Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

8 czerwca 2011 r.
11:12
Edytuj ten wpis

Puławy odblokowane. Ćwiczenia na moście zakończone

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 14 A A
Puławy stoją w korkach (Maciej Kaczanowski)
Puławy stoją w korkach (Maciej Kaczanowski)

Gigantyczne korki tworzyły się rano na starym moście w Puławach. Wszystko za sprawą ćwiczeń służb alarmowych, które odbywały się dziś na nowym moście. W południe ruch się usprawnił.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Aktualizacja 13:59

Ćwiczenia na moście zostały zakończone. Nie ma już utrudnień w ruchu. Droga krajowa nr 12 została odblokowała.

Aktualizacja: godz. 12:38

Przejazd przez stary most odbywa się płynnie. Kolejnych trudności kierowcy mogą się spodziewać w godzinach popołudniowego szczytu.

Masz zdjęcia lub informacje o korkach w Puławach? Wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl


Puławy stoją

Korki z obu kierunków tworzą się na starym moście. Winne są ćwiczenia służb ratowniczych na nowym moście, na potrzeby których wyłączono fragment obwodnicy Puław pomiędzy węzłami Dęblińska i Bronowice wraz z nowym mostem przez Wisłę.

Wyznaczony objazd prowadzi przez stary most w Puławach. – Od strony Zwolenia korek jest olbrzymi. Rozumiem, że służby muszą ćwiczyć, ale można było to rozbić np. w nocy, kiedy ruch jest mniejszy. Jak ktoś jedzie ciężarówką, to absolutnie nie ma jak uciec – mówi Krzysztof Mrugalski, kierowca TIR-a z Radomia.

Kierowcy "osobówek” jadący z kierunku Radomia do Lublina mogą ominąć korek i skorzystać z przeprawy promowej w Janowcu. – Jeszcze nie ma zbyt dużego obłożenia, ale spodziewamy się, że w ciągu dnia liczba chętnych do przeprawy może wzrosnąć – mówi Justyna Łyszcz, z Urzędu Gminy w Janowcu.

Koszt przeprawy samochodu z kierowcą to 8 złotych. Utrudnienia w ruchu potrwają do 16.

Ćwiczenia na moście w Puławach - ZDJĘCIA

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
olo / 9 czerwca 2011 o 06:47
0
Szczerze mówiąc dziwi mnie organizowanie ćwiczeń na tak ruchliwej drodze. Wielu kierowców nie wiedziało o tym (przyjezdnych) i musiało czekać. Naprawdę nie ma miejsc, gdzie można sobie ćwiczyć bez blokowania 'żywej', bardzo ruchliwej drogi ?... Nie mają kasy na dziury w jezdniach a wywalają na jakieś ćwiczenia...
Avatar
Artur / 8 czerwca 2011 o 17:25
0
[quote name='Lef' timestamp='1307528194' post='487103']
Ale jaja ! Omijać korek przez przeprawę promową w Janowcu-to mógł wymyśleć tylko jakiś daun ![/quote]
Dokładnie!
To już lepiej jechać przez Dęblin - tylko odrobinę dalej, a droga lepsza i jest most a nie prom.
Avatar
patafil / 8 czerwca 2011 o 16:33
0
bo w Puławach już taki klimat jak nie wyścig Skopenki przez dwa dni, to urok albo sraczka albo ćwiczenia - banda deb***i - ale dlaczego zablokowali dojazd do Azotów od strony miasta, choć do mostu jeszcze daleko - tego nie wie nikt
Avatar
mundurowy / 8 czerwca 2011 o 14:32
0
Kiedy skończy się ta głupota. Ćwiczenia tylko na pokaz, które nic nie wnoszą do podniesienia umiejętności i sprawności służb ratunkowych (wszystko rozpisane na kartce itp.). Gdyby w tym czasie na starym moście zdarzył się wypadek z cysterną (tak jakm ostanio koło Mińska Mazowieckiego), to dopiero byłaby masakra. Finał tych ćwiczeń był taki, że stary most od strony Zwolenia został zablokowany (korek już od początku obwodnicy - przed Zarzeczem). Wobec tego policja zaczeła kierować ruch na nowy most i tu też korek (moja jazda od krzyżówki obwodnicy od strony Zwolenia do centrum Puław trwała 1 godzinę !!!!!!!!!!). Upał 32 stopnie C, dodatkowe koszty postojowe i paliwowe, fajne te ćwiczenia k...a!!!!!!!!!. Podróżujący są zachwyceni, że za ich podatki twardoogłowi przygotowali im takie atrakcje.
Kiedy skończy się ta głupota. Ćwiczenia tylko na pokaz, które nic nie wnoszą do podniesienia umiejętności i sprawności służb ratunkowych (wszystko rozpisane na kartce itp.). Gdyby w tym czasie na starym moście zdarzył się wypadek z cysterną (tak jakm ostanio koło Mińska Mazowieckiego), to dopiero byłaby masakra. Finał tych ćwiczeń był taki, że stary most od strony Zwolenia został zablokowany (korek już od początku obwodnicy - przed Zarzeczem). Wobec tego policja zaczeła kierować ruch na nowy most i tu też korek (moja jazda od krzyżówki obwod... rozwiń
Avatar
karol / 8 czerwca 2011 o 14:08
0
Konkluzja jest taka ze cwiczenia poniosły klapę.
Stworzyły gigantyczne korki i na to służby nie były przygotowane.
To może zróbmy takie cwiczenia poz zamkiem w Lublinie albo na wylotówce na Warszawe ?
Czy są jeszcze jakies propozycje ?
Avatar
Freddy / 8 czerwca 2011 o 14:02
0
Banda idiotów. Nie można było ćwiczyć na starym moście.Nie tam trzeba było mieć dwa pasy w każdym kierunku, jak coś się stanie na starym moście to nie będą przygotowani bo za mały i za wąski. A nasze policmajstry to też inteligenty zablokować wyjazd z Puław, gdzie oni byli gdy nie było nowego mostu? Jakoś nie kierowali ruchem i jechało się sprawniej niż gdy oficery wzięły się do roboty. deb***izm. Na pewno powiedzą, że akcja się udała i jesteśmy przygotowani nawet na atak rakietowy z Iranu. Ciekawe ile medali i premii sobie przyznają.
Avatar
michał / 8 czerwca 2011 o 13:34
0
tak,drugi prom dziada z reypolu. Sam staruch niech pływa złomem .
Avatar
gosc / 8 czerwca 2011 o 13:18
0
[quote name='Gość' timestamp='1307530380' post='487116']
Popieram w całej okazałości-ktoś kto nie zna bieżącej sytuacji z dojazdem do Janowca i korkiem na rondzie w Bochotnicy niech lepiej zamilknie i nie pisze idiotycznych porad-jest jeszcze alternatywa na prom Nasiłow-Bochotnica tylko nie wiem czy w jakich godzinach w dni powszednie kursuje-tam też wchodzi w porywach 4 mniejsze auta ale jest dużo bliżej Puław i w dodatku chcą wrócić w stronę Puław czy jadąc z Puław w stronę Radomia nie dojeżdzamy do nieszczesnego ronda w Bochotnicy.
[/quote]
Chlopcy musza sie pobawic na moscie a puzniej chlanie do rana! Wzorowe cwiczenia!
[quote name='Gość' timestamp='1307530380' post='487116']
Popieram w całej okazałości-ktoś kto nie zna bieżącej sytuacji z dojazdem do Janowca i korkiem na rondzie w Bochotnicy niech lepiej zamilknie i nie pisze idiotycznych porad-jest jeszcze alternatywa na prom Nasiłow-Bochotnica tylko nie wiem czy w jakich godzinach w dni powszednie kursuje-tam też wchodzi w porywach 4 mniejsze auta ale jest dużo bliżej Puław i w dodatku chcą wrócić w stronę Puław czy jadąc z Puław w stronę Radomia nie dojeżdzamy do nieszczesn... rozwiń
Avatar
Gość / 8 czerwca 2011 o 12:53
0
[quote name='Lef' timestamp='1307528194' post='487103']
Ale jaja ! Omijać korek przez przeprawę promową w Janowcu-to mógł wymyśleć tylko jakiś daun ! Na promie mieści się 3 samochody-w tą i z powrotem prom płynie ok.20 minut,przejazd jakimiś dziurawymi polnymi drogami ! Zaraz do promu będzie 10 kilometrowy korek a połowa kierowców zgubi się próbując do promu dojechać.
To nie koniec ! W Bochotnicy kolejny korek bo remontują drogę i budują rondo ! A teraz policzcie kilometry by minąć zakorkowane Puławy: Z Puław do Janowca,potem Kazimierz i dopiero do Puław.
Kto pisał ten tekst ? Jaja sobie z kierowców robicie ?
[/quote]
Popieram w całej okazałości-ktoś kto nie zna bieżącej sytuacji z dojazdem do Janowca i korkiem na rondzie w Bochotnicy niech lepiej zamilknie i nie pisze idiotycznych porad-jest jeszcze alternatywa na prom Nasiłow-Bochotnica tylko nie wiem czy w jakich godzinach w dni powszednie kursuje-tam też wchodzi w porywach 4 mniejsze auta ale jest dużo bliżej Puław i w dodatku chcą wrócić w stronę Puław czy jadąc z Puław w stronę Radomia nie dojeżdzamy do nieszczesnego ronda w Bochotnicy.
[quote name='Lef' timestamp='1307528194' post='487103']
Ale jaja ! Omijać korek przez przeprawę promową w Janowcu-to mógł wymyśleć tylko jakiś daun ! Na promie mieści się 3 samochody-w tą i z powrotem prom płynie ok.20 minut,przejazd jakimiś dziurawymi polnymi drogami ! Zaraz do promu będzie 10 kilometrowy korek a połowa kierowców zgubi się próbując do promu dojechać.
To nie koniec ! W Bochotnicy kolejny korek bo remontują drogę i budują rondo ! A teraz policzcie kilometry by minąć zako... rozwiń
Avatar
kwk / 8 czerwca 2011 o 12:18
0
Służby ratunkowe działają przez całą dobę 7 dni w tygodniu, ale urzędasy pracują do 15.30, więc jak to robić ćwiczenia w nocy ?
Avatar
olo / 9 czerwca 2011 o 06:47
0
Szczerze mówiąc dziwi mnie organizowanie ćwiczeń na tak ruchliwej drodze. Wielu kierowców nie wiedziało o tym (przyjezdnych) i musiało czekać. Naprawdę nie ma miejsc, gdzie można sobie ćwiczyć bez blokowania 'żywej', bardzo ruchliwej drogi ?... Nie mają kasy na dziury w jezdniach a wywalają na jakieś ćwiczenia...
Avatar
Artur / 8 czerwca 2011 o 17:25
0
[quote name='Lef' timestamp='1307528194' post='487103']
Ale jaja ! Omijać korek przez przeprawę promową w Janowcu-to mógł wymyśleć tylko jakiś daun ![/quote]
Dokładnie!
To już lepiej jechać przez Dęblin - tylko odrobinę dalej, a droga lepsza i jest most a nie prom.
Avatar
patafil / 8 czerwca 2011 o 16:33
0
bo w Puławach już taki klimat jak nie wyścig Skopenki przez dwa dni, to urok albo sraczka albo ćwiczenia - banda deb***i - ale dlaczego zablokowali dojazd do Azotów od strony miasta, choć do mostu jeszcze daleko - tego nie wie nikt
Avatar
mundurowy / 8 czerwca 2011 o 14:32
0
Kiedy skończy się ta głupota. Ćwiczenia tylko na pokaz, które nic nie wnoszą do podniesienia umiejętności i sprawności służb ratunkowych (wszystko rozpisane na kartce itp.). Gdyby w tym czasie na starym moście zdarzył się wypadek z cysterną (tak jakm ostanio koło Mińska Mazowieckiego), to dopiero byłaby masakra. Finał tych ćwiczeń był taki, że stary most od strony Zwolenia został zablokowany (korek już od początku obwodnicy - przed Zarzeczem). Wobec tego policja zaczeła kierować ruch na nowy most i tu też korek (moja jazda od krzyżówki obwodnicy od strony Zwolenia do centrum Puław trwała 1 godzinę !!!!!!!!!!). Upał 32 stopnie C, dodatkowe koszty postojowe i paliwowe, fajne te ćwiczenia k...a!!!!!!!!!. Podróżujący są zachwyceni, że za ich podatki twardoogłowi przygotowali im takie atrakcje.
Kiedy skończy się ta głupota. Ćwiczenia tylko na pokaz, które nic nie wnoszą do podniesienia umiejętności i sprawności służb ratunkowych (wszystko rozpisane na kartce itp.). Gdyby w tym czasie na starym moście zdarzył się wypadek z cysterną (tak jakm ostanio koło Mińska Mazowieckiego), to dopiero byłaby masakra. Finał tych ćwiczeń był taki, że stary most od strony Zwolenia został zablokowany (korek już od początku obwodnicy - przed Zarzeczem). Wobec tego policja zaczeła kierować ruch na nowy most i tu też korek (moja jazda od krzyżówki obwod... rozwiń
Avatar
karol / 8 czerwca 2011 o 14:08
0
Konkluzja jest taka ze cwiczenia poniosły klapę.
Stworzyły gigantyczne korki i na to służby nie były przygotowane.
To może zróbmy takie cwiczenia poz zamkiem w Lublinie albo na wylotówce na Warszawe ?
Czy są jeszcze jakies propozycje ?
Avatar
Freddy / 8 czerwca 2011 o 14:02
0
Banda idiotów. Nie można było ćwiczyć na starym moście.Nie tam trzeba było mieć dwa pasy w każdym kierunku, jak coś się stanie na starym moście to nie będą przygotowani bo za mały i za wąski. A nasze policmajstry to też inteligenty zablokować wyjazd z Puław, gdzie oni byli gdy nie było nowego mostu? Jakoś nie kierowali ruchem i jechało się sprawniej niż gdy oficery wzięły się do roboty. deb***izm. Na pewno powiedzą, że akcja się udała i jesteśmy przygotowani nawet na atak rakietowy z Iranu. Ciekawe ile medali i premii sobie przyznają.
Avatar
michał / 8 czerwca 2011 o 13:34
0
tak,drugi prom dziada z reypolu. Sam staruch niech pływa złomem .
Avatar
gosc / 8 czerwca 2011 o 13:18
0
[quote name='Gość' timestamp='1307530380' post='487116']
Popieram w całej okazałości-ktoś kto nie zna bieżącej sytuacji z dojazdem do Janowca i korkiem na rondzie w Bochotnicy niech lepiej zamilknie i nie pisze idiotycznych porad-jest jeszcze alternatywa na prom Nasiłow-Bochotnica tylko nie wiem czy w jakich godzinach w dni powszednie kursuje-tam też wchodzi w porywach 4 mniejsze auta ale jest dużo bliżej Puław i w dodatku chcą wrócić w stronę Puław czy jadąc z Puław w stronę Radomia nie dojeżdzamy do nieszczesnego ronda w Bochotnicy.
[/quote]
Chlopcy musza sie pobawic na moscie a puzniej chlanie do rana! Wzorowe cwiczenia!
[quote name='Gość' timestamp='1307530380' post='487116']
Popieram w całej okazałości-ktoś kto nie zna bieżącej sytuacji z dojazdem do Janowca i korkiem na rondzie w Bochotnicy niech lepiej zamilknie i nie pisze idiotycznych porad-jest jeszcze alternatywa na prom Nasiłow-Bochotnica tylko nie wiem czy w jakich godzinach w dni powszednie kursuje-tam też wchodzi w porywach 4 mniejsze auta ale jest dużo bliżej Puław i w dodatku chcą wrócić w stronę Puław czy jadąc z Puław w stronę Radomia nie dojeżdzamy do nieszczesn... rozwiń
Avatar
Gość / 8 czerwca 2011 o 12:53
0
[quote name='Lef' timestamp='1307528194' post='487103']
Ale jaja ! Omijać korek przez przeprawę promową w Janowcu-to mógł wymyśleć tylko jakiś daun ! Na promie mieści się 3 samochody-w tą i z powrotem prom płynie ok.20 minut,przejazd jakimiś dziurawymi polnymi drogami ! Zaraz do promu będzie 10 kilometrowy korek a połowa kierowców zgubi się próbując do promu dojechać.
To nie koniec ! W Bochotnicy kolejny korek bo remontują drogę i budują rondo ! A teraz policzcie kilometry by minąć zakorkowane Puławy: Z Puław do Janowca,potem Kazimierz i dopiero do Puław.
Kto pisał ten tekst ? Jaja sobie z kierowców robicie ?
[/quote]
Popieram w całej okazałości-ktoś kto nie zna bieżącej sytuacji z dojazdem do Janowca i korkiem na rondzie w Bochotnicy niech lepiej zamilknie i nie pisze idiotycznych porad-jest jeszcze alternatywa na prom Nasiłow-Bochotnica tylko nie wiem czy w jakich godzinach w dni powszednie kursuje-tam też wchodzi w porywach 4 mniejsze auta ale jest dużo bliżej Puław i w dodatku chcą wrócić w stronę Puław czy jadąc z Puław w stronę Radomia nie dojeżdzamy do nieszczesnego ronda w Bochotnicy.
[quote name='Lef' timestamp='1307528194' post='487103']
Ale jaja ! Omijać korek przez przeprawę promową w Janowcu-to mógł wymyśleć tylko jakiś daun ! Na promie mieści się 3 samochody-w tą i z powrotem prom płynie ok.20 minut,przejazd jakimiś dziurawymi polnymi drogami ! Zaraz do promu będzie 10 kilometrowy korek a połowa kierowców zgubi się próbując do promu dojechać.
To nie koniec ! W Bochotnicy kolejny korek bo remontują drogę i budują rondo ! A teraz policzcie kilometry by minąć zako... rozwiń
Avatar
kwk / 8 czerwca 2011 o 12:18
0
Służby ratunkowe działają przez całą dobę 7 dni w tygodniu, ale urzędasy pracują do 15.30, więc jak to robić ćwiczenia w nocy ?
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 2 3

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem! 4 1

Zawodnik Agrosu Zamość wywalczył drugi krążek na trwającej od piątku imprezy w Lublinie. Po złocie na 100 metrów Kopeć dołożył kolejne, ale na dwa razy dłuższym dystansie

94 PZLA MP. Malwina Kopron z brązowym medalem

94 PZLA MP. Malwina Kopron z brązowym medalem 0 0

Zawodniczka AZS UMCS zajęła trzecie miejsce w niedzielnym konkursie rzutu młotem. Srebrny medal zdobyła Joanna Fiodorow, a złoto przypadło Anicie Włodarczyk, która była poza zasięgiem

Po kontroli NIK: Seniorzy bez opieki w 41 gminach woj. lubelskiego

Po kontroli NIK: Seniorzy bez opieki w 41 gminach woj. lubelskiego 0 0

41 gmin czyli 19 proc. wszystkich gmin w województwie lubelskim nie zapewnia seniorom opieki – wynika z najnowszego raportu Najwyższej Izby Kontroli. W skali kraju robi to zaledwie 20 proc. gmin, mimo że należy to do ich obowiązków i jest najmniej kosztowną dla samorządów formą pomocy seniorom.

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie 18 3

W sobotę pełniący służbę w Okunince nad jeziorem Białym policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód seat leon, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn z woj. mazowieckiego.

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca
film

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca 16 0

Grodków, woj. opolskie. 15-letni chłopak i jego ojciec zostali porażeni prądem w Grodkowie.

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu
galeria

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu 0 3

Do groźnego zdarzenia doszło w piątkowe południe w Dębowej Kłodzie (pow. parczewski).

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy
Złota Setka

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy 0 1

Na pomysł otworzenia tematycznego parku rozrywki trójka przedsiębiorców wpadła 8 lat temu. Dzisiaj to jedno z największych i najbardziej znanych miejsc tego typu w naszych kraju. Do Magicznych Ogródów koło Janowca w sezonie ściągają prawdziwe tłumy.

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza 1 0

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem podczas festiwalu Kolory Muzyki w Parku Miejskim w Chełmie.

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol"

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol" 13 2

W sobotę przed godz. 20 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od pracowników jednego z marketów przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Z przekazanej informacji wynikało, że na zakupy z malutkim dzieckiem przyszła nietrzeźwa kobieta.

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 29 2

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 6 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 40 19

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 15

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!