Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

17 kwietnia 2015 r.
18:47
Edytuj ten wpis

Prezydent Komorowski w gospodarstwie w Końskowoli

Autor: Zdjęcie autora rs
29 25 A A

Na trasie Bronkobusa, który od czwartku jeździ po woj. lubelskim znalazło się gospodarstwo szkółkarskie Kurowskich w Końskowoli. Prezydent zwiedził ogrody, otrzymał kilka roślin, książkę i album.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To była niespodziewana wizyta. Początkowo na trasie Bronisława Komorowskiego miały znaleźć się Puławy. Sztab wyborczy prawie w ostatniej chwili zmienił jednak plany dotyczące spotkania z mieszkańcami w porcie rzecznym Marina.

Jak wyjaśnili przedstawiciele sztabu, początkowo planowali, by prezydent przepłynął z Kazimierza do Puław statkiem. To z przyczyn technicznych okazało się niemożliwe, więc wizyta została odwołana.

Zamiast tego urzędujący prezydent wybrał się do Końskowoli. Tam złożył wizytę w znanym gospodarstwie szkółkarskim rodziny Kurowskich. Został przyjęty przez twórcę firmy, Lucjana Kurowskiego, który oprowadził go po kilku swoich ogrodach, a na zakończenie podarował kilka roślin, książkę i album.

Na prezydenta czekali także dziennikarze, ale Bronisław Komorowski nie chciał odpowiadać na żadne pytania. Po szybkim spacerze w otoczeniu osobistej ochrony i właścicieli firmy, ekspresowym uściśnięciu dłoni grupce pracowników, prezydent udał się do Puław. Razem z ministrem skarbu Włodzimierzem Karpińskim spotkał się z zarządem i pracownikami Zakładów Azotowych "Puławy". Była to ostatnia z planowanych wizyt, po której Bronisław Komorowski opuścił woj. lubelskie.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2015 o 09:02
0

Nasz wójt z neseserkiem, ciekawe co tam chował? pewnie bimberek i dzika na zagrychę

Avatar
rex / 19 kwietnia 2015 o 13:18
0

po wizycie Bronka pozostała zamiast jego hasła zgoda  jest niezgoda czyli cel prawdziwy tego nieszczerego polityka został osiągnięty to jest  jego paliwo i sama obecność sprawiają, że podziały żyją co widać na tym forum.Dajcie spokój z tą polemiką jest ona rękę politykom, zacznijmy normalnie z sobą żyć jako naród.A cieszmy się z każdej pracy póki ona jest.Ps. prawda leży po środku. 

Avatar
Gość / 18 kwietnia 2015 o 20:56
0

bzdury piszesz z emerytury samej to by nie wyżyły i muszą dorabiać za marne grosze na chleb ,a szef męczy wszystkich psychicznie( z resztą jak wszędzie w tym biznesie w Końskowoli )bo wiecznie jest tam zepsuta atmosfera do pracy ,gdyby była alternatywa to szkółkach w końskiej by NIKT nie chciał pracować. Pracował tam mój kumpel ludzie boją się tam swojego cienia bo wywiad działa.A lizusów nie brakuje.

Po pierwsze to nigdy szef nikogo nie męczył psychicznie, no chyba że twojego kumpla, który jak  widać wystraszył się własnego cienia i uciekł. Ludzie zrozumcie że atmosfera bardzo często nakręcana jest przez nas samych pracowników i szef się nigdy do tego nie wtrąca, chociaż czasem powinien ustawić niektóre osoby. A to że się uczciwie pracuje nazywane jest lizaniem dupy! I to jest chore! Nie powinien komentować atmosfery, czy uciśnienia "biednych i wyzyskiwanych " pracowników nikt, to nie miał styczności z naszym szefem, naszą pracą i ludźmi tam pracującymi.

Nie- uciśniony i nie-wykorzystywany pracownik :)

Po pierwsze to nigdy szef nikogo nie męczył psychicznie, no chyba że twojego kumpla, który jak  widać wystraszył się własnego cienia i uciekł. Ludzie zrozumcie że atmosfera bardzo często nakręcana jest przez nas samych pracowników i szef się nigdy do tego nie wtrąca, chociaż czasem powinien ustawić niektóre osoby. A to że się uczciwie pracuje nazywane jest lizaniem dupy! I to jest chore! Nie powinien komentować atmosfery, czy uciśnienia "biednych i wyzyskiwanych " pracowników nikt, to nie miał styczności z naszym szefem... rozwiń

Avatar
Gość / 18 kwietnia 2015 o 20:08
0

śmieszą mnie tacy ludzie jak ty i pokazujesz że jesteś płykim człowiekiem, nie wiedzą nic a oceniając, apropo twojej atmosfery to śmieszne bo jak już to tworzą ją ludzie a nie szef. Szef musi zrobić wszystko żeby to wszystko jakoś funkcjonowało bo inaczej ludzie powchodziliby mu na głowe zresztą jak w innych zakładach pracy.

Avatar
gosc / 18 kwietnia 2015 o 19:24
0

Nasze emerytki mają się doskonale i pracują po dzień dzisiejszy dlatego, że chcą. Ponadto nasz szef cieszy się doskonałą opinią wśród pracowników i branży szkółkarskiej więc nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia. Dodam jeszcze, iż ta firma nie potrzebuje takiej reklamy gdyż ma już wyrobioną markę w kraju i zagranicą.

bzdury piszesz z emerytury samej to by nie wyżyły i muszą dorabiać za marne grosze na chleb ,a szef męczy wszystkich psychicznie( z resztą jak wszędzie w tym biznesie w Końskowoli )bo wiecznie jest tam zepsuta atmosfera do pracy ,gdyby była alternatywa to szkółkach w końskiej by NIKT nie chciał pracować. Pracował tam mój kumpel ludzie boją się tam swojego cienia bo wywiad działa.A lizusów nie brakuje.

bzdury piszesz z emerytury samej to by nie wyżyły i muszą dorabiać za marne grosze na chleb ,a szef męczy wszystkich psychicznie( z resztą jak wszędzie w tym biznesie w Końskowoli )bo wiecznie jest tam zepsuta atmosfera do pracy ,gdyby była alternatywa to szkółkach w końskiej by NIKT nie chciał pracować. Pracował tam mój kumpel ludzie boją się tam swojego cienia bo wywiad działa.A lizusów nie brakuje.

rozwiń
Avatar
verbunkowy / 18 kwietnia 2015 o 18:25
0

Mafia to może i rządzi, ale nie w naszej szkółce! Jest jeden szef, który jest uczciwym i szanowanym pracodawcą! A pensji wystarcza spokojnie nawet na wegetację w wersji exclusive :)

Życzę wszystkim takich pracodawców!

Dlaczego w waszej szkłóce nie ma odważnego aby powiedzieć głośno aby mieć tam pracę muśicie targać mu faję ?

Avatar
kor / 18 kwietnia 2015 o 18:04
0

Mafia to może i rządzi, ale nie w naszej szkółce! Jest jeden szef, który jest uczciwym i szanowanym pracodawcą! A pensji wystarcza spokojnie nawet na wegetację w wersji exclusive :)

Życzę wszystkim takich pracodawców!

ha ha ha

Avatar
obywatel / 18 kwietnia 2015 o 18:01
0

na zdjęciu niżej jest nasz wójt po zewnętrznej , próbuje dotrzymać kroku w pierwszym rzędzie dobrze ze nie był to poniedziałek bo mogło by go gibnąć do tego stawu.A tak w ogóle to co on tam robi przecież to taki przed wyborami był zadeklarowany bezpartyjny kandydat, a to zakamuflowany platformus-chociaż każdy jakieś poglądy musi mieć.   

Avatar
Gość / 18 kwietnia 2015 o 17:39
0

a zapytał się tych pracowników ile zarabiają, chociaż oni i tak by się nie przyznali z obawy o stratę pracy, bo podejrzewam, że najniższą za którą się wegetuje. Na 5 zdjęciu wygląda to tak jakby mafia szła 

Mafia to może i rządzi, ale nie w naszej szkółce! Jest jeden szef, który jest uczciwym i szanowanym pracodawcą! A pensji wystarcza spokojnie nawet na wegetację w wersji exclusive :)

Życzę wszystkim takich pracodawców!

Mafia to może i rządzi, ale nie w naszej szkółce! Jest jeden szef, który jest uczciwym i szanowanym pracodawcą! A pensji wystarcza spokojnie nawet na wegetację w wersji exclusive :)

Życzę wszystkim takich pracodawców!

rozwiń
Avatar
marco / 18 kwietnia 2015 o 15:51
0

Teraz Bul to juz tylko w ustawionych miejscach będzie sie pokazywał bo w publicznych go wygwiżdzą i krzesła beda przynosić.

Prawda, takiej cioty to świat nie widział... ech..

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2015 o 09:02
0

Nasz wójt z neseserkiem, ciekawe co tam chował? pewnie bimberek i dzika na zagrychę

Avatar
rex / 19 kwietnia 2015 o 13:18
0

po wizycie Bronka pozostała zamiast jego hasła zgoda  jest niezgoda czyli cel prawdziwy tego nieszczerego polityka został osiągnięty to jest  jego paliwo i sama obecność sprawiają, że podziały żyją co widać na tym forum.Dajcie spokój z tą polemiką jest ona rękę politykom, zacznijmy normalnie z sobą żyć jako naród.A cieszmy się z każdej pracy póki ona jest.Ps. prawda leży po środku. 

Avatar
Gość / 18 kwietnia 2015 o 20:56
0

bzdury piszesz z emerytury samej to by nie wyżyły i muszą dorabiać za marne grosze na chleb ,a szef męczy wszystkich psychicznie( z resztą jak wszędzie w tym biznesie w Końskowoli )bo wiecznie jest tam zepsuta atmosfera do pracy ,gdyby była alternatywa to szkółkach w końskiej by NIKT nie chciał pracować. Pracował tam mój kumpel ludzie boją się tam swojego cienia bo wywiad działa.A lizusów nie brakuje.

Po pierwsze to nigdy szef nikogo nie męczył psychicznie, no chyba że twojego kumpla, który jak  widać wystraszył się własnego cienia i uciekł. Ludzie zrozumcie że atmosfera bardzo często nakręcana jest przez nas samych pracowników i szef się nigdy do tego nie wtrąca, chociaż czasem powinien ustawić niektóre osoby. A to że się uczciwie pracuje nazywane jest lizaniem dupy! I to jest chore! Nie powinien komentować atmosfery, czy uciśnienia "biednych i wyzyskiwanych " pracowników nikt, to nie miał styczności z naszym szefem, naszą pracą i ludźmi tam pracującymi.

Nie- uciśniony i nie-wykorzystywany pracownik :)

Po pierwsze to nigdy szef nikogo nie męczył psychicznie, no chyba że twojego kumpla, który jak  widać wystraszył się własnego cienia i uciekł. Ludzie zrozumcie że atmosfera bardzo często nakręcana jest przez nas samych pracowników i szef się nigdy do tego nie wtrąca, chociaż czasem powinien ustawić niektóre osoby. A to że się uczciwie pracuje nazywane jest lizaniem dupy! I to jest chore! Nie powinien komentować atmosfery, czy uciśnienia "biednych i wyzyskiwanych " pracowników nikt, to nie miał styczności z naszym szefem... rozwiń

Avatar
Gość / 18 kwietnia 2015 o 20:08
0

śmieszą mnie tacy ludzie jak ty i pokazujesz że jesteś płykim człowiekiem, nie wiedzą nic a oceniając, apropo twojej atmosfery to śmieszne bo jak już to tworzą ją ludzie a nie szef. Szef musi zrobić wszystko żeby to wszystko jakoś funkcjonowało bo inaczej ludzie powchodziliby mu na głowe zresztą jak w innych zakładach pracy.

Avatar
gosc / 18 kwietnia 2015 o 19:24
0

Nasze emerytki mają się doskonale i pracują po dzień dzisiejszy dlatego, że chcą. Ponadto nasz szef cieszy się doskonałą opinią wśród pracowników i branży szkółkarskiej więc nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia. Dodam jeszcze, iż ta firma nie potrzebuje takiej reklamy gdyż ma już wyrobioną markę w kraju i zagranicą.

bzdury piszesz z emerytury samej to by nie wyżyły i muszą dorabiać za marne grosze na chleb ,a szef męczy wszystkich psychicznie( z resztą jak wszędzie w tym biznesie w Końskowoli )bo wiecznie jest tam zepsuta atmosfera do pracy ,gdyby była alternatywa to szkółkach w końskiej by NIKT nie chciał pracować. Pracował tam mój kumpel ludzie boją się tam swojego cienia bo wywiad działa.A lizusów nie brakuje.

bzdury piszesz z emerytury samej to by nie wyżyły i muszą dorabiać za marne grosze na chleb ,a szef męczy wszystkich psychicznie( z resztą jak wszędzie w tym biznesie w Końskowoli )bo wiecznie jest tam zepsuta atmosfera do pracy ,gdyby była alternatywa to szkółkach w końskiej by NIKT nie chciał pracować. Pracował tam mój kumpel ludzie boją się tam swojego cienia bo wywiad działa.A lizusów nie brakuje.

rozwiń
Avatar
verbunkowy / 18 kwietnia 2015 o 18:25
0

Mafia to może i rządzi, ale nie w naszej szkółce! Jest jeden szef, który jest uczciwym i szanowanym pracodawcą! A pensji wystarcza spokojnie nawet na wegetację w wersji exclusive :)

Życzę wszystkim takich pracodawców!

Dlaczego w waszej szkłóce nie ma odważnego aby powiedzieć głośno aby mieć tam pracę muśicie targać mu faję ?

Avatar
kor / 18 kwietnia 2015 o 18:04
0

Mafia to może i rządzi, ale nie w naszej szkółce! Jest jeden szef, który jest uczciwym i szanowanym pracodawcą! A pensji wystarcza spokojnie nawet na wegetację w wersji exclusive :)

Życzę wszystkim takich pracodawców!

ha ha ha

Avatar
obywatel / 18 kwietnia 2015 o 18:01
0

na zdjęciu niżej jest nasz wójt po zewnętrznej , próbuje dotrzymać kroku w pierwszym rzędzie dobrze ze nie był to poniedziałek bo mogło by go gibnąć do tego stawu.A tak w ogóle to co on tam robi przecież to taki przed wyborami był zadeklarowany bezpartyjny kandydat, a to zakamuflowany platformus-chociaż każdy jakieś poglądy musi mieć.   

Avatar
Gość / 18 kwietnia 2015 o 17:39
0

a zapytał się tych pracowników ile zarabiają, chociaż oni i tak by się nie przyznali z obawy o stratę pracy, bo podejrzewam, że najniższą za którą się wegetuje. Na 5 zdjęciu wygląda to tak jakby mafia szła 

Mafia to może i rządzi, ale nie w naszej szkółce! Jest jeden szef, który jest uczciwym i szanowanym pracodawcą! A pensji wystarcza spokojnie nawet na wegetację w wersji exclusive :)

Życzę wszystkim takich pracodawców!

Mafia to może i rządzi, ale nie w naszej szkółce! Jest jeden szef, który jest uczciwym i szanowanym pracodawcą! A pensji wystarcza spokojnie nawet na wegetację w wersji exclusive :)

Życzę wszystkim takich pracodawców!

rozwiń
Avatar
marco / 18 kwietnia 2015 o 15:51
0

Teraz Bul to juz tylko w ustawionych miejscach będzie sie pokazywał bo w publicznych go wygwiżdzą i krzesła beda przynosić.

Prawda, takiej cioty to świat nie widział... ech..

Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 5 1

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 5 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 1

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 0

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 351 29

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 12 6

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 17 4

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 1

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi 4 2

Zgodnie z nowym prawem radni obniżyli wynagrodzenie wójta Końskowoli. Stanisław Gołębiowski od lipca będzie otrzymywał niecałe 10,2 tys. złotych, zamiast dotychczasowych 12,1 tys. złotych miesięcznie. To efekt nowych przepisów z ustawy o samorządach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!