Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

12 kwietnia 2016 r.
7:52

Tragiczny wypadek na obowodnicy Puław. 25-latek nie żyje

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 64 A A

Tragiczny wypadek na obwodnicy Puław. Kierowca audi zginął na miejscu.

Aktualizacja artykułu: 12 kwietnia 2016 r. 9:34
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło przed godz. 22.00 na obwodnicy Puław, przy skręcie do Zakładów Azotowych. 25-latek jadąc od strony Radomia na zakręcie nie dostosował prędkości, przejechał przez wysepkę na przeciwległy pas ruchu.

- Tam uderzył w naczepę samochodu ciężarowego, a następnie odbił się i zatrzymał na barierkach drogowych. Uderzenie było tak silne, że odłamki pojazdu uszkodziły dwa kolejne samochody - wyjaśnia Marcin Koper z puławskiej policji. 25-letni kierowca nie przeżył wypadku.

Droga była wyłączona z ruchu. Policjanci kierowali na objazdy. Utrudnienia trwały do godziny 5:00 z uwagi na konieczność przeprowadzenia badań przez biegłego oraz usunięcie naczepy samochodu ciężarowego, która wypełniona była ładunkiem.

W miejscu wypadku jest znak ograniczenia prędkości do 40 km/h.

Zdjęcia z miejsca wypadku otrzymaliśmy od Piotra Rodzocha. Dziękujemy.

Komentarze 64

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Anna / 14 kwietnia 2016 o 07:52
0


Nie piszcie głupot jak go nie znaliście sam zarobił na ten samochód był żołnierzem zawodowym nigdy nie imprezował  w czasie nauki ćwiczył bo chciał do wojska dostał się jechał właśnie z ćwiczeń wojskowych wracał do domu tylko trochę kiepsko jeżdził i to go zgubiło a tak był spokojnym i fajnym chłopakiem moim zdaniem ktoś dobrze napisał że ten zakręt powinien być podświetlony strzałkami ku przestrodze życie dopiero było przed nim SPOCZYWAJ W POKOJU BRACIE! [*]

Znałam go. Ambitny młody człowiek. Niech spoczywa w spokoju!

Znałam go. Ambitny młody człowiek. Niech spoczywa w spokoju!

rozwiń
Avatar
Gość / 14 kwietnia 2016 o 02:09
0

Do wszystkich debili którzy od debili wyzywają!!! Nie macie pojęcia o Kim i czym piszecie i komentujecie popijając piwo pomiędzy telenowelami!!!! Żeby wam tak zginął ktoś bliski i żeby was tak poniewierano to może nauczy was życie empatii do drugiego człowieka!!!!

Ty za to wykazujesz się ogromną empatią, życząc komuś śmierci...

Avatar
gosc / 13 kwietnia 2016 o 21:00
0

to niepierwszy wypadek w tum miejscu.ktos zaprojektowal .ktos zatwierdzil.ktos wziol pieniadze.niema odpowiedzialnych a ludzie gineli i ginoc beda.w polsce znaki w polsce stoja co 50 m.i to skutkuje ignorowaniem ich.czas na madrych decydentow.

Avatar
obserwator / 13 kwietnia 2016 o 20:58
0

Oj znowu "miszcz" prostej w audi...

powiedział co wiedział ,,miszcz" klawiatury 

Avatar
Gość / 13 kwietnia 2016 o 20:55
0
Ktoś spierdoli... robotę i jako antidotum postawiono 40 km/h. W jakim celu jest ta wysepka z kostki? Pole wymalowane daje szanse manewru a krawężnik przy wysepce - odpowiedzcie sobie sami :) A co się stało z separatorami na turbo rondzie :) już są nie potrzebne :):):)
Avatar
K / 13 kwietnia 2016 o 20:54
0

Uwaga Osoby komentujące artykułZgodnie z ustawą Państwa połączenia IP jest rejestrowaneMinęły czasy anonimowości internetu.Proszę o rozwagę i wyważenie wypowiedziUstawa dopuszcza ujawnienie danych osobowych jak i odpowiedzialność karnąAdministrator

Ta administrator który się podpisał GUEST.
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2016 o 19:58
0
Uwaga Osoby komentujące artykuł Zgodnie z ustawą Państwa połączenia IP jest rejestrowane Minęły czasy anonimowości internetu. Proszę o rozwagę i wyważenie wypowiedzi Ustawa dopuszcza ujawnienie danych osobowych jak i odpowiedzialność karną Administrator
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2016 o 16:22
0
Wjechanie w ten łuk z prędkością większą od 50 km/h nie jest tylko błędem, lecz symptomem zaawansowanej martwicy mózgu i poważnej wady wzroku.
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2016 o 13:32
0
skorost ubiwajet
Avatar
GM / 13 kwietnia 2016 o 09:55
0


Ludzie, opamiętajcie się! Czy zawsze przy takich wiadomościach muszą pojawiać się takie komentarze w stylu "jednego debila mniej", "dobrze mu tak" itp. ? To mógł być każdy! Co, jeśli byłby to wasz znajomy, bliski? Również w ten sposób byście skomentowali?! Postawcie się na miejscu rodziny tego chłopaka. Nikomu nie życzę źle, ale karma wraca... Każdy popełnia błędy, niestety ten zakończył się tragicznie... [*]

Nie M., to nie mógł być każdy. To był ktoś, kto zdecydowanie przesadził z prędkością na własne życzenie. Każdy, to mógł zostać zabity przez niego, kto znalazł by się w tym miejscu zamiast naczepy. Rodziny ofiary mi szkoda, ale wyobraź sobie że zamiast samochodu ciężarowego byłaby tam Twoja rodzina. Jakie wtedy byłby Twoje komentarze?

Pozdrawiam

GM

Nie M., to nie mógł być każdy. To był ktoś, kto zdecydowanie przesadził z prędkością na własne życzenie. Każdy, to mógł zostać zabity przez niego, kto znalazł by się w tym miejscu zamiast naczepy. Rodziny ofiary mi szkoda, ale wyobraź sobie że zamiast samochodu ciężarowego byłaby tam Twoja rodzina. Jakie wtedy byłby Twoje komentarze?

Pozdrawiam

GM

rozwiń
Avatar
Anna / 14 kwietnia 2016 o 07:52
0


Nie piszcie głupot jak go nie znaliście sam zarobił na ten samochód był żołnierzem zawodowym nigdy nie imprezował  w czasie nauki ćwiczył bo chciał do wojska dostał się jechał właśnie z ćwiczeń wojskowych wracał do domu tylko trochę kiepsko jeżdził i to go zgubiło a tak był spokojnym i fajnym chłopakiem moim zdaniem ktoś dobrze napisał że ten zakręt powinien być podświetlony strzałkami ku przestrodze życie dopiero było przed nim SPOCZYWAJ W POKOJU BRACIE! [*]

Znałam go. Ambitny młody człowiek. Niech spoczywa w spokoju!

Znałam go. Ambitny młody człowiek. Niech spoczywa w spokoju!

rozwiń
Avatar
Gość / 14 kwietnia 2016 o 02:09
0

Do wszystkich debili którzy od debili wyzywają!!! Nie macie pojęcia o Kim i czym piszecie i komentujecie popijając piwo pomiędzy telenowelami!!!! Żeby wam tak zginął ktoś bliski i żeby was tak poniewierano to może nauczy was życie empatii do drugiego człowieka!!!!

Ty za to wykazujesz się ogromną empatią, życząc komuś śmierci...

Avatar
gosc / 13 kwietnia 2016 o 21:00
0

to niepierwszy wypadek w tum miejscu.ktos zaprojektowal .ktos zatwierdzil.ktos wziol pieniadze.niema odpowiedzialnych a ludzie gineli i ginoc beda.w polsce znaki w polsce stoja co 50 m.i to skutkuje ignorowaniem ich.czas na madrych decydentow.

Avatar
obserwator / 13 kwietnia 2016 o 20:58
0

Oj znowu "miszcz" prostej w audi...

powiedział co wiedział ,,miszcz" klawiatury 

Avatar
Gość / 13 kwietnia 2016 o 20:55
0
Ktoś spierdoli... robotę i jako antidotum postawiono 40 km/h. W jakim celu jest ta wysepka z kostki? Pole wymalowane daje szanse manewru a krawężnik przy wysepce - odpowiedzcie sobie sami :) A co się stało z separatorami na turbo rondzie :) już są nie potrzebne :):):)
Avatar
K / 13 kwietnia 2016 o 20:54
0

Uwaga Osoby komentujące artykułZgodnie z ustawą Państwa połączenia IP jest rejestrowaneMinęły czasy anonimowości internetu.Proszę o rozwagę i wyważenie wypowiedziUstawa dopuszcza ujawnienie danych osobowych jak i odpowiedzialność karnąAdministrator

Ta administrator który się podpisał GUEST.
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2016 o 19:58
0
Uwaga Osoby komentujące artykuł Zgodnie z ustawą Państwa połączenia IP jest rejestrowane Minęły czasy anonimowości internetu. Proszę o rozwagę i wyważenie wypowiedzi Ustawa dopuszcza ujawnienie danych osobowych jak i odpowiedzialność karną Administrator
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2016 o 16:22
0
Wjechanie w ten łuk z prędkością większą od 50 km/h nie jest tylko błędem, lecz symptomem zaawansowanej martwicy mózgu i poważnej wady wzroku.
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2016 o 13:32
0
skorost ubiwajet
Avatar
GM / 13 kwietnia 2016 o 09:55
0


Ludzie, opamiętajcie się! Czy zawsze przy takich wiadomościach muszą pojawiać się takie komentarze w stylu "jednego debila mniej", "dobrze mu tak" itp. ? To mógł być każdy! Co, jeśli byłby to wasz znajomy, bliski? Również w ten sposób byście skomentowali?! Postawcie się na miejscu rodziny tego chłopaka. Nikomu nie życzę źle, ale karma wraca... Każdy popełnia błędy, niestety ten zakończył się tragicznie... [*]

Nie M., to nie mógł być każdy. To był ktoś, kto zdecydowanie przesadził z prędkością na własne życzenie. Każdy, to mógł zostać zabity przez niego, kto znalazł by się w tym miejscu zamiast naczepy. Rodziny ofiary mi szkoda, ale wyobraź sobie że zamiast samochodu ciężarowego byłaby tam Twoja rodzina. Jakie wtedy byłby Twoje komentarze?

Pozdrawiam

GM

Nie M., to nie mógł być każdy. To był ktoś, kto zdecydowanie przesadził z prędkością na własne życzenie. Każdy, to mógł zostać zabity przez niego, kto znalazł by się w tym miejscu zamiast naczepy. Rodziny ofiary mi szkoda, ale wyobraź sobie że zamiast samochodu ciężarowego byłaby tam Twoja rodzina. Jakie wtedy byłby Twoje komentarze?

Pozdrawiam

GM

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 64

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 1 0

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 12 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 13 6

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 154 9

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 2 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 17 8

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 7 3

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 12 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 3 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 6

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!