Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

27 grudnia 2018 r.
15:56

Czołowe zderzenie aut. Kierowca zginął na miejscu, drugi jest w szpitalu [zdjęcia]

0 45 A A

Kierowca renault jadąc od strony Dęblina czołowo zderzył się z volvo. Do zdarzenia doszło dzisiaj na ul. Dęblińskiej w Puławach w okolicy składowiska odpadów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na miejsce wezwano służby ratunkowe, ale niestety, mimo reanimacji, mężczyzna zmarł. Kierowca volvo z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala w Puławach.

Obecnie trwa usuwanie skutków wypadku. Droga jest zablokowana.

Policja organizuje objazdy. Ruch prawdopodobnie będzie kierowany na obwodnicę Puław oraz krajową 17-stkę z jednej strony lub Bronowice i Gniewoszów (w stronę Kozienic) z drugiej. Nie wiemy jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 45

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kierowca / 27 grudnia 2018 r. o 20:38
+18
Niestety pełno na drogach skur.ieli, którzy nie dość że  ryzykują własnym życiem to jeszcze prubóją zabrać je innym. Jedziesz zgodnie z nakazaną prędkością to co chwilę ktoś stara pojechać prędzej. No i pojechał do Bozi.  
Avatar
FALSE / 28 grudnia 2018 r. o 12:30
+13
Tu nic nie da robienie drugiego pasu ruchu ani stawianie policji puki nie będzie się miało co kolwiek w głowie wyobraźni!!! Bo niektórzy jeżdżą jak debile, sam jeszczę tą trasą często i ostatnio noc , jadę 80 bo deszcz a mi na ogonie siedzi jakiś leszcz z rejest KT wyjechaliśmy na prostą zaczął mnie wyprzedzać ledwo co zdążył wrócić na swój pas i nie doprowaził do zderzenia z innym jadącym z przeciwka. Więc jak tu ma być dobrze, to ludzie są sobie winni pół bidy jak zginie tylko ten co zawinił gorzej jak do piachu pośle niewinnegp
Avatar
Gość / 27 grudnia 2018 r. o 17:38
+13
Ten zakręt jest jednym z pięciu na tym krótkim odcinku i akurat tam samochody wypadają z drogi?! A pomyślał ktoś jak śmieciarki wyjeżdżają z wysypiska i co z nich cieknie, czy ktoś to sprząta? Ale i prędkość i lekceważenie znaków też się przyczynia do tych wypadków!!!
Avatar
Gość / 27 grudnia 2018 r. o 16:36
+13
Briks co do twojego komentarzu...przede wszystkim to wladze powinny zajac sie tą drogą..widziałeś jak ojona wyglada?
Avatar
GoSci / 27 grudnia 2018 r. o 17:00
+12
A co ma do tej drogi MAJ???? to jest droga wojewódzka wiec sory ale on ma gówno do gadania co do remontu jej
Avatar
Gość / 27 grudnia 2018 r. o 22:23
+10
Jeżdżę tą trasą ok 11lat i nie widzę problemu w drodze tylko w stylu jazdy. Często muszę zwalniać a nie raz zatrzymać bo komuś się spieszy i wyprzedza przed samym zakrętem lub też go scina. To tam powinna być kamera ITD i karać za prędkość i ścinanie zakrętów.
Avatar
Łukasz Kesik / 27 grudnia 2018 r. o 17:01
+10
Przez prawie m-c czasu w tym jednym miejscu dochodz do wypadków i kolizji. Chyba to nie przypadek. Może należy szukać nie tylko w kierowcach a w samej drodze, poboczu, nawiedzeni, melioracji, czystości nawietrzną itp? Tyle wypadki ma tam miejsce ze służby drogowe powinny przyjrzeć się temu odcinkowi drogi
Avatar
Gość / 27 grudnia 2018 r. o 16:02
+9
Święta Święta i po świętach.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2018 r. o 22:34
+8
To wyłącznie wina kierowców. Znam tą drogę od urodzenia jeżdżę nią często i śmiem twierdzić, że wystarczy dostosować technikę i taktykę jazdy do oznakowania, przepisów i sytuacji drogowej a do wypadkow nie będzie dochodziło. Przykre to ale prawdziwe - zamiast prawa o ruchu drogowym i zdrowego rozsądku na tym odcinku drogi działają prawa ewolucji poprzez naturalną selekcję.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2018 r. o 16:33
+7
Bo reszta siedzi na Bp
Avatar
TPS / 30 grudnia 2018 r. o 12:34
+2
Nie można mówić o naturalnej selekcji idiotów nieprzestrzegających przepisów o ruchu drogowym z prostej przyczyny: w czołowym wypadku nie zawsze ginie/cierpi jego sprawca. Większe obrażenia zawsze doznaje kierowca mniejszego, niższego, lżejszego i mniej opoduszkowanego auta. Idiota w 3 tonowym SUW'ie z 18 poduszkami powietrznymi zawsze bez zadraśnięcia wyeliminuje rodzinę poprawnie jadącą Nissanem Micra. O taką selekcję chodzi?
Avatar
TPS / 30 grudnia 2018 r. o 12:23
+2
Ta droga idzie 'śladem' drogi przedwojennej którą w tamtych czasach podróżowało się furami, rowerami i na piechotkę. Przez ten czas można było by troszkę ją zmodernizować. Ja sam miałem na niej przykre zdarzenie. Jadąc w letni dzień, rowerkiem. po białym, skrajnym pasie aby nie utrudniać innym zostałem zepchnięty na pobocze przez TIRa, który przez chwilę jechał ca mną, po czym zaczął wyprzedzać mnie na zakręcie i jak zobaczył, że jedzie na osobówkę zawinął się na mój pas wypychając mnie do rowu. Prędkość była mała ale mógł mnie wciągnąć pod koła naczepy. Pomimo tego że się przewróciłem kierowca nawet nie zatrzymał się ... Uciekł. Przeżyłem i pozdrawiam tego idiotę.
Ta droga idzie 'śladem' drogi przedwojennej którą w tamtych czasach podróżowało się furami, rowerami i na piechotkę. Przez ten czas można było by troszkę ją zmodernizować. Ja sam miałem na niej przykre zdarzenie. Jadąc w letni dzień, rowerkiem. po białym, skrajnym pasie aby nie utrudniać innym zostałem zepchnięty na pobocze przez TIRa, który przez chwilę jechał ca mną, po czym zaczął wyprzedzać mnie na zakręcie i jak zobaczył, że jedzie na osobówkę zawinął się na mój pas wypychając mnie do rowu. Prędkość była mała ale mógł mnie wciągnąć pod ... rozwiń
Avatar
Gość / 28 grudnia 2018 r. o 16:08
+1
Wyrazy współczucia dla bliskich ofiary wypadku
Avatar
taksiepowinnojeździć / 28 grudnia 2018 r. o 16:04
+1
Jetem za ograniczeniem prędkości do 50 km/h na odcinku Puławy-Dęblin, Policja powinna stać co 5km  na tym odcinku i sypać mandaty z najwyższej pułki, to co się na tej drodze teraz dzieje to walka o przeżycie. Jadę busem 70-80 km/h a mnie autobusy mijają Warszawa-Lublin. I wypadków ma nie być?.
 "pułki" - chodzi ci o jednostki wijskowe?. Co ma dotego wojsko?. Przy twojej prędkości 70-80 km/h autobusy cię mijają?- nie rozumiem! Wydaje mi się, że jak ktoś mija kogoś to ten ktoś "jest stojący". No może to ja "jetem" nieświadomy?.
 "pułki" - chodzi ci o jednostki wijskowe?. Co ma dotego wojsko?. Przy twojej prędkości 70-80 km/h autobusy cię mijają?- nie rozumiem! Wydaje mi się, że jak ktoś mija kogoś to ten ktoś "jest stojący". No może to ja "jetem" nieświadomy?. rozwiń
Avatar
Gość / 28 grudnia 2018 r. o 13:58
+2
Jak nie było tam wysypiska tez były kolizje i wypadki śmiertelne i tez co kilka dni. Zakręty da po modernizacji. Wystarczy nie wyprzędza na zakazachwile ograniczyć prędkość i jechać z głową a nie na czas. Nie każdy musi zginąć ale jeśli nie dostosowal się do panujacych warunków to sorry...
Avatar