Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

6 lutego 2011 r.
16:45
Edytuj ten wpis

Puławy: Bijatyka pod barem. Klienci kontra policja

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 178 A A
Interweniujący policjanci musieli wzywać posiłki (Jacek Świerczyński / archiwum)
Interweniujący policjanci musieli wzywać posiłki (Jacek Świerczyński / archiwum)

W nocy z piątku na sobotę pod jednym z barów w Puławach doszło do bijatyki. Interweniujący policjanci usłyszeli wyzwiska, a jeden z nich został skopany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o zdarzeniu wysłał do nas Internauta. Według niego, to policjanci mieli zachowywać się agresywnie. Funkcjonariusze całkiem inaczej opisują całe zdarzenie.

– W sobotę w nocy nasz dyżurny odebrał telefon od mężczyzny, który poskarżył się, że przed jednym z lokali został pobity i nadal obawia się o swoje bezpieczeństwo – mówi st. asp. Waldemar Łazuga, rzecznik puławskiej policji. – Wysłał tam dwuosobowy patrol. Policjanci zabrali do radiowozu poszkodowanego i podjechali z nim pod lokal, z którego akurat wysypywali się klienci.

Pobity wskazał im swojego prześladowcę. Kiedy policjanci zatrzymywali stawiającego opór mężczyznę, przed lokalem było około 40 osób. Kilku mężczyzn próbowało odbić swojego kolegę. W stronę policjantów zaczęły padać wulgarne wyzwiska. Doszło do tego, że jeden z funkcjonariuszy został skopany. W tej sytuacji mundurowi zmuszeni byli wezwać posiłki.
– Na miejsce zostały skierowane jeszcze dwa radiowozy – opisuje rzecznik. – Wspólnymi siłami policjantom udało się doprowadzić zatrzymanego do samochodu i zgodnie z procedurą dowieźć na rutynowe badanie do szpitala. Okazało się, że jego towarzysze z baru także tam się udali.

W efekcie knajpiana burda miała swoje przedłużenie w szpitalu. – Po wezwaniu kolejnych posiłków starcie z pijaną grupą skończyło się zatrzymaniem siedmiu najbardziej agresywnych prowodyrów. W sobotę trzeźwieli, a w niedzielę usłyszeli zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia funkcjonariuszy na służbie – informuje Waldemar Łazuga.

Internauta poinformował nas także o dziewczynie pobitej według niego przez policjantów, która miała trafić do szpitala. I tutaj wersja policji również się różni. Łazuga potwierdza, że policjanci wezwali do jednej z kobiet pogotowie ratunkowe, ale jak mówi, dlatego, że będąc pod wpływem alkoholu spadła z murku. Zapewniają, że akurat ta dziewczyna była jedynie biernym świadkiem zdarzenia.

Policjanci podkreślają także, że w żadnym momencie nie przekroczyli progu lokalu.

Udostępnij na Facebook

Komentarze 178

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wiktor / 25 lutego 2011 o 13:58
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzysci materialne.

Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz.

Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów.

Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania p... rozwiń
Avatar
arni / 17 lutego 2011 o 21:23
0
nie powinni dawac im zawiasow , od razu normalne wyroki
Avatar
arni / 17 lutego 2011 o 21:22
0
zachowuja sie, jak bydło bo nim sa i tego nikt nie zmieni !!
Avatar
dedi / 14 lutego 2011 o 23:04
0
Myślałam, że w tym kraju na ogół nie ma sprawiedliwości (za gwałt wyrok jak za nieszkodliwą trawkę) ale teraz widze, że jest wspaniale z porównaniem do tego co mogłoby być, gdyby niektórych dopuścić do głosu. 5 lat za pare tekstów: "idiotów czy ch***w?" 10lat za bójke? hahaha dobre.a może 25lat za kradzież droga pani? Wie pani najlepiej czy zażywają niedozwolone środki! Dobrze, że nareszcie ktoś nas uświadomił! Jakie to szczęscie, że zajmuja się tym niezależne organy.



Nie martw się arra. Dostaniesz 2 lata w zawieszeniu na pięć. Bankowo.


Nie martw się arra. Dostaniesz 2 lata w zawieszeniu na pięć. Bankowo. rozwiń
Avatar
arrrra / 14 lutego 2011 o 09:42
0
Myślałam, że w tym kraju na ogół nie ma sprawiedliwości (za gwałt wyrok jak za nieszkodliwą trawkę) ale teraz widze, że jest wspaniale z porównaniem do tego co mogłoby być, gdyby niektórych dopuścić do głosu. 5 lat za pare tekstów: "idiotów czy ch***w?" 10lat za bójke? hahaha dobre.a może 25lat za kradzież droga pani? Wie pani najlepiej czy zażywają niedozwolone środki! Dobrze, że nareszcie ktoś nas uświadomił! Jakie to szczęscie, że zajmuja się tym niezależne organy.
Avatar
War / 13 lutego 2011 o 13:06
0
A , kto bywa w K2??E L y T a?
Avatar
lena / 12 lutego 2011 o 23:29
0
każdy z tych kolesi powinien dostać minimum 5 lat. może naucza się troszkę myśleć bo koksy,i trawa wypaliła im wszystko co mieli w głowach. Co w ogóle oni sobie wyobrażają, że co będą chodzić bandą po mieście i każdy będzie im schodzić z drogi. śmieszne!!! a te dziewuchy, dobrze im. też powinny dostać wyrok 5 lat. a ten Green Club powinni zamknąć. teraz tam to zrobiła się speluna. pełno gówniarstwa pijanych panienek i naćpanych kolesi!! kiedyś ten lokal był na poziomie można było posiedzieć pogadać a teraz strach tam chodzić. schodzi się młodzieży której tylko pijaństwo i bójki. dobrze im wszystkim mam nadzieję że dostana porządne wyroki a ten co udaje pokrzywdzonego powinien dostać 10 lat. wielki pan mma i siłacz. niech policja zrobi porządek z takimi jak oni.
każdy z tych kolesi powinien dostać minimum 5 lat. może naucza się troszkę myśleć bo koksy,i trawa wypaliła im wszystko co mieli w głowach. Co w ogóle oni sobie wyobrażają, że co będą chodzić bandą po mieście i każdy będzie im schodzić z drogi. śmieszne!!! a te dziewuchy, dobrze im. też powinny dostać wyrok 5 lat. a ten Green Club powinni zamknąć. teraz tam to zrobiła się speluna. pełno gówniarstwa pijanych panienek i naćpanych kolesi!! kiedyś ten lokal był na poziomie można było posiedzieć pogadać a teraz strach tam chod... rozwiń
Avatar
popieram / 12 lutego 2011 o 19:24
0
[quote name='prawnik' timestamp='1297027069' post='434182']
proszę operatora by przekazał nr IP tego użytkownika policji. bo widzę że człowiek nawołuje do przestępstwa i znieważa instytucję państwową RP.
[/quote]Słowo"człowiek" w stosunku do chołoty brzmi zbyt górnolotnie.
Avatar
mieszkaniec / 12 lutego 2011 o 19:18
0
[quote name='gość' timestamp='1297049055' post='434277']
Za tamtych czasów prawowity obywatel pewnie ciebie nazywał sprzedajną łachudrą komuchu pierd***ny
[/quote]Prawda boli więc można kogoś wyzywać od komuchów.Zdewastowane klatki schodowe.place zabaw dla dzieci,powyrywane deski z ławek to jest sprawkach owych "komuchów" czy poje***ych rozwydrzeńców łażących stadami po mieście.
Avatar
mieszkaniec / 12 lutego 2011 o 19:18
0
[quote name='gość' timestamp='1297049055' post='434277']
Za tamtych czasów prawowity obywatel pewnie ciebie nazywał sprzedajną łachudrą komuchu pierd***ny
[/quote]Prawda boli więc można kogoś wyzywać od komuchów.Zdewastowane klatki schodowe.place zabaw dla dzieci,powyrywane deski z ławek to jest sprawkach owych "komuchów" czy poje***ych rozwydrzeńców łażących stadami po mieście.
Avatar
Wiktor / 25 lutego 2011 o 13:58
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzysci materialne.

Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz.

Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów.

Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania p... rozwiń
Avatar
arni / 17 lutego 2011 o 21:23
0
nie powinni dawac im zawiasow , od razu normalne wyroki
Avatar
arni / 17 lutego 2011 o 21:22
0
zachowuja sie, jak bydło bo nim sa i tego nikt nie zmieni !!
Avatar
dedi / 14 lutego 2011 o 23:04
0
Myślałam, że w tym kraju na ogół nie ma sprawiedliwości (za gwałt wyrok jak za nieszkodliwą trawkę) ale teraz widze, że jest wspaniale z porównaniem do tego co mogłoby być, gdyby niektórych dopuścić do głosu. 5 lat za pare tekstów: "idiotów czy ch***w?" 10lat za bójke? hahaha dobre.a może 25lat za kradzież droga pani? Wie pani najlepiej czy zażywają niedozwolone środki! Dobrze, że nareszcie ktoś nas uświadomił! Jakie to szczęscie, że zajmuja się tym niezależne organy.



Nie martw się arra. Dostaniesz 2 lata w zawieszeniu na pięć. Bankowo.


Nie martw się arra. Dostaniesz 2 lata w zawieszeniu na pięć. Bankowo. rozwiń
Avatar
arrrra / 14 lutego 2011 o 09:42
0
Myślałam, że w tym kraju na ogół nie ma sprawiedliwości (za gwałt wyrok jak za nieszkodliwą trawkę) ale teraz widze, że jest wspaniale z porównaniem do tego co mogłoby być, gdyby niektórych dopuścić do głosu. 5 lat za pare tekstów: "idiotów czy ch***w?" 10lat za bójke? hahaha dobre.a może 25lat za kradzież droga pani? Wie pani najlepiej czy zażywają niedozwolone środki! Dobrze, że nareszcie ktoś nas uświadomił! Jakie to szczęscie, że zajmuja się tym niezależne organy.
Avatar
War / 13 lutego 2011 o 13:06
0
A , kto bywa w K2??E L y T a?
Avatar
lena / 12 lutego 2011 o 23:29
0
każdy z tych kolesi powinien dostać minimum 5 lat. może naucza się troszkę myśleć bo koksy,i trawa wypaliła im wszystko co mieli w głowach. Co w ogóle oni sobie wyobrażają, że co będą chodzić bandą po mieście i każdy będzie im schodzić z drogi. śmieszne!!! a te dziewuchy, dobrze im. też powinny dostać wyrok 5 lat. a ten Green Club powinni zamknąć. teraz tam to zrobiła się speluna. pełno gówniarstwa pijanych panienek i naćpanych kolesi!! kiedyś ten lokal był na poziomie można było posiedzieć pogadać a teraz strach tam chodzić. schodzi się młodzieży której tylko pijaństwo i bójki. dobrze im wszystkim mam nadzieję że dostana porządne wyroki a ten co udaje pokrzywdzonego powinien dostać 10 lat. wielki pan mma i siłacz. niech policja zrobi porządek z takimi jak oni.
każdy z tych kolesi powinien dostać minimum 5 lat. może naucza się troszkę myśleć bo koksy,i trawa wypaliła im wszystko co mieli w głowach. Co w ogóle oni sobie wyobrażają, że co będą chodzić bandą po mieście i każdy będzie im schodzić z drogi. śmieszne!!! a te dziewuchy, dobrze im. też powinny dostać wyrok 5 lat. a ten Green Club powinni zamknąć. teraz tam to zrobiła się speluna. pełno gówniarstwa pijanych panienek i naćpanych kolesi!! kiedyś ten lokal był na poziomie można było posiedzieć pogadać a teraz strach tam chod... rozwiń
Avatar
popieram / 12 lutego 2011 o 19:24
0
[quote name='prawnik' timestamp='1297027069' post='434182']
proszę operatora by przekazał nr IP tego użytkownika policji. bo widzę że człowiek nawołuje do przestępstwa i znieważa instytucję państwową RP.
[/quote]Słowo"człowiek" w stosunku do chołoty brzmi zbyt górnolotnie.
Avatar
mieszkaniec / 12 lutego 2011 o 19:18
0
[quote name='gość' timestamp='1297049055' post='434277']
Za tamtych czasów prawowity obywatel pewnie ciebie nazywał sprzedajną łachudrą komuchu pierd***ny
[/quote]Prawda boli więc można kogoś wyzywać od komuchów.Zdewastowane klatki schodowe.place zabaw dla dzieci,powyrywane deski z ławek to jest sprawkach owych "komuchów" czy poje***ych rozwydrzeńców łażących stadami po mieście.
Avatar
mieszkaniec / 12 lutego 2011 o 19:18
0
[quote name='gość' timestamp='1297049055' post='434277']
Za tamtych czasów prawowity obywatel pewnie ciebie nazywał sprzedajną łachudrą komuchu pierd***ny
[/quote]Prawda boli więc można kogoś wyzywać od komuchów.Zdewastowane klatki schodowe.place zabaw dla dzieci,powyrywane deski z ławek to jest sprawkach owych "komuchów" czy poje***ych rozwydrzeńców łażących stadami po mieście.
Zobacz wszystkie komentarze 178

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 10 0

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 5 0

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 2

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 8 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 1 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 3

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego 0 0

Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin i Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach podczas trzeciego dnia mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozgrywanych w Lublinie

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę 72 17

Motor Lublin miałby wyemitować akcje do kupienia przez wszystkich zainteresowanych, dzięki temu zyskałby pieniądze na działalność. Taką propozycję podsuwa prezydentowi lubelska Fundacja Wolności, która woli, żeby klub nie był – jak obecnie – finansowany z pieniędzy podatników.

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 9 13

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem! 4 1

Zawodnik Agrosu Zamość wywalczył drugi krążek na trwającej od piątku imprezy w Lublinie. Po złocie na 100 metrów Kopeć dołożył kolejne, ale na dwa razy dłuższym dystansie