Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

21 grudnia 2018 r.
20:12

Puławy: Sportowcy i trenerzy z nagrodami [zdjęcia]

0 29 A A

Młodzi lekkoatleci, ciężarowcy, taekwondziści, kolarze i piłkarze ręczni z puławskim klubów odnoszą sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Najlepsi zawodnicy, działacze, trenerzy i dyrektorzy szkół we wtorek podczas uroczystej gali otrzymali nagrody finansowe od prezydenta Puław.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Chciałem wam pogratulować nie tylko wyników, ale także pasji, energii, którą macie w sobie i konsekwencji. Sport wymaga niezwykłego hartu ducha i żeby osiągać sukcesy, często trzeba zmagać się nawet z fizycznym bólem. Mam nadzieję, że wy ze sportu będziecie czerpać samą radość. Jestem zaszczycony, że w ten symboliczny sposób mogę was dzisiaj nagrodzić. Jesteście dumą naszego miasta – powiedział prezydent Paweł Maj, który po raz pierwszy miał okazję wręczać nagrody podczas sportowej gali.

Nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe w ostatnim sezonie, w tym roku trafiły do Klubu Sportowego „Wisła”. Otrzymali je: Natalia Fota (podnoszenie ciężarów) oraz jej trener, Robert Borucki, a także lekkoatletka (biegi), Wiktoria Oko z trenerem, Sławomirem Muratem. Warto przypomnieć, że Wiktoria to tegoroczna mistrzyni Polski do lat 16 na dystansie 200 metrów przez płotki.
O jeden szczebel niżej (od nagród za wybitne osiągnięcia) znalazły się te za wysokie wyniki, którymi obdarzono teakwondzistów - Sebastiana Kryczkę, Jakuba Płaczkowskiego i Maję Kraskę z UKS „Andros”, kolarzy z KS „Pogoń” – Daniela Staniszewskiego, Piotra Pękalę, Filipa Maciejuka, Macieja Kwiatkowskiego, Jakuba Węgrzyna i Zuzannę Majewską, a także całą drużynę piłki ręcznej Azoty-Puławy.

Nie brakowało również nagród dla „trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej”, które trafiły do działaczy z ULKS „Andros”, KS „Pogoń” i KS „Wisła”. Pamiętano również o wyróżniających się zawodnikach z tych klubów.
Doceniono także sukcesy w sporcie niepełnosprawnych. Nagroda tego rodzaju trafiła do lekkoatlety Marcina Korduli (trójbój siłowy). Wysokość sportowych tegorocznych premii dla zawodników i trenerów mieściła się w przedziale od 500 do 2500 tys. zł. Najwyższa pojedyncza nagroda, ale dla całej drużyny to natomiast 10 tys. zł (dla szczypiornistów).

Puławska gala sportu tradycyjnie została zorganizowana w sali konferencyjnej puławskiego hotelu Olimpic należącym do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Uświetnił ją znakomity występ wokalistek zespołu Kensingers (z ZSO nr 1 w Puławach). Warto dodać, że dzięki wynikom poszczególnych puławskich klubów, sportową nagrodę (za sport młodzieżowy) otrzymały także Puławy. Miasto zajęło 49 miejsce w Polsce oraz 1 miejsce w województwie lubelskim, za co do Urzędu Miasta trafił okolicznościowy puchar.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
puławianin / 22 grudnia 2018 r. o 04:27
+15
a czeżyk wszędzie się wepchnie do zakładu pracy szkoły sportowców już czas oddać miejsce młodym !!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Hgf / 21 grudnia 2018 r. o 22:05
+15
Takie nagrody wypłacane są co roku od wielu lat... jak Maj taki sportowiec to niech ratuje Wisle A nie farmazony opowiada...
To ma nie nagrodzic dzieci i sportowców żeby utrzymywać Wisłę? Ile  milionów żądają prezesi? 3 czy 5 milionów? Rocznie? Co roku? Przez ile lat? Jakie tego efekty? Absurd i demagogia
 Jako mieszkaniec nie życzę sobie by z moich podatków utrzymywać trzecioligowe  drużyny gdzie byle piłkarz zarabia w miesiąc więcej niż ja przez rok czy dwa. 
Avatar
E8o / 21 grudnia 2018 r. o 21:58
+12
Takie nagrody wypłacane są co roku od wielu lat... jak Maj taki sportowiec to niech ratuje Wisle A nie farmazony opowiada...
 To ma nie nagrodzic dzieci i sportowców żeby utrzymywać Wisłę? Ile  milionów żądają prezesi? 3 czy 5 milionów? Rocznie? Co roku? Przez ile lat? Jakie tego efekty? Absurd i demagogia 
Avatar
Ghtfjio / 21 grudnia 2018 r. o 22:16
+11
Takie nagrody wypłacane są co roku od wielu lat... jak Maj taki sportowiec to niech ratuje Wisle A nie farmazony opowiada...
To ma nie nagrodzic dzieci i sportowców żeby utrzymywać Wisłę? Ile  milionów żądają prezesi? 3 czy 5 milionów? Rocznie? Co roku? Przez ile lat? Jakie tego efekty? Absurd i demagogia
Jako mieszkaniec nie życzę sobie by z moich podatków utrzymywać trzecioligowe  drużyny gdzie byle piłkarz zarabia w miesiąc więcej niż ja przez rok czy dwa.
 A kiedy audyt ?
Avatar
Lech / 21 grudnia 2018 r. o 21:01
+8
Prezydent. zyje Pulawami i jego mieszkancami. Bez. Wojcikowej swietnie sobie radzi z. Vice Koconiem. 
Avatar
? / 22 grudnia 2018 r. o 10:15
+7
a czeżyk wszędzie się wepchnie do zakładu pracy szkoły sportowców już czas oddać miejsce młodym !!!!!!!!!!!!!!
No właśnie i gdzie są ci młodzi Majowie i audyt?
 Młodzi Majowie mają robić audyt w klubie Wisła? Jesteś poważny? 
Avatar
Jpr / 22 grudnia 2018 r. o 10:28
+5
Brawo Paweł Maj, przecież gdyby nie on to tych nagród by nie było. Panie prezydencie to teraz jeszcze Dumę Powiśla trzeba wyciągnąć z kłopotów. Czekamy.
 Przecież nagród  nie powinien wręczyć prezydent.  Najlepiej Czezyk lub jakiś pleban. Przy sportowcach do zdjęć też nie powinno być prezydenta tylko jakaś 70 letnia strzyga. Prezydent też nie powiem nic robić, zajmować się miastem, nie spać, nie jeść, tylko wyciągać z kłopotów prezesów i zabiegać o gigantyczne zarobki wszelkich "dum"  i " dumek".
Avatar
DJ / 22 grudnia 2018 r. o 19:49
+4
a czeżyk wszędzie się wepchnie do zakładu pracy szkoły sportowców już czas oddać miejsce młodym !!!!!!!!!!!!!!
No właśnie i gdzie są ci młodzi Majowie i audyt?
Młodzi Majowie mają robić audyt w klubie Wisła? Jesteś poważny?
Miast pozować do fot jak celbryta w swoim urzędzie majskim audyt otwarcia wypadaloby wreszcie zrobić wielbicielu Grobla!
 Jak zapłacisz za ten audyt z  3 mln to go rób!
Avatar
Nigdy / 22 grudnia 2018 r. o 12:35
+4
a czeżyk wszędzie się wepchnie do zakładu pracy szkoły sportowców już czas oddać miejsce młodym !!!!!!!!!!!!!!
No właśnie i gdzie są ci młodzi Majowie i audyt?
Młodzi Majowie mają robić audyt w klubie Wisła? Jesteś poważny?
Klub Wisła jest klubem miejskim, więc tak.
 To Stowarzyszenie ktorego miasto nie jest wlascicielem i w którym nie ma prawa robić żadnego  audytu. Trole od siedmiu bolesci. Wara od Wisły i zaudytujcie swoje  własne życie i brudy!
Avatar
Gość / 22 grudnia 2018 r. o 14:38
+3
a czeżyk wszędzie się wepchnie do zakładu pracy szkoły sportowców już czas oddać miejsce młodym !!!!!!!!!!!!!!
No właśnie i gdzie są ci młodzi Majowie i audyt?
Młodzi Majowie mają robić audyt w klubie Wisła? Jesteś poważny?
Klub Wisła jest klubem miejskim, więc tak.
To Stowarzyszenie ktorego miasto nie jest wlascicielem i w którym nie ma prawa robić żadnego  audytu. Trole od siedmiu bolesci. Wara od Wisły i zaudytujcie swoje  własne życie i brudy!
Skoro nie jest właścicielem to nie ma obowiązku rozwiązywania problemów Klubu, czyli sami sobie nawarzyli piwa niech go teraz wypiją.
 W zarządzie stowarzyszenia zasiada dwóch ważnych zwiazkowców z Azotów z zzprc Wręgi i z solidarności. To już wiecie kto jest odpowiedzialny za wszystko. A przecież Wręga i solidarność to tacy poplecznicy PiSu, a jak się okazuje władza pisowska zaora klub sportowy w Puławach. Chcieliście dojnej zmiany to ją macie.
 W zarządzie stowarzyszenia zasiada dwóch ważnych zwiazkowców z Azotów z zzprc Wręgi i z solidarności. To już wiecie kto jest odpowiedzialny za wszystko. A przecież Wręga i solidarność to tacy poplecznicy PiSu, a jak się okazuje władza pisowska zaora klub sportowy w Puławach. Chcieliście dojnej zmiany to ją macie. rozwiń
Avatar
kokos / 24 grudnia 2018 r. o 08:25
+1
A pan I. Czeżyk zamiast w końcu cieszyć się emeryturą, nie może odpuścić... wiecznie się udziela. To tu, to tam.... wszędzie Czeżyk. Co za charakter....
Avatar
Maładcy / 23 grudnia 2018 r. o 13:07
+1
Za robotę by się lepiej wzioł, a nie latać po eventach i do fot pozować, jakby właśnie za to ciężki pioniondz płacili
Przecież to jego obowiązek służbowy  zeby czesto po pracy i w weekendy reprezentować miasto. Kto to ma wręczyć? Ty trolu? Za to nie bierze dodatkowych pieniędzy. Nie ma życia prywatnego i czasu.Tylko po, to żeby byle troll kryminalista mógł go zeszmacać  i pluć na niego!
Niech zastępcę Koconia wyśle, a sam ze swoją młodą ekspercką ekipą merytorycznie robić - za to płaciemy 
Avatar
Zagrożony sądem / 23 grudnia 2018 r. o 11:32
+1
Grożenie sądem to chyba hobby nowego prezydenta i jego przydu pasów.
Avatar
? / 23 grudnia 2018 r. o 10:31
+1
Za robotę by się lepiej wzioł, a nie latać po eventach i do fot pozować, jakby właśnie za to ciężki pioniondz płacili
 Przecież to jego obowiązek służbowy  zeby czesto po pracy i w weekendy reprezentować miasto. Kto to ma wręczyć? Ty trolu? Za to nie bierze dodatkowych pieniędzy. Nie ma życia prywatnego i czasu.Tylko po, to żeby byle troll kryminalista mógł go zeszmacać  i pluć na niego!
Avatar
? / 23 grudnia 2018 r. o 10:26
+1
a czeżyk wszędzie się wepchnie do zakładu pracy szkoły sportowców już czas oddać miejsce młodym !!!!!!!!!!!!!!
No właśnie i gdzie są ci młodzi Majowie i audyt?
Młodzi Majowie mają robić audyt w klubie Wisła? Jesteś poważny?
Miast pozować do fot jak celbryta w swoim urzędzie majskim audyt otwarcia wypadaloby wreszcie zrobić wielbicielu Grobla!
Jak zapłacisz za ten audyt z  3 mln to go rób!
Przeiceż Maj zapewniał że go zrobi. Już się wycofał jak z konkursów na wice i prezesów spółek i kierowników wydziałów?
 Nie wycofał się bo nigdzie nie zapowiadał że na kierowników wydziałów będą konkursy. Licz się z odpowiedzialności karna swojego jadu i kłamstw. 
 Nie wycofał się bo nigdzie nie zapowiadał że na kierowników wydziałów będą konkursy. Licz się z odpowiedzialności karna swojego jadu i kłamstw.  rozwiń
Avatar
Gość / 23 grudnia 2018 r. o 08:27
+1
Za robotę by się lepiej wzioł, a nie latać po eventach i do fot pozować, jakby właśnie za to ciężki pioniondz płacili
Avatar
Gość / 22 grudnia 2018 r. o 21:42
+1
a czeżyk wszędzie się wepchnie do zakładu pracy szkoły sportowców już czas oddać miejsce młodym !!!!!!!!!!!!!!
No właśnie i gdzie są ci młodzi Majowie i audyt?
Młodzi Majowie mają robić audyt w klubie Wisła? Jesteś poważny?
Miast pozować do fot jak celbryta w swoim urzędzie majskim audyt otwarcia wypadaloby wreszcie zrobić wielbicielu Grobla!
Jak zapłacisz za ten audyt z  3 mln to go rób!
 Przeiceż Maj zapewniał że go zrobi. Już się wycofał jak z konkursów na wice i prezesów spółek i kierowników wydziałów?
 Przeiceż Maj zapewniał że go zrobi. Już się wycofał jak z konkursów na wice i prezesów spółek i kierowników wydziałów? rozwiń
Avatar
DJ / 22 grudnia 2018 r. o 19:49
+4
a czeżyk wszędzie się wepchnie do zakładu pracy szkoły sportowców już czas oddać miejsce młodym !!!!!!!!!!!!!!
No właśnie i gdzie są ci młodzi Majowie i audyt?
Młodzi Majowie mają robić audyt w klubie Wisła? Jesteś poważny?
Miast pozować do fot jak celbryta w swoim urzędzie majskim audyt otwarcia wypadaloby wreszcie zrobić wielbicielu Grobla!
 Jak zapłacisz za ten audyt z  3 mln to go rób!
Avatar
Maładcy / 22 grudnia 2018 r. o 17:11
+1
a czeżyk wszędzie się wepchnie do zakładu pracy szkoły sportowców już czas oddać miejsce młodym !!!!!!!!!!!!!!
No właśnie i gdzie są ci młodzi Majowie i audyt?
Młodzi Majowie mają robić audyt w klubie Wisła? Jesteś poważny?
Miast pozować do fot jak celbryta w swoim urzędzie majskim audyt otwarcia wypadaloby wreszcie zrobić wielbicielu Grobla!
Avatar
Gość / 22 grudnia 2018 r. o 14:38
+3
a czeżyk wszędzie się wepchnie do zakładu pracy szkoły sportowców już czas oddać miejsce młodym !!!!!!!!!!!!!!
No właśnie i gdzie są ci młodzi Majowie i audyt?
Młodzi Majowie mają robić audyt w klubie Wisła? Jesteś poważny?
Klub Wisła jest klubem miejskim, więc tak.
To Stowarzyszenie ktorego miasto nie jest wlascicielem i w którym nie ma prawa robić żadnego  audytu. Trole od siedmiu bolesci. Wara od Wisły i zaudytujcie swoje  własne życie i brudy!
Skoro nie jest właścicielem to nie ma obowiązku rozwiązywania problemów Klubu, czyli sami sobie nawarzyli piwa niech go teraz wypiją.
 W zarządzie stowarzyszenia zasiada dwóch ważnych zwiazkowców z Azotów z zzprc Wręgi i z solidarności. To już wiecie kto jest odpowiedzialny za wszystko. A przecież Wręga i solidarność to tacy poplecznicy PiSu, a jak się okazuje władza pisowska zaora klub sportowy w Puławach. Chcieliście dojnej zmiany to ją macie.
 W zarządzie stowarzyszenia zasiada dwóch ważnych zwiazkowców z Azotów z zzprc Wręgi i z solidarności. To już wiecie kto jest odpowiedzialny za wszystko. A przecież Wręga i solidarność to tacy poplecznicy PiSu, a jak się okazuje władza pisowska zaora klub sportowy w Puławach. Chcieliście dojnej zmiany to ją macie. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?
film

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?

W sobotę będzie pochmurno z rozpogodzeniami z wyjątkiem północno-wschodniej części kraju. Tam należy spodziewać się dużego zachmurzenia i przelotnych opadów śniegu do 1-3 centymetrów. Pod wieczór w Małopolsce i na Górnym Śląsku pojawią się opady śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie południowy i zachodni, słaby i umiarkowany, na wschodzie okresami dość silny.

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Motor nadal traci do Ruchu osiem punktów. Piątkowe starcie obu ekip zakończyło się bezbramkowym remisem. A ten wynik na pewno dużo bardziej cieszy ekipę z Lublina, która od 37 minuty musiała grać w dziesiątkę po czerwonej kartce, jaką obejrzał Vitinho.

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury
4 grudnia 2021, 10:00

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury

To miała być kolejna odsłona warsztatów organizowanych co roku przez Pracownię Sztuczka z Centrum Kultury. Ale tym razem pomysłodawcy projektu pragną włączyć się w pomoc dla tych, którzy działają w związku z kryzysem na granicy.

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Nad Zalewem Miejskim będzie można uprawiać wakeboarding. Miasto szuka wykonawców projektu wyciągu. Użytkownicy mają startować z brzegu w okolicy plaży, a efektowny zwrot zrobią w pobliżu wyspy

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia
Magazyn

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia

Za dwa tygodnie zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów. Pojawi się nowe połączenie z Lublina do Warszawy, do Parczewa powrócą pociągi, nie wrócą za to kursy do lotniska. Do Trójmiasta wciąż nie będzie można dotrzeć bez przesiadki.

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

W pierwszych trzech kwartałach tego roku wartość światowej sprzedaży NFT, czyli niewymienialnych tokenów, osiągnęła poziom 3,5 mld dolarów – wynika z raportu „Hiscox Online Art Trade Report 2021”. Szybko rosnącą popularność zyskuje zwłaszcza obrót cyfrową sztuką.

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Policjanci zatrzymali trzech nastolatków - dwóch 15-latków i 16-latka - którzy pobili pracownika sklepu. Jak się okazało, mężczyzna nie chciał ich poczęstować papierosem

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa
film

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa

Bruksela, Belgia. Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wezwała do zawieszenia połączeń lotniczych do miejsc, w których wykryto nowy wariant koronawirusa B.1.1.529. - Ważne jest, abyśmy wszyscy w Europie działali w sposób szybki, zdecydowany i jednolity - powiedziała. Wezwała też do szczepień przeciw koronawirusowi.

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Pacjentów w stanie zagrożenia życia mają od dzisiaj do poniedziałku przyjmować wszystkie szpitale z Lublina i okolic. Nie tylko te, które mają SOR-y. To efekt posiedzenia Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które po masowych zwolnieniach lekarskich w SPSK4 w Lublinie zwołał wojewoda.

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach
30 listopada 2021, 20:00

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach

Klub Peweks w Puławach (ul. Centralna 1) zaprasza na stand-up Katarzyny Piaseckiej, który odbędzie się 30 listopada o godz. 20.

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Zaledwie 1,1 proc. osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych. Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 5,69 proc. stanowiły osoby zaszczepione, zgony nie są związane ze szczepieniem – poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

W piątek reprezentacja Polski poznała pierwszego rywala w walce o udział w mistrzostwach świata, które odbędą się w Katarze. Biało-Czerwoni na początek baraży o mundial zmierzą się z Rosją.

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Zgodnie z nowymi przepisami, wszyscy wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast otrzymają wkrótce znaczące podwyżki wynagrodzeń. Rekordziści będą zarabiali ok. 20 tys. zł miesięcznie. Uchwały w tej sprawie samorządy podejmą w tym lub przyszłym miesiącu.

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

W niedzielę o godz. 20 w hali Globus reprezentacja Polski podejmie Niemcy w drugiej kolejce eliminacji mistrzostw świata

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]

Odznaki za zasługi w pracy penitencjarnej oraz awanse nadania stopni służby więziennej funkcjonariuszom zakładu karnego. W piątek w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim, odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!