Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

7 lipca 2020 r.
13:01

Radny PiS odpowie za kradzież prądu

Autor: Zdjęcie autora jsz rs
903 22 A A
Akt oskarżenia przeciwko Zbigniewowi A. trafił już do sądu
Akt oskarżenia przeciwko Zbigniewowi A. trafił już do sądu (fot. Starostwo Powiatowe w Puławach)

Radny powiatu puławskiego odpowie za kradzież prądu. Zbigniew A. miał latami korzystać z nielegalnej instalacji. Zakład energetyczny stracił na tym blisko 10 tys. zł – ustalili śledczy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O sprawie samorządowca związanego z Prawem i Sprawiedliwością pisaliśmy już w styczniu. Jego posesję w miejscowości Brześce Kolonia odwiedzili wówczas technicy firmy PGE, a następnie policja. Przeprowadzono oględziny i wszczęto postępowanie w sprawie kradzieży prądu. Prowadzący sprawę powołali biegłego. Jego opinia była podstawą do postawienia radnemu zarzutów.

Akt oskarżenia przeciwko Zbigniewowi A. trafił właśnie do sądu. Z dokumentu wynika, że nielegalny proceder trwał od grudnia 2016 r. do stycznia 2020 r. Nielegalne przyłącze ze starego drewnianego domu biegło do dwóch innych budynków na terenie posesji radnego. Dostawca prądu – spółka PGE straciła blisko 10 tys. zł – wynika z aktu oskarżenia.

Zbigniew A. nie przyznał się do winy. Przyznał jednak, że instalacja na jego posesji nie działała prawidłowo.

– Przysięgam, że nie kradłem prądu. Ale nieprawidłowości faktycznie były i sam wielokrotnie je zgłaszałem – zapewniał w styczniu, kiedy prosiliśmy go o odniesienie się do sprawy. – Na mojej działce stoi dom po zmarłym ojcu. Mimo tego, że nikt w nim nie mieszka i zużycie powinno być minimalne, przychodziły rachunki o różnej wysokości, nawet do 500 zł. A licznik raz chodzi, raz nie. Na pewno nie powinno tak być – mówił samorządowiec.

Za kradzież prądu radnemu grozi do 5 lat więzienia.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ElDupa / 7 lipca 2020 r. o 13:06
+75
Zaraz, zaraz jak to było? "Wystarczy nie kraść"??
Avatar
___K___ / 7 lipca 2020 r. o 14:10
+67
Jemu ten prąd się po prostu należał :-)
Avatar
pablo57 / 7 lipca 2020 r. o 13:13
+67
Typowy Pisowiec. To nie ja, samo się podłączyło. Przykład idzie z góry kłamać, kłamać i oszukiwać. Przecież są lub będą chronieni przez prokuraturę lub sądy. Ta pierwsza już jest prawie przejęta a o sądy idzie zacięta walka. Dlatego tak istotne jest by sądownictwo było niezależne, podobnie jak i media.
Avatar
Zgredek Edek / 7 lipca 2020 r. o 13:18
+64
Przekręt i Szwindel (PiS) - to jednak stan umysłu... A co niedziela w kościółku rączki tak pięknie składał, tak zamaszyście znak krzyża czynił....Tylko w domu pewnie wnusio mu książeczkę do nabożeństwa do góry nogami odwrócił....
Avatar
albandy74 / 7 lipca 2020 r. o 14:07
+46
Pasożycie pisowski ten teskst jak to poprzednicy kradli już dawno nieaktualny. Wasi już wiecej nakradli niż wszyscy wcześniej. Typowa patologia tak u góry jak i głosujący na nich
Avatar
Zgredek Edek / 7 lipca 2020 r. o 18:19
+30
Dlatego warto głosować na PiS. Oni nie chronią złodzieji, bo by było lepiej wkraju to... wystarczy nie kraść
Nikt Ci jeszcze nie napluł w gębę? Nikt nie powiedział prosto w ślepia, że jesteś ciężki idiota? To ja Ci powiem. Wystarczy nie kraść. Dokładnie, tylko tyle. A tu jak spleśniały z lekka Kaczor ( Srebrna etc), to Morda Zdradziecki (działeczki za grosze) , Szumski (maseczki) , Klempa (plecaki!) , SKOKi (Bierecki) Banaś (burdel-kamienice) itede, itepe. Nakradli już tyle, ile całe pokolenia nie zdążyły. Że krewetki, o które się tak pluli - to mały pikuś. Że h.., dupa i kamieni kupa - to ich, kolesi z pisowskiego szamba - robota? Żryć więcej, prędzej, bo się ściemnia! To dlaczego jakiś kmiotek, ale swój kmiotek - miał nie chapnąć coś po cichu?I Ty jeszcze masz czelność otwierać pysk w ich obronie? A to, co poniżej - przemawia do wyobraźni takich jak Ty jełopów? 4.800.000 na straty stadniny w Janowie za 2018 i 2017, za 2019 rząd uparcie milczy 5.000.000 wyniosła w reklamówce sekretarka z CBA 5.500.000 na trefne maseczki od kumpla, instruktora narciarstwa 7.500.000 cena zakupu trzech rozbitych limuzyn Dudy, Szydło i Macierewicza 10.000.000 na komisję Macierewicza, badanie parówek, puszek 10.000.000 znikło w upadającej, państwowej stoczni GRYFIA za stępkę promu Morawieckiego 12.000.000 na zabawę na lotnisku w "lądowanie Antonowa" 17.000.000 na testy które "uległy” zniszczeniu w transporcie LOTu 20.000.000 na testy które okazały się nieskuteczne 25.000.000 łącznych dotacji na biznes męża „naszej Beatki”, prywatna szkoła 27.000.000 przepłacone firmie znajomego Macierewicza za testy z Turcji, 6x drożej niż polskie 30.000.000 stracił szumnie upaństwowiony, konający Autosan za 20 min spóźnienia na przetarg 40.000.000 na łapówki dla KNF za przejęcie banku „za złotówkę” 50.000.000 na projekt księdza egzorcysty, od resortu Ziobry 65.000.000 wyprowadzone przez senatora PiS z fundacji SKOK 70.000.000 na nielegalny druk kart wyborczych 100.000.000 na jachty i wydatki Polskiej Fundacji Narodowej 115.000.000 poszło wg. raportu NIK na lewe przetargi w służbie więziennej Patryka Jakiego 140.000.000 na biznes brata i żonki ministra $zumowskiego 165.000.000 dotacji z budżetu państwa na prywatne muzeum Tadeusza Rydzyka i jego biznesy 200.000.000 na respiratory od handlarza bronią (dane lista ONZ), 3x drożej niż na rynku 500.000.000 dla książąt Czartoryskich od Glińskiego, pieniądze znikły, fundacja upada 1.000.000.000 straciły łącznie państwowe Enea i Energa na budowie elektrowni Ostrołęka 1.200.000.000 znikło w GetBack, to państwowe banki czyściły portfele z długów na koszt GetBack 1.300.000.000 promesy kredytowej PKO dla spółki Kaczyńskiego „Srebrna” na dwie wieże 1.500.000.000 na roczne wynagrodzenia katechetów 2.000.000.000 na nową planszę pogody w TVP, 5.000.000.000 wypłacił Bankowy Fundusz Gwarancyjny klientom 13 upadłych kas SKOK 90.770.000.000 (prawie STO MILIARDÓW ZŁOTYCH) PUSTYCH I BEZ POKRYCIA wydrukował pan Glapiński w NBP na wykup obligacji rządowych (dane samego NBP na początek 06.2020) 112.000.000.000 dziura w VAT za rządów Banasia i Morawieckiego 2016-2019, dane ministerstwa 124.000.000.000 o tyle wzrosło zadłużenie państwa od lutego do kwietnia. Ktoś musi tych gangsterów rozliczyć! !! Jeśli nie teraz - to w przyszłości takie "numery" nigdy nie ujrzą światła dziennego!!!
Nikt Ci jeszcze nie napluł w gębę? Nikt nie powiedział prosto w ślepia, że jesteś ciężki idiota? To ja Ci powiem. Wystarczy nie kraść. Dokładnie, tylko tyle. A tu jak spleśniały z lekka Kaczor ( Srebrna etc), to Morda Zdradziecki (działeczki za grosze) , Szumski (maseczki) , Klempa (plecaki!) , SKOKi (Bierecki) Banaś (burdel-kamienice) itede, itepe. Nakradli już tyle, ile całe pokolenia nie zdążyły. Że krewetki, o które się tak pluli - to mały pikuś. Że h.., dupa i kamieni kupa - to ich, kolesi z pisowskie... rozwiń
Avatar
Zgredek Edek / 8 lipca 2020 r. o 13:00
+11
A TECZOWA zaraza dalej dzielnie maszeruje do przodu, z głową odwróconą do tyłu. Niezła gimnastyka!!!! A to - przemawia do wyobraźni takich TECZOWYCH jełopów? 4.800.000 na straty stadniny w Janowie za 2018 i 2017, za 2019 rząd uparcie milczy 5.000.000 wyniosła w reklamówce sekretarka z CBA 5.500.000 na trefne maseczki od kumpla, instruktora narciarstwa 7.500.000 cena zakupu trzech rozbitych limuzyn Dudy, Szydło i Macierewicza 10.000.000 na komisję Macierewicza, badanie parówek, puszek 10.000.000 znikło w upadającej, państwowej stoczni GRYFIA za stępkę promu Morawieckiego 12.000.000 na zabawę na lotnisku w "lądowanie Antonowa" 17.000.000 na testy które "uległy” zniszczeniu w transporcie LOTu 20.000.000 na testy które okazały się nieskuteczne 25.000.000 łącznych dotacji na biznes męża „naszej Beatki”, prywatna szkoła 27.000.000 przepłacone firmie znajomego Macierewicza za testy z Turcji, 6x drożej niż polskie 30.000.000 stracił szumnie upaństwowiony, konający Autosan za 20 min spóźnienia na przetarg 40.000.000 na łapówki dla KNF za przejęcie banku „za złotówkę” 50.000.000 na projekt księdza egzorcysty, od resortu Ziobry 65.000.000 wyprowadzone przez senatora PiS z fundacji SKOK 70.000.000 na nielegalny druk kart wyborczych 100.000.000 na jachty i wydatki Polskiej Fundacji Narodowej 115.000.000 poszło wg. raportu NIK na lewe przetargi w służbie więziennej Patryka Jakiego 140.000.000 na biznes brata i żonki ministra $zumowskiego 165.000.000 dotacji z budżetu państwa na prywatne muzeum Tadeusza Rydzyka i jego biznesy 200.000.000 na respiratory od handlarza bronią (dane lista ONZ), 3x drożej niż na rynku 500.000.000 dla książąt Czartoryskich od Glińskiego, pieniądze znikły, fundacja upada 1.000.000.000 straciły łącznie państwowe Enea i Energa na budowie elektrowni Ostrołęka 1.200.000.000 znikło w GetBack, to państwowe banki czyściły portfele z długów na koszt GetBack 1.300.000.000 promesy kredytowej PKO dla spółki Kaczyńskiego „Srebrna” na dwie wieże 1.500.000.000 na roczne wynagrodzenia katechetów 2.000.000.000 na nową planszę pogody w TVP, 5.000.000.000 wypłacił Bankowy Fundusz Gwarancyjny klientom 13 upadłych kas SKOK 90.770.000.000 (prawie STO MILIARDÓW ZŁOTYCH) PUSTYCH I BEZ POKRYCIA wydrukował pan Glapiński w NBP na wykup obligacji rządowych (dane samego NBP na początek 06.2020) 112.000.000.000 dziura w VAT za rządów Banasia i Morawieckiego 2016-2019, dane ministerstwa 124.000.000.000 o tyle wzrosło zadłużenie państwa od lutego do kwietnia. Ktoś musi tych gangsterów rozliczyć! !! Jeśli nie teraz - to w przyszłości takie "numery" nigdy nie ujrzą światła dziennego!!!
A TECZOWA zaraza dalej dzielnie maszeruje do przodu, z głową odwróconą do tyłu. Niezła gimnastyka!!!! A to - przemawia do wyobraźni takich TECZOWYCH jełopów? 4.800.000 na straty stadniny w Janowie za 2018 i 2017, za 2019 rząd uparcie milczy 5.000.000 wyniosła w reklamówce sekretarka z CBA 5.500.000 na trefne maseczki od kumpla, instruktora narciarstwa 7.500.000 cena zakupu trzech rozbitych limuzyn Dudy, Szydło i Macierewicza 10.000.000 na komisję Macierewicza, badanie parówek, puszek 10.000.000 znikło w upad... rozwiń
Avatar
___K___ / 8 lipca 2020 r. o 13:23
+10
Z 3askowskim na 6 dni do Brazylii udała się Joanna P. Całkowity koszt jego pobytu wyniósł ponad 63 tys. ... wsytąpienie trwało ca 30 minut... co robił Rafau z Joaśką przez resztę dni ?
Skoro taki obeznany jesteś w kosztach - ile nas, podatników, kosztowała ostatnia podróż pana Dudy do Stanów i co ona Polsce dała?
Avatar
___K___ / 8 lipca 2020 r. o 13:23
+9
Z 3askowskim na 6 dni do Brazylii udała się Joanna P. Całkowity koszt jego pobytu wyniósł ponad 63 tys. ... wsytąpienie trwało ca 30 minut... co robił Rafau z Joaśką przez resztę dni ?
Wystąpienie z ntury rzeczy jest krótkie, W pozostałym czasie słucha się innych wystąpień. Acz nie wiem, o jakiej podrózy mówisz - nie śledzę tych spraw. I mógłbym zapytać, ile kosztują wycieczki PiSowców, ale po co? I tak stwierdzisz, że platformersi wydają więcej i w dodatku na jakieś szemrane sprawy. Jesteś niereformowalny, bo żyjesz z tych wpisów. A że godności nie masz już żadnej? Cóż...
Wystąpienie z ntury rzeczy jest krótkie, W pozostałym czasie słucha się innych wystąpień. Acz nie wiem, o jakiej podrózy mówisz - nie śledzę tych spraw. I mógłbym zapytać, ile kosztują wycieczki PiSowców, ale po co? I tak stwierdzisz, że platformersi wydają więcej i w dodatku na jakieś szemrane sprawy. Jesteś niereformowalny, bo żyjesz z tych wpisów. A że godności nie masz już żadnej? Cóż... rozwiń
Avatar
Zgredek Edek / 7 lipca 2020 r. o 18:32
+8
fillip75 A tu masz swój zapyziały Chełm, kmiotku: ***s://***dziennikwschodni.pl/chelm/chelm-w-srode-w-wydziale-komunikacji-nic-nie-zalatwisz-zepsul-sie-cepik,n,1000269765.html ***s://***dziennikwschodni.pl/chelm/nie-czekali-na-urzednikow-rowerzysci-wzieli-sprawy-w-swoje-rece-zeby-bylo-bezpieczniej,n,1000269349.html
Avatar
___K___ / 8 lipca 2020 r. o 13:23
+9
Z 3askowskim na 6 dni do Brazylii udała się Joanna P. Całkowity koszt jego pobytu wyniósł ponad 63 tys. ... wsytąpienie trwało ca 30 minut... co robił Rafau z Joaśką przez resztę dni ?
Wystąpienie z ntury rzeczy jest krótkie, W pozostałym czasie słucha się innych wystąpień. Acz nie wiem, o jakiej podrózy mówisz - nie śledzę tych spraw. I mógłbym zapytać, ile kosztują wycieczki PiSowców, ale po co? I tak stwierdzisz, że platformersi wydają więcej i w dodatku na jakieś szemrane sprawy. Jesteś niereformowalny, bo żyjesz z tych wpisów. A że godności nie masz już żadnej? Cóż...
Wystąpienie z ntury rzeczy jest krótkie, W pozostałym czasie słucha się innych wystąpień. Acz nie wiem, o jakiej podrózy mówisz - nie śledzę tych spraw. I mógłbym zapytać, ile kosztują wycieczki PiSowców, ale po co? I tak stwierdzisz, że platformersi wydają więcej i w dodatku na jakieś szemrane sprawy. Jesteś niereformowalny, bo żyjesz z tych wpisów. A że godności nie masz już żadnej? Cóż... rozwiń
Avatar
___K___ / 8 lipca 2020 r. o 13:23
+10
Z 3askowskim na 6 dni do Brazylii udała się Joanna P. Całkowity koszt jego pobytu wyniósł ponad 63 tys. ... wsytąpienie trwało ca 30 minut... co robił Rafau z Joaśką przez resztę dni ?
Skoro taki obeznany jesteś w kosztach - ile nas, podatników, kosztowała ostatnia podróż pana Dudy do Stanów i co ona Polsce dała?
Avatar
Zgredek Edek / 8 lipca 2020 r. o 13:00
+11
A TECZOWA zaraza dalej dzielnie maszeruje do przodu, z głową odwróconą do tyłu. Niezła gimnastyka!!!! A to - przemawia do wyobraźni takich TECZOWYCH jełopów? 4.800.000 na straty stadniny w Janowie za 2018 i 2017, za 2019 rząd uparcie milczy 5.000.000 wyniosła w reklamówce sekretarka z CBA 5.500.000 na trefne maseczki od kumpla, instruktora narciarstwa 7.500.000 cena zakupu trzech rozbitych limuzyn Dudy, Szydło i Macierewicza 10.000.000 na komisję Macierewicza, badanie parówek, puszek 10.000.000 znikło w upadającej, państwowej stoczni GRYFIA za stępkę promu Morawieckiego 12.000.000 na zabawę na lotnisku w "lądowanie Antonowa" 17.000.000 na testy które "uległy” zniszczeniu w transporcie LOTu 20.000.000 na testy które okazały się nieskuteczne 25.000.000 łącznych dotacji na biznes męża „naszej Beatki”, prywatna szkoła 27.000.000 przepłacone firmie znajomego Macierewicza za testy z Turcji, 6x drożej niż polskie 30.000.000 stracił szumnie upaństwowiony, konający Autosan za 20 min spóźnienia na przetarg 40.000.000 na łapówki dla KNF za przejęcie banku „za złotówkę” 50.000.000 na projekt księdza egzorcysty, od resortu Ziobry 65.000.000 wyprowadzone przez senatora PiS z fundacji SKOK 70.000.000 na nielegalny druk kart wyborczych 100.000.000 na jachty i wydatki Polskiej Fundacji Narodowej 115.000.000 poszło wg. raportu NIK na lewe przetargi w służbie więziennej Patryka Jakiego 140.000.000 na biznes brata i żonki ministra $zumowskiego 165.000.000 dotacji z budżetu państwa na prywatne muzeum Tadeusza Rydzyka i jego biznesy 200.000.000 na respiratory od handlarza bronią (dane lista ONZ), 3x drożej niż na rynku 500.000.000 dla książąt Czartoryskich od Glińskiego, pieniądze znikły, fundacja upada 1.000.000.000 straciły łącznie państwowe Enea i Energa na budowie elektrowni Ostrołęka 1.200.000.000 znikło w GetBack, to państwowe banki czyściły portfele z długów na koszt GetBack 1.300.000.000 promesy kredytowej PKO dla spółki Kaczyńskiego „Srebrna” na dwie wieże 1.500.000.000 na roczne wynagrodzenia katechetów 2.000.000.000 na nową planszę pogody w TVP, 5.000.000.000 wypłacił Bankowy Fundusz Gwarancyjny klientom 13 upadłych kas SKOK 90.770.000.000 (prawie STO MILIARDÓW ZŁOTYCH) PUSTYCH I BEZ POKRYCIA wydrukował pan Glapiński w NBP na wykup obligacji rządowych (dane samego NBP na początek 06.2020) 112.000.000.000 dziura w VAT za rządów Banasia i Morawieckiego 2016-2019, dane ministerstwa 124.000.000.000 o tyle wzrosło zadłużenie państwa od lutego do kwietnia. Ktoś musi tych gangsterów rozliczyć! !! Jeśli nie teraz - to w przyszłości takie "numery" nigdy nie ujrzą światła dziennego!!!
A TECZOWA zaraza dalej dzielnie maszeruje do przodu, z głową odwróconą do tyłu. Niezła gimnastyka!!!! A to - przemawia do wyobraźni takich TECZOWYCH jełopów? 4.800.000 na straty stadniny w Janowie za 2018 i 2017, za 2019 rząd uparcie milczy 5.000.000 wyniosła w reklamówce sekretarka z CBA 5.500.000 na trefne maseczki od kumpla, instruktora narciarstwa 7.500.000 cena zakupu trzech rozbitych limuzyn Dudy, Szydło i Macierewicza 10.000.000 na komisję Macierewicza, badanie parówek, puszek 10.000.000 znikło w upad... rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 8 lipca 2020 r. o 12:57
-6
Z 3askowskim na 6 dni do Brazylii udała się Joanna P. Całkowity koszt jego pobytu wyniósł ponad 63 tys. ... wsytąpienie trwało ca 30 minut... co robił Rafau z Joaśką przez resztę dni ?
Avatar
___K___ / 8 lipca 2020 r. o 12:18
+6
Sprawa du umorzenia..... jeszcze przez kilka dni, mam nadzieję. Tak właśnie prezentuje się przeciętny przedstawiciel dobrej zmiany.
Ja myślę, że jeszcze ma szansę na ułaskawienie :-)
Avatar
___K___ / 8 lipca 2020 r. o 12:18
+5
Z 3askowskim na 6 dni do Brazylii udała się Joanna P. Całkowity koszt jego pobytu wyniósł ponad 63 tys. ... wsytąpienie trwało ca 30 minut... co robił Rafau z Joaśką przez resztę dni ?
Wystąpienie z ntury rzeczy jest krótkie, W pozostałym czasie słucha się innych wystąpień. Acz nie wiem, o jakiej podrózy mówisz - nie śledzę tych spraw. I mógłbym zapytać, ile kosztują wycieczki PiSowców, ale po co? I tak stwierdzisz, że platformersi wydają więcej i w dodatku na jakieś szemrane sprawy. Jesteś niereformowalny, bo żyjesz z tych wpisów. A że godności nie masz już żadnej? Cóż...
Wystąpienie z ntury rzeczy jest krótkie, W pozostałym czasie słucha się innych wystąpień. Acz nie wiem, o jakiej podrózy mówisz - nie śledzę tych spraw. I mógłbym zapytać, ile kosztują wycieczki PiSowców, ale po co? I tak stwierdzisz, że platformersi wydają więcej i w dodatku na jakieś szemrane sprawy. Jesteś niereformowalny, bo żyjesz z tych wpisów. A że godności nie masz już żadnej? Cóż... rozwiń
Avatar
___K___ / 8 lipca 2020 r. o 12:15
+3
Gdyby był z PO to żaden sąd, by go nie ruszył. Jak to Neumann mówił, że do wyborów nikt z naszych nie zostanie skazany. Tylko trzymaj się naszych. Jak widać w PiSie nie ma świętych krów. I o dziwo skazano go jak zwyklego człowieka, a nie robił uników jak HGW. Dlatego warto głosować na PiS. Oni nie chronią złodzieji, bo by było lepiej wkraju to... wystarczy nie kraść. I to boli lemingi, że wszyscy są równi wobec prawa. Pewnie zostanie wyrzucony z PiS. Na otarcie łez zapisze się do PO, nałoży koszulkę konsTYtucJA, a pablom zgredek, k oraz albandy pierwszy rzucą się do głosowania, by go poprzeć. Tak ładnie się tłumaczył. Skladnie i logicznie(tracił 500zł miesięcznie i nie reagował?). Normalnie deja vu z tłumaczeń PO-lityków. Dobrze, że nie poryczał się jak Sawicka.
To jakiś podrzędny działacz samorządowy. Nie robił uników? Zapoznaj się ze sprawą. Masz zryty beret, a studia ukończyłeś tylko w swojej wyobraźni.
To jakiś podrzędny działacz samorządowy. Nie robił uników? Zapoznaj się ze sprawą. Masz zryty beret, a studia ukończyłeś tylko w swojej wyobraźni. rozwiń
Avatar
marek marek / 8 lipca 2020 r. o 10:28
+6
Sprawa du umorzenia..... jeszcze przez kilka dni, mam nadzieję. Tak właśnie prezentuje się przeciętny przedstawiciel dobrej zmiany.
Avatar
cień / 8 lipca 2020 r. o 06:31
+7
A taki on ładny Pisowski. Ale wstyd
Avatar
TECZOWY_ZSL / 7 lipca 2020 r. o 22:14
-9
To był prąd z tej elektrowni atomowej co to GRAD z PAltformy za setki milionów P0stawił ?
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Opole Lubelskie. Skoda dachowała, przebiła betonowe ogrodzenie i uderzyła w dom
galeria

Opole Lubelskie. Skoda dachowała, przebiła betonowe ogrodzenie i uderzyła w dom

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca Skody Fabii, która rozbiła się na jednym z domów w Niezdowie koło Opola Lubelskiego.

Afera. Zakupem respiratorów od E&K z Lublina zajmuje się warszawska prokuratura

Afera. Zakupem respiratorów od E&K z Lublina zajmuje się warszawska prokuratura

Niegospodarności w Ministerstwie Zdrowia dotyczy śledztwo, które prowadzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Chodzi m.in. o zakup respiratorów za 200 mln zł od lubelskiej firmy E&K

Radny Lublina chce nowego miejsca dla węży, waranów i pająków
galeria

Radny Lublina chce nowego miejsca dla węży, waranów i pająków

O znalezienie nowej siedziby przytuliska dla egzotycznych zwierząt apeluje do Ratusza miejski radny Marcin Nowak (klub prezydenta Żuka).

Anna Paniszewa: „Wojsko weszło do Brześcia już dwa tygodnie temu"

Anna Paniszewa: „Wojsko weszło do Brześcia już dwa tygodnie temu"

Rozmowa z Anną Paniszewą, założycielką Polskiej Harcerskiej Szkoły Społecznej im. R. Traugutta w Brześciu

Spektakl "Kto rozśmieszy pechowego nosorożca" w Teatrotece Andersena
14 sierpnia 2020, 9:30

Spektakl "Kto rozśmieszy pechowego nosorożca" w Teatrotece Andersena

Od 14 do 16 sierpnia na Facebooku Teatru Andersena będzie można obejrzeć online archiwalny spektakl "Kto rozśmieszy pechowego nosorożca" w reżyserii Ireneusza Maciejewskiego.

Koronawirus. Jeszcze we wtorek 16, a w środę już 18 ognisk w Lubelskiem. Powiat puławski i chełmski

Koronawirus. Jeszcze we wtorek 16, a w środę już 18 ognisk w Lubelskiem. Powiat puławski i chełmski

39 nowych zakażeń, dwa nowe ogniska i kolejny zgon. W środę padł kolejny dobowy rekord w statystykach dotyczących koronawirusa w województwie lubelskim.

Krótkie spodenki, sportowa czapeczka. Marszałek Stawiarski razem z pątnikami [zobacz]

Krótkie spodenki, sportowa czapeczka. Marszałek Stawiarski razem z pątnikami [zobacz]

Jarosław Stawiarski dołączył do lubelskiej pielgrzymki na Jasną Górę. Rzadko można zobaczyć marszałka województwa w krótkich spodenkach.

X Memoriał Zdzisława Niedzieli już w piątek i sobotę w Lublinie

X Memoriał Zdzisława Niedzieli już w piątek i sobotę w Lublinie

W piątek i sobotę koszykarzy Startu Lublin będzie można zobaczyć w akcji przy okazji X Memoriału Zdzisława Niedzieli. W zawodach oprócz czerwono-czarnych wezmą udział: Legia Warszawa, HydroTruck Radom oraz MKS Dąbrowa Górnicza. Wszystkie mecze odbędą się w hali Globus.

Lubelskie. Daewoo rozbite na drzewie i dachowanie peugeota. Dwa poważne wypadki

Lubelskie. Daewoo rozbite na drzewie i dachowanie peugeota. Dwa poważne wypadki

Poszkodowaną w wypadku koło Świdnika kobietę do szpitala musiał zabrać śmigłowiec. W okolicach Fajsławic kierowca próbował ominąć sarnę.

Biała Podlaska. Oblał forda benzyną i chciał podpalić. Właściciel auta nie ma pojęcia o co chodzi

Biała Podlaska. Oblał forda benzyną i chciał podpalić. Właściciel auta nie ma pojęcia o co chodzi

Mieszkaniec gminy Drelów oblał benzyną furgonetkę i miał zamiar ją podpalić. Właściciel samochodu zapewnia, że wcześniej żadnego konfliktu z niedoszłym podpalaczem nie miał.

Świdnik. To się nazywa szczęście. Pijany usnął na torach, a drezyna przejechała nad nim

Świdnik. To się nazywa szczęście. Pijany usnął na torach, a drezyna przejechała nad nim

Mężczyzna przechodząc przez tory przewrócił się i usnął. Drezyna nawet go nie drasnęła.

Radzyń Podlaski. Policjanci wynieśli z pożaru mężczyznę. Jego pijani koledzy zapewniali, że w domu nikogo nie ma

Radzyń Podlaski. Policjanci wynieśli z pożaru mężczyznę. Jego pijani koledzy zapewniali, że w domu nikogo nie ma

Sierż szt. Kamil Trochonowicz i sierż. Marta Golińska-Pieśko sami podtruli się tlenkiem węgla.