Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

8 września 2016 r.
9:21

Puławy: Parking w Marinie nie w tym roku

Autor: Zdjęcie autora rs
4 16 A A

Naprawa stropu piętrowego parkingu na terenie puławskiego portu rozpocznie się najwcześniej wiosną przyszłego roku. Ostatni przetarg został unieważniony z powodu braku ofert.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kierownik Wydziału Inwestycji w Urzędzie Miasta Puławy, Krzysztof Szczepański poinformował, że następny będzie ogłoszony najwcześniej pod koniec grudnia lub w pierwszej połowie stycznia. Biorąc pod uwagę fakt, że prace nie rozpoczną się w okresie zimowym, to najwcześniej ruszą wiosną. Zakres prac jest na tyle szeroki, że remont może potrwać nawet pół roku. Jeśli uda się wyłonić wykonawcę, który naprawi usterkę (nieszczelności, przez które deszczówka przedostaje się na dolny poziom parkingu), kierowcy skorzystają z tego obiektu prawdopodobnie jesienią 2017 roku.

Przypominamy, że wykonawcą obiektu jest międzynarodowy koncern Mota-Engil, który nie uznaje roszczeń miasta i nie poczuwa się do winy. Naprawa będzie jednak sfinansowana (częściowo lub w całości) ze środków gwarancyjnych, zabezpieczonych przez samorząd zgodnie z podpisaną kilka lat temu umową.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 września 2016 o 07:21
0
CTyle zachodu oi jeden mały parking piętrowy. W końcu wyjdzoie na to, że suma sumarum wyjdzie za niego tylke kasy, że osiedle domków jednorodzinnych by za to pobudował.
Avatar
Gość / 12 września 2016 o 13:24
0
Tu nie ma co komentować. Ktoś musi za to beknąć.
Avatar
old / 8 września 2016 o 19:25
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Widzę, że sami fachowcy na forum. To pewnie znają też takie pojęcie jak fundusz gwarancyjny. I wiedzą, że są wady, których nie widać w czasie odbioru, bo wychodzą podczas użytkowania :)
Nie tylko że wszystklo to normalka, ale okazuje sie ze to my jestesmy debilami. Wiec ja mam pytanie do tego fachowca. co mnie obchodzi fundusz gwarancyjny jak nie mogę od lat korzystać  z tego parkingu? Albo dzieci nie mogą iść do przedszkola bo remont sie zaczyna kiedy powinien sie kończyć? Co przez lata zrobiły władze żeby parking naprawić? Co zrobiły żeby głupi remont chociaż sie zaczął, nie mówiąc o skończeniu w terminie? Debilem nie jestem. Myśleć umiem i widzę co sie tu dzieje niezaleznie od waszych debilnych tłumaczeń.
Nie tylko że wszystklo to normalka, ale okazuje sie ze to my jestesmy debilami. Wiec ja mam pytanie do tego fachowca. co mnie obchodzi fundusz gwarancyjny jak nie mogę od lat korzystać  z tego parkingu? Albo dzieci nie mogą iść do przedszkola bo remont sie zaczyna kiedy powinien sie kończyć? Co przez lata zrobiły władze żeby parking naprawić? Co zrobiły żeby głupi remont chociaż sie zaczął, nie mówiąc o skończeniu w terminie? Debilem nie jestem. Myśleć umiem i widzę co sie tu dzieje niezaleznie od waszych debilnych tłumaczeń. rozwiń
Avatar
Gość / 8 września 2016 o 16:47
0
Niedługo to my bedziemy winni ze w ogóle przeszkadza nam przeciekmający parking.
Avatar
kibi / 8 września 2016 o 16:13
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Widzę, że sami fachowcy na forum. To pewnie znają też takie pojęcie jak fundusz gwarancyjny. I wiedzą, że są wady, których nie widać w czasie odbioru, bo wychodzą podczas użytkowania :)
Wadliwy dach na parkingu, niedoróbki w hotelu Olimpic, przebudowywana klatka dla kibiców na stadionie, krzesełka do utylizacji na stadionie, niewykonany remont w przedszkolu, błoto na skwerze, kosmiczne ceny inwestycji miejskich  itp itp. Jeszcze próbuje nam się wmówić ze to normalka. Rzygać się chce.
Wadliwy dach na parkingu, niedoróbki w hotelu Olimpic, przebudowywana klatka dla kibiców na stadionie, krzesełka do utylizacji na stadionie, niewykonany remont w przedszkolu, błoto na skwerze, kosmiczne ceny inwestycji miejskich  itp itp. Jeszcze próbuje nam się wmówić ze to normalka. Rzygać się chce. rozwiń
Avatar
Gość / 8 września 2016 o 16:01
0
Nie wiedziałem ze zaniedbania i niefachowość nazywa sie teraz wadami wychodzącymi podczas użytkowania. Cos za dużo wad wychodzi ostaniu. Chyba po to jesteście żeby na etapie budowy i odbioru eliminować te wady?
Avatar
Gość / 8 września 2016 o 15:55
0
To się odezwał ;fachowiec;. Moze urzędasy znają takie pojecie jak odbiór inwestycji? Znają pojęcie straty, kiedy mieszkańcy którzy z podatków zapłacili za te fuszerki i niedoróbki i nie mogą kilka lat korzystać ze stojącego odłgiem, niszczejącego obiektu??????????? To juz was nie interesuje? Nawet na forum musicie wciskać nam te debilne kity i tłumaczenia?
Avatar
Gość / 8 września 2016 o 14:44
0
Widzę, że sami fachowcy na forum. To pewnie znają też takie pojęcie jak fundusz gwarancyjny. I wiedzą, że są wady, których nie widać w czasie odbioru, bo wychodzą podczas użytkowania :)
Avatar
Gość / 8 września 2016 o 13:10
0
Po raz kolejny gratuluje następnej, '' udanej '' inwestycji miejskiej.
Avatar
Gość / 8 września 2016 o 12:32
0
Niekompetencja, nieudolność, dyletantyzm, amatorskość. Odwracanie wzroku przez wierchuszki, uchylanie się, udawanie, że nie ma sprawy = brak odpowiedzialności i rozkwit patologi. Zjawiska które są nie do przyjęcia, stają się normą.
Avatar
Gość / 13 września 2016 o 07:21
0
CTyle zachodu oi jeden mały parking piętrowy. W końcu wyjdzoie na to, że suma sumarum wyjdzie za niego tylke kasy, że osiedle domków jednorodzinnych by za to pobudował.
Avatar
Gość / 12 września 2016 o 13:24
0
Tu nie ma co komentować. Ktoś musi za to beknąć.
Avatar
old / 8 września 2016 o 19:25
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Widzę, że sami fachowcy na forum. To pewnie znają też takie pojęcie jak fundusz gwarancyjny. I wiedzą, że są wady, których nie widać w czasie odbioru, bo wychodzą podczas użytkowania :)
Nie tylko że wszystklo to normalka, ale okazuje sie ze to my jestesmy debilami. Wiec ja mam pytanie do tego fachowca. co mnie obchodzi fundusz gwarancyjny jak nie mogę od lat korzystać  z tego parkingu? Albo dzieci nie mogą iść do przedszkola bo remont sie zaczyna kiedy powinien sie kończyć? Co przez lata zrobiły władze żeby parking naprawić? Co zrobiły żeby głupi remont chociaż sie zaczął, nie mówiąc o skończeniu w terminie? Debilem nie jestem. Myśleć umiem i widzę co sie tu dzieje niezaleznie od waszych debilnych tłumaczeń.
Nie tylko że wszystklo to normalka, ale okazuje sie ze to my jestesmy debilami. Wiec ja mam pytanie do tego fachowca. co mnie obchodzi fundusz gwarancyjny jak nie mogę od lat korzystać  z tego parkingu? Albo dzieci nie mogą iść do przedszkola bo remont sie zaczyna kiedy powinien sie kończyć? Co przez lata zrobiły władze żeby parking naprawić? Co zrobiły żeby głupi remont chociaż sie zaczął, nie mówiąc o skończeniu w terminie? Debilem nie jestem. Myśleć umiem i widzę co sie tu dzieje niezaleznie od waszych debilnych tłumaczeń. rozwiń
Avatar
Gość / 8 września 2016 o 16:47
0
Niedługo to my bedziemy winni ze w ogóle przeszkadza nam przeciekmający parking.
Avatar
kibi / 8 września 2016 o 16:13
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Widzę, że sami fachowcy na forum. To pewnie znają też takie pojęcie jak fundusz gwarancyjny. I wiedzą, że są wady, których nie widać w czasie odbioru, bo wychodzą podczas użytkowania :)
Wadliwy dach na parkingu, niedoróbki w hotelu Olimpic, przebudowywana klatka dla kibiców na stadionie, krzesełka do utylizacji na stadionie, niewykonany remont w przedszkolu, błoto na skwerze, kosmiczne ceny inwestycji miejskich  itp itp. Jeszcze próbuje nam się wmówić ze to normalka. Rzygać się chce.
Wadliwy dach na parkingu, niedoróbki w hotelu Olimpic, przebudowywana klatka dla kibiców na stadionie, krzesełka do utylizacji na stadionie, niewykonany remont w przedszkolu, błoto na skwerze, kosmiczne ceny inwestycji miejskich  itp itp. Jeszcze próbuje nam się wmówić ze to normalka. Rzygać się chce. rozwiń
Avatar
Gość / 8 września 2016 o 16:01
0
Nie wiedziałem ze zaniedbania i niefachowość nazywa sie teraz wadami wychodzącymi podczas użytkowania. Cos za dużo wad wychodzi ostaniu. Chyba po to jesteście żeby na etapie budowy i odbioru eliminować te wady?
Avatar
Gość / 8 września 2016 o 15:55
0
To się odezwał ;fachowiec;. Moze urzędasy znają takie pojecie jak odbiór inwestycji? Znają pojęcie straty, kiedy mieszkańcy którzy z podatków zapłacili za te fuszerki i niedoróbki i nie mogą kilka lat korzystać ze stojącego odłgiem, niszczejącego obiektu??????????? To juz was nie interesuje? Nawet na forum musicie wciskać nam te debilne kity i tłumaczenia?
Avatar
Gość / 8 września 2016 o 14:44
0
Widzę, że sami fachowcy na forum. To pewnie znają też takie pojęcie jak fundusz gwarancyjny. I wiedzą, że są wady, których nie widać w czasie odbioru, bo wychodzą podczas użytkowania :)
Avatar
Gość / 8 września 2016 o 13:10
0
Po raz kolejny gratuluje następnej, '' udanej '' inwestycji miejskiej.
Avatar
Gość / 8 września 2016 o 12:32
0
Niekompetencja, nieudolność, dyletantyzm, amatorskość. Odwracanie wzroku przez wierchuszki, uchylanie się, udawanie, że nie ma sprawy = brak odpowiedzialności i rozkwit patologi. Zjawiska które są nie do przyjęcia, stają się normą.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie
film

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie 0 0

Kazimierz Michał Ujazdowski nie będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia – ogłosił przewodniczący tej partii Grzegorz Schetyna. Nowego kandydata Koalicji Obywatelskiej wskaże Nowoczesna. 

Musical "Metro" w Lublinie
14 października 2018, 18:00

Musical "Metro" w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Legendarny polski musical Metro zawita do Lublina. Znakomite przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy 14 października o godz. 18 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS 5 20

Prokuratura zbada okoliczności zerwania przez Centrum Kultury w Lublinie umowy z przedsiębiorcą, który wynajmował od CK lokal pod kawiarnię. To reakcja na zawiadomienie od przedsiębiorcy, który sugeruje, że na zerwanie umowy naciskał zastępca prezydenta. On sam zaprzecza i mówi, że rozważa pozew o zniesławienie.

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy 2 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Ruch Izbica zamierza jedynie uzupełnić skład. Pilnie poszukiwani są specjaliści od gry między słupkami W okresie przygotowawczym Ruch Izbica odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem zespół trenera Andrzeja Rycaka rozbił Deltę Nielisz 7:4

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek 0 0

W ciągu roku zniesiony ma być wymóg stosowania pieczątek przez przedsiębiorców.

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną 1 38

Przygotowany przez rząd PiS plan dla wsi jest zdaniem radnych powiatu bialskiego wyborczą kpiną. A Janusz Skólimowski wicestarosta bialski z PiS przekonuje, że program zapewni rolnictwu wsparcie, rozwój i ochronę.

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach
1 sierpnia 2018, 19:00

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach 9 3

Co Gdzie Kiedy. 1 sierpnia Puławy włączą się w obchody 74. rocznicy Powstania Warszawskiego. Mieszkańcy zbiorą się w centrum miasta o godz. 19, aby oddać hołd Powstańcom i ułożyć olbrzymi znak Polski Walczącej.

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej 0 3

Przy Zemborzyckiej 53 w Lublinie może powstać stacja bazowa telefonii komórkowej Play.

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra 361 12

W trakcie kłótni pijany mężczyzna wyrzucił psa przez balkon. Zwierzę wypadło z czwartego piętra.

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia 0 0

Wspomnienia o najsłynniejszym lubelskim drzewie, wyciętym w maju zeszłego roku z pl. Litewskiego, jeszcze do końca sierpnia będzie zbierać Galeria Labirynt.

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 76 0

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 1

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 4 5

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.