Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

17 czerwca 2010 r.
9:34
Edytuj ten wpis

Ojciec zlecił porwanie chłopaka swojej córki. Skatowali 19-latka w lesie

Autor: Zdjęcie autora er
0 43 A A

Policjanci z Puław zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o uprowadzenie i brutalne pobicie 19-latka. Wszystko wskazuje, że organizatorem porwania był 42-letni mężczyzna, którzy nie chciał, żeby chłopak spotykał się z jego córką.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W niedzielę 19-latek był na festynie w Końskowoli. Około godziny 22 ktoś uderzył go w tył głowy. Przytomność odzyskał w bagażniku.

Auto zatrzymało się w lesie w miejscowości Młynki. Trzech mężczyzn wyciągnęło go z bagażnika. Pobili go do utraty przytomności.

- Jeden z nich ściągnął mu spodnie, przeszukał kieszenie i zabrał portfel z dokumentami i 2 tys. złotych oraz dwa telefony komórkowe – mówi Marcin Koper z puławskiej policji.

Oprawcy zostawili 19-latka w lesie. Pobity po odzyskaniu przytomność zawiadomił policję.

Już w poniedziałek policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn zamieszanych w porwanie: to 24 latek oraz jego 42 letni znajomy - mieszkańcy gm. Markuszów. We wtorek za kratki trafił brat 24-latka, a wczoraj 25-letni kierowca, który swoim bmw przywiózł do Końskowoli napastników i wywiózł do lasu 19- latka.

- Policjanci ustalili, że motywem działania zatrzymanych było nieporozumienie na niedzielnym festynie, do którego doszło pomiędzy 19-latkiem, a jego byłą dziewczyną. Wśród zatrzymanych mężczyzn jest ojciec 16 latki, który chciał w ten sposób rozwiązać nieporozumienia miedzy nastolatkami – dodaje Koper.

Dzisiaj doprowadzeni zostaną do sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu. Braciom oraz 42 latkowi za porwanie i rozbój grozi do 12 lat więzienia.

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tajny / 24 listopada 2010 o 21:13
0
Grzesio Buczek powinien dostać 25lat za swoje wyskoki za bardzo cwaniaczy ale to już niedługo dostał narazie zawiasy do uprawomocnienia wyroku długo po Markuszowie nie pojeździ po pijanemu i jego przekręty się zakończą
Avatar
KtoS / 16 listopada 2010 o 20:33
0
ta I co wielka sprawa wszyscy madrzy byliscie ... A skonczylo sie na tym ze chlopaki dostali 5 lat w zawiasach a Kozak 2400 odszkodowania i po co mu to bylo ? Smiana ...
A taki pewny siebie byl .. Pozdro |!
Avatar
Kamil / 23 lipca 2010 o 23:24
0
hehe Markuszów taki maly a tylu kryminalistow jak nie Burego syn to teraz inni ale podobne klimaty pozdro dla Markuszowa
Avatar
gosc / 22 lipca 2010 o 23:29
0
haha o czym wy mowicie nic im nie zrobia ten chłopak pewnie wycofa oskarzenia a jak nie to i tak dostana max zawiasy . gdyby to bylo tak przerazliwe to by nie chodzil juz po wsi bo po czyms takim ma sie jakis szok itp leki a skoro juz znia lazi to rozejdzie sie po kosciach.... a Kasi tez nie napastujcie bo kazda dziewczyna nie dajaca sobie rady ktora dostaje w twarz < ponizona> by tak zrobila. ani jej ojca nie obrazajcie bo to smieszne. to normalne zachowanie ojca
Avatar
Gość / 14 lipca 2010 o 22:28
0
Ludzie o co tyle halasu?! nie wtracajcie sie w cudze zycie !!!!! a tak na marginesie to juz sie owi nastolatkowie prowadzaja za raczke po wsi....
Avatar
gosc22 / 14 lipca 2010 o 22:24
0
Ludzie o co tyle halasu?! nie wtracajcie sie w cudze zycie !!!!! a tak na marginesie to juz sie owi nastolatkowie prowadzaja za raczke po wsi....
Avatar
Gość / 28 czerwca 2010 o 00:03
0
kasia to puszczala sie z innym i o to poszlo,a ze chlopak to zobaczyl to sie nie dziwcie..
Avatar
dusza / 23 czerwca 2010 o 22:30
0
Przemkowi znowu sie udalo, znowu udalo mu sie zarobic pare zlotych. Jego tatus i mama pijacy, mu w tym duzo pomoga. To jest sprytna rodzinka, znam ich 19 lat. Raz oskarzyl swojego kolege to zarobil na tym 5 tys zlotych. A kasia jeszcze sprytniejsza wiecej ma oszustw za soba niz tych 16 lat. Chlopacy nie dajcie sie zrobic w konia!
Avatar
dusza / 23 czerwca 2010 o 22:26
0
Przemkowi znowu sie udalo, znowu udalo mu sie zarobic pare zlotych. Jego tatus i mama pijacy, mu w tym duzo pomoga. To jest sprytna rodzinka, znam ich 19 lat. Raz oskarzyl swojego kolege to zarobil na tym 5 tys zlotych. A kasia jeszcze sprytniejsza wiecej ma oszustw za soba niz tych 16 lat. Chlopacy nie dajcie sie zrobic w konia!
Avatar
pan nosek / 22 czerwca 2010 o 17:51
0
.....ona..... napisał:
hej..... gdyby wasza corke ktos pobil z zazdrosci bo z nim zerwala tez byscie tak postapili. a i nie bojcie sie o mojego tate on sobie poradzi....


Do szkoły patologiczny tłumoku!!!!
Avatar
tajny / 24 listopada 2010 o 21:13
0
Grzesio Buczek powinien dostać 25lat za swoje wyskoki za bardzo cwaniaczy ale to już niedługo dostał narazie zawiasy do uprawomocnienia wyroku długo po Markuszowie nie pojeździ po pijanemu i jego przekręty się zakończą
Avatar
KtoS / 16 listopada 2010 o 20:33
0
ta I co wielka sprawa wszyscy madrzy byliscie ... A skonczylo sie na tym ze chlopaki dostali 5 lat w zawiasach a Kozak 2400 odszkodowania i po co mu to bylo ? Smiana ...
A taki pewny siebie byl .. Pozdro |!
Avatar
Kamil / 23 lipca 2010 o 23:24
0
hehe Markuszów taki maly a tylu kryminalistow jak nie Burego syn to teraz inni ale podobne klimaty pozdro dla Markuszowa
Avatar
gosc / 22 lipca 2010 o 23:29
0
haha o czym wy mowicie nic im nie zrobia ten chłopak pewnie wycofa oskarzenia a jak nie to i tak dostana max zawiasy . gdyby to bylo tak przerazliwe to by nie chodzil juz po wsi bo po czyms takim ma sie jakis szok itp leki a skoro juz znia lazi to rozejdzie sie po kosciach.... a Kasi tez nie napastujcie bo kazda dziewczyna nie dajaca sobie rady ktora dostaje w twarz < ponizona> by tak zrobila. ani jej ojca nie obrazajcie bo to smieszne. to normalne zachowanie ojca
Avatar
Gość / 14 lipca 2010 o 22:28
0
Ludzie o co tyle halasu?! nie wtracajcie sie w cudze zycie !!!!! a tak na marginesie to juz sie owi nastolatkowie prowadzaja za raczke po wsi....
Avatar
gosc22 / 14 lipca 2010 o 22:24
0
Ludzie o co tyle halasu?! nie wtracajcie sie w cudze zycie !!!!! a tak na marginesie to juz sie owi nastolatkowie prowadzaja za raczke po wsi....
Avatar
Gość / 28 czerwca 2010 o 00:03
0
kasia to puszczala sie z innym i o to poszlo,a ze chlopak to zobaczyl to sie nie dziwcie..
Avatar
dusza / 23 czerwca 2010 o 22:30
0
Przemkowi znowu sie udalo, znowu udalo mu sie zarobic pare zlotych. Jego tatus i mama pijacy, mu w tym duzo pomoga. To jest sprytna rodzinka, znam ich 19 lat. Raz oskarzyl swojego kolege to zarobil na tym 5 tys zlotych. A kasia jeszcze sprytniejsza wiecej ma oszustw za soba niz tych 16 lat. Chlopacy nie dajcie sie zrobic w konia!
Avatar
dusza / 23 czerwca 2010 o 22:26
0
Przemkowi znowu sie udalo, znowu udalo mu sie zarobic pare zlotych. Jego tatus i mama pijacy, mu w tym duzo pomoga. To jest sprytna rodzinka, znam ich 19 lat. Raz oskarzyl swojego kolege to zarobil na tym 5 tys zlotych. A kasia jeszcze sprytniejsza wiecej ma oszustw za soba niz tych 16 lat. Chlopacy nie dajcie sie zrobic w konia!
Avatar
pan nosek / 22 czerwca 2010 o 17:51
0
.....ona..... napisał:
hej..... gdyby wasza corke ktos pobil z zazdrosci bo z nim zerwala tez byscie tak postapili. a i nie bojcie sie o mojego tate on sobie poradzi....


Do szkoły patologiczny tłumoku!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 0

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 3 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 2 1

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 8 1

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 3 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce"

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce" 0 3

To skandal, żeby pacjent musiał ponosić konsekwencje wycofania leku z rynku! – oburza się pan Jerzy z Lublina. – Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce.

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM 0 0

90 nowych miejsc parkingowych ma powstać na osiedlach Mickiewicza, Konopnickiej, Krasińskiego i Słowackiego.

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty
21 lipca 2018, 20:00

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty 0 0

W dniach 21-22 lipca na Zamku w Janowcu odbędzie się tegoroczna, barwna i wypełniona atrakcjami odsłona Dni Janowca.

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie
21 lipca 2018, 12:00

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie 0 0

Gdy cała Polska świętuje stulecie odzyskania niepodległości u nas będziemy wspominać wydarzenia z 1018 roku. W weekend obchodzimy 1000 rocznicę bitwy nad Bugiem pomiędzy Bolesławem Chrobrym a Jarosławem Mądrym. Będzie co rekonstruować, bo za Chrobrym stało ok. 300 rycerzy niemieckich, 500 Węgrów, 100 Pieczyngów oraz od 2 do 5 tys. polskich zbrojnych. Ruski władca dysponował armią zbliżona liczebnie, którą wspomagali Wikingowie.

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń 3 0

Każdy kto w tym roku będzie chciał zobaczyć aukcję Pride of Poland będzie musiał zapłacić za zaproszenie. I to nie mało. Organizatorzy właśnie podali, że zaproszenie kosztować będzie 450 zł.

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 36 4

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin!

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin! 98 11

To prawdziwy hit tego lata! Kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał były zawodnik Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna 0 0

PIŁKARSKA II LIGA W sobotę Górnik Łęczna rozegra pierwszy mecz nowego sezonu gdzie w Wejherowie zagra z tamtejszym Gryfem. Na kilka dni przed tym spotkaniem do klubu dołączyło dwóch zawodników, którzy mają stanowić o sile ofensywnej zielono-czarnych

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!