Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

9 sierpnia 2019 r.
17:18

Puławy: Ratusz uzupełnia kadry

Autor: Zdjęcie autora rs
0 38 A A

Urząd Miasta zakończył rekrutację na wolne stanowisko w Wydziale Rozwoju Miasta. Komisja rekrutacyjna postawiła na Agnieszkę Rybicką, mieszkającą w Puławach absolwentkę Politechniki Krakowskiej

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- W ocenie komisji rekrutacyjnej kandydatka spełniła wymagania niezbędne oraz wymagania dodatkowe pozwalające na prawidłowe wykonywanie zadań w Wydziale Rozwoju Miasta - napisała w uzasadnieniu tego wyboru sekretarz puławskiego Ratusza, Marta Maślankiewicz.

Agnieszka Rybicka z testu oraz rozmowy kwalifikacyjnej uzyskała łącznie 15 punktów. Kandydatka do pracy w UM ukończyła architekturę i urbanistykę na Politechnice Krakowskiej. Jak czytamy, wykazała się odpowiednią znajomością m.in. prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych, czy też ustawy o samorządzie gminnym.

Przypominamy, że Wydział Rozwoju Miasta, po ostatniej reformie wewnętrznej, jest jednym z największych w Ratuszu. Zarządzana nim kierownik Robert Domański oraz dwóch zastępców: Krzysztof Szczepański (były kierownik nieistniejącego już Wydziału Inwestycji) oraz Jarosław Pazik (były kierownik rozwiązanego Wydziału Wspierania Rozwoju Przedsiębior-czości).

 

e-Wydanie

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2019 o 19:04
+22
Naprawdę zatrudnienie jednego pracownika w urzędzie jest takim wielkim wydarzeniem, że trzeba pisać specjalny artykuł? Widocznie naprawdę nic innego się tu nie dzieje skoro takie sprawy stają się ważną wiadomością.
Avatar
Rt / 9 sierpnia 2019 o 18:25
+20
Czy przyjęcie pracownika jest aż tak ważnym tematem w życiu miasta?
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2019 o 10:35
+13
Pani przyjęła się do pracy i gratis dostała artykuł w Dzienniku oraz hejt mimo, że nie pełni funkcji publicznej. Pomijając wypłatę, dlatego nie ma chętnych do pracy w urzędach.
 I właśnie to jest zastanawiające po co i kto kazał redaktorowi wysmarować ten artykuł? Gdzie rodo? Z pewnością przy rekrutacji pani nie wyrażała zgody na artykuły w regionalnym pudełku. Teraz dobry prawnik powinien wkroczyć. 
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2019 o 11:11
+11
To jakiś obłęd. Niedługo będą pisać kto gdzie oddycha w urzędzie. Przeciez to najważniejsza wiadomość !!! ??? To już robi się chore.
Avatar
Suweren / 9 sierpnia 2019 o 17:58
+11
No jaki kolejny zaje...bisty sukces Maja, zatrudnił do urzędu pracownika.
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2019 o 12:00
+10
Sprzątaczkę zatrudnią też dziennik napisze?
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2019 o 21:06
+10
Sukces goni sukces :))) Jeden nowy pracownik!
Avatar
Duduś / 10 sierpnia 2019 o 18:26
+9
A mnie się wydaję że Panu Redaktorowi się wczoraj nudziło, nic się w P. nie działo ciekawego, a coś robić trzeba, to klik "umpulawy.bip" i klik "ostatnio dodane" i proszę artykół jak malowany, do tego dodamy anegdotkę o wielkości wydziału i Voila. Z drugiej strony ciekawe ile za taką chałturę Pan Redaktor zarabia, a może to kwestia wypalenia zawodowego, albo NIECHCEMISIA. 
Avatar
Kasia / 10 sierpnia 2019 o 08:17
+9
Pani przyjęła się do pracy i gratis dostała artykuł w Dzienniku oraz hejt mimo, że nie pełni funkcji publicznej. Pomijając wypłatę, dlatego nie ma chętnych do pracy w urzędach.
Avatar
zniesmaczona / 9 sierpnia 2019 o 23:33
+9
Ewa / dzisiaj o 21:56 +2 Śmieszą mnie te prowincjonalne nabory, gdzie "specjalista" układa pytania z przepisów i to jest wykładnia do zatrudnienia tzn. świadectwa ukończenia uczelni wyższych to świadczą o czym? że dyplom zdobyto za masło? To jest majowy system naboru!!!! Może już pora na referendum o jego odwołanie, bo mam dość tych "sukcesów" z zatrudnienia jednego pracownika. A ludzie młodzi dalej wyjeżdżają z Puław. A z Grobla to niby było inaczej? Kpina. W komisji wielmożni urzędnicy, którzy nawet nie znali ustaw, z których odpytywali kandydatów. Wydrukowane leżały na stole, pani jeździła paluszkiem po tekście i dopiero zadawała pytania. A i tak wygrała osoba, która jeszcze przed testem chicholiła się z paniami z kancelarii ogólnej. Ot i kulisy konkursu....
Ewa / dzisiaj o 21:56 +2 Śmieszą mnie te prowincjonalne nabory, gdzie "specjalista" układa pytania z przepisów i to jest wykładnia do zatrudnienia tzn. świadectwa ukończenia uczelni wyższych to świadczą o czym? że dyplom zdobyto za masło? To jest majowy system naboru!!!! Może już pora na referendum o jego odwołanie, bo mam dość tych "sukcesów" z zatrudnienia jednego pracownika. A ludzie młodzi dalej wyjeżdżają z Puław. A z Grobla to niby było inaczej? Kpina. W komisji wielmożni urzędnicy, którzy nawet nie znali ustaw, z... rozwiń
Avatar
xxxxxxxxxxxxx / 14 sierpnia 2019 o 14:32
0
Hahahahahah, a nie wystarczyłby jeden zastepca...paranoja
Avatar
piotrek / 13 sierpnia 2019 o 19:29
+3
Ależ wy ludziska jesteście sfrustrowani i niedowartosciowani. Artykuł o niczym. Od 15 lat wszystkie konkursy są ogłaszane w BIP we wszystkim instytucjach. Są publikowane też wyniki tych konkursów. Od najmniejszej Pipidówki w górach po miasto stoleczne. Ale wodą na młyn dla maluczkich żeby dac upust żółci z własnej niskiej samooceny i żalu, że nic w życiu nie osiągnęli.  No i wszystko przez dziennikarzyne, który już nie ma o czym pisać. Przeleć się chłopie od rana po wszystkich urzędach- pracy, skarbowym, sądzie, powiatu i miasta. Opisz, czy pracownicy rano robią siku? Ile papieru zużywają? Jest temat.
Ależ wy ludziska jesteście sfrustrowani i niedowartosciowani. Artykuł o niczym. Od 15 lat wszystkie konkursy są ogłaszane w BIP we wszystkim instytucjach. Są publikowane też wyniki tych konkursów. Od najmniejszej Pipidówki w górach po miasto stoleczne. Ale wodą na młyn dla maluczkich żeby dac upust żółci z własnej niskiej samooceny i żalu, że nic w życiu nie osiągnęli.  No i wszystko przez dziennikarzyne, który już nie ma o czym pisać. Przeleć się chłopie od rana po wszystkich urzędach- pracy, skarbowym, sądzie, powiatu i miasta. Opisz, czy ... rozwiń
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2019 o 18:47
-8
Młodzi zaczęli wracać do Puław dokladnie tak, jak pan prezydent obiecał! Niezadowolonym juz trudno temu zaprzeczyć, bo pierwsze przypadki mamy już udokumentowane, a niebawem pewnie przyjdzie cała fala!
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2019 o 17:47
-1
Młodzi zaczęli do Puław wracać!
 Póki co jedna młoda osoba, zakładając, że ta pani jest młoda (nie wypominam wieku kobiecie oczywiscie).
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2019 o 17:36
-6
Młodzi zaczęli do Puław wracać!
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2019 o 11:42
+1
Kto mowi ze w Pulawach jest gorzej? Jest tak jak jest. Placow zabaw bardzo duzo.
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2019 o 11:30
+3
Ludzie przestancie sie opluwac. Zycie takie krotkie. Plac zabaw na Wlostowicach? Tyle lat rzadzil Janusz z Wlostowic i byla cisza. Teraz brak placu zabaw?
 Śmieszne i nudne jest to ciągłe powoływanie się na Grobla. Nastał Maj i miało być lepiej, super, wszystko dla mieszkańców, to co chcą mieszkańcy. I teraz proszę to realizować, to czego chcą mieszkańcy a nie powoływać się na przeszłość. 
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2019 o 09:09
+1
Ludzie przestancie sie opluwac. Zycie takie krotkie. Plac zabaw na Wlostowicach? Tyle lat rzadzil Janusz z Wlostowic i byla cisza. Teraz brak placu zabaw?
Avatar
Puławiak / 11 sierpnia 2019 o 08:52
-2
Wydział Rozwoju Miasta jest obecnie perfekcyjny......w robieniu dobrze deweloperom, kiedy w końcu będą wykonywane drogi i chodniki potrzebującym ? Może szef wydziału zauważy swoimi ślepymi oczami, że brak placu zabaw dla dzieci na Włostowicach. Jaki szef - taki wydział...żenada
Avatar
Duduś / 10 sierpnia 2019 o 18:26
+9
A mnie się wydaję że Panu Redaktorowi się wczoraj nudziło, nic się w P. nie działo ciekawego, a coś robić trzeba, to klik "umpulawy.bip" i klik "ostatnio dodane" i proszę artykół jak malowany, do tego dodamy anegdotkę o wielkości wydziału i Voila. Z drugiej strony ciekawe ile za taką chałturę Pan Redaktor zarabia, a może to kwestia wypalenia zawodowego, albo NIECHCEMISIA. 
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Unia Hrubieszów - Kryształ Werbkowice 0:1. Zmarnowali trzy "patelnie"

Unia Hrubieszów - Kryształ Werbkowice 0:1. Zmarnowali trzy "patelnie" 0 0

Mecz walki można było w niedzielę obejrzeć w Hrubieszowie. Tamtejsza Unia uległa Kryształowi Werbkowice 0:1.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 26 sierpnia 2019 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 26 sierpnia 2019 r. 0 0

Lublinianka – Łada Biłgoraj 0:1. Falstartu ciąg dalszy

Lublinianka – Łada Biłgoraj 0:1. Falstartu ciąg dalszy 0 0

Trzeci mecz z rzędu bez strzelonej bramki, a co za tym idzie bez zwycięstwa. Lublinianka niespodziewanie w niedzielę przegrała u siebie z Ładą Biłgoraj 0:1.

Tomasovia - Granit Bychawa 2:1. Przeciętny, ale bramkowy debiut

Tomasovia - Granit Bychawa 2:1. Przeciętny, ale bramkowy debiut 0 0

Tomasovia pokonała w niedzielę Granit Bychawa 2:1. Jednego z goli dla gospodarzy zdobył Wesley Cain – Kanadyjczyk i najnowszy nabytek niebiesko-białych

Lekarze z woj. lubelskiego wystawiają najwięcej elektronicznych recept

Lekarze z woj. lubelskiego wystawiają najwięcej elektronicznych recept 0 1

Blisko 2,5 miliony elektronicznych recept wystawili od początku roku lekarze w całej Polsce. W województwie lubelskim było ich blisko 560 tysięcy.

Spektakle, warsztaty, spotkania. Startuje nowy sezon w Teatrze Andersena
26 sierpnia 2019, 0:00

Spektakle, warsztaty, spotkania. Startuje nowy sezon w Teatrze Andersena 0 0

Przedstawienia dla dzieci w różnym wieku, premiery, spotkania z artystami i warsztaty tematyczne - to wszystko czeka na gości Teatru Andersena w nadchodzącym sezonie, który rozpocznie się już we wrześniu.

Szeryf na drodze ukarze cię srodze. Zajeżdżają drogę i wymierzają „sprawiedliwość”
Alarm 24

Szeryf na drodze ukarze cię srodze. Zajeżdżają drogę i wymierzają „sprawiedliwość” 13 17

Zajeżdżają drogę i wymierzają „sprawiedliwość”. Na drogach zaroiło się od samozwańczych „szeryfów”

AZS UMCS Lublin zdominował mistrzostwa Polski w Radomiu!

AZS UMCS Lublin zdominował mistrzostwa Polski w Radomiu! 0 0

Mistrzostwa Polski w Radomiu dla akademików. Klub z Lublina wygrał klasyfikację medalową z dorobkiem ośmiu krążków, w tym aż pięciu złotych

Świdniczanka – Avia 8:0. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej

Świdniczanka – Avia 8:0. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej 0 6

Świdniczanka Świdnik Mały rozgromiła kolejnego rywala. Tym razem w meczu derbowym rozbiła rezerwy Avii Świdnik aż 8:0

Tęcza Bełżyce – MKS Ryki 2:1. Piękny sen beniaminka

Tęcza Bełżyce – MKS Ryki 2:1. Piękny sen beniaminka 0 1

Beniaminek z Bełżyc zaliczył fantastyczny start i po trzech kolejkach ma komplet punktów. W sobotę wygrał z MKS Ryki, choć kończył mecz w dziewiątkę

Pogoń – Igros 3:3. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Pogoń – Igros 3:3. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 0 0

Wielkie emocje w meczu beniaminków z Krasnobrodu i Łaszczówki. Losy meczu zmieniały się jak w kalejdoskopie i gdy wydawało się że po wygraną sięgną miejscowi goście w ostatnich sekundach doprowadzili do remisu

Lublin: W tym miejscu dochodziło do śmiertelnych wypadków. Jest nowa organizacja ruchu, miasto liczy na fotoradar

Lublin: W tym miejscu dochodziło do śmiertelnych wypadków. Jest nowa organizacja ruchu, miasto liczy na fotoradar 17 10

Na najbardziej niebezpiecznym odcinku ul. Nadbystrzyckiej wprowadzona została nowa organizacja ruchu. Na obu jezdniach pojawiło się oznakowanie mające skłonić kierowców do wolniejszej jazdy. Wprowadzono też ograniczenie prędkości. Zbyt szybka jazda jest tu główną przyczyną śmiertelnych wypadków.

3 000 osób powiedziało: Nie dla spalarni śmieci w Zamościu

3 000 osób powiedziało: Nie dla spalarni śmieci w Zamościu 34 11

Tyle podpisów zebrał społeczny komitet „Nie dla spalarni śmieci w Zamościu”. To przeciwnicy inwestycji Veolii Wschód, która chce rozbudować ciepłownię. W poniedziałek na sesji też będzie mowa o terenie przy ul. Hrubieszowskiej. Chodzi o zmiany, które uniemożliwią tu utylizację odpadów komunalnych.