oni sobie chyba sprawy że teraz są potrzebni włodarzom, więc są na świeczniku, a gdy sytacja się wyjaśni wszystko pozstanie po staremu, zamist się poprawić.

VFC jest firmą uczciwą na pokaz, jedynie pensje i s... rozwiń

Avatar
wj / 17 grudnia 2014 o 21:21
0

pobory nabieżąco pracownicy mają rację, góra niech się dogaduje

Avatar
Zofia / 17 grudnia 2014 o 19:30
0

do ~`tasiemka. Nieprawda! My głosowaliśmy na Jarosława nie na Donalda. Jak odzyska władzę to zrobi porządek i robota będzie dla kazdego. Dla tych co wyemigrowali też. I to juz od 2040 roku.

Avatar
tasiemka / 17 grudnia 2014 o 15:04
0
Będzie dla was inna, lepsza praca!! Dobra praca !! niejaki ryży, ten od "zielonej wyspy", nie zostawi was samym sobie!!on doskonale pamięta,że 2 razy głosowaliście na niego i przez ostatnie 7 lat gorliwie mu d.pę lizaliście!!teraz, razem z inwestorem z Kataru
sprowadzają do polski milion słoni, same samce!! Będziecie im jaja bujać!! Wyposażenie: 
stołek+tasiemka+kask ochronny, należy zabrać z domu!!w niedzielę nadgodziny!! aplikacje wypełniać i wysyłać na stronie:
www,jajaslonia.pl ci ,którzy wytrwale lizali ryżemu d.pę, przez 7 lat, mają pierszeństwo.
Będzie dla was inna, lepsza praca!! Dobra praca !! niejaki ryży, ten od "zielonej wyspy", nie zostawi was samym sobie!!on doskonale pamięta,że 2 razy głosowaliście na niego i przez ostatnie 7 lat gorliwie mu d.pę lizaliście!!teraz, razem z inwestorem z Kataru
sprowadzają do polski milion słoni, same samce!! Będziecie im jaja bujać!! Wyposażenie: 
stołek+tasiemka+kask ochronny, należy zabrać z domu!!w niedzielę nadgodziny!! aplikacje wypełniać i wysyłać na stronie:
www,jajaslonia.pl ci ,którzy wytrwa... rozwiń
Avatar
WASYL / 17 grudnia 2014 o 13:53
0

Buisiness Management Import - Export SRL.

Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Spotkanie autorskie z Piotrem Sommerem w Księgarni Dosłownej
24 stycznia 2020, 18:00

Spotkanie autorskie z Piotrem Sommerem w Księgarni Dosłownej 0 0

24 stycznia o godz. 18 w Księgarni Dosłownej (Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12) zorganizowane zostanie spotkanie autorskiej z Piotrem Sommerem.

Ordynator kardiologii szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie nie chciał zwalniać lekarzy? Dlatego miał zrezygnować z funkcji

Ordynator kardiologii szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie nie chciał zwalniać lekarzy? Dlatego miał zrezygnować z funkcji 0 3

Ordynator kardiologii szpitala wojewódzkiego przy Kraśnickiej w Lublinie miał zrezygnować z funkcji – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Chodzi o planowane przez dyrekcję zmiany kadrowe w związku z programem naprawczym – zakładają one m.in. redukcję etatów.

W Wierzbie odbył się XII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stary Zamość

W Wierzbie odbył się XII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stary Zamość 0 0

W niedzielnych zawodach, które odbyły się w hali szkoły podstawowej w Wierzbie wzięło udział trzynaście drużyn

Przyszedł z urną na otwarcie odcinka drogi ekspresowej. "Wysłaliście ludzi na śmierć"
film

Przyszedł z urną na otwarcie odcinka drogi ekspresowej. "Wysłaliście ludzi na śmierć" 3 1

Uroczyste otwarcie odcinka drogi S5 łączącej Poznań z Bydgoszczą zostało nieoczekiwanie przerwane przez rodzinę 37-latka, który w listopadzie zginął w wypadku na udostępnionym wcześniej do ruchu fragmencie tej trasy. - Wysłaliście ludzi na śmierć – mówił podczas uroczystości brat ofiary.

Od lutego zmiany w „małym ZUS”. Więcej firm ma skorzystać z niższych składek na ubezpieczenia społeczne

Od lutego zmiany w „małym ZUS”. Więcej firm ma skorzystać z niższych składek na ubezpieczenia społeczne 0 2

Więcej firm skorzysta z niższych składek na ubezpieczenia społeczne. 1 lutego wchodzą w życie zmiany w „małym ZUS” dla przedsiębiorców, czyli tzw. mały ZUS plus.

Opłaty za odholowanie źle zaparkowanych aut w Lublinie były za wysokie. Kierowcy mogą starać się o zwrot pieniędzy

Opłaty za odholowanie źle zaparkowanych aut w Lublinie były za wysokie. Kierowcy mogą starać się o zwrot pieniędzy 1 7

Przez cały rok kierowcy byli karani zawyżonymi opłatami za odholowanie źle zaparkowanych aut i ich przechowanie na płatnym parkingu. Prawomocny wyrok w tej sprawie wydał Naczelny Sąd Administracyjny. Kilkuset ukaranym kierowcom otwiera to drogę do starań o zwrot pieniędzy pobranych przez samorząd Lublina

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 22 stycznia 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 22 stycznia 2020 r. 0 0

Podkarpacki Bank Spółdzielczy ma kłopoty finansowe. Zlikwidowany zostanie jego lubelski oddział

Podkarpacki Bank Spółdzielczy ma kłopoty finansowe. Zlikwidowany zostanie jego lubelski oddział 4 4

Klienci Podkarpackiego Banku Spółdzielczego po jego przymusowej restrukturyzacji szturmują jego oddziały na południu Polski. Ludzie boją się, że mogą przepaść ich oszczędności. Panika wybuchła, gdy dowiedzieli się z mediów, że samorządy straciły ulokowane w PBS 82 miliony złotych. Pod lubelską siedzibą agencji banku kolejek jednak nie ma.

COZL wciąż walczy o fundusze na sprzęt medyczny i wyposażenie

COZL wciąż walczy o fundusze na sprzęt medyczny i wyposażenie 0 12

Pod koniec lutego ma się zakończyć rozbudowa Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Szpitalowi brakuje jednak 120 mln zł na sprzęt medyczny i wyposażenie.

Mała suczka znaleziona w Chełmie straciła łapę. Została skatowana przez nieznanego sprawcę

Mała suczka znaleziona w Chełmie straciła łapę. Została skatowana przez nieznanego sprawcę 188 24

Nie udało się uratować przedniej łapy suczce znalezionej w worku na tyłach Castoramy w Chełmie. Obrażenia były zbyt duże - łapa była w kilku miejscach złamana i oskalpowana ze skóry.

Lubelska młodzież nagrała teledysk do utworu o starej części Bronowic. Rapuje w nim o życiu w tym miejscu [wideo]
film

Lubelska młodzież nagrała teledysk do utworu o starej części Bronowic. Rapuje w nim o życiu w tym miejscu [wideo] 0 8

- Spójrz, to nasze szare kamienice. Każdy z nas to nowy kolor – stare Bronowice – to pierwsze słowa, jakie usłyszymy w teledysku do utworu „Szare kamienice”. Nagrał go Brono Skład, czyli młodzież mieszkająca w starej części Bronowic

Kobiety proponowały mu wróżenie z kart. Zamiast przyszłości, zobaczył, że ma pusty portfel

Kobiety proponowały mu wróżenie z kart. Zamiast przyszłości, zobaczył, że ma pusty portfel 5 2

Lubelscy policjanci zatrzymali dwie kobiety, które okradły mężczyznę, proponując mu wróżenie z kart. Mężczyzna stracił ponad 1400 USD i 300 złotych. Złodziejkom grozi do 5 lat więzienia.

Motor złożył wniosek do PZPN w sprawie transferu Krzysztofa Ropskiego

Motor złożył wniosek do PZPN w sprawie transferu Krzysztofa Ropskiego 0 5

Nowe wieści w sprawie telenoweli transferowej w III lidze. Krzysztof Ropski jest zawodnikiem Motoru, czy Siarki Tarnobrzeg? Kluby nie doszły do porozumienia w sprawie przenosin napastnika do Lublina. W efekcie, na to pytanie odpowie Polski Związek Piłki Nożnej.

Strażacy z Lublina walczyli z pożarem w jednej z hal przemysłowych. Zobacz akcję gaśniczą [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Strażacy z Lublina walczyli z pożarem w jednej z hal przemysłowych. Zobacz akcję gaśniczą [zdjęcia, wideo] 3 4

Około 40 strażaków walczyło dzisiaj z ogniem w jednej z hal przemysłowych na terenie dawnej fabryki samochodów, gdzie niewiele wcześniej zakończył się demontaż linii produkcyjnej. W pożarze nikt nie ucierpiał

Koncert zespołu Deltha w Rider's Pub
24 stycznia 2020, 20:00

Koncert zespołu Deltha w Rider's Pub 0 0

Propozycja dla miłośników ciężkiego grania. 24 stycznia o godz. 20 w Rider'S Pub (ul. 3 Maja 9) wystąpi formacja Deltha.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!